DOĞRU DANIŞMAN, HIZLI ÇÖZÜM Aradığınız ayrıcalıklı hizmetler için doğru adres! Gül Sevcan PEKER

1965 Erzincan, Kemah doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul'da tamamladım.

1987 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü'nü bitirdim. 1992 yılına kadar Rova Tekstil'de planlama şefi olarak görev yaptım.

1992 yılında Bodrum'a yerleştim. Bodrum'da iş yeri sahibi, ortağı ve idareci olarak 17 yıl tekstil mağazacılığı (Ellesse, Esprit ve Beymen Club) yaptım. 2016 yılında AÖF Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümünü bitirdim. Şimdiye kadar edinmiş olduğum iş deneyimlerimi gayrimenkul sektöründe değerlendirmek üzere RE/MAX bünyesine katıldım. 2015 yılı Ege Bölge birincisi ve son 4 yıldır ofis birincisiyim. Son 2018 yılı ofis, en çok portföy alan ve müşteri memnuniyeti alan katagorilerinde ofis birincisiyim.ALDIĞIM EĞİTİMLER:

♦ PROJE EĞİTİMİ

♦ RE/MAX KARİYERİNİZ

♦ POWER-UP

♦ ANGELO FREDERA SATIŞIN ŞİFRELERİ

♦ SUCCEED

♦ ETKİLİ İLETİŞİM

♦ LİMİTLERİ ARTIRALIM - KENDİMİZİ TANIYALIMÖDÜLLERİM:

♦ OFİS BİRİNCİSİ, PLATINUM CLUB ÜYESİ (2020)

♦ OFİS BİRİNCİSİ, İŞLEM BİRİNCİSİ, MÜŞTERİ MENMUNİYETİ BİRİNCİSİ (2018)

♦ OFİS İKİNCİSİ (2017)

♦ OFİS BİRİNCİSİ (2016)

♦ EGE BÖLGE İKİNCİLİĞİ (2016)

♦ %100 KULÜBÜ ÜYESİ VE CİRO ŞAMPİYONLARI ÜYESİ (2015-2016)

♦ EGE BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (2015)

♦ PASHA OFİSLERİ BİRİNCİSİ (2015)

♦ OFİS BİRİNCİSİ (2015)

♦ NİSAN-MAYIS AYI OFİS BİRİNCİSİ (2015)

♦ AĞUSTOS AYI OFİS BİRİNCİLİĞİ (2014)

♦ AĞUSTOS AYI EGE BÖLGE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ (2014)

♦ EKİM AYI REMAX PASHA 3 BODRUM BİRİNCİLİĞİ

♦ KASIM AYI REMAX PASHA 3 BODRUM BİRİNCİLİĞİ--------------Gül Sevcan PEKER

I was born in 1965. I completed my primary, secondary and high school education in Istanbul. I graduated Department of Business Administration from Anadolu University in 1987. I worked as a planning chief at Rova Textile until 1992.

I moved to Bodrum in 1992. I worked as a business owner, partner and manager in textile stores (Ellesse, Esprit and Beymen Club) in Bodrum for 17 years.

I graduated Real Estate And Real Estate Management from Anadolu University Open Education Faculty. I joined RE/MAX to evaluate my work experience in the real estate sector.I am the winner of the Aegean Region in 2015 and also winner of the office for the last 4 years.ADDITIONAL EDUCATION & CERTIFICATES

♦ REAL ESTATE PROJECTS

♦ YOUR RE/MAX CARRIER

♦ POWER-UP

♦ ANGELO FREDERA 'PASSWORDS OF SALE'

♦ SUCCEED

♦ EFFECTIVE COMMUNICATION

♦ LET"S INCREASE LIMITSAWARDS

♦ 2020 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner and Platinum Club Membership

♦ 2018 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Turnover

♦ 2018 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Sales

♦ 2018 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Customer Satisfaction

♦ 2017 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Turnover

♦ 2017 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Sales

♦ 2017 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Customer Satisfaction

♦ 2016RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Turnover

♦ 2016 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of October and November

♦ 2015-2016 RE/MAX Member of 100% Club and Champions of Turnover

♦ 2015-2016 2nd of Turnover in RE/MAX Aegean Region

♦ 2015 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Turnover

♦ 2015 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of April and May

♦ 2015 Winner of RE/MAX Pasha Offices

♦ 2014 RE/MAX 3rd of Turnover in Aegean Region

♦ 2015 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of August

♦ 2014 RE/MAX Pasha Bodrum Office Winner of Turnover

♦ 2014-2015 Winner of Turnover in RE/MAX Aegean Region

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

cert cert
Sevcan Peker portföyünde 22 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 22 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H*******

Sevcan hanım görev bilinci gelişmiş, iletişimi muhteşem, sevgiyle, özveriyle, toleransla, sabırla işini yürüten, Remax ailesini sahiplenmiş profesyonel saygın bir insan.Dürüstlüğü, doğruluğu, güveni ile gerçek bir dost. İyiki sizi tanıdım, iyiki varsınız. Sevgiler Hürriyet

Cengiz Canberk

Profesyonel yaklaşım, uzmanlık ve müşterinin ne istediğini çabuk anlama konusundaki yeteneği ile bize olan yardımları ve desteği için teşekkür ediyorumz.

Canan Tuna

Sevcan Hanımın profesyonel ve samimi yaklaşımı güven verici. Gayrimenkulümüze en uygun alıcıyı buldu. Emeğine sağlık. Teşekkür ederim.

B*******

4 senedir arayıp bulamadığımız eve Sevcan Hanım sayesinde bir günde sahip olduk. Onca kötü tecrübeden sonra Sevcan hanım gibi (hele ki Bodrum piyasasında) dürüst, tecrübeli, ne istediğimizi anlayan ve bizi her konuda yönlendiren güvenilir birini bulmak mucize oldu. Pozitif enerjisi, insanlığı da cabası İşine ve piyasaya bu kadar hakim olması, her türlü sorumuzu anında cevaplaması, tedirginliklerimizi yılmadan gidermesi evi kaçırmamamızı sağladı.. Sevcan hn, herşey için ve en önemlisi yakınlığınız için tekrardan teşekkür ederiz..

H*******

Sevcan hanımla bodrum bitezde vılla satışı gercekleştırdık. Alıcı ve satıcıya, doğruları anlatarak buyuk guven veriyor..kendisine bu değerlerı taşıdığı için teşekkur ediyorum.adı gibi herkese sevecan davranıyor. Satışı çokolsun..

Lütfi Ozan Canbaz

Sevcan hanım, inşaat aşamasından satışa kadar verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Sizle beraber başka iş ortaklıklarımızda olacak inşallah. Hem müteahhitin hem alıcının yanında eşit duruşunuzla bizde sonsuz güven bıraktınız. Doğruyu yanlışı dolandırmadan direkt söyleyerek beni doğru yönlendirdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Ev alanların mutluluklarına ortak oldunuz, tekrar teşekkür ederim.

Canan Ceylan

Konut-insan ilişkisi, yani dogru insana dogru konut satmak..Sevcan gercekten o insani buldu ve biz sattığımız mülkün dogru ellere gittiğine inaniyoruz, güleryüzlü Sevcan, hersey icin teşekkürler, yine bulusmak üzere

Hakan Meriçliler

Sevcan hanım, eşsiz bir emlakçı ve dost kazandım sayenizde... emlakçılara olan güvensizliğimi kırdınız.. siz gerçekten çok güvenilir ve sahip çıkıcı bir dostsunuz..❤️

Cem İşmen

Tanıştığımızın ilk anında verdiği güveni anlatmak için kelimeler yetmeyebilir; pazarlamacı değil aileden biri gibi istek ve gücümüzü anlayıp bize verdiği güven o kadar büyüktü ki, size bir ev buldum dediğinde görmeden gerekli ön ödemeyi yapıp satın alma garantisi verdik. Evi gördüğümüzde istediğimizden de iyi olduğunu gördük. İş anlayışı, disiplini bizce tüm meslektaşlarına örnek olarak meslek kurslarında anlatılmalı. Bundan sonra diğer şehirlerdeki işlerimizi de kendisi ile yapma kararını verdik ve pişmanlık duymayacağız. Cem Hürriyet İŞMEN .

Tayfun Sanlik

Sevcan hanim sayesinde bodrumda hayalimizdeki eve kavustuk. Kendisi cok hizli bir sekilde donus yaparak gorusme talebimizi gerceklestirdi. Evi gezerken 10. Dakikada satin almaya karar vermistik. Kendisine iletisim yetenegi, durustluk ve detayli bilgilendirmeler icin cok tesekkur ederiz

Gaye & Lemi Say

Sevcan hanım sayesinde 6 yıl önce Bodrum'da ev sahibi olduk. Şimdi ise hayallerimizi aktardık o da bize en zor dönemde evimizi satıp yeni evimizi almamızı sağladı. Özenli çalışması, müşterinin isteğini iyi anlaması ve en önemlisi verdiği güven, iş disiplini ve sorunları çözme yeteneği ile bu zorlu pandemi şartlarında dahi çözüm üretebildi . Çok teşekkür ederiz.

Emre İleri

Yurtdışında yaşıyoruz. Evi görmeden satın aldık. Bu da ancak yüksek güven ve tecrübenin danışmanlığında mümkün olabilirdi. Sevcan Hanımda bir emlak danışmanında sahip olması gereken bu özellikler fazlasıyla mevcut.. İtinalı ve titiz çalışması ve konuya hakimiyeti ile ilk günden itibaren bize fazlasıyla o güveni hissettirdi. Kendisine burdan tekrar teşekkür ederiz.

Emrah Sorkut

Bundan önceki diğer olumsuz tecrübelerimizden dolayı emlak alımında maalesef çok tedirgindik. Sevcan Hanım ın süreci yakından takip ederek bizlere verdiği güven, tam kapanma dönemindeki uzun bekleme sürecinde en ufak olumsuzluk yaşanmadan portföyüne hakimiyeti ve desteği ile ev sahibi olduk. Çok teşekkürler

Deniz Elshamy

Sevcan was professional and quick to find me my dream flat in Bodrum! She was informative from the start of searching for houses to the finish when we signed the documents.

Ahmet Ertan Cingil

valla sevcan hanıma e devlet şifremi bile verdim tereyagdan kıl çeker gibi evimi sattı saygılar

Ayşe Özer

Kiralık evim konusunda son derece özenli çalıştığı için teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi takip süperdi...

Mehmet Can Günay

Aradığımız kriterlere uygun evin bulunmasında gösterdiği özen ve ilgi bizi çok memnun etti. Tüm süreci yönetimindeki profesyonel yaklaşımı, verdiği güven ve göstermiş olduğu hassasiyet nedeni ile kendisine teşekkür ederim. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda yardım almak isteyen herkese Sevcan hanım ile çalışmayı tavsiye ediyorum.

Mina Eryurt

Sevcan Hanim ile uzun suredir calisiyoruz, Bodrum ve cevresinde yatirim yapmama yardimci oldu. Kendisini guvenilir ve konusunda uzman goruyorum. Tesekkur ederim.

Canan Göknil

HER ZAMAN BÜYÜK BİR SAMİMİYET GÜVEN VE BAŞARIYLA ÇALIŞTIK. HER FIRSATDA KENDİSİYLE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN ÇOK KEYİFLİ VE RAHAT OLDU VE OLACAK...

Aziz Başan

Evimin satışından edindiğim bilgi, Sevcan Hanım'ın, piyasayı bilen, ki Bodrum piyasasını bilmeyen ve anlamayan emlakçı ile doludur, işine dürüst ve düzenli yaklaşımı ile, hakkıyla çok başarılı bir danışman olduğudur. Teşekkür ederim.

Evranos Yapı

Konut üreten bir firma olarak, konut satışında yaşanan, çoğunlukla alıcıyla satıcıyı doğru anlamadan sadece satış odaklı düşünen aracılardan çok farklı bir yaklaşımla, aslında sektörün tam anlamıyla ihtiyaç duyduğu şekilde çalışan Sevcan hanım'ı gönülden kutluyor, çalışma şeklinden (her iki taraf için bilgi paylaşımındaki şeffaflıktan) ötürü teşekkür ediyor, uzun soluklu bir iş birliği diliyoruz.

Tansu Salman

Sevcan hanım bize Bodrum'da ikinci evimizi kazandırdı. İsteğimizi ve zevklerimizi anladı ve bize uygun yerler gösterdi. Çok güzel yorumlarda bulundu. Bizim için çok emek verdi. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Dilek Cayirlioglu

Sevcan Hanim’a hersey icin cok tesekkur ederiz. Yillardir satamadigimiz evimizi bizi de oldukca memnun eden bir fiyata kendisi sayesinde sattik. Butun sureci profesyonelce yonetti. Sektor bilgisi ve duzenli bilgilendirme gibi konularda cok basarili. Tekrar tesekkur ederiz.

Deniz Elshamy

I would highly recommend Ms Sevcan for everyone looking for professional real estate services. She handled the marketing, service and sales in a professional manner. Thank you for everything.

Hilal Karakaş

Bizi Bodrum'da güzel bir yazlık sahibi yapmak üzere canla, başla ve kardeşim gibi içten bir sıcaklıkla işe koyularak bizi Bodrum'lu yapan Sevcan hanıma özverili çalışması nedeniyle müteşekkirim. Gayrimenkul edinmek istiyorsanız Sevcan Peker...

Nail Karakaş

Bodrum'da bir yazlık edinmek istediğimizde bize ısrarla tavsiye edilen Sevcan Hanımın öncelikle güler yüzlü ve sıcak yaklaşımı, öte yandan yaptığı işin hakkını vererek ve maksimum ölçüde bilgilendirerek, başından sonuna kadar becerili süreç yönetimi içinde kısa sürede aradığımız mülkü edindik. Daha doğrusu Sevcan hanım ne aradığımızı anladığında, bize iki yer göstereceğini ama ilkini beğeneceğimizi, ikincisini görmemize gerek bile kalmayacağını söylemişti. Dediği gibi oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Artık bir kahvemizi içmeye bekliyoruz.

Taner Orhan

Satış sürecimizin, başından sonuna kadar herşey ile ilgilendiniz. Çok teşekkürler

Ulvi Çekel

Sevcan hanım bizimle çok profesyonel ilgilendi ve bizim isteklerimizi tek tek yerine getirdi. Biz Sevcan hanımı herkese tavsi edebiliriz.

Demet Ve Ulvi

Bu yaz yine ailece almanyadan bodruma izin yapmaya geldik ve sevgili Sevcan hanım ile tesadüfen tanışdık. Iki seneden beri bodrumda yazlık alma niyetimiz var idi. Sevcan hanım çok profesyonel ve seviyeli bir şekilde samimiyeti birleştirip bize çok güzel hizmet göstererek, kısa zaman içinde yüzdeyüz içimize sinecek güzel yazlık buldu. Yazlık o kadar güzel ki, oğlumuz da bir daire aldı. Ailece çok teşekkür ediyoruz Sevcan hanıma.

Güngör Bilir

Konacık ta Sevcan hanım aracılığıyla bir ev satın aldık.Sorunsuz, anlayışlı, sabırlı, dürüst işini iyi bilen ve yapan bu güzel insana eşimle birlikte teşekkürü borç biliyoruz.Yerleştiğimizde ilk misafirimiz olacak söz aldık.Ev ile beraber gerçek bir dost, kardeş edindik.Sağolasınız Sevcan hanım.

Burcu Demir

Ortakent'teki 3 katlı işyerimi kiralama sürecini -ekonomik durgunluğa rağmen- 15 gün gibi kısa bir sürede en doğru kiracı profilini bularak tamamlamış, ayrıca kira bedelinin, muhtemel kiracı profilinin ve kontrat detaylarının tespitinde başarılı bir şekilde danışmanlık yapmıştır.

Çiğdem Kocabaşlar

Sevcan hanım görev bilinci gelişmiş, iletişimi muhteşem, sevgiyle, özveriyle, toleransla, sabırla işini yürüten, Remax ailesini sahiplenmiş profesyonel saygın bir insan.Dürüstlüğü, doğruluğu, güveni ile gerçek bir dost. İyiki sizi tanıdım, iyiki varsınız. Sevgiler Çiğdem Kocabaşlar

Huseyın Nalbantoglu

SEVCAN HANIM'IN BECERISI, GAYRETI, SON DERECE DENEYIMLI PROFESYONEL CALSMASI SAYESINDE OFOSOMIZI EN IYI KOSULLARDA KIRAYA VEREBILDIK. SONSUZ TESEKKURLER

Nazmiye Tacettin

Sevcan hanim en sevdigimiz evi satin aldik. Bu evi sizin sayenizde aldik. Siz hem kurum kimliginin gerektirdigi profesyonellik hem deneyimlerinizin sonucu ve karakterinizdeki saglamlik, durustluk, hizli hareket etme ozelliklerinizle bizimle kuvvetli bir guven iliskisi olusturdunuz. Size tesekkur ediyoruz. Devamini getirecegiz insh Sevcan hanim:)

Canan Göknil Eryurt

SEVCAN HNM SÜRATLİ VE MÜŞTERİSİNLE YAKIN TEMAS KURUYOR ÜŞENMİYOR SÖYLEDİKLERİNDE HEP CİDDİ HİÇ LAFI ÇEVİRMİYOR VE UZATMIYOR VE ÇOK ÇALIŞKAN TEKRAR ÇALIŞSAM YİNE KENDİSİNİ SEÇERİM ŞANSLI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUM...

Barış Özkırış

Sevcan Hanım bugüne kadar karşılaştığım en iyi gayrimenkul danışmanı. Çalışkan, dürüst ve işinin ehli. Bodrum’da aldığım evin işlemlerini onun sayesinde pürüzsüz bir şekilde hallettim. Hem bir danışman hem de bir dost kazanmış oldum.

Aysun Zorlu

Eşim ve benim yıllardır hayalini kurduğumuz eve Sevcan Hanım sayesinde sahip olduk. Bu ev vasıtası ile onu tanıdığımız için son derece şanslıyız. Hayat enerjisi, pozitifliği ilk andan itibaren insanı sarıyor ve sanki uzun yıllardır tanışıyormuş hissi veriyor. Bizim için yapacağı satış işlemini de aynı hız ve uğurla yapacağına kuşkumuz yok:)

Yaşar Kaya

Sevcan samimi doğruluğu ve dürüstlüğü tartışmasız kendisine güvenen ve bu güveni müşteriye yansıtan biri onunla çalıçşmak benim için çok büyük şans çok net içi dışı bir yaptığı işi para İçin değil keyif alarak başarmak İçin yapan biri kendisiyle çalışmak bir ayrıcalık.

Erol Erensoy

Sevcan Hanım sadece kiralama konusunda değil, evimizin tamiratı ve diğer konularda da bize yardımcı olup, uzaktan yapamadığımız konularda bize çıkış yolu önerdi ve 3 sene boş bıraktığımız aile yazlığımızı değerlendirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Rana Uzunkol

Sevcan Hanım sıcak, güvenilir, işinin ehli kişiliği ile inanılmaz kısa bir süre içinde gönlümdeki evi bularak beni Bodrum'lu yaptı. Dostluğunu asla kaybetmek istemeyeceğim bir insan. Kendisini herkese hiç tereddüt etmeden tavsiye edeceğim. Çok teşekkür ederim Sevcan Hanım. Yolunuz herzaman açık olsun.

Ülker Baydar

Hayal ettiğiniz evi Sevcan Hanım bulamaz ise kimse bulamaz dediler, test ettik doğruladık. Sayesinde biz de Bodrum'lu olduk. Teşekkürler Sevcan Hanım, yolunuz açık olsun.

Turan Peştemalcı

Uzunca bir zamandır planladığımız Bodrum'dan ev alma konusu, Sevcan hanımın inanılmaz candan ve başarılı çalışmaları sonucu mutlu sona ermiştir. Çok teşekkürler Sevcan hanım. İşini ve insanları seven başarılı bir iş insanı. Gönül rahatlığı ile herkese sizi öneriyorum. Kutlarım...

Gülfem Karabekir

Deneyimli, işine hakim, içden, yardım sever harika insan, mükemmel servis’in yanı sıra normal iş tanımınızın dışında okadar çok işimi hem de sevgiyle hallettiniz ki nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum.Remax Bodrum kurumu sizin gibi biriyle çalıştığı için çok şanslı.Bir dost kazandım.Her şey için çoook teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Aygül Karadana

Bodrum da yıllardan beri almaya niyet ettiğim ve bir türlü atılım yapıp gerçekleştiremediğim evi .Sevcan Hn.ın yakın ve samimi ilgisi profesyonel hizmet anlayışı sayesinde buldum. Gösterdiği ilgiye ve sabıra candan teşekkürler. Sevcan hn.ma başarılarının devamını ve bol satışlı şanslı günler diliyorum.

Ali Orhan Özenç

Sevcan Hanım aradığımız özelliklere uygun evin nasıl olduğunu anlamak, bulmak ve alım sürecini tamamlamak konusunda bize çok yardımcı oldu. Müşteri memnuniyetini azami önemseyen profesyonel hizmetin yanısıra kişisel anlamda gösterdiği samimi dostluk da alınan hizmetin değerini ve kalitesini artırıyor. Öncelikle Sevcan Hanım' a olmak üzere ciddi ve

Ali Orhan Özenç

Sevcan Hanım aradığımız evin özelliklerini anlamak, bulmak ve alım sürecini tamamlamak konusunda bize çok yardımcı oldu. Hızlı, profesyonel, ciddi çalışma anlayışının yanısıra bize gösterdiği samimi dostluk verdiği hizmetin değerini ve kalitesini daha da artırıyor. Başta Sevcan Hanım' a ve bize destek veren tüm Paşa ekibine çok teşekkür ederiz.

Burhan Çetiner

Bodrum da ev almak üzere Sevgili Sevcan Hn ile iletişime geçtik. Annem yaşlı ve düz ayak bir ev istedi. Üç sunum yaparak bize en uygun evi sundu ve aldık. Bizi bu kadar iyi analiz edip ve nasıl bir ev istediğimizi en kısa sürede temin eden Sevcan Hn sonsuz sevgiler.

Muhittin Yalçın Aydar

Bu sektorde çok nadir ratslanabilecek kişilerden olan Sevcan Hanıma bize olan servisi nedeni ile çok teşekkür ederim.Ayrıca satış sonrası ilgiside bizde aşırı güven ve takdir uyandırdı.

Hakan Ortaç

Merhaba, Bodrum a yerleşme aşamasında tanıştığımız sevgili Sevcan hanım elinden gelen tüm çabayı, sevecenliğiyle, bilgisiyle, sabrı ile göstererek bize yardımcı oldu ve bir mülk almamıza aracılık etti. Bu memnuniyetimizi biz de doğal olarak dostlarımızla paylaşmaya devam ediyoruz ve edecğiz. Teşekkür ediyoruz.

Mel Eroğlu

Sevgili Sevcan hanımın profesyonelliğini seviyeli bir samimiyetle birleştirip verdiği hizmet, gösterdiği, çaba ve doğru yeri bulma konusunda verdiği güven için çok teşekkür ediyorum.

Salih Karataş

Verilen hizmetten son derece mutlu oldum. Sorunsuz çözüm ve doğru bilgilendirme için teşekkür ederim.

Ebru Çınar

Profesyonelliğin yanında sunduğu sıcak ilgi hem içimizi ısıttı, hem de kolayca işlerimiz halloldu. İyi ki varsınız... Saygılarımla...

B. Şebnem Ağel

Ege Bölgesi Tek Gayrimenkul Danışmanım 2015 yılı yalıkavak dükkanla başlayan iş ilişkimiz sizin doğru yönlendirmeleriniz, samimi davranışlarınız ve dürüst yaklaşımınızla 2016 yılı ikinci alışverişime harika bir eve sahip olmama vesile oldu.Teşekkürler

Mehmet Yurtseven

Buca OYAK sitesindeki evimi 1 günde güvenilir bir kiracıya kiralayan remax comfort yetkilisi sayın serdar yakın bey çok teşekkür ediyorum.

Gaye Say

Sevgili Sevcan Manzak müşterinizi çok iyi analiz edip ne isteyip ne istemediğini anlayıp yönlendirmeniz inanılmaz.Bizim düşlerimizi en kısa sürede gerçekleştirdiniz.İstanbul'daki evimizin satılmasını sağlayıp Bodrum'da ev sahibi olduk.Sonsuz teşekkür

Ayfer Haykir

Sevgili Sevcan güleryüzün samimiyetin ve dürüstlüğünden dolayı sana candan teşekkür ederim. Remax senin gibi birine sahip olduğu için çok şanslı. Hayırlı ve bol satışlar dilerim.

Hülya Kuğuoğlu

Bodrum'da 7-8 ay ev arayan bir müşteri olarak birçok kişilerle calıştık.Ta ki Sevcan Hanımı bulana kadar, kendisi istediğimizi anladı, bizleri gereksiz gezdirme yada gereksiz fiyatlarla uğraştırmadı.Üstelik çok titiz.Kendisine teşekkür ediyorum

Ayşe Şi̇ri̇n

SON DERECE GÜVENİRLİ, HIZLI, BİLGİLENDİRİCİ BİR SERVİS ALDIM. DOĞRU KRİTERLERLE DOĞRU MÜŞTERİYİ BULDUM. İSTANBULDAN BODRUMDAKİ HER TÜRLÜ DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN, OLDUĞUM YERDEN İŞLERİMİN RAST GİTMESİNİ SAĞLAYAN ARKADAŞINIZA BİNLERCE TEŞEKKÜRLER .

Dr. Sümer Gönül

Sayın Yetkili, Bodrum'da ev almak istediğimde Remax portföyünden birkaç ev beğendim ve Sayın Sevcan Peker Manzak ile irtibata geçtim. Ankara'da Remax ile kötü bir deneyim yaşamıştım. Sevcan H. ile bu ön yargım pozitife döndü. Sevcan H.'a müteşekkirim

Fıkrıye Kancalı Engel

kumbahcedekı evımi kıraya vermesı ıcın tavsıye üzerıne sevcan peker manzak hanımla ırtıbata gectım.kendısı hızlı bır calısma ıle fıat analızını de kendısı yaparak güvenılır bır kıracıyla benı bulusturdu, kendısıne ve sırketınıze sonsuz teşekkürler.

Ümit Haykir

Sayın Remax Yöneticileri,

Bodrum ve civarında bir gayrimenkul alma planım üzerine Remax Pasha 3 ofisinizden sayın Sevcan Peker Manzak ile irtibata geçtim. Kendisi büyük bir profesyonellikle çalışarak önce ne tür bir yer istediğim konusunda benimle detaylı konuştu ve bilgi verdi. Daha sonra alternatifli bir portföy sundu. Sunulan portföyle ilgili sorduğum soruların tamamına ait son derece tatminkar cevaplar aldım. Nihayetinde süreç bir alımla sonuçlandı.

Sevcan Hanım tüm zaman içerisinde hiçbir zaman “BİR SATIŞ YAPMAK” peşinde değil tamamen bizim ne istediğimiz üzerine odaklanmıştı. Bodruma ilgili olarak seyahatimizden, alım sonrası dönüşe kadar ilgisi hiç azalmadı ve bizleri bundan sonrası içinde kazandı.

Sizleri böyle bir personeliniz olduğu için kutluyor, ve kendisine nezdinizde teşekkür ediyor işlerinizde başarılar diliyorum.

Saygılarımla,
Ümit HAYKIR

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.