% 100 Müşteri memnuniyeti ....-Merhaba ...Medya iletişim ve Uluslararası İlişkiler mezunuyum...Sosyal, takım çalışmalarına uyumlu, analitik ve yaratıcı düşünebilen, dürüst, saygılı, sakin bir kişiliğe sahibim.
-KİŞİSEL GELİŞİM VE İŞ BİLGİME DEĞER KATMASI AMACIYLA ALDIĞIM EĞİTİMLERE DEVAM ETMEKTEYİM
- Remax Kariyerim eğitimi : 2014 Ocak
- Remax Power Up Eğitimi : 2014 Şubat
-Angelo Fradera İLE Müzakere Ve Satış Kapama 2014 Kasım
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Şükran Akbudak portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 9 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hacer Sadıkoğlu

Şükran hanım ile kiracısı olduğum dairenin sahibi satış için daireme müşteri getirdiğinde tanıştık. o kadar zor bir zamanıma denk gelmişti ki, ev sahibim satıyor ve çıkmamı istiyor, bende ise daireyi alabilmeye nakit yok. o daireyi alabilecek kadar da miktar yok. durumu izah ettiğimde ise bana hemen ikinci bir alternatif daire gösterdi daha uygun fiyata…ama öncelikle kendimi evini satmam lazımdı peşinat için. sağolsun evimin satışı ile bizzat ilgilendi ve oradan aldığımız para ile yeni ofisimi alabildik. ama bu süreç hiç de öyle kolay olmadı tabiki. bu süreçte her aşamada şükran hanım destek oldu. her aşamada yanımda oldu. kesinlikle işini hakkıyla yapıyor. herşey için çok teşekkür ederim

K******* D*******

Şükran hanım işinde Profesyonel çözüm odaklı güleryüzlü. Teşekkürler

Kadriye Benli

İşinde profesyonel,güleryüzlü,gerek alıcının gerek satıcının çıkarlarını eşit şekil de gözeten,değerli bir emlak danışmanı.

Sema Şimşek

Şükran Akbudak, sektöre dair tüm gelişmelerden haberdar, her durum karşısında pozitif olabilen ve bu süreçte kendisinin yaydığı olumlu enerjisiyle bizleri rahatladan başarılı ve son derece iyi niyetli gayrimenkul danışmanımıza teşekkür ederiz.

Serap Erkan

Bünyesinde çalışan Şükra Akbudak 'tan aldığımız nhizmetten çok memnun kaldık.Kendisinin sorun çözmede çok profosyenel yaklaşımı ve sosyal yönü güçlü bir insan olmakla beraber kibarlığını ve ciciliğini hiç bozmuyor. Teşekkürler Remax Focus Ailesi ve Şükran Akbudak.

Hayriye Gültiken

İşinde başarılı profesyonel, kurumsal,deneyimli güvenilir güler yüzlü sizi yormadan ne istediğinizi bilen ve anlayan gayrimenkul danışmanıyla çalıştığıma çok memnun oldum

A******* D*******

Şükran Hanım müşteri talebine uygun seçenekler sunan, sunduğu seçeneklere hakim, satışın başından sonuna takip eden, sonrasında da sorularınıza cevap alabileceğiniz etik bir emlak danışmanıdır. İyi ki tanışmışız. Teşekkürler.

Zümera Onur

Çok ilgili, güler yüzlü, işini hakkıyla yapan bir hanım. Etik değerleri ise oldukça yüksek, teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bize yeni evimizde şans getirmesini umuyoruz :)

Adnan Kaya

Şükran hnm. Klişe emlak danışmanlarından daha farklı biri, işini bilen ve yönlendirmeleri doğru yapan biri. Kendisine teşekkür ederim.

Emre Özgü

Şükran hanıma çok teşekkür ederim. Karar verme sürecimde ve mülk sahibi ile aramızdaki diyaloğu çok iyi yönetti. Başarıların devamını dilerim.

Mustafa Büber

Şükran Hanım nadir derecede işini ciddiyetle yapan iyi niyetli sevimli ve BİLGİLİ BİRİSİ. Pandemi sürecinde mülkü (ki zor bir işti gerçekten ) kiralama Sürecini çok iyi yönetti. İki tarafında menfaatlerini yasal süreçlerle koruyarak ve düzgünce ifade ederek çok iyi bir şekilde sonlandırdı. Alanında bilgili güvenilir DAKİK insan ilişkileri gayet iyi olan gözünüz kapalı mülkünüzü işinizi teslim edebileceğiniz harika bir insan Kendisini milyonlarca kez teşekkür etsemde Burdanda tekrar teşekkür ediyorum.

Leyla Sayın Çetin

Şükran hanım işini ciddiyetle ve profesyonelce ele alırken insan ilişkisinde kesinlikle samimi, kibar ve içtendir. Çözüm odaklıdır. Onunla yolunuz kesiştiyse bir arkadaş bir dostta kazandınız demektir.

Reyhan Erket

Güler yüzlü, çözüm odaklı, iletişimi kuvvetli, profesyonelli ğiyle iş bitirici, güvenilir, bundan sonra da çalışacağım emlak danışmanım Şükran AKBUDAK hanıma çok teşekkür ederim..

Gönül Yıldız

Şükran hanım tam bir profosyonel işini severek yapıyor ve bunu size yansıtıyor.İşlerimizi anında halletti işimizi kolaylaştırdı emlakçı gibi değil arkadaş gibi ilgilendi.Güvenilir, samimi, sevgi dolu harika bir insan iyi ki karşılaştık sizinle.

Zekiye Sönmez

Ordu /İstabnul arası satışımın en güzel köprüsü olan Şükran hanım .Vekaletimi bile hiç endişe etmeden kendisine verdim .yabancı bir pörtföye en zor satışı beni hiç yormadan gerçekleştirdi .İyiki siz ❤️İyiki Remaks .Aileden biri gibi hissettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler ️ Sizinle yola devam

Samet Keskin

Her konuda ilgili, çok teşekkürler.

Ezgi Sayın

Şükran Hanım'a ilgisinden ötürü teşekkür ederiz.

Pınar Yıldırım

Muhteşem bir danışman. Hızlı, kolay ve pratik çözümler üretti. Teşekkürler.

Osman Karagül

İletişim kurması ve işe hakimiyeti muhteşem. Danışmanınızdan çok memnun kaldık.

Güven Karagözoğlu

Zarif, kibar, dürüst ve sonuç odaklı. Teşekkürler.

Aysun Özen

Şükran Hanım'ın bizimle her konuda yardımcı olması ve titizlikle işini yapmasından dolayı teşekkür ederim.

Sabiha Ebcim

Taşınmak çok meşakatli bir süreçtir.Lakin Şükran Hanım, enerjisi, güler yüzü ve ilgisi ile bu dönemi keyifli bir hale dönüştürdü. Süreçte hem keyifli, hem de profesyonel bir hizmet almaktan dolayı huzurla taşınma sürecimi tamamlıyorum. Kendisine kocaman sevgiler ve teşekkürler :)

Canan Yilmaz

Öncelikle Şükran hanımı tanımak kendisine denk gelmek benim için muhtesem bir sans oldu.isinde ki titizligi, çözüm odaklı, sabırlı, profesyonel çalışması ayrı, bir insan ve bir kadın olarak yaklaşımı ilgisi alakası güler yüzü cani gonulden destek olusu, evime yerleştikten sonra dahi arayıp hal hatır sorması çok çok ayrı değerliydi benim için.kendisini tanımış ve çalışmış olmaktan son derece memnunum.cok teşekkür ediyorum şükran hanıma ve remax ailesine...

Figen Polatay Adına Tülin Sözüer

Şükran Hanım konusunda bilgili, güvenilir, ilgili, iş bitirici, samimi ve süreç boyunca size yardımcı olmaya çalışan kibar bir hanımefendi.Kendisine yardımlarından dolayı teşekkür ederiz

Ulusoy Holding

Zor durumlarda sinir ve stres yönetimi yapabilen iyi bir danışman.

Meri Duşi

Kendisinden çok memnunuz özellik ile profesyonel, süratli, çözüm odaklı olup, güvenilir bir samimiyetle bize destek olduğu için çok teşekkür ederiz. Şükran hanımı sevgi ve saygı ile selamlıyoruz.

Güven Karagözoğlu

Zarif, Kibar, Dürüst ve Sonuç Odaklı Teşekkürler.

Tülay Kadriye Kal

Tecrübenize ve güler yüzünüze teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere inşallah.

Rezzan Ergener

Samimi, içten, düzenli, titiz, prensipli ve çalışkan bir kişi. Hizmetinden son derece memnun kaldım.

Barış Bayizit

İlk iletişimden itibaren, kendisinin gösterdiği alaka ve samimiyete müteşekkirim. Kısa ve net olarak taleplerimizi karşı tarafa ileten ve karşı tarafın taleplerini bize ileten bir kişi ile çalışmak işlemlerin çok kısa sürede neticelenmesini sağladı. Herşey için teşekkürler.

Kadri Çakmak

Her şey için çok teşekkürler

Ali Tank

İlk günden beri çok ilgiliydi. Her şey çok kolay oldu.

Filiz Boz Elgin

Mükemmel bir hizmet aldım.Şükran Hanım çok sevecen ve işinin arkasında, dürüst biri ve çok hızlı sonuca ulaştırdı. Teşekkürler

Aslı Boz

Şükran Hanım güvenilir ve dürüst bir danışman ve kendisine hızlı erişim sağlayabiliyoruz.

Gökhan Şimşek

İlk gayrimenkulüme sahip olmamda profesyonelliğiyle, iş bitirici ve güvenilirliğiyle bana çok yardımcı olan ve uzun vade de kendisine çok danışacağım sayın şükran hanıma çok çok teşekkür ediyorum.

Filiz Taylan

Satmak istediğiimiz ofisimizin danışmanlığında göstermiş olduğu gayret ve profesyonel hizmet, ayrıca hızlı çözüm odaklı olması en küçük ayrıntıyı bile çok ince bir şekilde düşünüp sonuçlandırması gerçek den Takdire şayan her şey için çok teşekkür ederim. sizinle çalışmak çok güzeldi ..

Elife Hazin Selçikoğlu

Firmanızda Şükran hanım gibi çabuk karar veren, çabuk iş yapan, her sorunu hemen çözen, iletişimi çok kuvvetli, türkçeyi düzgün kullanan danışmanın çalışıyor olması büyük bir şanstır.Tebrik ederim.Avukat Elife Hazin Elçikoğlu.

Figen Polatay

Sevgili Teşvikiye mahallemizde uzman satıs ve danışmanlık bilgileriyle çok sevilmektedir.Ben uzun yıllar high fashion brands satış paz. ve satın alım işlerimde uluslar arası satış paz. dan. profesyonellerinden farkı olmadığını ve 30 civarı emlak sirket ve dan.lar ile çalıştıktan sonra yıl 2014 ten itibaren ilk tercih ve çalıştığım Uzman ve dost kişidir tbrik ederim.

Faik Tunay

Güleryüzlü, çözüm odaklı ve herşeyden önemlisi surekli ilgili bir gayrimenkul danışmanı olması dolayisiyla Şükran hanımı tebrik ediyorum

Fatih Salabaş

Gayrimenkul Danışmanı Şükran AKBUDAK aldığım evimin danışmanlığında göstermiş olduğu gayret ve profesyonel hizmet anlayışından dolayı teşekkür ederim.

Mustafa Güven

RE/MAX REFORM Gayrimenkul Danışmanı Şükran AKBUDAK evimizin satış sürecinde yapmış olduğu profesyonel çalışmalardan dolayı satış işlemini çok kısa sürede gerçekleştirmiş olmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Fatih Bak

Profesyonel ve çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı Teşekkürler Şükran hanım ...

Ebru Kılıçoğlu

Birçok emlakçı için bir evi pazarlamak iştir. Şükran, öncelikle sizin fayda sağlamanıza konsantre oluyor. Onun sayesinde satın aldığımız evle ilgili en ufak bir eksik, abartılı bilgi almadık. Ev sahibiyle anlaşabilmemiz için, evi kendisi alacakmışcasına içten bir çaba gösterdi. Bunu yaparken de iki tarafın da haklarını korudu. Teşekkürler :)

Alper Çetinkaya

Çok profesyonel, karşılaşabileceğiniz sorunların çözümünde güleryüzlü tutumuyla, müşterisinin memnuniyetini ön planda tutan bir danışman.

Özge Doğru (ses Sanatçısı)

Şükran Hanımın sorunlara çözüm getiren profesyonel çalışması sayesinde istediğim eve sahip oldum, çevremdeki emlak la ilgili arayışları Şükran hanıma yönlendireceğim kesinlikle .Yardımları için çok TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Serdar Mutuşoğlu

Cadde üzeri bulunan dükkanımızı kiralaması için kendisine teslim ettikten sonra çalışmaları sonucunda son derece düzgün bir firmayla kontrat imzaladık.Kendisi son derece konuya hakim, bilgisi ve yönlendirmeleri ile donanımlı bir danışman.

Sihad Osman

Şükran hanım çözüm odaklı çalışma sistemiyle bizi kendisine hayran bıraktı.Sözleşmede takıldığımız bütün maddelerde karşılıklı tarafları idare eden yapısı ve bilgisi ile bizi sonuca ulaştırdı.Teşekkür ediyoruz..

Ayşegül Engin

Şükran hanım işini çok sıkı takip eden çok yardımcı bir danışman olduğundan kendisiyle çalışmaktan çok mutlu olduk, bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Perihan Aslan

Şükran hanım bize gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Benim için güven çok önemli bize güleryüzünüzle her türlü kolaylığı sağladınız başarılar dilerim bundan sonraki işlerimizde her zaman sizi tercih edeceğiz.Sevgiyle kalın.

Zekiye Memiş

Şükran hanım sizinle çalışmak harikaydı.Hırsınız, çalışma azminiz, pozitif enerjiniz, gülen yüzünüz ve samimiyetiniz için çok tşk.yıllardır diğer firmalarla çalışmama rağmen sonuç alamadığım gayrimenkullerimde 2 aydan kısa sürede sonuçlandırdınız.tşk

Metin Yildirim

Şükran Hanım la iki kez karşılaştık. Bizlere sağladığı kiralama imkanı ile yeni ve güçlü bir sektöre girdiğimizi ümit ediyoruz. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız . Hem kiraya veren hem de kiracıya fayda sağlayan bir yapıda çok mutlu olduk..

Zekiye Memiş

Sevgili Şükran Hanım öncelikle size çok ama çok teşekkür ederim.Sizinle tanışmadan önce kurumsal firmalarla çalışmaya pek sıcak bakmıyordum.Sayenizde bunun çok yanlış bir önyargı olduğunu anladım.Yazacak çok şeyim vardı ama kabul sığmıyor buraya:))

Dilek Dalgıç

Şükran Hanım sizinle çalışmak harikaydı.o kadar güzel bir enerjiniz ve azminiz varki hem sizi hem remax ı tebrik ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum (buna hiç şüphem yok aslında)Harika insan iyiki sizinle çalışmışım..SEVGİLER...

Sonya Antil

Şükran hanım evimizle kendi evi gibi ilgilendi son derece profesyonel çalışması sonuca çabuk ulaşmamızı sağladı ...Teşekkür ederiz...Başarılarının devamını diliyoruz...

Ahmet Yildirim

KESİNLİKLE SÜPER...BEKLENTİLERİMİZİNDE ÜSTÜNDE BİR PERFORMANS VE HIZLA EVİMİZİ KİRALADI.KENDİSİ PROFESYONEL ÇALIŞMASI SEBEBİ İLE GÜVENİMİZİ KAZANDI.KENDİSİYLE ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUNUM.

Di̇dem Aydin

Kendisinin gösterdiği ilgi, alaka ve nezaketine hayran kaldık.Son derece profesyonel çalışması nedeniyle tam istediğimiz gibi ev bulduk.Teşekkür ediyorum...

Ceyhan Üstünel

Şükran hanım ev arayışımızda çok yardımcı oldu.Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık..Güleryüzü için teşekkür ederiz...

Gamze E.o

Kesinlikle çalışma tarzı, disiplini, güleryüzü, ne istediğinizi anlaması profesyonelliğini gösteriyor .Son derece hızlı sonuç alıyorsunuz...

Ahmet Kansoy

Üstlendiği görevi başarıya ulaştırmada tam bir ekip elemanı.Kendinde var olan öz güvenle, pozitif enerjisini çevresine yansıtmada mükemmel bir kişilik.yaşamı süresince başarı grafiğinin daima yükseklerde olması en büyük arzu ve dileğimdir.Saygılarımla.

Tulin Mankaliye

Remaxla calışmak müthişti. Tüm ekip son derece titiz ve prensipliydi. Özellikle Şükran hanımla çalışmak gerçekten inanılmazdı. Tüm detaylarla ilgilenmesı, enerjısı ve tıtızlıgı benım ıcın muthıs bır deneyım oldu. Hersey ıcın cok tesekkur ederım

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.