1973 İstanbul doğumluyum.Evli ve ikiz annesiyim.Özel Yıldız Koleji'nin ardından Marmara Üniversitesi AHMA Hotel&Motel Management bölümünden 1994 yılında mezun oldum.
Satış&Pazarlama üzerine kurumsal firmalardaki çalışmalarımın ardından, ABN Amro Bank, RBS Bank ve Burgan Bank'da profesyonel iş hayatıma devam ettim.2013 yılı sonunda Burgan Bank'daki görevimden ayrılarak ilgi alanım olan gayrimenkul sektöründe çalışmaya başladım.
Gayrimenkul sektöründe profesyonel bir kurumda yer almak istediğim için Remax çatısı altında bulunan Remax Focus ofisinde yerimi aldım.
İş disiplini ve bilginin yanı sıra çözüm odaklı çalışıp müşteri memnuniyeti sağlamanın en büyük hedefim olduğunu belirtmek isterim.Sizlere doğru hizmet verebilmek için de eğitimlerime devam ediyor ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyorum.
Uzmanlık alanım Ticari Gayrimenkul olup, Uzmanlık Bölgem Dolapdere Caddesi - Harbiye - Elmadağ - Bomonti.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2018

Bu programa tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Arazi'nin her alanında bilgi sahibi olurlar.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Suna Tabakçı portföyünde 13 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 13 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H*******

Şişli’de ilk evimizi alacağımız dönemde Suna Tabakçı Hanım ile tanışma fırsatı yakaladık. Yakaladık diyorum çünkü kendisi herhangi bir alışveriş olmasa bile insanın mutlaka tanıması gereken bir dost. İşinde çok profesyonel ve garantici. Bölgeyi çok iyi tanıyor - portföyü çok geniş. İşindeki profesyonelliğinin yanı sıra kişilik olarak oldukça dürüst ve şeffaf. Normalde emlak ofislerinden nefret eden eşimle Suna Hanım’ın arasında geçen son konuşmalar “ Suna Hanım size danışmadan bir çivi bile çakmak yok”. Kendisine bu platformdan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu heyecanımızda bize desteklerinden dolayı minnettarız.

B*******

Remax /Sn Suna Tabakçı ya işini yaparken yakın takibi ,bilgilendirmesi ,sorunları çözmek için çabası ve güven duygusu veren profesyonel yaklaşımı için tesekkür ederim .

S*******

Hem yaşadığımız evi kiralarken, hem de kiracı ararken çalışma fırsatı bulduk ve her iki durum da dürüstlüğü, profesyonelliği ve ilgisi ile bize çok yardımcı oldu. Başka bir emlak danışmanı ile çalışmayı düşünemiyorum bile.

Gamze Taşkın

Suna Hanım hem çok profesyonel hem de çok güler yüzlü bir danışmandı. Hızlı bir şekilde işlemlerimizi tamamlamamızda destek oldu, çok teşekkür ederim. ️

Erhan Avcı

Suna hanım a ilgisi ve ofis kiralama sürecimizde baştan sona çözümcü yaklaşımları için çok teşekkür ediyorum. İşini hakkıyla ve özenli yapan insan bulmanın her gün zorlaştığı ülkemizde sizle çalışmaktan çok memnun oldum. Başarılarınızın devamını dilerim. Erhan AVCI

Serdar Caymaz

Suna Hanım olumlu ve kibar yaklaşımınız için teşekkürler. Sözleşmeyi sabırla tek tek detaylı açıkladı. Beni ev sahibine, ev sahibini de bana doğru şekilde tanıtıp aktardı. Diğer emlakçılar gibi hızlı hızlı işi bitirip gitme peşinde değildi. Kiralama sürecinin sonrasında da desteği devam etti. Biraz fazla evrak istedi bizden ama onu da profesyonelliği gereği yaptığını uygun bir dille açıkladı.

Ü*******

Suna Hanım’a İstanbuldaki evimizi kiraya verme aşamasında ilgisi özellikle titizliği için çok teşekkür ederim diğer bazı emlakçılar gibi safece bir an önce iş bitsin sonrasını ev sahibi ile kiracı düşünsün tarzında değil bizden daha çok sağlamlığa ve güvenilirliğe önem veren güvenilir ve profosyonel emlakçı

O*******

Aynı gün evi görüp ertesi gün kontratı yaptık. Hızlıca basit bir şekilde hallettik. Kendisi çok ilgili. destekleri için çok teşekkürler.

Alican Kumbasar

Suna hanım portföyü aldığı andan itibaren çok ilgiliydi. İşine çok hakim ve işini gerçekten çok iyi yapıyor. Kiracı seçiminde çok titizdi ve beni sürekli bilgilendirdi. İlgi, alaka ve titizliği için kendisine çok teşekkür ederim.

Pınar Ağabeyoğlu

Suna Hanım dört gün içinde ilgilendiğim daireye sorunsuzca sahip olmamı sağladı. Son derece çalışkan, ilgili, titiz ve çözüm odaklı bir profesyonel. Başarılarının artarak devam etmesini diler, teşekkür ederim.

Ediz Altun

Sn. Suna Tabakçı'ya gerek gayrimenkulü satın alma sürecimizde gerekse sonrasında kiraya verilmesi sürecinde göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz. En önemlisi saat, gün farkı gözetmeksizin her an telefon ve mesajlarımıza vermiş olduğu cevaplardan dolayı çok teşekkürler.

Dilşat Canan

Sayın Suna Tabakçı'ya ev kiralama aşamasında bize gösterdiği ilgi ve alaka için minnettarız.

Serkan Kahraman

Suna Hanım ile kiralık ticari bir portföyüne talip olduğumuz zaman tanıştık.Bu tanışma bizim için çok hayırlı oldu çünkü bize 6 adet yatırımlık yer sattı.Suna Hanım işine hakim, bilgili ve insana güven veren bir yapıya sahip.Onu tanıdığımız için çok memnunuz, inşallah bundan sonra da yatırım ile ilgili fikirlerine başvuracağız.Kendisine teşekkürler

Emirhan Hut

Uzun zamandır Dolapdere Caddesi'ndeki arsa arayışımıza vermiş olduğu destek ve sonuçlanması için gösterdiği üstün çabadan ötürü Suna Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Bedri Kılıç

Gayrimenkulümüzün bulunduğu bölge olan Dolapdere Caddesi ile ilgili çalışmalarına yakinen tanık olduğum, özverisi, çalışkanlığı, dürüstlüğü ve üstün çalışma azmi ile bize verdiği destek için kendisine minnettarım.Hatta bu çalışmamızda kendi önerisi ile yaptığımız kiralamadan çok memnun kaldık.İnşallah bundan sonra da çalışmak dileğiyle.Teşekkürler.

Eve Gıda Kozmetik Danışmanlık Tic. Ltd. Şti.

Şirketimizin, Perakende Satış yanında, imalat süreçlerine de destek verecek yeni bir şube arayışı ve sonuçlandırılmasında ciddi yardımlarını gördüğümüz Suna Hanım'a samimi işbirliği için teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

Fahriye Yücebilgen

Gayrimenkulümüzün satışı konusunda göstermiş olduğunuz gayret, sabır ve çalışmalarınız için teşekkür ederiz.Bizimle hep temas halinde oldunuz ve bilgilendirme yaptınız.Belirttiğiniz fiyata da satışı gerçekleştirdiniz.Sizinle çalıştığımız için memnunuz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dileriz.

Hafe Turi̇zm Ve İnşaat Ti̇c. A.ş.

Suna Hanım Öğrenci Yurdu açmayı düşündüğümüzü ilettiğimizde bölge bilgisi ile bizi doğru yer ve iyi mal sahibi ile buluşturup yeni bir işletme kazanmamıza sebep oldu. İşine ve bölgeye hakim bir danışman.Teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Hakan Yücel

Suna Hn çok başarılı bir şekilde Dolapdere Cad'deki ticari binamın kiralanmasını sağladı.Özellikle her iki tarafın da haklarını gözetme konusunda asla taviz vermeyen yapısıyla her türlü takdiri hak etmiştir.Bölge Uzmanı olduğu aşikardır.Teşekkürler.

Zafer Meral

Uzun zamandır süregelen gayrimenkul arayışımızı Suna Hanım ilk gösterdiği yer ile çözdü.İşinde gerçekten profesyonel bir danışman ve konuya o kadar hakim ki işlemleri bile aynı gün halletti.Teşekkürler Suna Hanım, sizi tanıdığımıza çok memnun olduk.

Mustafa Artan

Yaptığı işte sadece para kazanma amacı gütmeyen, her soruya samimiyetle ve güleryüzle cevap veren, gayrimenkul mevzuatına hakim ve insan ilişkisi çok sağlam bir kişi Suna Hanım.Emlakçılara olan önyargımızı yıktı.Teşekkür ederiz kendilerine.

Elif Tukin Oygur

Suna Hanım harika bir danışman.İşini çok severek ve özenle yapıyor.Baltalimanı'nda yatırım için almak istediğimiz yeri hızlıca almamıza yardımcı oldu.Akabinde takip etmeyi sürdürdü.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Binnaz Özler Tukin

Suna Hanım yeni tanıştığımız bir Danışman olmasına rağmen kısa sürede çalışkanlığı ve özverisi ile güvenimizi ve sevgimizi kazandı.İlerleyen zamanlarda da kendisi ile çalışmaya devam etmek isteriz.Teşekkür ederiz.

Yorgiya Bitlisli

Beyoğlu'ndaki binamızın satışını Suna Hanım yapmıştır.Kendisine çalışmaları için teşekkür eder işlerinde başarılar dileriz.

Arzu Atalay

Suna Hanım ile 2 senedir Harbiye'deki evimin kısa dönem kiralanması konusunda çalışıyorum ve çok memnunum.Titizliği ve işini severek yapmasının yanı sıra bölgeye de hakim olduğu için fiyat konusunda hiç yanılmadı.Çok teşekkürler yardımlarınız için.

Hanzade Bora

Gayrimenkulümüzün pazarlanması ve satışı aşamasında gösterdiği itina ve özenli çalışma için Suna Hanıma çok teşekkür ederiz.İş disiplini ve profesyonel yaklaşımı ile tapuda çıkan sorunları tek tek çözerek satışı gerçekleştirdi.Satarım dedi ve sattı.

Sümer Bora

Suna Hanıma gayrimenkulümüzün satışı konusundaki yardımları için teşekkür ederiz.Olumlu yaklaşımı ve iş bilgisi ile her sorunun üstesinden geldi ve satışımızı yaptı.Konuya hakimiyeti ise tartışılmaz.Tekrar teşekkürler, iyi ki sizi tanıdık.

Can Özbayram

Suna hanım ilgilendiğimiz daireyi kiralamamızda çok yardımcı oldu ve dairenin tüm detaylarıyla son derece özverili şekilde ilgilendi. kendisine cok tesekkür ederiz.

Elmas Aybek

Suna hanım işinde uzman çok titizlikle işinin takipçisi her iki tarafın da mağdur olmaması için işini çok sağlam tutuyor eksik bir şey bırakmıyor.İmzadan sonra da işinin takipcisi.Daima Suna Hanımla çalışmak isterim. Teşekkürler Suna Hanım.

Erbil Dinçer

Şişli'de istediğim kriterlerde bir ev bulmama yardımlarından dolayı Suna Hanım'a çok teşekkür ederim. Evi bulduktan sonraki ev ile ilgili problemlerle de yakından ilgilendiği için ayrı çok teşekkürler.

Nazım Türkyilmaz

Kapanpaşa Mah İETT blokları sokakta bulunan dairemin kiralanmasında sayın Suna hanım ve RE/MAX firmasının ne kadar isabetli bir karar olduğunu, Özellikle Suna hanımın çalışmaları ve geliştirdiği yöntem ve hedef odaklı çalışmaları için teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.