2022 HALL OF FAME ODÜLÜ
2022 PLATINUM ÖDÜLÜ
Team Lideri
2022 yılı ciroda ofis birincisi  / Istanbul Avrupa yakası ciro da top20 / Turkiye geneli top100
2021 yılı ciroda ofis birincisi,  Islem ikincisi /  Istanbul Avrupa yakası ciro da top20 / Turkiye geneli top100
2020 yılı ciroda ofis  Birincisi
…….
Kulüp ödülleri :
2022: Platinum ödülü
2021 : 100% ödülü
2020 : Yıldızlar Kulübü
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Fransızca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Buket Valla portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

V******* M*******

I am happy to know such a professional and use her services in 2 deals: rent and flat purchase during the last two years. Her coolness and positivity comforts when even a transaction faces bottleneck which always leads to a win-win solution. I would characterize Buket as a professional, flexible, fast, result-oriented, and fair real estate agent. She is highly recommended!

A******* B*******

profesyonelliğine hayran olduğum Buket hanımın tecrübesi ve çalışma prensiplerinden dolayı tüm arkadaşlarıma gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

Lars Spil

Buket is proffesional and clear. No nonsense and the straight manner of communication i think is a nice way to do business with her and remax. She do her job and rented out my flat fast and without problems while im in Amsterdam.

W******* A*******

It was a great experience working with Miss. Buket. She is a very knowledgeable real estate agent, professional, and honest. Miss. Buket always ensures to put her clients first by bringing in the best offers in the market as well as securing great deals. I highly appreciate her skills and effort in making many processes go smoothly. Definitely recommend her.

A******* A*******

Buket hanım, üslubu, duruşu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla tam bir profesyonel. Bir okadar da kaliteli. Emlak sektörü hakkındaki olumsuz bakış açımızı değiştirerek gönülleri fethetmiştir.

N******* İ*******

Buket hanımın içten ilgi ve alakası için kendisine teşekkür ederim. Emlak konusunda böyle bir profesyonel kişiyi tanımaktan çok memnunum ..

H******* M*******

Dear Buket, We are so thankful for you and your help in securing this home for our family. I want to thank you for all of your time and effort in helping get us into our new home. You made this whole process much easier than it could have been. You completely exceeded all our expectations, and we are just amazed at your knowledge and experience. We appreciated the fact that you made a big effort to secure an excellent deal on our behalf. We could not have asked for a better real estate agent. Thank you so much. We are eternally grateful. All the best Hootan Mohammadi

M******* B*******

She is a very good person and very professional ...Im really happy to work with a person like her She made the process of buying our apartment, very easy and she made more than her best . She stay in contact with the client even after sell, she tried to get the best offer and the best quality I recommend her as the best seller I ever had

A******* N*******

We bought an apartment with buket hanims help She was very helpful and made all our work very easy We will always stay in contact and we confirm her as the best agent in Istanbul

Zeki Ada

Sayın Feride USTA hanım kendi ellerimizle yaptığımız evimize çok kısa sürede en uygun kiracıyı bulmak için üstün çaba harcadınız çok başarılı bir çalışma oldu ellerinize sağlık teşekkür ederiz.

Başak Arslan

Remax Karun ofisinden Buket Hanım'ın danışmanlığında çok kısa sürede istediğimiz şartlarda bir ev bulduk.İşlemlerin son anına kadar bizimle beraber oldular. Buket Hanımın danışmanlığında işlemler çok kolay gerçekleşti.Karun ofisine çok tşk ediyorum.

Mesut Acar

Buket hanım ilgili ve alakalı, işine gösterdiği saygı çok olumluydu.Devir işlemleri sırasında herhangi bir magduriyet olmaması için çok fazla titizlik gösterdi.Kısa zamanda işlemleri bitirdik kendisinden memnun kaldık.

Mustafa Sahan

Buket Hanım aracı olduğu anlaşmadan çok harcadığı çaba gayret için çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.

Ferhan Kizilkale

buket hanım şahanesiniz.tatlı diliniz güler yüzünüz sıkı iş takibiniz bilginizle bizi çok mutlu ettiniz.sizin gibi emlak danışmanız olduğu için şanslıyız.Size sonsuz teşekkürler ediyorum.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Saygılarımla Ferhan K.

Demet Erdogan

buket hn ın samımı ve pozıtıf yaklasımı ile guven asılamasından basarılı olduguna ınanıyorum. basarısının artarak devamını dılıyorum.

Cem Turkan

Buket Hanım merhaba,

Kiralama sürecimizde göstermiş olduğunuz yakın ilgi, alakaya, pazarlık aşamasında ki sabrınıza! ve daha sonrasında detayları halletmemizdeki yol göstericiliğiniz için firmamız Hack Ltd. ve şahsım adına size teşekkürlerimizi sunuyoruz ve biliyoruz ki artık bir gayrimenkul danışmanımız var.

Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum.

Saygılarımla,

Cem Türkan
Hack Ltd.
Jura - Türkiye
Brand Manager

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.