1990 Ünye Doğumluyum.
Eğitimimi tamamladıktan sonra kariyerime gıda sektöründe yönetici asistanı olarak başladım.
Daha sonra gayrimenkul sektörüne ilgi duyduğumdan dolayı araştırmalarım sonucu sektörün en iyisi olan RE/MAX sistemine girmeye karar verdim.
İnsan ilişkilerim kuvvetli olduğu için çalışma hayatıma RE/MAX İkon ofisinde devam etme kararı aldım.
Gayrimenkul Alım-Satımında işinde profesyonellerle çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz...
ALDIĞIM EĞİTİMLER
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Nurgül Acar portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hamdi Erdoğan Karzan

Sürecin başından beri profesyonelce ve sıcak yaklaşımları için teşekkür ederim Nurgül Hanıma ..

Burak

Başarılı güler yüzlü işine önem veren her konuda eksiksiz bilgi ve tecrübesiyle mükemmel bir danışman Nurgül hanım

Saadet Lechler

uzun süredir kiraya verilemeyen dairemizi profesyonel çalışmalarıyla ve ilgi alakasıyla işleme dönüştürmüştür Kendiaine inancım tamdı ve sonucunuda aldım bu denli işine aşık ve müşteri ilişkileri konusunda müthiş bir danışman Başarılarının devamını diliyorum

Güzin Karzan

Nurgül Hanım güler yüzlü ve tatlı dilli güvenilir bir danışman. Sözleşmemizi verdik evimizi en kısa sürede satacağından eminiz. Teşekkür ederiz.

Muhammet D

Nürgül hanım şimdiye kadar gördüğüm en iyi emlak danışmanı. İlgi alaka sorun çözme kabiliyeti taktire şayan. Çok iyi bir aracı. Bize çok yardımcı oldu kendisinden ev kiraladık.

Hüsna Değirmenci

İlgi alakanız ve güzel enerjiniz için teşkkrlr.

Aytaç

İlgi alaka profesyonellik ve güler yüzlü yaklaşımından dolayı Nurgül hanıma teşekkür ederim Her konuda eksiksiz bilgi verdiği için ayrıca teşekkürler Başarılar dillerim

Gökmen

Nurgül Hanım telefola iletişim, bilgilendirme, geri dönüşler vs çok enerjili ve profosyonelce davranışınızdan dolayı teşekkür ederim.

Buse

Nurgül hanım işini özveri ile yapan ve gerçekten işinde profesyonel bir bayan Güler yüzü ve samimiyeti herdaim güven sağlıyor Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Nurgül hanımdır ❤️

Serdal Kurtoğlu

Nurgül hanım işinizde profesyonel oldugunuz için ilginiz alakanız için sadece para kazanmaya odaklanmamanız için beni her açıdan bilgilendirdiyiniz için cok tesekkur ederim

Tayfun

ne zaman arasak bizi hic kirmadan butun nazmizi ceken . islerimizi titizlikle takip edip sorunsuz bi sekilde halletmesiyle herzaman ilk tercihimiz kendisi olacaktir.

Murat Demir

Nurgül Hanım göstermiş olduğunuz iş disiplini, müşteri memnuniyeti için gösterdiğiniz çaba, kurmuş olduğunuz iyi iletişim ve güler yüzünüz, hızlı iş sonucu üretmedeki çabalarınız için çok teşekkür ederim.

Bekir Doğanay

Nurgül Hanım İşini hakkıyla en iyi şekilde yapan dürüst güvenilir bir danışman..Hanımefendi kişiliği ve iletişimi ile daha da başarılı olacağından eminim.Daha güzel projelerde çalışmak ümidiyle.. Başarılar dilerim.

A.celalettin Dudak

Nurgül hanım, çok güler yüzlü çok iyi bir danışman söylediği her şeyi yaptı sağolsun çok teşekkür ediyorum.

Kaan

Kendisine bu süreçte bizlere yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Celalettin Dudak

Gayrimenkul kiralama ve özellikle satın alma işlemlerinde uzman danışmanlık hizmeti alabileceğiniz doğru kişi olduğunu düşünüyorum. Doğru zamanlama ve isabetli kararlarla doğru yatırım yapmamızdaki yardımları için teşekkür ederim.

Bülent Özdemir

Nurgül Hanımdan çok memnun kaldım.Gayet iyi bir arkadaş. Çok şeker, çok tatlı işinde başarılı yardımları için teşekkür ederiz.

Öznur Sarıbıyık

Bir problem çıkmadan işlemimizi tamamladık. Her şey için teşekkür ederiz.

Enes Uğurlu

Sağolsun kendisi çok yardımcı oldu. İşlem süresi gayet iyi ve hızlı ilerledi çok memnun kaldık çok teşekkürler.

Ebru Gürsel

Nurgül Hanım ile çalışmaktan çok memnun kaldım.Doğru bilgi, doğru hizmet. Yapmış olduğu bütün çalışmalar için çok teşekkür ederim. Başarılarınız daim olsun.

Cansu Bayraktar

Yardımcı olduğunuz ve iyi niyetiniz için teşekkürler Nurgül hanım.

Semra Çalışkan

Güler yüzlü, işinde başarılı ve isteklerimiz doğrultusunda bize yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum. Çalışma hayatında başarılar diliyorum.

Musa Çalışkan

Nurgül kızım bizim istediğimiz gibi bir daire bulup ve bütün ihtiyaçlarımızla ilgilenip bize çok yardımcı oldu.Diğer danışmanların aksine her konuda desteğini esirgemediği için kendisine teşekkürler.

Zehra Bekçi

Nurgül hanımla kiralık daire için görüştük. İstediğimiz gibi bir daire bulmak için çok yardımcı oluyor. Ayrıca çok güler yüzlü bir hanım efendi. Çok teşekkür ediyoruz.

Kurtuluş Çalışkan

Nurgül Hanım profesyonelliği ve iş bitirmesiyle bize çok yardımcı oldu. Arayışımızı hemen bir kaç soruyla anlayıp bize en uygun daireyi kiraladı. Teşekkürler.

Nilgün Özgüroğlu

İşine gösterdiği büyük bir titizlik ve başarı ile bizleri çok mutlu etti. Bundan sonraki kiralama ve satış işlemlerinde artık danışmanım Nurgül hanım olacaktır.Teşekkürler

Özge Özgüroğlu

Nurgül hanımın yakın takibi, profesyonel yaklaşımı ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Her şeyden çok memnun kaldım.Kendisine iş hayatında başarılar dilerim.

Celal Özgüroğlu

Güler yüzle ve mutlu bir şekilde ayrılıyoruz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz Nurgül Hanım emeğinize sağlık.

Makbule Güney

Nurgül Hanımı tanıdığıma gerçekten çok mutlu oldum. Güler yüzü, anlayışı, iş deneyimi, bilgisi, en önemlisi de güvenilirliği. Her şey için sonsuz teşekkür ederim.

Saniye Hande Yılmaz

Çok sıcakkanlı, pozitif, mükemmel insanı ilişkileri iyi, çok çok memnunuz.Teşekkürler

Ayla Keskin

İşinde çok başarılı iyi bir emlak danışmanı, kendisine çok teşekkür ederim.

Didem Altop

Nurgül Hanım gerçekten çok şeker ve işini iyi bilen bir danışman.Hiç aklımızda yokken kendisi bizi aradı ve dairemizi satmak veya kiralamak ister misiniz diye sordu.Sonrasında kendisine anahtarı teslim ettik ve dairemizi 1 haftada işleme dönüştürdü. Teşekkürler.

Tuncay Keskin

Nurgül hanıma emekleri için teşekkürler. İşini en iyi yapan bir danışman. Kendisine başarılar diliyorum.

İsmail Abut

Nurgül hanıma öncelikle çok teşekkür ediyorum. 1 senedir kiraya veremeyen başka emlak danışmanlarının dışında kendisi 1 ay olmadan dairemi kiraya verdi. Emeklerine ve ellerine sağlık.Başarılarının devamını dilerim.

Ferhan Altop

Tek kelimeyle bayıldım işini en iyi şekilde ve severek yaptığından şüphem yok.Çok tatlı ve güler yüzlü bir kızımız. Başarılarının devamını dilerim ilgisi için çok teşekkür ederim.

Hatice Abut

Nurgül Hanım 'ın profesyonel, prensipli ve çözüm odaklı yaklaşımı dairemizi kısa sürede işlemle sonuçlandırdı. Bundan sonra benim ve tüm çevremin gayrimenkul işlemlerinde her zaman ve daima tek tercihimiz Nurgül hanım olacaktır.

Serdar Uzun

Nurgül hanım tecrübesi ve bilgileri sayesinde nereye doğru yatırım yapmamız gerektiğini anladık İşini gerçekten seven ve profesyonel şekilde sonuçlandırabilen bir kişi Kendisine Başarılar...

Sinan Eyüp

Verdiği hizmet kalitesi ve Müşteriye karşı ilgi alakası süper kendisne başarılar iyi çalışmalar diliyorum

Nagehan

Tüm ilgi ve güler yüzünden dolayı Nurgül hanıma çok teşekkür ederim Profesyonel yaklaşımı hızlı iş bitiriciliği mükemmel Başarılar Kendisine

Sevda Yıldırım

Nurgül hanımın hizmetlerinden ve güler yüzünden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Kaya Yıldırım

Nurgül Hanım yeniden ofisimi kiraya vermiştir. Ne zaman kendisinden yardım istesek en kısa sürede sonuçlanmıştır. Kendisine başarılar diliyorum.

Burak Bey

Verdiği hizmetlerden dolayı Nurgül hanıma teşekkür ederiz başarılarının devamını dileriz

Semra Yıldız

Nurgül hanım gerçekten işinde başarılı ve çok güler yüzlü bir bayan Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Seyhan Hanım

Mükemmel hizmet ve anlayışı için teşekkür ediyorum Başarılar

Önder Halisdemir

Nurgül hanım kısa süre içerisinde dairemi kiraya verdi İşinin Uzmanı ve her türlü konuda destek verdiği için kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

İpek Kalaycıoğlu

Nurgül hanım gerçekten işinde profesyonel ve çok başarılı Her konuda deneyim sahibi ve isteklerimize hızlı bi şekilde karşılık verdiği için teşekkür ederiz

Leyla Akman

Güler yüzlü işinde tecrübeli Kendisine başarılar diliyoruz

İbrahim Karademir

Nurgül hanım'a Verilen hizmet kalitesi ve profesyonel iş odaklı çalışması, sorun çözmek konusunda ve müşteriye karşı yaklaşımı için kendisine teşekkür ederim Arayışımı 1 günde sonuçlandırdığı için ve desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum Başarlı bir danışman ve işini severek yaptığı çok belli HERKESE TAVSİYEMDİR BAŞARILAR DİLİYORUM

Kadriye Eyidoğan

Kısa sürede daire satışımızı gerçekleştirdiği için ve her konuda bize destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz. Başarıların devamını dileriz.

Cansu Baykan

Nurgül Hanım sıcak ve ılımlı davranışından dolayı evi tutmakta çok yardımcı oldu. Her konuda olumlu bir şekilde yaklaşmıştır. Diğer baktığım evleri tutmama sebebim danışmanların davranışlarındandır. Kendisine bundan dolayı çok teşekkür ediyorum.

Selma Kadıoğlu

Nurgül hanım dairemi kiraya vermek için ve her konuda yardımcı olmak için çok uğraşmıştır. Kendisinden ve çalışmasından fazlasıyla çok memnunum. Kendisine başarılarının devamını diliyorum.

Taner Badem

hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet için teşekkürler...

Songül Turan

Nurgül Hanıma öncelikle çok teşekkür ederiz. Arayışımız konusunda bize çok yardımcı oldu. Ve sayesinde istediğimiz evi kısa sürede kiraladık. Kendisine başarılar diliyorum.

Massoud Vaghefi

Nurgül Hanım işini çok iyi bilen her konuda bilgiye sahip olan ve gerçekten işini iyi yapan bir danışman. Bize emlak danışmanı olarak değilde kızımız gibi davranıp yardımcı olmuştur. A ' dan Z'ye tüm her şeyle kendisi bizzat ilgilenip daireyi satın almamızda yardımcı olmuştur.

Nurettin Turan

Nurgül hanımla bir tane değil bir çok işlem sonuçlandırdık. Ve gerçekten işini çok iyi yapan bir danışman Herkese tavsiyemdir. Daire satışımızla ilgili bize çok yardımcı olmuştur. Teşekkürler.

Meryem Vaghefi

Nurgül Hanım bize çok güzel bir daire bulup içimizin sineceği ve tüm işlerimizde bize yardımcı olmuştur. Onun sayesinde şuanda huzurla, mutlulukla evimizde oturuyoruz. İyi ki kendisini tanışımız sayesinde güzel bir ev sahibi olduk. Tüm çalışma hayatı boyunca kendisine başarılar diliyorum.

Nurettin Turan

Kiralık daire arayışımızda bize çok yardımcı olduğu için ve arayışımızı hemen anlayıp bize destek olmasından dolayı çok teşekkür ederiz.

Asuman Hırlak

Nurgül Hanım ile hiçbir sorun yaşamadık. Her şey yolunda gitti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cansu Bayraktar

Nurgül Hanım ile çalışmaktan keyif aldık. Kendisi işinde gayet başarılı birisi. Kendisine başarılar dilerim.

Sevgi Gülamber

Profesyonel yaklaşım ve hizmet kaliteniz için teşekkür ederim.

Nazım Özer

Nurgül Hanım ' ın güler yüz ve samimi yaklaşımıyla birlikte işindeki becerisinden dolayı kendisine teşekkür etmek istiyorum. Daha başarılı işlerinizin olması dileğiyle.

Haldun Gülamber

Nurgül Hanım, işini takip eden, müşteri beklentisini çok iyi anlayan ve ona göre araştırmasını yapan bir danışman olması sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim. Kendisine teşekkür ederim.

Hakan Müftüoğlu

Nurgül Hanım, son derece özenli, güvenilir, işinde başarılı birisi. Kendisine bize vermiş olduğu desteği ve sonuç odaklı çalışması için teşekkür ederim.

Mehmet Demirkol

Çok memnunum geri dönüşler yapıyorlar, çok teşekkürler.

Asuman Hırlak

Nurgül Hanım'ın tecrübe ve güler yüzüyle memnum edemeyeceği müşteri yok. Aldığımız hizmetten gördüğümüz samimiyetten çok memnunuz. Teşekürler

Salih Burak Çerezci

Hızlı ve iş çözüm odaklı olduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Cansu Bayraktar

En kısa zamanda evimizi kiraya verdiği ve bizi zor durumda bırakmadığı için teşekkürler, işini iyi yapan müşterilerine değer veren bir danışman kendisine çok teşekkür ediyorum.

Evren Bayraktar

Evimizi en hızlı ve en iyi şekilde pazarlayıp sonuçlandırdığı için teşekkür ederiz. Başarıların devamını dileriz.

Zehra Eser Karademir

Nurgül hanım ofisimizi 1 haftada kiraya verdi, çok memnun kaldık.Başarılarının devamını dileriz.

Erhan Zerener

İlginizden ve nezaketinizden ötürü teşekkür ederim.

Barış Özkaya

Nurgül Hanımın kısa sürede ofisimizi kiraya vermesinden ve en önemlisi güleryüzlü hizmetinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Zuhal Aykır

Çok memnun kaldık. Sonsuz teşekkürler.

Gizem Kara

Verdiği hizmetten çok çok memnun kaldık. Her şey için teşekkür ederiz.

Mehmet Aykaya

Nurgül Hanım'ın içtenliği, güleryüzlülüğü için çok teşekkürler.

Senem

Pozitif enerjisi ve güler yüzüyle aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkürler

Gökçe Polat

Emlak sektöründe ilgi alaka konusunda özveriyi inanılmaz karşılayarak memnun kaldığımı önemle bildirmek isterim. Her şey için çok teşekkürler.

Kaya Yıldırım

Mükemmel ötesi güler yüzlü, hızlı çalışma, bilgilendirme çok iyi çok teşekkür ederiz.

Yurda Şahin

Güler yüz ve hizmetten çok memnun kaldık.

Zeynep Şahin

Nurgül Hanımdan gördüğümüz güler yüz ve iş potansiyelini çok beğendim.

Ali Hakan Yılmaz

İşlemimiz çok hızlı ve pratik bir şekilde sonuçlandı. Verdiği bütün emekler için teşekkür ederiz.

Ömer Bey

İş deneyimi ve müşteri ilişkileri çok profesyonel Her anlamda güven sağlayan nurgül hanıma teşekkürler

Taha Çoşkun

Nurgül Hanım'ın ilgi alakasından çok memnun kaldık. Hizmetlerinin ve başarıların devamını diliyoruz. Çok teşekkür ederiz.

Akif Çoşkun

Nurgül Hanım'la yaklaşık 1 ay önce görüşmeye başladık. Ve bu zarf içerisinde sürekli iletişim halindeydik. Ve sonunda istediğim şekildeki evi bulmamıza yardımcı oldu . Kendisine başarılar diliyorum.

Bilal Çoşkun

Nurgül Hanım daire kiralamamız konusunda bize çok yardımcı oldu. Bir gün içerisinde dairemizi kiraladık. Her şey için çok teşekkürler.

Gürcan Çoşkun

Arayışımız ve kiralama sürecimizde bize çok yardımcı oldu. Nurgül hanım işini iyi bilen bir danışman. Başarıların devamını diliyorum.

Ömer Faruk Çoşkun

Her şey çok güzeldi, işlemimiz süresince sorunsuz ilerledik. Her şey için teşekkür ederiz.

Didem Kaya

Nurgül Hanım ile Taşdelen'de 1+1 ev ararken tanışmış olduk. Tavrı, yardım severliği, güler yüzlülüğü, iyi niyeti, enerjisi olsun verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Bugüne kadar hiç iyiki tanışmışız dediğim bir emlakçı olmamıştı, başarılarının devamını dilerim.

Merve Tekinarslan

Daire arayimiz/Asya yakasini cok bilmedigimiz halde guler yuzlulugu, pozitif enerjisi ve konum+talebin uygunlugunu dogru anlama acisindan arayisimizi bizim icin inanilmaz sekilde kolay hale getirdi. Bir calisan/uzman otesinde arkadasim olarak goruyorum :)

Cemal Ozturk

Çalıstıgı bölgeye hakimiyeti bilgi ve sunumu harika. Müşteriye yaklaşımı olağanüstü .güleryuzlü ve nazik. Kendisini tebrik ediyorum

Semra Atıl

Herzaman gayrimenkul ile ilgili danışacağım tek kişidir Nurgül hanım Bize bilgileriyle tecrübesiyle çok yardımcı oluyor Gayrimenkullerimizi en kısa sürede işleme döndürmesi bizi çok memnun ediyor kendisine başarılar diliyoruz

Selçuk Güler

İlgi alaka deneyimi, iş bilgisi süper. Başarıların devamını diliyorum.

Doğuş Fırat

Daire arayışımız konusunda bize çok yardımcı oldu.Vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

Pınar Fırat

Mükemmel hizmet bilgisi harika.Ayrıca göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Aysun Akgöz

Sizinle tanıştığımız ilk günden itibaren bize yansıtmış olduğunuz pozitif enerjiniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ediyorum.

Eda Çağlayan

İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca sektör bilginiz çok iyi. Başarılarınız daim olsun.

Dilara Çoban

Dürüst, güleryüzlü işini iyi yapan bir danışmandır Nurgul Hanım. Kendisine herşey için teşekkür ediyorum.

Doğuş Fırat

İlgili, güleryüzlü ve samimi yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

Adnan Atıl

Nurgül Hanımla yaklaşık 2 yıldır çalışıyoruz Villamızı en kısa sürede kiraya vermişti ne zamn gayrimenkul ile ilgili sonuçlanmasını istediğimiz portföy var ise kendisine teslim ediyoruz Şimdi yine öyle yaptık En kısa sürede sonuçlandıracağına inanıyoruz

Fatih Delice

Herşey güzel başka emlakçılar ilgilenmiyor. Güler yüzlü ve güzel konuşmasıyla karşısındakini ikna ediyor. Bundan sonraki tüm portföylerimizi Nurgül Hanım'la çalışmak isteriz. İş hayatında kendisine başarılar dilerim.

Abdurkadir Öztürk

İlgisi ve düzeni için tebrik ediyoruz. Çok memnun kaldık.

Serdar Delice

Güzel konuşmasıyla, ikna edici çok başarılı ve işinin eğli olmuş bir gayrimenkul danışmanıdır Nurgül Hanım. İşlemi en kısa sürede sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Durmuş Delice

Nurgül Hanım'a tüm hayatında başarılar dilemekle beraber, davranışlarıyla, neşesiyle, sürekli bilgilendirmesiyle çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Burak Anlayışlı

İşine göstermiş olduğu titizlik ve yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Serap Özcan

Nurgül hanımın öncelikle kafamızdaki tüm sorulara vermiş olduğu cevaplarla açıklığa kavuşturması gerçek bir profesyonel olduğunu gösterdi Kendisine samimi ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ederiz

Sinan Koç

Nurgül Hanım'ın vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Sektörde bir çok danışmanla çalıştım fakat Nurgül Hanım gibi işini titizlikle yapan birini tanımadım. Kendisi güleryüzlü ve işini çok iyi yapan başarılı bir hanımefendi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Serhat Bey

Gerek tecrübesi gerek güler yüzüyle vermiş olduğu hizmetten dolayı kendisine teşekkürler

Özlem Çaylık

İlgi alakasından, güler yüzünden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz Profesyonelliği tartışılmaz Her konuda sorunlarınıza çözüm bulabilen bir gayrimenkul danışmanıdır Kendisine Başarılar diliyorum

Tuba Başar

Nurgul Hanım'ın verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Ayrıca güler yüzünden, ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Bu şekilde işinde başarılı bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmaktan dolayı çok memnunuz.

Tuğçe Şentürk

Nurgül Hanım'ın içten, samimi ve güleryüzlü yaklaşımından çok memnun kaldık. Kendisi işinde gayet profesyonel ve sonuş odanaklı çalışan bir hanımefendi. Bundan sonra gayrimenkul danışmanımız Nurgül Hanım'dır.

Cenk Şentürk

İlginiz ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Şuana kadar böyle bir danışman ile tanışmadım. Başarılar diliyorum.

Abdulkadir Avli

Nurgül hanım işlemimiz sırasında bize çok yardımcı oldu güleryüzü ve samimiyeti çok hoştu. Kendisine başarılar dilerim.

Sabri Karadeniz

İlgi alaka ve güler yüzünden dolayı çok teşekkür ediyoruz kendisine, Gerçekten işinde başarılı ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı.

Muhammed Özdemir

Ofis arayışımızda bizden güler yüzünü ve enerjisini esirgemeyen Nurgül Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Mehmet Özdemir

Nurgül Hanım ofis arayışımız sırasında bizi uğraştırmadan işimizi hızlı sonuçlandırdığı için çok teşekkür ederiz.Güler yüzlü ve samimiyeti hep böyle devam etsin.

Kaya Yıldırım

Ofisimin hızlı ve güvenilir şekilde kiraya verilmesine vesile olan nurgül hanıma çok teşekkür ederim. İşinde gayet profesyonel ve ilgi alakalıdır. başarılarının devamını dilerim.

Ruhsar Kurnaz

İlginizden dolayı teşekkür ederim.Pazarlama konusunda yeteneklisiniz.Başarılarınızın devamını dilerim.

Cezmi Avli

Profesyonel çalışma stilinizden çok memnun kaldık.İlgi alakayı eksik etmeyip her konuda bize destek verdiği için ve dükkan kiralamamızda her konuda yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Abdülkadir Avli

İyi yaklaşımı ve güleryüzlü hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim.

Adem Tastekne

Nurgül hanıma hızlı ve aktif çalışmasından dolayı çok teşekkür ederiz.İşinde gerekli özeni göstermesi daima Remax'la çalışmamız için en iyi göstergedir.

Sami Berek Ediz

Nurgül hanımın her sorumuza çözüm bulması ve arsa arayışımı en kısa sürede sonuçlandırması takdire şayandı.Kesinlikle her zaman kendisinden gönül rahatlığı ile danışmanlık alabiliriz.

Yalçın Bal

İlgi ve alaka olarak mükemmel bir yaklaşım, her konuda yardımcı olmak elinden geleni yapmaktadır.Kendisine çok teşekkür ederim.

Havva An

Villamızı en güzel şekilde pazarlayıp en kısa sürede işleme döndürüp sattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum Başarılar diliyorum kendisine

Ferhat An

Bize çok yardımcı oldu bir evim daha olsa Nurgül Hanımla çalışmak isterim.

Neval Tatari

Murgül hanımdan çok memnunuz İlgisine çok teşekkür ederiz Güler yüzlü işinde çok iyi ve tüm sorunlara çözüm bulucudur Kendisine başarılar diliyorum

Havva An

Evimizi en güzel şekilde pazarlayıp en kısa sürede işleme döndürüp sattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Neval Tadari

Nurgül Hanımdan çok memnunuz.İlgisine çok teşekkür ederiz.Güler yüzlü, işinde çok iyi ve tüm sorunlara çözüm bulucudur.Kendisine başarılar diliyorum.

Ferhat An

Bize satışımız konusunda çok yardımcı oldu Bundan sonraki gayrimenkul ihtiyaclarımızda nurgül hanımla çalışmak isteriz kendisine başarılar

Emin Alper Karacar

Nurgül Hanım işinde çok iyi, kendisi çok profesyonel kendisinin göstermiş olduğu ilgi alaka için çok teşekkür ederim.

Emin Alper Karaçar

Nurgül gerçekten işinde çok yetkin.Çok iyi bir profesyonel.Kendisinin göstermiş olduğu ilgi alaka için çok teşekkür ediyorum

Merve Türedi

Nurgül Hanım Tüm Samimiyetiniz ve Güler yüzlülüğüz ile sizden hizmet aldığım için Çok memnunum bundan sonra ki yatırım larim da sizin ile Çalışmak dan onur duyacağım . Remax a olan güven ve İnancim Sizin ile Kat ve Kat Artırmıştır tüm içtenliğim ile İşiniz de başarılar Dilerim Sevgiyle kalın .

Kübra Hnm

Aldığım hizmet karşısında çok memnun kaldım. Her soruma bir cevabı olan güler yüzlü deneyimli muhteşem bir bayan. Her şey için teşekkür ederim.

Selami

Nurgül hanım sizinle çalışmak hem çok keyifli hemde başarılıydı. Çabalarınız ve pozitif görüşünüz için sizlere teşekkür eder, başarılarınızın daim olmasını dilerim. tekrar görüşmek üzere

Nizamettin Daşdemir

Hizmet ve ilgi üst düzeyde.Memnuniyetimizi buralara yazmakla bitiremeyiz.Teşekkür ederiz.

Gül Daşdemir

İlk çalışmamız fakat Nurgül hanıma hayran kaldım firmanızla çalışmaktan çok memnunum. Teşekkür ediyorum.

Emine Sarıtaş

Bu kadar özenli ve dikkatli çalışanlarınız olması böyle köklü bir firmayı dahada değerli kılacaktır. Nurgül hanıma herşey için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

Hakan İbuk

Güleryüzlü misafir perver bir arkadaş, müşterisi ile çok alakadar ve yardımcı olmayı ön planda tutan Nurgül hanıma teşekkür ederiz.

Efe Serdar Boz

Dairemi en hızlı şekilde sonuçlandırdığı için Nurgül Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Meltem Fora

Hayatımda aldığım en güzel hizmeti aldım.Teşekkür ediyorum.Başarılarının devamını diliyorum.

Murat Bayram

Olabilicek en iyi hizmet aldığımızan eminiz.Remax ailesine teşekkür ederiz.Ayrıca Nurgül hanıma özenli çalışmasından dolayı çok teşekkür ederim.

Sami Ediz

Çok güler yüzlü, işine hakim, müşteri ve iş odaklı çalışmalarından dolayı kendisini tebrik ediyorum.Gerçekten işinde çok profesyonel ve iş bitirici.Bundan sonra ki gayrimenkul ile ilgili tek danışmanım Nurgül hanımdır.

Özgür Yıldız

Nurgül hanım, yapmış olduğu işi gerçekten severek yapması müşterileriyle ilgi ve alakası çok üst düzeyde olup güleryüzlü davranması çok iyi iş hayatında başarılar diliyorum.

Yonca Yıldız

aNurgül hanım, ev arayışım konusunda çok fazla yardımcı oldu ve ilgilendi.Çok güler yüzlü ve ikna edici kendisi teşekkür ederim.Yeni bir evim oldu sayesinde.

Serkan Doğuç

Nurgül hanımla 2.defa işlemimizi tamamladık.Kiralama işini bir günde yaptığı için kendisine teşekkür ederim.

Serdak Kemik

Nurgül hanım güleryüzlü, aktif, hızlı ve güven verici hizmeti için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Çağlar Pekalp

Nurgül hanım için öneriye gerek yok, gayet güler yüzlü, çözüm odaklı, işini severek yaptığını düşünüyorum.Hiçbir problem ile karşılaşmadan sözleşmemizi yaptık. Teşekkür ederiz.

Halil

Böyle biri ile çalıştığınız için için sizi tebrik ediyorum.

Özlem Sönmez Yazıcı

Hızlı güvenilir, sıcak bir hizmet aldım, teşekkür ederim ilgilenen herkese...

Ali Tufan Pehlivan

Nurgül Hanımın güler yüzlülüğü ve samimi davranışından dolayı çok teşekkür ederiz, çok memnun kaldık.Başarıların devamını dilerim.

Ceylan Kısacık

Birlikte ilk çalışmamız olmasına rağmen verdiğiniz güven duygusu ve hızınız kusursuzdu.Ofisimiz tam 2 ay boyunca başka bir gayrimenkul danışmanındaydı ve telefonum bile çalmadı.Nurgül Hnm 1.gün anahtarı teslim aldı, 3.gün ofisimiz kiraya verildi. Bu kadar çabuk ve bir o kadar da sağlıklı yapmış olduğunuz çalışma için sonsuz teşekkür ediyorum.

Murat Ali Mert

Nurgül Hanımdan çok memnun kaldık, Gayet başarılı her şey için çok teşekkürler.

Mert Akçay

Nurgül Hanımdan çok memnunuz, başarılarının devamını dileriz.

Ceren Yurtsever

Nurgül Hanım ; İlgili, güler yüzlü ve işbirlikçi yaklaşımı için teşekkürler.

Aydın Çakar

Nurgül hanımla gerçekleştirdiğimiz işlemde her şey harikuladeydi. Kendisine teşekkür ederim.

Serkan Doğuç

Gereken bilgilendirmeleri eksiksiz aldım, bu süreçte satış konusun da profesyonel yaklaşımı ve içten davranışlarından çok memnun kaldık.Kendisine başarılar dilerim.

Ali Çakmak

Nurgül hanımın ilgi alakasından çok memnun kaldım . Kendisine satış sürecindeki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Fatih Çolak

Nurgül Hanımın arayışım sonucunda ilgilendiğim portföyler konusunda hızlı bir şekilde sonuçlandırdığı ve beni hiç uğraştırmadığı için kendisine teşekkür ederiz.Başarılarının devamını dileriz.

Serdar Köseoğlu

daire arayışımız konusunda bizi anlayıp doğru yönlendirmelerle vermiş olduğu hizmetten dolayı çok memnun kaldık. Ayrıca bizimle olduğu vakit boyunca, güler yüzlü ve dürüst, samimi davranışlarından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz .

Melih Zaim

Ev arayışım esnasında Nurgül Hanım'dan almış olduğum hizmeti mükemmel olarak değerlendiriyorum. Firmanıza ve Nurgül hanıma vermiş olduğu destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Sevgi Gülenber

Bize her konuda yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Başarılı olmak için çok çalışmak gerekiyor. Çok çalışan kazanır kazandırır .Teşekkürler

Ali Mutlu

İlginize çok teşekkür ederim ihtiyacım olan bilgiyi eksiksiz olarak aldım . Başarılar.

Haldun Gülanber

Dört yıldır sizlerle çalışıyoruz, her şey çok iyi teşekkür ediyoruz, başarılarınızın devamını diliyoruz, selamlar

Serdar Bilgin

Nurgül Hanımın iletişim, imaj ve ilgisinden memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

Yenal Aydın

kendisini tutum ve davranışları için tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Beki̇r Erol

Son derece ilgili gördüğüm Nurgül hanımdan çok memnun kaldım. Tekrar bir işim olduğu zaman firmanızı ve Nurgül hanımı tercih edeceğimi bildiririm.

Neslihan Aydın

Anlayış ve davranış biçiminden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılar.

Yusuf Kırıcı

Nurgül hanımla bu ikinci işlemimiz ve yine en iyi şekilde mülkümle ilgilenip iyi sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.

Esma Kübra Atlı

Nurgül hanımın ilgi alaka ve samimiyetinden çok memnun kaldık. kendisi son derece profesyonel ve pozitif. Hizmetinden memnun kaldık ve kendisini çok sevdik. Başarılarının devamını diliyoruz.

Sedat Ti̇ryaki̇

Satış konusunda konusuna son derece hakim ve satış odaklı bir kişi . Kendisiyle çalışmaktan son derece memnunuz.

Yusuf Kırıcı

Nurgül hanıma sorunsuz bir işlem gerçekleştirdiğimiz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Suna Demir

Nurgül Hanım işinde gayet başarılı, güler yüzlü ve verdiği hizmetten çok memnun kaldık, işimizi hızlı, temiz ve sorunsuz çözümlediği için kendisine ayrıca çok teşekkür ederim.Başarılarının daim olması dileğimle, iyi çalışmalar...

Servet Kopağan

Nurgül Hanım Samimi ve güler yüzlü olduğu için kesinlikle tüm çevreme önericeğim Başarılar .

Zeynep Kandiloğlu

Mükemmel bir hizmet teşekkürler.

Sema Durmaz

Kaliteli, güler yüzlü bir hizmet aldım. Çok memnun kaldım . Teşekürler

Mustafa Ergül

Özverili, ilgili yardımlarından dolayı teşekkürederiz. Başarılarınız daim olsun, danışman olarak tek tercihimizsiniz. Sevgilerle

Güssüün Güneş

Hızlı bir şekilde kiralama işlemimi yaptığı için Nurgül hanıma teşekkür ediyorum .

Mehmet Fatih Bayraktar

Satış temsilcisi arkadaşımız oldukça yetenekli ve güven veren davranışları ile bize çok yardımcı olmuştur.Teşekkürler kendisine.

Murat Sekmen

Nurgül hanım, satın alma sürecimizde her türlü destek ve ilgiyi eksik etmediğiniz, ayrıca süreci bizim adımıza hızlandırmak için gerekli adımları attığınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki işlemde buluşmak üzere, başarılar. Murat Sekmen

Sefa Hasanbeşeoğlu

Remax gayrimenkul danışmanınız Nurgül Erkuş hanımefendinin müşterisine gösterdiği güleryüz ve samimiyetten çok memnun kaldık işlem yapmamızda büyük etkisi olduğunu belirtmek isterim . Teşekkürler

Mehmet Ekşi Oglu

Nurgul hanım samimi, güleryüzlü ve çalışkan bir insan. Sizi dinleyen, isteklerinizi anlayabilen güvenilir bir uzman Nurgul hanım kesinlikle tavsiyem olacaktır. Yardımlarınız için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Ayhan Kaya

Nurgül hanım kısa süre içinde işimizi çözdügünüz için çok teşekkür ederiz . Uslup ve davranısınız daha şimdiden gelecekte dahada çok iyi bir emlak danışmanı olacagınızın sinyalini veriyor ... İşlerinizde basarılar dilerim .

Adnan Atıl

Başlangıçtan itibaren çok etkili ve samimi bir işbirliği içinde kiralama işimi en iyi şekilde sonlandırmıştır. Teşekkürler.

Uğur Sağlam

Hem kiralama oncesi hemde kira sonrasi surekli destek veren Nurgul hanima cok tesekkur ediyorum.

Selim Kihtir

Nurgül hanım dairemizi kısa sürede istediğimiz şartlarda kiraladı Kendisine teşekkür ediyoruz Başarılarının daim olmasını diliyoruz

Ünal Babayi̇ği̇t

Nurgül Hanımı bir arkadaşımız vesilesiyle tanıdım Arkadaşımdan aldığım bilgi senin gayrimenkulle ilgili probleminini ancak bu kardeşimiz çözer dediler. Çalışmaya başladığımızda bu güveni bende hissettim. En kısa zamanda işlemimiz gerçeklşti başarılar

Seda Ayyıldız

Nurgül hanım'la calısırken beklentimizin cok üzerinde bir hizmet aldık.Beklentilerimizi anlayıp isteklerimiz dogrultusunda kaliteli bir hizmet verdiği icin ve ozellikle guleryüzü icin tesekkür ediyorum.Kendisine kariyerinde basarılar diliyorum.

Naim Güven

Nurgül hanım işimizi hızlandırdığı ve kolaylaştırdığı için çok teşekkür ederim.samimi, güler yüzlü, ve bizlere güven verdiği için ayrıca teşekkür ederim.hayatında başarılar dilerim. Naim güven

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.