• -SİZİN DE BİR GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ OLSUN VE İŞİ UZMANINA BIRAKIN !!!

ARZU VARSA ÇÖZÜM VARDIR !..


GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ OLMAM SİZİN FARKINIZ OLACAK !!!


İHTİYACIMIZ OLAN ŞEY İLETİŞİM KURMAK, İYİ BİR BAŞLANGIÇ, YARI YARIYA BAŞARI DEMEKTİR.


Merhabalar, sayfama hoş geldiniz ziyaretiniz için çok teşekkür ederim.


 • Gayrimenkul Sektörüne Şubat 2014 de RE/MAXde zorunlu Kariyerim Eğitimi alarak çalışmaya başladım. 
 • Mesleki konular ile alakalı hiç bir Eğitimi kaçırmamaya çalışarak kendimi geliştimeye ve güncellemeye gayret ediyorum.  
 • Tüm Gayrimenkul ihtiyaçlarınızın, en hızlı şekilde ve gerçek değerinde alınıp-satılması, kiralanması hususlarında,
 • işlerinizi kolaylaştırmak, en mükemmel çözümlere en kısa sürede kavuşturmak adına profesyonel hizmet vermek için
 • elimden gelen gayreti göstermekteyim..
 • BAŞARI VE ÖDÜLLER :

  "TÜRKİYE CİRO 2.LİĞİ" RE/MAX İstanbul-Re-Charge (Ocak-2014)

  Daha fazlası...

  Uzmanlık Alanları

  Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

  RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

  2014

  RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

  2015

  Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

  2016

  Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

  2017

  Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

  2018

  RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

  2019

  Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

  2021

  Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
  Arzu Tayyibe Özdeğin portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
  Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

  MÜŞTERİ YORUMLARI

  Yakup Çakıroğlu

  ARZU HANIM İLE UZUN YILLARDIR ÇALIŞMAKTAYIZ KENDİSİ PROFESYONEL DÜRÜST GÜVENİLİR VE ÇOK NAZİKTİR TİTİZ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI ÇOK MEMNUNUZ HERKESE TAVSİYE EDERİZ TEŞEKKÜRLER

  Sema Açıkalın

  ARZU HANIM SON DERECE İLGİLİ VE HARİKA BİR İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM

  Şehsuvar Aktaş

  ARZU HANIM İŞİNİ BÜYÜK ÖZGÜVENLE VE NEZAKETLE YAPIYOR GÜVEN VERİYOR

  Ufuk Saatçi

  Güzel ve Nazik bir hanımefendi Kurumsal firmaya çok yakışıyor. Güven verdiği için evimi özellikle kiralamak istedim.

  Turan Durmuşoğlu

  Arzu hanımın prensipli ve titiz çalışmalarından dolayı memnunuz, herkese titizliğinden dolayı tavsiye ederiz.

  Havva Patlar

  Bu satışta yeni tanıştık.Arzu hanımla. Mükemmel bir danışman işini düzgün yapan çok iyi bir insan kesinlikle tavsiye ederim kendisine başarılar dilerim.

  Civan Gündoğdu

  Arzu hanımla çalışmaktan son derece memnunuz. Kendisinin çalışma prensipleri ve titizliği konusunda çok başarılı buluyoruz.Çalışmalarında başarılar dileriz.

  M******* A*******

  Arzu hanım işini büyük bir titizlikte yapıyor. Uzakta olmamıza rağmen iletişimde hiçbir sıkıntı çekmedik. Süreç yönetimi ve iş takibi takdire şayan. Piyasanın bu kadar çalkantılı olduğu dönemde ev satışımızı çok kısa sürede sorunsuz olarak gerekleştirdik. Özellikle uzaktaysanız ve gözünüzün arkada kalmasını istemiyorsanız Arzu hanıma sonuna kadar güvenebilirsiniz.

  Başak Acar

  Sabırlı, titiz ve yardımcı.Kasik gayrimenkul danışmanlarından farklı özenli ve her iki tarafıda memnun etmek üzere yaklaşımından dolayı,Arzu hanıma teşekkürlerimi sunarım.

  Tümay Yılmaz

  Güleryüzlü, güvenilir. Teşekkür ediyorum.Teyzeme benziyor.Arzu hanım profesyonel hizmeti sayesinde ev kiralama işimi Ankara'dan bile kolaylıkla halettim

  İlknur Kozanoğlu

  Arzu Hanım gerçekten emlak işinde son derece tecrübeli ve profosyonel. Ben çok memnun kaldım. benim adıma her ayrıntıyı düşündü. Başka bir şehirden evi hiç görmeden kiraladım. Son derece memnun kaldım. iyiki varsınız

  Bülend Temur

  Arzu hanıma titiz ve prensipli çalışması için içten teşekkür ederim. Kendisi dairemin kiralanmasında hizmet verdi. Herkese tavsiye ederim.

  D******* D*******

  Arzu hanıma kiralık daire bulma sürecindeki yardımlarından ve verdiği danışmanlık için teşekkür ediyorum.

  Sevda Figen Özütok

  Arzu Hanımı bilgi ve tecrübeleri sayesinde ihtiyacımızı karşılayacak en uygun ofisi, mükemmel bir zamanlamayla kiraladık. Bu süreçte destek ve işbirliği için kendisine minnetarım.

  Selim Gülşen

  Bilgilendirmeleri, ilgi ve alakası çok üst düzeyde. Mesleğin gerekliliği olan profesyonelliği fazlasıyla kendisinde gördüm

  Ertan Gül

  Kesinlikle çok güvenilir bir kişi. Şimdiye kadar çalıştığım en iyi emlak danışmanı. Tebrikler Arzu hanım

  Aydındeniz

  Tek kelime ile şaheser ve RE/MAX'ın Yıldızı. Kendisinden çok memnun kaldım. Tüm dostlara tavsiye ederim.

  Oya Engür

  Çok hızlı, işine sahip çıkan,bilgili, çalıştığı işi sonuna kadar takip eden, güler yüzlü, sonuç odaklı. Tavsiye edeceğimiiz bir emlakçımız oldu.

  Ogün Batarlar

  Hızlı ve doğru hizmet alıp, çok memnun kaldım.

  Hülya Altun

  Gayrimenkul danışmanlığı konusunda bundan sonra sadece Arzu Hanım'dan yardım almak istiyorum. Çok iyi bir deneyim oldu benim için.

  Fatih Bakıroğlu

  Arzu hanım ikili görüşmelerimizde gayet nazik hızlı bir şekilde mantıklı akılcı çözümler bularak işin bir an önce tahüt edilen kriterler içerisinde tamamlanması için gerekli özveriyi ve beceriyi en iyi şekilde göstermiştir

  Süleyman Altınkaya

  Arzu hanımdan, fazlasıyla memnunum tekrardan inşallah görüşürüz

  Özcan Saral

  Arzu Hanım, işini çok seven müşteri ilişkileri çok sıcak ve güven veren duruşuyla ev alımında çabaları bizi memnun etti. Teşekkür ederiz.

  Serhat Özdemir

  Arzu hanıma destekleri için çok teşekkür ederim.

  J******* B*******

  Arzu was so helpful with the process for finding a new apartment. She speaks English at a near native level and she was so attentive throughout the whole rental contract process. If i had questions i could message or call her any time of day and she would always very quickly reply. She made everything very easy for me and i can honestly say this was the best experience I've ever had while searching for an apartment. I've lived in about 10 countries so that means a lot! If you're looking for a great realtor who speaks English very well, it's her

  J******* D*******

  Arzu hanım dairemi satın almama ve kiralamama yardım etti. Arzu hanım çok etkili olmuştur ve ona güvenebilirsiniz.

  Selin Kurt

  Arzu hanım işine oldukça hakim ve disiplinli. Tüm süreç boyunca bize göstermiş olduğu yardımsever tavır icin teşekkür ederiz :)

  Tolgun Özütok

  Arzu Hanım profesyonellikle samimiyeti kusursuzca birleştirmiş biri. Kendisiyle daha öncede çalışmıştık. Her defasında iş kalitesini yükselten bir kişi. İşini neşeyle yapan etrafına mutluluk veren enerjisiyle bir emlak danışmanından fazlası.Profesyonel hizmet anlayışınız ve sıcak insani yaklaşım ve iletişimininizden ötürü teşekkür ederim.

  Murat Köse

  Arzu Hanim ile 2 defa calisma firsati bulduk. Kendisinin lokasyona hakimiyeti, profesyonelligi ve duzenli bilgi akisi saglamasi takdir edilecek duzeydedir. Konuya hakimiyeti ve iletisim becerisiyle ikna gucu kuvvetlidir.Kendisiyle tekrar calismak isteriz.

  Hüseyin Şahin

  Merhaba, Arzu Hanım'dan aldığım danışmanlık sürecinde her şey o kadar profesyonel, şeffaf, açıklayıcı bir şekilde ilerledi ki kafamda herhangi bir soru işareti oluşmadı bile. Kendisi kibar, güler yüzlü ve yardımsever bir şekilde göstermiş olduğu ilgiyle ev taşıma stresimi resmen minimum seviyeye indirdi. Arzu Hanım size danışmanlık yapıyorsa gözünüz hiç arkada kalmasın, kendisine çok teşekkür ediyorum, 5 yıldız az bile :) Saygılarımla,

  İlhan Yıldırım

  Arzu Hanım ile bütün işlemlerimizi pürüzsüz bir şekilde ilerlettik. Daha önce rastladığım diğer emlakçılar mal sahibinin temsilcisi gibi davranırken, Arzu Hanım ile çalışırken hiç böyle bir şey hissetmedim. Arzu Hanım sözleşme imzalandıktan sonra ihtiyaçların çözülmesi için de faydalı önerilerde bulundu. Çok teşekkür ederim.

  Ebru Çınar Erim

  Arzu hanımla çalışmaktan çok memnunuz. Kendisi son derece disiplinli, dikkatli ve hedefe odaklı çalışıyor. Kısa sürede hedefe ulaşıyor. Briefi çok iyi alarak sonuca odaklanıyor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Şevval Çınar

  Her surecte inanilmaz yardimci oldunuz sadece kiralanana kadar degil sonraki surecte de hep yanimizdaydiniz cok tesekkur ederiz

  Ebru Erim

  Arzu hanımla son 6 aydır Suadiye'deki evimizin kiraya verilmesi süresince birlikte çalıştık. kendisi son derece disiplinli, her zaman pozitif ve iyi bir müşteri portföyüne sahip. sonunda evimizi kiraya verdik. birlikte çalışmaktan çok memnunuz. ve diğer gayrimenkullerimiz için kendisi ile çalışmaya devam etmek istiyoruz.

  Selin Oran

  Emlak danışmanlığı görünenden çok daha zor bir iştir. Doğru alıcıyı doğru eve konumlandırmak için analiz yeteneği, iletişim gücü yüksek kişilerin bu işi yapması önemliydir. Bugüne kadar pek çok emlak ile çalıştık ama işini Arzu hanım gibi seven, sahiplenen bir emlakçı görmedim. Hayalimizdeki evimizi bulmamıza yardımcı olan tüm süreçte bize olan desteği için yeniden teşekkür ederim

  Sean Edward Mervıch

  As a foreigner living in Turkey it is always comforting to have someone who provides such good care and service when deciding important things like a home or business. Miss Arzu was very professional, and competent. We very much enjoyed working with her.

  Yakup Çakıroğlu İnşaat Taah. Paz. San. Tic. A.ş

  Arzu Hanım'ın çözüm odaklılığı ve iş bitirici kimliği ile dairemizi kısa zamanda kiralama fırsatı yakaladık. Başından sonuna kadar her anlamda desteğini esirmediği için kendisine tekrar tekrar teşekkür eder, mesleki hayatında başarılarının devamını dileriz.

  Gülten Alpaslan

  Tanıştığımız günden, bu güne kadar her şey mükemmeldi. Hiçbir sorun yaşamadan, tüm işlerimiz hızlı bir şekilde sonuçlandı.

  Hakan Başar

  Çok dinamik, çalışkan, iş bitirici ve enerjik.

  Yaşar Sevindik

  19 ortaklı bir satışta gösterdiği gayret olağan üstüydü çok teşekkür ederiz.

  Yakup Çakıroğplu Yapı A.ş

  Dairemizin satışını Arzu Hanım'ın bilgi ve tecrübesi önderliğinde gerçekleştirdiğimiz için çok mutluyuz. Başından sonuna kadar her detay ile yakından ilgilendi ve asla vazgeçmedi. Bunun sonucunda da iyi bir netice ile dairemizi sattık. Kendisine teşekkür eder, kariyer hayatındaki başarıların daim olmasını temenni ederiz..

  Murat Yalçın

  Arzu Hanım'la ev satış sürecimiz başından sonuna sorunsuz ve beklentilerimizin üzerinde bilgilendirme, şeffaflık ve profesyonel yaklaşımla geçti, kesinlikle sektör ortalamasının üstünde bir hizmet aldığımızı düşünüyorum, ileride herhangi bir gayrimenkul alım satımında kendisini arayacağımızı şimdiden söyleyebilirim. Öte yandan evimizi çok kısa sürede satmamızı sağladı, tüm süreçte de hem samimiyetiyle hem de profesyonel desteğiyle sorunsuz bir şekilde hallettik, Tekrar teşekkür ediyoruz,

  Zehra Filiz Dinçer

  Sevgili Arzu seninle çalışmak ayrıcalıktı bizim için tüm gelişmeleri anında bizimle paylaşarak kısa sürede sonuçlandırdığın için çok teşekkür ederim.Emlak konusunda bir işim olursa tekrar seninle çalışmayı çok isterim .Güleryüzün kibarlığın sakinliğin iş bitiriciliğin 5 numara 10 yıldız Sevgiyle kal.

  Fatma Figen Çetinel

  Arzu hanım, bizimle çok ilgilendi, çok candan davrandı, tüm sorularımızı hassasiyetle, ayrıntılı olarak açıkladı. Evimizi bir ay kadar kısa sürede sattı. Ona çok teşekkür ederiz.Bir daha danışmanlık almak istesem mutlaka kendisinden yardım isterim. Emeğine sağlık...

  Volkan Uzunoğlu

  Arzu hanım, her şeyimizle bire bir ilgilendi.Mükemmel bir danışman.

  Betül İpek

  Çok profesyonel ve kibar bir hanımefendi. :)

  Cumane Asker

  Arzu Hanım, ile çalıştığımız için çok memnunuz.Kendisi evimizin kiralanmasında her detay ile çok özenle ilgilenmiş ve bizi detaylı olarak bilgilendirmiştir. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebiliriz.Çok teşekkürler.

  Onur Tuna

  Arzu Hanımdan oldukça güler yüzlü hizmet aldık, kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldık, teşekkürler.

  Sevil Şahin

  Dairemizin kiralanmasında gösterdiği gayreti ve zerafeti aslında anlatmak zor. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Adil Seyar

  Emlakçılık işinin ne kadar profesyonelce yapıldığını görmek istiyorsanız tüm içtenliğimle doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim.

  Ayca Yaganoglu

  Arzu Hanim, alanindaki her konuyla ilgili dogru ve guncel bilgisi, icten ve durust tavri ile gercek bir profesyonel. Baska bir sehirden gelip Istanbul gibi bir sehirde ev arama kabusunu keyifli bir tecrubeye donusturen guvenilir bir danişman. Karsilasmam buyuk şansti. Boyle zor bir isi daha iyi yapan biriyle hiç karsilasma mistim.Basarilarinin katlanarak devam edecegine eminim.

  Yaşar Sevindik

  Arzu Hanım Kent Plus'daki dairemizi her zaman olduğu gibi hızla yeni kiracımıza kavuşturdu. Bir kez daha özenli çalışmaları için kendisine teşekkür ederiz.

  Murat Yapraklar

  Sayın Arzu Tayyibe Özdeğin bir emlak danışmanı olmanın ötesinde, müşterisi olan her iki tarafa da saygı, sevgi, ilgi ve hatta şevkatini esirgemeden dört dörtlük hizmet sunan değerli bir insandır. Mesleğini layıkı ile yaptığı için teşekkürler.

  Asiye Karakoç

  Arzu hanımla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Alanya dan İstanbula taşınma gibi zorlu bir süreçte kiralik ev bulma konusunda bize büyük desteği oldu.işini severek yaptığını bize hissettirdi. Oldukça samimi ve en önemlisi dürüst yaklaşımları bizde.güven oluşturdu .Evin kiralanması konusunda hızlı ve çözüm odaklı hareket etmesi de bizim bu.zorlu süecimizde işimizi kolaylaştırdı. Arzu hanımı gördüğüm diğer emlakçılardan ayıran en.önemli özelliği samimi ve içten ve de dürüstlüğüdür.Emeği ve destekleri için cokteşekkür ederim

  Ata Bocnak

  İlgili, sevecen, yardımsever ve deneyimli biri. Her şey için teşekkürler.

  İbrahim Fuat Akgül

  Arzu hanımla muayenehane yeri arayışı sırasında tanıştık.Bu süreçte ilgili gerekli düzenlemeler konusunda özverili bir şekilde yardımcı oldu. Danışmanlık konusundaki desteği için teşekkür ederiz.

  Cem Kaptanoğlu

  İstanbul'da mekan aramak bulmak yerleşmek benim için ürkütücü bir işti. Arzu hanımın güler yüzü, anlayışlı tutumu, uzlaştırıcı yaklaşımıyla bu korkumuzu giderdiği gibi neşeli bir sürece dönüştürdü.Çok teşekkür ediyorum.

  Engin Giray

  Arzu hanıma yaptığı çalışmalar için çok teşekkür ederim.Kendisinin fikirleri doğrultusunda ve yönlendirmesiyle işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.Bizim için çok değerlidir. Tekrar tekrar teşekkür ederim.

  Alirıza Coşar

  Arzu Hanım Gayrimenkul danışmanımız olarak Şirketimiz mülklerinin kiralanması konusunda uzun zamandır titiz çalışmaları ve profesyonel desteğini vererek bir kez daha uygun bir kiracı bulduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

  Sedef Levebt Akcay

  Kiralama surecinde gostermis oldugunuz cabaniz ve guzel desteginiz icin cok tesekkur ederiz. Kaliteli ve hizli kiralama ile bizlere cok destek oldunuz. Bugune kadar cok emlak danismani ile calistik fakat sizin kadar nazik ve durust olan birine denk gelmemisiz demekki.. Bundan sonra bizim ve dostlarimizin emlak danismanliginda mutlaka sizden destek aliyor olacagiz. Remax firmasi da sizin gibi bir danismana sahip oldugu icin cok sansli. Iyi ki tanidik sizi ve hersey icin gonulden teşekkür ederiz.

  Dilek Ve Yinon Muallem

  Arzu hanim nezaketi, hızı ve dürüstlüğü ile örnek ve profesyonel bir emlak danışmanı. Evimizi kiralama konusunda bizimle her dafasında aynı özen ve titizlikle çalıştı. Herkese tavsiye ederiz.

  Gizem Üzel

  Arzu hanım kiralama sürecinde oldukça yardımcı ve ilgiliydi. Çok teşekkür ederiz.

  Yetkin Doğan

  Arzu Hanımla yeni ofisimizin kiralanması esnasında tanıştık. Sürecin hafta sonuna rastlamasına rağmen, tatilinden dahi feragat ederek, süratle ev sahibimiz ile olan diyaloğumuzu kurdu, kontratımızı imzaladık ve hafta başı yeni ofisimize taşındık. Bina yönetimine kaydımızın yapılmasına kadar her detayla birebir ilgilendi. Remax gibi büyük bir camianın üyesi olduğu için, başka bölgelerde dahi, ilgili işlerimiz olduğu zaman, değerli yardımlarını almak bizi çok memnun edecek. Hem firmamız hem kendi adıma kendisine bir kez daha çok teşekkür ederim.

  Semra

  Baktigimiz ilk evi kiraladik cunku Arzu hanim bizi hic yormadi ve cok yardimci olmustur. Samimiyeti ve yaklasimiyla musteri memnuniyetini saglamayi bilen bir kisi oldugunu dusunuyorum. Sirketimiz adina kendisine tesekkur ediyorum.

  Faruk Yazici

  Arzu Hanima Businessistanbul projesinde bulunan mülklerimizin kiralamasinda en başından sonuçlanmasina kadar gösterdiği samimi ilgi, alaka ve profesyonel yardımdan dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Bilgehan Türkmen

  Arzu hanım güleryüzlü, ilgili, dürüst bir danışman. Kendisine teşekkür eder sizlere de rahatlıkla tavsiye ederim

  Ziver Ölmez

  Arzu hanım çok yardımcı oldu ve doğru seçimi yapmam için gereken tüm bilgilere sahip olduğumdan emin oldu. Yurt dışında olduğum için, ev satın alındıktan sonra bile tüm evraklarımın yapıldığından emin oldu. Teşekkür ederim.

  Umut Matkap

  Inanılmaz derecede yardımcı, titiz ve presantable bır emlak danısmanı. Kendisine cok cok tesekkur ediyoruz.

  Hastürk Yıldız

  Kocayol Caddesi, Gazi Etmen Paşa Sok. Sadi Bey Apt. No:7 D:16 Şenesenevler / Kadıköy, Adresindeki dairenin Alım-Satım işlemlerinde vermiş olduğuz Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldım size ve çalıştığınız şirkete teşekkür ederim ilkeleriniz müşteri memnuniyeti için çok iyi korumanız dileğiyle

  Rana & Metin Oylumlu

  Arzu Hanım evimizin kiraya verilmesi için mükemmel, titiz çalışması sonucu istediğimiz gibi bir kiracı ile bizi buluşturdu. teşekkür ederiz.

  Mürsel & Burcu Yavuz

  Arzu Hanım evi sunma ve tanıtma konusunda, ayrıca ev sahibi ile iletişim bakımından bize çok yardımcı oldu. İlgi ve alakasından dolayı Arzu Hanım'a ve Re/Max'e çok teşekkür ederiz.

  Semih Kaleci

  Arzu Hanım, kısa sürede her konuda bize yardımcı oldu her sorumuzu yanıtsız bırakmadı ve işinde oldukça başarılı umarım başarılarına her geçen gün yenisini ekler. İyi ki bu ev maratonun da onunla çalışmışız.

  Yeliz Fettahoğlu

  Arzu Hanım çok güler yüzlü ve gerçekten çok başarılı, sabırlı ve bilgili bir danışman.. Kendisine sonsuz teşekküt ediyorum...

  Serda Sayar

  Kısa bir sürede çok iyi bir kiracı ile tanıştık. Çok teşekkürler Arzu hanım.

  Yasemin Gül (bilgisayar Mühendisi)

  Arzu Hanım gerek işine verdiği önem gerekse bize verdiği güven ile hiç düşünmeden evi tutmamıza sebep olmuştur. Bundan sonrada herhangi bir ev kiralama ve alım-satım hizmetinde kendisiyle çalışmak isteriz.

  Kadriye Yüzereroğlu / Editör

  Arzu hanım'ın müşterileri ile kurduğu diyaloğ, işine gösterdiği özen takdire şayan. Daha önce de kendisi ile ev satış işimizde birlikte çalışmıştık daha sonra da kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz :))

  Kristina Özüak

  Arzu hanimin hizmetinden cok cok memnun kaldim. Bana cok yardimci oldu ve hala oluyor. Cok cok tesekkur ederim.

  Büşra Çam

  Hizmet ilgi ve alakanız mükemmeldi. Karşılıklı olarak ilişkimizin devam etmesi dileği ile ... Herşey için teşekkürler...

  Büşra Çam

  Hizmet ilgi ve alakanız mükemmeldi. Karşılıklı olarak ilişkimizin devam etmesi dileği ile ... Herşey için teşekkürler...

  Gülseren Ergin

  Kiracı bulma, seçme konusunda ve zamanı lehime kullanma açısından her zaman güvendiğim ve gelecekte çalışmayı düşündüğüm tek danışmandır. Kendisine çok teşekkür ederim...

  Zafer Ümit Ertem

  Sıcak iletişimi, güleryüzü, her yönüyle çözüm üreten yaklaşımı ile her zaman birlikte çalışmak isteyeceğiniz bir kişi olduğunu düşünüyorum. Herşey için teşekkürler...

  Meryem Durgut

  Arzu Hanımın vermiş olduğu hizmetten ötürü kutlarım. Tüm müşteri temsilcilerinin benzer performansını göstermesini dilerim..

  Fatih Tarkan

  Kendisi bizimle uzun süre ilgilenmiş, istediğimiz daire için çok büyük gayret göstermiştir. kendisine çok teşekkür ederiz ...

  Anıl Öksüz

  Verdiğiniz danışmanlık ve bilgilendirmeden dolayi çok teşekkür ederım. 4. Kez Evimi size getirip kiracımı buluyorum ve hiç bir problem yaşamadan ofisinizden ayrılıyorum her seferinde sorunsuz hizmetten dolayi terar teşekkür ederim

  Hasan Alp Atik

  Arzu Hanımın hizmetinden çok memnun kaldım. İletişim son derece başarılıydı ve müşteri ağırlaması ve güler yüzü son derece güzeldi. Teşekkürler

  Yılmaz & Güner

  Arzu hanım'a yetki verdiğimiz andan itibaren tüm aşamalarda bizi bigilendirip tam bir danışmanlık verdi gönül rahatlığıyla mülkümüzün satışını gerçekleştirdik. Yapacağımız yeni yatırım konusunda da kendisiyle çalışacağız. Ailemizin Gayrimenkul Danışmanıdır kendisini kutlar ve tüm emekleri için çok teşekkür ederiz.

  Canan Özer

  Bu koşturmalı yolda tüm samimiyeti ilgisi ile hep yanımızda oldu.Güleryüzü ve ilgisi kayıtsız kalınacak gibi değil emeğine yüreğine sağlık herşey için teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim.

  Şahin İnşaat

  İletişim gücü yüksek ve çözüm odaklı yaklaşımınız için teşekkür ederim..

  Şeyma Bahşi

  Arzu Hanım güleryüzlü ve Satın alma işlemimiz sırasında her konuda bize danışmanlık vermiş ve yardımcı olmuştur. Kendisine yardımları için teşekkür ederim.

  Egemen Dağıstanlı

  Arzu Hanımın kiralama sürecinde verdiği hizmetten çok memnun kaldık, Her türlü ilgili ve bilgili. Teşekkürler.

  Ayşegül Demir

  Arzu Hanım evimizin kiralanması ile ilgili maksimum derecede yardımcı olarak işlerimizi kolaylaştırdı, hızlı bir şekilde hizmet verdi, kendisine teşekkür ederiz.

  Palishia Tayier

  Arzu Özdeğin hanımefendinin, mülayim, samimi ve güler yüzlü oluşundan dolayı portföyündeki dairesini kiralamaya karar verdim. Kendisine meslek hayatında başarılar dilerim, tekrar görüşmek üzere.

  Hacer Tuncer

  Cana yakın ve bayan olması beni çok mutlu etti. Gerçekten işini severek yapıyor. Güler yüzlü, sempatik oluşu sayesinde evimi iş yeri olarak verecek iken ev olarak kiraya verdim. Başarılar diliyorum.

  Zeynep Meral

  Arzu hanım yeterli, hatta fazla ilgi gösterdi. Tam istediğimiz gibi bir ev bulma konusunda hızlı yardımcı olduğu için tekrar teşekkür ederiz.

  Emrah Erdoğan

  Danışmanımız Arzu Özdeğin, evi görmek istediğimiz andan itibaren zamanında ve özveriyle gereken ilgiyi gösterdiler. Kendisine teşekkür ederim...

  Gülçınar Kılınç

  Arzu Hanım işinde profesyonel ve iş bitirici. Benimle ilgilenip her konuda yardımcı oldukları için teşekkür ederim, çok memnun kaldım...

  Emrah Erdoğan

  Arzu Hanım, telefon ile görüşmemizden itibaren dakik, özverili, ve ilgili davrandı. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim...

  Hakan Göyenç

  Herşey gayet güzel halledildi.. Arzu Hanım'ın öz verili çalışmasından dolayı çok mutlu olduk.

  Gülçınar Kılınç

  Arzu Hanım, işinde profesyonel ve iş bitirici. Benimle ilgilenip her konuda yardımcı oldukları için teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.

  Başak Murutoğlu

  İşini en iyi şekilde yapan, sevecen, güleryüzlü temsilcime teşekkür ederim...

  Esra Palamutçu

  Güleryüzlü hizmet ve hızınız için teşekkür ederiz.. Çok memnun kaldık

  Bora Karlı

  Arzu Hanım konusunda gayet uzman ve yetkin bir kişi. Kendisinden gayet memnun kaldık...

  Mehmet Ali Keçiciler

  Verilen hizmet kalitesi ve hızınızdan çok memnun kaldık, Teşekkürler...

  Nebahat Dokuzoğlu

  Arzu Hanımın en etkileyici yanı samimiyeti. İlk karşılaşmadan itibaren güleryüzlü ve dürüst tavrı, her sorunuza kısa sürede son derece tatmin edici bir yanıtla dönmesi ve her aşamada çözüm odaklı olumlu yaklaşımı için müteşekkiriz.

  Tuğba Temur

  Nazik İlgili, abartısız, gerçekçi yaklaşımınız ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim ...

  Gürkan Temur

  İş takibi, çözümcü yaklaşımı ile satın alım sürecinde bize çok yardımcı olduğu ve sürecin hızlanmasını, neticelenmesini sağladığı için teşekkür ederiz...

  Mustafa Yildirim

  Oncelikle güleryüzünüz ve iş disiplininizden dolayi teşekkur ederim.

  Abdulsamet Temel

  Arzu hanım a ilgi alakalarindanve hızlı geridönüşlerinden dolteşekkür ediyorum.tavsiyesi doğrultusunda güzel bir ofis kiraladık.

  Nursema Öztürk

  Arzu Hanımın, Firmamız Satış Ofisindeki çalışmalarından ve Satış Performansından gayet memnunuz, kendisini ve Re/Max'i tebrik eder, artan başarılar ve işbirliğine dayalı çalışmalarımızın daha uzun müddet devamını dileriz. MN MİMARLIK VE İNŞAAT

  Mustafa Öztürk

  Projelerimizden ayda 1 daire satışı ortalaması ile devam ediyoruz.Teşekkürler Arzu hn.

  Kevork Yahni̇yan

  Başarılı, profesyonel, işini severek yapan ve müşterisine her konuda güven veren bir hanımefendi, güzel bir daireye sahip olmamıza yardımcı olduğu için ailece kendisine çok teşekkür ederiz.

  Tamar Yahni̇yan

  Arzu hanım, işini severek yapan, güler yüzlü, samimi, müşterisine yorulmadan yüksek enerjisiyle hizmet veren başarılı bir hanımefendi, daire almamızda güvenilir bir şekilde yardımcı olduğu için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz...

  Nursema Ozturk

  Tanismamizin ilk gunden beri samimiyeti, insancil, sevecen ozelligi beni cok etkiledi. Projelerimizde birlikte calismaya basladiktan sonra da herkese ayni ozveri, isindeki titizligi, saygisi, nezaketi ile guven duyabilecegimiz ender kisilerdendir.

  Seda Yazıcı

  Herseyden önce Arzu hanım gibi biriyle çalıştığınız için şirketınızı tebrik edıyorum.Evimizi çok kısa sürede satmayı başardı.Cok çok tesekkurler guleryuzlulugune, samimiyetine, içtenliğine..başarılarınız katlanarak devam etsın inşallah.😊

  Sege Yapı L.unutulmaz

  Gerek Şirket, gerekse kişisel olarak Remax Bünyesinde hizmet Veren Arzu Özdeğin Hanımefendinin, konuya hakimiyeti, uzlaştırıcı kabiliyeti ve sonuç odaklı çalışmasından dolayı duyduğumuz memnuniyeti kesin dille ifade etmek isteriz. Sege Yapı Ltd.Şti.

  Şerare Atılgan

  Sabırlı, yardımsever ve seviyeli iletişimi nedeniyle teşekkür ederim...

  Hüseyin İrfan Fırat

  Arzu Hanım işinde genel olarak başarılı bir emlak danışmanıdır. Kendisi ile çalışmaktan memnunum..

  Orçun Dündar

  Arzu Hanım ve genel olarak ofisiniz gereğinden çok profesyonel ve sıcak bir ortamda hizmet vermekteler. Bu nedenle kendilerine teşekkür ederim...

  Soner Bülbül

  Arzu Hanımın ısrarlı aramaları doğrultusunda evimi rahatlıkla teslim edebileceğim bir kiracıya sahibim. Emekleriniz için teşekkürler...

  Özcan Giden

  Arzu Hanım, yüksek empati ve analiz yeteneği sayesinde ilk görüşmemizde net olarak ihtiyacımızı tespit ederek nokta atış bir hizmet verdi. Tam aradığımız ofisi bize buldu, teşekkürler...

  Orçun Dündar

  Planlı ve çabuk, çok kibar ve sözünün eri biri. İşlemimizi kısa sürede sonuçlandırdığı için kendisine çok teşekkür ederiz ...

  Mustafa Salih Gül

  Gayrimenkul işlerimizin tek adresi Arzu Hanım'a çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz...

  Sevsin Aksu

  Kadıköy Hasanpaşa'da ev kiralama sürecinde vermiş olduğu hızlı ve kaliteli hizmetten ve daha sonraki süreçte ilgisi ve yardımlarından dolayı Arzu Özdeğin Hanıma çok teşekkür ederiz.

  Muammer Altınsoy

  Kadıköy Hasanpaşa remax danışmanı Arzu özdeğinin göstermiş olduğu profesyonelce yaklaşım ve güven için teşekkürlerimi sunarım

  Serhat Turpcu

  Sayın Arzu Hanım, bize ilk onu aradığımız günden bu güne kadar çok yardımcı olmuştur ve devamında da bu durumun böyle olacağı güvenini bizlerde oluşturmuştur. Teşekkürlerimizi ve saygılarımızı bu site aracılığıyla da iletmek isterim..

  Demet Kütükçü

  Arzu Hanımla ofisimizi taşımaya karar verdiğimiz bir dönemde potföyündeki bir ilan sayesinde tanıştık. Nezaket ve empati ile profesyonelliği bir arada harmanlayabilmiş güzel çok bir insan. 3 kez çalışma fırsatı buldum. Sanırım bu hiç bitmeyecek.

  Jülide Taşkan Karadere

  Tüm satınalma süreci boyunca hem profesyonel, hem de güven telkin eden dostane yaklaşımı ile bize çok yardımcı oldu.Desteği ve verdiği emek için kendisine çok teşekkür ediyoruz.Arzu Hn ile çalışmayı tüm dostlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim.

  Ertan Taçgın

  Bize her konuda destek olan, bizi tum asamalardan haberdar eden, kendisine sordugumuz sorulara aninda donus yapan, sektor bilgi ve deneyimi - profesyonel durusu ile kendisine sonsuz guven duydugumuz Arzu Hanim'a çok tesekkur ederiz.

  Kadriye Yüzereroğlu

  Emlak sektörü gibi güvenilirliğin çok önemli olduğu bir sektörde, bize bu duyguyu tereddütsüz yaşattığınız, dairemizin satışı konusundaki yardımlarınız ve çabalarınız için çok teşekkür ederiz. Umarım, benzer hayırlı işlerde yine birlikte çalışırız.

  Ufuk Yuzereroglu

  Samimiyeti, satış sürecinde hızlı ve doğru bilgilendirme yapması ve evimizi doğru zamanda doğru alıcı ile buluşturması konusunda kendisine çok teşekkür ederiz.

  Belma Taçgın

  Bize her konuda yardimci olan, bilgilendiren, her aşamadan haberdar eden Arzu Hanim sayesinde istedigimiz gibi bir ev alabildik. Kendisine çok teşekkur ederiz. Gonul rahatligi ile herkese tavsiye edebiliriz.

  Anil Öksüz

  Verdiği emek ve hızdan dolayı arzu hanıma teşekürü borç bilirim. Bir mülk sahibi ancak bukadar uğraşarak düzgün bir kiracı bulabilirdi. Emlakcılar genelde komisyon için ilk kişiye kiralama yapmazlarmı! Kiracı seçip mülksahibini de memnuneden tek kişi

  Emrah Karadere

  Arzu Hn ile tanıştığımız ve onun vesilesiyle ev sahibi olduğumuz için kendimizi şanslı hissettik. Açık sözlülüğü ve samimiyeti ile güvenimizi kazandı. Satınalma sürecindeki bilgi alışverişi, yardımları, kaliteli danışmanlığı için çok teşekkür ederiz.

  Osman Faruk Zirtiloglu

  arzu hanım gerçekten işini çok iyi yapan bir bayan..kısa sürede evimizi satmayı başardı..kendisini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum..remax camiasi zaten çok kaliteli ama arzu hanımın yeri çok ayrı..

  Başak Mürütoğlu

  Dairemizi kısa bir zaman zarfında kiraya verebilmemizdeki yardımlarından ötürü güleryüzlü, iş disiplinine sahip, sonuç odaklı çalışan Arzu hanıma teşekkürler.

  Emre Boşnak

  Arzu Hanım bizimle çalıştığı süre zarfında hem bizim hem de mülk sahibinin memnun bir şekilde ayrılması için her türlü fedakarlığı yaptı.Kendisine ve Remax ailesine çok teşekkür ederiz..

  Bi̇lal Öz

  İşinde son derece ciddi, titiz, iletişimde problemsiz ve hızlı, güven telkin eden, konusunda uzman bir profesyonel.

  Namık Sezer

  mimarım ve işim gayrimenkul sektoru, , ılk defa bu sektorde, duzgun dıyebılecegım vasıfta, emlakcı demeye dılım varmayan, bırıyle calıstım, tesekkur ederım arzu hnm

  Altay Özgen

  Guvenilir ve etkin calisma sistemine sahip, iletişimde çok başarılı.

  Can Altay

  hız, güven, özveri, samimiyet bir arada. Çok teşekkürler başarılı satış süreci için. Emlak işinde başka birini düşünmem artık :)

  Can Altay

  hız, güven, özveri, samimiyet bir arada. Çok teşekkürler başarılı satış süreci için. Emlak işinde başkasını düşünmem artık.

  Muammer Altınsoy

  dairelerimin kiralanmasında yardımcı olan arzu hanımın samimiyet ve ilgisine ayrıca tüm personele teşekkür ederim

  Mert Kasap

  Basarili, profesyonel, ve musterisiyle empati kurabilen bir hanimefendi.Musteri penceresinden bakmaktan ote yardimsever yaklasimiyla harikulade bir danisman.Bize yaklasimindan ve cok icimize sinen evi bulmasindan dolayi kendisine tesekkur ediyoruz.

  Perviz Bovya

  Ev kiralamamız konusunda yardımcı olan Arzu hanıma ilgisi ve anlayışı için teşekkür ederim.

  Tolgu Özütok

  Arzu Hanım profesyonellikle samimiyeti kusursuzca birleştirmiş. İşini neşeyle yapan etrafına mutluluk veren enerjisiyle bir emlak danışmanından fazlası.Profesyonel hizmet anlayışınız ve sıcak insani yaklaşım ve iletişimininizden ötürü teşekkür ederim

  Lütfen Adınızı giriniz.
  Lütfen Soyadınızı giriniz.
  Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
  Lütfen Parolanızı giriniz
  Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
  Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
  Lütfen Adınızı giriniz.
  Lütfen Soyadınızı giriniz.
  Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
  Lütfen Parolanızı giriniz
  Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
  Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.