GAYRİMENKUL İŞİNİZİ TUĞBA ÇÖZER

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2020

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

Bu eğitim Ticari alanda faaliyet göstermeyi düşünen RE/MAX'lilerin başlangıç seviyesinde ticari bilgiler öğrendiği programdır.
Tuğba Çözer portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

L******* Ç*******

Kendisi süreç boyunca her açıdan çok yardımcı oldu, güven verdi ve profesyoneldi. Ayrıca her aşamanın hızlı ve sorunsuz işlenmesini sağladı.

D******* A*******

Tuğba hanımın çözüm odaklı gayreti, ilgisi ve bilgisiyle dairemizin satışına önemli katkı sundu; her zaman ulaşılabilirdi. teşekkürler

B******* E*******

Detaylara olağanüstü dikkat göstererek gerekli tüm evrak işlerinin ve düzenlemelerin verimli ve doğru bir şekilde yapılmasını sağladı. kiralama sürecinin her yönünün kusursuz ve hızlı bir şekilde yürütülmesini sağladı bizim için. Tuğba hanımın uzmanlığı ve profesyonelce yaklaşımı ile çok memnun kaldım

S******* D*******

Tuğba hanım , bir yılda iki kere hiçbir sorun yaşamadan evimizi kiraladı. sadece emlak danışmanlığı yapmayıp, evimizi kendi evi gibi sahiplendi. kendisi ailemizden biri gibi her süreç ile birebir ilgilendi. bizi risklere karış önceden bilgilendirip, önlem aldırdı.

H******* Y*******

Tuğba hanımın gerek süreç yönetimindeki olumlu yaklaşımı gereksede doğru profilleri bizimle biraraya getirme konusundaki çabası ile süreci çok iyi yönettiğini söyleyebilirim.Özellikle şeffaf iletişim kurarak her iki tarafın haklarını da doğru şekilde savundu.Güvenilir bir danışman olduğunu düşünüyoruz.

A******* C*******

Arayışımızı kendisine anlattık.Yaklaşık 1 hafta bizim için bölgede ev araştırdı ve çok güzel, profesyonelce tanıtım yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

M******* İ*******

Arayışımızı kendisine anlattık.Yaklaşık 1 hafta bizim için bölgede ev araştırdı ve çok güzel, profesyonelce tanıtım yaptı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

D******* S*******

Ev arama süresince Tuğba hanım aldığımız danışmanlık hizmetinden oldukça memnun kaldık.Güleryüzlü ve dürüst yaklaşımı ile kafamızda hiçbir soru işaretine yer bırakmadı.Kendisi ile tanıştığımız ve iş birliği yaptığımız için çok mutluyuz.

A******* H*******

Tuğba hanım şuana kadar çalıştığım en iyi emlak danışmanı.Profesyonel deneyim açısından 10 puan veriyorum.Örnek alınması gereken bir insan.Teşekkürler

H******* H*******

Ülkemizin geçmiş olduğu bu zor ekonomik konjonktür döneminde emlak danışmanımız olarak yapmış olduğunuz yönlendirmeler göstermiş olduğunuz emek ve anlayış için çok teşekkür ederim. RE/MAX ailesi ve size saygılarımı sunarım.

R******* A*******

İhtiyacım olan mülk arayışında bilgi ve yakın ilgisi ve doğru yönlendirmeleri için Tuğba Hanım çok teşekkür ederim.

E******* M*******

Tuğba hanımın güler yüzü ve güven verici konuşmaları bizi çok rahatlattı. Gönül rahatlığıyla evimizi kiraya veriyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

T******* K*******

Tuğba hanım alanında ve bölgesinde uzman ciddi bir iş ahlakı olan saygılı seviyeli bir emlak insanı mesleki bilgisi ve iletmiş olduğu kriterleri gayet anlaşılabilir .

S******* A*******

Tuğba hanım şehir dışında olmamıza rağmen biz oradaymışız gibi çok kısa sürede harika işlere imza atı bizler kendisini biliyoruz ve güvenimiz herzaman kat kat artıyor saygılar ve sevgilerimle.

D******* A*******

Tuğba hanım ailemizin gayrimenkul danışmanı olmasının yanı sıra ailemizin bir parçası olmuştur , kendisinin göstermiş olduğu yol haritasını takip edin yeterli

B******* E*******

İşini çok iyi yapan çok iyi takip eden iletişimi çok iyi olan hanımefendi her iki tarafın da haklarını kollayan işini profesyonelce yapan arkadaşımız teşekkür ederiz her şey için.

H******* O*******

Tuğba hanım mülk sahibi ile bizleri bir araya getirip kontratı yapmamıza vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

M******* F*******

Daire için sunumu eksiksiz ve sorunsuzdu. Tapu da son imzaya kadar yanımızda olduğu için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Ş******* B*******

Güleryüzlü yaklaşımı profesyonel iş bilinci başarılarınızın daim olması temennisi ile... Yardımlarınız için teşekkürler..

Z******* Ş*******

Sosyal medya üzerinden iletişim kurduğum Tuğba hanım ile dairemin satışı ile ilgili danışmanlık yapmasını istedim. Bir aylık sürede dairemin satışını gerçekleştirdiği ve vermiş olduğu danışmanlık için çok teşekkür ederim .

H******* C*******

Tuğba hanımla iki gün içinde daireyi gördüm ve kiralamayı yaptık. Çok memnun kaldım çok güzel diyalog kurduk. İletişimi çok güçlü. Teşekkür ederim kendisine

Ş******* B*******

Sosyal medya ağı üzerinden iletişime geçtiğim ve dairemin acil olarak satılma konusunda kendisinden danışmanlık istediğim Tuğba hanım bir ay bitmeden dairemi satarak bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

R******* G*******

Bir hafta içerisinde daire almamamıza yardımcı oldu ve aynı zaman da 10 gün içerisinde aldığımız daireyi istediğimiz gibi bir kiracı adayı bularak dairemizi de kiraya vermemiz de yardımcı olan güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan Tuğbaa hanıma çok teşekkür ediyorum.

M******* Ö*******

Satın aldığımız daireye ait tüm detaylı bilgilerini kafamızda soru işareti kalmayacak şekilde bilgi vererek bize açıklayan ve karar vermemizi kolaylaştıran samimi ve güvenilir hizmet sunan Tuğba hanıma teşekkür ederiz.

B******* K*******

Tüm müşterilerinizin neden bu kadar memnun kaldıklarını ve tüm bu övgüleri fazlasıyla hak ettiğinizi şahsen yaşadık. insani ve menfaatsiz yaklaşımınızla bizlere de yardımlarınızı ve emeğinizi her daim minnetle anıyor, size ve ailenize hayır dualarımızı eksik etmiyoruz. başarılarınızın devamını dileriz... selam ve saygılarımızla.. nihat güzel

H******* D*******

Tuğba Hanım ile devamlı olarak çalışıyoruz. Kendisi ve ofisi RE/MAX Mutlu bize gayrimenkul alım ve satım konusunda büyük kolaylıklar sağlıyorlar. Teşekkür ederim.

E******* K*******

Güzel bir iş birlikteliği yaptık. Yardım ve yönlendirmeleri için teşekkürler.

R******* Z*******

Profesyonel Yaklaşımınız, Güleryüzünüz Ve Sonuç Odaklı Çalışmanız Oldukça Güven Veriyor. Teşekkür eder Başarılarınızın Devamını Dileriz.

S******* A*******

Tuğba Hanım Kiralama işlemi sonrasında da her zaman yanımızdaydı , işini severek yapan , Çözüm odaklı hizmetleri için teşekkür ederiz.

H******* Ç*******

Tuğba hanımla kiralık ev arayışımda tanıştım. Bu taşınma işleri nasıl olacak diye düşünürken bu süreçte her konuyu kendisi ilgilendiği için hiç bir sorun yaşamadan evime yerleştim. Kendisine ilgisi ve hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim.

A******* A*******

Tuğba Hanıma Acıbadem de bulunan dairemi kısa sürede kiralama işlemini gerçekleştirdiği için teşekkür ederim . İşini takip eden her detayla ilgilenen bir danışman .

P******* G*******

Tuğba hanım çok nazik ve güleç . Bizi satış ve kiralama sürecimizde verdiği bilgilerle yonlendirdiği için teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebileceğim güvenilir biri.

Z******* H*******

Evimi satmak için Tuğba hanımdan genel piyasa fiyat çalışması rica etmiştim, hizmetinden çok memnun kaldım.Birlikte çalışma fırsatımızın olacağına inanıyorum.

K******* Y*******

Kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki.

E******* D*******

Ev bakma aşamasından tutmasına kadar Tuğba Hanım'ın yardımları destekleri aşırı fazladır. Bu kadar güler yüzlü güzel sözleriyle çok memnun kaldım bu süreçte bana yardımları için çok teşekkür ederim.

T******* A*******

Profesyonel iş anlayışınız ve konuya hakimiyetiniz ve gösterdiğiniz ilgiyi ve yardıma çok teşekkür ederim ..🙏🏻

B******* S*******

Sevgili Tuğba hanım ve Remax Mutlu kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki.

M******* G*******

Tuğba hanım evimizin satışı ile ilgili olarak sürecin başından sonuna kadar bizi her konuda bilgilendirdi. Bilgisiyle, tecrübesiyle ve güleryüzüyle bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz ve başarılar dileriz.

Z******* P*******

Tuğba hanım, kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki.

S******* S*******

Tuğba hanımla çalıştığımız için çok şanslıyız kendisi Güleryüz ve ilgisini tanıdığımız ve çalıştığımız süreden itibaren hiç eksik etmedi. Bizi çalıştığımız süre içerisinde sürekli bilgilendirdi. Tekrar çalışma imkanımız olursa kendisini tercih ederim.

K******* U*******

Bizi satış ve kiralama sürecimizde verdiği bilgilerle yonlendirdiği için teşekkür ediyorum herkese tavsiye edebileceğim güvenilir biri.

M******* Ç*******

Tuğba hanım kalite ve dürüstülüğünüzden ödün vermeden bize yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.ayrıca güler yüzünüz içinde tabiki çok teşekkür ederiz

B******* A*******

Satış yapmayı değil dost kazanmayı öncelikli olarak gözeten sadece avantajlari değil muhtemel handikapları da hatırlatan, güven duygumuzu yükselten ve satış sonrasında da ilgisini esirgemeyen bir arkadaşımız olarak tanıdık Tuğba hanımı Teşekkürler

Y******* İ*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Tuğba hanımla keyifli bir süreç geçirdik, hiçbir sorunla karşılaşmadık. İlk kez çalışmamıza rağmen daha önce çalışmış gibiydik. Bundan sonra da Tuğba hanımla çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum.

M******* Ö*******

Her şey sorunsuz ilerledi, Tuğba hanım çok ilgili bir danışman emekleri için çok teşekkür ederim.

Ş******* D*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Tuğba hanımla keyifli bir süreç geçirdik, hiçbir sorunla karşılaşmadık. İlk kez çalışmamıza rağmen daha önce çalışmış gibiydik. Bundan sonra da Tuğba hanımla çalışacağım. Çok teşekkür ediyorum.

A******* T*******

Tuğba hanımla sürekli çalışıyoruz, artık aileden oldu. Çok düzgün ve çalışkan , her şeyle kendisi ilgileniyor. Bundan sonra da başka danışmanla çalışmayız zaten. Teşekkürler

M******* E*******

Tuğba hanımın güler yüzü ve güven verici konuşmaları bizi çok rahatlattı. Gönül rahatlığıyla evimizi kiraya veriyoruz. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

A******* C*******

Tuğba hanıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

N******* Ç*******

Tuğba hanım, şehir dışında olmamıza rağmen biz oradaymışız gibi çok kısa sürede harika işlere imza attı, bizler kendisini biliyoruz ve güvenimiz herzaman kat kat artıyor saygılar ve sevgilerimle.

D******* A*******

İlgili gayrimenkulle alakalı herşeyi şeffaf bir yaklaşımla çözdü hizmetleri mükemmel ve hızlıydı saygılar.

Y******* S*******

Tuğba hanım, sayesinde çok uzun zamandır sonuçlanamayan arayışımız bir saatten az bir sürede tamamlandı teşekkürler.

B******* E*******

Tuğba hanım çok uzman bir danışmanlığı yanı sıra taleplere çok iyi cevap veren gayrimenkul profesyonelidir.

M******* K*******

Tuğba hanım, alanında çok uzman yardımsever ilgili ve ahlaklı bir emlakçı destekleri için çok teşekkür ederim.

H******* B*******

Tuğba hanımların hizmetinden çok memnun kaldık. Güleryüzlü ve ilgili oldukları için güzel bir ev tuttuk. Kendilerine sonsuz teşekkürler.

Ö******* Ö*******

Hızlıca aldığımız kaliteli hizmetinizden dolayı size çok teşekkür ederiz

M******* Ş*******

Tuğba hanım mülk sahibi ile bizleri bir araya getirip kontratı yapmamıza vesile olduğunuz için sizlere teşekkür ederim.

Ş******* Ö*******

Güleryüzlü yaklaşımı profesyonel iş bilinci başarılarınızın daim olması temennisi ile... Yardımlarınız için teşekkürler..

R******* S*******

Tuğba hanımla iki gün içinde daireyi gördüm ve kiralamayı yaptık. Çok memnun kaldım çok güzel diyalog kurduk. İletişimi çok güçlü. Teşekkür ederim kendisine.

Ş******* G*******

Sosyal medya ağı üzerinden iletişime geçtiğim ve dairemin acil olarak satılma konusunda kendisinden danışmanlık istediğim Tuğba hanım bir ay bitmeden dairemi satarak bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum iyi çalışmalar dilerim.

M******* D*******

Yabancı müşteri olarak Tuğba hanım ile ileşime geçtik kiralama da bize yardım etti teşekkürler

B******* D*******

Sürecin başından sonuna kadar yardım ve desteğini gördük. Güvenilir, şeffaf bir süreç yönettik. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

M******* E*******

Başından itibaren kendisine çok güvendik ve hiçte yanilmadigimizi gördük. Sonunda çok huzurlu olduğumuz çok güzel bir eve taşındık. Ardından aynı süreçleri kendi evimizi kiralamak için yaşadık onda da bize çok destek oldu ve o da en olumlu şekilde sonuçlandı. Kesinlikle güvenilir, son derece profesyonel ve kibar bir hanımefendi.

D******* D*******

İnternette bulduğumuz bir ilan sonucu tesadüfen TUĞBA ile tanıştık. İletişimi, ulaşılabilir olması ve ûslubu ile sürecin başından sonuna kadar yardım ve desteğini gördük. Güvenilir, şeffaf bir süreç yönettik. Kendilerine yardımları için çok teşekkür ediyoruz

A******* O*******

Bir hafta içerisinde aradığımız daireyi bize sunarak daire almamızı sağlayan Tuğba hanıma çok teşekkür ederiz.

A******* S*******

Her işi sorunsuz şekilde hallediyor. Size sadece keyifle eve sahip olmak kalıyor. Herkes onun gibi bir danışmanla çalışmalı

K******* G*******

Tuğba hanımla çalışmayı herkese tavsiye edebilirim. Disiplinli, saygılı birisi. Memnun kalacağınızdan hiç süphem yok.

D******* Y*******

Kendisi işini ciddiyetle yapan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir danışman. Herkese tavsiye ederim, Tuğba hanıma başarılar dilerim.

A******* A*******

Her an yanımızda yer aldı ve her konuda çok destek verdi. Teşekkürler Tuğba hanım

R******* D*******

Sevgili Tuğba hanım, gayrimenkul arayışımızdaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Dürüst ve güvenilir tavrınızdan dolayı her daim gayrimenkul danışmanımızsınız.

H******* S*******

Tuğba hanım evime kiracı bulmak konusunda çok yardımcı oldu. Çok güler yüzlü birisiydi. Emeklerine sağlık.

B******* O*******

Tuğba hanımı aradığımız tüm andan itibaren ev sunumundan sonrasında kadar o kadar sıcakkanlıydı ki, çok sevdik kendisini. Çalışmayı çok isteriz.

S******* G*******

Tuğba Hanim'in ev satin alma surecimizde cok destegi oldu. Profesyonel ve samimi yaklasimi, sabri, ilgi ve anlayisi icin cok tesekkur ederim . Yine kendisini tercih ederim.

F******* T*******

Tuğba hanım sürecin en başından beri bizimle detaylıca bilgilendirme üzerine ilgilendi ve dairemizin satışını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdi kendisine ve RE/MAX ailesine çok teşekkür ederiz.

İ******* K*******

Tuğba hanım sadece işini değil, aynı zamanda müşterileriyle kurduğu güçlü bağ ve işindeki uzmanlığıyla fark yaratıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

A******* C*******

Tuğba Hanim'in ev satin alma surecimizde cok destegi oldu. Profesyonel ve samimi yaklasimi, sabri, ilgi ve anlayisi icin cok tesekkur ederim . Yine kendisini tercih ederim.

E******* B*******

Emlak işindeki uzmanlıklarına ve samimiyetine güvendik ve sonuçlar gerçekten samimiyetle aşıldı. Teşekkürler

M******* K*******

Çok memnun kaldık. Sonraki gayrimenkul işlerimizde kesinlikle tercih edeceğiz.

B******* G*******

Emlak işindeki uzmanlıklarına ve samimiyetine güvendik ve sonuçlar gerçekten samimiyetle aşıldı.

G******* Ç*******

Cok azımlı ve guler yuzlu harika bir danısmandı.Her zaman kontak halındeydık dik cok ıyı ıkna yetenegı olan bı danısman.Dogru bı ısımle calıstıgım ıcın cok mutluyum .

B******* D*******

Profesyonel bir danışman sadece kiralama değil ev ile alakalı bir çok yardımı dokundu onunla tanışıp iş yaptığım için son derece çok memnunum sevgiler.

Ö******* B*******

İnsanların gerçekten zor bir dönemi olan kiralık ev arama dönemimde net bilgiler, düzenli ve sağlıklı geri dönüş, sağlıklı iletişim için Tuğba hanıma ayrıca teşekkür etmek isterim. Kurumsal bir firma ile çalışmanın farkını bana direk hissettirdi. Kendisini bu konuda ayrıca tebrik ediyorum. .

S******* Z*******

İşinde çok profesyonel kendisine emanet ettiğimiz mülkümüzü 3 hafta gibi kısa bir sürede satışını gerçekleştirdi.

E******* B*******

Takip ve işleyici kolaylıştırma da gerçekten çok başarılı tüm süreçlerimizi kolaylıkla atlattık teşekkürler

E******* Y*******

Tuğba hanımın yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.Harika bir yol göstericiydi.İşini severek yaptığı çok belli.

S******* K*******

Tuğba hanım ile uzun süre önce tanıştık işinde ve özel hayatında olduğu gibi saygılı kibar ve çok disiplinli iyiki kendisini tanımışım

Ş******* K*******

Bundan sonra emlak işlerimize Tuğba hanımla çalışmaktan çok mutlu oluruz. Tuğba hanım çok tecrübeli ve doğru tespitler yapan, profesyonel bir emlak danışmanı.

K******* İ*******

Çok kısa sürede bitirdi, emlakçı arkadaşın acemiliğini Tuğba hanım profesyonelce yönetti ve bizi ev sahibi yaptı. teşekkür ederim, bundan sonra da kendisiyle çalışacağız.

S******* A*******

Güven veren, samimi, güler yüzlü bir danışman Tuğba hanım. kesinlikle o güzel enerjisiyle tanışmalısınız

D******* S*******

Tuğba hanim tüm süreçlerde bize çok yardımcı oldu. tum emeği ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.

A******* K*******

Evimizi kiralamamızda çok yardımcı oldu ve sürekli bizi bilgilendirdi ve çok hızlı geri dönüş almamızı sağladı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz

M******* E*******

Evimizi kiralamamızda çok yardımcı oldu ve sürekli bizi bilgilendirdi ve çok hızlı geri dönüş almamızı sağladı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz

A******* T*******

Tuğba hanım, alanında oldukça uzman ve bilgili biri. Güleryüz ve anlayış ile bizi bilgilendirerek evimizi satmamıza yardımcı oldu. Kendisi ile tekrar çalışmak isteriz.

S******* H*******

Tuğba hanım, ile çalışmamızda tüm kriterleden memnun kaldık. İşlemimiz süresinde arkadaş, dost olduk. Dürüsttü. Herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Avrupa standartlarına uygun çalıştı. Çok teşekkür ederim.

B******* A*******

Soru ve sorunlar karşısında çözümlemeleri benim için çok müthiş oldu. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

E******* D*******

Tuğba Hanımın tecrubelı sağ duyulu iş yaklaşımı ıle zarif ve anlayışlı şahsiyeti bır araya gelınce müthiş guvenılır Keyiflı verımli bır sonuca varılıyor. Müteşekkirim.

B******* A*******

Sabrınız, özveriniz, çözüm odaklı ilerleyiş biçiminiz ve nezaketli iletişim şekliniz için teşekkür ederim. güveniyorum ve teşekkür ediyorum.

F******* K*******

Sabırlı, süratli ve çözüm odaklı yaklaşımınız için çok teşekkürler. tekrardan görüşmek dileğiyle..

A******* P*******

Tuğba hanım, ev arama sürecimizde iyi ki karşımıza çıktı. işini çok iyi yapan birisi ve profesyonelliğinin yanında ev sahibi ile aramızda çok iyi bir köprü oldu herşey için teşekkür ederiz

G******* S*******

Ilgi ve alakası tatmin edici olduğu gibi tavsiyesi üzerine almış olduğum araziden de çok memlunum tekrar teşekkür ediyorum iyi günler diliyorum

İ******* A*******

Güler yüzlü ve samimi tavrınız için çok teşekkür ederim. bu alandaki tecrübeniz sayesinde tam istediğimiz gibi bir daire kiraladık. bu konudaki uzmanlığınız ile hızlıca tüm işlemlerimizi çözdüğünüz için minnettarım. sevgiler..

V******* A*******

Nazik yaklaşımıniz ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

E******* K*******

Kiralama sürecinin başından sonuna kadar yanımızda olup tüm sorunlarımıza çözüm üretti. taleplerimizi karşı tarafa ileterek ortak noktayı bulmada çok çaba sarf etti. kiralama sonrasında da bizi yalnız bırakmadı. tüm yardım taleplerimize hızlıca ve çözüm üreterek bize geri dönüş sağladı. teşekkürler.

İ******* A*******

Nezaketle bize yardımcı olarak istediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. emeğine sağlık

F******* A*******

Kendisine güvenimiz tam, gönül rahatlığı ile çalışabilrsiniz.

Y******* S*******

Ev kiralama sürecimizdeki çözüm odaklı , hızlı ve yapıcı yaklaşımları ile hayatımızı kolaylaştıran Tuğba hanıma çok teşekkürler.

C******* İ*******

Süreç yönetiminiz ve destekleriniz için teşekkürler.

F******* İ*******

Dürüst, samimi, güven odaklı ve çok ilgili ne zaman arasam ulaştım ve süreçle alakalı tüm bilgileri edindim

L******* A*******

Burdan teşekkürlerimi iletiyorum, konut satisimda en başından en sonuna kadar her anında yanımda olmaları ve profesyonel destegin yanısıra insanı olarak güven vermeleri doğru kişiler ile çalışmış olduğumu hissettirdi. Başarılarının devamını dilerim

S******* F*******

Ev satış kiralama işlerimi özveriyle yerine getirmişti tavsiye ederim.

M******* Y*******

Biz çok memnunuz her şey için çok çok teşekkür ederiz.

Z******* K*******

Verilen hizmetten memnun kaldım.

Z******* M*******

Verilen hizmetten memnun kaldım. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

V******* H*******

İlgi ve alaka için Teşekkür ederim. Güvende hissettim, memnun kaldım. Genel hizmetten ve gayrimenkul danışmanının tatlı dilinden iş bilirliğinden dolayı ayrıca Teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.

S******* Y*******

Tuğba hanım cok profesyonel bir sekilde tüm süreci yuruttu ve cok iyi bir ev sahibi olduk. İletişimi çok iyi ve kibardı

B******* S*******

Bilgisiyle, tecrübesiyle sektöre karşı önyargımı yıkan tutumundan dolayı teşekkür ederim.

S******* Ü*******

Emlak satın alma danışmanımdı ve benim için çok çalıştı, tüm çabaları için kendisine teşekkür ederim.

F******* U*******

Yardımseverliğiyle hem saygısıyla son derece donanımlı bir emlak danışmanıdır tanıştığımza çok memnul olduğum kendisine başarılarının devamını dilerim.

S******* A*******

Çok ilgili bir satış danışmanı, tüm sorularınıza açıklık getiriyor. Yardımcı olmayı amaç edinmiş biri, alternatif üretip , sonuca ulaşmanız için elinden geleni yapıyor. Kendisinden çok memnunuz.

A******* S*******

En doğru adres ve kişi. Kısa sürede her işimi kolaylıkla halleden beni ev sahibi, kiracı sahibi yapan en güvendiğim insandır bu sektörde. Teşekkürler

T******* B*******

Satışın her aşamasın da çok ilgili, güler yüzlü ve pürüzleri pratik çözümlerle sonuçlandıran profosyonel bir hizmet herşey için teşekkür ederim.

T******* Y*******

saygın kişiliği ve tecrübesi beni ziyadesiyle memnun etti. Tanıştığım için çok memnun kaldım. Teşekkürler.

S******* N*******

Dairemi kiralamada gösterdiğiniz hizmet için size ve ekibinize teşekkürler

M******* T*******

Bize sunduğu hizmet kalitesi çok üst düzeyde ve samimi olduğundan dolayı kendisine bu sayfada teşekkür etmek istiyorum. Hersey gönlünüzce olsun Tuğba hanım.

E******* S*******

Konut alımı konusunda son derece kolaylaştırıcı ve profesyonel yaklaşımıyla bizi memnun etti, bu sektörde böyle güvenilir ve işinin uzmanı insanların olması çok sevindirici. tesekkürler.

E******* B*******

Sabırlı, kibar ve hanımefendi tavırlarıyla bize yardımcı oldu. Çok teşekkür ederim

B******* K*******

İstediğim gayrimenkul hakkındaki tercihlerimi belirttim. Çok hızlı bir şekilde bana yardımcı oldu. Kendisi, çok çalışkan, başarılı, dürüst, saygılı, akıllı, pozitif ve güven veren bir insan.

G******* K*******

İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz. Gayet başarılı ve profesyonelsiniz. Devamını dilerim.

Bahar Koşalan

Severek çalıştığım, gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ettiğim danışmanım.

N******* Y*******

Ev kiralama sürecimizdeki çözüm odaklı , hızlı ve yapıcı yaklaşımları ile hayatımızı kolaylaştıran Sevgili Tülay Hanım'a sonsuz teşekkürler.

A******* E*******

TUĞBA Hanım evi kiralama sürecimde son derece ilgili, profesyonel ve yardımsever bir tutum sergiledi. Tüm detayları tarafımla eksiksiz paylaştı. Bu süreci benim adıma kolaylaştırdığı için kendisine bu platform üzerinden bir kez daha teşekkür ederim.

Ender Karşıyakalı

İlk tanışmamızdan kiralama sürecine kadar tüm zaman diliminde samimi, içten ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunar, işlerinizde üstün başarılar dilerim.

Eren Devranlı

TUĞBA Hanım her konuda son derece yardımcı ve destek oldu. Her türlü soru ve çekincemizle ilgili hızlı dönüş yaparak bizi oldukça rahatlattı. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

Deniz Demirlican

Evimizin satışı konusunda göstermiş olduğu yaklaşımından ötürü kendisine ne kadar teşekkür etsek az.

Alp Efe Sevcan

TUĞBA Hanım çok dürüst her iki tarafın haklarını gözeten içten , samimi , güler yüzlü işine çok hakim doğru yönlendiren bir hanımefendi. Kendisine yardımları için çok teşekkür ediyorum.

Köksal Cem Eren

Doğru fiyat analizi ile emlak alım, satım işimizi etkili ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturduğu için çok teşekkür ederim

Ömercan Efe Babacan

Kendisi çok ilgili ve nazikti emekleri ve alakası için Teşekkür Ederiz.

Mete Can Yılmaz

Merhaba, Evi ilk gördüğümüz tarihten satış işlemlerinin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçte, kurumsal bir çalışana denk gelmenin zor olduğu sektör şartlarında , samimiyeti ,bizde oluşturduğu güven ayrıca portföy bölgesine ilişkin verdiği bilgiler, hızlı geri dönüşleri ve en önemlisi her adımda bizi bilgilendirdiği ve bizi ev sahibi yaptığı için Tuğba Hanım’a çok teşekkür ederiz.

Ebru Nur Arslan

Tuğba Hanım'a yaptığı özverili çalışmalarından dolayı, sorunsuz eksiksiz ve hiçbir konuda sıkıntı yaşamadan süreci profesyonel bir şekilde yürüttüğü için teşekkür ederiz.

Nur Banu Ankaralı

Dubai'den Türkiye'de gelmeye karar verdiğimiz ve ev satın alma sürecimizde,isteklerimizi ve beklentilerimizi çok doğru anlayıp bizi baktığımız ilk evde kararımızı vermemizi sağladı.Ayrıca bu süreçteki dürüstlüğü,profesyonelliği ve şeffaflığı için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Halime Saygılı

Özverili çalışmalarınızla dairemin satışını gerceklestirdiginiz için teşekkür ederim işlerinizde başarılar dilerim Tuğba hanım

D******* K*******

İletişimi çok yüksek ve anlayışlı birisi. Evimizin satış sürecinde çok yardımcı oldular, teşekkür ediyorum.

Elif Nazlı İstanbullu

Ekspertiz aşamasından satış bitimine kadarki çözüm odaklı, dürüst, bilgilendirici ve mücadeleci kişiliği ve çalışma stili ile birden çok satış işlemimizde aracılık etmiştir, kendisine teşekkürü borç biliriz.

Seyfettin Ali Candan

TUĞBA hanım ile telefonda tanıştık. Gerek evin kiraya verme sürecinde gererekse de satış sürecinde sağlıklı ve hızlı bilgilendirme yapması dikkat çekiciydi. Aramızda 400km mesafe olmasına rağmen evin kiralanma sürecinde her türlü işlemleri yaptıktan sonra bildirmesi, her türlü sorunu çözmesi, satış sürecinde de bürokratik işlemlerin hepsini hızlı bir şekilde yapması diğer bir deyişle bana hiç bir sorun bırakmaması TUĞBA Hanımın gerçek bir profesyonel olduğunu göstermiştir. İşini severek yaptığını gördüğüm TUĞBA Hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Z******* S*******

İlgisi takdire şayan işimin bir an evvel olması için elinden gelenin iyisini yaptı. Teşekkür ederim.

A******* Y*******

sizi tanımak en büyük şansımız oldu. çok teşekkür ederiz.

A******* K*******

yardımlarınız için çok teşekkürler

M******* K*******

Kiralama ve kiralamanın bittiği süreçte profesyonel yardımcı oldu. emlakçımıza eşimle birlikte teşekkür ederiz.

S******* M*******

Çok şanslıyız, İlgisine desteğine hayran kaldık. Çok teşekkür ediyorum. Bence sektörün en iyisi.

S******* K*******

Çok şanslıyız, İlgisine desteğine hayran kaldık. Çok teşekkür ediyorum. Bence sektörün en iyisi.

Melek Yardımcı

Tuğba Hanımın iş yapış şeklini çok profesyonel buldum. Mesleğini böyle güzel yapan başarılı bir iş kadınını tanımak beni gururlandırdı. Her şey için çok teşekkürler.

Ömercan Ali Acar

HARİKA bir insan. KALİTELİ hizmet. HIZLI çözüm. Çok teşekkür ederiz.

A******* P*******

Yollarımız kesişti. İyi ki tanıdım kendisini... Her zaman olumlu, güleryüzlü, çözüm üreten, çalışkan, takipçi.... Başarısıda bu özelliklerinden geliyor. Bir kere çalıştım yine kendisi ile çalışırım ve tavsiye edebileceğim gayrimenkul danışmanı.

B******* S*******

İşini severek ve özenle yapan , güleryüzlü pozitif hızlı ve çözüm odaklı önemli bir danışman. Best of the best..

F******* H*******

Evimin satışını gerçekleştirdik. Sürecin en başında evin satış fiyatının konulmasından satış gününe kadar bizi oldukça hızlı ve doğru bir şekilde yönlendirdi. Satışın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında oldukça etkili oldu ve potansiyel sorunları da sektördeki hakimiyeti ve profesyonelliği ile hızlıca çözebildi, güvenilirliği ve deneyimiyle hepimizin takdirini kazandı.

B******* G*******

Mücadelelerinin daim, gülümsemelerinin hep satışdolu olması dileğiyle. Daha nice ev satışlarında beraber olmak dileğiyle . Teşekkürler

R******* U*******

Tuğba hanım kibar, sizi dinleyen ve ona göre çözüm sunan bir emlak danışmanı. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Ülkü Küçükünsal

Tuğba hanımın işine olan saygısı,güleryüzle ve profesyonelce yaklaşımından çok memnunuz,çok teşekkür ediyoruz.

A******* S*******

Tuğba hanım konusuna hakim güleryüzlü ve en önemlisi güvenilirliği ile kesinlikle tavsiye ederim

Ahmet Hakan Şanverdi

Gerçekten elinden geldiğince yardımcı oldu.

Sertaç Tülek

İlgili, Güler yüzlü, konusuna hakim bir hanımefendi. Çalıştığımız için çok memnunum.

C.koray Yüksekler

cok ılgılı cok memnun kaldım kendısıne cok tesekkur edıyorum

Necla Öztürk

İşine sahip çıkan, iş bilgisine vakıf, kibar bir danışman

Bengi Sümer

BİZİMLE ÇOK İYİ ŞEKİLDE İLGİLENDİ MEMNUN KALDIK

E.nazlı Ercan

Tuğba Hn. ile uzun soluklu işbirliğinde hep güler yüzlü ve güvenilir danışmanlığı sayesinde gönül rahatlığı ile çalıştım ve çevreme referans verdim. Teşekkür ve sevgilerimle,

Müge Asım Bozkurt

Tuğba hanım son derece özenli, işini iyi bilen ve güven telkin eden bir çalışanınız.

Fatma Kutluğ

Güleryüzlü, bilgilendirici, profesyonel hizmetinden memnun kaldığımızı ifade eder, işlerinde kolaylıklar dilerim.

Muhammed Şentürk

Tuğba Hanımla irtibat kurduğumuz andan itibaren mükemmel ve tam anlamıyla profesyonel bir hizmet aldık.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Meral Tansu Ayışık

Tuğba Hanımla kiralama sürecimiz sorunsuz ve kusursuz sona ermiştir.Teşekkür eder, başarılar dileriz.

İsmail Yamangil

Tuğba Hanımın hizmetleri ve disiplinli çalışmasından çok memnun kaldık. Teşekkür eder, başarılar dilerim .

Onur Özgün

Tuğba Hanıma tüm çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederiz.

Yüksel Kadıoğlu

Tuğba Hanımla yıllardır çalışıyor olup, her iş bitiminde profesyonelliği ve titizliği için memnuniyetimizi bildirmek istedim. Her zaman danışacağım ve güvenle çalışacağım danışmanımdır.Kendisine çok teşekkür ederim.

Selin Küçükkayalar

Tuğba Hanımdan mükemmel ve hızlı bir hizmet aldık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nilay Acar

Tuğba Hanım müthiş bir profesyonel. Bilgili ve özverili, işini ciddiyetle yapan bir hanımefendi.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Tanju Adıyaman

Tuğba Hanımın tüm süreç boyunca tarafımıza verdiği hizmet ve yardımları için özellikle çok teşekkür etmek istedik. Başarılar dileriz.

Erdem Ölmez

Danışmanınız Tuğba Çözer hanımın tüm dairelerimiz için vermiş olduğu profesyonel çalışma, destek ve hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine ve şirketine çok teşekkür eder, işbirliğimizin devamını diler, başarılarını kutlarız.

Yeşer Eroğlu

Bizim için zaman, hız, iletişim ve ulaşım çok önemliydi.Her aradığımızda istediğimiz zaman ulaşıp, görmek istediğimiz özelliklerdeki evler için en doğru ve hızlı hizmeti aldık.Her hangi bir önerimiz yoktur. Çünkü olması gereken her şey fazlasıyla ve mükemmeldi.Mutlu ayrıldık..Tuğba hanıma ve Sonuç şirketine bu süreçteki destekleri için çok teşekkür ederiz.Başarılar dileriz.

Ufuk Tatar

Mesleki konuda bilgi, beceri, deneyimlerinin üst düzey ve yönlendirici olması neticesinde uzun zamandır kiraya veremediğimiz yerimizi Tuğba Hanım sayesinde kiraya verebildik.Kendisine teşekkür eder, başarılar dileriz.

Cihan Bey

Ev arayışımız sürecin de Tuğba hanımla iletişime geçtiğimiz andan itibaren sanki sihirli bir değnek değmişcesine çok kısa bir sürede mükemmel bir eve kavuştuk.Kendisine teşekkürü borç bilir, başarılarının devamını dileriz.

Maltepe Kimyevi Maddeler Gıda Ve İçecek Turizm Ltd.şti.

Bir süredir içimize sinecek, huzurla yaşayacağımız ve yerleşeceğimiz bir ev arayışındaydık ve yorulmuştuk.Tuğba hanımdan kiralık dairesi için randevu aldık ve bize daireyi gösterdi.Yine olmadı dediğimiz anda başka bir alternatifle sunduğu daireye teslim olduk.mutlu yaşayacağımız yuvamız için kendisine sonsuz teşekkürler.

Uğur Sağır

Tuğba Hanım ne istediğimizi anlayıp, en kısa sürede tüm performansıyla bizi huzurla oturacağımız bir eve kavuşturmuştur. Böyle donanımlı, tecrübeli bir danışmanla yol aldığımız için çok şanslıyız. Kendisine teşekkür eder, bundan sonraki tüm emlak işlerimizde Tuğba Hanımla devam ederek çevremizede tavsiye edeceğimizi şirketine bildirmek isteriz.

Arif Emir Hoşver

Ekleyeceğim tek ve en önemli şey her şey çok profesyonelce ve mükemmel ilerledi.Tuğba Hanımın titizliğime karşı anlayışı ve sabrı, yardımları ile dilediğim evi kısa zamanda kiraladım.Mükemmel çalışmaları için kendisine teşekkürü borç bilirim.

Sertaç Tülek

Sözleşme yaptığımız andan itibaren herşey çok güzeldi. Tuğba hanım titiz ve profesyonel bakışıyla evimizi istemiş olduğumuz kiracı profiliyle güzel bir kiralama gerçekleştirdi. Kendisini tebrik ederek, emekleri için teşekkür ediyorum.Başka mülklerimizi için kesinlikle kendisini arayacağız.

İsmail Yamangil

Tuğba Hanımdan mükemmel bir hizmet alarak sıcak bir yuva sahibi olduk.Bu karlı alım, satımda sergilediği profesyonel duruşu ve başarısından dolayı kendisine teşekkürü borç bilir, Bundan sonra edineceğimiz gayrimenkullerde kesinlikle tercihimiz Tuğba Çözer olacaktır. Yamangil Ailesi

Sefa İnşaat Proje Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Danışmanınız Tuğba Çözer hanımın satışımızda vermiş olduğu profesyonel destek ve hizmetten dolayı teşekkür eder, işbirliğimizin devamını diler başarılarını kutlarız.

Hakan Kaya

Uzun zamandır aramakta olduğumuz daireyi danışmanız Sayın Tuğba Çözer isteklerimizi tam olarak anlayıp, kaliteli, profesyonel hizmet vererek bizi huzurlu bir yuva bulmuş olmasından dolayı kendisine teşekkürü borç biliriz.

Barış Eröz

Tuğba Hanım yapmış olduğumuz kiralama işleminde tüm süreci profesyonelce yönetip, sorunsuz bir işlem gerçekleştirmiştir.Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Turan Erdem

Tuğba Hanım, her konuda yardımcı oldu bizimle. Çok memnun kaldık, eksen ailesinede teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

İbrahim Turmuş

Tuğba hanım bizi çok iyi karşıladı, son ana kadar destek oldu çok teşekkürler.

Ezel Özdil

Tuğba hanımın güleryüzlülüğü ve içtenliğine teşekkür ederiz, hiçbir sıkıntı yaşamadan işlemimiz oldu.

Ekrem Acar

Tuğba Hanımdan gayet memnun kaldık, çok teşekkür ederiz.

Buse Koç

Tuğba Hanım kiralama sürecinde çok yardımcı oldu ayrıca çok güler yüzlü samimi güven veren biri herşey için teşekkür ederim.

Umutcan Öner

Tuğba Hanımla güzel bir kiralama gerçekleştirdik, çok güler yüzlü ve samimi davrandı bize çok teşekkür ederiz, çok ilgiliydi.

Deniz Osmançelebioğlu

Yaklaşık 15 ortaklı ve yapının tarihi olması sebebiyle oldukça zor bir işlemi Bizleri hiç düşündürmeden bitirdi .Kendisi hem satış öncesi süreçte hem satış sonrasında elinden gelenin çok fazlasını yaptı ve yapmaya devam ediyor. Çok çok teşekkürlerrr.

Faik Çelik

Tuğba hanımın ilgisi sayesinde kısa zamanda işlemimizi tamamladık. bundan sonra gayrimenkul işlerinde kesinlikle kendisiyle çalışırız. Teşekkürler.

Sedat Ekinegn

Tuba Hanımın satın aldığım ev ile ilgili süreçte gösterdiği yakın ilgi ve sunumları ile yaptığı katkılar için teşekkür ediyorum.İş hayatındında başarlarının devamini dilerim.

Murat Karaörs

TUĞBA HNM GAYRİMENKUL KİRALAMA KONUSUNDA ÇOK AZ BİLGİSİ OLAN ŞAHSIMI HEM BİLGİLENDİRDİ HEM DE YÖNLENDİRDİ. YAPTIĞI ÇALIŞMALAR İÇİN KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU PİYASADA ÇOK DAHA İYİ YERLERE GELECEĞİNE EMİNİM.

Bora Demirci

Tugba Hanim istedigimiz sartlarda ev bulmamizda ve satin alma esnasinda cok yardimci olmustur. Isini titizlikle takip etmesi ve profesyonel yaklasimi icin kendisine cok tesekkur ederiz.

Ali Osman Gürbüz

Gayrimenkul danışmanımız Tuğba Çözer hanımefendinin, dürüst yaklaşımı, doğru bilgilendirmesi, güvenilir duruşu ve satış sürecinin her aşamasındaki profesyonel tutumu sayesinde tüm işlemlerin çok rahat hallolduğunu özelikle belirtmek isterim

Ufuk Doğan

Tugba hanım kiralık emlak arayışımda sunumlarıyla bana çok yardımcı oldu desteginden ve güleryüzlü yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyorum

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.