DEĞERLİ OLAN SİZSİNİZ


1969 yılında İstanbulda doğdum. 1992 senesinde Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünü ve 1995 yılında İ.T.Ü FenBilimleri Enstitüsünde Savunma Teknolojisi Bölümünde Yüksek Lisansımı tamamladım. Uluslararası firmalarda uzman ve yönetici kadrolarında görev yaptıktan sonra Remax bünyesinde Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım

Uzmanlık Bölgesi

Uskumruköy Mah. / Sarıyer Zekeriyaköy Mah. / Sarıyer Demirciköy Mah. / Sarıyer Rumelifeneri Mah. / Sarıyer Kumköy Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Mehmet İdemen portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sema Topçu

Sayın yetkili, Feneryolundaki dairemizin satış sürecinden memnun kaldık.İlan takibi, fiyat politikası dairemizin güvenliği konularında Mehmet bey ile uyumlu bir şekilde çalıştık.Satış işlemi sırasında da herhangi bir problem yaşamadan satış işlemini gerçekleştirdik.Teşekkürler...

Koray Koyuncu

Gayrimenkul alış sürecinde her aşamada aldığım hizmetten ve profesyonel yardımdan son derece memnun kaldım.Tüm alım, satım ve kiralama yapacak kişilere tavsiye ederim.

Gökçe Eraslan

Gayet samimi, dürüst yardımlarınız ve gayretiniz için teşekkür ederim.Tekrar çalışmak dileğiyle.

Raziye Gündeş

Sayın mehmet bey, gayri̇menkulümüzün satışında göstermiş olduğunuz aksiyon alma hızınız ve doğru yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.Bir kuruma değer katan çatısı altında çalıştığı kişilerdir.İşini bilen, yerinde bilgilendirme ile öncelikle ''güvenilir'' olma konusundaki şeffaflığınız için ayrıca şahsınıza da teşekkür etmek isterim. saygılarımla

Sevgi İnce

Arıköy Sitesi, Köknar sokak No18 deki evimizin kiralanması aşamasında, yakın ilgi ve nezaket içinde gösterdiğiniz titiz ve sorumlu çalışmaya, memnun edici sonuca yönelik kiracımızı bulmak için samimi gayretinize çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.

Hakan Tanrıyar

Harika bir insan harika bir danışman.. Sadece bir ev satın aldım diyemem bir dost kazandım. Bitmek tükenmek bilmeyen bir enerjisi ile her daim süreçte yanımızda idi. Pozitif enerjisi ile hem güven sağladı hem çok iyi bilgilendirdi bizi hemde kafamızdaki tüm soruları ve de sorunları usanmadan sıkılmadan sabırla çözdü. Çok teşekkür ediyorum Mehmet beye. Sağlıklı bol kazançlı günler diliyorum.

Başak Tuğrul Kıtay

Sizin gibi işini tutkuyla yapan bir emlak danışmanının aracılığı ile hayallerimizin de ötesinde olan evimizi bulduğumuz için çok şanslıyız.Güler yüzünüz, samimiyetiniz ve doğru yönlendirmeniz için çok teşekkür ederiz Mehmet bey.

Murat Can Tuna (ece Tuna)

Kardeşim uzmanlık eğitimi için Şişli Etfal Jinekoloji bölümüne yerleşince apar topar şişli civarında ev aramaya başladık.Jinekoloji bölümünün Sarıyer Etfal'e taşındığını bilmiyoruz tabi. Tam 4 gün kaybettik bu yüzden.Moral bozuk bir şekilde, elde telefon saat 23:17'de yayınlamış olduğunuz ilan üzerinden ulaştım size. O saatte ''müsaitseniz arayabilirsiniz'' diye cevap aldım sizden. Ertesi gün evi gezdik ve akabinde tuttuk.Ev sahibi ile kiracı arasında orta noktada duruşunuz, iki tarafın da çıkarlarını göz etmeniz, kira sözleşmesi imzalandıktan sonraki süreçte iki tarafında sıkıntı yaratmayacak şekilde titiz çalışmanız süreci yönetme şekliniz, dürüstlüğünüz, güvenilirliğiniz bizim çok hoşumuza gitti. Sizi sevdik, bundan sonra ihtiyacımız olduğunda da ilk sizi rahatsız ederiz.

Bican Sorgeç

Bireysel olarak bir Emlak Danışmanlık firması ile ilk ,dolayısıyla Remax Ahenk Gayrimenkul firması ile de ilk çalışma deneyimimdi. Mehmet bey ile çalışmalarımız esnasında kendisi hep çok açık ve bilgilendirici bir tutum sergiledi. Süreci kiracı ben ve sanıyorum kiralayan ev sahibi içinde oldukça kolaylaştırdı ve kendi adıma bütün sorularıma cevap aldığım, ihtiyaç halinde kolayca ulaşabildiğim, kısa sürede sonuç ve yanıt alabildiğim bir süreç haline getirdi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun olduğumu, ihtiyaç ve talep olması halinde kendisini çevremde önermekten memnun olacağımı bildirmek isterim.

Gizem Okkalıoğlu Özman

Mehmet bey Emlak kiralama sürecimizin her aşamasında bilgi ve tecrübesini bize aktarmış, her türlü sorumuza kapsamlı bir şekilde cevap vermiştir. Kendisine süreç boyunca verdiği destekten ötürü teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Murat Işık

Tavsiye üzerine Sarıyer-Gümüşdere' deki evimin satışı ile ilgili olarak Mehmet İdemen ile çalışmaya başladık. Evimiz satılana kadar kendisi son derece profesyönelce süreci yönetip uygun alıcının bulunması, pazarlık süreci ve anlaşıldıktan sonra gerekli alış-satış işlemleri süresince de hep yanımda alup, .ok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mehmet Sait Çetinoğlu

Satış danışmanlarınızdan Mehmet İdemen ile geçen hafta bir ev satışı vesilesiyle çalıştık. Kendisinin ve Ahenk Remax şubesinin koordineli, disiplinli, sözünde duran, güvenilir ve şeffaf çalışma tarzı her türlü takdiri hakediyor. Tüm Remax camiası için böyle bir eleman ve ekip gurur kaynağıdır. Teşekkür ve minnet duygularımla.

Namık Ülke

Mehmet İdemen son derece bilgili, konusuna hakim ve şeffaf iş modeli ile güvenilir bir temsilci olarak bizi çok memnun etti. Tüm konuları açık şekilde konuşan, hızlı, özverili ve prensipli bir iş modeli var. Kendisine teşekkür ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.