________________________Maltepe – Kartal Bölgesinin En İyi Ofisi______________________ 

Gayrimenkul işi uzmanlık İster.. İşinizi şansa bırakmayın, uzmanla çalışın..

1988 yılında İstanbulda doğdum, aslen Rizeliyim Evli ve 3 çocuk babasıyım Lise öğrenimimi Fen Lisesinde tamamladım.

2012 yılında İstanbul Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olup, askerlik ve evlilik gibi kutsal görevlerimi tamamladıktan sonra; aile mesleği olan müteahhitliğin doğal getirisi olarak, kendime emlak sektöründe bir konum oluşturma ihtiyacı duydum, fakat işin üretim kısmındansa satış kısmı beni daha fazla heyecanlandırdığından tereddütsüz sektörün öncü markası, RE/MAX ailesine katıldım. DÜRÜST HİZMET sloganıyla çıktığımız bu yolculukta RE/MAX İkon çatısı altında sizlere Dürüst, Kaliteli ve Profesyonel bir hizmet sunmak için İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ..

Gayrimenkul işi uzmanlık ister; işinizi şansa bırakmayın, uzmanla çalışın..

Uzmanlık Bölgesi

Altayçeşme Mah. / Maltepe Cevizli Mah. / Maltepe Zümrütevler Mah. / Maltepe Gazi Süleyman Paşa Mah. / Lapseki Paşa Alanı Mah. / Karesi

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.
Halim Çolak portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hidayet Doğan

Balıkesir Kırmızlardaki tarlamın alım sürecinde kusursuz hizmet aldım. Almanya'da olmama rağmen Halim Bey'e güvenip vekalet ile alım sağladım. Kendisine çok teşekkür ederim...

Çetin Tekdemir

Ofisim İstanbul'da hem merkez ofisimizi hemde eğitim mağazamızı Halim ÇOLAK'tan süper bir hizmet ile tuttuk.Teşekkür ederiz.

Şükran Birol

Halimcim arazilerimin satışlarını yaptığın için çok teşekkür ederim, satışları seninle yaptığım için çok rahatım. İşlerin rast gitsin.

Gülnihal İnan

Ofisimin kiralama sürecinin tümünde Halim bey'le diyalog halindeydik. Son derece ilgili, saygılı ve profesyonel davranış içerisinde; çeşitli aşamalarda daima geri bildirimde bulundu. Çok teşekkür ederim.

Özgür Salih Mutlu

Halim Bey, bilgisi, ilgisi ve profesyonel yaklaşımı ile ofis kiralama sürecimizi mükemmel yürüttü ve başarı ile neticelenmesini sağladı. Kendisine teşekkür ederim.

Mehmet Avşaroğlu

Halim Bey'den Balıkesir den arsa aldık şunu söylemeliyim ki kendimde gayrimenkul danışmanı olmama ve bu işi uzun yıllardır yapmama rağmen kendisinin bilgi ve tecrübesine hayran kaldım. İş takibi ve işlem sonlandırılması açısından hayatımda aldığım en rahat ve en güvenli gayrimenkul yatırım oldu. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Cihan Arslan

Halim beyle ticari bir gayrimenkulü kiralama sürecinde tanıştık. Kendisi kiralama süreci boyunca her konu da bizi aydınlatıp, çok yardımcı oldu. Kendisine vermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Çilek Mobilya

Atilla Filizler

Halim Bey ve ekibi inanılmaz hızlı ve organize bir şekilde aradığımız ofisi bulmamızı ve tüm resmi süreci yönetmemizi sağladı. Güleryüzlü ve profesyonel yaklaşım için Teşekkür ederiz. HiBizz Teknoloji

Tuncay Küçüktaş Alfa Yazılım Danışmanlık

Halim bey güler yüzü ve profesyonel yaklaşımıyla bizim güvenimizi kazandı. Ofisimizi kiraladıktan sonra gösterdiği ilgi ve destekten dolayı da çok memnun kaldık. Kendisiyle çalışmak gerçekten güzeldi. Teşekkürler..

Üzeyir Aksu

Beklentilerimizin çok ötesinde bir hizmet anlayışıyla karşılaşmış olmaktan memnuniyet duyduk. Yeni yatırımlarımızı da birlikte yapmak dileklerimle, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Ahmet Şatıroğlu

Yatırım için ofis arıyordum, kısa zamanda aradığımı buldum...sayesinde.

Hikmet Demir

Halim bey uzun süredir boş olan gayrimenkulümün kiralanmasında çok etkin çalıştı. Profesyonel yaklaşımı güven veriyor.

Yeşim Demir

Halim bey ile çalışmak güzeldi. İşinin hakkını kesinlikle verdiğini söyleyebilirim. Uzun süredir boş olan dükkan için hızlı bir çalışma başlatarak çok kısa bir sürede uygun kiracıyı sağladığı için teşekkürler.

Gülnihal İnan

Halim beyin sayesinde iki yıldır kiralayamadığım ofisimi sadece bir-kaç ay içinde kiraya verebildim. İşinde son derece profesyonel ve çok kaliteli yaklaşımı var. Her zaman saygılı ve kibar. Üslubu güven veriyor. Müşterisini kolluyor. Çok teşekkürler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.