Hayatınızı kolaylaştıralım.Doğru Satış Doğru Hizmet 1978 Bolu doğumluyum.Öğrenim hayatımı Düzcede tamamladım.Antalya da iş hayatımı sürdürdüm.Bankacılık geçmişime İnşaat sektöründe satış temsilciliğini de ekleyerek gayrimenkul dünyasına girmiş oldum.İnşaat sektöründeki deneyimlerimi ve insan ilişkilerimdeki olumlu yönleri Re/Max dünyasında katkı sağlıyacağını düşünmekteyim. Gayrimenkul ile ilgili aldığım eğitimler: 1-Re/Max Kariyeriniz ve Power Up Eğitimi 2-Succeed Gayrimenkul Eğitimi

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2023

Bu eğitim katılımcısı, Angelo Fradera'nın gerçekleştirdiği 4 farklı oturumdan oluşan Successful Strategies Masterclass (SSM) eğitimini tamamlamıştır.
Selcen Dönmez portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Pınar Deniz

Kendisini konut alim-satım yapacak kişilere kesinlikle referans oluruz.çok teşekkür ediyorum kendisine

Elif Güzel

Çok hızlı şekilde yardımcı oldu.

Hülya Alper

Evimi iyi ki Selcen Hanım’a teslim ettim diyorum. Hizmeti için teşekkürler.

Sedat Akhatun

Selcen hanım profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Çok teşekkür ederiz.

Giray Hayırlı

Yatırım için aradığımız fırsatı sayelerinde bulduk. Kurumsal olmalı çok iyi. Herkese tavsiye ederiz. Teşekkürler Selcen Hanım.

Sema Özdemir

İşini titizlikle yapıyor,müşterinin ne istediğini hemen kavrıyor. Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyuz. İnşallah daha bir çok işlemimiz olur.

Adem Uysal

Selcen hanım, işinde uzman ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Çözüm odaklı, hızlı ve güvenilir. Teşekkür ederiz.

Nuray Kuk

Selcen hanım profesyonel ve hızlı bir gayrimenkul danışmanı. Güven vewren bir iletişim tarzı var. Teşekkürlerimizi sunarız.

Azize Baygal

Çok ilgili ve işinin uzmanı bir gayrimenkul danışmanı. Selcen hanımla çalışmak çokl keyifli ve insanı ayrıcalıklı hissettiriyor. Kendisine ve ekibine bu deneyim için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Aybüke Şimşek

Samimi, ilgili ve beklentilerimi karşıladı. Açıkçası bir gayrimenkul danışmanı ile görüşmeden önce biraz ön yargılıydım ama Selcen hanım kafamda ki tüm kötü imajı silip attı. Teşekkürler Selcen hanım.

Canan Bektaş Yıldırım

Selcen hanım bilgisi ve ilgisiyle bizi kendine hayran bıraktı. Sektörüne çok hakim ve profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Kendisine saygılarımızı sunuyoruz.

Murat Öztürk

İşinde profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Mevzuya hakim. İlgi ve alakası yerinde. Güler yüzlü ve sevecen. Teşekkürler Selcen DÖNMEZ.

Zülal Candan

Selcen hanım iyi bir gayrimenkul danışmanı. Birlikte çalışmaktan keyif aldık. Tüm sorularımızı yanıtladı ve sorunlarımıza hep çözüm buldu. Kendisini tüm çevreme tavsiye ediyorum. Teşekkürler dilerim.

Sule Erol

Insan iliskileriniz ve hizmetleriniz cok guzel tesekkur ederim Selcen hanım. Siz gerçekten profesyonel bir gayrimenkul danışmanısınız. Emlak sektöründe sizinle olmak güven verdi.

Saadet Bodur

İşinde çok iyi,başarılı,sıcak kanlı,ilgili,güvenilir,adil,her zaman güvenebileceğim bir dost ,kazandım. Teşekkürler Selcen hanım, teşekkürler AQUA.

Ferruh Olur

Sıcak kanlı ve samimi bir insan, kendisiyle çalışmış olmak büyük şans. Teşekkür eder saygılarımızı sunarız.

Murat Sönmez

Selcen hanim cok profesonel ve isini layigi ile yapmaktadir. Guven verici ve samimi olmasi bizi daha rahat karar vermemize sebep olmaktadir. Bu kadar isini yapmayan ve bilmeyen temsilciler arasında kesinlikle Teşekkürü hak etmekte. Saygılarımla.

Erdem Orhan

Çok ilgili, işinde uzman ve güler yüzlü idi. Tüm sorularımızı yanıtladı ve bizi bilgilendirdi. Selcen hanımla çalışmak oldukça güzeldi. Bu yüzden herkese tavsiye ederiz.

Uğur Arıkan

Selcen hanım çok ilgili ve sıcak kanlı bir gayrimenkul danışmanı. Kendisi gerçekten işinde uzman ve donanımlı biri. Tüm süreç ve sorularımızla yakından ilgilenip bizi bilgilendirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek az kalır. Çok teşekkür ederiz.

Fehmi Alper

Bilgili, işinde uzman ve severek yapıyor. Tüm emlak işlerimizde aradığımız tek gayrimenkul danışmanı Selcen hanım. Gerçekten donanımlı bir gayrimenkul danışmanı. Sektörünü çok iyi takip ediyor ve bizi yönlendiriyor. Teşekkürler ve saygılar kendisine.

Alperler Vinç

Selcen hanım şirketimizin tüm gayrimenkul işlemleriyle ilgileniyor, ve biz ondan çok memnunuz. Sayesinde harika işlere imza attık. Teşekkürler Selcen hanım.

Nurbuke Galimova

Selcen hanım çok ilgili ve iş bitirici bir gayrimenkul danışmanı. Tüm süreç ve işlemlerimizi takip etti ve bizi çok memnun etti. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Barış Ertaşoğlu

İşini severek ve profesyonel bir şekilde yapıyor. Gerçekten hayran kaldık. Böyle bir profesyonellik yok. Herkese tavsiye ediyoruz Selcen hanımı.

Cemil Solmaz

Güler yüzlü ve samimi biri. Bu zamanda böyle bir gayrimenkul danışmanıyla karşılaşmak çok zor gerçekten. Selcen hanım bir hazine resmen. Onunla çalışmaktan çok mutluyuz. Teşekkürler Selcen hanım.

Hülya Fehmi

Selcen hanımla çalışmak çok güzeldi. Kendisi güler yüzlü, samimi ve işinde oldukça profesyonel bir gayrimenkul danışmanı. Tüm çevremize tavsiye ediyoruz kendisini.

Sevgi Kam

İşini severek yapan bir profesyonelle siz de çalışmak isterseniz hemen Remax AQUA'ya gidip Selcen hanımı bulun. İlgisi, samimiyeti ve tatlı diline hayran kalacaksınız. Teşekkürler Selcen hanım.

Gülfiye Kupa

Bilgili ve işini iyi yapan bir danışman, memnunum kendisinden. Süreç takibi ve ikna güzü oldukça güçlü. Biz çok memnunuz kendisiyle çalışıyor olmaktan.

Utkan İşler Akçay

Sevecen, ilgili her sorumuza ayrıntılı ve tatmin edici açıklamalar yapan harika biri. Kendisiyle tanıştığımız için çok şanslıyız.

Şaylan Çığgın

İlgili, kibar, nazik ve bilgili bir danışman. İşini severek yapıyor ve profesyonel. Kendisiyle çalıştığımız için çok memnunuz. Herkese tavsiye ederiz Selcen hanımı.

Hüsniye Yalçın

Selcen hanımla çalışmak oldukça keyifli. Profesyonel, donanımlı ve çok ilgili bir gayrimenkul danışmanı. Tüm sorularımızı yanıtladı ve çok ilgilendi.

Mustafa Er

İşinde çok iyi. İlgi alakası yüksek. Selcen hanımla çalışmak oldukça keyifli profesyonel olduğu kadar da eğlenceli bir gayrimenkul danışmanı. Çok mutluyuz.

Abdullah Çekim

Çok ilgili, güler yüzlü, çalışkan ve samimi bir gayrimenkul danışmanı. Umarız ki daha da çok başarılı olur. Biz kendisine saygı ve sevgilerimizi iletiyoruz. Teşekkürler Selcen hanım.

Yüksel Yaşar

Selcen hanım harika bir insan. Kendisi bizim tamamen şansımız oldu. Güvenebileceğimiz ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı.

Baran Gezici

Selcen hanım başarılı ve dürüst bir emlak danışmanı. Kendisiyle çalışmak bir ayrıcalıktı.

Sevgi Kam

Çok ilgili sempatik güler yüzlü çok memnun kaldım ve çevreme de tavsiye ediyorum. Teşekkür ederim kendisine ve ilgiisine.

Adem Uysal

Selcen hanım çok çalışkan ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı. Herkese tavsiye ediyorum Selcen Hanımı.

Enis Andaç

Samimi ve dürüst bir gayrimenkul danışmanı. Biz çok memnunuz onunla çalışmaktan. Herkese tavsiye ederiz.

Semra Dimant

İşini çok iyi yapan, başarılı bir danışman. Çok memnun kaldık kendisinden başarılarının devamını dileriz.

Handan Ersoy

Guler yüzlü ve işinin ehli.

Hüsniye Yalçın

Çok memnunum Güler yüzü ve ilgisi mükemmel

Harun Aksoy

Gayet profosyonel

Hüzan Yıldırım

Çok iyi

Fehmi Alper

Geçen almış olduğumuz evi eşim çok beğendi sayenizde, teşekkürler. aptığım sürprize değdi sonsuz teşekkürler.

Ramazan Koç

Gayrimenkul alımında desteklerinizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

Mustafa Er

Arsa alım işlemimizde profesyonel iş çıkartarak, tapu işlemine kadar devamlıo yanımızda olduğunuz için teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

Zuhal Ulusoy

Selcen hanım ilginize, samimiyetinize ve işinize olan saygınızdan dolayı keyifle çalışmanıza çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak ayrıcalıktı.

Ruşen Göçmen

Gayrimenkul İşlemimizde büyük yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yasemin İlgen

Remax grubu ile yıllardan bu yana güven ve saygı ortamında çalışıyoruz, Selcen hanım ile çalışma onurunu da yaşadık, kendisinin verdiği güven duygusu, kibar tavrı, son derece başarılı olmakla beraber, güzel bir dost kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Teşekkür ederiz.

Ruşen Doğan

Gayrimenkul işleminizde büyük yardımlarınız için teşekkür ederim.

Ayşe Kaplan

karar aşamasından alıma kadar yanımızda oldular güvenilir kaliteli hizmet veriyorlar

Burak Yıldız

işlemlerin başından sonuna kadar yanımızda oldular son derece güvenilir profesyonel hizmet veriyorlar her şey için teşekkürler

Aysun Hoche

Alım satım sürecinin her aşamasında son derece bilgilendirici ve yardımcı oldular ve güvende hissettirdiler. Her aradığımda hemen ulaşılabilir olmaları benim için büyük avantaj oldu. Tekrar birlikte çalışmak üzere, sevgilerimle.

Ahmet Küçük

Alımda daima yanımda olundu, hiç bir zaman gülen yüzleri asılmadı . Gayet hoş bir alışveriş oldu. Teşekkür ederim.

Oğuz Otuzaltı

satın almış olduğum ev için gösterilen ilgi alakadan dolayı selcen hanım ve remax aqua ailesine çok teşekkür ederim

Ramazan Kıpış

ilgi ve alakalarından dolayı çok memnun kaldık çok teşekkür ederim

Okan Bekir Ateş

destekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim memnun kaldık

Ferhat Örs

ilgi alaka ve güler yüzleri için çok teşekkür ederim

Şahin Turgut

ilgi alaka ve destekleri için çok teşekkür ederim çok memnun kaldık

Şenay Sarıfalcı

destekleri ve yardımları için çok teşekkür ederim çok memnun kaldık

Olcay Uğur

Remax aqua şirketiyle çalışmak çok zevkliydi, emeği geçen başta Selcen hanıma çok teşekkür ederim

Ahmet Fırat

Her şey çok profesyoneldi. Teşekkürler.

Fatih Eberliköse

Yasemin Hanım ve Selcen Hanım'a kiralama konusundaki tecrübelerinden dolayı teşekkür ederiz.

Seyda Topaloglu

Yeni is yeri arastirmalarimizda ümitlerimiz tukendigi an da cikti karsimiza Selcen hanim. Bize yeni isyerimizi bulmasi sadece bes dakika surdu. Anlasma sonundada verdigi tam destek guleryuzu ve samimiyeti icin tesekkur ederim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.