Gayrimenkul konusunda tüm ihtiyaçlarınız için lütfen bana ulaşınız!PROFESYONEL HİZMET
POZİTİF DÜŞÜNCE
GÜVENMarmara Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden 2001 yılında mezun oldum.
Ceylan Inter Continental Hotel, Sonar Araştırma A.Ş ve Vodafone A.Ş de satış ve satış yöneticiliği görevlerinde bulundum. İnsanların duygularına dokunmanın, doğru yatırımlara yönlendirmenin profesyonellik ve etik değerlerle birlikte yapabileceğime olan inancımla, Genç bir kadın girişimci olarak Gayrimenkul sektörüne adım attım. Doğru insanlarla, doğru işleri yapabilecek olmanın yaratacağı güçle sektörün lideri RE/MAX"te gereken eğitimleri alıp 2014 yılından itibaren gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başladım.
Başarılı bir yatırım sürecinin ilk adımı olarak, doğru gayrimenkul danışmanını seçmek olduğuna inanıyorum.
RE/MAX "ın gücü ve Arzu MUMCU güvencesiyle, Gayrimenkul ihtiyaçlarınız için sizede yardımcı olmaya hazırım.
Ve işimde pozitif olmanın ve prensipli çalışmanın etkisine inanırım.
Aldığım Eğitimler;
New York Üniversitesi QuickStart İleri Pazarlama Teknikleri Eğitimi
RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi, Barış Kılıçarslan
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Arzu Mumcu portföyünde 11 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 11 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nurbanu Savaş

Çok başarılı, pozitif ve uyumlu bir süreç geçirdik

Doğan Anık

Titiz ve özverili çalışması için teşekkür ederiz

Ufuk Şen

Çok başarılı bir çalışma oldu, kendisinden çok memnun kaldım. özverili ve yakın takipli çalışması gerçekten işi kısa zamanda olumlu sonuca ulaştırdı.

Gülhan Baygül

Arzu hanımdan çok memnunum yıllardır evlerini kiraya veriyor çok düzgün insanlara veriyor kiracılardan arzu hanım sayesinde her zaman çok memnun kalıyorum kendisine minnettarım.

Irmak Yılmaz

Arzu hanım ilk tanıştığımız andan beri güler yüzüyle güzel enerjisini bize yansıttı. şartlarımızı dinleyip, süreci şartlarımıza en uygun şekilde ayarladı. her şey için çok teşekkür ederiz.

Tunç Yorgancıoğlu

Arzu Hanım, bir kira sürecini mümkün olacak en hızlı şekilde ve tamamen profesyonellik çerçevesinde halletmiş. Bana göre hem ev sahibini hem de kiracı olan beni ciddi anlamda memnun etmiştir. Kendisine teşekkürlerimi sunar, başarılarının devamını dilerim.

Nuh Kırımlı

Çok başarılı

İçim Er

Son derece profesyonel ve güvenilir. Tüm süreci çok iyi yönetti. Kendisine hizmeti ve desteği için çok teşekkür ederim.

Dilgün Saklar

Yaklaşık 10 yıldır tanıdığım, 2 ev alımı ve bu 2 evin tüm kiralamalarında emlak danışmanı olarak hizmet aldığımız Arzu Mumcu hanım ; Nazik,saygılı,bilgili ve profesyonel yaklaşımları ile müşterinin güvenini sağlayan, beklentileri karşılayarak alıcı ve satıcı taraflar için uygun ve doğru çözümleri bulabilen güvenilir bir emlak danışmanı olarak görevini yapıyor.

Dilgün Saklar

Yaklaşık 10 yıldır tanıdığım, 2 ev alımı ve bu 2 evin tüm kiralamalarında emlak danışmanı olarak hizmet aldığımız Arzu Mumcu hanım ; Nazik,saygılı,bilgili ve profesyonel yaklaşımları ile müşterinin güvenini sağlayan, beklentileri karşılayarak alıcı ve satıcı taraflar için uygun ve doğru çözümleri bulabilen güvenilir bir emlak danışmanı olarak görevini yapıyor.

Hülya Satır

Arzu Hn :) Bütün servetimin tek koruyucusu. Hayatımı kolaylaştıran , evimi kiraya verdikten sonrada kiracılarımla devamlı uğraşan en sevdiğim aile bireyim gibi . günümüz şartlarında emlakçılar para kazanmak için mal sahibini düşünmüyor en çok parayı kim veryorsa ona evi kiralıyor , kiracının geçmişine dahi bakmıyor. Arzu Hn ile çalışmadan önce devamlı bu tarz sorunlarla karşılaşıyor kiracılarıma dahi ulaşamıyordum. Arzu Hn dan sonra artık hangi evimde kim oturuyor dahi takip etmiyorum. benim yerime takip edip sorunlarıyla ilgileniyor ve bunun için tek kuruş ekstra bir ücret dahi vermiyorum. insanlar emlakçılara verilen parayı havaya verdiklerini düşünerek çeşitli bahanelerle kaçamak yollar arıyor. işi üstadına bıraksalar bilmiyorlar ki daha fazlasını kazanıyorlar. bu anlamda evlerinizi hatta yatlarınızı dahi kendisine teslim edebilirsiniz. emekleri için buradan kendisine teşekkürü bir borç bilirim.

Elvan Üzümcü

Çalışma işbirliğimizden çok memnun kaldım.

İbrahim Tuğbay

Fazlasıyla memnun kaldık.

Elvan Üzümcü

Çalışma işbirliğimizden çok memnun kaldım.

Selin Bakkal

Teşekkürler

Burak Güner

İş takibi ve hem alıcı hemde satıcının taleplerini doğru bir şekilde dengeleyebilmesidir.

Abdulsamet Ucuz

Azimle.. Teşekkürler.

Serkan Işıklar

İnsani ilişkileri ılımlı yollar ile birbirine bağlayarak iki tarafı da memnun ederek yardımcı oluyor.

Kareh Bahçeban

Arzu Mumcu hanımefendi ile yaklaşık 10 senedir çalışıyoruz ve son derece memnunum.

Mustafa Okat

Remax çalışanlarından Arzu Hanım'ın gösterdiği ilgi ve yakınlığa çok teşekkür ederiz. Bize sunduğu ve gösterdiği alakadan çok memnun kaldık. Kendimizi güvende ve huzurlu hissetmemizi sağladı. Bizde de Remax'a karşı güven ve sorumlulukları bilinci oluşturdu. Sizlere teşekkür ederim. Hoş kalın, hoşçakalın ..

Mişel Avadya

Ulustaki yetkisini vermiş olduğum dairemin satışı ile ilgili Arzu hanım ın çalışmaları, müşteri takibi, satış sonrası iş takibi, güvenirliliği ve titiz çalışmalarından çok memnun kaldık.Kendisini çevreme tavsiye edeceğim gibi, çalışmalarınızın devamın diler saygılar sunarım.

Veli Ülger

işinde takipçi, makul, doğru müşteriye doğru pazarlama, ajanda takibi, müşteri ile diyaloğunu kesmeyen, zamanı etkin kullanma, güleryüzlü, saygılı, tutarlı ve aynı zamanda ölçülü, müşteri analizini yapıp kimin alıcı satıcı olduğu noktasında isabetli kararı, boşa kürek çekmemesi ile ilgili son derece memnun olduğum gayrimenkul danışmanımdır kendisi

Münevver Antczak

Bomontideki residence dairemin alışı ile ilgili Arzu Hanım ı tanıdığımız için mutluyuz.Son derece memnun kaldık.Hassasiyeti, iş takibi ve zamanında verdiği feedback'ler için çok teşekkür ederiz.

Bengü Barlık

Çok profesyonel, iş bitirici, bölgeye çok hakim.satış işlemimizi kısa sürede gerçekleştirdi. Teşekkürler.

Erhan İzmirlioğlu

Vaktinde dönüşler aldım ve net bilgilendirmeler.Kiralama süreci boyunca cok yardımcı oldular kendileri.

Hale Cander

Sevgili Arzu, Feriloft'tan aldiğim daire esnasında göstermiş olduğun çabaların, problemlerimize büyük bir özveriyle çözüm bulduğun ve kiracı ile ilgili her türlü sorunumuza ilgiyle yaklaşıp, olumlu sonuca ulaştırdığın için çok teşekkür ediyorum..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.