Biz Beraber Güzeliz...!Biz Beraber Güçlüyüz...!Isparta doğumluyum. Eğitimimi Isparta’da tamamladım. 1995 yılından itibaren İzmir’de ikamet ediyorum. Bağımsız çalışmayı sevdiğim için uzun yıllar ticari işletmecilik yaptım. 2010 yılından sonra ticaret hayatıma Gayrimenkul sektöründe devam etmeye karar verdim. 3 yıl boyunca kendi firmamda gayrimenkul işine devam ettim. 2013 yılından sonra, Remax’de Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım. 2021 yılında Sevgili arkadaşım Mehmet Yiğit ile birlikte "Remax Arma" ofisini açtık. Broker/Manager olarak gayrimenkul alanında hizmet vermeye devam ediyorum. İşimi severek yapıyorum. İnsanları hayal ettikleri yuvalara kavuşturmaktan, mutluluk duyuyorum..

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Angelo Fradera İle Gayrimenkul Başarınızı Geliştirmek (DRES)

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2021

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Mithat Özbursalı portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nadir Kandemir

Kıymetli arkadaşım Mithat bey, kurumsal ve bağımsız olarak geliştirdiğimiz müşteri odaklı iş ilişkisinin memnuniyetini dile getirmek için yazdığım, teşekkür yazısını size ithaf ediyorum. Nadir Kandemir.

Nesrin Kaya

Sayın Mithat Özbursalı ya sonsuz teşekürler kendisinden aldığım eve tam da bugün anneler günü yerleştim hep yanımda oldun tapuyu alana kadar minnettarım

Doğan

Mithat bey ile tanışmamız profesyonel bir satış istediğim gün başladı. Gece gündüz demeden çalışarak evimizin satışını kısa bir sürede gerçekleştirdi. Şimdi ev alacakda satacakda olsam ilk tercihim yine kendisi olacak. Teşekkürler destekleriniz için...

Cem Kaya

Mithat bey, sayenizde hayalimizi tam anlamıyla gerçekleştirme şansımız oldu. Bu süreçte, her adımda yanımızda olup, tüm bu zorlukların kolayca üstesinden gelmemizi sağladığınız ve bizi "ev" sahibi yaptıgınız icin size ne kadar teşekkür etsek azdır. Ayrıca sizi tanıdığımız ve sizin gibi bir dost edindiğimiz için çok mutluyuz.Herşey için teşekkürler.

Fatih Yılmaz

"Kalite tesadüf değildir" sözü remax danışmanı Mithat ÖZBURSALI için söylenmiş olmalı. İşine olan ve insanlarla iletişimi çok düzgün ve başarılı birisi. İlk telefon görüşmesinden tapuyu alma aşamasına kadar bize Herzaman yardımcı olduğu için öncelikle Kendisine ve remax ailesine çok teşekkür ediyorum. Remax'la kalın

Halil Öncü

İlk telefon görüşmemizden tapu işlemlerinin sonuçlanmasına kadar olan süreçte:İlk önce güvenirliliği ve düzgün kişiliğiyle, çalışkanlığıyla, problem çözmedeki yeteneğiyle, olaylara gerçekçi yaklaşımıyla çok takdirimizi kazandınız.Teşekkürler

Mehmet Emin Kaya

Daha önce başka bir emlakçı ile çalışıyorduk bazı sorunlar yaşayınca RE/MAX'i aradık.Bölge uzmanı olarak bize Mithat Bey'i yönlendirdiler.Piyasanın kötü ve kredi faizlerinin yüksek olduğu bir dönemde tüm zorlukları Mithat Bey ile aştık.

Halil Doğanbey

Mithat Bey, çalışmalar sırasında beni sık sık aradı. Her zaman için iletişim haline olduk. Ayrıca teknoloji imkanlarını da müşteri yarına, haberleşme ve diğer prosedürleri kolaylaştırır ve hızlı hale getirir şekilde kullandı.

Sedat Akyol

Çalışmaları sırasında aramızda iyi bir iletişim oluştu.

Sercan Dağlı

Normalde "emlakçı" dendiğinde insanın aklına her zaman çok iyi şeyler gelmez ama Mithat Bey çok başka.Tamamen müşteri yararına hareket ediyor. Mithat Bey, ortaya koyduğu çalışma ile artık bizim için başlı başına bir marka.

Aylin Özdemir

kısa sürede çözüm buldu.teşekkürler, şu an oturuyoruz

Hande Aktaş

mükemmel iletişim

Nadir Kandemir

Mithat bey ile 10 yılı aşkındır tanışmaktayım, Aynı sektörde olmamızında avantajını kullanarak, iş ilişkimizi daha ileri taşımak açısından Gaziemirde ortak bir daire satışı gerçekleştirdik, kendisine paylaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

Firuz Yılmaz

İstediğimiz kriterleri belirtikten sonra tek seferde gösterdiği evi satın aldım, satış sonrasında da Dask'ı dahil her konuda her sorduğum konuda zaman mefhumu tanımadan destek oldu çook teşekkür ediyoruz ailece...

Olcay Yilmaz

Eşim ReMAX ailesi ile ev satın alma işlemleri sırasında tanıştırdığı danışmanımız Mithat Bey her konuda bize destek oldu ve sorduğum konularda ki pratik yaklaşımıyla bilgilendirdi. Tam bir profesyonel. Teşekkürler Mithat Bey.

Tayfun Bozkurt

Buca da bulunan dairemle ilgili Mithat Bey bana ulaştı aslinda danismanla calisma fikri bana çok sempatik gelmiyordu fakat rasyonel ve cozumleyici yaklasimiyla bende guven tesis etti.Dusunmeden anahtari verdim ve Ankaradayim mutluyum ÇOK YETENEKLİ

Dilek Aydın

Güleryüz ve ilgiden dolayı REMAX ilesine ve özellikle yatırım danışmanım Mithat Özbursalı'ya sonsuz teşekkürler.

Zeynep Dinç

Mithat Özbursalı bey'le 2015 yılında evimin satışı nedeniyle tanıştık, İşine hakimiyeti ve severek bu işi yaptığına bizzat şahit oldum. Gerçekten de uzun süredir satamadığım evi kendisinin yardımıyla kısa sürede satabilmenin memnuniyetini yaşadım.

Murat Tanarslan

Gerçekleştirdiğimiz alım sırasında bize yardımcı olmasının yanında, sıcak kanlı tutumundan dolayı mutlu olduk. Bundan sonra da kendine başarılar diliyorum .

Nilgün Yildiz

Mithat bey, herşeyden önce konusuna çok vakıf bu da karşısindaki kisiye guven veriyor. Bizim yillardir miras olan arsamizin mirascilarini bir araya getirerek ortak bir nokta da hem de imza atarak bulusmamizi sagladi.Kendisine çok teşekkür ederim.

Kadir Koç

Mithat beyin sıcak kanlı ve güven veren konuşma tarzı yeni tanışmamıza rağmen bana güven verdi.Konuya hakim oluşu kafamızda hiçbir soru işareti oluşturmadan alış verişimizi tamamlamamıza vesile oldu.Yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ederim.

Yücel Kilit

Mithat bey ile konutumun satışı ile ilgili yaklaşık iki aydır çalışmaktayım. İşine hakim oluşu, güvenirliliği, iletişimi ve her şeyden önemlisi net tavırları ile benim için iyi bir çözüm ortağı olmaktadır. İşbirliğiniz için teşekkürler Mithat bey.

Ünsal Yargı

Herseyde yardımcı olur

Mehmet Atak

Aldığımız mülk le ilgili yüzde yüz bilgilendirmesi sayesinde bize bu mülkü kazandıran Mithat Beye tşk ederim açık ve net bilgiler vererek işini hızlandırarak hemen neticeye götürmesinden dolayıda ayrıca teşekkür ederim Mithat Beye

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.