İşimiz insan kazanmak

Vergi ve Muhasebe Uygulamaları Yüksekokulu'ndan sonra İşletme Fakültesinden mezun oldum. Kurumsal şirketlerde başladığım iş hayatımda 10 yılı aşkın süre vergi ve muhasebe alanında çalıştım. Bu sürenin son 5 yılında Mali ve İdari İşler Müdürlüğü yaptım. 2011 yılının sonlarında ticaret hayatına girerek kendi adıma perakende satış mağazaları açtım. Yaklaşık 3 yıl süren bu ticaret faaliyetimden sonra ise gayrimenkul sektörüyle tanıştım. Çalışma hayatım boyunca edindiğim bilgi, birikim ve kazanımlarımı gayrimenkul danışmanlığı alanında değerlendirme kararı alarak, bir gayrimenkul ofisi açtım. Devamında çalışmalarımı daha profesyonel bir zemine taşıyıp 2014 Yılında RE/MAX ailesine katıldım. Çalıştığım alanlar ise lüks konutlar ve ticari ünitelerdir. Çalışmakta olduğum RE/MAX Abc ofisinde; •2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında ofis ciro birincisi oldum. RE/MAX Türkiye ciro sıralamasında ise ; •2017 ve 209 Yılında Yıldızlar Kulübüne •2018, 2020, 2021 Yılında % 100 Kulübüne girdim.

**After the School of Tax and Accounting Applications, I graduated from the Faculty of Business Administration. In my business life, which I started in corporate companies, I worked in the field of tax and accounting for more than 10 years. In the last 5 years of this period, I worked as the Financial and Administrative Affairs Manager. At the end of 2011, I entered the business life and opened retail stores on my own behalf. After this business activity that lasted for about 3 years, I met the real estate sector. I decided to use the knowledge, experience and achievements I have gained throughout my working life in the field of real estate consultancy, and opened a real estate office. Afterwards, I moved my work to a more professional ground and joined the RE/MAX family in 2014. The areas I work in are luxury residences and commercial units. In the RE/MAX ABC office where I work; I became the first office turnover winner in 2018, 2019, 2020 and 2021. In RE/MAX Turkey turnover ranking; I joined the Stars Club in 2017 and 209. I joined the 100% Club in 2018, 2020, 2021.


Uzmanlık Bölgesi

Maslak Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Hasan Sağ portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mustafa Kemal Altuntaş

Gayrimenkulumun kiralanma sürecini hasan bey yönetti.kısa sürede istediğim profilde bir kiracıyla buluştuk sayesinde.bu süreçte kendisi çok sabırlı anlayışlı ve her iki tarafı uzlaştırıcı bir yaklaşımda oldu.kendisine teşekkür ediyorum.bundan sonraki bütün projelerimizin emlak danışmanlığı hasan beyindir.

Saleh Fartash

We are very satisfied with Mr. Hassan and we are happy that we got to know him. He is very powerful and proficient in his profession and he is also very polite and polite.

Kimia Tajzad

He is very kind and helpful thank you for every thing

Fs Dış Ticaret A.ş. Ahmet Yelboğa

Hasan Bey' e sağladığı profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalışmamız süresince, iletişim halindeydik her zaman gerekli bilgi desteği ve hizmeti kesintisiz ve sınırsız olarak bize sağladı. İstenen zamanda istediğimiz gayrimenkulü destekleri ile almış olduk. Başarılar dileriz....

M*******

Hasan bey aracılığı ile ev kiraladık. Çok ilgili , kibar , dürüst. Bize her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Çözüm odaklı birisi .

Levent Tan

Hasan bey ile oğluma ev ararken karşılaştık. Yaklaşımı, dürüstlüğü ve sakinliği ile bizi panikten kurtarıp yardımcı oldu. Beni ev sahibi ile polemiğe sokmadan her türlü yardımı yaptı. Hem bizim hem de ev sahibinin çıkarlarını gözeterek orta yolda buluşturdu. Ev sahibim yıllar sonra değişti ama Hasan bey yine ilk günkü gibi çok yardımcı oldu. Halen evle ilgili en ufak sorunda sorunu sahiplenip yardımını esirgemiyor. Ben yaklaşımından ve dürüstlüğünden çok memnun kaldım. Bu süreçte kendisine rastladığım için de ayrıca mutluyum. Çok teşekkür ederim. Emlak sektörünün böyle profesyonel ve yardımsever kişilere ihtiyacı var.

E*******

Hasan bey, çok özverili çok çalışkan ve her aşamada çok yardımcı bir emlak danışmanıdır. İşlerinde başarılar dilerim.

Sakr Habouch

I had a very good experience with Mr. Hasan, active, disiplinde, and practical, providing his service with a professional way Thank you Hasan, strongly recommended.

E*******

Hasan has lead all the processes of leasing and later on selling my apartment. He is very professional, he knowns the market well and delivers a quality service. He has good communication skills and can navigate his clients seamlessly throughout the processes. Overall, I had a great experience.

Nurgül Can Antay

Uzun süredir bir daire almak istiyordum ve bir türlü şartlarıma uygun daireyi bulamamıştım. Hasan bey ile tanıştıktan sonra her şey çok kolay oldu, önce ne istediğimi iyice anladıktan sonra kısa sürede uygun daireyi almamı sağladı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılı işlerinin devamını diliyorum.

Murat Tezyıldız

Hasan bey ile dairemi satışı konusunda destek aldık. Kendisine referans yolu ile ulaştık. Referans ile kendisine ulaştığımız İçin zaten güven ve tecrübesi hakkında şüphemiz yoktu. * özellikle işlem sırasında çıkan sorunları çözüm ve idare etme konusunda kendisine hayran kaldık.

A*******

Hasan Bey işinde profesyonel güleryüzlü çözüm odaklı samimi ve dürüst bir gayrimenkul satış temsilcisidir.

Gholamreza Hajisalem

Hasan bey sonderece profsyonel ve dürüst bir arkadaş kendisinden teşekürederim. Gholamreza hajisalem

Sinan Oktem

Hasan bey kirada olan bir dairem ile ilgili yaklaşık 5 yıldır çalışıyor. Yakın dönemde de bir kiracı değişimi oldu. Kendisi, piyasa hakkında düzenli bilgilendirmeleri, hep ulaşılabilir olması, en iyi sonuca ulaşmak için hızlı, özverili ve güleryüzlü çalışması ile benden her zaman tam puan aldı. Hasan beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.