İşimiz insan kazanmak

Vergi ve Muhasebe Uygulamaları Yüksekokulu'ndan sonra İşletme Fakültesinden mezun oldum. Kurumsal şirketlerde başladığım iş hayatımda 10 yılı aşkın süre vergi ve muhasebe alanında çalıştım. Bu sürenin son 5 yılında Mali ve İdari İşler Müdürlüğü yaptım. 2011 yılının sonlarında ticaret hayatına girerek kendi adıma perakende satış mağazaları açtım. Yaklaşık 3 yıl süren bu ticaret faaliyetimden sonra ise gayrimenkul sektörüyle tanıştım. Çalışma hayatım boyunca edindiğim bilgi, birikim ve kazanımlarımı gayrimenkul danışmanlığı alanında değerlendirme kararı alarak, bir gayrimenkul ofisi açtım. Devamında çalışmalarımı daha profesyonel bir zemine taşıyıp 2014 Yılında RE/MAX ailesine katıldım. Çalıştığım alanlar ise lüks konutlar ve ticari ünitelerdir. Çalışmakta olduğum RE/MAX Abc ofisinde; •2018, 2019, 2020, 2021  ve 2022 yıllarında ofis ciro birincisi oldum. RE/MAX Türkiye ciro sıralamasında ise ; •2017 ve 209 Yılında Yıldızlar Kulübüne •2018, 2020, 2021 ,2022 Yılında % 100 Kulübüne girdim.

**After the School of Tax and Accounting Applications, I graduated from the Faculty of Business Administration. In my business life, which I started in corporate companies, I worked in the field of tax and accounting for more than 10 years. In the last 5 years of this period, I worked as the Financial and Administrative Affairs Manager. At the end of 2011, I entered the business life and opened retail stores on my own behalf. After this business activity that lasted for about 3 years, I met the real estate sector. I decided to use the knowledge, experience and achievements I have gained throughout my working life in the field of real estate consultancy, and opened a real estate office. Afterwards, I moved my work to a more professional ground and joined the RE/MAX family in 2014. The areas I work in are luxury residences and commercial units. In the RE/MAX ABC office where I work; I became the first office turnover winner in 2018, 2019, 2020, 2021 and 2022. In RE/MAX Turkey turnover ranking; I joined the Stars Club in 2017 and 209. I joined the 100% Club in 2018, 2020, 2021, 2022.


Uzmanlık Bölgesi

Maslak Mah. / Sarıyer

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2022

Viviana Esteves ile Alıcılarla Çalışma Eğitimi
Hasan Sağ portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Irmak Ak

Hasan Bey'den kiralama yaptım. İlgisi, işi takibi, iş sonrası desteği için çok teşekkür ediyorum. Maslak 1453 RE/MAX için en başarılı danışman🙏

Berkay Aslan

HASAN SAĞ BEY, HER TÜRLÜ BEKLENTİYİ KARŞILAYACAK KADAR MÜKEMMEL HİZMET SUNAN, PROFESYONELLİĞİNİ VE BİLGİSİNİ KESİNLİKLE TANIDIKLARIMIZA TAVSİYE EDECEĞİMİZ, NAZİK, KİBAR VE ANLAYIŞLI TARZIYLA SATIŞ VE KİRALAMA SÜREÇLERİNİ PROFESYONELCE YÜRÜTÜYOR. HUKUKİ VE AHLAKİ HER TÜRLÜ GAYRİMENKUL KONULARINA HAKİM OLDUĞU İÇİN SİZDE GÖNÜL RAHATLIĞI İLE DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

Cem San

Öncelikle Hasan Bey’e ve RE/MAX ailesine teşekkür ederim. Göstermiş oldukları profesyonel yaklaşım, şeffaflık ve doğru yönlendirme sayesinde kısa sürede ihtiyacım olan eve kavuştum. Doğru kişiler ve kurumlarla çalışmanın mutluluğunu yaşıyorum. İYİ Kİ VARSINIZ …

Barbaros Cengizhan

Kısa sürede daireyi tuttuk işlerimler çok hızlıydı

Rahşan Tüzemen

Hasan bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. Yardımları ve uzmanlığı için çok teşekkür ederiz. Danışmanlık konusunda ihtiyacı olan herkese tavsiye ederiz.

İlker Sezer

Hasan Bey yaptığı işe hakim ve kibar biri. Muhataplarına karşı çok şeffaf ve dürüst. Ev sahiplerine ve kiracılar müzakere ederken iki tarafın da haklarını eşit şekilde korumaya çalışıyor. Kendisiyle çalıştığımız için memnunum.

Melek Aydın

Remaks ailesinden sevgili hasan bey.. Öncelikle danışmanım olmanızdan çok memnunum..müşteri ne ister..veya istediğini bilmezse nasıl yardımcı olunur.. adres hasan bey.. lafı dolaştırmaz.. vakit almaz..net tir..çözüm odaklıdır.. yormaz..işini çok sevmesinden anlamıştım.. bana da çok yardımcı oldu.. inşallah başka işler de bir arada olmak dileğiyle.. ilginiz için önce size sonra remaks ailesine teşekkürler melek

Arzu Karadağlı

Çok profesyonel, çok güzel iletişim ve hızlı bir hizmet sunuldu. Çok teşekkür ederim

Cem Alhan

Hasan beyle tanışmamız uzun yıllara dayanıyor. İşini bu kadar profesyonelce yapan insan sayısı sanırım çok azdır. Böylesine dost bir insanı tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.

Hüsniye Ulu

Çok memnun kaldım baştan sona her an beni yormadan ve çok titiz bişekilde süreci takip etti

Şegan İşler

Hasan bey gayrimenkul satışı konusunda çok titiz uzman ve başarılı bir profesyoneldir. dairemi 15 gün içerisi gibi kısa bir zamanda istediğim fiyata alıcı bularak sattı teşekkürler .

Zaher Daboul

Mr. Hasan is very professional, has been hep to me. I would especially recommend it to foreign people in Turkey.

Lale Kartal

Maslak 1453 te bulunan remax ofisinde görevli başta danışmanlar olmak üzere ilgili tüm personele daire kiralama aşamasında bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve alaka için çok teşekkür ediyoruz.Özellikle Hasan Bey ve Ümit Bey bu sürecin her aşamasında profesyonel görev bilinci içerisinde bizlere gerekli her türlü yardım ve desteği göstererek Remax firmasına olan güvenimizin daha da artmasına vesile olmuşlardır.Kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.Başarılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle ile iyi çalışmalar dilerim.

Halil İbrahim Yazıcı

Hasan bey ile ilk kez bir yıl önce tanıştık ve bir Mağaza&Depo kiralaması yaptık.Kendisi konuya tam hakim ve saygılı bir insan.Bu yıl tekrar bir kiralamamız oldu bize en hızlı ve makul şekilde yine yardımcı oldu sağolsun.Biz kendi alanımızda nasıl liderliği kimseye bırakmıyorsak alanında lider de kendisidir ☺️ Her şey için teşekkürler ♥️

Esma Servet Birdal

Merhaba, Remax Danışmanımız Hasan Sağ, 2021 yılı başından beri danışmanlığımızı yapmaktadır. Kendisi uzmanlığı ile ilgili her konuda, hızıyla, becerisiyle, güler yüzüyle her zaman yanımızda olmuş, geniş bilgi ve deneyimini bizimle paylaşmıştır. Kendisine çok güveniyoruz ve emlak sektörü ile ilgili bir ihtiyacımız olduğunda danışacağımız tek kişi Hasan Bey’dir. Teşekkürlerimizle.

Fs Dış Ticaret A.s. Fatih Sazak

Hasan Bey ve ekibi ile uzun süredir çalışmaktayız. Gerek firmamızın gerek şahsi kiralama ve satınalmalarında kendisinden destek aldık. Kendisine ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

Ulugbek Khaydarov

Good service, professional team! Thanks

Yıldız Arslan

Gerçekten iş bitirici iyi niyetli ve ilgili bir hizmet aldım

İsmail Bayram

Hasan Sağ Bey'e ilgisi ve emeği için teşekkürler,

Sündüz Sayın

İlgi alakanız için çok teşekkürler

Z******* Ö*******

Hasan Bey’in sektör bilgisine güvenirim. Bu işte profesyonel bir irtibat numarası arıyorsanız kesinlikle tavsiyemdir.

Ömer Faruk Türkmen

Maslak 1453 sitesindeki dairemizin kiralanmasında kendisinden çok güzel destek aldık. Gelen teklifleri dikkatli değerlendirdi ve kok düzgün bir kiracı buldu. Tüm süreci baştan sona iyi yönetti. Kendisiyle her zaman çalışmak isteriz.

Mustafa Kemal Altuntaş

Gayrimenkulumun kiralanma sürecini hasan bey yönetti.kısa sürede istediğim profilde bir kiracıyla buluştuk sayesinde.bu süreçte kendisi çok sabırlı anlayışlı ve her iki tarafı uzlaştırıcı bir yaklaşımda oldu.kendisine teşekkür ediyorum.bundan sonraki bütün projelerimizin emlak danışmanlığı hasan beyindir.

Saleh Fartash

We are very satisfied with Mr. Hassan and we are happy that we got to know him. He is very powerful and proficient in his profession and he is also very polite and polite.

Kimia Tajzad

He is very kind and helpful thank you for every thing

Fs Dış Ticaret A.ş. Ahmet Yelboğa

Hasan Bey' e sağladığı profesyonel hizmet için çok teşekkür ederiz. Kendisi ile çalışmamız süresince, iletişim halindeydik her zaman gerekli bilgi desteği ve hizmeti kesintisiz ve sınırsız olarak bize sağladı. İstenen zamanda istediğimiz gayrimenkulü destekleri ile almış olduk. Başarılar dileriz....

M******* Y*******

Hasan bey aracılığı ile ev kiraladık. Çok ilgili , kibar , dürüst. Bize her konuda yardımcı olmaya çalıştı. Çözüm odaklı birisi .

Levent Tan

Hasan bey ile oğluma ev ararken karşılaştık. Yaklaşımı, dürüstlüğü ve sakinliği ile bizi panikten kurtarıp yardımcı oldu. Beni ev sahibi ile polemiğe sokmadan her türlü yardımı yaptı. Hem bizim hem de ev sahibinin çıkarlarını gözeterek orta yolda buluşturdu. Ev sahibim yıllar sonra değişti ama Hasan bey yine ilk günkü gibi çok yardımcı oldu. Halen evle ilgili en ufak sorunda sorunu sahiplenip yardımını esirgemiyor. Ben yaklaşımından ve dürüstlüğünden çok memnun kaldım. Bu süreçte kendisine rastladığım için de ayrıca mutluyum. Çok teşekkür ederim. Emlak sektörünün böyle profesyonel ve yardımsever kişilere ihtiyacı var.

E******* B*******

Hasan bey, çok özverili çok çalışkan ve her aşamada çok yardımcı bir emlak danışmanıdır. İşlerinde başarılar dilerim.

Sakr Habouch

I had a very good experience with Mr. Hasan, active, disiplinde, and practical, providing his service with a professional way Thank you Hasan, strongly recommended.

E******* B*******

Hasan has lead all the processes of leasing and later on selling my apartment. He is very professional, he knowns the market well and delivers a quality service. He has good communication skills and can navigate his clients seamlessly throughout the processes. Overall, I had a great experience.

Nurgül Can Antay

Uzun süredir bir daire almak istiyordum ve bir türlü şartlarıma uygun daireyi bulamamıştım. Hasan bey ile tanıştıktan sonra her şey çok kolay oldu, önce ne istediğimi iyice anladıktan sonra kısa sürede uygun daireyi almamı sağladı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılı işlerinin devamını diliyorum.

Murat Tezyıldız

Hasan bey ile dairemi satışı konusunda destek aldık. Kendisine referans yolu ile ulaştık. Referans ile kendisine ulaştığımız İçin zaten güven ve tecrübesi hakkında şüphemiz yoktu. * özellikle işlem sırasında çıkan sorunları çözüm ve idare etme konusunda kendisine hayran kaldık.

A******* B*******

Hasan Bey işinde profesyonel güleryüzlü çözüm odaklı samimi ve dürüst bir gayrimenkul satış temsilcisidir.

Gholamreza Hajisalem

Hasan bey sonderece profsyonel ve dürüst bir arkadaş kendisinden teşekürederim. Gholamreza hajisalem

Sinan Oktem

Hasan bey kirada olan bir dairem ile ilgili yaklaşık 5 yıldır çalışıyor. Yakın dönemde de bir kiracı değişimi oldu. Kendisi, piyasa hakkında düzenli bilgilendirmeleri, hep ulaşılabilir olması, en iyi sonuca ulaşmak için hızlı, özverili ve güleryüzlü çalışması ile benden her zaman tam puan aldı. Hasan beyi kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.