profesyoneller fark yaratır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Hülya Hacıfazlıoğlu portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Remax'dan sevgili Hülya Hanım ve Paşa beyi çok kaliteli ve çok çalışkan insanlar olarak tanıdım. Çok memnun oldum kendilerine başarılar ve mutluluklar dilerim.

N*******

Hülya hanımın hizmetlerinden çok memnun kaldım. Güler yüzlülüğü ve uğraşlarından dolayı bizi hiç uğraştırmadıkları için çok teşekkür ederiz.

Ü*******

Hülya Hanım'dan son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Dairemin anahtarını teslim ettiğim gün istediğim bütün şartlarda dairemi hemen kiraya verdi. İlgisi, alakası ve güler yüzü ile kontratımızı imzaladık. Hülya Hanım'a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

G*******

Şeffaf, dürüst bilgi verildi. Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.

M*******

Çok memnun kaldım. Hem profesyonelliği, hem pozitif enerjisi ile Hülya hanım bize şuan hayalimizdeki evi kiraladı.

E*******

Hülya hanım ile karşılaştığımız ilk günden bu güne kadar olan danışmanlık hizmetinden çok memnun olduğumu belirtmek isterim. En stres ortamları bile ortak payda da çözümler bulması ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

M*******

Evi kiralama sürecimizi çok hızlı ve güleryüzlülük ile birlikte yürüttük Hülya Hanım'a çok teşekkür ederiz.

F*******

Hülya Hanım'ın yönlendirmesi sayesinde evimizi bulduk. Arayış içerisindeyken muhattap olduğumuz kişiler arasında en düzgün iletişimi olan ve memnuniyetimizi sağlamak için gerçekten elinden geleni yapan nadir kişilerden kendisi. Süreci şeffaf yönetiyor kesinlikle ve profesyonel bir hizmet sağladıklarını hissedebiliyorsunuz. Bir daha emlak işlerimde mutlaka kendisiyle çalışmak isterim.

K*******

Hülya Hanım gerek ev satışı ile ilgili müşteri portföyü ile gerekse piyasa bilgilendirmesi ile bize her konuda yardımcı oldu. İstediğimiz zamanda ulaşılabilir ve düzenli bilgilendirme sağladı. Gerek Remax gerekse Hülya Hanım 'a profesyonellik konusunda teşekkür ederim.

E*******

Öncelikle son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Profesyonel anlamında zaten çok iyi ve son derece samimi güvenilir. Gösterdikleri samimiyet bir emlak ofisinde değil bir aile ortamında olduğumu hissettirdiler özellikle Hülya Hacıfazlıoğlu'na çok ve çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Forever... :) :) :)

Ö*******

Hülya hanımla tanıştığım günden itibaren ilgisinden dolayı çok memnun kaldım çok açıklayıcı olması ve işini çok iyi takip etmesinden ayrıca hızlı satışından çok memnunum. Başarılarının devamını dilerim.

Münevver Konat

Hülya hanımdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Güler yüzlü profesyonel, deneyim olarak düzenli ve hızlı. Yönlendirmeleri ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim. Kendisi ile konuşmamızdan sonra evimi bir saat içerisinde hemen kiraya verdi. İlgisi ve alakası için çok teşekkür ederim.

Eren Bolat

Hülya hanımın sunmuş olduğu hizmetten her anlamda çok memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Her şey için teşekkürler.

Evren Hatipoğlu

Hülya hanıma çok teşekkür ederiz. İlgi ve alakası bizi çok memnun etti. Daire kiralamamızda bize çok yardımcı oldu sorduğumuz bütün sorulara itina ile cevap vererek bizi doğru yönlendirdi. Teşekkürler Hülya hanım, teşekkürler Remax Dora

Meral Kavak

Hülya Hanım satın aldığımız aynı evi daha sonra kiraladı. Kendisine anlattığımız hassasiyetlere uygun bir profili ilk günde bize sundu ve evimiz daha ilk ilan gününde kiralandı. Taleplerimize çok hızlı döndü. Kendisi ile çalışmaya devam etmek isteriz başka yerlerde de.

Yasin Memiş

Maltepe ilçesi zümrütevler mah. deki kiralamış olduğum dairenin kiralanması sürecinde gayrimenkul danışmanı HÜLYA HACIFAZLIOĞLU'nun sürecin başından kiralama işlemi tamamlanıncaya kadar göstermiş olduğu ilgi ve alakadan çok memnun olduğumu belirtmek isterim. Teşekkürlerimi sunarım.

A*******

Bize sunmuş olduğu hizmetten son derece memnun kaldık.Bütün işlemlerimiz son derece hızlı oldu.İşinde çok başarılı bir danışman ve son derece profesyenel biri Hülya hanım.Her sorumuzu sabırla ve sakin bir şekilde bilgilendirme yaptı.Hülya hanıma çok teşekkür ederim. Bizi yeni bir ev sahibi yaptığı için.Çevremize çok rahat bir şekilde önerebileceğim.Kendisine başarılar dilerim.

A*******

En baştan beri çok ilgiliydi her zaman bizi bilgilendirdi rapor sundu kendisi çok pozitif ve güleryüzlü olmak ile birlikte işinde çok profesyonel bir danışmandır, çevreme rahatlıkla önerebileceğim bir danışman ve arkadaş edindim.

S*******

Öncelikle Hülya hanım"ın kıbarlığı, ilgisi ve samimiyeti icin çok teşekkür ederim.Çok rahat şekilde, güven dolu bir sözleşme yaptık.Diğer Gayrimenkul hizmeti veren firmalardan sonra çok daha sağlıklı bir ev tutabildim.Tekrar Teşekkürler.

Murat Varol

Hem kiralama hem satış için kendisi ile çalıştık, güvenilir ve sonuç odaklı bir danışman, 3 kere kendisi ile çalıştık, çevreme herzaman öneririm.

Güneş Balkaya

Bize sunulan hizmetden çok memnun kaldık.Teşekkürler Hülya hanım.

Selman Kirişi

Hülya hanım ile yaklaşık olarak bir senedir tanışıyoruz. Altıntepe de bulunan dairelerimin hepsini itina ile kiralayıp takiplerini çok iyi profesyonel bir şekilde yapmıştır.Kendisi güvenilir bir insan olmakla birlikte profesyonel ve hızlıdır.Çok teşekkür ederim.

İlhan Yürükcü

Aldığımız hizmet'den çok memnun kaldık.Her işlemimde olduğu gibi hızlı ve güvenilir.Teşekkürler Hülya hanım.

Özgür Özkocaer

Danıştığımız her konuda detaylı geri dönüşler yaparak, tüm ihtiyac duyduğumuz noktalarda olumlu yaklaşım'la cözüm odaklı yaklaşan Hülya hanım'a çok teşekkür ederiz.

Ömür Türk

Sevgili Hülya Hanımla dairemi satmak için tanıştığımızda bana verdiği güven güleryüz pozitif enerjisi ve tecrübesiyle çok kısa zamanda sonuca ulaştık.. Bu kısacık sürede bile onun her an her koşulda bize gereken her türlü raporları sunması her an kendisine rahatlıkla ulaşabilmemiz aramızda çok güzel bir bağ kurabilmemiz çok güzeldi.. İş ilişkimiz bitse de çok güzel bir arkadaş kazandığımı düşünüyorum..Teşekkürler Hülya Hanım teşekkürler Remax Ailesi..

Kemal Sargın

Hülya hanımla dairemi satmak için irtibata geçtim.Verdiği güven duygusu, güler yüzü, profesyonel hizmet anlayışı, müşteri ve sonuç odaklı yaklaşımı ve kendisine her zaman ulaşabilir olmam beni son derece memnun etti. Hülya hanımla çalışmak büyük bir şans çok teşekkür ediyorum.

Seyithan Atak

Uzun suredir almak istedigim ev icin gerekli emekleri ve zamanini ayirip güleryüzüyle bizlere olumlu sonuclar yaratip memnun biraktigi icin cok tesekkur ediyorum

Nezih Ergörenler

Kişiliğinde ve mesleğinde mükemmelin son noktası Hülya hanımdır. Fazla söze gerek..YOK.

Neriman

Güleryüzlü, işini önemsiyerek yapan bir bayan hülya hanım.Kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermesi, ilgili ve anlayışlı olması beni cazip kılan durumlarından birisidir..Meslek hayatında başarılarının devamını temenni ederim.

Selen Alkan

Bıkmadan usanmadan her sorumuza hızlıca cevap veren çözüm odaklı işinde uzman bir bayan.Herşey için kendisine çok teşekkür ederiz. O kadar uğraştırmamıza rağmen güler yüzünüzü esirgemediniz. Başarılarınızın devamını dilerim. Sevgiler.

Gökhan Kurban

Kiralama sürecinde aldığım hizmetten son derece memnun kaldım.Teşekkürler

Ali Naci Bayko

Güleryüzlü, Güvenilir ve sıcak bir ofis ortamında, danışmanın verdiği hizmeti ile memnun kaldığımı belirtmek isterim.Başarılar

Tolga Onur

bize gösterdiği yakınlıkdan ve daire sahibi olmamızdaki yardımlarından dolayı kendisine teşekkur ederim

Yılmaz Tuna Bülbül

hülya hanım sayesinde evimi hızlı ve güvenilir bir şekilde kiralamış bulunuyorum. her aşamada göstermiş olduğunuz ilgi alaka, standartların çok üzerinde hizmet anlayışınız için tekrar teşekkür eder başarılarınızın devamını dileririm. Syg.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.