Emlak sektörüne 2013 yılında Antalya'da başlarken,Anadolu üniversitesi Halkla ilişkiler ve Emlak Yönetimi bölümlerinden mezun oldum.Alanımda bir çok mesleki ve kişisel eğitimler aldım.Hedefim güven ve başarı odaklı Gayrimenkul danışmanları yetiştirerek siz değerli müşterilerimize kazançlı yatırımlarda Faydalı olmak.

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.

2021

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.

2022

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2023

RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir

2024

Kentsel Dönüşüm Eğitimi
Songül Aygün portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Y******* Y*******

Ev kiralama sürecimizde gösterdiği ilgi ve alaka için Songül hanıma özellikle kibarlığı ve nezaketi için çok teşekkür ederiz. Ev gösterme aşamasından anlaşma sürecine kadar tüm sorularımızı sabırla cevaplayıp yol göstererek destek oldu.

M******* Y*******

Değerli Songül Hanım ile bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Dairem ile ilgili bilgileri almasinin ustunden henüz iki gün gecmesine rağmen evimi hemen kiraya verdi. Kendisi son derece alanında uzman, hassasiyetleri dikkate alan, kibar ve güler yüzlü. Tekrar teşekkür ediyorum

Nihat Ayne

Songül Hanım, dairemizin kiraya veriş sürecinde profesyonel yaklaşımı ve özverili çalışma prensibi ile fark yarattı. Tüm süreci baştan sona bizim için yönetti ve sonuca erdirdi. Her şey için teşekkür ederiz.

Bihter Kızılay

Çok ilgili bir emlak ofisi.Hee açıdan çok memnun kaldık.Songül hanım bizimle çok içten ilgilendi.Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz🙏

Özgür Berk

Songül Hanım, dairemizin kiraya veriş sürecinde profesyonel yaklaşımı ve özverili çalışma prensibi ile fark yarattı. Tüm süreci baştan sona bizim için yönetti ve sonuca erdirdi. Songül Hanım başta olmak üzere tüm RE/MAX Mona ailesine minnettarız.

M.sertan İba

Çok ilgili, Hızlı, güvenilir, Profesyonel bir alışverişti, Songül hanıma ve ekibe teşekkürler.

Emre Urcu

Songül hanım ile uzun süredir çalışıyoruz. Verdiğimiz her işi hızlı ve profesyonel olarak sonuçlandırdı. Sektöre hakimiyeti tam. İki tarafı da adil olarak yönetiyor.

Alesia Grudneva

We would like to thanks Mrs. Songül and Kagan for the professional work and special attention to our historical house. They sold our house very fast and were always ready to help during all the process. We are absolutely satisfied and recommend them as a professional real estate and as a kind and trustful people.

M******* S*******

Gayretli, titiz ve güvenilir çalışmasıyla dairemizin satışını gerçekleştirmiştir. kendisine teşekkür ederiz.

Ferruh Shotursunov

Songül hanım ve ekibi öncelikle çok anlayışlı, yardımsever ve güleryüzlüydü. bu beni ve müvekkilimi çok rahatlattı. onlar sayesinde ev edinme sürecini çok hızlı ve stressiz bir şekilde atlattık. bunun için tekrardan kendilerine teşekkür eder umarım bir daha kendileriyle çalışma fırsatı buluruz

Hikmet Okyay

İşlerini özveri ile yapan başta Songül Hanım olmak üzere tüm ekibine başarılar dilerim.

Cuma Koç

İşinde uzman güvenilir çözüm odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum

Naciye Özkan

Remaxmona ile Hızlı satış gercekleştirdik ve güleryüzlü çalışanlarıyla çok memnun kaldım tesekkurler

Muharrem Aras

ister danışmanlık hizmetleri olsun ister satış ve sunum emlak alım satım konusunda güvenebileceğimiz ve alanında profesyonel olan kurumunuzu ve çalışanlarınızı tebrik ediyorum. memnuniyetimizi bilin yeter. saygı ve sevgiye nice yıllara.....

Hülya Yaz

Çokk nazik ve duyarlı bir bayan güvenilir bir firma çok memnun kaldım

S.zeynep Karahan

Songül hn sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Alım yaparken tarafıma göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız, güler yüzünüz için çok teşekkür ederim. Yeniden görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar bol kazançlar. Zeynep K. 🌸

İpek İşler Çetin

Ofisimizin alımı sürecinde kendisi ile çalıştığımız Songül Hanım ve çalışma arkadaşlarına emeklerinden ötürü kendi namıma ve eşim adına teşekkür ederim. Bu süreci en iyi şekilde yönettiniz. Sağ olun var olun.

Sevim Akkaş

songül hanım ile iyiki yollarımız kesişti.Uzun süredir çıkmaza girmiş bir gayrimenkul satışımı bir ayda gerçekleştirip o sürede benim isteğimi çok iyi anlayıp bana da çok iyi bir mülk sağladı.Sabrı,bize yaklaşımdaki naifliği tartışılmaz.bundan sonra hep hayatımda remax mona be songül hanım kesinlikle olmalıı

Yasin Karadaş

Her şey çok mükemmel..

Kemal Efe

Songül hanımın iş takibi ve ilgisi gayet başarılı, kendisine teşekkür ediyoruz

Turgay Özalp

Songül hanım öncelikle teşekkür ederim. Sizinle çalışmak ve hala çalışıyo olmak benim için mutluluk verici işinizde gösterdiğiniz başarıyla ne kadarda doğru bir şeçim yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum. Başarılarınızın devamını dilerim siz bu azimle her zaman kazanırsınız :)

Sürmeli Yıldırım

Songül Hanım'a ilgi alaka ve iş takibi için ayrıca teşekkürler. Umarım bir daha görüşeceğim.

Elif Ali Rıza Şahin

Songül hanıma ilgisi için çok teşekkür ediyoruz. Sevgiler..

Veli Gök

Songül Hanım çok teşekkür ederim. Bana çok yardımcı oldular. Songül hanım, nazik tavırları ile işinin ehli olduğu belli olan emlak ve tapuda bizlere kaliteli hizmet vermiştir.

Ari̇fe Erkul

Remax ailesiyle tanıştım, Antalya dan ev almak istiyordum Remax ın danışmanlarının içten yardımlarıyla bu isteğim yerine geldi, teşekkür ediyorum.İyi ki sizi tanıdım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.