Başarı tesadüf değildir🧿@remaxsosyalkulup üyesidir1962 İstanbul doğumluyum.Evli ve bir kız annesiyim. Çalışma hayatıma Anadolu Endüstri Şirketlerinde 1983 yılında başladım. 1990 yılında Bodruma yerleştim. Turizm sektöründe varlık gösterdikten sonra 1995 yılında gayrimenkul sektörüne atıldım. O zamandan beridir de bu sektörde keyifle çalışıyorum. 4 yıllık bir aradan sonra 2014 Ağustos ayında, bu işin bir ekip işi olduğunu iyi bildiğimden, Bodrumun en iyisi olduğuna inandığım RE/MAX Pasha3 ofisini kariyerime devam edebileceğim en doğru yer olarak seçtim. Mesleğimi en iyi şekilde de devam ettirebilmek için gerekli eğitimleri aldım ve almaya devam ediyorum. Yıllardır emek verdiğim işimi profesyonellerle devam ettirmenin huzuru ve güveni içinde yoluma devam ediyorum. Uzmanlık çalıştığım bölgeler ise Torba, Türkbükü, Gölköy ve Yalıkavaktır. Gayrimenkul danışmanlığı bilgi, deneyim ve sabır gerektirir. Yılların birikimi ve deneyimlerim sayesinde alım ve satımlarınızda sorunsuz bir süreç istiyorsanız beni arayın. Sizlere müşteri memnuniyeti öncelikli kaliteli hizmet sunmak için hazırım. Aldığım Eğitimler BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ MESLEK YÜKSEK OKULU BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI UMUM EMLAKÇILAR VE DANIŞMANLAR ODASI MESLEKİ EĞİTİMİ MİCROSOFT OFFİCE PROGRAMLARI VE OUTLOOK EĞİTİMİ RE/MAX KARİYERİNİZ EĞİTİMİ RE/MAX POWER UP VE TAPU EĞİTİMLERİ RE/MAX İÇSEL MOTİVASYON VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ EĞİTİMİ SUCCEED EĞİTİMİ

Uzmanlık Bölgesi

Akyarlar Mah. / Bodrum Bitez Mah. / Bodrum Kızılağaç Mah. / Bodrum Konacık Mah. / Bodrum Torba Mah. / Bodrum

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Mağaza/Dükkan Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2023

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.
Çiğdem Sururi portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yeşim

Sektörel bilgisi, işe hakimiyeti, güven verici durusunuzdan ötürü çok tesekkür ederiz

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.