-PROFESYONELLER FARK YARATIR1976 İstanbul Bakırköy doğumluyum. Bir kız çocuk annesiyim. Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra Eğitim ve Öğretim sektöründe başarılı işlere imza atıktan sonra yıllardır ilgilendiğim gayrimenkul sektörüne, profesyonel gayrimenkul danışmanı olarak devam etme kararı aldım ve nihayet 2014 yılında kuşkusuz Dünyanın en büyük kurumsal gayrimenkul şirketi olan RE/MAX tek tercihim oldu. Sektörde öncü olan bir ailede olmaktan onur duyuyorum. Kalite asla bir tesadüf değildir. Kaliteli bir yaşam için sizi doğru yönlendiren bir gayrimenkul danışmanınız olsun istiyorsanız lütfen beni arayınız. Sektörde öncü olan bir ailede olmaktan onur duyuyorum. Çünkü RE/MAX 'lı olmak bir ayrıcalıktır !
SEKTÖREL HEDEFLER
Doğru portföy, doğru analiz ve doğru müşteriyi bularak profesyonel hizmet sunmak, etik ve çözüm odaklı yaklaşarak en iyi sonuçları elde etmek ve müşteri memnuniyetini esas alarak en iyi hizmeti sunmak en büyük hedefimdir.
20 yılımı geçirdiğim Acıbadem, Göztepe, Bağdat Caddesi, Feneryolu, Kızıltoprak, Suadiye, Erenköy ve Kadıköy bölgesinde işimi güvenle en hızlı ve en doğru şekilde sonuca ulaştırıyorum.
SİZİN İÇİN ALDIĞIM EĞİTİMLER
Remax Kariyeriniz (Temel Satış) Eğitimi Eylül 2014
BARIŞ KILIÇARSLAN
Remax Power Up Eğitimi 2014
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Sibel Güneş portföyünde 26 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 26 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Selçuk Eser

Sibel Hanım'ın çalışmalarından memnun kaldığımı belirtmek isterim. Teşekkür ederim.

Serdar Gedik

SİBEL HANIM SON DERECE KİBAR CANA YAKIN MİSAFİRPERVER YAKLAŞIMINDAN DOLAYI KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ

Meryem Gürbulak

İLETİŞİM VE GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ MÜTHİŞ GÜVEN DUYGUSU VERİYOR ANLAŞMA UZLAŞMA DURUMLARINI İKİ TARAFLI OLARAK MEMNUN BIRAKIYOR KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Leyla Uçar

RE/MAX SİBEL HANIMLA BAKIRKÖYDE SAHİBİNDENDE BULDUĞUMUZ BİR İLANLA İLGİLİ OLARAK KENDİSİNİN BİZE YAKLAŞIMI DAVRANIŞI VE HER KONUDA BİZLERE YARDIMCI OLMASI MÜKEMMELDİ HER ŞEY İÇİN KENDİSİNE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Zuhal Ayda Sağlam

Emlak Danışmanlığı ile başlayan iş arkadaşlığımız dostluğa ve kardeşliğe dönüştü. Güven ve sevgiyle yola devam ediyoruz. Teşekkürler.

Ali Şahin

ÇOK MEMNUN KALDIK GÜLER YÜZLÜ VE SAMİMİ HER SORDUĞUMUZDA VE ARADIĞIMIZDA HEMEN CEVAP VERİP İŞİMİZİ ÇOK KOLAYLAŞTIRDI BUNDAN SONRAKI EMLAK İŞLERİNDE ARAYACAĞIM TEŞEKKÜR EDERİM

Elçin Hediye Gün

Sibel hanım ilgili alakalı güleryüzü sebebiyle evi tutmaktan dahada güvenilir şekilde emin olarak karar verdik.Kendisinin ilgi ve alakasına çok teşekkür ederim.

Okan Güneş

SİBEL HANIM İLE BİR YATIRIM YAPMA FİKRİNE SAHİP OLDUGUMDA TANIŞTIM VE İYİ Kİ KENDİSİNİ ARAMIŞIM SAMİMİ PROFESYONEL DÜRÜST GÜVENİLİR YAKLAŞIMI VE VE HER KONUDA ENGİN BİLGİLERİYLE BENİ ÇOK İYİ YÖNLENDİRDİ SAYESİNDE YATIRIMLIK EVİMİ ALDIM VE O DAKİKADAN İTİBAREN SİBEL HANIMLA ÇALIŞIYORUM VE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Ş.murat Ercan

Herşey çok iyi memnunum

Sinem Çiçek

Güler yüzlü karşılıklı sağlıklı iletişim kurabilen ilgili bir danışman.

Ümit Andıç

Çok memnun kaldım.İlgileri ve alakaları çok iyiydi.Teşekkür ederim herkese.

Yalçın Bulad

Emlak danışmanı Sibel hanımdan çok memnun kaldım.Bizimle çok ilgilendiler.Kendilerine teşekkür eder,işlerinde başarılar dilerim.

Suat Koç

Uzun zamandır tanıdığım bildiğim güvendiğim bir kişidir kendisi ailemizin danışmanı çok seviyoruz ve işlerinde başarılar diliyoruz.

Hülya Birinci

İişinde çok başarılı ve donanımlı.

Serkan Etsever

Çok açıklayıcı bilgilendirme yapıp güler yüzlğü hizmet sağladılar.

Okan Çelik

Gerek telefon görüşmeleri gerekse yüz yüze iletişimde oldukça bilgilendiriciydi.Tüm sorunlarıma detaylı ve samimi bir şekilde cevap verdi.Alanında bilgili ve güleryüzlü oluşu güvenmemi sağladı.Umaırm sizden ev almak nasip olur.

Vildan Öztürk Kaya

2018 yılında bu yana kendisi ile çalışmaktan ve danışmanlık hizmetinden çok memnunum.Her zaman disiplinli,sakin ve güleryüzlü.Ayrıca kendisi ile tanışmış olmaktan çok memnunum.

Nurten Cansu Özşaşılar

Kira için görüşme sağladığımız ilk andan beri bizimle oldukça fazla ilgilenmiştir. Kendisi kiracı adayları ile ilgili isteklerimizi dikkate alarak görüşmelerini sağlamıştır. Tüm yardım ve destekleri için teşekkür ederiz.

Ceyda Karahan

ÇOK İLGİLİ OLDUĞUNUZ VE SÜREÇ BOYUNCA DETAYLI BİLGİLER VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER .

Saniye Gürsoy

Gayet memnun kaldım sürekli çalışmak isterim, teşekkürler.

Hakan Kemet

Aldığım hizmetten mennun kaldım. Gerek bilgilendirme ve aldığım hizmet kaliteli.

Erman Türkili

Sibel Hanım kibar tutumu, ne zaman arasak ve yardımına ihtiyaç duysak bize en kısa zamanda ve en sağlıklı bilgiler ile geri dönüşü ile, bir emlakçının sunabileceği en yüksek kalitede hizmeti bize sunmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

Mehmet Özfatura

Uzun zamandır danışmanımız kendisi çok memnunuz her zaman danışmanımız olarak kalacak tüm arkadaşlarımıza tavsiye ediyoruz. Başarılar diliyoruz

Şerife Eroğlu

Sibel Hanım, bizim aile danışmanımız kendisinden çok memnunuz ne zaman istesek ihtiyaç duysak yanımızda oluyor. Çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Yıldız Kılıç

İşlemleri hızlı bir şekilde halletti. Teşekkür ediyorum kendisine.

Urungu Yörüker

Son derece ilgili ve zamanında cevap aldığım için hem firmam hem de kendi adıma teşekkür ederim.

Cenk Harputluoğlu

Çok profesyonel hizmet ve güler yüzlü samimi, işini severek yapan bir danışman.Başarılar diliyorum.Artık benim de danışmanım oldu.

Alican Yilmaz

Gayet düzgün ve profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak, kısa süre içinde sonuçlandırdım.Son derece memnun kaldık.

Adnan Ant

Danışmanımızdan memnun kaldık.Başarılarının devamını dilerim.Her zaman referans edeceğim.Doğru ve düzgün bilgiler veriyor ve işimizi kolaylaştırıyor.Başarılar diliyorum.

Mesut Çalışkan

İlgi ve yardımları için çok teşekkürler.Bize çok yardımcı oldu.Samimi ve güler yüzlü başarılarının devamını diliyorum.

Muammer Alt

Harika bir hizmet verdi teşekkür ederim ..

Demet Budak

Talebim dahilinde gereken bilgileri seve seve paylaşabildim anlayışlı samimi ve güler yüzlü herşey için çok teşekkürler ...

Erdem Yılmaz

kiralama işimizde yardımlarından ve samimiyetinden ve hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum başarılar diliyorum .

Atakan Gülçin

evimizi kiralama sürecinde bize her konuda desteğini esirgemeden yardımcı olduğu için teşekkür ediyorum başarılar diliyorum .

Taha Alfat

sibel hanımdan daire kiraladık bize her konuda yardımcı oldu çok teşekkür eder başarılarını devamını dilerim .

Kazım Arslan

sibel hanıma öncelikle emlak konusuda başarılar diliyorum . bizimle yapmışolduğu dialoglar güler yüz ve hizmetinden çok memnun kaldık teşekkür ederim herşey gönlünce olsun başarılar .

Kazım Arslan

sibel hanıma iş hayatında başarılar dileriz. emlak konusunda bizimle yapmış olduğu dialoğ ve güler yüzlü hizmetlerinden memnun kaldık teşekkür ederiz tebrikler ...

Deniz Anastasia Keskin

sibel yalçınkaya, nın hizmetinden çok memnun kaldık daireyi hemen tuttuk . güler yüzlü ve nazikti yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz başarılar ...

Engin Dilben

Gösterilmiş olan ilgi ve hizmet için teşekkür ederiz ..

Sami Ayhan

Büromun kiraya verilmesi aşamasında ve daha sonraki aşamalarda yardımını esirgemeyip işi sonuçlandırması beni çok mutlu etmiştir. İş hayatında başarılar dilerim...

Nazmi Ant

1.5 yılı aşkın zamandır sibel hanımla birlikte çözüm ortaklığı yapış bulunmaktayız kendisini tanıdığıız ve bize çok destek olduğu için bizden daha çok özveri ile çalıstı hakkı ödenmez çok çok teşekkür ediyoruz ..

Kristina Özüak

Sibel hanimin hizmetinden cok cok memnun kaldim. Her konuda cok yardimci oldu ve hala oluyor. Kendime sansli hissediyorum. Cok tesekkur ederim.

Sami Ayhan

ofisimizin ikinci kiralamasınıda basarıyla yapıp bize düzgün kiracılar buldugu için çok teşekkür ederim başarılarını dilerim..

Mehmet Sarp Akkaya

işyerimizi kiralama sürecinde bize göstermiş oldugu emekten ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Şerif Adalı

evimin kiralama sürecinde göstermiş oldugu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum

Şeyma Bahşi

ev alım sürecimiz boyunca sibel hanım tüm prosedürleri yakından takip etmiş ve bize son derece yüksek kaliteli danışmanlık hizmeti vermiştir kendisine teşekkür ederim .

Çevpro Danışmanlık Ve Mühendislik

çevpro danışmanlık olarak ofisimizi almamızda göstermiş oldugu ilgiden alakadan dolayı kendisine teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz...

Ayşe Semra Özkent

Satın almamızı kolaylaştıran Sibel Hanım'a güleryüzü, samimiyeti ve işine olan saygısı için çok teşekkür ederiz...

İlknur Yılmazer

Ofis olarak kullanacağımız evimizin alım sürecinde göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yasar Kervan Oglu

dairem, n satışında göstermiş oldugu performanstan ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum başarılarının devamın ı dilerim .

Mehmetali Sel

evimizi alırken göstermiş oldugu ilgiden alakadan ve her aradıgımızda yanımızda olmasından dogru yönlendirmesinden dolayı çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz başarılar dileriz.

Üzeyir Ant

sibel hanıma evlerimizin satışını hızlaca gerçekleştirdigi ve çok kısa zaman içinde istediğimiz sonuçları elde etmemizi sağladığı için nekadar teşekkür etsek azdır yola hep birlikte sonuna kadar devam başarılar.

Nuran Çiftçi

Alım sürecimizde her türlü desteğini ve yardımını esirgemeyen güleryüzlü Sibel hanıma başarılarının devamını dilerim...

Yaşar Kervan

dairemin satışındaki yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum başarılar diliyorum .

Aslı Kobaner

bize verdiginiz güven ve samimi davranısınızdan ev alma sürecimizde hep yanımızdan olman ve yönlendirmenizden dolayı teşekkür ediyorum başarılarınızı dilerim .

Aslı Mustafa Barlas

Müşterilere olan yaklaşımınız bizi müşteri gibi değil bir yakınınız gibi hissettirdi. Verdiğiniz güven ve samimiyet duygusu için çok teşekkür ederiz... Başarılar

Gündem Gruop İnşaat

Gündem gruop inşaat olarak projemizin satışları için dogru karar verdigimize çok memnunuz sibel hanım işini özveri ve sevecenlikle hergün daha büyük bir istekle çalışıyor bize verdigi destek ve güven için çok çok teşekkür ediyoruz başarılar dileriz.

Mazlum Ant

projemizde göstermiş oldugu emekten dolayı teşekkür ediyoruz basarılarının devamını dileriz.

Ebedin Zengin

göstermiş oldugu hizmetten ve samimi davranısın hoşgörülü yaklaşımdan dolayı teşekkür ederim .

Süleyman Öner

evimizi alırken göstermiş oldugu ilgiden yardımların ve samimiyetin dolayı teşekkür eder başarıların devamını dilerim.

Ruhan Öner

bize gösterdiği samimiyetten güvenden herşekilde yapıcı ve olumlu tavırlar sergilenemisinden işini özveri ve sevecenlikle yapması her aradıgınızda ulaşabildigimiz ve aydınlatıcı oldugu için sibel hanıma çok çok teşekkür ederim sevgiler başarılar.

Mehmet Şotuk

evimi ikinci kez kiraya verdi çok memnun kaldık .kiracı adaylarımızı istedigimiz kriterlere göre seçti ve bizi memnun etti kendisine teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum ailemizin danışmanı sibel yalçınkaya dır..

Ayşe Sabancı

Göstermiş oldugu içtenlik, ilgi ve alakadan ötürü aklımızda olmayan bir semtten yer satın aldık. Şimdi çok mutlu ve karlı çıktım. Sibel hanıma yüzlerce teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Mahmut Çalışkan

sibel hanıma göstermiş oldugu ilgiden ve bize güler yüzlü yaklaşımdan dolayı tesekkür ediyoruz esim ve ben çok memnun kaldık basarılarının devamını diliyoruz ..

Canan Halici

SİBEL HANIMA GÖSTERMİŞ OLDUGU İLGİDEN VE SAMİMİYETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM ÇOK YARDIMCI OLDU EV ALMA SÜRECİMİZDE BAŞARILARINI DİLİYORUM ...

Zehra Bilgili

sibel hanım, işini iyi yapıyor ve güler yüzü samimiyeti ile çok sempatik bizide çok iyi agırladı ve istedigimiz gibi bir kiracı buldu teşekkür ediyorum.....

Mustafa Bektaş

sibel hanıma göstermiş oldugu ilgiden ve dogru bilgilendirmesinden dolayı teşekkür ediyorum basarıları daim olsun ..

Özkan Aldadak

sibel hanıma göstermiş oldugu ilgiden samimiyetinden ve işimizi sorunsuz cabuk hallettigi için tesekkürleri mi sunuyorum....

Özgün Gereli̇oğlu

sibel hanımla evimi kiralama süresinde tanıtık ve çok sevdik güler yüzü samimiyeti ve çok ilgilenmesinden dolayı kendisine tesekkür ederiz ....

Fatma Bal

bizimle çok ilgilenmesi samimiyeti gü ler yüzü ve işine olan saygısından dolayı kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını dilerim ..

İhsan Çiftci

sibel hanımdan evimizi satın aldık ve kiralamasını istedik sagolsun 3 gün içinde evimizi kiraya verdi çok memnun olduk aile danışmanımız oldu bundan sonra başarılarını dileriz sevgiler ....

Ni̇lhan Özyüzer

SİBEL HANIMA GÖSTERMİŞ OLDUĞU İLGİDEN ÖZVERİDEN VE YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM .İSTEDİĞİM EVİ BULMAMA YARDIMCI OLDUGU İÇİN KATKISINA AYRICA TEŞEKKÜRLER BAŞARILAR...

Nuran Çiftci

aradıgımız evi çabucak bulup sonaca ulaştırdıgı için ve sorunsuz halledip hep yanımızda oldugu için teşekkür ediyoruz başarıları daim olsun sevgiler....

Nazmi Ant

sizi tanımdan önce sizin hakınızda celişki ve güvenizlik vardı aklımızda ama beraber calışmaya başladıgımız günden beri kısa bir zaman icinde güven ve celişkilerimiz kafamızdan silindi verdiginiz güven ve emeklere gündem ailesi olarak teşekkürler.

Hüseyin Ant

Remax ailesi ile sayın sibel yalçınkaya sayesinde tanıştım ve çok memnun kaldım ... bundan onraki yapacagım projelerimde sibel hanım ve remax ailesi mutlaka olacaktır, kendilerine tesekkür ederim ...

Arzu Üreten

dairemizin kiralanmasında göstermiş oldugu özenden ve performansdan dolayı tebrik ediyorum her türlü sorunumuzda hep yanımızda saygıyla ve ilgili davranması çok güzeldi tesekkür ediyorum ..

Mübetcel Mikayil

yardım severliginden güler yüzünden ve samimi olusundan dolayı cok teşekkür ederim her aradıgımda yanımda oldugu ve tüm işlerimde yardım ettiği için sevgiler başarılar ...

Murat Nas

Yardımlarından ve samimiyetinden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim

Sami Ayhan

Sibel Hanım, işini gayet ciddi ve bilinçli bir şekilde yapması, güleryüzlü olması, pozitif olması ve işinde ki başarıyı beraberinde getiriyor. Ben kendisi ile tanıştığım ve işlerimi gayet sorumluluk hissederek yapması beni ziyadesiyle memnun etti.

Mehmet Altan Cınar

zorlu süreçte desteğini esirgemediği için çok teşekkür ediyorum bundan so nra ailemizin danışmanıdır başarılarının devemını dilerim .

Hilal Koç

ilişkileri çok sıcak, tuttuğunu koparan, sempatik ve işinin uzmanı, çok çok memnun kaldık şahsım adına başarılarının devemını temenni ediyorum ..

Şahin Atılgan

çok çalışkan ve güler yüzlü tavrından dolayı teşekkür ederiz

Suat Koç

emeklerine ve hizmetine teşekkür ederiz .ılımlı yaklaşımına ve çözümcü tavrı yardımları sonuca gitmemizi sagladı başarılarının devamını dileriz .. teşekkürler ..

Ahmet Cihanoglu

sibel hanımla evimi kiralama sürecinde tanıştık ve çok memnun olduk detaylı anlatımı ve güler yüzü samimi tavırları güven verdigi için tercihimiz onunla devem etmek oldu ve evimizi tuttuk başarılarının devemını dileriz ..

Ali Öztebel

güler yüzlü yaklaşımdan samimi tavırlarından ve dogru bilğiler vermeinden aradığımız evi kolay bulabilme sürecinde hep yanımızda olduğu için sibel hnma teşekkür ediyorum ...

Şeref Akşahin

sibel hanımla ev aramaaya başladıgımızda tanıştık ve çok memnun kaldık dogru yönlerdirmesi ayrıntılarını göstermesi ve işini severek yapması aradıgımız kriterlerde yerler oldugunuda haberdar etmesinden dolayı tesekkür ediyoruz ..

Cüneyt Koşar

evimin satışında göstermiş oldugu üstün performansından dolayı ve güler yüzlü anlayışlı ve uzlaştırıcı oldugu için teşekkür edip başarılarının devamını diliyorum ..

F.cezmi Zülfikar

kızlarımıza aldıgımız evin satışında basından sonuna kadar hep yanımızda olup en dogruyu gösterdigi ve güven verdigi için o nunla bu yola çıkma kararı aldık ve çok mutlu olduk teşekkürlerimizi bir borç bilerek sunuyorum saygılar diliyorum

Turan Ekşi

dairelerimizin satışında bize yardımcı oldugu ve iki taraf arasında uzlaşmaya gitmemizi sagladı ara buluculuk yaptıgı için ve güler yüzünden sempatikliginden dolayı teşekkür ediyoruz basarılarının devamını diliyoruz ...

Fatma Nilsun Zülfikar

bize güven verdigi için ve satış sürecinde yardımcı oldugu hep yanımızda bulundugu için iki taraf adına uzlaştırı sagladıgı için kendisine teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorum

Ceyhun Atmaca

sibel hanıma emeginden dolayı tesekkür ediyoruz satışımızı çabuk ve istedigimiz şekilde sonuçlandırdı . hayırlısıyla bitirdik hep yanımızda oldugu için büyük teşekkür kendisine sevgiler

Rahime Bölük

sibel hanıma ğüler yüzünden pozitif enerjisinden ve samimi yaklaşimindan dolayı çok teşekkür ediyorum satışımızı istedigimiz zaman içinde gerçekleştirdi ve bütün süreci takip etti hep yanımızda bulunda çok teşekkür ediyorum başarılar ..

Esin Kaygusuz

sibel hanıma yardımlarından ve içtenliginden dolayı çok teşekkür ederiz. evi tutmamızdaki en büyük payın ona ait oldugunu düşünüyorum kendisine çok teşekkür ediyorum ..

Caner Uzun

sibel hanıma yardımları ve sami, miyeti için teşekkür ederim .. evi kiralama ve anlaşma kısmında b ize çok yardımcı oldu kafamızdaki soruları net ve dostca yanıtladı kararımızın kesinleşmesinde çok etkili oldu kendisine tekrar teşekkürlerimi sunuyorum

Mehmet Şotuk

evimin kiralanma aşamasında üstün performans gösterip kriterlerime uygun kiracı bulma konusunda göstermiş oldugu üzverili çalışması için sibel hnma tesekkür ederim

Semiha Kahya

sibel hanımla çalişmak çok verimli geçti . kendisi isteklerimizi çok iyi anlayıp zamanında gerçekleştirdi .. onunla çalışmak kira getirisi olarak artiş maddi gelir hanemize girdi çok mutlu olduk çok teşekkür ediyoruz basarıların devamını diliyoruz ..

Halil İbrahim Erdogan

verdigi hizmetten güler yüzünden ve istedigimiz kiracıyla bizi buluşturdugu için teşekkür ediyoruz umarım hizmetlerinin karşılıgını fazlasıyla hak eder ..

Abdullah Say

Güleryüzlü hizmetlerinden memnun kaldığımızı belirterek başarılarının devamını dileriz...

Samican Cengiz

sibel hanıma yaptıgı hizmetten güler yüzünden ve güven vermesinden dolayı çok teşekkür ediyoruz arkadşlarım ve ben çok memnun kaldık yaptıgı hizmetten dolayı remax ailesinde güzel yerlere gelmesini temenni ve başarılarının devemını diliyoruz tesekkür

Mustafa Dinçel

sibel hanıma bize verdigi emekten ve hizmetlerden her geldşginde güler yüzlü davranmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz .. eşim ve annem adınada çok teşekkürlerimi sunuyorum yaptıgı herşey için teşekkür ediyoruz başarıların devamını diliyoruz sevgil

Mehmet Kaçar

Sibel Hanıma güleryüzünden ve emeğinden dolayı kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Serra Karaduman

Sibel Hanıma emeğinden, yardımlarından, ilgisinden ve işini düzgün yapmasından dolayı çok teşekkür ederim, başarılar..

Necdet Erdoğan

İletişim halinde olduğumuz kişilerden gayet memnun kaldık. Karşılıklı konuşma, tavır samimiyeti yaratmak açısından çok önemliydi. Bu pozitif duygular için kendilerine çok teşekkür ederim.

Tunç Akkoç

Güven verdiği için, ikna gücü ve samimiyeti sebebiyle Sibel Hanım'ın tanıttığı evi tercih ettik. Diğer arkadaşlarımıza da Sibel Hanım'ı önereceğiz.

Sedat Şimşek

Gerek ilgileriyle gerekse güleryüzleriyle en güzel şekilde karşıladıkları ve ilgilendikleri için kendilerine çok teşekkür ederim.

Ahmet Baysal

Özverili çalışmasından ve kısa zaman içerisinde sonuca ulaşmasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Her geçen gün başarısına başarı katsın.. Teşekkürler..

Servertan Özdoğan

Sibel Hanımın emlak konusundaki özverili çalışmasından ve yardımlarından çok memnun kaldık. Kendisine çok teşekkür eder başarılarının devamını dileriz...

Muhammad Jafari

Sibel hanımın işine olan bağlılığı güvenirliği ve samimiyeti için kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisi bundan sonraki tüm emlak işlerimde danışacağım tek danışmandır.

Hülya Şimşek

Sibel Hanım ve Remax Sapphire ailesine ev kiralama sürecimdeki yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Göksel Yılmaz

Profesyonel ayrıca ancak güvenilir ve pozitif yaklaşım için ayrıca tüm çabanız için çok teşekkürler. Evi bu sefer alamadım ama şubat ayında daha iyi bir bütçeyle 2 üst katta başka bir ev için sizin arayacağım kesin.

İsmail Kandis

ofisimizin kiralanması aşamasında güler yüzlülüğü ve özverili çalışmasıyla remax ailesine yakışır bir tavır sergilediğini düşünüyorum. bundan sonraki dönemlerde remax ailesini tercih etmemde önemli bir rolü olacak. herşey için teşekkürler.

Can Hasan Acılıoğlu

Sibel Hanım ile kiralık ev bakarken tanıştık. O günden sonra müthiş bir gayret ile arayışımıza çare bulmaya çalışmış ve tarafımızda tam bir memnuniyet oluşmasına eden olmuştur. Yardımları dolaysıyla teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.