Lise öğrenimimi Bilgisayar Programcılığı üzerine Anadolu Teknik Lisesinde tamamlayıp, Üniversite öğrenimimi İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümünde sürdürmekteyim.. 2 yıl Casper Genel Merkez teknoloji departmanı ve FESA Business Otel Teknoloji Sorumlusu olarak çalıştım.. Gayrimenkul sektörünün öncü markası RE/MAX çatısı altında ve Maltepe - Kartal Bölgesinin En İyi Ofisi (açıldığı yıldan itibaren - 6 yıl) olan RE/MAX İkon ofisinde 4 yıl içerisinde teknoloji asistanlığı ve gayrimenkul danışmanı asistanlığı yaptım. Edindiğim tecrübeler ve ofisimin desteği ile gayrimenkul danışmanı olmaya karar verdim, Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak siz kıymetli müşterilerimi proaktif pazarlama programım ile buluşturmak için bir telefon uzağınızdayım. DÜRÜST HİZMET sloganıyla çıktığımız bu yolculukta RE/MAX İkon çatısı altında sizlere Dürüst, Kaliteli ve Profesyonel bir hizmet sunmak için İŞİMİZİN BAŞINDAYIZ..

Uzmanlık Bölgesi

Atalar Mah. / Kartal Kordonboyu Mah. / Kartal Petrol iş Mah. / Kartal Cevizli Mah. / Maltepe Bağlarbaşı Mah. / Maltepe

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2020

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2021

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.
Yakup Tatoğlu portföyünde 10 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 10 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S*******

Daire pazarlama sürecinde sürekli kontakta olmamız ve iyi bir profilde kiracı bularak kısa sürede dairemi kiraladığı için çok memnunum. Teşekkürler

M*******

Sorunsuz, şeffaf ve hızlı ilerledik tavsiye edeceğim sizi her şey için teşekkür ederim.

S*******

İkisi de işi layığıyla güvenilir bir şekilde yürüttü ve bitirdi her ikisini de teşekkür ederim.

M*******

Hızlı ve güvenilir işlemler inancını yaşattınız. Teşekkür ederiz.

A*******

Tapu sürecindeki desteklerinden ve güler yüzlü yaklaşımından ötürü teşekkürü borç bilirim. Teşekkür ederim.

E*******

Bütün süreci hızlı ve güvenilir şekilde yönetmenizden çok memnun kaldım. Bana sadece imza atmak kaldı. Teşekkürler.

C*******

Bütün mülklerimizi kendisi pazarlamakta. Çok memnunuz.

A*******

Yakup Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim.

İ*******

Kendisiyle sayısız işlem gerçekleştirdik. Herkese tavsiye ederim. Her zaman kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

S*******

Şirketimize ait olan bütün mülklerle Yakup bey ilgilenmekte kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz.

K*******

Yakup Beye çok teşekkür ederim bütün süreç problemsiz devam etti.

K*******

Yakup Bey aracılığı ile yatırımımızı sorunsuz gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

B*******

Kısa sürede satışı gerçekleştirdik. Çok teşekkür ederim

C*******

Yakup Bey’e güvenilir, güler yüzlü ve açık iletişimi için çok teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum.

N*******

Dairemin satışında sağladınız kolaylıklar ve güvenden dolayı sizlere minnettarım.

S*******

İstediğim projede istediğim daire tipini hızlı ve sorunsuz bir şekilde sonuçlandırdığımız için çok memnunum. Teşekkürler

A*******

Dairemizin acil satılması gerektiğini Yakup Beye ilettik. 2 Günde dairemizin satışı gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederiz.

A*******

Yakup Bey'in şeffaf, dürüst ve güvenilir hizmetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

C*******

Dairelerimizin satışlarındaki hızı ve süreç yönetimi bizi her zaman memnun etmiştir. Tekrar tekrar teşekkür ederiz.

F*******

Yatırım olarak kendisinden satın aldığım daireyi istediğim profilde ve beklediğimden daha kısa sürede kiraladı. Kendisine teşekkür ederim.

A*******

Kiralama sürecinde bütün sorularımızı yanıtlayıp bu süreci bizim için kolay hale getiren Yakup Beye çok teşekkür ederiz.

E*******

Kendisinin ilgisi ve yardımları sayesinde aradığımız evi çok kısa bir sürede bulduk, son derece tecrübeli ve kibar bir danışman Yakup beye çok teşekkür ederiz.

C*******

Yakup Bey ile uzun zamandır çalışmaktayız. Kendisi ticari ve konut olmak üzere bütün mülklerimizle ilgilenmekte. Kendisinden çok memnunuz ve tavsiye ederiz. Teşekkürler.

A*******

Evimizin satışındaki ilgi ve alakasından dolayı Yakup Bey'e çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum. Aile danışmanınız olabilir.

A*******

Yakup Bey ile satış sürecinde karşımıza çıkan tüm engelleri birlikte aştık ev ile ilgili her detayı bizlere sundu ve ev sahibi olmamızı sağladı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

H*******

Dairemizi satmak istediğimizi Yakup Bey'e ilettik. Hemen ilgilenerek işlemlere koyuldu. Süreçle ilgili tüm sorularımızı cevapladı. Gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz danışmanlardan. Destekleri için teşekkür ederim.

F*******

Yakup bey satış sürecinde sektör bilgisi ve tecrübesi ile sorun yaşamadan kolaylıkla işlemi tamamlamamızı sağladı. Tüm işlerle kendisi bizzat ilgilendi. Sayesinde bir ev sahibi olduk. Her şey için teşekkür ederim.

G*******

Yakup Bey'in şeffaf ve dürüst yaklaşımından çok memnun kaldım. Aklımda hiçbir soru işareti kalmadan kısa sürede işlemleri tamamladığımız için kendisine teşekkür ederim.

C*******

Son kalan dairemizi istediğimiz profilde kiracı bularak hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisiyle çalışmaktan çok memnunuz. Her zaman kapısını çalacağız.

E*******

İlgi ve alakası için teşekkür ederim. Aklımızdaki soruların hepsini cevapladı. Kendisi tecrübeli ve dürüst bir danışman.

G*******

Kendisine olan güvenimi boşa çıkartmayarak dairemi hızlı şekilde istediğim profilde kiracı bularak kiralama işlemini gerçekleştirdi. Kendisi ile sürekli çalışacağız.

A*******

Yakup bey dürüstlük ve hizmetiyle tek adresimiz. Kendisi oldukça donanımlı ve işine ilgili bir danışman. Başarılarının devamını dilerim.

T*******

Tarafımızla ilgilenen RE/MAX yetkilisi Yakup Tatoğlu için, tüm RE/MAX eğitimlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisinin enerjik, çözüm odaklı, diksiyon ve bilgisi daireyi tutmamızda oldukça önemli bir rol oynadı. Teşekkürler

O*******

Tüm süreçte en hızlı ve güvenilir şekilde taleplerimiz yerine getirilmiştir. Yakup Bey'e çok teşekkür ederim.

İ*******

Yakup Bey'in bize verdiği hizmetten çok memnun kaldım. İşlem sürecinde tarafıma yaptığı geri dönüşler ve doğru bilgilendirmeler sonucunda dairemin kısa sürede kiralanmasını sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

E*******

Yakup Bey ile gerçekten profesyonel ve hızlı sonuca varan bir çalışma yaptık. Dairemi çok kısa bir sürede kiraladı. Teşekkür ederim.

U*******

Yakup Bey çok ilgili olup, müşteri memnuniyeti açısından oldukça olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. İş bitiriciliği konusunda hızlı bir şekilde sonuca ulaşmamızı sağladı. Teşekkür ederim.

B*******

Yakup Bey'in işini doğru yapması, davranışları ve yaklaşımı çok başarılı.Daha önceki deneyimli danışmanlarda görmediğim iş bitirimini ilk olarak yaşıyorum.Çok memnun ve mutlu bir halde ayrılıyorum. İşinde başarılar dilerim.

C*******

Evimin kiralanmasındaki destekleriniz, sıcak ve samimi davranışlarınız için size çok teşekkür ederim. Geri bildirimleriniz, doğru yönlendirmeleriniz ve işi düzenli takip ediyor olmanızdan çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim

İ*******

Dairelerimin kiralamalarıyla ilgili Yakup Bey ile çalışmaktan oldukça memnunum. Kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Teşekkür ederim

B*******

Yakup Bey son derece ilgili işinin ehli güven veren birisi. İşini iyi yapan arkadaşlarla çalıştığınız için teşekkür ederim.

R*******

Bizim için çok iyi bir deneyim oldu. Yakup beyin İlgi ve alakasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

E*******

Kiralama sürecinde ki güler yüzlü ve şeffaf yaklaşımı için kendisine teşekkür ederim

C*******

Dairelerimin kiralamasıyla ilgili Yakup bey ile çalışmaktan çok memnunum. Bu süreçteki yaklaşımı ve yönetimi oldukça profesyonel ve samimi. Teşekkürler.

B*******

Mesleki tecrübesiyle birlikte güçlü bir iletişim gücü yeteneğine sahip olan RE/MAX Gayrimenkul Danışmanı Yakup TATOĞLU’na ev alma sürecimizde gösterdiği özverili ve ilgili tutumundan dolayı yürekten teşekkür ederim. Güven oluşturmanın en etkili yolu bilgi ve deneyimdir. Yakup Bey bilgi ve deneyimi ile bu süreci mükemmel bir şekilde yöneterek ve tüm işlemlerimizde maksimum ölçüde kolaylık sağlayarak güvenimizi kazanmıştır. Şirketiniz nezdinde kendisine tekrar teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

M*******

Pandemi sürecinde satış işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetip sonuçlandırdığı için çok memnunum. Kendisine teşekkür ederim.

G*******

Profesyonelliği ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

H*******

Her konuda yardımcı olunarak hızlı bir şekilde cevap verilerek gerekli belgeler zamanında temin edildi. Nadir de olsa iyi bir gayrimenkul danışmanı olduğunu görmüş oldum.

F*******

Ev aradığım süreçte tam istediğime uygun evler bulmakla kalmayıp kiralama sürecinde aklımdaki tüm soruları yanıtlayan daha sonra kontrat sonrası karşılaştığım soru işaretlerinde yine yardımcı olan güler yüzlü hizmetlerinden dolayı Yakup beye teşekkürü borç bilirim.

C*******

Mülklerimi kiralamada profesyonel yardım alarak güvenilir ve hızlı sonuç elde etmekten çok memnunum. Kendisiyle çalışmak ve çalışıyor olmak bir zevk. Teşekkür ederim.

C*******

Süreci çok hızlı ve güvenilir tamamladı. Bir ihtiyacım olduğunda her zaman kapısını çalacağım bir gayrimenkul danışmanı.

G*******

Güler yüzlülükle yardımcı olduğunuz ve güven verdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın sizi daha iyi yerlere getirmesini diliyorum.

G*******

Son derece güler yüzlü ve deneyimli olan gayrimenkul danışmanı Yakup Tatoğluna çok teşekkür ederim

Mete Yardımcı

Yakup Bey ile uzun zamandır çalışıyoruz.Kendisi benim tüm mülklerimle ilgileniyor.Çalışma düzeninden, disiplinli olmasından, iş takibini ve bana bunlar ile alakalı dönüş yapmasından oldukça memnunum.Herkesin çalışmak isteyeceği bir danışman kendisi.Başarıların daim olsun..

Ahmet Karaman

Ev alım sürecinde Yakup Bey'e güleryüzü ve müşteri ilişkilerindeki şeffaflığı için çok teşekkür ederim.

Ceren Üstüntaş

Hizmet aldığım konut adına ilgi ve alaka gayet yerindeydi. Son derece hızlı ve anlayışlı bir yaklaşımı vardı. Taleplerim ve sorunlar olumlu bir şekilde çözüldü. Süreç ve sonuçtan son derece memnunum. Teşekkür ederim

Tayfun Yardımcı

Bu dönemde dairemi hızlı ve güvenilir bir şekilde kiraladı. Yakup bey ile çalışmaktan çok memnunum. Teşekkür ederim.

Hamdan Biçer

Yakup Bey gerçekten ilgili, karşılıklı iletişim açısından saygılı bir danışman. Dürüstlüğün yanı sıra prosedür oldukça hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşti. Müşteriye karşı şeffaf davranmasını özellikle çok sevdim. Teşekkür ederim.

Onur Usta

Yakup Beyin son derece ilgili, titiz ve profesyonel iş ahlaki sayesinde, içinde bulunduğumuz virüs salgını olan bu endişeli ve zor günlerde evimin bu kadar rahat ve hızlı kiralanması beni çok memnun etti. Desteklerinden ötürü kendisine çok teşekkür ederim. Genç, dinamik ve işinin ehli ve bir gayrimenkul danışmanı.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.