1975 yılında İstanbul"da doğdum. 1992 Ataköy Lisesi mezunuyum. Ardından aile şirketimiz olan Oskay Matbaası'nda uzun yıllar yönetici olarak, ürün alımından müşteri iletişimi, ürün teslimine kadar her aşamada çalıştım. Matbaa yıllarında bakış açımı genişletmek amacıyla Lasalle İnternational College'de Mac Operatörlüğü ve Grafik Tasarım okudum.
Sonrasında Nüans Reklam Ajansı'nda sırasıyla Mac Operatörü, Grafik Tasarımcı ve Art Direktör olarak görev aldım. Grafik Tasarım üzerine kurduğum kariyerimde reklam ve medya bilgileri eklemek üzere FBI Tekstil ve Dagi Giyim Tekstil şirketlerinde Reklam Müdürü olarak çalıştım.
Bir kız çocuğuna sahibim ve onunla ilgilenmek üzere ara verdiğim iş hayatıma, bir şekilde yollarımızın kesiştiği, gayrimenkul sektöründe ismini hakkaniyetli, disiplinli yönetim anlayışıyla ve başarılarıyla duyurmuş Çağatay Demirayak'la RE/MAX Yıldız'da devam etme kararı aldım.
SERTİFİKA ve EĞİTİMLER
90 Günde Performans Değerlendirme ve Arttırma Yolları - Virgina Munden
İçsel Motivasyon ve Müşteri Memnuniyeti - Ebru Zeybekoğlu
Stress ve Öfke Yönetimi - Ebru Zeybekoğlu
Sales Power - Tom Ferry
Recruiting - Joao Apolinario
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2018

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Tuğçe Oskay portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 5 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Berrin Tokat

3 yıllık bir süreçte 6 aylık periyotlarla birlikte bir yol yürüdük Tuğçe Hanımla. Zor ama keyifli bir yolculuktu. Eş zamanlı bir satıştı bizimki, satacaktık ama aynı anda almak şartıyla. Başardık sonunda Tuğçe Hanım'ın azmi, kararlılığı ve sabrı sayesinde. Bunların hepsi bir yana güven anlamında da hiç şüphesiz güvenebileceğiniz bir emlak danışmanı kendisi. Teşekkürler Tuğçe Hanım.

K.suha Gülüser

BU ZAMANA KADAR ÇOK FARKLI TEMSİLCİLER İLE ÇALIŞTIM SON İKİ SENEDİR EMLAK DANIŞMANLIĞININ ÖNEMİNİ TUĞÇE HANIMLA TANIŞARAK ÖĞRENDİK DİYEBİLİRİM İLGİSİ VE BİLGİSİ İLE TARAFIMA ÇOK FAYDA SALAMIŞTIR KENDİSİNDEN BAŞKA KİMSE İLE ÇALIŞMAM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

Rabia Bahar Demircan

TUĞÇE HANIM EVİ GÖRDÜĞÜMÜZDEN KONTRATI İMZALADIĞIMIZ SÜRECE KADAR BİZE ÇOK YARDIMCI OLDU TÜM SORULARIMIZA SABIRLA CEVAP VERDİ POZİTİFLİĞİ İLE EVİMİZE DAİMA DAHADA ISINMAMIZA VESİLE OLDU KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDREİZ İLK EVİMİZİ KİRALAMAKTAN SONRA İLK EVİMİZİ ALIRKEN DE UMARIM KENDİSİ İLE ÇALIŞIRIZ

Selcuk Ünsal

Satıcı ile aramızda hassas bir iletişim sağlandı,genel olarak aldığımız hizmetten memnun kaldık.

B******* K*******

Tugce Oskay ile uzun zamandır çalışıyoruz ve her zaman için emlak sektöründe olağanüstü bir profesyonellik sergilediğini görmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Ev alım ve satım süreçlerimizde bize sağladığı destek, bilgi birikimi ve samimi yaklaşımı sayesinde her adımda kendimizi güvende hissettik. Tugce hanim, sektördeki bilgisi ve müşteri odaklı çalışma tarzıyla, bizim için sadece bir emlakçıdan çok daha fazlasını ifade ediyor. Kendisinin bu alandaki başarılarının devamını diliyor, bize gösterdiği üstün hizmet için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeşim Özvar

İlgi, nezaket, mesleki özen, dürüstlük ve desteklerinden dolayı çok memnun kaldım

Melodi Gündüz

iletişim ve ilgi konusunda hiç sorun yaşamadık. teşekkür ederiz

Nurettin Kor

Tuğçe hanımından çok memnunun on numara ben böyle emlak temsilcisi ilk defa gördüm. allah kazadan beladan korusun çocuklarına bağışlasın.

Sina Gürbüz

Güler yüzlü, samimi ve hızlı çözüm üreten tam bir profesyonel. Çok teşekkür ederim, tanıdığıma çok memnun oldum.

Azem Karakoyun

Tuğçe hanim i̇şi̇nde profesyonel,bi̇r gayri̇menkul danişmani.İstedi̇ği̇mi̇z profi̇ldeki̇ ki̇raciyi bulmamizda bi̇ze çok yardimci oldu.Süreci̇ sorunsuz bi̇r şeki̇lde yönetti̇ ve sonuca ulaştirdi.Teşekkür edi̇yorum.

Gözde Saruhan

Tuğçe hanım güleryüzü ve çözümcül yaklaşımıyla bizi evimize kavuşturdu. Her konuda ve her zaman süreç boyunca da desteğini esirgemeden hemen her konuda kendisinden destek aldık. Profesyonelliği ve samimiyeti için çok teşekkür ederiz.

Filiz Yentürk Taçkın

Tuğçe hanım son derece diiplinli, planlı organize çalışıyor.En kısa sürede evime kiracı buldu. Her konuda beni bilgilendirdi. Hızlı iletişim kuruluyor. Bir danışman da arayacağım bütün özelliklere sahip. Ayrıca güler yüzlü ve güzel bir kadın. Bir kadın olarak bu özellikler de benim için çok önemli. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Metin Yılmaz

Bilgilendirme detaylı olarak verildiğinden dolayı çok memnun kaldım.Hızlıca sonuca gidildi ve iyi bir kiracı ile işim görüldü, danışmanımız için çok iyi diyebilirim.

Turan Demir

Danışmanımızdan istedigimiz memnuniyeti aldık. İlgi alaka güzeldi..Her konuda bize yardımcı oldu. Teşşekkür ederiz.

Volkan Kaya

Süreçte her aşamada son derece ilgili ve alakalı davranmıştır. Son derece memnun oldum. Konuyada son derece hakim bir kişidir.

Mehmet Salih Tangör

Danışmanımızın bizi düzenli bilgilendirmesi, sorulara ivedilikle çözüm üretmesi sektör bilgisi ve portföy hakimiyeti bizi memnun etti. Kendisi son derece güvenilir buluyor, çevremizede tavsiye ediyoruz.Verimli iş birliği dileklerimle...

Volkan Kaya

Süreçte her aşamada son derece ilgili ve alakalı davranmıştır. Son derece memnun oldum. Konuya da son derece hakim bir kişidir.

İbrahim Yelmenoğlu

Bizi bizden daha çok düşündü ve sürekli bilgilndirdi. İletişim sıklığı ve seviyesi son derece iyiydi. Çok taraflı ve sorunlu bir işlem olmasına rağmen son derece profesyonel bir şekilde yönetti.

Burak Kebapci

Tugce Oskay highly skilled real estate professional who helped us to sell our investment property in Suadiye/Istanbul/Turkey. As you can imagine, Buying/selling properties for investment is a challenge if you are overseas. You need a trusted advisor who understands the market dynamics and proactively works for you. I would suggest anyone who lives outsides Turkey work with Mrs. Oskay for any real estate needs. Thank you again!

Mehmet Tayyar

Tugce hanim.meslegini severek yapan, alici ve satici arasindaki iliskileri cok iyi organize eden birisi.Biz onun araciligi ile emlak almaktan cok mutlu olduk.Herkese tavsiye ederiz.

Burhan Işım

Evimi Tuğçe hanım sayesinde çok kısa bir sürede çok iyi bir aileye kiraladım. İşine profesyonelce hakim. Sorduğum sorulara net ve bilinçli bir şekilde tatminkar cevaplar aldım.

Cansu Çankaya

Tuğçe Hanım, dürüst, bilgili ve profesyonel bir danışman, kendisiyle beraber çalışmaktan keyif aldık. Hızlı aksiyon alabilen biri, iyi niyetli ve yardımseverliği için kendisine teşekkür ederiz.

İrfan Kaya

Değerli danışmanımız bize bir çok farklı seçenekler sunarak avantajlarıyla hepsinin değerlendirilmesi ve istediğimiz koşulların sağlanması noktasında üstün gayret göstererek sürecin sonuna kadar yanımızda oldu. Çok teşekkür ederim.

Gökay Erol

Son derece pozitif, işin gerektirdiği yetenek ve becerilere sahip, ihtiyacı sorarak anlayan ve dinleyen çözüm odaklı bir danışman. Tuğçe Hanım sektörde sanırım en iyilerden. Gelecekte alım satım işlerim olduğunda ilk danışacağım kişi olacak. Teşekkür ederim.

Burhan Çamlıca

Müşteri odaklı, sıcak ve çözüm üretici yaklaşımı ile ailemize ve beklentilerimize uygun gayrimenkulleri tam olarak beklentilerimize cevap verecek şekilde mevcut portföyünden filtreleyerek muhteşem bir yuva edinmemizi sağladığı için kendisine müteşekkiriz.

Meral Bayrak

Sevgili Tuğçe, en başından beri yardım sever, güler yüzlü ve nokta atışı yaparak bizi çok mutlu etti. Kendisine çok teşekkür ederim.

Elif Selin Yılmaz Altay

Tuğçe Hanım'ın ilgisi ve desteği için çok teşekkürler. Hem gayrimenkulün alımı hem de kiralanması aşamasında bize çok destek oldu. Hızlı aksiyonlar alarak süreci memnun kalarak tamamlamış olduk.

Cenk Tuncay

Güler yüzlü, profesyonel, konusuna hakim, çalışkan müşterisini tanıyan, sözünde duran, baskı kurmadan netice alan, presentable bir danışman.Tuğçe Hanım, olmasa Re/max ile çalışmazdım. Kendisine çok teşekkür ederim.

Engin Yıldırım

Müşteri hakkında bilgilendirme ve takibi konusunda çok başarılı.

Yusuf Güleç

Kiralama konusunda her türlü sorumuzun cevabını bulabildik.Sürecin organizasyonu güzel geçti.Kendisinden çok memnun kaldık.

Pınar Tatar

Güler yüzlü, sabırlı, çözüm odaklı ve sonuçlandırıcı, son derce güven veren bir danışman desteği sunan Tuğçe Hanım'a her şey için çok teşekkür ederim.

Namık Kemal Yıldırım

Tuğçe Hanım, daire gösteriminden başlayarak, samimi ve dürüst yaklaşımı ile bir emlak danışmanından çok daha fazlası olduğunu bize hissettirdi.Bu nedenle de işlem için karar vermemiz kolaylaştı.Teşekkür ediyoruz.

Ali Yönel

Profesyonel ve takipçi yaklaşımıyla istediğimiz gayrimenkulü bulmamızı sağladı.Hizmetlerinden ve yaklaşımından memnun kaldık.Tavsiye ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.