1977 İstanbul doğumludur.Evli ve bir kız babasıdır.Ticari gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır.İstanbul Ümraniye Alemdağ caddesi başta olmak üzere cadde mağazacılığı uzmanlık alanıdır.
Tolga Güven Team ise Ümraniye de konut satış ve kiralama üzerine yoğunluk vermektedir.
Başarı tesadüf değildir.Sabır, emek, çalışkanlık ve güvenilirlik üzerine kurulmuş uzun bir yolculuktur.Bu yolculukta beraber yürümek dilekleğiyle...
Eğitim Ve Sertifikalar
Kabataş Erkek Lisesi
And.Ünv.İktisat Fak.Çalş.Eko.
And.Ünv.Emlak Yönetimi
MYK 5 Lisanlı Danışman
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2018

Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Suat Yeşiltepe

Kendisi çok ilgili bir danışman, çok teşekkür ederiz.

Mehmet Kalyoncu

Tolga beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ederiz. çok memnun kaldık.

Hakan Öztürk

Çok iyi ve kaliteli hizmet aldık. Teşekkür ederim.

Semih Erdoğdu

Tolga bey ile üçüncü kiralamamızı gerçekleştirdik.Emeği ve ilgisi için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Enes Önügören

Tolga Bey'e emekleri için çok teşekkür ederiz. Kısa zamanda her şeyi tamamladı.

Hüseyin Erdoğdu

Çok tecrübeli ve iyi bir danışman. Tüm gayrimenkul işlerimi yıllardır başarıyla yürütmektedir. Başarılarının devamını dilerim ve her şey için çok teşekkür ederim.

Muammer Yavuz

Daha önce de dükkanımızı kendisi kiralamıştı. Hep onunla çalışıyoruz. Çok memnunuz.

A*******

Yaptığımız dükkan alımının her detayında bize çok yardımcı oldu. Çok iyi danışmanlık yaptı.

Barış Dikencik

Tolga bey istediklerimizi karşılama, sureci başarılı bir şekilde sürdürüp sonuca vardığımız için teşekkür ederiz..

Barış Aydoğan

İlgisi bilgisi ve deteği için teşekkür ederim bu süreçte bize çok yardımcı ve oldu .Teşekkürler Tolga bey.

E*******

Tolga bey'e mal sahibi ile aramızda göstermiş olduğu üstün çaba ve becerilerinden dolayı çok teşekkür ederim.Sayesinde bir ev sahibi oldum.

B*******

Tolga bey kiralama işlemimizde sorunsuz destek verdiği ve süreci kısa sürede tamamladığı için teşekkür ederim.

M*******

Tolga beye ilgisi, alakası, bilgisi, sıcak tavırları ile bize GÜVEN verdi. Ayrıca işlemlerimiz sorunsuz sonuçlandı. Kendilerine teşekkür ediyorum

E*******

Tolga bey, Bu işi hakkıyla yapan tam bir profesyonel .Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Herkesin Tolga bey'le çalışmasını tavsiye ederim.

S*******

Tolga Beye çözüm odaklı yaklaşımları ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz. Verdiğiniz güven için teşekkürler.

Mustafa Ucan

Merhaba, Tolga Bey ve ekibi araciligi ile son derece şeffaf ve net bir surec sonucunda bir satin alma gerceklestirebildik. Gonul rahatligi ile calismanizi tavsiye ederim.

Serdar Ahçı

Tolga Bey e çözüm odaklı yaklaşımları ve yardımları için çok ediyoruz. Kısa sürede hem yeni ev bulduk hem de evimizi kiraladık. Verdiğiniz güven için teşekkürler.

Emre Serdar

Tolga Bey gibi iş disiplini ve istikrarı yüksek birisiyle çalıştığımız için çok memnun olduk. Şeffaf bir şekilde düzenli olarak bilgilendirildik. Güvenilir olmak kolay değildir. Başarılarının artarak devamını diliyoruz.

K*******

35 yıldır yurt dışında yaşayan bir vatandaşım, Aile yadigarı evimdeki kiracım çıkınca tabiki panik yaptım . Kuzenimin tavsiyesi üzerine Tolga Bey ile iletişime geçtim.. Yıllardır Ülkemden uzak yaşamamın verdiği telaş ve güven sorunum bir anda bitti .. o kadar profesyonelce sorunları hallettiki, eski kiracım evden çıkarken yeni kiracılar eve girdi.. ona çok şey borçluyum.. çok çok teşekkürler iyiki varsınız ...

Gökhan Bekar

Piyasada kayda değer seçeneklerin sınırlı sayıda olduğu bir dönemde aramaktan yılmış bir haldeyken Tolga Bey ile karşılaştık ve kiralamak istediğimiz ev için bize tüm istekliliğiyle elinden geldiği kadar yardımcı oldu. Kendisiyle geçirdiğim sınırlı süre içerisinde de ne kadar özverili, çalışkan, şeffaf ve güvenilir bir kişi olduğunu görme şansımız oldu. İlgi ve alakası için kendisine tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kaya Üstün

Çok çalışkan ve çok başarılı haklarımızı gözeterek işi sonuçlandırması isteklerimizi gercekleştirmesi çözüm odaklı yaklaşımı ıle bizde çok güven uyandırdı ve isteklerimizi tamamıyle hızlı bır sekıide karşıladı böyle bir satış danışmanı seçtiğiniz için kurum oiarak sizi de tebrık enderiz

Ayse Ramis

Sayın Tolga Güven bey ..Samimi güleryüzlü güvenilr ve dürüst işinde hassas ve profösyönel.bize vermiş olduğunuz danışmanlıktan dolayı çok teşekkür ederiz Tolga bey ikinci defa içimiz rahat başarılarınızın devamını dileriz.

Yusuf Turkan

Tolga Güven Bey ile bir satın alma işlemi gerçekleştirdik. Bu süreçte her konuda soyadı gibi güven verdi. Süreci profesyonel yönetti. Dürüst, şeffaf bir yaklaşım sergiledi. Ayrıca iletişim konusunda da çok başarılıydı. Sormak istediğimiz her şeyi sorduk ve hızlı cevaplar aldık. Kendisine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Ahmet Yazıcı

Tolga bey ile Alemdağ 132A kapı numaralı dükkanımızın kiralama sürecinde çalıştık; sürecin başından bu zamana kadar gerek deneyimi gerek aktif bir iletişim ile sonuca ulaşmış olduk. YAZICI ailesi olarak kalıcı bir iş birliğinin temellerini çok sağlam bir şekilde atmış olduğumuzun kanaatindeyiz. Kısacası Tolga beye her aşamada göstermiş olduğu profesyonel destek adına YAZICI ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.

Aytaç Dede

Tolga bey ile her yönden mükemmel bir deneyim yaşadık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. En ince ayrıntısına kadar her hususta bizi bilgilendirdi. Sorunsuz bir kiralama ve kiraya verme süreci yaşattığı için teşekkür ediyorum.

Ufuk Sucuğ

Tolga bey, Bu işi hakkıyla yapan tam bir profesyonel .Ben aldığım hizmetten çok memnun kaldım.Herkesin Tolga bey'le çalışmasını tavsiye ederim.

Banu Özcan

Tolga bey işinde son derece profesyonel çalışan başarılı, dürüst ve güvenilir bir danışmandır.Kendisini bu çalışmalarından dolayı tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim. Dev gibi eserler bırakmak için karıncalar gibi çalışmak gerek. Sayın Tolga beyde bu eserlerden biri saygılar,

Tahir Enes Adak

Tolga Bey profesyonel, ilgili ve anlayışlı bir danışman. Görüşmelerimizdeki nezaketi, titizliği ve ivedi aksiyonları için teşekkür ederim.

Ahmet

Tolga beyin gerek üslubu gerek yardım severliği gerek sektöre olan hakimiyeti bizi gerçekten memnun etti. Pratik düşünmesi ve olumlu düşünceleriyle gayet başarılı buldum. Kendisine burdan çok teşekkür ederim.

Ozan Dağgez

Dükkan nı ilk göstermekten tutun kontrat aşamasına kadar gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür eder, profesyonel çalışmasın dan ve işine gösterdiği titizlikten dolayı tebrik ederim..

Arzu Dağtaş

Tolga bey sahip olduğu tecrübesi, özverili ve severek çalışma şekli ile güvenle çalışılabilecek ve herkesin güvenini kazanabilecek bir kişi, girdiğiniz yolda sorunları çözmeye odaklı bir kişilik.Kendisine bundan dolayı teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Semih Erdoğdu

Tolga Bey ile iki kez çalışma imkanı bulduk.Sütçü İmam Caddesi Ümraniye lokasyonunda yer alan dükkanımı kiralarken sunduğu hizmet takdire şayandı. Güven veren tavrı ve doğru insanları bir araya getirme konusundaki başarısı Tolga Bey'i bir adım öne çıkarmaktadır. Başarılarının devamını dilerim.

Ahmet Sarı

Alemdağ caddesinde iyi bir yerde büyük bir mağaza arayışım konusunda kurumumuza çok başarılı bir danışmanlık hizmeti aldım iyi bir mağazayı makul şartlarda kiraladım. Çok hızlı sonuç aldık gerçekten çok mutluyum. Gerek kurumsal olarak gerekse kişisel olarak güven duydum kiralamayı gerçekleştirdim. Hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Başarılı biri ve piyasayı iyi bilip doğru yönlendirdiğini düşünüyorum. Başarılarının devamını dilerim. AHMET SARI

Zafer Doğan

Tolga bey ile ümraniye deki dükkanımızı kiraya vermek için geldiğinde tanıştım. bendeki intibası ; soyismi gibi güven veren, sakin tecrübeli olduğu işine vakıf olduğu her halinden belli olan bir insan. kendisi ile çalıştık iş yerimizin kiraya verilmesi hususunda bize yardımcı oldu.başarılı işler dilerim. Zafer doğan

Emrah Türkmen

HEDEFEVİM A.Ş olarak Tolga bey ile yaklaşık 1 yıldan beri çalışmaktayız ve bu süre içerisinde kendisinin üstün yeteneği be bilgisi sayesinde Alemdağ ve Sütçü İmam caddesinde 2 tane dükkan kiraladık. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Tolga bey tanıdığım sayılı güvenilir kişiler arasındadır. Başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla.

Bülent Yücel

Tolga beyle bir tanıdık vasıtası ile tanıştık. Ümraniye Alemdağ cad üzerindeki dükkanımızın kirası hakkında görüştük. Daha ilk görüşmemizde bende uyandırdığı intiba ile, başka bir alternatif arama ihtiyacı hissetmedimÜstelik bu görüşümü de diğer ortaklarıma ilettim.Onlarda okey verdiler ve Tolga beyi tanıyınca, çok doğru bir karar vermişsin dediler

Ayhan Kahraman

Kredili ev almama rağmen işlemler 4 Gün gibi bir zaman içerisinde tapu işlemlerini sonuçlandırdık. arabuluculuk konusunda ilgili samimi güvenilir. kesinlikle tavsiye edebilirim.

İlhan Şahin

Benim için zor ve stresli olan bir süreci iyi yönetti ve doğru kiracıyla beni buluşturup evimi kiraya verdi.Zor süreçti çünkü bir önceki kiracılardan bir hayli çektiğim için kiralama için doğru bir isimle çalışmak istedim ve çok şükür ki Tolga beyle bir şekilde yollarımız kesişti.İşini doğru yapan, dürüst ve soyadına münhasır kişiliğe sahip.

Gökhan Baltaş

Bir süredir temiz ve kullanışlı kiralık ev arıyordum.Tolga GÜVEN beyin yardımları ile kısa bir sürede ev ile ilgili sorunum çözüldü. İşini gerçekten severek yapan, aklınızda soru işareti bırakmayacak kadar bilgili, dürüst ve en önemlisi güven veren tam bir profesyonel. Tolga bey ve REMAX Ailesine yardım ve desteklerinden dolayı Teşekkür ederim.

Enes Sarı

Kendi mülkünü satarken bu kadar ilgili olabilir mi merak ediyorum, takibinden güveninden ve samimiyetinden dolayı kendisine teşekkür ediyorum . Tanıdığım en dürüst ve güvenilir emlakçı olduğunu itiraf etmeliyim . Remax'a Tolga Bey dolayısıyla güvenimizin tazelendiğini bildirmek isterim .Tolga Bey'e teşekkürler

Cemal Akarsu

Tolga Bey sahip olduğu tecrübe sayesinde dairemizin satış sürecini oldukça iyi yönetti. Bu süreçte hiçbir işlem ile uğraşmamıza gerek kalmadı ve gönül rahatlığı ile satışımızı tamamladık. Tekrar çalışmamız gerekirse düşünmeden kendisi ile çalışırım.

Hakan Sayman

Tolga Bey işini seven ve işini layıkı ile yapan ender kişilerden biri.Daire alım işi esnasında tedirginlik hiç yaşamadık.Onunla çalışmak güven verici idi.Emlak alırken danışmanınız olmasını isterim

Ahmet Burak Karkaç

Kiracılarımızla aramıza bir danışman koymadığımı belirtmeme rağmen ilk günden bize göstermiş olduğu tutum, ilgi ve alaka için birkez daha teşekkür ederim. İçten, samimi ve profesyonel bir iş ahlakıyla birçok kişiye daha yardımcı olacağına eminim

Yunus Emre Tahta

tolga bey iyi ki karşımıza çıkmış. çok ilgili alakalı ve görgülü. üstün bir iş ahlakına sahip. başarılarının devamını diliyorum. tekrar teşekkür ediyorum

Kemal Özdemir

2 farklı emlak danışmanı firmasının 7 ayda satamadığı dairemizi inanılmaz şekilde bir günde satılmasını sağlayan, alıcı ve satıcı için stresli olması gereken süreci gayet rahat geçirmemizi sağlayan Tolga Beye teşekkür ederim.

Şeyma Hanağası

İlgi ve alakanız ile sabırla dinleyip sabırla anlatmaktan kaçınmadığınız için avantaj ve dezavantajları empati kurarak değerlendirdiğiniz için emeğiniz ve mesleğinize duyduğunuz saygı için müteşekkirim..

Selahattin Çiftçi

ilgi ve güven dolu hizmetlerinizden dolayı teşekür ederim tolga bey..

Hakan Aslan

sn tolga bey gostermıs oldugunuz ılgı, samımıyet ve profosyonellıkten dolayı tesekkur ederım.10 evım olsa onunuda sana vermem cunku 1 yıllık pesın kıraya verıyorsun sımdı ben 1 yıl ne yapıcam :) emegınıze yuregınıze saglık

Mehti Karadağ

remax evrensel özellikle tercih ettiğim işimin profosyönelce çözüleceğini bildiğim yerdi TOLGA GÜVEN sizinle tanışmak ve bu işi sizinle yapmak bana bir daha remax ve remax evrenselin doğruluğunu ispatladı butun emekleriniz için teşekkür ediyorum

Derya Türk

Tolga Bey, iyiki sizi tanımışız. Duruşunuz, bilginiz, konuşma tarzınız, samimiyetiniz güven vermenin yanı sıra işinize ne kadar saygı gösterdiğinizide bize yansıttı.Yardımınız için yüreğinize emeğinize sağlık, başarılarınızın devamını diliyorum.

Deni̇z Avci

Tolga Bey'le tanışmamız bizim için çok iyi bir şanstı. İşinde gayet profesyonel, etik kurallarına uyan, teknik konularda donanımlı, genç olması ile birlikte tecrübeli ve mesleğinin hakkını veren bir çalışandır. Başarılarının devamını dilerim.

Özgür Çavuşoğlu

Tolga Bey ile tanışmamız, ilgisi, görgüsü, iş ahlakı, bilgilendirme, kılık kıyafet özeni ve iş sonuçlandırma noktasında göstermiş olduğu performans mali müşavir olarak beni çok etkiledi ve memnun etti.Başarı ve performansının devamını diliyorum.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.