- Dürüst, müşteri odaklı, müşteri güven ve mennuniyetinin max seviyede olması.-Anadolu Üniversitesi / İşletme Fakültesi Mezunuyum. Çalışma hayatıma Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Kuledibi Şubesi n de başladım. 7 sene şubecilik hayatımdan sonra Bankanın Bireysel Bankacılık Grubunu kurma kararı ve talep üzerine Bireysel Bankacılık Grubuna katıldım. Çeşitli kademelerde görev yaptıktan sonra 1995 yılında Bireysel Krediler Tahsis Müdürlüğü görevine atandım. 2006 yılına kadar görevimi başarıyla sürdürdüm.2006 yılında Tekstilbank ın Bireysel Grup kurma kararı alması üzerine Tekstilbank a transfer oldum. Şubat / 2014 tarihine kadar Bireysel Krediler Tahsis Bölüm Müdürü görevinde bulundum.Bankanın Çinlilere satışı öncesinde ; Üst Yönetimin Bireysel Krediler Bölümü ' nü kapatma kararı alması üzerine istifaen ayrıldım. Bir süre sonra Re/max ailesine katıldım. 8. yılımda müşterilerime doğru, dürüst ve güvenli bir şekilde hizmet vermeye çalışıyorum ve çalışacağım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Oktay Sarıca

Semih beyin güler yüzü, sempatik tavırları kendisini ve ofisinizi tercih etmemize sebep oldu. Mülkümüzün kiraya verilmesi esnasında göstermiş olduğu gayret ve hoşgörü doğru bir tercih yaptığımızı kanıtlamış oldu. Her şey için çok teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla.

Orhan Öncer

Ümraniye ' de bulunan evimizin satışında göstermiş olduğu ilgi, doğru bilgilendirme, süreci olumlu yönetimi nedeniyle kendisine çok teşekkür ederiz.

Canan Çetinkayalar

Göztepe ' deki (İstanbul ) evimizin satışı sürecini başlangıcından sonuna kadar dürüst, içten, ilgili ve saygılı bir şekilde yürüterek sonuçlandırdı. En başından itibaren kendisine güven duyduk ve yanılmadık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Askin Ozocak

Satın almamıza vesile olduğu, gayrimenkul, alıcı ve satıcıların 3 ülke ve 5 şehre dağıldığı Göztepe/İstanbul'daki konutumuzun işlemlerini titizlikle ve adeta canlı yayın takip/bilgilendirme ile yapan Semih beye teşekkür ederim. İşini iyi yapan bir profesyonel ile tanışmaktan mutluyum.

Recep Sezgin

Yunus emre sitesindeki kiralık evi bulmamızı sağlayan ve bu sıkıntılı süreci kusursuz tamamlanmasını sağlayan Semih Bey'e çok teşekkür ederim. Emeğinize Sağlık.

Handan Aral

Evimi çok kısa sürede kiralaması, çok titiz davranarak çok uygun bir kiracı bulması nedeniyle kendisine çok teşekkür ederim.

Serdar Türkaydın

Evimizin satış sürecini son derece ilgili ve profesyonelce yürüten Semih Bey'e minnettarım. Kurumunuza yakışır bu süreç yönetimi için kendisine teşekkür ederim.

Erdem Yazıcı

Kurtköy - Aydınlar Sitesinde bulunan Dubleks evi satın almamız sırasında göstermiş olduğu yakınlığa ve sağlıklı iletişimine çok teşekkür ederim.

Bülent Kamil Güven

Gerek daireyi satın almamda, gerekse kiraya verilmesine aracılık eden, Semih İsmet Aral beyin göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka ve verdiği güven duygusu bizi ziyadesiyle mutlu etmiştir.Kurumunuz nezdinde kendisine takdir ve teşekkürlerimi arz ederim.

Bülent Kamil Güven

Satılık daire bulmama vesile olan Semih beyin gösterdiği ilgi, alaka ve iş disiplini çok değerli kendisine teşekkür ederim.

Mehtap Ceylan

Merhabalar, Aradığım evi bulmamda ve satın alma sürecinde desteğini ve yardımseverliğini hiç esirgemeyen ve bu sancılı süreçleri pürüzsüz bir şekilde atlatmamızı sağlayan Semih beye tekrar teşekkür ediyorum.

Ersin Koc

Semih bey çalışmaya başladığımız ilk günden beri saygılı, sakin, bilgilendirici, yaptığı işe hakim duruşuyla hem satışımızın sağlıklı bir şekilde sonuçlanmasına hem de tarafların başları ağrımadan pürüzsüz bir şekilde işlemlerini halletmelerine vesile oldu. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyoruz.

Çetin Bozdağ

Hem yeni evimize hem de yeni dostlara kavuşmamızı sağladığınız için, gösterdiğiniz yakın ilgi alaka için, Ev almak gibi meşakkatli bir olayı bizim için çok kolay ve zevkli bir sürece çevirdiniz. Herşey için teşekkürler

Burçin Bozdağ

Hayalimizde ki eve kavuşmamızı sağlarken ailemizden biri olan Semih beye Sonsuz sabri, nezaketi, güleryüzü, profesyonelliği ve kafamızdaki ön yargıları yıkarak yeniden canlandığı güvenilirlik için çok teşekkür ederiz. İyi ki varsınız.

Mehmet Güne

Dairemizin kiralanmasında ki yardımlarından dolayı teşekkürler

Erdoğan Tezel

Semih Bey ile Yaşampark daire satın alma aşamasında karşılaştık.Kendisi gerek kişiliği gerekse güven veren bilgilendirmeleri ile çok profesyonel bir danışmandır.

Özgür Denizalp

Semih Bey, Göztepe'deki daireyi kiralarken son derece ilgili idi, daireyi göstermeye ve kontratı yaparken söz verdiği saatlerde yerinde bulundu, hem kiracıyı hem de ev sahibini eşit şartlarda düşünen, saygılı ve güvenilir bir danışman, teşekkürler Semih Bey.

Seda Tezel

Yaşampark Apt.' daki dairenin satın alma sürecinde bize gösterdiği olumlu yaklaşım, şeffaf bilgilendirme ve güven verici kişiliği sayesinde evimizi satın aldık. Semih Bey ' e çok teşekkür ediyorum.

Filiz Akduygu

Göztepe ' de bulunan 2 + 1 dairemizi Semih bey ' in göstermiş olduğu düzenli bilgilendirme, doğru fiyat arayışı ve titiz davranışları sonucunda sattık ve sonuçtan çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz.

Hünkar Yılmaz

Sayın Semih Aral, evimizi satın alma sürecinde özenli, şeffaf ve bilgilendirici yaklaşımıyla bize güven vermiş ve sürecimizi sorunsuz sonuçlandırmamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Alfonso Ianniello

Evimizi satın alma sürecinde gösterdiği ilgi ve dostane yaklaşım için Sayın Semih Arala çok teşekkür ediyoruz.

Mehmet Güneş

Konut alışımızda ki yaklaşımından dolayı teşekkür ederim

Cengiz Akduygu

Göztepe, Or - Ay Sitesindeki dairemizin satışı sırasında gösterdiği ilgi, belirli dönemlerde yaptığı raporlama ve olumlu yaklaşımları nedeniyle Semih bey ' e çok teşekkür ederim.

Neslihan Çavunt Altay

Semih Bey'in güvenilir, samimi ve profesyonel bakış açısıyla işlerimiz çok kolay bir şekilde sonuçlandı. Kendisine özellikle samimiyeti için çok teşekkür ederim.

Ali Altay

İşimizi kolaylaştıracak bilgileri bizlere bıkmadan usanmadan özverili bir şekilde sunup, dürüst ve samimi kişiliğiyle bizlere yardımcı olmasından dolayı kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Orhan Gemicioğlu

Yaşampark Apartmanında ( Ziverbey ) %50 hissedarı olduğum konutumun satışı esnasında bizi doğru bilgilendirerek satış sırasındaki performansından dolayı Semih bey ' e çok teşekkür ederim.

Ergün Akdoğan

Yaşampark Apt ( Ziverbey ) 1.kat 2 no.lu dairenin satın almamız sırasında bize göstermiş olduğu olumlu yaklaşım, doğru yönlendirme ve sabrı sayesinde evimizi satın aldık. Semih bey ' e çok teşekkür ediyoruz.

İlhan Gemicioğlu

Ziverbey Yaşampark Apt. % 50 si şahsıma ait olan konutun satışı sırasında verdiği güven, doğru bilgilendirme ile satışın sonuçlanmasında gösterdiği olumlu performans için kendisine teşekkür ederim.

Yavuz Aksu

Bulgurlu (Üsküdar ) Garanti Konakları ' n daki evimizi 2 gün gibi kısa bir sürede kiralamış olup süreci cok olumlu ve hızlı bir şekilde yürütmüştür, kendisine çok teşekkür ederiz.

Tuğra Yılmaz

Semih Bey ile ev kiralama sürecimizde tanıştık.Bize gösterdiği ev konusunda verdiği ayrıntılı, düzgün bilgiler sayesinde aradığımız evi kolayca bulduk.Dürüstlüğü, işindeki titizliği ve nezaketinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ayla Aksu

Bulgurlu ( Üsküdar ) Garanti Konakların ' n da bulunan kiralık evimizi çok kısa sürede kiralayarak, kiracı adayı olarak da içimize sinen kiracıyı bularak ve karşılıklı her aşamada bilgi vererek işlemi sonuçlandırmıştır. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Çınar Cantürk

Semih Bey’in üstün hizmet anlayışı, takipçiliği ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde Ziverbey’deki evimizi kiraladık. Baştan sona emlak sektörü için ders niteliğinde bir hizmet aldık. Açıkçası, Semih Bey yerine bir başkası olsaydı şu anki evimizi kiralayamazdık. Bu vesile ile kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Alper Gürol

Semih Bey ile Ziverbey Yaşampark Apt. için kiralama sürecinde tanıştık. Kendisine verdiği sözleri yerine getirdiği ve profesyonel yaklaşımı için Eşim ve kendi adıma çok teşekkür ederiz. Sorunsuz bir konut kiralama sürecini sonuçlandırdık. Güven konusunda sorun yapamacağınızın garantisini üslubu ve yaklaşımı zaten hissettirmektedir. Saygılar..

Nilüfer Gürol

Semih bey inanılmaz dürüst ve güvenilir insandır.Eşimle birlikte ev bakarken tüm verdiği sözleri tutmuş bizlere çok yardımcı olmuştur. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Muret

Semih beye tesekkur ediyorum.

Enis Bulca

Semih Bey Soyak Yenişehir Şelale sitesindeki evimi kiralamam konusunda önemli her konuda doğru yönlendirmelerde bulunarak yardımcı oldu. Sektörde niteliğin nicelikten önce gelmesi gerektiğine inanan ve bu anlamda doğru evsahibi - kiracı eşleştirmesini yapan çok fazla danışman yoktur diye düşünüyorum. Teşekkürler.

Halil Deniz Çekin

Son zamanlarda çok fazla emlak işim oldu ve maalesef bu meslekte hizmet veren arkadaşlar hizmet bedeli konusunda gösterdikleri hassasiyeti hizmet konusunda göstermediler. Semih Bey gibi insanların bu işleri yürütmesi uzun vadede sektör açısından da önemli. Deneyimli ve dürüst bir insanla çalıştım, zamanım heba olmadı bu yüzden de çok memnunum.

Emre Sağır

Yaşampark Apartmanında ( Ziverbey) konut kiralama sırasında Semih bey ' in göstermiş olduğu profesyonel yaklaşım ve ilgiye müteşekkiriz.

Fatih Zengin

İlgisi alakası, sıcak tavırları, işi bilmesi ve doğru yönlendirmesi ve her kesin kafasındaki "emlakçı işte" tabirini yıkan İnsan diye tanımlayabilirm sanırım.Tekrardan çok teşekkür ederim.Şunu da yazamadan geçemiyeceğim gördüğüm emlakçılar arasında tartışmasız 1 Numara !

Şani Demir

Ev satın almam esnasında Semih Beyin göstermiş olduğu ilgi ve alakaya teşekkür etmeyi bir borç biliriz Şani Demir

Mehmet Ragıp Afacan

Evimin kiraya verilmesi ile ilgili göstermiş olduğu kaliteli hizmet ve çok süratli hareket ederek işlemi sonuçlandırmasından dolayı Semih Bey'e teşekkür ederiz.

Erhan Kars

Ev kiralama sürecinizde verdiğiniz titiz ve güvenilir hizmetinizden ötürü çok teşekkür ederiz.

Yavuz Öncü

Sayın Semih Bey, ofisimizi kiralama sürecinde ve sonrasında güvenilir, yapıcı ve profesyonel bir ciddiyetle ve bir okadar da samimi hizmetiniz için teşekkür ederiz.

Ekrem Uzunöz

Semih Beyle Ofisistanbul projesinde tanıştım. Bu süreçte göstermiş olduğu ilgiden ve profesyonelci yaklaşımından dolayı teşekkür ederim.

Bülent Yaman

Semih Bey sayesinde yeni bir ofise sahip oldum. Bu süreçte gerek profesyonel yaklaşımı gerekse de insani yaklaşımları açısından mükemmel bir işbirliğimiz oldu. Böyle bir insan ile çalıştığınız için firmanız gerçekten çok şanslı.

Murat Başlılar

Sayın Semih Aral, ofisimizi satın alma sürecinin en başından tapunun alınmasına kadar; güvenilir, titiz, şeffaf ve yapıcı bir yaklaşımla ve son derecede profesyonel bir ciddiyetle ama dostane hizmeti için sonsuz teşekkürler.

Süreyya Şenkardeş

Semih Bey aracılığı ile bir dairemizi kiraya verdik. Kendisinin kiralama sırasında hatta sonrasında da gösterdiği ilgi alaka ile şu anda da bir dairemizin satışını kendisinden rica ettik. Bilgili, nazik ve güvenilirliğinden dolayı teşekkürler.

Günseli̇ Akbaş

BİZ SMMM OFİSİMİZİ DEĞİŞTİRMEK NİYETİYLE TANIŞTIK SEMİH BEY İLE... SAĞOLSUN ÇOK YARDIMCI OLDU.. BİZİM OFİSİSTANBUL DA OFİS KİRALMAMIZA SEBEBP OLDU.. ARTIK KENDİSİ İLE DOST VE KOMŞU OLDUK ... HERŞEY İÇİN ÇOK TELŞEKKÜRLER.... SEMİH BEY SAĞOLUN ....

Yakup Şatıroğlu

Sn. Semih Aral, önce ilgilenip sonra vazgeçtiğim Ofistanbul projesinden, son derece yakın, samimi ve güven veren yaklaşımı ile ofis satın almamı sağladı. Şahsıma gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim Semih Bey. Yakup Şatıroğlu 10.05.2016

Cem Turan

Semih Beyle Ofistanbul projesi nedeniyle tanıştık. Yaklaşımlarıyla her konuda çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum.

Hüseyin Şimşek

semih bey çok seviyeli ve çok iyi yaklaşımı olan karşısındaki kişilere güven veren bir kişiliğe sahip bütün gayrimenkul danışmanları bu şekil olsa semih bey bu kişiliği ile bana bir ofistanbuldan ofis satmıştır ve bir tane daha alacağız.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.