SEVGi SORUMLULUK SAYGI !!!SEVGİ
SORUMLULUK
SAYGI1976 İstanbul doğumluyum.
İ.Ü. SBMYO Sigortacılık, A.Ü. Bankacılık ve Sigortacılık okudum.
Üniversite okuduğum yıllarda Migros ve Gillette Türk A.Ş. de çalıştım.
1996 - 2003 yılları arasında sigorta sektörünün başarılı markalarında Bankasürans satış danışmanlığı yaptım.
2003 yılında Sigorta Danışmanlığı konusunda kendi şirketimi kurdum.
Sigortacılık sektöründen edindiğim satış ve pazarlama tecrübelerimi gayrimenkul sektörünün başarılı ve lider markası olan RE/MAX'la harmanlayarak yoluma gayrimenkul sektöründe devam etme kararı aldım. 10 yıllık sektörel tecrübem ile vizyonuma ve misyonuma hitap eden RE/MAX Oksijen ofisinde devam etmekteyim.
Almış Olduğum Eğitimler
Broker Eğitimi RE/MAX
Kariyeriniz Eğitimi RE/MAX
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Baklacı Mah. / Beykoz

Uzmanlık Alanları

Arsa Konut Lüks Konut Residence

Bildiği Diller

Türkçe

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2023

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Tunç Saraç portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

S******* A*******

Tunç bey daire alımımızda her konuda bilgilendirici ve yardımcı oldu uzakta olmasına rağmen her yere ulaşıp bizim yerimize işlerimizi halletti istanbuldan izmire kadar yanımıza gelip daire alımımızı sağladı hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ediyoruz.

Filiz Sarı

Herşey çok yolunda ve sorunsuz olarak ilerledi ve kolaylıkla sonuçlandı. bilgi ve tecrübesiyle anlık aksaklıklar giderildi. anlayışı ve hoşgörülü üslubu için teşekkürler

Adem Demir

Tunç beyle ikinci kez iş yaptım,her ikisinden de çok memnun kaldım. İşinin ehli ,güvenilir tam bir beyefendi. Tekrar teşekkürler.

Seda Dedeler

Kendisi ile bir daire alım-satımı için çalıştık. Tunç Bey oldukça yardımcı, işine hakim, iki tarafın da haklarını gözeterek süreci yürüttü. Çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde bütün işlemlerimizi hallettik. Bir emlakçıya ihtiyacımız olursa yine seve seve kendisine danışırız.

Harun Çınar

Tunç bey bu hafta kiralamis oldugumuz ev konusunda cok yardimci oldu. Kibar, anlayisli ve cozum odakli biri, tesekkurler.

M******* Y*******

Geçen hafta Tunç bey sayesinde bir ev tuttum. Her konuda bana çok yardımcı oldu. Kendisine ilgisi ve sabrı için çok teşekkür ederim.

Samet Güner

Gayrimenkul Hizmetlerinde Sonuç odaklı cevap alabileceğiniz Güvenilir işinde uzman tek bir Kişi tunç Saraç teşekkür ederim

Ayberk Fikirli

Kiracısı olduğum evin satış süreciyle ilgilenirken gösterdiği özen, hassasiyet ve saygı, maalesef arayıp da bulamadığımız cinsten. Kendisine bilahare teşekkürlerimi iletiyorum. Gelecekte birlikte çalışmak isteyen her kim olacaksa, fazlasıyla memnun kalacağından eminim.

Serdar Karaer

emlak işi denilince akla ilk önce guven duyulması çok zor bır sektör olarak gorunuyordu taki Tunç Beyi tanıyana kadar artık onun sayesinde her şey çok rahat ve güvenilir halde işliyor, Sektörün biçilmiş kaftanısın iyi varsın, İşlerinde çok başarılı olmanın sebebide çok gerçekçi ve samimisin. sakın bu sektörden ayrılma derim...

S******* D*******

Çok ilgili, konusunda uzman ve gayet açıklayıcı bir şekilde yeni evimizle ilgili bizlere yardımcı olduğu için Tunç bey' e teşekkürlerimi sunuyorum. Bol kazançlar dileğiyle.

Emre Metin

Yapmış olduğumuz işlem ile ilgili bilgi akışı güvenli paylaşım konusunda teşekkür ederim.

Ömer Salih Yücelsin

Tunç Bey, yapmış olduğumuz çalışmada saygı, sevgi çerçevesinde ve prensipli iş tutuşu ile beğeni ve takdirimizi kazandı. Kendisi ile tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnun kaldık, çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının devamını diliyorum

Deniz Soylu

i am very pleasure to write here that i have been kindly assisted and rightly informed since beginning by Mr.Tunç for my new home.

İbrahim Karaköse

Re/max bünyesinde hizmet veren Tunç bey ile tanışıp sattığım daire için yaptığı aracılık hizmetinden Memnun kaldım. Samimi, sıcak ve gülen yüzlü tavrı için çok teşekkür ederim.

Burak Kipel

Tunç beyle tanıştığımız günden itibaren gayet samimi ve iyi niyetli yaklaşımşarından dolayı çok memnun kaldık

Hamza Yağan

Re/max bünyesinde hizmet veren Tunç bey ile tanışıp aldığım daire için yaptığı aracılık hizmetinden son derece memnunum.Samimi, sıcak ve gülen yüzlü tavrı için çok teşekkür ederim. Saygılarımla

Muammer Dikmen

06.12.2018 tarihinde tuzladaki evimin satış tapu işlemini Re/max Tunç bey vasıtası ile yapmış bulunmaktayım.Yapılan bu satış işleminde dürüst ve problemsiz bir şekilde gerçekleşmesinden çok memnunum.Bu ahlaklı Çalışmadan dolayı teşekkürü borç bilirim

Al Yapı

Acenteniz olan Remax Promise den aldığımız hizmetten ve güvenden, işin başından sonuna kadar olan takibinden son derece memnun kaldığımızı tarafınıza bildirir teşekkür ederiz.

Ahmet İşler

ÇamlıcAda sitesinden aldığımız 2 adet daire ile ilgili Promise ofis yöneticilerin den Tunç Saraç bey' in işin başından sonun kadar gösterdiği, ilgi alaka, nezaket ve tecrübe birikimden fevkalade memnun kaldım.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.