PROFESYONEL VE HIZLI ÇÖZÜM1962 Istanbul doğumluyum. A.Ü İktisat fakültesi mezunu, evli ve iki çocuk annesiyim. Emlak sektörüne olan ilgim, benim iş hayatına uzun soluklu bir yolculuğua çıkmama sebep oldu. 1996 yılında başlayarak gayrimenkul satış ve pazarlama sektöründe yerimi aldım. Sektördeki gücüne olan inancım ve profesyonel çalışma şeklinden dolayı Remax markası altında mesleğimi sürdürmeye devam ediyorum. Amacım, siz müşterilerime dürüst, güvenilir ve profesyonel bir hizmet vermektir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Ani Harzivartyan portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

K*******

Sevgili Ani Hanım Ortak bir arkadaşımızın vasıtasıyla sizi buldum. Kişisel problemlerden dolayı oldukça zorlu bir satış işleriyle size başvurdum. Gerek siz gerekse yardımcınız Leda hanım, her türlü isteğimi memnuniyetle karşılayıp özel durumumuza göre hareket ettiniz. Emlak danışmanlığı yanı sıra bir dost gibi yükümüzü benimsediniz. İkamet olmayan evde kalan çiçeklerin sulanmasın hiç unutmayacağım. Yukarda da dediğim gibi zolu bir işlemi alnınızın akıyla bitirdiniz, çok teşekkür ederim. Her bir emlak danışmanı hem de değerli dostlar kazandım.

Behire Palas

Ani Hanım ve Leda Hanım'la çalışmaktan büyük keyif aldım.Yormadan,sıkmadan satış sürecini yönettiler.Benim soru sormama gerek kalmadan her tür bilgilendirmeyi yapmaları beni çok memnun etti.Emeklerinize sağlık.Herşey için sonsuz teşekkürler.

C*******

Sevgili Ani Hanım ve tabi ki Leda hanım yardımlarınız için minnettarız. Özellikle Ani hanım sizden ve çalışma tarzınızdan duymuş olduğum güveni belirtmeden geçmek istemem. Leda hanım da tüm sabrı ve nazik tavrıyla bizleri çok iyi hissettirdi. Remax ailesine bunlar için teşekkür ederim.

Arşaluys Khelghat

Ben son seneler Remax'la çalışıyorum ve çok memnunum. Hayatımı kolaylaştırıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Murat Açıkbaş

Ani ve Leda hanım bize bu süreçte yani daireyi alırken verdikleri destek ve özverili çaba gerçekten takdire şayandı her oluşan gelişme ile bize çok yardımcı oldular ve her çözemediğimiz sorunda bize yol gösterdiler her ikisinin süreçteki tecrübe ve katkılarından dolayı çok teşekkürler ve başarılarının devamını diliyorum.

Ağavni Fıratoğlu

Ani Hanım ve Leda Hanım her zaman her konuda sonsuz özveri ile destek oldular. Bugüne kadar birçok iş yaptık. Her işte aynı özveri gösterdiler. Tavsiye ettiğim kişiler de sizlerle olan çalışmalarında çok memnun ve mutlu oldular. Leda Hanım saat kaç olursa olsun tüm aramalarımı cevaplandırdı ve yardımcı oldu. Ani hanım ve Leda Hanım'a tecrübelerinde ve titizlikle çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve Saygılarımla

Elif Şenyürek

Ani Hanım ve Leda Hanım ile tanışma fırsatı elde ettiğim için çok şanslıyım. İşlerim kolaylıkla ve hızlı bir şekilde sonuçlandı. Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum.

F*******

Tesadüfün Güzeli; Leda Hanım'ı aradığımda aldığım sıcak bir ses tonu duydum ki muhtemelen o esnada kendisi ile iş yapmaya karar verdim. Profesyonellik ve iş devamlılığı açısından Ani Hn. ve Leda Hn.'a çok teşekkür eder, başarılar dilerim.

T*******

Evimize güvenilir bir kiracı arayışımızda bize her türlü desteği sunan, gerek profesyonel, gerekse insani yardımlarını esirgemeyen bayan Ani ve bayan Leda'ya teşekkürü bir borç biliriz.

Melkon Özal

Remax / Karun Firması ile yaptığımız iş birliğinden son derece memnun kaldık. İşlemler profesyonel bir şekilde gerçekleşti, Tüm prosedür hızlı titiz v güler yüzlü yaklaşımla, disiplinli bir şekilde halledildi. Emek veren herkese teşekkür ederim.

K*******

Ben Op. Dr. Karin Bozkurt kendi kızım gibi sevdiğim asistanım Selin Dökmeci'yi güvenle ve gözüm arkada kalmadan yaşayabileceği bir eve yerleştirmek için can atmakta iken süper bir şekilde yardımımıza koşan danışmanlarımız bayan Leda ve bayan Ani'nin sayesinde çok uygun ve güvenli bir yuvaya kavuşturduk. İçten çabaları ve değerli yaklaşımlarıyla her halleriyle profesyonellik ayarında insanca davranışlarıyla övgüyü hak eder Remax danışmanlarımıza teşekkürü borç bilir tekrar yeni bahanelerle iş birliği dilerim. Sevgilerimle

H*******

Gayrimenkul sektöründeki değerli bilgileriyle yol gösterici olduğu için kendisine çok teşekkür ederim. Son derece profesyonel bakış açısı ile bize vizyon katması, çok faydalı oldu.

Murad Köşker

Gayrimenkül denilince aklıma gelen tek isim olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

Gülşen Aslan

Ani ve Leda hnm ev arama ve alma sürecimde çok destekleyici oldular. Çok profesyonel çalıştırdıklarını buradan bir kez daha söylemek istedim.

V*******

Leda Hanım sayesinde istediğimiz evi kısa zamanda bulduk.ince eleyip sık dokuyan bir çalışan .Güvenilir ve çalışkan.Başarılarınız daim olsun

Tamar Perez

Leda Hanim sayesinde hızlı ve taleplerimize uygun bir ev bulduk.Ne istediğimizi anlayan ve çözüm odaklı olarak çalışmaktadır.Teşekkür ederim.....

Nazar Söğüt

Ani Hanım, bilgilendirmeleriniz çok tatmin ediciydi, tekrardan teşekkür ederim. Saygılarımla

A*******

Ev arama sürecinde sayın Ani Hanım ve Leda hanımdan gösterdikleri ilgi ve alakadan çok memnun kaldım... teşekkür olarak bir şeyler yazmak istedim...

Abdurrahman Kurt

Ani hanım ofis arayışımızda çok yardımcı oldu. Süreci en iyi şekilde yönetti. Başarılarının devamını diliyorum. Çok teşekkürler,

N*******

Ani hanım ve Leda hanım dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Sayelerinde güvenli ve hızlı bir şatış yaptık. Kendilerine çok teşekkür ederim..

Giorgio Giovanni Perez

Leda Hanım, Güler yüzü, samimiyeti, özverili çalışmasıyla aradığımız ve bize uygun evi bulmamız için bize çok yardımcı oldu. Leda Hanım'a teşekkür ederim.

Seta Çalıkyan

Leda hanim'a çok teşekkür ederiz bizimle çok ilgilendi zaman ayırdı .kendisi cok çözüm odaklı ve guler yüzlü biri bilmenizi istedim.

H*******

Ani hanım sunmuş olduğu danışmanlıktan ötürü teşekkür ederim. Sayesinde beklentimizi karşılayacak bir ofise ulaştık.

Muhteşem Anlar

güler yüzü ve güven veren tavrı ile karşılaşacağınız en kıymetli danışman

B*******

Leda hanım bizimle ilgilendi iletişimi iyi güler yüzlü her türlü sorumuza profesyonelce ve çözüm odaklı cevaplar verdi .Teşekkür ederim.

Ebru Karahan

Leda hanımla görüşmüştük çok ilgiliydi bize karşı.ne zaman arasam mutlaka ulaştım kendisine.gösterdiği evlerden memnun kalmıştık.gerçekten iyi,anlayışlı ve güler yüzlüydü.

M*******

Her zaman güler yüzlü mükemmel hizmet.

S*******

Leda Hanım, dürüst ve özverili çalışmasıyla beklentime uygun evi bulmam için bana çok yardımcı oldu. Leda Hanım'a teşekkür ederim.

S*******

Elinden gelenin en iyisini yaptı. Surecin her anında son derece yardımcı oldu. Ortaya çıkan her aksiliği profesyonelce çözdüler. Son derece memnun kaldık

E*******

Ani ve Leda Hanım çok ilgiliydi. Aldığım hizmetten dolayı çok memnun kaldım.

A*******

Çok ilgili ve yardımcı, teşekkürler.

S*******

İlgi ve bilgi, müşteri memnuniyetine önem veren sonuç odaklı olması şirketi bir adım önde olmasını sağlıyor.

H*******

Ani hanım ve Leda hanım oldukça ilgililer, konuya hakimler ve her detayla ilgileniyorlar. Memnun kaldık, teşekkürler.

A*******

Her şeyle çok ilgili ve çok dikkatliydi. Bizim emlak alim ve satımında çok başarılıydı. Her konuda titizlikle yaklaştı en iyi şekilde sonuçlanması için çalıştı. Her şey için çok teşekkür ederim

L*******

Son derece yardımsever sorumluluğunu iyi bilen bir kişi.

T*******

Bizi doğru yönlendirdi ve kısa zamanda uygun bir emlak satın almamızda çok yardımcı oldu.

S*******

Evimizi kiralama konusunda hassas, profesyonel yaklaşımları ve titiz çalışmalarından dolayı Ani Hanım ve Leda Hanım’la çalışmak her zaman tercih sebebimiz olmuştur. Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

T*******

Her zaman net, şeffaf, dürüst, müşterisinin lehine düşünen, titiz çalışan, uzun yıllardır mülkiyetlerimizin kiralama işlemleriyle ilgili çalışıyor ve son derece memnunuz, bizi üzecek bir kiralama olayı yaşamadık. Kiralamadan sonra da desteklerini hiç bir zaman esirgememiştir.

C*******

Danışmanın Ani Hanım sayesinde 1 yıldır arayıp bir türlü 'evim' diyebileceğim evi bulamıyorken, kendisi ve ekibi sayesinde sıcak bir eve kavuştum. Kendisinin ve ekibinin nezaketi ile ilgisine ne kadar teşekkür etsem az. Umarım hem bana hem de kendisine şans getirmesi dileğiyle. Sevgiler

S*******

Ani hanım her şey için çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz, tatlı diliniz beni sakinleştiren konuşmalarınız ile harikasınız. .Jestiniz de inanılmazdı. Kızım çok şaşırdı hoşuna gitti. Ellerinize sağlık emeğinize sağlık. Geldiğimde o ferah kahvemizi mutlu huzurlu içeceğiz.Güvenilir, samimi ve sıcak kişiliğiniz ile işinizi hakkıyla yaptığınız için Tebrikler

A*******

Evi internet üzerinden görüp Ani Hanım ile iletişime geçtik, kendisi bizlere o an cevap veremese de çağrımıza dönüş yapıp işini ne kadar profesyonel yaptığını hissettirmiş oldu. Her şey için teşekkür ederiz.

A*******

Ani ve Leda Hanım evi beklediğimden çok daha hızlı kiralayarak işlerimi ne kadar iyi yaptıklarını gözler önüne serdiler. Her şey için teşekkür ederim.

M*******

Bu evi Ani Hanım ve Leda Hanım sayesinde ve onların özverili çalışmaları sonucunda kiraladım. ikisini de çözümsel tavırları nedeniyle sonsuz teşekkür ederim. Bundan sonra ihtiyacım olursa geleceğim ve her zaman güvenle önereceğim tek adres onlardır. Bu dönemde böyle dürüst, net ve iyi gayrimenkul danışmanlarıyla karşılaştığım için çok şanslıyım. Tekrar çok teşekkürler.

I*******

Ani ve Leda Hanım; İlk aramamdan itibaren gayet samimi ve ilgili olduğunuz için teşekkür ederim. Mesai içi/ dışı saatlerde ulaşabilir olup yardımcı olmanız süreci hızlandırdı, bunun için ayrıca teşekkürler.

N*******

Ani Hanım ve Leda Hanım; Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Sayenizde huzurla oturacağım bir evimiz oldu. Görüşmek dileğiyle sağlıkla ve mutlulukla kalın.

H*******

Ani Hanım; Leda Hanım; Her şey için teşekkür ederim. Sayenizde hızlı ve kolay bir şekilde yeni evime yerleşiyorum. Tekrar görüşmek üzere. Eve kahveye de beklerim :) Sevgiler

P*******

Ani Hanım ve Leda Hanım Öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkürler. Bütün işlemlerin sorunsuz halledilmesi çok memnun edici. Emeğinize sağlık

F*******

Minicik sıcak evimizi ancak bu kadar sıcak ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarınızla kavuşabildik. Erguvanlı, İstanbul'un ağırbaşlı caddelerinin habercileri ve koruyucularıyız. Sevgiler

A*******

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım; Sizleri tanımış olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İşinizi özveri ile yapmak dışında çok değerli insanlarsınız. Dürüstlüğünüz, iş ahlakınız, özverili çalışmanız takdire şayan. Emeklerinize sağlık, her şey için çok teşekkür ediyorum. Nice işlerde görüşmek dileğiyle.

T*******

Sevgili Ani ve Leda Hanım'a ; İnsanın bir hayalle çıktığı yolda sizin gibi güzel insanlarla karşılaşması şanstır. İlginiz ve iletişiminiz için çok teşekkürler. İlerleyen zamanda tekrar görüşmek ümidiyle.

A*******

Sayın Ani Hanım ve Leda Hanım; Sizleri evimi satmaya karar verdiğimde tanıdım. Yüz yüze görüşmeden bana telefondan sesinizle güven verdiniz sağ olun. Hele yakından da tanıdıktan sonra sizin nasıl bir insan olduğunuzu öğrendim. Özveriyle çalışan güler yüzlü dürüst insanlar olduğunuzu gördüm. Allah sizden razı olsun. çok iyisiniz. Her şey için teşekkürler. İyi çalışmalar dilerim. Sevgi ve saygılarımla.

N*******

Sevgili Ani Hn; Bir çok meslektaşınıza aynı anda beklentimi açıklamama rağmen, sadece sizin ilgilenip bana alternatifler sunmanız beni çok memnun etti. Aynı ilgi ve titizliği de işlemlerimizin tümünde gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Remax'a yakışır profesyonel samimi, ilgili duruşunuz ve yaklaşımınızın devamını diler, sizi tebrik ederim. Sevgili Leda Hn. Evimi bana titizlik, özveri ve samimiyetle gösterdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa zamanda en uygun kiracıyı bulacağınıza da inancım sonsuz. Sevgiler Nergis Karan

H*******

Merhaba Ani Hanım; Her zaman göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için öncelikle teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok güzel bir tecrübeydi. Her zaman bir beraber çalışmak dileğiyle.

Yılmaz Erdi Dede

Ani Hanım ve Leda Hanım; Sürecin başından bu yana gerek sözleşme süresince, gerekse ara bilgilendirmeler konusunda beni sürekli bilgi ve beni ara ara aramaları ile mutlu ettiler. Bir önceki hizmetimi de Karun'dan almıştım. İhtiyacım olduğumda yine sizlerleyim. Teşekkürler Karun Ailesi

Atalay Yeni

Ani Hanım; Sıcak ses tonunla, ilk tanışmada geçen his ile nazik tavrınızla hatırlayacağım sizi. Her şey için çok teşekkürler.

Furkan Deniz Umaç

Ani Hanım ve Leda Hanım; Ev arama sürecimi kolaylaştırdığınız ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim. İşinizdeki ciddiyetiniz ve güler yüzünüz bu süreci benim için daha keyifli yaptı. Saygılarımla

Metin Sayın

Sevgili Ani Hanım; Müşterilerinize hizmet sunarken kurumsal ciddiyet ve düzenin yanında güler yüzlü ve sıcak bir ortam sunmanız çok hoşuma gitti. Böyle profesyonel bir ekiple yaptığınız çalışmaların devamını dilerim. Sevgiler İlhan Akyüz Metin Sayın

Mirizhatijiang Maimaiti

Ani Hanım; Sizin ile çalışmak çok güzeldi. Bize çok yardımcı oldu. Çok nazik, çok iyi insansınız. Her şey için çok teşekkürler. Mirizhatijiang Maimaiti

Nairi Barsamyan

Ani Hanım; Biz gençlere atmış olduğumuz bu adımı kolaylaştıran yaklaşımınız ve yardımseverliğiniz için çok teşekkür ederiz. Umarız diğer yatırımlarımızda da sizlerle çalışabiliriz. Sevgilerimizle Nairi Barsamyan Aren Umut Camgöz

Büke Bora

Leda Hanım ve Kirkor Bey; Süreç boyunca samimi yaklaşımınız, daima destekleyici ve iyimser olmanız, gerçekten olumlu yöndeki emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Dostlukla iyi çalışmalar dileklerimizle. Büke Bora Cahide Bora

Ayşen Sarı

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım, İstanbul'a döndüğümde henüz ilk gezdiğim ve çok sevdiğim daireyi hızla tutmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Her şeyden çok memnun kaldım. Yardım severliğiniz ve dikkatiniz beni çok mutlu etti.

Lara Yayla Demir

Ani Hanım, Dostça yaklaşımınız, ilginiz için teşekkürler. Kendinizi bir emlak ofisiyle değil bir arkadaşımla görüşüyor gibi hissettirdiniz. İyi çalışmalar Lara Demir

Betül Tuğçe İzgi

Sevgili Ani Ve Leda Hanımlar; Yeni mezun bir genç olarak yeni hayatıma adım atarken bana olan yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ev aramanın, emlakçıya güvenmenin çok zor olduğu şu dönemde birer abla hassasiyetiyle bana yaklaştığınız için kendimi çok şanslı hissediyorum. İşiniz bol, kazancınız bereketli, hayatınız şanslı olsun. Sonsuz Sevgiler Mimar Tuğçe İzgi

Ali Rıza Koray

Desteğiniz ve hızlı çözümünüz için tekrar teşekkürler. Sevgiler

Nilay Güven

Sevgili Remax Ailesi; İzmir'den çıktığımız bu yola, kararsızlıklarımızı da, endişelerimizi de çok iyi anlayarak, Leda Hanım ve Ani Hanım çok yardımcı oldular. Yolumuza çıkan pürüzleri ve engelleri birer birer aşmamıza yardımcı oldunuz. İlginiz ve sevginiz için çok teşekkürler ederiz. Levent ve Nilay Kardeşler

Gizem Taştan

Evimi ilk defa kiralarken, ilk defa çalıştığım ve evimi ilk gösterdiği kişiye veren Leda Hanımın uğurlu olduğuna inanmamak mümkün değil :) Pozitif enerjisi, güler yüzü ve çalışkanlığıyla "emlakçı" ön yargısını alt üst ettiği için teşekkürü borç biliyorum. Umarım her zaman bol kazançlı bol sağlıklı işleriniz olur.. Sevgiyle kalın Gizem

İsmail Resul Alagöz

Emlakçılara pek sıcak bakılmayan sektörde Leda hanım tüm tabuları yıkıyor. İlgi ve alakası sanki kendi kiralamış gibi ilgileniyor. Güler yüzü ve yardımı apayrı bir konu zaten. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

Osman Özdamar

Arama kapsamında bulduğum evde ilgili bir şekilde ilgilenmek ve verilen aramada geri dönüşler olsun ilgilenmelerinden memnun oldum. Evrak işlerinde de çok disiplinli çalışması dikkat çekiciydi. Bu işlemlerin 3 günlük süre zarfında ilgileri ve ağırladıkları durum için teşekkür ederim.

Varsenik Güreh, Ağavni Güreh

Her zaman olduğu gibi titizlik ve özenle evimizle ilgilendikleri için Leda Hanım ve Ani Hanım'a çok teşekkürler ediyoruz.

Nurhan Sözüdoğru

Sevgili Ani ve Leda Hanım, Yeni evimizi bulmamıza ve sorunsuz bir şekilde yerleşmemize katkıda bulundular. Özellikle problemlere olan hem kurumsal hem de aile gibi olan yaklaşımlarından çok etkilendik. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Sevgiler Natali & Nurhan Sözüdoğru

Sunay Yağız Şimşek

Ev bulma ve kiralama aşamasında gerekli ilgiyi gördüm. Gayet profesyonel bir şekilde evi kiraladım. Sunay Yağız Şimşek

Nazeli Sayra Kurtoğlu

İlk iletişim kurduğumuz günden bu yana bizimle çok güzel ilgilendiler. Leda Hanım büyük bir ilgiyle süreç boyunca bize yardımcı oldu.İhtiyaç duyacak olan tüm tanıdıklarıma güvenle önerebileceğim bir kurum. Nazeli Sayra KURTOĞLU

Ağavni Güreh

Ani Hanım ve Leda Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Her zaman için sonsuz ilgi ve fedakarlar. Emeklerine sağlık.

Halil Paşaoğlu

Sahibinden.com'da gördüğüm ev ilanından sonra hemen aramaya karar verdim.Verilen ilan için en erken arayan bendim ve Ani hanım ile konuşma fırsatını yakaladım.Kendisi cidden büyük bir profesyonellikle bana yaklaştı ve ihtiyaçlarım doğrultusunda bana evi söyledi ve ilk benim göreceğimi iletti. Leda hanımın katkılarıyla evi görme şansım oldu.Daha sonra anlaşma için geldiğim remax ofisinde kendileriyle yüz yüze tanışma fırsatım oldu ve evi tutum, sözleşmeyi yaptık. Ekibine katkıları için teşekkür ederim. Saygılarımla

Faruk Korkmaz

Şişli Merkez Camisinden Remax Logosunu gördükten sonra Leda Hanım aynı gün eşimin beğendiği evi bulduk ve bugün imzaları attık. Leda Hanım ve Burçin Hanım ve ekibine teşekkür ederim.

Erol Nakaş

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım; Evimizin kiraya verilmesi için yaptığınız titiz çalışmalar, dürüst ve ciddi, prensipli yaklaşımınız için teşekkür eder, başarılarınızın artarak devam etmesini dileriz. Anna & Erol Nakaş

Timur Taşcan

Ani Hanım ve Leda Hanıma özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz. Timur Taşcan

Dalya Nur Karakuş

Sevgili Ani ve Leda İstanbul gibi bir şehirde ev aramak içine sinen ev bulmak zor. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Samimiyetiniz ve sıcak kanlılığınız beni çok mutlu etti. ilginiz için teşekkürler

Arakel Yapıcı

Çok değerli Ani ve Leda Hn. Tanışmamızdan kısa bir süre zarfında göstermiş olduğunuz ilgi, alaka hassasiyet anlamında ve de dürüstlük, güven, işini doğru bir şekilde yaptığınız için çok teşekkür ederim. Hiçbir şekilde akılda soru işareti bırakmadığınız için işiniz ile ilgili bundan sonrası içinde müsterihim. İnşallah gelecekteki işlerimizde de birlikte çalışmak dileğiyle. Sayılar sevgiler başarılarınızın devamını dilerim. Arakel Yapıcı

Talar Ökke

Sevgili Ani ve Leda hanım; Evi görmeden kiralayarak size bir ilk yaşattığımızı düşünüyoruz. Sadece telefonla konuşmamıza rağmen o kadar içten ve samimiydiniz ki. Tanıştığımız zaman da o güzel enerjinizi verdiniz bize. Güler yüzünüz ve samimiyetiniz o kadar içten ki.Sizi tanıdığımız için çok mutluyuz. En baştan pozitif enerjiniz ve tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz. Dileriz her şey gönlünüzce olsun. Vanya ve Talar

Kirkor Boyacıoğlu

Sn. Ani Hanım ve Sn. Leda Hanım Ada'daki dairemi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kiraya vermenizden dolayı müteşekkirim.Yaptığınız hizmetin kalitesi ve yaklaşımınızdan dolayı tebrik ederim. Herşey gönlünüzce olsun. Kirkor Boyacıoğlu Arman-Nadya Çakır vekili

Damla Pinçe & Onur Kapıkıran

Sevgili Ani ve Leda Hanım; Kurtuluş'ta bir aylık ev arayışımız sonrasında size rastlamak bizim için büyük şanstı. Sayenizde içimize çok sinen bir evde yaşama imkanımız oldu ve ne mutlu ki sizlerle tanışmış olduk. Nice konserlerde bir araya gelmek dileğiyle. Sevgiler

Yasemin &adem Reyhancan

Sevgili Ani ve Leda Hanım; Güler yüzünüz, ve tutma süreci ve sonrasındaki tüm ilginiz, pozitifliğiniz için teşekkür ederiz. Sizinle tanıştığımız için kendimizi şanslı hissediyoruz. Güzel günler sizin olsun.

Abdullah Ömer Mamati

Uzun süren ev arayışımızın sonunda güzel bir daire bulmamızda bize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz, ayrıca ev tadilat işleriyle ilgilendikleri için çok memnun kaldım.

Lidya Cankardeş

Sevgili Ani Hanım ve Leda Evimizi kiralama sürecimizde göstermiş olduğunuz samimiyet ve yakın ilgi için çok teşekkür ederiz. Gözümüzün hiç arkada kalmadığı çok güven dolu bir süreç oldu. Sevgiler Lidya - İlyas Cankardeş

Damla Özenç

Ev arayışımın ikinci haftasında REMAX KARUN Emlak ve Ani Hanım ile Leda Hanımla tanışma şansım oldu. Dürüstlüklerinden ve güvenilir olduklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.Gayet şeffaf, anlaşılır ve sorunsuz bir ev kiralama süreci olduğu için tekrar teşekkür ederim.

Sevim Sevinç

Sevgili Ani hanım=tatlı dil güler yüz ilgi alaka her şey için teşekkür ederim.Leda hanım sizi de tebrik ederim.İkinizi de seviyorum.Kader bizi bir araya getirdi ayrı da kalmamızı istemiyor.Evimizi bugün tuttuk.Ev sahipleri de güler yüzlü anlayışlı kibar hoş kişiler.Allah hayırlı etsin.Sizlere de hayırlı işler versin.İyi akşamlar.

Etil & Zadik Bulduk

Merhaba Ani&Leda hanım, Öncelikle sizleri Leda Hanım'dan dolayı tanıdığım için çok mutluyum.Kiraya verilecek olan dairemizi kısa sürede kiraya vererek ve işinizde göstermiş olduğunuz detay ve iş severliliğiniz için, çok teşekkürler.Vermiş olduğunuz hizmetten çok memnun kaldık, sizi çevremizdeki dostlarımıza hiç düşünmeden tavsiye edeceğiz.

Koray Bostancıoğlu

Sayın Ani Hanım ve ekibi kontrat ıslak imza aşamasına gelene kadar yardımcı oldular ve her iki tarafında menfaatlerini adaletli ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirdiler. Her şey için teşekkürler.

Lüsan Şaşkal

Evimin kiraya verilmesi süresince REMAX KARUN 'da Ani Harzıvartyan yönetiminde ve Leda Yancı tarafında verilen hizmetten çok memnun kaldım. Her aşamada bilgi vererek özenli iletişim sağladılar. Teşekkür ederim.

Juliet & İbrahim

Sayın Ani Hanıma, Profesyonel bir servis, dürüst bir kişilikle bir araya geldiğinde başarı kaçınılmaz olur. Ani Hn. sizi tanıdığımız için çok mutlu olduğumuzu ve doğru bir insanla çalıştığımızı bu satırlarla ifade etmek isteriz.Başarıyı hak ediyor ve kazandığınız her kuruşun hakkını veriyorsunuz. Biz sizi çok sevdik iyi ki sizinle çalışıyoruz.

Nesli Yağlı

Sevgili Ani Hanım, Yaklaşık 7 aydır ev bakıyorum. Hem ev aramaktan hem de emlakçılardan yorulmuştum, kontrat yapmaya giderken evin başkasına verildiğini öğrendiğim bile oldu.Emeğiniz, dürüst ve açık olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Kolay bir ev kiralama süreci oldu benim için.

Ali Rıza Koray

REMAX KARUN ofisinden, tüm çalışanlarından, özellikle Ani Hn.'mın güler yüzlü, bilgili ve profesyonel yaklaşımlarından çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. Ali R. Koray

Ohannes Yancı

Sevgili Ani Hn. ve Leda Hanım Dairemizi kiraya vermek için sizlerden almış olduğum güler yüz, güven, samimi, huzurlu sıcak ilginizden ve yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Sizle birlikte kendimizi iyi hissettiğimiz ve hissettirdiğiniz için, bir daha, bir daha, olmak arzusu ile her şey gönlünüzce olsun. Sevgi ve saygılarımla

Fahri Kurt

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım'a verdikleri profesyonel destek için ve yeni ofisimizi kiralamada bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim.

Fahri Kurt

Sevgili Ani Hanım ve Leda Hanım'a verdikleri profesyonel destek için ve yeni ofisimizi kiralamada bizlere verdikleri destek için teşekkür ederim.

Sibel Akkaya

Sevgili Ani ve Leda Hanım'a, dairemizi bu kadar kısa sürede kiraya verdikleri, güler yüzlü, pozitif, titiz davranışları için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla

O. Agbulut

Remax gayrimenkul firmasından Ani hanıma isine verdigi ciddiyeti, hassasiyeti ve titizligi icin cok tessekkur ederim. Ekonomik durumun gerginligine ragmen, en kisa surede, devamli covum ureterek vede verimli bir sekilde evimi kiraya verdigi icin sonsuz tessekkurler.

Seyran Delice

Karşısındakini dinleyip, ihtiyacını ve isteğini anlayıp, değerlendirip elindeki en iyi seçenekleri sundu Karun. Ani Hn ve ekibinin çözümcül yaklaşımı, işlem bittikten sonra dahi ilgi ve takibin yapıldığı, insana değer veren bu profesyonel bir ekipten hizmet almak kendimi çok şanslı olduğumu hissettirdi.

Yılmaz Yılmaz

Remax la tanışmamız çok güzel bir zamanda yardıma ihtiyacımız olduğu bir günde çok yardımcı olan Ani hanım ve yardımcısı Leda hanım en kısa zamanda bize iş yerini bulup her işimizle ilgilendikleri için çok teşekkür ederiz.

Sezin Demir

Ani Hanım aracılığı ile bulduğum dairemde oldukça memnunum. Yardımları ve ilgileri için çok teşekkür ederim.

Pınar Domaniç

Sevgili Leda Hanım ve Ani Hanım, Hayalimizdeki bahçeli eve kavuşmamızda gösterdiğiniz ilgi, alaka ve yardımlar için çok teşekkür ederiz. Güler yüzlü ve güven veren sizin gibi insanlarla çalıştığımız için çok mutluyuz. Her şey için tekrar teşekkür ederiz. Pınar & Oscar

Hümeyra Öncü

Tamda istediğimiz gibi bir ev bulduğun, bizimle iletişimde çok içten, nazik, saygılı olduğun, zaman zaman aksilik var mı, diye sorguladığın, işim bitti demediğin için teşekkürler.İstanbul'da bırakıp geldiğim kızım bir şeye ihtiyacı olduğunda varlığını hissettirdiğin için, iş yerinin imajına uygun bir çalışanı olduğundan dolayı onlara da teşekkürler.

Füsun Kayan

Remax gayrimenkul firmasından Ani hanımın Şişli bölgesinde gerek kiralık ev arama gerekse yatırımlık satılık ev arama konusunda samimi ve dürüst yardımlarına teşekkür ederim.

Sevan Demirci

Ev arama süresince hiç bitmeyen enerjiniz, güler yüzünüz ve pozitif yaklaşımlarınızdan dolay çok teşekkür ederim.Bundan sonra da sizinle çalışmak isterim.

Arzu Can

Gülseren Hanım ve Leda Hanım vasıtası ile tanıştık Ani hanım ile. Evin satışı ve yeni ev arama döneminde yıldığım her an beni pozitif düşündürdüler. Kendisine tüm yardımları ve içtenliği için çok teşekkür ederim.

Silva Çelikoğulları

Sevgili Ani Hanım, Annemiz için kiralık ev arama sürecinde verdiğiniz, destek, çabalarınız, güler yüzünüz ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz. Tam da aradığımız gibi bir ev buldunuz size minnettarız. Çok teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.