KUŞADASI KONUT, YAZLIK, ARSA VE ARAZİ ALMAK SATMAK İSTİYORSANIZ UZMANIYLA ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?İzmir doğumluyum.Liseyi İzmir Özel Türk Fen Lisesi bölümünde bitirdim.Eskişehir Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Mimarlık bölümünde lisans öğrenimimi tamamladıktan sonra MNG Holding, Şahinler Holding ve Koçtaşta mimar olarak çeşitli pozisyonlarda çalıştım.
2011 yılında Kuşadasına taşınarak Kuşadası International Golf Resort, Kuşadası Ramada Resort ve Lagoon Resort projelerinde Proje Mimarı olarak görev aldım.
2015 başında gayrimenkul sektörüne geçme kararımla birlikte, dünya lideri Re/Max Pasha yı tercih ettim.Profesyonel, dürüst ve müşteri odaklı çalışma sistemi bu kararı vermemde büyük rol oynadı. Gayrimenkulünüzün doğru fiyat tespiti ve doğru pazarlama çalışmaları ile kazanca dönüşmesini istiyorsanız beni arayın.
Saygı ve Sevgilerimle,
Çağla OĞUZ
+90 532 722 31 33
Gayrimenkul Sektöründeki Ödüllerim;
Mayıs 2021 Ciro 2.si
Nisan 2021 Ciro 1.si
Nisan 2021 Müşteri memnuniyeti 1.si
Nisan 2021 İşlem 3.sü
Daha fazlası...

Uzmanlık Bölgesi

Türkmen Mah. / Kuşadası Yavansu Mah. / Kuşadası Kadınlar Denizi Mah. / Kuşadası Hacıfeyzullah Mah. / Kuşadası Ege Mah. / Kuşadası

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.
Çağla Oğuz portföyünde 9 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

Çok hızlı ve sonuç odaklı işimizi tamamladık. Profesyonellik , net bilgisi , hız , güleryüzlü hizmet için herkese öneriririm..

Ömer Nedirli

Çağla hanım. Güleryüzlü, ilgili ,işinin ehli, profesyonel, tecrübeli ve deneyimli mükemmel bir insan. Yapmış olduğu danışmanlık hizmeti ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

H*******

Sorunsuz ev satışımız oldu. Özellikle Çağla hanım bize çok yardımcı oldu.

Ievgen Yorobıov

Everything was good, thanks for service , ı would lıke to work with her again.

Charles Millieton

she's on great real estate agent. she angeary from hard thanks for everything

Ahmet Sildir

Diyaloğu mükemmel herşey şeffaf ve dürüst işini gayet layğı ile yerine getiren kendisiyle çalışmaktan memnun olduğum işinde gayet başarılı

Vladimir Slovesnyy

When I met with Çağla, I was astonished by her. She was extremly professional in her work and commicication. She is open , approach and friendly. Totaly remarkable.

Memduh Aydemir

kısa sürede bütün işlemleri halettik.çok memnunuz, herkese tavsiye ederiz. bilgisi, hızı güleryüzü harika bir danışman

Murat Turan

zorlu ve uzun bir süreci çok güzel yönettiler. Her zaman tercihimiz olacaklar

Emine Akın

Kiralama işleminden çok memnun kaldık.Daha önce de evimizi Çağla Hanım kiraya vermişti.Tekrar kendisiyle çalışmak keyifliydi.

Cem Hamdi Albayrak

Çağla Hanım son derece ilgili,bilgili,sevecen yaklaşımıyla işimizi tamamlamamızda yardımcı olmuştur.

Ali Karacaoğlu

Oldukça kibar, sektöre hakim,düzenli bilgilendirme yapan,bize fikir vererek yardımcı olan bir danışman.Kendisinden oldukça memnun olduğumu belirtmek isterim.

Ahmet Kılıç

Memnun kaldık,teşekkür ederiz.

Vasfi Merzifonlu

Herşeyden önce iyi bir insan.Hızlı rahat bir işlem gerçekleştirdik.Teşekkürler.

Gökmen Aksak

Çağla Hanım çok ilgili bir danışman.Verdiği hizmetten çok memnun kaldık.Kendisine çok teşekkür ederim.

Yeliz Akçınar Ballı

Çağla Hanıma çok teşekkür ederiz.Bizimle çok ilgilendi ve kısa sürede evimizi sattı.

Müşnikaz Tahtacı

Çağla hanım bizi çok iyi bilgilendirdi.Bütün sorularımıza cevap bulduk.Çok memnun kaldık.Çağla hanım çok profesyonel çalıştı, çok teşekkür ederiz.

Ayetullah Özgür

Kiracı olarak oturduğumuz evin satış sürecinde sabırlı, anlayışlı, çözüm odaklı olduğunuz ve yardımseverliğiniz için teşekkür ederim.

Özlem Hüner

kendisi başından beri alakalı, ilgili ve düzenli çalışmaktadır. Her konuda bilgilendirme yapıldı. Sistematik ve düzenli çalışmaktadır. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Atakan İnanç Karataş

Emlak piyasasında yaşadığımız zorlu süreçlerin ardından Çağla Hanım ile tanışmamız ve ondan aldığımız hizmetler en büyük şansımız oldu. Mülkümüzün reklam pazarlama ve satışındaki profesyonel ve satış odaklı çalışmaları bizi çok kısa sürede sonuca ulaştırdı. bize yapmış olduğu tüm danışmanlık ve yönlendirmeleri, doğru bilgilendirmeleri ve kısa sürede satışımızı gerçekleştirmiş olduğu için çok teşekkür ederiz.

Ali Yılmaz

Bugüne kadar gördüğüm, işlem yaptığım, herşeye hakim, evrak düzenini bilen, kurumsal bazda çalışan tek emlak danışmanı sizsiniz.En içten duygularımla sizi kutlarım.

Cenk Yılmaz

Danışmanımız Çağla Oğuz'dan çok memnun kaldık.Özellikle güleryüzlü, hızlı ve işlerimize karşı göstermiş olduğu özveri ve hassasiyetten dolayı minnettarız.

Ferdi Kabakçı

Harika biri çok yardımcı oldu.

Hakan Çakaloğlu

İş bitirici ve aldığı görevin takipçisi.

Elnaz Rahnama Hacıkerimoğlu

Bilgili, işinde uzman aynı zamanda mimar olduğu için çok güzel bilgileri paylaştı.

Tuncay Kalender

Çağla hanım Kuşadasında ki emlak işlerimizi her zaman düzenli ve titiz şekilde halletti. Hekrese tavsiye ederim, çok teşekkürler kendisine.

Süleyman Yıldız

Remax'la yaptığım alışverişte Çağla Oğuz'dan çok memnun kaldım ve herkese tavsiye ederim çok anlayışlı ve güler yüzlü Çağla hanıma teşekkürlerimi sunarım.

Necdet Demir

işini çok iyi takip edip, gayret ve özenle yaptığı için çağla oğuz'a teşekkür ederiz.

Havva Denizci

Öncelikle danışmanımız Çağla hanıma teşekkür ederim. bana çok yardımı olduğu için. Düzenli disiplinli çalışmasından dolayı benim takdirimi kazandı. Remax ailesine de çok teşekkür ederim, çok sistematik çalışıyorlar. Çağla hanımın başarılarının devamı gelmesi dileği ile. İşinde çok başarılı, düzgün, dürüst bir iş çıkardığı için herkesin tercihi olacağından eminim. Ben herkese tavsiye ederim.

Emel Gençaslan

Çağla hanım son derece profesyonel, dürüst ve deneyimli birisi. Gelecekte mutlak surette kendisi ile tekrar çalışmak isterim.

Özgü Eraslan

Çalışkan, özverili, yardımsever ve güler yüzlü hizmetinden dolayı Çağla Oğuz'a teşekkür ederiz. Böyle bir personele sahip olduğunuz için çok şanslısınız.

Hava Denizci

öncelikle çağla oğuz hanıma minnettar olduğumu dile getirmek isterim remax böyle bir başarılı düzgün bir çalışanı olduğu için çok şanslı bana her konuda güven verdile. işlerini düzenli, disiplinli yaptıkları için çok çok teşekkür ediyorum. bir daha bir ev almak ve evimi kiralamak istersem kesinlikle remax ailesinin bireyi olan çağla hanımı seçeceğimden eminim.

Berrin Gürler

çok güven verici danışman. sizin ne istediğinizi çok iyi anlayıp o yönde hareket ettiği için kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlıyor. çok memnun oldum.

Hanife Fatma Okten

Çok memnun kaldık, teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Bülent Aker

Aslında bu çok geç yazılmış bir yorum. Onun için Çağla Hanım dan özür dilerim. Kuşadasında hem evimi sattım hemde bir aile dostu kazandım. Çağla hanım mükemmel bir danışman. Tereyağından kıl çeker gibi işlerimizi güvenli bir şekilde tamamladı.Yılların devlet tecrübeli bir kişisi olarak herkese güvenle önerebilirim. Allah yolunu bahtını açık etsin. Herşey için teşekkür ederiz. Saygılarımla

Mustafa Yıldırım

çağla hanım ile ilk görüşmemizden itibaren yakın ilgi ve güven duygusu ile satış süreci sürdü ve sonlandırıldı. teşekkür ederim.

Hüsetin Görür

Mükemmel bir Gayrimenkul Danıişmanı, ingilterede ki herkese öneriyorum. Yardımları için çok teşekkür ederim.

İlknur Karalezli

Kuşadası Remax'tan Çağla Oğuz hanım ile çalıştım.Buradaki emlak konusundaki değerli görüş ve önerileri ile ev sahibi oldum.İlgisinden ve alan hakimiyetinden oldukça yararlandım ve hizmetlerinizden çok memnun kaldım.

Hakan Çakaloğlu

Çağla hanıma ilgi ve desteğinden dolayı çok teşekkür ederim.

Şermin Cirit

Çağla hanım, sıcak kanlı güleryüzlü, samimi ve içten davranışınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Aileden biriym, iş gibi davranmanız bize güven verdi. Evimizin satılını kısa süre içinde gerçekleştirdiğiniz için teşekkürler. Evin satışı bitti ama dışarıda görüşeceğim biriyle tanışma fırsatı buldum.

Nevrihan Başar

Çağla Hanımın, sunduğu hizmet ve çalışmalardan çok memnun kaldık, çevremizdeki herkese öneriyoruz. Teşekkürler !

Metin Dedek

Çağla Hanımla kısa bir zamanda tanıştık. Ama yıllar önce tanışmışım gibi şanslı hissediyorum. Çevremdeki dost ve arkadaşlarıma tavsiye edeceğim. Çağla hanım tecrübesiyle işi bilen, dürüst ve şeffaf bir danışman. İşinde başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Sancak

Her şey için teşekkür ederim sevgili Çağla ve Derya...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.