GAYRİMENKUL YILDIZLARININ BULUŞTUĞU ADRES...2002-2005-2006 RE/MAX Int. % 100 Club Üyesi
2004-2007-2008-2009 RE/MAX Int. Yıldızlar Club Üyesi
2003 RE/MAX Int. Platinum Club Üyesi1966 yılında Paşabahçe-İstanbulda doğan Çağatay Demirayak 1988 yılında Deniz Harp Okulu mezuniyetinin ardından Türk Deniz Kuvvetlerinin yüzer unsurlarında görev yapmıştır.Özel ihtisasını Sualtı Savunma (SAS)Timlerinde tamamladıktan sonra, çalışma hayatına uluslararası yeni iş sistemleri ve destek organizasyonunda devam edip 1999 yılında RE/MAX Ailesine katılmıştır. RE/MAX in dünya çapında oluşturduğu hizmet anlayışını, kendi çalışma disiplini ve dürüstlük ilkeleriyle birleştirerek bugüne kadar pazarlamasını üstlendiği yüzlerce villa ve lüks konutun satışıyla sektörde bir çok ilke imza atmış olup, özenli çalışması ve müşterilerine sunduğu hizmetlerin sonucu olarak bir çok ödül kazanmıştır. Başarılı, profesyonel, enerjik, tutkulu iş ortaklarıyla gayrimenkul ihtiyaçlarınıza çözüm bulmak için RE/MAX YILDIZ hizmete hazır...! 2016 yılında Lüks Konut Uzmanlığı sertifikasını kendisi ile birlikte alan 9 Lüks Konut Uzmanı Danışmanı ile kişiye özel lüks konut uzmanı olarak çalışmalarına yeni bir yön vermiştir. * BROKER START EĞİTMENİ * İLERİ BROKER EĞİTMENİ

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2013

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2017

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar. Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.

2021

Bu programı tamamlayan RE/MAX'liler ister ticari ister konut olsun Arsa ve Kadastro'nun her alanında bilgi sahibi olurlar.
Çağatay Demirayak portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Nilay Kutlu

Hayat boyu sizin ve ekibinizin başarılarının devamını dilerim... Profesyoneller fark yaratır...

Ömer Fahir Şen

Fazla söze gerek yok, başarılarınızın devamını dilerim.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.