RE/MAX TÜRKİYE 2017 TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ
Alanında Lider OMV Petrol Ofis Şirketinde 6 Sene Boyunca Satış Pazarlama ve İşletme Müdürü Olarak Çalıştım.2015 Yılından Kendi İşimin Sahibi Olma Amacı ile RE/MAX Ailesi ile Tanıştım. 5 Yıl Boyunca Danışman Olarak Çalıştığım Sistemde 2020 İtibari ile RE/MAX DENİZ ofisini kurdum. Türkiye'nin en iyi ofisi olma amacında emin adımlar ile yürüyoruz. BAŞARILARIM: 2015 ANKARA'DA BULUNAN TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ 2016.ANKARA'DA BULUNAN TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ 2017 ANKARA'DA BULUNAN TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ 2017 RE/MAX TÜRKİYE'DE BULUNAN 3200 DANIŞMAN ARASINDA TÜRKİYE CİRO 1.Sİ (RE/MAX TÜRKİYE TARİHİN'DE İLK ) 2018 ANKARA'DA BULUNAN TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ 2019 ANKARA'DA BULUNAN TÜM DANIŞMANLAR ARASINDA CİRO 1.Sİ 2019 TÜRKİYE 'DE BULUNAN TÜM DANIŞMAN VE BROKERLAR İÇİNDE KONUT TÜRKİYE CİRO 1. Sİ

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2018

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2021

RE/MAX'in Brokerlık hakkında temel bilgileri aktardığı Broker eğitimidir.
Yasin Yücesan portföyünde 20 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 20 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Mert Pala

Gayet başarılı.Kötü piyasa koşullarına rağmen evimi değerinde sattı ve yenisini almama yardımcı oşsu referansım olumludur.

Salih Önsoy

Yasin Yücesan gerek hizmet gerek ekip çalışması ve gerekse zamanında işlemleri gerçekleştirmesi ile 10 numara muhteşem

Ahmet Akkaya

yasin bey çok sıkıntılı bir dönmemimde kiralık ev ararken bana göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve alaka sonucu problemimi çözüp beni memnun ettiniz ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim başarılarınız daim olsun

Y*******

Dürüst çalışkan güvenilir hizmet veriyor.Yasin Bey emlak konusunda bir numaradır.

Adnan Yümlü

Yasin, 5 yıldır benim gayrimenkul danışmanım. Son derece pratik, sonuç odaklı ve çözüm yollarıyla ilgili müşterisine farklı seçenekler sunabilen bir yapıya sahip.. Hem alıcıyı hem satıcıyı mutlu etmek kolay değildir, bunu sağlayabildiği için iyi bir gayrimenkul danışmanı olduğunu düşünüyorum..

B*******

Yasi Bey ve ekibi ile hem daha önce kiraladığımız evimiz hem de mevcut durumda satın aldığımız ev için beraber çalışma fırsatı bulduk. Hem hızlı aksiyonları hem de profesyonel yaklaşımları için kendilerine teşekkür ederiz. İnşallah ileride tekrar çalışma fırsatı buluruz.

Cem Yılmaz

Yasin bey hakkında söyleyecek fazla birşey yok. Az laf çok iş! Gereken yerlerde hızlı müdahale, aradaki iletişimi sağlayan ve çözüm odaklıdır. Verdiği hizmet bizi şirket olarak çok memnun kaldık Iyi çalışmalar ve başarılar dileriz kendisine

Bülent Serkan Sağanak

Yasin Yücesan kardeşime işine olan saygısı ve sevgisi ile geçen seneki alış-satış işlemlerimde gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim..

Taylan Turgay

Yasin Bey, profesyonelliğiniz ve yaklaşım tarzınızdaki samimiyetiniz için teşekkür ederim. Bu zamana kadar emlak piyasasında ki, tecrübeniz, analiz yeteneğiniz, ve en önemlisi insana güven veren desteğiniz sayesinde, daha uzun yıllar boyunca, sizinle çalışmak ümidi ile. Teşekkür ederim.

Esen Gökay Evren

İhtiyaca ve tercihlere göre doğru önerileri, gayrimenkulün artılarını ve eksilerini doğru analiz etme, hızlı çözüm üretme konularında muazzam. En önemlisi bunları yaparken son derece dürüst. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Etem Eroğlu

Yasin bey işinde çok profesyonel biri. Onu öne çıkaran özelliği müşterisinin çıkarlarını şahsi çıkarını önünde tutması ve verdiği satış zamanından önce satışı gerçekleştirmesidir diyebilirim.

Didem Özçoban

Yasin bey ile 2016 yılında çalışmaya başladım ve sonrasında bütün kiralama ve Satın alma işlemlerimi kendisi ile yaptım. Kesinlikle yatırımcının talebini çok doğru bir şekilde analiz edip yönlendirme yapıyor. Bu nedenle bir sürü yer gezmekten kurtuluyor ve zamanınızı da boşa harcamıyorsunuz. Ayrıca satış ya da kiralama olsun işlem bittiğinde de Yasin Bey benim işim bitti demeyip, devamında olabilecek her türlü ihtiyaçta da yardım ediyor. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum

Çetin Aköz

Yasin bey benim bir emlagimı sattı birde yeni emlagimin aliminda aracı oldu. Dürüstlügü guveninirligi ve sözünün eri olması insana güven veriyor. Pratik ve becerikli bir arkadaş işinin uzmanı. Ankarada gene bir aliş verişim olsa Yainle calışmayı isterim

O*******

Yasin bey ve ekibi gayrimenkul danışmanlığı konusunda gerçekten uzman. Göstermiş oldukları titiz ve özverili çalışmaları sayesinde istediğim evi bulabildim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Alper Elbistanlı

Hızlı, güvenilir satış uzmanı..

Sema Karabent

Yasin bey emlak satışımızi çok kısa sürede istedigimiz gibi gercekleştirmiştir.Kendisi emlak alanında başarılı ve güvenilir kişidir.

Gaye Karabiber

Yasin Yücesan tek kelime ile mükemmel bir emlakçı. Alım satım işlerinde tamamen sizin ihtiyaçlarınızı belirleyip, ona göre bir yol çizen, işinin ehli, hızlı, hırslı, sonuç odaklı, güvenilir, işini seven bir insan. Zaten işini severek yapmak her zaman başarıyı getirmiştir ve bu Yasin Bey de fazlasıyla dikkat çekmektedir. En çok takdir ettiğim özelliği ise hızı, ışık hızı desek yeridir :) Bana ve aileme göstermiş olduğu ilgi ve alakadan ötürü kendisine teşekkür ederim. Başarı dileğine ihtiyacı yok ama yine de işlerinde başarılar dilerim.

Beğen Beler

Yasin bey işinde son derece profesyonel bir o kadarda sevgi dolu.Altı yıldır kiraya veremediğimiz dükkanımızı üç ay gıbi ksa sürede iyi bir şekilde kiraya verebildi..Beni büyük bir problemden kurtardı.Çok teşekkürler yasin Yücesan.Başarılarınız daim olsun.

H*******

Yasin bey ile çalışmak gerçekten çok keyifliydi. Gerek profesyonel yaklaşımı gerek insan yanı bizleri oldukça etkiledi. Çok kısa bir sürede evimizin satışını tamamladı kendisi. Bu aşamada bize gösterdiği kolaylık ve nezaket için kendisine ve ekibine çok teşekkür ederiz.

G*******

Yasin Bey hızlı istekli ve çözüm odaklı çalışma anlayışıyla rahatlıkla gayrimenkullerinizi teslim edebileceğiniz bir re-max çalışanıdır. Teşekkürler Yasin....

Muzaffer Can Atak

Evlenirken oturcağınız eve genelde özenirsiniz ve hassas hareket edersiniz. Yasin Bey ile ilk tanıştığımızda çok zorlandığımız bir aşamada olduğumuz halde ilk oturduğumuz evi bulmamız konusundaki danışmanlığı bizde çok olumlu bir etki bırakmıştı. O tarihen sonraki tüm emlak işlerimizde Yasin Beyin profesyonel danışmanlığına güvendik ve hiç yanılmadık. Kendisine desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Hasan Hüseyin Çayan

İşinin profesyoneli Yasin beyle yaşayacağımız evi ararken tanıştık, ve evimizi Yasin beyden aldık. Yasin bey işini çok iyi yapıyor, gerçekten işinin uzmanı, bize karşı nazik davranışı, güleryüzlü oluşu işimizi kolaylaştırdı ve ev sahibi olduk, her şey için teşekkürler, bundan sonraki alım satım ve kiralama işlerinde tabiiki Yasin Yücesan bey.

Alper Gök

Emlak deyince aklıma tek isim gelir oldu artık ; ilginiz alakanız için çok çok teşekkürler

Hakan Aydın

Yasin beyi tanıdığım gün çok şanslıydım sanırım, bu kadar samimi, süratli, iş bitirici, sorunların üstesinden kolayca gelebilen nadir insanlardan biri olduğunu hemen anladım. Kendisiyle birkaç alışverişte yollarımız kesişti. Beni öyle sıkıntılı bir dönemde ne kadar rahatlattı ve profesyonelce yardım etti anlatamam. Bu sektörde artık bir kardeşim ve arkadaşım var. Doktor arkadaşlarımada bu konuda hep kendisini önerdim, ve yüzümhiç kara çıkmadı. Tekrar çok teşekkürler Yasin.

Burak Karabiber

Emlak alım ve satım işimiz olduğu zaman aklıma ilk gelen isim Yasin Yücesandır. Kendisinin dürüst, güvenilir, profesyonel ve işinin erbabı olması beni çok etkilemiştir. Gönül rahatlığı ile tüm emlak danışmanlık işlerimi, gözüm kapalı kendisine teslim edebilirim. Hız konusunda üzerine ikinci bir kişi tanımam. Tüm hayatı boyunca başarılar dilerim.

Ergün Cihangiroğlu

Satış kiralama ve sonraaında mükemmel hizmet. Tanıdığım en iyi İş İnsanı

Y*******

Yasin Bey işinde gerçekten uzman birisi.Tüm işlerinizi pratik ve hızlı bir şekilde halletti.Bizi de ev sahibi yaptı kendisine yardımları için teşekkür ediyorum.

Suheyla Taylan

Yasin Yücesan Bey efendiye mesleki becerisi güler yüzü ve insanlara karşı olan saygısından dolayi teşekkür ederim.

N*******

Yasin Bey hem kiralama hem de satış sürecinde hızlı davranmış ve düzenli bilgi akışı sağlamıştır. Güvenilir, çözüm odaklı ve işini iyi yapan birisidir. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Turgay Albayrak

İşini severek yapan, bilgi ve tecrübesi ile karşısındaki insana güven veren, çözüm odaklı yaklaşımıyla sorunların hızlıca ortadan kalkmasını sağlayan, iyi bir danışman..

Çiğdem Önay

Son 5 yıldır hem kiralama hem alım-satım işlemlerimizde ilk aklımıza gelen kişi olan Yasin Bey her çalışmamızda mucizeler yaratıyor. Takipçiliği, güvenilirliği ve güler yüzü için kendisine çok teşekkür ederim. İyi ki sizin gibi profesyonel bir ekibi tanıdım. Herzaman görüşmek üzere. Başarılarınızın devamını dilerim.

Afshin Khademian

Benim ve 3 arkadaşıma Türkiye vatandaşlığı almamız ikametleri almamız ve Türkiye'de yatırım yapmamız konusunda başından sonuna kadar hep yardımcı olduğu için ve doğru yatırımlar yapmamız konusunda profesyonel danışmanlık yaptığı için kendisine çok teşekkür ederim

Engin Onay

Tek kelime ile mükemmel . Bu işin hala dürüst insanlar tarafından yapıldığını bize hatırlattı. Yaptığı işe kalite kattığı için yasin bey e sonsuz teşekkürler.biz artık müşteri değil dost kazandık.

Halis Kaya

Son 5 yıldır gayrımenkul işlerimi yürüttüğü Remax Astra çalışmaktan mutluyum. Alıcı ve satıcıların beklentilerini en optimal şekilde birleştirmeyi başaran Yasin Beye ayrıca teşekkür ediyorum. Bir teşekkür de Mustafa Bey'e. Gerçekten çok profesyonel bir ekip kurmuşsunuz. Hepinize başarılar dilerim.

Muzaffer Belene

Yasin beye çok teşekkür ederim. Hızlı pratik ve kibar güvenilir birisiydi. Başarılar diliyorum

Ebrahim Masajedi

Yasin dunyanin bir numaralı kayrımenkul danişmanıdır gordüyüm en güvenilir insan işinde başarılı her zaman bir numaradır

Cumhur Çınar

Kendisi ile ilk görüştüğümüz andan itibaren beklentilerimizi anlama, süreçte yaşadığımız sorunlara çözüm üretme ve içimize sinen bir evi satınalmamız konusunda gösterdiği çaba ve profesyonel yaklaşım için Yasin Bey'e teşekkür ederiz.

Sevgi Çetinkaya

4 yıl önce istemeyerek geldiğim Ankarayı bana sevdiren, çok kısa sürede sorunsuz, bahçeli ve uygun fiyata, çocuklarımla birlikte güvenle oturabildiğim bir evde oturmama vesile olan, üzerinden 1 yıl geçmiş olmasına rağmen her karşılaştığımızda bir sıkıntı varmı diye soran danışmanımız Yasin Beye çok teşekkür ediyorum.

Utku Çetin

Merhaba Yasin beyin gösterdiği ilgi, samimiyet ve bölgesindeki bilgisi sayesinde çok iyi bir yatırım yaptığımı düşünüyorum kendisine buradan çok teşekkür ederim

Gülgün Hamleci̇

Yasin bey herşey için teşekkürler, güler yüz anında bilgilendirme, en kısa sürede evimi temin ettiniz simpaş oranın güvenilir ortamını bana sağladığınız için teşekkürler. kolay gelsin

Ali̇ Alici

Yasin beyin emlak işindeki bilgisi mesleğine olan saygısı bizi kendine hayran bıraktı.Sinpaş altınoranda bulunan evimizi 9 gün içerisinde sattı kendisine çok teşşekür ederim

Çi̇ğdem Ökten

Yasin Bey in Gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım, sayesinde sinpaş altınoranda ev sahibi olduk kendisine çok teşekkür ederim ....

Gamze Erkol

Turan Güneş Bulvarında bulunan evimi çok kısa sürede sattığı ve göstermiş olduğu yakın ilgiden dolayı kendisine çok teşekkür ederim Saygılarımla...

Tuğba Çetinkaya

Yasin beyin verdiği güven, işindeki uzmanlığı ve işin başından sonuna kadar yanımızda olmasından dolayı kendisine burdan çok teşekkür ederim

Burak Aydoğdu

Yasin beyin göstermiş olduğu ilgi alakaya ve sektöründe bilgisine hayran kaldım kendisine iş birliğinden dolayı çok teşekkür ederim

İlyas Kocaer

Remax Astra ofise kiralık daire sormaya girdim yasin bey ile tanıştım kendimi 1 hafta sonra tapuda daire alırken buldum kendisine çok teşekkür ederim sektördeki bilgisi ve uzmanlığı için Saygılarımla.......

Abdulrezzak Söner

Söktör hakkındaki bilginiz ve paylaşımlarınız sayesinde çok iyi bir yatırım yaptığımı düşünüyorum ilginize çok teşekkür ederim Saygılarımla...

Tolga Naldöken

Göstermiş olduğu ilgi sayesinde çukurambar'da daire ararken kendimizi orandan daire tutarken bulduk :D güven veren konuşmaları, işindeki uzmanlığı ve iş bitiriciliği için kendisine çok teşekkür ederiz ...

Murat Ergün

yasin bey'in bize gösterdiğiniz yakınlık ve kolaylıklar için, eşim ve ben çok teşekkür ederiz. Hayatta sizin gibi dost ve iş bitirici bir insan her zaman bulunmaz. Size ömür boyu sağlık ve başarılar dileriz.

Özge Güzen

merhaba Yasin bey''in sayesinde Altınoran'da çok güzel bir ev sahibi oldum verdiği güven, işindeki profesyonelliği, bölge hakkındaki bilgisi ve doğru yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim

Çeti̇n Güvenç

Merhaba Diğer kurumsal olduğunu söyleyen gayrımenkul firmalarında evimiz 8 ay bekledi, ancak Yasin Bey ve Güner Hanım ile tanışmamızdan 1 hafta sonra kendimi tapuda ev satışı yaparken buldum kendilerine profosyonel hizmetlerinden ötürü çok tşk ederim

Mustafa Ozan Yaşaroğlu

Merhaba Sinpaş Altınoranda bulunan ve 3 aydır kira için bekleyen evimi tanıştığımız aynı gün kiraya veren Yasin Bey 'e çok teşekkür ederim...

Gizem Yılmaz

Merhaba Yasin Beyin Güler güzü ve işini sıkı takibi sonucunda 1 yıldır satmaya çalıştığım evimi 15 gün gibi kısa sürede, değerinde satmasından ötürü kendisine çok teşekkür ederim.Bizi sıkı bir Remax müşterisi olmamızı sağladı....:D

Müge Kökkaya

Yasin bey, Güler yüzü, içtenliği işinde ki profösyenelliği ve karşısındaki ne verdiği güven ile artık benim de şüphesiz Remax müşterisi olmamı sağlamıştır...O nun sayesinde de aldığım evimin, çok iyi bir yatırım olduğunun huzurunu yaşamaktayım. Tşk ler

Çiğdem Önay

merhaba,
Yasin Bey yüler yüzü, ilgisi ve sıkı takibi ile bizim sadık bir Remax müşterisi olmamızı kişisel başarısı ile sağlamıştır. Kendisine burdan tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim.
Saygılarımla

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.