-DOĞRU FİYAT.!! HIZLI SONUÇ..!!1982 yılında Acıbadem'de doğdum.Kadıköy Belediyesi ve Finansbank'taki iş hayatının ardından, 2011 yılında bağımsız çalışma fikri ve mülklere duyduğum ilgi nedeniyle emlak sektörüne adım attım.2014 yılında sektörün lideri olan Re/Max Piramit'te gayrimenkul danışmanlığına yöneldim.
Amacım, gayrimenkul alım-satım, kiralama gibi hayatınızı değiştiren kararlarda, doğru ve hızlı yol almanızı sağlayarak, hayallerinizi
gerçekleştirmenize yardımcı olmaktır.
Sektörle ilgili sormak istediğiniz herhangi bir konuda yanınızda olmaktan mutluluk duyarım.
Saygılarımla.
Aldığım Eğitimler:
-RE/MAX Kariyeriniz Eğitimi
-Proje Eğitimi
-Satış ve Pazarlama Eğitimi
-Tapu Eğitimi
-Power Up Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Gökhan Akbal portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sema Göksal

Memnuniyetten dolayı çok teşekkür ederiz. İlgilerinden dolayı tekrar çok teşekkür ederiz.

Derin Göksal

Sizden çok memnun kaldık. Teşekkürler

Ayfer Keskin

Gökhan beyin gerek ilgisi, gerek samimiyetinden çok memnun kaldım. Öncelikle Gökhan beye ve Remax ailesine çok teşekkür ederim.

Nurcan Bektas

Gokhan bey ilginiz ve alakanız için teşekkürler ,işlerimizi hızlı ve kolay bir şekilde hallettiniz başarılarınızın devamını dilerim.

Tuncay Göksal

İşini severek yapan bir arkadaş azmine hayran kaldım.

L*******

Gökhan Bey son derece hızlı aksiyon alabilen ve güvenilir bir emlak danışmanı. Gerçekten mülkü kendi mülkü gibi sahipleniyor ve ilgileniyor. Satılık ya da kiralık mülkü olan herkes güvenle kendisiyle iletişime geçebilir.

Kaan Volkan Güder

Gokhan beyle 2 yıldır tanışma fırsatımız oldu Türkiye’de bulunduğumuz sürede emlakçı tabir ettiğimiz kurum ve kişilerden çok farklı olduğunu işini üst düzey profesyonellikle yaptığını ve bunu güven ve sürekli pozitif bir yaklaşımla birleştirdiğini söyleyebilirim Sektördeki örnek alınması gereken eksiksiz bir profesyonel bence.

Zübeyde Taşçı

Kiralama işlemi için kendisine teşekkür ederiz.

Hande Dereli

Koşuyolu'nda aldığımız daire için banka, tapu ve transfer işlemlerimiz için bizlere sorunsuz hizmetinden dolayı teşekkür ederim.

Gülistan Seyrek

Gökhan beyle ilk defa daire satışımızda kardeşlerimle beraber hepimizi baştan sona sorunsuz bir şekilde yönettiği için teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Filiz Allar

Gökhan bey 5 kardeşimle beraber annemizden miras kalan dairemizin satışında baştan sona kadar eksiksiz yönetimi ve bizleri defalarca aramalarımıza cevapları anında verdiği için sonsuz teşekkürler.

İbrahim Burak Karacan

Gökhan beyin başarılarının devamını diliyorum. Satış işlemlerimizde yardımcı oldu.

Emre Ateş

Gökhan bey güvenilir ve her zaman iletişime geçip gayrimenkul konusunda bilgi alabildiğim bir danışman. Yatırımlarımız hakkında ve aynı zamanda bölgesel emlak piyasasına hakim olan birisi olduğu için sürekli çalıştığımız ve çalışacağımız bir danışman. Şiddetle tavsiye eder ve tavsiyelerine kulak asmanızı tavsiye ederim :)

Hamit Selimoğlu

Cadde üstünde ev arayışım vardı, kendisi buldu. Davranışı ve ilgisi beni çok memnun etti. İş bittiği halde diğer çalışmalarımız için her zaman arar, hatırımı sorar. Biz de Gökhan beyi ailemizin danışmanı belledik. Çok teşekkür ederiz. Bol kazançlar dileriz.

Hatice Keçeoğlu

Kardeşim sayesinde tanıştığım Gökhan beye Koşuyolu'nda ki dairemin satışını gerçekleştirdiği için teşekkür ederim. Çevremdeki tanıdıklarıma güvenle kendisinden bahsedeceğim :)

Ümit Ekim

Gökhan beyi uzun süredir tanırım, bir çok hissedarlı işimizi kısa sürede profesyonelce çözdü. Çok teşekkür ederim.

Gülnur Kıygı

Gökhan beye çok teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Ali İrfan Taşçı

Acıbadem'de gerçekleştirdiğimiz kiralama işlemi için teşekkürler.

Okan Yıldız

Gökhan bey ile daire satın alma sürecinde tanıştım. Kendisi ile tanıştıktan sonra bütün gayrimenkul işlemlerini kendisiyle yürütüyorum. Son kiralama işlemim için kendisine teşekkürlerimi iletirim.

Saygın Emre Dereli

Yurt dışında iş hayatım olduğu için Koşuyolu'nda almak istediğim konuta kredi kullanmak istedim. Ancak bankalar olumsuz cevap verdiler. Bu süreçte Gökhan bey araya girdi. Kredi işlemlerimizi, tapu, transfer işlemlerimizin tümünü disiplin içerisinde çözdü. Devamlı çalışmak istediğim danışman. Çok teşekkürler.

Aras Çeçenoğlu

Gökhan beye müstakil bina alım sürecinde bizlere yardımları için teşekkür ederim.

O*******

Doğru bilgi doğru fiyatlandırma ve yönlendirmeleriyle gerçekten bu işi hakkıyla yapan biridir.Gökhan bey e yardımları ve emeği için çok teşekkür ederim

Mehmet Erdoga

İlginiz icin tesekkur ederiz

Candan Baranoğlu

Akıl ve azmin başarısı gökhan tebrik ediyorum seniiii devam et🙏🙏🙏

Orhan Gündüz

Gökhan bey çok iyi guluryuzlu ısını seven bir Remax ci kendisiyle çalışma imkanımız oldu benim bir dairemi çok kısa zamanda sattı İnsallah daha çok çalışma imkanları buluruz kendisiyle Başarılar dilerim

Emre Ateş

Gökhan bey güvenilir ve herzaman iletişime geçip gayrimenkul konusunda bilgi alabildigim bir arkadaş, yatırımlarımız hakkında ve aynı zamanda bölgesel emlak piyasasına hakim olan birisi olduğu için sürekli çalıştığımız ve çalışacağım bir broker. Şiddetle tavsiye eder ve tavsiyelerini kulak asmanızı tavsiye ederim...

Sema Göksal

İşinin ehli

Kemal Özdemiru

İngilterede yasıyorum özellikle yurt dısında yasayan herkese tavsıye edecegım bir arkadas. İşinde ve gayrimenkulde tavsıyelerine güvendik ve en iyi fiyata biz ve çevremizdeki dostlarımız yatırım yapma fırsatı buldu.

Hasan Ahi

Emlak alacaksam gökhana sormalıyım..

Önder Partal

Hem işe profesyonel yaklaşımından hemde kişisel olarak çok memnun olduğum Gökhan Akbal kardeşim Allah başarılarını daim etsin.

Ergin Öncü

Gökhan beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Harun Fidan

Çok emlakçının yapamadığını kısa sürede yapan sevgili danışmanımız.Bundan sonra tüm işlerimiz sende..Başarınızın devamını dilerim..

Cem Al

Güler yüzlü, her konuda yardımlarınız için teşekkürler.

Tijen Atacan

Kendisinden servis aldık Acıbadem de .Nezaketi İşini çok iyi yapması bizi doğru yönlendirmesi Herzaman takdrimizdedir.Yolu Herzaman açık olsun.Başarıları artarak büyüsün temennisiyle

Eyüp Katkay

Güvenilir Güler yüzlü arkadaşımız emlak konusunda doğru adres Gökhan Akbal

Ali Özdemir

Gökhan Beyin Emeğine sağlık Yardımları için ..

Emre Ortunç

Her zaman güler yüzlü ve aydınlatıcı biridir kiralık konut için uzun süre ilgilendi

Berat Tayfun Kasarcı

Arandığında veya mesaj çekildiğinde kesin geri dönüş yapar,samimi ve güven veren tavrıyla herkesin hakkını gozetmeye çalışan üslubuyla yardımcı olmaya çalışır

F*******

Güleryüz nezaket ve işindeki hassasiyetinden ötürü çok memnun kaldık teşekkür ederiz

Sevim Uyanık

İhtiyacımızı en doğru şekilde değerlendirerek kısa sürede aradığımız konuta ulaşmamızı sağladı. Tapu işlemlerinde de çok yardımcı oldu. Güler yüzlü, güven veren tavrınızı hep devam ettirmenizi ve başarılarınızın devamını dilerim. Teşekkürler Gökhan Akbal 👏

Erşen Özkul

Gökhan Bey'e hem kiralama süreci, hem de süreç sonrasındaki tutumu ve yaklaşımından dolayı teşekkür ederim 🙏

Hülya Gürsül

Yıllarını bu sektöre veren donanımlı, işini layıkıyla yapan bir kişi olması ve bunun yanısıra beyefendi kişiliğiyle bu sektörde çok daha uzun yıllar başarılı olacağından hiç süphem yok.

Nihal Akkaya

Başarılarının devamını dilerim. Bizleri bu konut satışımızda eksiksiz yönlendirdiği için çok memnun kaldık.

Hülya Demircioğlu

Bu zorlu satışımızda bizleri sabırla dinlediği, 6 hisseli yer ile tek tek uğraştığı için teşekkür ederim.

Tuba Yılmaz

Gökhan beyin satışın teknik detayları kısmında etkin bir desteğini aldık. Teşekkür ederiz.

Tanay Sinem Günay

Gökhan bey sürecin başından sonuna kadar oldukça ilgiliydi. Güler yüzlü ve samimi bir şekilde yeni evimizi tutmamıza yardımcı oldu. Her şey için çok teşekkürler.

Serap Günay

Gökhan beyin danışmanlık hizmetini oldukça başarılı buldum. Dengeli ve güven verici yaklaşımıyla, özellikle kibarlığı ile işini çok iyi yaptığını düşünüyorum.

Tuvana Simin Günay

Hızlı ve kibar iletişim sağladık. Gökhan bey ilgiliydi ve tüm sorularımıza özenli cevap verdi. Memnun kalarak sözleşmemizi gerçekleştirdik.

Selenay Özkavakcı

Gökhan beyin ilgilenmesi ve yardımcı olmasından çok memnun kaldım. Tanıdıklarıma önerebileceğim bir emlak deneyimi oldu. Her şey için teşekkürler.

Melike Sağlam

Gökhan bey çok ilgiliydi, uzun zamandır ev arıyorduk en güzel evi sayesinde bulduk. Çok anlayışlı davrandı, yardımcı oldu. Teşekkür ederiz.

İmdat Atak

Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Hakan Atak

Doğru bilgilendirme ve profesyonel hizmet icin teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık.

Sinem Yıldırım

İstediğimiz daire ile ilgili tüm yardımlarınız, profesyonel şekilde süreci yönetmeniz, samimiyet ve emekleriniz için teşekkür ederiz. Başarılarınızın devamını dileriz.

Zeynep Suyabatmaz

Gayet ilgili ve samimi bir şekilde hizmet aldık. Çok memnun kaldık.

Kaan Volkan Güder

Gökhan beye vermiş olduğu hizmetten ve gayrimenkulümüzü kısa sürede kiraladığı için teşekkür ederiz.

Sena Akduman

Yardımları ve desteği ile her zaman anlayışlı ve ulaşılabilir Gökhan beye teşekkür ederiz.

Nurdan Özkan

İlk süreden itibaren evi tuttuğum ana kadar son derece ilgili bir süreçti. Teşekkür ederim.

Tuğba Çavuşoğlu

Teşekkürlerimizi sunarız :)

Basri Karaman

Profesyonel bir hizmet. Anlayışlı ve idare edici çalışanlar. Gökhan beye teşekkürler.

Salih Mustafa Toksoy

Çalışmaktan çok memnun olduğum sayın Gökhan Akbal beye başarılarının devamını diliyorum. Kendisine teşekkür ediyorum.

Mahmut Rüştü Musaoğlu

3 gün içerisinde hızlı karar vermemi sağlayıp, mülk sahibimiz ile uzlaşma sağladığı için Gökhan Akbal beye teşekkür ederim.

Atakan Liman

Gayet güler yüzlü, yardım sever destek oldular. Teşekkürler.

Duruhan Özdemir

Güler yüzünüz ve almış olduğumuz profesyonel hizmet için teşekkür ederim.

İlayda Özdemir

Gayet yeterli ve iyi bir hizmetti. Her şey için teşekkür ederim.

Tarkan Toksoy

2 ay önce dairelerimi kiralama için Remax Piramit' başvurdum. Fakat kriz ortamında çok şüpheliydim ve tedirgindim. Çok kısa sürede evler istediğim gibi kiralandı. İyi ki Remax Piramit'e gelmişim. Ayrıca Gökhan Akbal beye kısa sürede kiralamaları sağladığı için gönülden teşekkürler.

Hüseyin Akbulut

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.

Mücadiye Alphayta

Yapılan hizmetlerden çok memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz ilgi ve sabırlarından dolayı.

Mustafa Alphayta

Bu güzel hizmetten dolayı çok teşekkür ederiz. Gayet güzel bir ekip.

Nagihan Yeşilyurt

Son derece ilgiliydi. Çok teşekkür ederiz.

Songül Yalçın

Son derece ilgili ve alakalıydılar. Teşekkür ederiz.

Hakan Acar

Teşekkür ederiz.

Tarkan Toksoy

Teşekkür ederiz Gökhan bey

Selami Toksoy

Gökhan beyden çok memnunum.

Zekeriya Ayaksız

Gökhan beye çok teşekkür ederiz, çok iyi ilgileniyorlar.

Bilal Enes Fedar

Kaliteli hizmet, nazik ve güler yüzlü davranışları için Gökhan beye teşekkürler.

Hakan Kılıç

Gökhan bey çok ilgili. İşini çok nezaket içinde yapan bir danışman. Çok teşekkür ederim.

Mohammad Ahmad Hussein Abu Sanad

I appriciate his effort, many thanks to Yakup. Easy going and very helpful man.

Hasan Erdal Polat

Gayet memnun olduğum bir hizmetti. Teşekkürler Remax.

Onuralp Yılmaz

Çok ilgili, alakalı ve sevecen bir insan. Biz çok memnun kaldık kendisinden.

Melike Öztürk

Gayet ilgili, güler yüzlü, işini layığıyla yapan bir insan. Ben aldığım hizmetten gayet memnun kaldım. İşinde başarılar dilerim.

Gökhan Kayahan

Dürüstlüğü ve nezaketinden ötürü tebrik ederim. İlginiz için teşekkür ederim.

Fuat Güçlüer

Gökhan bey bizimle oldukça ilgilendi ve bizlere samimi bir şekilde eşlik etti. Hem bilgisi hem de insan ilişkileri ile oldukça güzel bir hizmet aldık. Böyle bir ekip arkadaşınız olduğu için çok teşekkürler. İyi çalışmalar.

Nursima Akoğlan

Gökhan bey çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Hadeer İsmail

Her şey çok güzel, çok teşekkürler.

Ahmed Shaheen

Actually people here are so freindly kimdly and co-operated with us they helpus and offer us excatly what we need. Mr. Gökhan ihelped us as much as we need. Thanks for all and all our best regards.

Koray Altaylar

Güler yüz, doğru bilgi. Teşekkürler.

Halil Akbal

Gökhan beyden almış olduğumuz profesyonel hizmetten yıllardır memnunuz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Hüseyin Tarık Duru

Gücen verici. Saygılı ve dakik. Gayet olumlu bir izlenim aldım.

İlhan Tellioğlu

Çok memnun kaldım. Daha önce de firmanızla ilgili tecrübem vardı. Teşekkür ediyorum.

Nevcihan Duru

Her türlü hizmetinizden, yaklaşım şeklinizden, zamanlama konusunda ki hassasiyetinizden, nezaketinizden dolayı çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Ömer Faruk Bahadur

Danışmanımız Gökhan bey, sürecin başından sonuna kadar son derece ilgili ve yardımcıydı. Sektörde deneyimli olduğunu düşündüğüm Gökhan bey, bilgilendirme ve yönlendirme konusunda da son derece yetkindi.Kendisine teşekkür eder ve başarılar dilerim.

Cem Karabayır

Gayrimenkul konusunda işim olduğunda çalıştığım bir kurum. Gökhan beyde ilk zamandan beri bize oldukça samimi ve profesyonel hizmet sundu. Yapılan işlemlerden güven duymamızı sağlayan, düzenli bilgilendirme yapan çalışma tarzından çok memnun kaldık.

Baki Önder

İlk karşılaşmadan itibaren güler yüz ve konuya hakimiyetleri ile hizmet kalitesinde yüksek idareci ve çalışanlarınız için teşekkürler.

Yaşar Özağdaş

Hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyi bir ekip. Tekrar teşekkürler.

Bahar Aşkale

Gökhan beye kiracı arama sürecinde yardımları için teşekkür ederim.

Sevgi Aşkale

Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar dileriz. Son derece saygılı ve sevecen bir insan. Saygılarımla.

Kadir Demireli

Gökhan Akbal beyefendi kişiliği ve misafirperverliğiyle bizi güzel şekilde ağırladı. Aile yakınlığında bir diyalog gerçekleştirdik. Kendisinin ve remaxın başarılarının devamını dilerim.

Neşe Narin

Değerli vaktini ayırdığı için ve edindiğim bilgiler için Gökhan beye teşekkür ederim.

Aydın Burak

Gökhan beyin pozitif yaklaşımı için çok teşekkürler.

Filiz Tutak

Gökhan Akbal'a bu sektörde ve zor şartlarda bizleri doğru yönlendirdiği için çok teşekkür ederim.

Mehmet Narin

Gökhan beyin ev arama sürecimde verdiği uzmanlık bilgileri için çok teşekkürler.

Özgür Argunşa

Kısa zamanda kiralama konusunda bize göstermiş olduğunuz yakın ilgi alaka için çok teşekkür ederiz. Gökhan beyin yakından ilgilenmesi ve işini çok iyi takip etmesinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Burcu Argunşa

Kısa zamanda kiralama konusunda bize göstermiş olduğunuz yakın ilgi alaka için çok teşekkür ederiz. Gökhan beyin yakından ilgilenmesi ve işini çok iyi takip etmesinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Başarılarının devamını diliyoruz.

Sibel Kılıç

Gayet memnun kaldım.

Halis Meker

Çok memnun kaldım, teşekkürler.

Tülay Meker

Güler yüzlü, kibar, güvenilir. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Çağlar Meker

Çok memnun kaldım.

Hüseyin Alp

Gökhan beye yaptığı çalışmalar için teşekkür ederim. Son derece güvenilir, saygın bir kişilik. Kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Her zaman çalışırım. Saygılarımla.

Rıfat Atahan Karaman

Güler yüzlülüğünüz, inceliğiniz, yardımlarınız ve anlayışınızdan dolayı çok memnun kaldık, her şey için teşekkürler.

Kerem Ercan

Profesyonel yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Nurcan Taç

Bir çok gayrimenkul danışmanı ile görüştüm fakat Gökhan beyi ayıran, işini severek yapması. Sunmuş olduğu hizmet kalitesine, davranış ve göstermiş olduğu ilgiye kadar yansıyor. Bana ve eşime desteği için çok teşekkür ederiz.

İmam Baran

Gökhan Akbal'ın satış sürecine girmiş olduğumuz bu süreçte bizlere verdiği profesyonel, güler yüzlü ve samimi yaklaşımı için teşekkür ederim.

Ahmet Erdoğan

İlginiz, alakanız ve hizmetiniz icin teşekkür ederim.

Emre Takmaz

İlgisinden ve bilgisinden memnun kaldığım bir danışman. Merak ettiğim tüm sorulara içtenlikle ve güvenilir bir şekilde gerçekçi cevaplar verdiğini düşünüyorum.

Seda Uçan

Profesyonel ve güvenilir yaklaşımı için Gökhan beye teşekkür ederim. Özellikle izin günlerimin net olmamasından ve çok ayarlayamadığımdan kendisinin mülkü görmemde ev sahibi ile randevu hususunda görüşmesi ve bana olan desteği için çok teşekkürler.

Erdinç Altıntop

Vermiş olduğunuz hizmet ve ilginiz icin tesekkur ederim.

Erol Sevindik

Bu güzel hizmetin, güler yüzün ve sabrın icin teşekkürler Gökhan bey.

Semih Güldal

Samim, güvenilir ve güler yüzlü hizmeti için Gökhan beye teşekkür ederim. Saygılar

Olcay Eskioğlu

İşinizi severek yaptığınız ve enerjiniz tesekkur ederim.

Çeşminaz Güldalı

Güvenilir ve güler yüzlü yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Gülcan Karadeniz

Gökhan bey; daire arayışımda ki ilginiz, takibiniz ve bilgilendirmeleriniz icin cok teşekkürler. Başarılar.

Mert Taç

Bilmediğimiz bir bölgeye gelip bizleri gerekli lokasyon ve ulaşım konularında bölgesini ve mesleğini iyi bilen iyi yapan bir danışman olarak bilgi aldık. Şanslıyız, teşekkürler.

Ercan Taş

Gökhan beyin bizi böyleyle ilgili bilgilendirmesi ve sunmuş olduğu hizmet icin tesekkur ederim. Kısa sürede bir cok bilgilendirme yaptı. Gayet profesyoneldi.

Mesut Güzel

Ev arayışımızda ki süreçte bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan, geri dönüşlerin hızlı ve bilgilendirici nitelikte olmasından, profesyonel ve aynı zamanda güler yüzlü çalışma prensibini benimsemiş olmasından dolayı Gökhan Akbal'a çok teşekkür ediyorum.

Bayram Baran

Düşünmüş olduğum, kafama takılan tüm soruların cevabını aldım. Cok tesekkur ederim.

Işıl Tavşanoğlu

İlk defa Remaxla çalışmış olmamıza rağmen Gökhan beyin ilgi ve alakasından çok memnun olduk. Hizmet kalitesi son derece iyi ve güzeldi. Bundan sonra ki islerimizde de kendisiyle çalışmak isteriz.

Gökhan Uğurcan

Ev aradığımız süreçte karşılaştığımız en güven veren, güler yüzlü ve nitelikli hizmet aldım. Her hangi bir aksaklık yaşamadan çok kısa sürede sözleşmemizi tamamladık. Gökhan beye çok teşekkür ederiz. Aklımızda Remax için iyi bir imaj oluşturdu.

Nilsu Uğurcan

Ev aradığımız sıkıntılı süreçte Gökhan Akbal bey bize çok yardımcı oldu. Tam istediğimiz gibi bir ev bulduk ve kendisi de samimi ve yakındı. Böyle profesyonel bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederiz.

Gülnur Yılmaz

Danışmanımıza teşekkür ederiz. Her şey çok iyiydi.

Aşkın Kılıç

Gökhan beyin vermiş olduğu bilgiler için kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla.

Sinan Yılmazer

Gökhan beyin vermiş olduğu hizmet için teşekkür ederim.

Abdullah Beşiroğlu

Kısa zaman önce tanıştığım ve kaliteli hizmet alarak çok memnun kaldığım arkadaşınızı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Tahsin Akar

Gökhan beyin ev arayışımız sürecindeki verdiği destek, gösterdiği nazik yaklaşım için teşekkür ederiz. Kendisi ile daha önce yaptığımız verimli bir çalışma sonucu tanışmıştık, hayırlısıyla tamamlanacak sürecin verimli olarak yönetilmesini sağladı.

Nurgün Yücesan

Gökhan Akbal tarafından aldığım hizmeti çok beğendim. Çok ilgili ve yakın davranış sergiledi.

Bahri Teker

Çok yardımcı oldu. Kısa sürede evi kiraladık. Teşekkür ederiz.

Asiye Teker

Gökhan bey ile görüşmelerimizden çok memnun olduk, ilgili, anlayışlı bir danışmanla çalışmaktan memnunuz. Gökhan beye çok teşekkür ederiz.

Yücel Keser

Görüşme çok olumlu geçti, mülküm ve piyasalarla ilgili arkadaşlar bilgilendirme yaptılar. Teşekkürlerimi sunarım.

L. Fatma Candeğer

Yararlı ve bilgilendirici bir sunumdu. Teşekkürler.

Özge Arslan

İlginiz ve yardımlarınızdan dolayı çok memnun kaldık. Hizmetiniz çok iyi düzeyde ve bu konuda Gökhan beye teşekkür ederiz.

Hasan Kırdar

İlginiz ve alakanız çok memnun etti. Bizimle çok ilgilendiniz. Çok memnun kaldık.

Mehmet Seferoğlu

Çok ilgili, güven duygusu çok, işine çok sadık ve olgunluğu dikkat çeken davranışlarıyla takdir edilecek danışman.

Batuhan Şenay

İlgilenen arkadaş nasıl bir ev istediğimiz konusunda detaylı sorular sorup, ellerinde ki tüm seçenekleri sunmaya çalıştı. Çok ilgiliydi.

Tuba Özçelik

Gayet güler yüzlü karşılandık. Gökhan beye çok teşekkür ederiz.

Esra Keser

Çalışma arkadaşınız oldukça samimi, olumlu bir yaklaşım içinde. Bizi oldukça konuyla ilgili bilgi ve fikir sahibi yapıp, aydınlattı. Kendileriyle çalışmak güzel.

Sefa Şahin

Gökhan beyin ilgilenmelerinden, yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Uğur Tunç

Gökhan beyin özverili olarak bizimle ilgilenmesi ve evi çok güzel bir şekilde sunmaları nedeni ile kendilerine çok teşekkür ederiz.

Duygu Varol

Uzun zamandır Remaxtan hizmet alıyoruz ve memnunuz. Gökhan bey ile yapmış olduğumuz görüşme ve aldığımız hizmetten son derece memnunuz. Göstermiş olduğu ilgi, alaka ve açıklayıcı davranışları gayet hoş ve başarılı. Teşekkür ediyoruz.

Mert Işıldar

Verilen hizmetten gayet memnunum.Özellikle biz ona değil onun bize uyması iş yaşantımı sekteye uğratmadan istediğim evi tutmamı sağladı.Bu benim için çok önemliydi.İlgi ve alakaları benimle ilgilenen diğer emlakçılardan çok daha fazlaydı.Emlakçıdan ziyade arkadaş gibi yaklaşmaları çok hoştu.

Pınar Günlüoğlu

Gökhan beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Bıkmadan, şikayet etmeden bir çok daire gösterdi. Her şey için teşekkür ederiz.

Semra Coşkun

Gökhan beyin ilgilenmesinden çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Halil Yaşar Bozkurt

Evimizin kiralanması için yardımcı olduğu için Gökhan beye teşekkür ederiz.

Ersoy Bilen

Gökhan bey bizimle çok güzel şekilde ilgilendi ve çok memnun kaldık.

Şule Çolak

Verilen hizmetten gayet memnun kaldım. Gökhan bey işini gayet ciddi ve profesyonel yapıyor. Dakikti ve istediğimizde ulaşıp sorularımıza cevap alabildik. Teşekkürler

Adem Tarık Genç

İlk gördüğüm andan itibaren profesyonelliği ve şıklığı çok hoşuma gitti.Evi gösterirken çok özendi ve her sorumu fazlasıyla cevapladı.Hatta aklıma gelmeyen soruları bile cevapladı.Evi kiralamama neden olan şeylerden biriydi.Kendisine teşekkür ederim.

Kıvanç Karabağ

İlginiz için çok teşekkürler. Her şey mükemmeldi.

Elif Kurdoğlu Şengöz

Gökhan beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. İş birliği ve problem çözme konusunda sergiledikleri yapıcı tutum için de memnuniyet duyduğumuzu beyan ederim.

Mehmet Ünal Birecikli

Gösterilen ilgi ve alakadan, işlerini ciddiyetle ve sorumluluk anlayışıyla takip etmelerinden çok memnun kaldım. Her şeyden çok memnun kaldığımı tekrar belirtir, verdikleri hizmet için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

Ali Şengöz

Kiralama sürecinin başından itibaren son derece ilgili ve yardımcı olmuştur. Sözleşme imzalanma sürecinde karşılıklı anlaşma sağlanmasında da yardımcı olmuştur.

Eren Özkul

Gökhan Akbal'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Erşen Özkul

Temsilcimiz Gökhan Akbal'a ilgili kiralama sürecinde ki güler yüzlü ve düzgün hizmet anlayışı için teşekkür ederim.

Erdem Altuntop

Gökhan Akbal'a ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

Kadir Kösali

Gökhan bey ile Acıbadem'de ki bir daire için görüştük.Sağ olsun her aradığımızda bizimle çok yakından ilgilendi.Her buluşmamızda anlık olarak cevap verdı. Randevularına sadık kaldı. Konuşma hitabı beni etkiledi.Kendisine teşekkür ediyorum.

Leyla Kösali

Gökhan bey ile kızım için kiralık ev ararken tanıştık. Bu kadar içten, bu kadar samimi, bi bu kadar da işini layık şekilde yapmaya çalıştı. Her türlü memnun etmeye çalıştı. Biz de çok mutlu olduk. Çok çok teşekkürler her şey için.

Mert Ermaya

Verilmiş olan hizmetten dolayı Gökhan beye teşekkür ederiz.

Serdar Vardarer

Teşekkürler. Her şey profesyonelce. Çalışan kalitesi yüksek. Çok memnun kaldım.

Barış Antik

Gökhan bey, konut kiralama sürecimiz boyunca hem maddi hemde manevi olarak fazlasıyla yarımcı ve ulaşılabilir tavrıyla sorunlarımızı gidermiş, çözüm ortağımız olmuştur. Teşekkürler.

Semi̇h Koç

Çok memnun kaldık.

İlknur Ay

Saygılı, çalışkan, yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederiz.

Tuba Etliç

İkinci evimizi de kiraya verirken sonsuz destek olan Gökhan beye çok teşekkür ederiz. Bundan sonra ki işlerimizde de kendisiyle çalışmayı tercih etmek istiyoruz.

Ufuk İçer

Verilen hizmetten memnun kaldık. İlgi ve alaka için teşekkür ederiz.

Tuba Etli̇ç

Çok profesyonel hizmet anlayışıyla çalışan ve tamamen müşteriye yardımcı, işini kolaylaştıran çalışanlarınız için teşekkür ederim.

Hakkı Kanat

Genel olarak ilk görüşmeden kontrat anına kadar yapılacak her şeyi elinden gelenin fazlasıyla yaptığını düşünüyorum. Dolayısıyla teşekkür ediyorum.

Bilal Seçkin

Ülkenin içinde bulunduğu bu zor koşullarda, insan psikolojisinin en kötü zamanlarında böyle güler yüzlü, samimi yaklaşımlara ihtiyacımız var. Gökhan bey bunu fazlasıyla bize yansıttı, teşekkürlerimi sunarım.

Fatih Töreli

Remax Piramit ofisinden Gökhan Akbal'ın ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. Kendisi işine hakim ve güven vericidir.Başarılarının devamını diliyorum.

Haycan Altıntop

Gökhan beyin verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederim. Evimi kısa sürede kiraya verdi.

Mehmedi̇ Seferoğlu

Gökhan Akbal'ın verdiği evimizle ilgili hızlı sonuç, fiyat, hizmetler için teşekkürler.

Emre Yalçin

Verilen hizmetten memnun kaldım.

Melike Emir

Gökhan beyle firma olarak 1 seneyi aşkındır çalışmaktayız.Mülk sahibimizle aramızdaki iletişiminde ilgi, hemen dönüş, problem çözme hızı en çok mutlu eden davranış ve iş etiği olduğu için oldukça memnun olduğumuzu belirtmek isteriz.Teşekkür ederiz.

Hüseyin Furkan Akbal

Gökhan beyin verdiği hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Hüseyin Alp

Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.

Kübra Sevimli

Gökhan Akbal'dan hizmet aldım. Çok kibar ve özverili çalıştığı için teşekkür ederim.

Serdar Oğuzkan

Gökhan beyin ilgisi, alakası ve doğru yönlendirmesi için teşekkür ederim.

Alen Mi̇kai̇loğlu

Gökhan beyin vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Berhanettin Akdemir

Gökhan Akbal'a iyi hizmet ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim

Gururhan Cuci̇

Gökhan Akbal'ın gösterdiği ilgi ve alaka için öncelikle teşekkür ederim. Kısa sürede bize yardımcı olması ve güler yüzlü olması sebebiyle kendisine her şey için teşekkür ederim.

Nurcan Eli̇demi̇r

Gökhan Akbal'ın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe öncelikle teşekkür ederim. Çok kısa sürede istediğim evi bulmamı sağladı. Kendisine ve size teşekkür ederim.

Atakan Eroktay

Verilen hizmet ile ilgili her şey net ve samimi. Gökhan Akbal gayet güler yüzlü ve olumlu. Her şey için teşekkürler.

İnan Tübek

İlgili, alakalı ve sistematik bir duruşa sahip olduğu merak ettiklerimizi biz sormadan cevapladığı için kendimizi rahat ve güvende hissettirdiğiniz için teşekkür ederiz.

İsmail Şimşek

Gökhan Akbal beyin cana yakın samimi ve alakalı tavrından dolayı teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.