NAFİ BATMANOĞLU İLE YAŞAMANIZA DENGE GETİRİN GELECEĞİNİZİN KONTROLÜ SİZİN ELİNİZDE OLSUN-BAŞARMAK BAŞLAMAKTIR
 BAŞARI BAŞARACAĞIM DİYE BAŞLAYIP SONUNDA BAŞARDIM DİYEBİLENİNDİR.TUTKULU BİR DANIŞMAN 2014 yılından bu yana sertifikalı uzman Gayrimenkul danışmanı olarak hizmet etmekteyim. İnsanların sıkıntı, endişe ve stres yaratan mülk seçimi sorunlarıyla başa çıkmalarına böylelikle kişisel hedeflerini belirlemelerine ve bunlara ulaşmalarına yardımcı oluyorum. Müşterilerim istediklerini aldıklarında bana çok büyük bir gurur veriyor. Size de bu konuda yardım etmekten mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim. Daha fazla bilgiye ulaşmak için lütfen iletişime geçiniz .
ALDIĞI EĞİTİMLER: 14/12/2009- 15/01/2010 PENDİK HALK EĞİTİM/EMLAK KOMİSYONCULUĞU SERTİFİKASI
04/11/2013 M.E.B MORTGAGE BROKERLİĞİ SERTİFİKASI
13/03/2015 REMAX KARİYERİNİZ EĞİTİM SERTİFİKASI
31/03/2015 TEMEL TAPU EĞİTİM SERTİFİKASI
14/04/2015 POWER UP EĞİTİM SERTİFİKASI
12/03/2016 SATIŞTA MARKA OLMAK EĞİTİM SERTİFİKASI
27/09/2018 DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİM SERTİFİKASI
15/11/2019 MYK MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ
20-21 KASIM 2020 (ACP) MESLEKİ TİCARİ EĞİTİMİ
OFİS İÇİ ALINAN ÖDÜLLER:
Daha fazlası...

Uzmanlık Alanları

Arsa AVM Fabrika & Üretim Tesisi Konut Lojistik Lüks Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence Turizm Tesisi

Bildiği Diller

Türkçe, Arapça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Nafi Batmanoğlu portföyünde 16 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 16 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Guzal Berdıkulova

Hizmet için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.

Suat Özcan

Çok teşekkür ederiz.Çok memnun kaldık.

M******* H*******

Nafi bey ile çok profesyonel bir şekilde çalışmamızı tamamladık. Nezaketi hoş sohbeti destekleri için çok teşekkür ediyorum.

M******* S*******

Nafi Bey, süreci iyi ve hızlı yönetti memnun kaldık. Bundan sonra ki durumlarda onunla çalışmak isterim.

S******* D*******

Nafi bey'e profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, herkese öneririm.

G******* B*******

İşini mükemmel bir titizlikle yapan Nafi bey'e işlerinde başarılar dilerim.

Berra Seda Sarıhan

Yıllardır Remax'da Nafi Bey ile çalışıyoruz.Kendisi çok profesyonel ve çok ilgili.Bir çok sorunumuzda bize çok yardımcı oldu ve olmaya da devam ediyor.Hiçbir işlemde gözümüz arkada kalmıyor. Çok memnunuz umarım her zaman birlikte çalışmaya devam ederiz.

Remzi Öner

RE/MAX Emlaktan aldığımız hizmetten çok memnun kaldım.Nafi Bey'in hizmetinden çok memnun kaldım.İlgi ve alakalarından dolayı çok teşekkürler.Nafi Bey'in ilgisi çok iyi.Gerçekten çok memnun kaldık.İlgi alakalarından dolayı çok teşekkürler.

S******* D*******

Antalya da bulunan bir devre tatilimiz icin Nafi beye basvurduk ve sonuc sasirtmadi :) kisa surede en iyi fiyata devre tatilimizin devir / satisini gerceklestirdi kendisine tesekkurlerimi sunarim.

Hülya Yeşiltan

Nafi Bey'e ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.Bizlere çok yardımcı oldu.İşlerini büyük bir titizlikle yapıyor.Ayrıca bize çok güven verdi.Satış ya da alış konusunda herhangi bir işimiz olursa tekrar kendisini tercih edeceğim.Her şey için teşekkürler.

Fatih Şimşeker

Re/max Gold ofisinden Nafi Bey'den satış konusunda çok başarılı yardımcı oldu.Hızlı cevap ve kaliteli satış gerçekleştirildi.Çok memnun kaldık.Teşekkürler

Abdurrahman Kılavuz

Re/max Gold ofisinden NAFİ BATMANOĞLU ile Yaklaşık 5 yıldır beraber çalışıyoruz bugüne kadar yapılması gereken bütün işlemleri sorunsuz bir şekilde yoluna koymuştur müteşekkiriz Üstün başarılar diliyoruz .

Mehmet Yavaş

Nafi bey ile bir Tavsiye üzerine tanıştık başlangıcından beri güven veren İş takibi ile işlemi sonlandırdık satış çok başarılı geçti teşekkür Ederiz

İbrahim Demir

Nafi bey ile Birlik sitesindeki dairenin satışında tanıştık kendisi aracı oldu bir daireyi almıştık sonrasında kiralama işini de kendisiyle Birlikte yol aldık her şey için teşekkür ederiz oldukça güvenli ve özverili bir çalışmadan sonra istediğimiz nitelikte kalitede bir kiracı adayı buldu her şey gönlünce olsun Nafi bey Tekrardan teşekkür ederiz

Ahmet Küpeli

Remax Gold ofisinden Nafi Bey'e müteşekkirin 3-4 aydır daire almak için bakınıyordum 2-3 tane emlakçı ile tapudan döndük özgüvenim sarsılmıştı epeyce ama baktım ki herkes aynı işi yapamıyor Nafi bey ile de bir tanışkanlığımız oldu tabii yerindeyse tereyağdan kıl çeker gibi işimizi halletti teşekkür ederiz kendisiyle Hala da yola devam ediyoruz başka işlerle birlikte

Sevtap Öztürk

Daire satışımız gerçekleşene kadar gelişen süreçte güncel bilgilendirmeler sürekli yapıldı.Satış aşamasında imzalar atılana kadar hem satıcı hem alıcının yanında sürekli destek oldu.Nafi Bey'e bu sebeple çok teşekkürler ve işlerinde başarılar diliyorum.

Elda Dereselegn

E liked you treat your cuotomers, the netness of your office, how gost you work.Keep up the good wore.

Rehber Gözübek

Nafi Bey ile çalışıyorum süreci gayet iyi profesyonel bir şekilde yönetti.Pratik çözümleri her zaman üretir.Misafirperver ve hoşgörülü hizmetten çok memnun kaldım.

Bora Yalçın

Tanışıklığımızdan yıllar sonra beraber çalışmak nasip olduğu için mutluyum.Güleryüzlü, çözüm odaklı yaklaşımıyla hızlı ve güvenilir.

Fatma Savaş

Ev konusunda Nafi Bey'le görüştük ilgili ve alakalı bir arkadaş.Kendisine ve siz kurumunuza teşekkür ederim.

Ramazan Demirci

Nafi Bey hizmetinizden samimiyetinizden ve güvenirliğinizden dolayı biz çok memnun olduk teşekkür ederiz.

Murat Ertik

Gayet hızlı bir şekilde çözüm bulduk.Güzeldi süreç her şey için teşekkür ediyoruz.Nafi Bey'e teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Hakan Bin Kaya

Aldığımız hizmetten memnunuz Nafi Bey'le çalışmaya devam edeceğiz.

Derya Aksu Demirezen

Nafi Bey sürekli takip ve uzlaşma konuısunda çabasını ve enerjisini işe yansıtyor.Adım adım her aşamada süreç hakkında bilgilendirme yaptı.Evimizin satışı konusunda kesinlikle güvenebilirsiniz.Emeklerini esirgemeden işlerinin hakkını vererek çabalıyorlar.Teşekkür ederiz.

Türker Büyükyılmaz

Remax gold ve Nafi Bey'in süreci yönetimi ile ilgili bir problem yaşamadan satış işlemini gerçekleştirdim.Hizmet ve sıcakkanlı yaklaşımınız için çok teşekkür ediyorum.

Faruk Hamud

Alım satım işlemlerimizde bize yardımcı olan Nafi Bey'e çok teşekkürler.Her konuda destek oldu.İstediğimiz zaman telefonla ulaşabildik.Çok güzel koordinasyon kurdu.

Tuna Şefik

Nafi Bey'den yapmış olduğu hizmet ve yakın ilgisinden güler yüzünden çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Murat Çetin

Profesyonel karşılandım.Hiç zorluk çekmedim.Teşekkür ederim.

Hasan Türken

Önceki sefer olduğu gibi Nafi Bey'in yaklaşımı ve hizmetten memnun kaldım.Sorunsuz ve güven veren bir işlemdi.

Tufan Akaırmak

Nafi Bey, son derece profesyonel ve özverili davrandınız.Ev Ankara'da dahi olsa ilgilenip bizzat gidip satışı gerçekleştirdiniz.Her şey için teşekkür ederim.

Mustafa Birseloğlu

Nafi Bey son derece profesyonel ve özverili davrandınız sıkıntılı olan bir süreci iyi idare ederek çözüme kavuşturup bir günde satış işlemini bitirebildiniz.Her şey için teşekkür ederim.

Gürsel Ulus

Nafi Bey çözüm odaklıydı.Aldığımız hizmet için teşekkür ediyoruz.

İsmail Güler

Dokuz yıldır Nafi Batmanoğlu Bey'i tanırım.Kendisinden çok memnunum.Güler yüzlü, çalışkan ve güvenilir.Dürüst bir arkadaşımız.Dokuz yıldır çalışmamda kendisine memnuniyetimi belirtiyorum.Teşekkürler.

Firdevs Şule Aksoy

Remax Gold gayrimenkul danışmanı Nafi Batmanoğlu gayrimenkul için satılık ilanını arama sürecimizden itibaren satışın sonlanmasına kadar bize stressiz, şeffaf, güven veren bir yaklaşımda bulundu.Her türlü sorumuza güvenli bir cevap aldık.Kendisiyle her türlü alım satım ve kiralama işlerinde yeniden çalışmak isteriz.Güçlü iletişim becerisiyle kendisiyle çalışmakltan çok memnun olduk.

Tolga Çakmak

Nafi Bey her süreçte bizimle çok ilgilendi.Her şeye elinden geldiğince yardımcı oldu.Çok kibar ve anlayışlı birisi.Çözüm odaklı biri

Bülent Barutçu

Nafi Bey, İstanbul Kartal'daki dairemizi kiralama sürecinde göstermiş olduğunuz performans için teşekkür ederim.Kısa bir sürede netice aldık.Evrak düzeni çok iyi yürütüldü.İşlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.Selamlar.

Mehmet Çelik

Değerli Nafi Bey'e ve çalışan tüm arkadaşlara göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkürler.

Hasan Ali Aküzüm

Son olarak taşınmazın satım süreciyle ilgili olarak en başından beri göstermiş olduğunuz, sabır, ilgi ve emekleriniz için teşekkür ederim.Bundan sonraki taşınmaz işlemlerinde de sizinle tekrar çalışmayı çok isterim.Başarılarınızın devamını dilerim.İyi günler.

Ahmet Özkan Polat

Meslektaşım Nafi Batmanoğlu; satış sürecinde göstermiş olduğu hassasiyet ve profesyonel hizmetiyle hızlı sonuca gitti.Süreç yönetimi ve iletişimi oldukça kuvvetli ve dikkatli tutarak alıcı ve satıcı tarafını motive etmiştir.Teşekkürler.

Burhan Keskin

Sayın Nafi Batmanoğlu; Gerçek ilgili evi aldığımız süreçte gerekse de kiraya verme sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Gülnur Çalışkan

Çözümcül, ortaklar ile iletişimi ve tutumundan dolayı teşekkür ederim.

Filiz Ferik

Gayrimenkul danışmanlığı aldığım Nafi Batmanoğlu İlk görüşmeden itibaren oldukça ilgili ve çözüm odaklı olarak hareket etmiştir.Tüm süreçte oldukça yardımcı bir tavır takınmıştır.Kendisinden aldığım hizmetten memnun kaldım.

Eren Can Turan

Nafi Bey ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren bize her konuda yardımcı oldu.Gayet Memnun olacağımız bir evi sayesinde uygun bir fiyata aldık.Kendisine teşekkür ediyorum.

Cengiz Eraslan

Nafi Bey'den çok memnunum gerek saygı gerek hoşgörü gerekse hizmeti için kurumuna ve kendine teşekkür ederim.Sorunsuz bir müşteri hizmeti verdiği için kendisine kurumuna teşekkür ederim.İnşallah devamını dilerim.

Yiğit İnan

Özellikle Nafi Bey'in çözüm odaklı yaklaşımı ve gösterdiği çabalardan çok memnun kaldık.Kendisine ayrıca teşekkür ederim.

Işın Ağan

Kiralama öncesi ve kiralama aşamasında gösterilen ilgiden memnun kaldık.Gerek bilgilendirme ve hazırlama memnun ediciydi.Çalışma hayatlarında başarılar diliyoruz.Güleryüzlü ve samimiydi.

Hanife Konuk

Nafi Bey ılımlı iletişimleri ile çok başarılı gayrimenkul danışmanı.Her türlü daire ile ilgili olan problemlerde odaklanma ve süreç yönetimi çok iyi kendisinden çok memnunuz.Ofis ağırlaması ve karşılanmadada gayet memnun kaldık.Remax'da böyle çalışanlarından dolayı teşekkür ederiz.

T******* Ş*******

Remax müşterisi olarak işlemimizin başlamasından bitişine kadar olan hizmet çok iyiydi.

E******* S*******

Gayrimenkul danışmanımız Nafi Bey süreci çok iyi yönetti.Kendisine çok teşekkür ederim.

H******* K*******

Her türlü hizmetten memnun kaldım.Nafi Beye teşekkür ederim.

L******* E*******

Nafi Bey çok sıcakkanlı ve güleryüzlü bir danışman .Kendisinden çook memnunum.

A******* Ç*******

Nafi Beye çok teşekkür ederim.İlk defa bu kadar hızlı işlem gerçekleştirdik.Memnunuz.

Ş******* K*******

İşlemden çok memnun kaldık.Teşekkü ediyorum.

Mustafa Özkök

daha önce aldığım hizmetlerdende memnun kalmıştım.Şimdiki satış işlemindende çok memnun kaldım.

M******* A*******

Nafi Batmanoğlu Kurtköyde bulunan dairemin satış işlemlerini çok hızlı ve preblemsiz sonuçlandırdı. Teşekkürler.

A******* T*******

Dükkanımızın kiralama işlemi çok hızlı şekilde halloldu. Teşekkür ederiz.

E******* Ö*******

Nafi bey mülkümüzün satışını profesyonel bir şekilde sorunsuz ve hızlı bitirdi. İşine gösterdiği ilgi için teşekkür ederiz.

M******* Ö*******

Çalışmaları ve ilgisi için Nafi Batmanoğlu'na teşekkür ederiz.

Atıl Can

Çok memnun kaldım.Nafi Bey çok ilgili.Teşekkür ederim.

Taner Şentürk

Remax müşterisi olarak işlemimizin başlamasından bitişine kadar olan hizmet çok iyiydi.

Yasin Şentürk

Nafi beyin bilgisi tecrübesi ve güven verici hizmeti bizi çok memnun kıldı.Çok teşekkür ederim.

Tedjeddine Mezbiou

MR Nafi helped us to sell our house in a necod time,weappreiate his follow-up with every dehll.We are happy to work with me Nafi aud hopefully me can work hogetter in the fime

K******* U*******

Her şey için teşekkür ederim.

Bünyamin Kocaman

Remax golf Nafi Batmanoglu tarafından kiralama yamışmış oldugu gayri menkulümü çok profosyenel bir şekilde yürütmesinden çok memnun kaldım kendisine ve remax gold a çok teşekkür ederim. Bünyamin kocaman saygılarla

Mucize Sarıhan

gayrimenkul danışmanım işinde uzman,güvenilir,hızlı geri dönüşüm sağlayan alanında uzman bir danışman .nitelik bakımından 100 üzerinden 100 puan verebilirim. aynı zamanda insani değerler bakımından saygılı,güler yüzlü ,sorumluluk sahibi karşısındakini iyi dinleyen bir birey olarakta ayrıca 100 puan verebilirim. Nafi bey ve remax ailesine teşekkürlerimi sunarım.

Serkan Mavruk

ilk görüşmemizden kira kontratını imzalayana kadar güler yüzlü ve açıklayıcıydı. ev sahibiyle ilişki kurmasını çok güzel koordine etti. işlemler esnasında hiçbir pürüz yaşamadım.tüm hizmetler için teşekkür ederim.

Agit Özpolat

nafi batmanoğlu'nun danışmanlığında gayet hızlı ve kolay bir şekilde işlemlerimi gerçekleştirdim.Kendisine teşekkür ederim.

Reyhan Gökçek

nafi batmanoğlu daireyi satın alma ve kirala aşamasında çözüm odaklı,titiz yardımsever kişiliği ile her konuda dört dörtlük yardımcı oldu.Kesinlikle kiralama ve satış için kendisini tavsiye ederim.

F******* A*******

nafi beyin çalıima ahlakı ve bilgisi sayesinde sorunsuz bir süreç geçirdik. teşekkür ederiz kendisine. başarılar . yolu açık olsun

F******* K*******

nafi beyin bilgisi ve tevrübesi sayesinde sorunsuz bir süreç geçirdik. zaten kendisi ailemizin danışmanı oldu. bütün işlerimizde kendisine ulaşıyoruz. hayatınızda başarılar nafi bey. teşekkürler remax gold.

A******* T*******

nafi beyin emeklerinden dolayı kendisine teşekkür ederim. herşey gönlünce olsun. sürecimizde kendisi çok yoruldu. memnun kaldık

K******* T*******

nafi beye herşey için teşekkür ederiz. başarılar dilerim meslek hayatında.

M******* E*******

nafi beyin danışmanlığından memnun kaldık. kendisine teşekkür ederiz.

N******* Y*******

gayrimenkul danışmanımız nafi beye teşekkür ederim desteği için. süreci kolaylıkla geçirmemize yardımcı oldu.

M******* A*******

danışmanımıza destekleri için teşekkür ederim. kendisi işini iyi yapan bir insan. kolaylıklar dilerim kendisine

S******* Y*******

nafi beye çalışmaları ve destekleri için teşekkür ederim. kendisinin danışmanlığından çok memnun kaldık

F******* K*******

Daire satın alma sürecimde Serhat bey ve Nafi bey bana her konuda yardımcı ve destek oldular, çıkan bir kaç aksiliği hzlı bir şekilde çözdüler. Doğru yatırım yapma konusunda bana detaylıca bilgi aktardılar, ofiste çok güzel bir şekilde ağırladılar. Herşey için çok teşekkür ederim.

O******* S*******

gayrimenkul danışmanımız nafi beye nezaketinden ve çalışma prensibinden dolayı teşekkür ederiz. başarılar

N******* K*******

nafi beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. kendisi sürecimizi çok iyi yönetti. kendisine başarılar dilerim

Serkan Bacık

Nafi beyle çalışmak çok güzel ve keyifli çok güler yüzlü ve içten,samimi bir şekilde ağırlandık kendisi tarafından.Herşey için çok teşekkür ederiz remax ailesine.

Mustafa Atahan Gökçek

remaxgold ofisinden nafi batmanoğlu alış-satış işlemlerini hızlı ve pratik yapılmasına yardımcı olmuştur. ofiste karşılanma ve ağırlamadan memnun kaldık.

Halil Göçer

Verilen hizmetten dolayı Nafi Batmanoğlu ve ekibine teşekkür ederiz.

Bekir Aral

RE/MAX GOLD ofisinden Nafi Batmanoğlu tek kelime ile anlatılacak olursa süper bir insan saygı,karşılama,dürüstlük...Şuana kadar tanıdığım emlak danışmanlarının içinde bir numara kendisine çok teşekkür ediyorum.

Erdem Armağan

Nafi Batmanoğlu'ndan hizmet aldım.Alım-Satım süreci boyunca hem satıcı hemde bizim için her konuda yardımcı oldu.Süreci profesyonelce yönetti.Alıcı ve satıcının anlaşılan şartlara bağlı kalmasını sağladı.Böylece sorunsuz bir şekilde süreci tamamladık.Teşekkürlerimi sunarım.

Mustafa Okuducu

Uzun zamandır tanıştığımız Nafi bey mülklerimin satışı konusunda düzenli, prensipli çalışması sonucunda kısa bir süre sonrasında satışı tamamlıyor. Vermiş olduğu danışmanlık tam anlamıyla profesyonel ve sorunsuz süreç. Herşey için kendisine teşekkür ediyorum.

Fatih Yılmaz

Gerçekten işinde ilgili ve dürüst bir satıcı. Bu konuda kafanızdaki tüm şüpheleri atabilirsiniz.

B******* M*******

Remax Gold Ofisinden Nafi Bey İle İlgili kısaca özetlemek gerekirse gercekten işini profesyonel şekilde yapan bir emlak danışmanı diyebilirim. Tüm süreci başından sonuna kadar ilgiyle ve titizlilikle yürütüyor. Teşekkürlerimi sunuyorum..

A******* T*******

Nafi Bey oldukça kibar ve ilgili birisi.Bu süreçte bize oldukça yardımcı oldu ve sorularımızın hepsini yanıtladı ve kiralama işinde bizlere yardımcı oldu.

Semih Samur

Nafi Batmanoğlu ile tanıştıkdan sonra kendimize göre uygun bir dükkan için hızlı,güler yüzlü yardımı için kendisine yazılı olarak belirmek istedim.Remax ailesine ve nafi bey'e şükranlarımı sunarım.

Bünyamin Kocaman

Remax gold ailesinin ekibinde bulunan Nafi bey'e gayrimenkul kiralama sürecinde vermiş olduğu hizmetten son derece memnun kaldım.Teşekkür ederim.

Pakize Erman

REMAX GOLD OFİSİNDEN 'NAFİ BATMANOĞLU' ARACILIĞI İLE ALMIŞ OLDUĞUM DÜKKAN SATIŞI İLE BANA VERMİŞ OLDUĞU HİZMT KALİTESİNDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. GÜLER YÜZÜ, SAMİMİ YAKLAŞIMLARIYLA VE GÜVEN VERİCİ KİŞİLİĞİ İLE MÜKEMMEL BİRİDİR. KENDİSİNE SAYGI GEĞER KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

İsmail Çolak

Nafi beye güleryüzlü samimi ve nezih kişiliğinden dolayı teşekkür ederiz Gayrımenkul işlemlerimizde uzun yıllar çalışacağımızdan hiç şüphe yoktur

İlayda Kaya

İlk defa Remax ile ev kiralaması yaptık kesinlikle çok güvenilir çok yardımcı olundu teşekkür ederiz

Serkan Arıkan

İlk defa ev kiralayan biri olarak Nafi beyin güleryüzü ilgisi ve alakası daha sonra ev alma yada kiralama düşüncesinde olursam kendisi tek adresim olur

Nejat Yunusoğlu

Hizmetinizden dolayı memnuniyetimi belirtmek isterim her işimizi gönül rahatlığı ile teslim edebildiğimiz bir iş ortağı olduğundan Nafi beye ayrıca çok teşekkürler

Halil Göçer

Kurumunuz çok güvenli sağlam hoş görülü beyfendi insanlardır çok memnun kalım teşekkür ederim

Tülay Okçu

evimin satış sürecinde çok güvenilir ve sıcak aile ortamında yardımcı oldular her aşamasında her zaman yanımda oldular huzurlu ve güvenli yaklaşımda bulundular teşekkür ederim

B******* K*******

Remax gold ofisinden nafi Batmanoğlu aracılığı ile almış olduğum konut satışı ile bana vermiş oldukları hizmet kalitesinden çok memnun kaldım vermiş oldukları özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum her şey istediğim gibi ilerledi memnuniyetle derecem 10 üzerinden 10 Bünyamin kocaman

S******* K*******

Öncelikle Nafi Bey enerjisi yüksek, titiz ve profesyonel çalışması ile çok yüksek övgüleri hak eden bir arkadaş. Kendisine çok teşekkür ediyoruz

Mert Öztürk

Nafi beye çok teşeķür ederiz gerçekten hakkı ödenmez çok ilgili alakali emegine saglık

M******* K*******

Remax Gold ailesinden saygıdeğer Nafi batmanoğlu iyi bir performans göstermiştir bilgi birikim ve deneyimini ön planda tutarak Satın almış olduğunuz yerle alakalı bizleri nihayetine kavuşturmuştur. Bununla birlikte nezninizde tekrardan kendisine teşekkür etmek istiyoruz.

Dilek Dik

Gayet ilgili kibar ve çözüm odaklı bir danışmandı ofiste iyi ağırlandık aldığımız hizmetten menun ayrıldık ilginize çok teşekkür ederiz

Nejat Yunusoğlu

Her şeyden çok menun kaldım Nafi beye teşekkürler

Suat Güneş

Nafi bey güvenilir, proaktif, sorumluluk sahibi, ilgili, saygılı, çözüm odaklı ve çok profesyoneldir. Portföyümüzü her zaman kendisine emanet ederiz, kendisi de gereken ilgi alakayı göstererek çözüm sunar. Çok başarılıdır, tavsiye ederiz. Teşekkürler.

Tugay Tosun

Hem bilgilendirmeleri mazanlarını esirgememeleri misafirperverlik ve gösterdikleri sabırlarından dolayı Nafi Batmanoğlu beye ailem adına çok teşekkür ederim gelecekte ihtiyaç oluşabilecek zamanlarda yine kendileriyle çalışmayı isteyeceğim Remax Gold'dan Nafi Batmanoğlu beyi çevremiz ve herkese tavsiye ediyoruz

Atilla Tosuncu

Zaten geçmiştede kaliteli hizmet veren Remax Gold şirketinden bu sefer Nafi Batmanoğlu beyden destek aldık kendileri bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi sunumları ve resmi işlemlerde ki destekleri çok mükemmeldi teşekkür ederiz

Kamil Eskioğlu

Nafi Bey enerjisi yüksek, titiz ve profesyonel çalışması ile çok yüksek övgüleri hak eden bir arkadaş. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Oguz Kutlu

Nafi Bey, Satış süreci boyunca gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Yunus Ortatepe

Nafi Bey ev alım sürecimizin başından sonuna kadar her konuda çok iyi şekilde yardımcı oldu, ilgisi için ayrıca teşekkür ediyorum.

N******* T*******

Nafi Bey gerçekten işinin ehli ve sonuç odaklı birisi. kısa sürede konutumu kiraya verdi. Teşekkürler

E******* S*******

Nafi bey ile birlikte çalışmak gerçekten çok güzel, enerjisi yüksek bir kişiliğe sahip, isinide her nokta da profesyonelce yapıyor. Teşekkür ederiz

M******* Y*******

Nafi beye ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz

G******* H*******

Nafi bey uzun yillardir sizinle calismanin rahatligini yasiyorum is anlayisiniz diyalogunuz ilginiz konusunda cok memnunum calisma hayatinizda basarilarinizin devamini dilerim

A******* A*******

Her noktayı doğru bilgilendirme, ulaşılabilirlik ve uzlaşmacı yaklaşımından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamı dilerim.

A******* B*******

Nafi bey kiralama işimizle baştan sona titizlilikle ilgilendi. Böyle işini severek yapan insanlar olunca herşey daha kolay oluyor. Güleryüzünüz ve ilginiz için çok teşekkürler NAFİ BATMANOĞLU

Osman Susam

Nafi Bey'e Göstermiş olduğu ilgi ve yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Gerçek ve güvelir bir hizmet aldım

Yasin Ertan

İşinin erbabı . Özenli disiplinli güvenilir .

V******* S*******

Tüm destek ve sorunsuz yönetimi için Nafi beye tesekkürler.

Onur Güneysu

İlk kez ev alacağımız için kafamızda çok fazla soru işareti vardı. Nafi Bey bizi her konuda bilgilendirdiği gibi süreci son derece profesyonelce yönetti. Herşey son derece hızlı, kuralına uygun ve güvenli bir şekilde gerçekleşti. Kendisiyle perşembe günü tanıştık, pazartesi tapumuz elimizdeydi. Herşey için teşekkürler Nafi Bey.

H******* P*******

İşimizi en hızlı şekilde halleden nafi beye çok teşekkürler

Ömer Kayaokay

Nafi beye teşekkür ederim işinde çok disiplinli bize çok yardımcı oldu tekrar teşekkür ediyorum kendisine

Sefer Söyleyen

Biz Nafi beyi özellikle çalşmalarını ve iş ahlakını beğenerek tercih ettik.İşlemlerin bütün aşamalarında bizleri bilgilendirdi.Çok başaralı bir süreç yaşadık.Emeği ve özverisine teşekkürler

Emrah Koç

Nafi beye çok teşekkür ederim baştan sonuna kadar yardımcı oldu çok memnun kaldım hizmetininde

Naim Yılmaz

Çok memnun kaldım her şey için teşekkürler Nafi bey

Bosphorus Shıp Supply

almış olduğumuz hizmetten memnun kaldık iş ve özel hayattan daima başarılarınızın devamlı olmasını temenni ederiz

Ayşe Ekicioğlu

Nafi bey pozitif ve yardımcı bir danışmandı kendisi sorularımıza hiç çekinmeden cevap verdi ve kibardı memnun kaldık her şey için teşekkürler

Sercan Erdoğan

Nafi bey ilgili bir şekilde yardımcı oldu kibar ve saygılı davranışları ile her konuda yardımcı oldu

İlker Süleyman Özsoy

çok memnun kaldım satışın her safhasında yardımcı oldular teşekkür ederiz

Yasemin Duran

Çok samimi çözüm odaklı bir ofis güler yüzlü insanlar memnun kaldım aldığım hizmetten kısacası Teşekkürler Nafi bey

A******* Y*******

Nafi Bey'e ve Remax Gold ofisine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz işlemimiz hızlı ve sorunsuz birşekilde hal oldu

M******* Ç*******

Nafi Batmanoğlu güzleryüzlü, prensipli ve pratik iş çözünürlüğünüzden dolayı çok teşekkür ederiz.

T******* A*******

Her noktayı doğru bilgilendirme, ulaşılabilirlik ve uzlaşmacı yaklaşımından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamı dilerim

S******* Ç*******

Nafi Bey profesyonel bir iş çıkardı, tebrik ederim.

C******* İ*******

Nafi Bey ciddi anlamda bilgili ve işini sahiplenen bir danısman olarak gönlümüzde açıkcası güzel bir intiba bıraktı.Nafi Bey İle İşlemimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisi konuya hakim ve profosyonel bir yaklaşım sergiledi.Kendisine çok teşekkür ediyorum

Gürsel Hanta

Nafi bey her konuda bize yardımcı oldu teşekkür ediyoruz kendisine

Hüseyin Çakmak

Nafi bey kendisiyle iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren hem bizi bilgilendirme hemde kiralama sürecinde çok ilgili ve yakın davrandı kendisine çok teşekkür ediyorum

Mucize Sarıhan

Remax Gold ofisinden Nafi bey ile daha önce daire alımı yapmıştım ve çok menun kalmıştım aldığım daireyi kiraya verme konusunda kendisine danıştım yine beni yanıltmadı görüşmemizin akabinde anahtarı teslim ettim ve ertesi günü dairemi kiraya verdi daha doğrusu müşteri iyi ve düzgün buldu yine çok menun kaldım kesinlikle gayrimenkul danışmanım kendisi başka projelerdede tarla vb. kendisiyle çalışmaya devam edeceğim

Alper Aytaç

Nafi bey ile girdiğimiz bu yolda bilgilendirmeler ve yönlendirmeleri gerçekten mükemmeldi her anında çok çok yardımcı oldu emlak danışmanlığı gerçekten çok çok menun edici En başta Nafi bey söylediğim " size güveniyorum" cümlesini boşa çıkarmadı Her şey için çok teşekkür ederim

Günseli Emanet

Nafi Batmanoğlu ile yıllardır çalışıyoruz kendisinin çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı sayesinde yapılan alım-satım ve kiralama işlerinden memnun kaldığımızı belirtmek isterim

Mustafa Varilli

Öncelikle ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz Nafi bey bize çok yardımcı oldu

Dilara Akkayaoğlu

Remax Gold ofisinden Nafi bey'e ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum güvenli samimi disiplinli çalışan Nafi bey ile karşılaştığım için çok şanslıyım

Cihat Sağdıç

Nafi beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum

E******* A*******

Nafi Bey profesyonel bir iş çıkardı, tebrik ederim

A******* A*******

Nafi Bey'in ilgi ve alakası dan çok memnunuz

M******* Ö*******

Nafi beye emeğinden dolayı çok teşekkürler çok memnun kaldık

B******* B*******

Nafi Beyin ilgi ve alakası çok iyiydi kendisine teşekkür ediyorum

İ******* K*******

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ DOĞRU ZAMANDA DOĞRU DANIŞMAN

M******* İ*******

Nafi Beyin ilgi ve alakası çok iyiydi kendisine teşekkür ediyorum

Baran Erdoğan

Nafi Beyle yine bir kiralama işinin sonuna geldik. Yine oldukça hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir süreci bitirdik.

İfakat Konuk

Nafi beyle sürekli çalışıyoruz kendisinden çok memnunum teşekkürler her şey için

Beyza Beşer

Nafi beye çok teşekkürler kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu

Mehmet Öncü

Nafi beye desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

Ayşe Aydoğan

Nafi bey işinin ehli biri kendisiyle çalıştığım için çok memnunum teşekkürler her şey için

Zeki Yazıcı

Nafi beye bie yardımlarından dolayı çok teşekkürler

İnka Denizcilik

Nafi beye çok teşekkürler her şey için bize çok yardımcı oldu

Adnan Özcan

Nafi beye ilgi alakasından ve titiz iş takibinden dolayı teşekkür ederim

Semra Yılmaz

Suya sabuna dokunmadan Nafi Batmanoğlu Bey tüm işlemleri halletti. Güvenle içim rahat bir şekilde sonuçlandı kendisine çok teşekkür eder ellerine eöeğine sağlık diliyorum. İşlerinde başarılar dilerim.

M******* A*******

Nafi bey kiralama sürecini sorunsuz şekilde yürüttü profesyonelliği ve samimiyeti harika, teşekkür ederim.

H******* T*******

Kısa sürede işlemleri halletmesi ve ilgisi alakası için Danışmanım Nafi beye teşekkürlerimi sunuyorum.

S******* K*******

Gayrimenkul'u almam da ve doğru zamanda satmama destek olan Gayrimenkul Danismanim Nafi bey'e teşekkür ederim. Doğru Yatırım, Doğru Gayrimenkul Danışmanı ile Yapılır.

H******* P*******

Gayrimenkul satın alma sürecimiz de her konuda baştan sona bizdeb ilgisini asla eairgemeyen Nafi beye çok teşekkür ederiz.

B******* G*******

Nafi Bey'in ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz. Güleryüzu, sohbeti samimiyeti bizi memnun etti.

E******* S*******

Nafi beye ilgisi ve alakası için teşekkür ederiz

Malik Yesiralioğlu

sunulan hizmetten oldukça memnun kaldım Nafi bey kafamızda soru işaretlerini kaldırmamızda yardımcı oldu ilgi alakanıza teşekkür ederim

Okan Demirci

Nafi bey bize her şeyi gayet net anlatıp bilgilendirip bütün işlemlerde yardımcı oldu çok teşekkür ediyoruz

Bilal Demirel

Aldığım hizmetten memnunum çözüm odaklıydı güzel kibar agırlandım

Hamdi Küçükbayram

Bu arama sürecinde Nafi Batmanoğlu bey yardımcı oldu hızlı ve güvenilir süreç için teşekkür ederim

Siraç Yunusoğlu

Nafi beye çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu her konuda

Zeki Yazıcı

uzun bir süreden beri çalışmaktayım gayet memnunum başarılarının devamını dilerim

H******* A*******

Kiralama işlemini sorunsuz bir şekilde hallettik teşekkürler Nafi bey

A******* Ç*******

Sorunsuz bir şekilde kiralama işlemimiz yapıldı teşekkürler Nafi bey

C******* E*******

Teşekkürler Nafi bey her şeyi çok kolay hallettiniz sizinle çalışmak güzeldi

M******* G*******

Güleryüzlü samimi bir danışman teşekkürler Nafi bey

M******* A*******

Nafi beyin daire kiralama sürecinde bize göstermiş olduğu ilgisi için teşekkürler.

H******* A*******

Güvenli, hızlı, başarılı. Teşekkürler Nafi Batmanoğlu

H******* İ*******

Nafi beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ediyorum.

C******* E*******

Teşekkürler her şey için Nafi bey bize çok yardımcı oldunuz

L******* M*******

Dairemizin kiralama süreci ile ilgilenen danışmanımız Nafi bey'e ilgisi için teşekkür ederiz.

İsa Kara

bütün işlemler boyunca yaptığınız yardım ve destekleriniz için çok teşekkür ederim Nafi bey

Hasan Serinyel

Nafi abimden allah razı olsun arar aramaz yardımcı oldu ilgi alakasından dolayı Remax ve Nafi abime teşekkür ederim

Coşkun Koç

Nafi bey gayet kibar işinde iyi biri yardımlarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Erkan Uygur

Nafi beyden aldığım hizmetten gayet memnun kaldım vakit nakittir Ve hiç vakit kaybettirmiyor.Bünyenizde böyle çalışan iş ortağı olduğu için Remax Türkiye ve Gold ailesine teşekkür ediyorum.

Ayla Arslan

Alacağımız evi görmeye gittiğimizde tanıştım Nafi bey'le o günden alım-satım sürecine kadar olan zamanda her türlü soru ve sorunların çözümü için hiç düşünmedim. Nafi bey benim bütün soru ve sorunlarımı halletti.kendisine buradan da çok teşekkür ediyorum .

Cemal Durmuş

ilgisi alakası ve misafirperverliği ile memnuniyetimizi üst seviyede Nafi bey, işini tam anlamıyla yapan biri Mülklerimizin kiralanmasında gösterdiği titizlik, bilgilendirme ve kibarlığıyla benden tam puan aldı.rahatlıkla evinizi teslim edebilirsiniz.güvenimi boşa çıkarmadınız, İçin teşekkürler ederim.

E******* U*******

Nafi Bey ciddi anlamda bilgili ve işini sahiplenen bir danısman olarak gönlümüzde açıkcası güzel bir intiba bıraktı.Nafi Bey İle İşlemimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisi konuya hakim ve profosyonel bir yaklaşım sergiledi.Sürecin takibinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Cansu Akın

Güven aşılayarak başlatmış olduğu satış sürecini sorunsuz, keyifli ve ivedilikle bitiren Nafi Batmanoğluna tüm samimiyetimizle çok çok teşekkür ederiz

Necmettin Topçu

Nafi Bey gerçekten işinin ehli ve sonuç odaklı birisi. kısa sürede konutumu kiraya verdi. Teşekkürler

F******* A*******

Gayrimenkul danışmanı Nafi bey bey ve ekibi sorunsuz, problemsiz hiç zahmete girmeden çok kısa bir sürede satış işlemlerimi gerçekleştirdi. Herşey için teşekkür ederim.

Semra Yılmaz

Hiç uğraşmadım düşünmedim nasıl olsa Nafi bey halleder dedim gözüm arkada değildi evet bu iyi bir şey çözümledi mutlu oldum isteklerime cevap verildi kendisine teşekkür ediyorum

Gözde Tuna

Nafi Batmanoğlu temsilciniz güler yüzlü ilgili ve çözüm üreten biri teşekkür ediyorum başarılar diliyorum

Kadriye Koç

Nafi Batmanoğlu tarafından kiralanan ev ile ilgili bizimle iletişim ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz kendisi son derece ilgiliydi gerek ev gezdirirken gerek iletişim konusunda ihya etmiştir

Sadık Akkoç

kiralama sürecinde Nafi Batmanoğlu sürecin başından sonuna kadar güleryüzlülüğü ve ikna kabiliyetiyle bizleri gayet mutlu etmiştir Nafi bey işinin ehli ve profesyonelliğiyle bizlere hizmette bulunmuştur

Faisa Hussien

Nafi is always helpful and makes sure to we understand the contraat and all the services we're paying for

Semih Keremoğlu

İşlem başladığı andan bitene kadar her konuda yardımcı ve çözümcü oldular her aşamasında bize güven verdiler ve yardımcı oldular çok teşekkür ederiz işbilirliğiniz ve yardımseverliğiniz için

Seiha Balibey

Oğlum Necmi Balibey'e Remax'lı dostlarımdan aldığım tavsiyeler üzerine yönlendirilmiştim ofiste tanıştığıma çok memnun oldum kendisine ve ailesine dua ediyorum allah muaffak etsin her şey için teşekkürler

Figen Aktaş

Konutumun kiralanmasında danışmanlık aldığım Nafi beyin ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Kiralama işlemlerim problemsiz bir şekilde halledildi. Nafi beye ve ekibine teşekkür ederim

A******* Ç*******

Nafi bey işlemi sorunsuz ve her konuda çözüm odaklı bir şekilde halletti danışmanıma teşekkürler ediyorum. Diğer işlemlerimdede Hep Birlikte Yol Alacağımıza Eminim

M. Furkan Atmaca

Nafi Batmanoğlu bey ile yeni kira kontratımızı yaptık ilgi ve alakalarından dolayı kendisine teşekkür ederiz

Sadetnur Solak

Nafi Batmanoğlu tarafından aldıgımız hizmetten çok memnun kaldık güvenilir ve anlaşılır tavrı için teşekkür ederiz

E******* U*******

Nafi bey e Öncelikle ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür etmek istiyorum profesyonelce yaklaşımı ve iş bitirirliği bizdeki Soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır kendisine tekrar teşekkür ederiz. Nafi Bey İle Daha Öncesindede Çalışmamız Olmuştu Gayrimenkullerinizi Güvenle Teslim Edebilirsiniz.

Fatih Mehmet Akıllı

Hizmet anlayış tavır ve yaklaşım konusunda başta Nafi bey olmak üzere Remax Gold ailesine teşekkür ederim.

Salih Zeki Çayır

Kugu park sitesinde kiraladığım daire karşılığı aldığım hizmetten memnunum teşekkürler Nafi bey

Ali Boran Çağlar

Mehtap hanım Nafi bey ve Mert bey abonelik işlemlerinde de yardımcı oldular güzel bir süreç yönettiler hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum hizmetlerinden çok memnun kaldım.

Ceren Dursun

Nafi Batmanoğlu ile bir daire için görüşme yaptık daha sonra dairede buluşup anlaştık ve bizi ofisine davet etti gayet samimi sıcakkanlı ve sohbetli bir konuşmanın ardından bizi ikna etti ve dairemizi tuttuk kendisinden allah razı olsun

Erkan Yılmaz

süreci gayet güzel yönetti Nafi Batmanoğlu bize daireyi gezdirdi ofisinde agırladı çayımızı içtik ve karşılıklı sohbet ettik kendisinden çok memnun kaldık Allah razı olsun

Aytaç Işıldaklı

Nafi Bey Samimi, içten, saygılı ve dürüst olan Bir adam. İşinde son derece başarılı ve oldukça yardımsever. Kendisine en içten teşekkürlerimizi sunuyorum

M******* A*******

Gayrimenkul arayışımda bana yardımcı olan Nafi bey'e teşekkür ederim, bir sonraki gayrimenkul arayışım da Nafi Bey'i tercih edeceğim saygılarımla.

Ebubekir Değirmenci

Öncelikle Nafi Bey Çok Donanımlı İşine Bağlı Bir Danışman Olduğununu İspat Etti .Bizim İş Programımıza Göre Kendi İş Programını Ayarladığı İçin Çok Teşekkür Ederiz. Bize Çok Yardımcı Oldu

E******* U*******

Mülkümüzü satışa çıkmasından itibaren çok Kısa sürede netice alabildik. memnun edici ve başarılı bir şekilde çalışmıştır. Evin satışı esnasında büyük bir titizlikle bütün işlemleri halletmiş ve o esnada güvenirliliği ile ön plana çıkmıştır Bünyenizde böyle çalışan iş ortağı olduğu için Remax Gold ailesine teşekkür ediyorum.

Hashir Ahmed

they need to have attect are english speaking agent to translate for he foreigmeen atherwibw they were all professionel treated all well.

Sameed Chapra

ıt will be grenil is you recrut english speak stayy and buy to nate your reasable to be cliests

Saba Pakterigh

danışmanlık sürecinde oldukça mutluyum çok çabucak kiracı bulunması ve iletişim gayet iyiydi

Meral Özkan

görüştüğüm danışman işinin ehli bir danışman hizmetten çok çok memnun kaldım her ayrıntıyla çok yakından ilgilendi teşekkürler

Şamil Dagıstanlı

Nafi bey ile dostluk anlamında ticaret ile sınırlı olmayan bir iletişim kurduk gayet memnun kaldık Nafi beye teşekkür ederiz

Osman Gökbel

Nafi bey aldığım hizmetten gayet memnundum vakit olarak dakik davrandı ve bize evi güzel bir şekilde tanıttı

Ayşenur Es

Nafi beyin yardımı ile çok kısa sürede yeni bir daire buldum kendisine ilgisi için çok teşekkür ederim

Ziya Öztürk Kadem

dairemin kiraya verilmesi için Remax Gold Nafi bey ile görüştüm verilen hizmetten memnun kaldım dairem hiç boş kalmadan yeni kiracı bulundu teşekkürler

Emrah Can Özalkak

Bize Her Zaman Aileden Gibi Hissettiren Nafi Bey İle Hızlı Kaliteli Ve Güvenli Bir Şekilde Gyrimenkul Danışmanlığımızı Yapmıştır. Kendisine Teşekkür Ederiz.

S******* Ö*******

Nafi Bey'e ve Remax Gold ofisine ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederiz işlemimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde Hallettik iş hayatında başarılar diliyoruz

Ali Yılmaz

REMAX GOLD Ofisi gayrimenkul danışmanı Nafi Bey'e dairemin kiralanması için yardım aldım aldığım hizmetten son derece memnunum Nafi Bey'e verdiği hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim

Varlık Sezgin

İlgili kiralama süreci noktasında gayet profesyonel hizmet aldık. Pandemiden dolayı uzaktan da olsa başarılı sekilde yonetildi ve bilgi akısı gayet şeffaf şekilde sağlandı. Sadece kiralama değil kiralama sonrası destek de aynı kalitede devam ediyor. Tesekkürler Sevgiler Varlık

A******* A*******

Nafi bey e Öncelikle ilgi ve alakasından ötürü çok teşekkür etmek istiyorum profesyonelce yaklaşımı ve iş bitirirliği bizdeki Soru işaretlerini ortadan kaldırmıştır kendisine tekrar teşekkür ederiz

E******* K*******

Nafi bey le daha öncedede çalışmamız olmuştu ilgi ve alakası için teşekkür ederiz gayet hızlı bir kiralama oldu gayrimenkullerinizi emin ellere teslim edebilirsiniz

Burhan Yıldız

Nafi Bey'e Kiralama İşinde Gösterdiği İlgi Alaka Ve Vermiş Olduğu Doğru Bilgindirmeler İçin Teşekkür ederiz. Doğru Danışman Doğru Hizmet Nafi Batmanoğlu

Merve Uzun

Gayrimenkul Danışmanı Nafi Bey in İlgileri Ve Alakalı İçin Teşekkür Ederim. Memnun Kaldım

Furkkan Taha Nurdag

Nafi bey her konuda çok profesyonel yardımları için teşekkür ederim

Şükrü Filiz

Nafi bey ili çalışmaktan çok memnunuz tanıştıgımıza çok sevindim çok başarılı bir danışman yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Esat Elgit

Kendisini işinde geliştiren Nafi beye ve Remax Gold ofisine teşekkür ediyorum işimizi kısa sürede hallettiği için

Sebahattin Duman

Kiralama sürecinde çok yardımcı oldu Nafi bey sorularımızı cevapsız bırakmadı kendisiyle çalıştıgımız için memnunum iyi çalışmalar dilerim

Necip Manat

Yardımlarından dolayı Nafi beye teşekkür ederim

İsmail Fuat Akdağ

Özverili çalıştığı için Nafi beye teşekkür ediyorum bize çok yardımcı oldu çok memnun kaldık

Tacettin Koç

Nafi beye yardımlarından dolayı teşekkür ederim çok nazik ve profesyoneldi

Ülyar Altınçubuk

Satış konusunda ki yardımlarından dolayı Nafi beye teşekkür ediyorum iyi ki beraber çalımışız çok memnun kaldık

Sanem Su Fırat

Görüşmemiz esnasındaki nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum işini iyi yapan biri Nafi bey böyle bir insanla tanışmaktan memnun kaldım

Mehmet Olca

Satış sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve profesyoneliğinizden dolayı teşekkürler.

Ahmet Gencer

Nafi bey güleryüzlü pozitif müşterisinin arkasında durabilen başarılı bir portföy yöneticisi kendisine teşekkür eder, işlerinde başarılar dilerim.

Nilüfer Özen

Nafi Bey ile pandemi gibi zor bir süreçte çalıştık. Zorlu süreçte bilgilendirme, yönlendirme ve makul teklifleri iletmesiyle çok memnun kaldığımız bir çalışma gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ediyoruz

S******* G*******

Yönetici sorumlulukları en güzel şekilde karşılayıp sorunları çözmüştür yaklaşımları ile üst düzeyde memnuniyet sağlamıştır aldığım hizmetten çok memnun kaldım

Can Hüseyin Taşkın

Nafi beye ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum bize çok yardımcı oldu

Sevim Erdogan

Nafi bey ile çalışmaktan çok memnunuz kendisi çok profesyonel aynı zamanda samimi yardımları için teşekkür ediyorum tekrardan çalışmak isteriz

Temel Bayrak

Nafi bey hızlı çözümleri ve yardımları için teşekkürler

Arda Çimen

Randevu Almamış Olmamıza Rağmen Nafi Bey Bir Telefonumuzla İlgilendiğimiz Daireyi Gelip Son Derece İlgili Bir Şekilde Yardımcı Oldu. Bütün Konuları Net Anlattı Tüm Sorularımızı Cevapladı Ve İçimize Sinmiş Bir Şekilde Daireyi Tutmamıza Vesile Oldu Çok Teşekkürler Nafi Bey

Tülay Söylemez

Gayet güleryüzlü ve saygılı seviyeli insanlar işlerinde başarılar diliyorum

Muhammad Asghar

I highly recommend this place, great dealing, great and relayable people, amazing servises, I garanti hou will worryless while working with him.

Okan Kaya

Ev Hakkında Net Ve Anlaşılır Bir Şekilde Bilgilendirildim. Görüşme Saatinde Uygun Bir Ortamda Ofiste Bulunduk. Nafi Bey'den Ve Remax Gold Ofisinden Aldığım Hizmetten Memnun Kaldım.

Mehtap Özdemir

Merhabalar Nafi Bey İşinde Gerçekten profesyonel Bir Gayrimenkul Danışmanıdır Bir Çok Gayrimenkul İşim Olmuştur Bu Kadar İlgili Güleryüzlü ve İşini Ciddiye Alan Bir danışmanla Daha Önce Hiç Çalışmamıştım. Kendisini İşinde Geliştiren Nafi Bey gibi İnsanlarla Çalışmak Keyif Verici Olmakla Beraber Kendinize Güvendeymiş Hissi Vermektedir. Nezninizde Öncelikle Nafi Bey'e Olmak Üzere Remax Gold Ailesine Teşekkür Etmek İstiyorum.

Ali Konak

Nafi beyin vermiş oldugu hizmet bizler için çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederiz ve Mehtap hanımada çok teşekkür ederiz

Mehmet Kaya

tual adalarda kiralamış oldugum daireyle alakalı Nafi beye ve mehtap hanıma teşekkür eder memnun kaldıgımızı belirtmek isterim

Eren Ali Aslansoy

Nafi bey süreci gayet iyi yönetti çözüm odaklıydı gayet memnu kaldık teşekkür ederiz

Aybüke Bayrak

danışmanlık süreci beklentimi karşıladı memnun kaldım Mehtap Bizcanlı ve Nafi Batmanoglu'na teşekkür ederim

B******* D*******

Nafi Bey ile ilk iletişim kurduğumuz andan itibaren açık, samimi, güvenilir, anlayışlı ve yardımsever bir insan olarak tanıdım. Kendisiyle tanışmaktan ve çalışmaktan çok memnunum.

O******* Ç*******

Nafi Bey e Değerli Katkılarından Ötürü Teşekkür Etmek İstiyorum. Bugünden İtibaren Tüm Çevremize Sizi Önereceğimden Emin Olabilirsiniz. Tekrar Teşekkür Ederim.

M******* A*******

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, çok pratik ve hızlı işlemler için teşekkür ederiz. İş hayatınız da başarılar Nafi bey

Ebru Kuloğlu

Seçkinevler sitesi D bloktan daire satınalma işlemindeki güleryüzlü desteğinden dolayı Remax Gold ailesine teşekkür ederim. Ebru Kuloğlu

Fatih Olca

Satış sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve profesyoneliğinizden dolayı teşekkürler.

Hakan Ataman

Temiz iletişim ve hızlı çözüm sunan bir danışman.

Akın Aslan

Remax Gold Kurtköy Gayrimenkul danışmanları Mehtap Bizcanlı ve Nafi Batmanoglu dairemi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde kiralamıştır. Süreç içinde bize gösterdikleri güleryüzlü, samimi, profesyonel ve güvenilir hizmet için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Birdal Fırat

ilginize güleryüzünüze samimiyetinize sonsuz teşekkürler tereddütle geldim kızımı güvenli ellere teslim edebilecegimi anladım ne güzel bir ekipsiniz saglıcakla kalınız

H******* K*******

altaqayna bih min maktabih wasaeidni fi aleuthur ealaa shaqat lilaiijar serkan we nafi beye shukraan jazilaan lika.

H******* Y*******

dairemin satışını gerçekleştiren Nafi Batmanogluna teşekkür ediyorum

A******* Ç*******

kiralama işlemimize hızlı bir şekilde sonuçlandırdı nafi beye teşekkür ederim

N******* A*******

Nafi bey işlemi sorunsuz ve her konuda çözüm odaklı bir şekilde halletti danışmanıma teşekkürler ediyorum

C******* D*******

ilgisi alakası ve misafirperverliği ile memnuniyetimizi üst seviyede tuttu ve kiralama işlemimizde bize yardımları için teşekkür ederiz

F******* K*******

dairemi hızlı bir şekilde kiraladı teşekkür ediyorum

A******* A*******

kiralık daire arayışımda bana yardımcı olan Nafi beye teşekkür ederim

H******* K*******

beraber çalışmış olmaktan çok memnunum Nafi beye teşekürlerimi sunar, başarılar dilerim

H******* D*******

nafi bey gibi bir danışman ile çalışmaktan çok memnun kaldım teşekkürler

Y******* A*******

işlemleri hızlı bir şekilde hallettik nafi beye ve remax gold ailesine misafirperverligi için teşekkürler

Y******* Y*******

sorunsuz bir şekilde kiralama işlemini hallettik herşey için teşekkürler

S******* B*******

Nafi bey ve Mehtap hanımdan almış oldugumuz hizmetten çok memnun kaldık remax gold ofisine teşekkür ediyoruz

Y******* K*******

Nafi bey ve Mehtap hanım dairemi kiraya verdi enerjisi ve çözüm önerileri ile ilgili alakasını bana gösteren Nafi beye ve Mehtap hanıma teşekkür ederim

A******* S*******

Nafi bay w Mehtap sayida shukraan laqad saeiduni wawajaduu munzalana mustajirana shukraan

Işıl Amine Avan

ev kiralama konusunda yetirince yardımcı oldu Nafi beye teşekkür ederim

Bahar Pelin Kılıç

Nafi bey işinde çok profesyonel, gözünüz kapalı ona her konuda güvenebilirsiniz. Ayrıca müşteri memnuniyetine çok önem veren bir portföy yöneticisi, kendisine işlerinde başarılar diliyorum.

Hamit Gülmez

nafi beyin ilgive alakasından memnun kaldım pazar günü dahi ev ile ilgilendiler. en hızlı şekilde evin eksikleri halloldu

Köksal Öztürk

aldıgımız hizmetten son derece memnun kaldık gerek bilgilendirme gerek yönlendirmeler baya açıklayıcıydı vein satılma sürecinde de kiraya verme süreci baya başarılıydı nazlı hn ve nafi beye teşekkür ederim

Maryam Hardi

ım very satisfıted by the service here and ım gratful for everything they did thank you for your hard work

Chadia Chakour

an a student who come to remax gold intitute am gratefullytonay that it wan a good experience

Faisa Ahmed Hussien

ım very satishad with the service and nafi batmanoglu was very proffessionel he made sure we understand everything and was helpful in ever way all the instruchans he easier for us to understand as we dont speak turkish

Maruf Kulaksız

mehtap hanım ve nafi beyin gösterdigi ilgi ve alakadan çok memnun kaldım kendilerine teşekkürlerimi bir borç bilirim saygılarımı arz ederim

Saadelnur Solak

Çok memnun kaldık, ilgi ve alaka için teşekkürler.

İrem Ata

Danışmanımız Nafi Bey sayesinde evi gayet güvenli ve rahat bir şekilde gezdim. Alacağım hizmetleri ve yükümlülüklerimi açıkca benimle paylaştığı için çok memnun kaldım. İlgisi için çok teşekkür ederim.

M******* S*******

İşlemlerimiz başlangıçtan bitişe kadar profesyonel bir şekilde halledildi. Gerekli bilgilendirmeler hassasiyet ile yapıldı. Gayet memnun kaldık çok teşekkür ederiz.

H******* N*******

İlk defa tanıştığımız hizmetinden iki taraflı memnun kaldığımız ve evi tuttuğumuz başarılı bir emlak danışmanı..Dürüstlüğü bizim için en önemli yönüydü..Kendisine çok teşekkür ediyorum..Nafi beyle ilgili referans olurum..

Aya Zouitene

my I friend Hebba a commended Remax Gold office, because I wan stnuggling with hats specially I'm here in İstanbul we come to the office, nice service, he staff lovesy friendy and nice, they explain he procedure very canefully, and everything in fired easily, I could finid what I'have been looking for, a beautiful flat furnished, with good location next to a lot of facilitzen specially public tham spotation

Mehmet Ekin

Müşteri karşılanması ve davranışlarınız memnuniyet verici. Bundan sonra ev ihtiyaçlarında kesinlikle sizlerden destek alacağım. Teşekkürler Mehtap hanım & Nafi Bey..

Bahar Keçecioğlu

Nafi bey kiralama sürecinde ve ufak problemlere karşı çözüm odaklıydı. Çözüm odaklı bakış açısıyla ve uzun yıllar bu mesleği yapıyor olmanın profösyonelliğiyle kiralama sürecini yönetmiştir. Süreci uzun tutmamak için kirayı ufak bir rakam indirmeyi önerdiğimde durumu hemen kabul edip seri bir şekilde hareket etmesi de beni memnun etmektedir. Nafi beyin emlak danışmanı olarak başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Savcı Taşkın

Kendi adıma gördüğüm en deneyimli açık sözlü emlakçıydı. Nafi bey emlakçılar klasiğinden çok uzaktı, herşey şeffaf ve hızlıydı. Nafi beyi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz, çok ilgili güleryüzlü ve deneyimli.

Ediz Orhan Kanıt

İlanın içeriğinin düzenlenmesinde, evi görmek isteyen kiracı adaylarının seçiminde kiralama döneminde bilgi akışının düzenli ve detaylı aktarımından ve kiracı aday seçimlerinden son derece memnun kaldım.

Ayşe Bayral

Aldığımız hizmetten memnun kaldık. Gayrimenkul danışmanından gerekli hizmeti aldık, teşekkür ederiz Mehtap hn. ve Nafi bey.

Baran Erdoğan

Nafi Bey İstanbuldaki evimin kiraya verilmesinde bana her zaman yardımcı olmuştur. Evimi gözüm kapalı emanet edebileceğim birisidir. İşinde ve hayatında başarılar dilerim.

Erdinç El

Remax Gold çalışanı Nafi Batmaoğlu süreci en başından en sonuna kadar bizimle çok iyi ilgilenmiş, kiraladığımız yer hakkında bizi gayet güzel bir şekilde bilgilendirmiştir.

Kadir Topay

Danışmanımız Nafi Batmanoğlu bey evi kiralama sürecinde elinden yaparak bize yardımcı oldu. Kiralama sürecinde bir sıkıntı çekmedik. Danışmanımızdan memnun kaldık, teşekkür ederiz.

Halil İbrahim Altuntaş

Nafi bey ilgili yardımcı, kibar ve her konuda yardım eden birisi ev sahibi ile orta yolu bulmamız için elinden geleni yaptı cok cok teşekkür ederim.

L******* E*******

Nafi beye göstermiş olduğu hizmet için teşekkür ederim

H******* M*******

Nafi beye herşey için çok teşekkür ediyoruz

F******* K*******

Gold ofisinden Nafi batmanoglu'ndan aldığım hizmet için çok teşekkür ediyorum

M******* K*******

Kiralık daire bulmak için bize yardımcı olan Nafi beye çok teşekkürler

M******* S*******

Nafi bey e çok teşekkürler, çok yardımcı oldu

E******* F*******

Dairemin kiralanması ile ilgilenen Danismanim Nafi Batnanogluna emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

H******* A*******

Nafi beye herşey için çok teşekkür ederiz, guleryuzlu ve bir o kadar ciddi bir beyfendi bize her konuda yardımcı olduğu içinde çok teşekkür ederiz :)

E******* S*******

Nafi bey ile birlikte çalışmak gerçekten çok güzel, enerjisi yüksek bir kişiliğe sahip, isinide her nokta da profesyonelce yapıyor. Teşekkür ederiz

Hasan Türken

Önceki sefer olduğu gibi Nag bey'in yaklaşımı ve hizmetten memnun kaldım. Sorunsuz ve güven veren bir işlemdi.

Begüm Sidel Gökdeniz

Çalıştığımız sayon Nafı Batmanoğlu Bey işinde gayet başarılı ve ilgiliydi, çok teşekkür ederiz herşey için. İletişimsizlik yada herhangi bir problem yaşamadık. Nafi beye ilgi ve alakası için çok teşekkür ederiz.

H*******

good service with high quality .. God bless you

Z******* B*******

Memnun kaldık aldığımız hizmetten

Levent Ceylan

Nafi bey ve mehtap hanımın doğru ve iyi niyetli yaklaşımları hızlıca karar vermemizdeki en büyük etken oldu.

Gülçin Ayıtgu Metin

İhtiyacımız ve bütçemiz doğrultusunda bizlere en uygun daireyi bulma konusunda çok güzel bir yardım aldık. Kontrat vb işlemlerimizi de çok hızlı bir şekilde hallettik. Yardımlarınıdan dolayı Nafi Bey'e de ayrıca çok teşekkür ederiz..

Can Taşkın

Danışmanlar süreci gayet hızlı ve iyi yönetti, aldığım hizmetten memnun kaldım. Mehtap Hanım'a ve Nafi Bey'e teşekkür ederim.

Gündüz Yaman Demir

Nafi bey işini takip eden, kararlı, sonuca ulaşmak için çaba sarfeden, çözümlemeler sunan, ikna kabiliyeti yüksek, işinde uzman bir kişi.Kendisine ve ekibine teşekkür ederim.

Rehber Gözübek

Çok teşekkür ederim. Nafi Bey, konusunda gayet başarılı bir uzman işlerimiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde halledildi.

Ç******* E*******

Gayrimenkul danışmanımız evimizin satış sürecini sorunsuz ve memnuniyet verici şekilde hızlı bir sürede tamamladı. Evimizde bulunan kiracımızı da bu süreçte hiç rahatsız etmeden kendisiyle de güzel bir diyalog ile evi alıcılara gösterdi. Sürekli tarafımızı süreç ile ilgili bilgilendirdi ve evimizin kısa sürede satışını gerçekleştirdiler.

Enes Demirtaş

tatli dil ve ilgilerinden dolayı Nafi Batmanoğlu ve Mehtap Bizcanlıya çok teşekkür ederiz.

S******* K*******

Nafi bey'in ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, çok memnun kaldım.

Arzu Kulil

Mehtap Hanım ve Nafi Bey'e kiralama hizmetleri adına teşekkürlerimizi sunarız, işbirliğimizin devamı dileğiyle..

Özkan Akbulut

Remax Gold'dan Nafi Batmanoğlu kiralık daire bulma sürecinde çok yardımcı oldu. Nafi beye yardımları dolayısı ile çok teşekkürler.

Nilay Büsra Kesoğlu

Vogue sitesinde daire kiralama işlemleri için Nafi Bey'den aldığımız hizmetten memnunuz. Kendisi her konuda yardımcı oldu, hiçbir sorun yaşamadık, çok teşekkür ediyoruz..

Tahsin Özadam

Satım ve kiralama işlerimizde her zaman en hızlı ve güvenilir hizmeti verdiği için Nafi Bey' e teşekkür ederim.

Mehmet Can Karaköse

Nafi bey ev arayışım süresince gerek bölgede bulunan bilgi ve birikimi, gerek ihtiyaçlarima cevap veren emlak portföyü ile sabir ve dürüstlük göstererek hayalini kurduğum eve sahip olmamda en önemli etkendir.Kendisine gerçekten çok teşekkür ediyorum.Aradigini bulmak isteyen herkeze tavsiye edeceğim.

Hüseyin Arslan

Nafi Bey sagolsun örnek bi evden isteklerimi dinleyerek nasıl bir ev aradığımı ve nasıl bir yaşam sürdüğüm üzerinden yola çıkarak en hızlı ve bulabilecegim en güzel evi bularak bana yardımcı olmuştur. Bu konuda kendisine çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize saglık

S******* Ö*******

Remax Gold Ofisinden Nafi Batmanoğlu 'na ilgisi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Aynı gün içinde evi bulup ve kiraladığıma inanamıyorum. Gayretleri ve yardımları için müteşekkirim.

Erkan Uygur

Nafi bey dairemi kiraya verdi, vermiş olduğu hizmetten ötürü klendisine teşekkür ediyorum.

Murteza Cerrah

Nafi bey ve Mehtap Hanım çok ilgilendiler. Teşekkürler

Wael Aldulaimi

I am weal wel ı am very beautiful and thanks full for the seruce that ı got from Remax.

Recep Çolakoğlu

Nafi bey, ilgili alakalı ve sorduğunuz sorulara en detaylı şekilde cevap vermeye çalışıyor. Kendisine teşekkür ederiz

A******* T*******

Nafi beyin ilgisi ve alakası için çok teşekkür ederiz hızlı bir şekilde dönemize yerleşmemizi sağladığınız için çok memnunuz Başarılarınızın devamını dileriz

Serkan Güngör

Emlakçılar aslında çok sevilmez fakat Nafi bey sağolsun öyle sıcakkanlı ki işi gücü rastgitsin

H******* Y*******

Profesyonal işinde deneyimli güvenli biri olarak saygılarımızı sunar size işinizde başarılar diler tsk ederiz

S******* Ö*******

Nafi Bey Oldukça ilgili idi Katkılarından Dolayı kendisine Teşekkür Ederim

G******* Ö*******

Nafi Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. Hizmetinizden memnun kaldık

G******* Ç*******

Desteğiniz İçin teşekkür ederiz. Başarılar dileriz

Erhan Vodina

Nafi bey Güler yüzlü ve güvenilir kişiliği ile bizi çok memnun etti.Kendisine tekrardan buradan teşekkrüler etmek istiyorum.

M******* A*******

Nafi Bey'e Her noktayı doğru bilgilendirme, ulaşılabilirlik ve uzlaşmacı yaklaşımından dolayı teşekkür eder, başarılarının devamı dilerim

A******* Ö*******

Nafi Bey Kendisi konusuna tam hakim ve sizi isteğinize göre en olumlu sonuca götüren biri. tekrar teşekkür ederim.

A******* A*******

Nafi Bey bize çok yardımcı oldu, kendisine çok teşekkür ediyorum.

F******* B*******

Öncelikle güven ve gerçek bir iş disiplini aldığım hizmek sıcak kanlı oluşu ve benim gibi birine tahammülü takdir edilecek bir insan kendisine başarılar diliyorum yolu hep açık olsun

Gökhan Aydın

Cok uzun yıllar size yardımcı olacak uzman, bilir kişi mükemmel bir insan her şey için teşekkürler Nafi Bey.

E******* İ*******

Güvenilir ve bir o kadar hızlı hizmet aldığımız Nafi beye çok teşekkür ederiz. Sorun yaşamadan profesyonel bir hizmet aldık.

Tülay Güran

Çok güvenilir ve profesyonel bir hizmet aldım. Yapılan işlemlerde gözüm arkada kalmadı hiç. Teşekkür ederim

Hüseyin Emre Can

Oldukça ilgili ve profesyonel davrandı. Her şey için teşekkür ediyorum

Hasan Temrl

Çok ilgilendi teşekkür ediyorum

H******* A*******

İlgi ve alakanız için çooook teşekkürler. Nafi Bey

Çağrı Gülşen

Çok ilgili güleryüzlü

Ali Karayaprak

Her şey için teşekkür ederim Nafi bey Çok güleryüzle ve çözüm odaklı sonuçlandırdınız aldığımız hizmetten memnun kaldık Teşekkür ederiz

Erdinç Çakmak

İşlerim çabucak ve seri bir şekilde hallol du teşşekkür ederim.

Abdullah Önal

Görüşmemiz esnasındaki nezaketinden dolayı teşekkür ediyorum işini iyi beyefendi bir insanla tanışmaktan memnun kaldım.

Nurşen Bozkurt

İlgili ve alakalı güzel bir hizmet verdikleri için Nafi beye çok teşekkür ederiz.

Masun Tanrıver

Tam duymak istediğim ses tonu Güven verici ve öylede oldu .hep böyle dürüst kal . senin gibiler daima kazanır her şey için teşekkürler

H******* A*******

Evimi kiraya verme konusunda ban sunmuş olduğu hizmet ve destekten dolayı Nafi beye teşekkür ederim.

Adem Akgün

Remax Gold Nafi bey teşekkür ederiz verdiğiniz emlak hizmetinizden memnun kaldık. Adem Akgün

A******* K*******

Nafi Bey Yine Dairemin kiralama işlemini gerçekleştirdi. hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Necmeddin Topçu

Ilgi ve akalası ile ve şeffaf duruşuyla evimi kiraya verirken cok yardımcı olundu teşekkürler nafi bey ve remax firması.

Rüya Özkök

Nafi beyin evimizin kiraya verilme sürecinde gösterdiği hassasiyetinden ve titizliğinden ötürü kendisine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Kurumsal yaklaşımının devamliligini ve basarilarinin devamını dileriz.

Ali Kesikoğlu

Nafi bey ile daha öncede çalışmıştım. Kendisi son derece gayretli ve işini severek yapıyor. Emlak ile ilgili kiralama satış işlemlerini güvener kendisi ile yapabilirsiniz. Kendisine teşekkür ediyoruz.

S******* K*******

Nafi Bey'in bölgedeki uzmanlığı ve yakın ilgisi sayesinde, yıllardır satmakta zorlandığım konutumu, doğru fiyattan satabildim. Kendisine çok ediyor ve başarılar diliyorum.

Adnan Özcan

NAFİ Bey her aşamada oldukça titiz bir şekilde her ayrıntı ile ilgilendi. Kendisine teşekkür ediyorum

G******* G*******

Nafı Bey yeni evime tasınmamda her konuda çok yardimci oldu .teşekkurlerimi sunuyorum

H******* A*******

Emlak alış/satış kiralama konusunda güvenilir ve profesyonel bir emlak danışmanı ile çalışmak istediğinizde Pendik bölgesinde tercihiniz kesinlikle Nafi bey olmalıdır. Bana sunmuş olduğu kaliteli hizmetten dolayı kendisine teşekkür eder başarıların devamını temenni ederim.

Assist Marine Elk.hzm.ltd

Profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

Zeki Yazıcı

Pendik bölgesindeki tüm kiralamalarım da Nafi Bey bana yardımcı olduğu için teşekkür ederim. Çalışmalarınızdan dolayı çok mutluyum

Ferzi Hande Şimşek

Remax Gold'dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Mehtap Bizcanlı'ya ve Nafi Batmanoğlu'na da katkıları için teşekkürlerimizi sunuyoruz

Ali Osman Çay

Sn. Nafi Bey, Sn. Mehtap Hanım Verdiğiniz aracılık hizmetinizden, misafirperverliğinizden ve samimi, dürüst tavırlarınızdan dolayı takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum..

Ahmad Al Haji

Remax Gold Şirketine Teşekkürlerimi sunuyorum. Çalışanlar Nafi beyfendi ve Mehtap hanımefendi, işimi hızlandırmak için ellerinden geleni yaptı.

Ç******* A*******

Nafi bey bence emlak danışma sektöründeki işin son noktası güler yüz, güven, iş takibi, müşteri beklentilerini detaylı karşılama arzusu işini temiz vede kusursuz yapabilme becerisi kısacası iyiki tanımışız.her şey için teşekkür ederiz Nafi Bey

Mehmet Güldiken

Nafi bey İşini severek yaptığı için, kısa sürede sonuca ulaştık. Emeği için çok teşekkür ediyorum.

Fatma Akgün

Nafi bey öncelikle çok teşekkür ederim. çok güzel ilgilendiniz ve güler yüzünüzle bizleri mutlu ettiniz .işlerinde başarıların devamını diliyorum sevgi ve saygılarımı sunarım

Büşra Usta

Remax Gold Nafi Bey'in İlgi Ve Alakasına Teşekkür Ediyorum. Gayrimenkul İşinizde Güvenilir Ve İçten Birini Arıyorsanız Gözünüz Kapalı Nafi Bey'i Tercih Edebilirsiniz.

Yüksel Gökdemir

Firmanızın ve sizin Nafi Batmanoğlu çalışma şekliniz ev alım-satım sürecimizin son derece rahat ve konforlu geçmesini sağladığı gibi kurumsal olarak da gayet başarılı idi. Bu süreçteki tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

C******* D*******

Nafi bey, işini tam anlamıyla yapan biri.evlerimizin kiralanmasında gösterdiği titizlik, bilgilendirme ve kibarlığıyla benden tam puan aldı.rahatlıkla evinizi teslim edebilirsiniz.güvenimi boşa çıkarmadınız, İçin teşekkürler ederim.

Baran Erdoğan

İstanbuldaki evimle ilgili Nafi bey ile yaklaşık 1 ay önce beraber çalışmaya başladık.Neredeyse 12 aydır boş olup hiçbir emlakçının kiracı bulamadığı evime 1 ay içerisinde kiracı buldu.Kendisine ilgi alaka ve verdiği emekten dolayı teşekkürü borç bilirim.Gayrimenkullerinizi gözünüz kapalı bir şekilde kendisine teslim edebilirsiniz.

Ayşe Gamsızoğlu

Evimi satmaya karar verdikten sonra kurumsal bir firmaya remax'a müracaat ettim. Sağolsun Nafi bey'le temasa geçtik. Bu süreçte çok yardımcı oldu ve sonuca ulaştık, verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Herşey için teşekkür ederim. Tekrar böyle birşey olursa tekrar çalışmak üzere saygılar..

Umut Doğu Aktürk

İstanbul olan il bölgemde ikametim konusunda bana yardımcı olan Arzu Hanım, Nafi Bey ve Mehtap hanıma teşekkürlerimi iletirim. Organizasyon sıralmaları dakik ve net olup, bir yabancısı olduğum ortamda işlerimi oldukça kolaylaştırıldı. Güvenilir şekilde yaptıkları işlerinin devamını dilerim..

Ebru Urhan

Tuzla Aydınlı dakı Konutumuzu acil satmak için görüştügümüz Nafi Batmanoğlu en kısa surede ve en güvenli şekilde evimizi sattı. REMAX ailesine ve NAFİ beye çok teşekkür ederiz.

E******* U*******

Nafi Bey ciddi anlamda bilgili ve işini sahiplenen bir danısman olarak gönlümüzde açıkcası güzel bir intiba bıraktı. Bizlere kısa zamanda bulduğu çözümler ile evimizi gayet hoş insanlara istediğimiz fiyat aralığında kiralamayı başardı. Biz kendisini bir danısmanda ziyade bir arkadaş olarak görmeye devam edeceğiz.. Her şey için teşekkür ederiz

Z******* B*******

Yeni evimi satın alırken Nafi Bey bize çok yardımcı oldu. Yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* S*******

Bu zorlu süreçte gayretli özverili ve sabırlı çalışmalarından dolayı bundan sonraki süreçtede başarılar dilerim.Herşey için teşekkürler

Ö******* K*******

Bu süreçte son derecede profesyonel yaklaşımı, güvenilirliği ve süreci isteğimize göre yönetmesi bizim için çok olumluydu. Aile olarak Nafi Bey'le firmanızla çalışmaktan dolayı çok memnun olduğumuzu ve devamlılığını dilediğimizi belirtmek isterim.

Erkan Gizer

Nafi Bey İle İşlemimizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik.Kendisi konuya hakim ve profosyonel bir yaklaşım sergiledi.Sürecin takibinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederiz.

Oğuz Batur

mükemmel hızlı bir şekilde kiralama işlemimizi gerçekleştirdiği için teşekkür ederiz

Yusuf Çelik

Bir hizmet bu kadar güler yüzlü, bu kadar hızlı, bu kadar güvenilir yapılabilirdi. Yardımlarınız İçin sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz . Teşekkürler.

Ç******* A*******

Süreci çok iyi takip edip yönetti. Hiç bir sıkıntı yaşamadan kiralama işlemini gerçekleştirdik. Teşekkür ederiz.

Kemalettin Bolat

Aldığımız hizmetten memnuniyetimizi yazıya dökersek gayet ilgilerdi, memnun kaldık Nafi Batmanoğlu beye teşekkür ederiz.

Mehmet Kadri Şenel

Nafi bey ve Mehtap Hanım'ın hizmetlerinden çok memnun kaldık ilgili ve isteklerimizi karşılayacak şekilde çalıştılar. Tekrar birlikte çalışmak isterim, Teşekkür ederiz.

Duygu Ekşioğulları

Remax Gold Nafi Batmanoğlu'na göstermiş olduğu özverili çalışma için çok teşekkürler. En kısa süre de tekrar görüşmek üzere.

Sait Can Erel

Remax Gold Nafi Batmanoğlu'nun vermiş olduğu hizmetten memnun kaldık. İşlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde hallettiği için teşekkür ederiz.

Tolga Can Erel

Remax Gold Nafi Batmanoğlu'nun vermiş olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ederiz.

Ayşe Burcu Çehreli

Evimizin satış işleminde bana yardımcı olan Mehtap Hanım ve Nafi Bey'e gösterdikleri yakın ilgi alakaya teşekkür eder, hizmetlerinin başarıyla devam etmesini dilerim.

Gözde Kasım

Nafi bey ve Mehtap Hanım ; Park Town sitesinde bulunan evimin kiralama sürecinde vermiş olduğunuz hizmetten dolayı teşekkür ederim. Her daim irtibatta olduğumuz ve pozitif enerjinile süreci kısa sürede tamamlamanızdan dolayı memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Ömer Faruk Kurnaz

Nafi Bey sadece kiralama ile ilgili bize yardım etmekle kalmadı, taşınırken her türlü ihtiyaçlarımıza yardımcı oldu.Kendisine çok teşekkür ederiz.

M******* Ç*******

İlgili, alakalı Çalışmasından memnun kaldık. Teşekkür ederim.

Alaa Hmoud

Thank you for Nafi Batmanoğlu and Mehtap Bizcanlı for helpme scersh department. I am so happy because abeutful home thank you verymuch. Thank you Remax company.

M******* K*******

Nafi bey görüşmemiz boyunca sabırla ve özveriyle yaklaştı.Her zaman yardımcı ve çözüm odaklı yaklaşımı bizi çok rahatlattı.Kesinlikle işinde çok profosyonel tekrardan çok teşekkürler.

M******* A*******

Nafi Bey işinde son derece başarılı, sonuca ulaşma yollarını ısrarla deneyen, kibar, kültürlü ve çok çalışkan bir danışman.Çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.Yolu açık olsun.

Yiğit Urhan

Panorama Hill sitesinde bulunan dairenin kiralama sürecinde emlak danışmanımız olan Sn Nafi Batmanoğluna özverili çalışması ve destekleri için teşekkür ediyoruz..

Meryem Berfin Özkök

İlgilenilmesi ve güler yüzlü olunmasıyla gayet memnun kaldım. Sorularımızla ilgilendiler ve çok yardımcı oldular. Nafi bey ve Mehtap hanım'a ilgileri için teşekkürler.

Mert Konuk

Evin alınması sürecinin başlamasından tamamlanana kadar geçen sürede gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. Nafi bey ve Mehtap hanım tüm işlemlerde ve her konuda ilgilendiler ve bilgilendirdiler. Kurum için çok değerli insanlar olduklarını düşünüyorum, her görüşmenin şeffaf olması ve güvenirlik çok önemli, bundan dolayısıyla teşekkürler..

S******* M*******

Evimin satışı konusunda gösterdikleri üstün gayret, yakın işbirliği ve samimiyet için çok teşekkür ederim.Özellikle konusunda kendisini çok iyi yetiştirmiş, piyasaya hakim, insan ilişkileri son derece iyi, Değerli Nafi bey'e ve Mehtap hanım'a teşekkürü borç bilirim. Hiçbir tereddüt yaşamadan varlığınızı teslim edeceğiniz bu insanlara güvenim tam olduğunu ifade etmeliyim.

Yıldız Özülkü

Sn. Nafi Batmanoğlu güleryüzlü, bilgili, şeffaf, hızlı bir şekilde yardımcı olmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Başarılarınızın ve samimiyetinizin devamını dilerim.

Varlık Sezgin

Sevgili Nafi bey ve Remax ailesi Kıymetli desteğiniz ve bu süreçte yol arkadaşlıgınız için teşekkürler, hali hazırda evimin kiralama sürecinde hızlı adımlarınız doğru ve bilinçliydi. İnşallah iş birlikteliğimiz her anlamda aynı güven çerçevesiyle decam eder, zira güven temalı işler süresi çok daha uzun vadeli olmuştur. Nafi bey'e ve Mehtap hanıma ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum.

Aydın Ayar

Merhaba, Yeni bir kiralık ev arayışımda bana yardımcı olan Nafi beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.Bilgi ve tecrübelerinden dolayı kiraladığım daire ile ilgili hiçbir sorun yaşamadan kiralama işlemini yaptık. saygılarımla..

Emrah Çaycı

Verilen hizmetten çok memnun kaldık, çok pratik ve hızlı işlemler için teşekkür ederiz. İş hayatınız da başarılar Nafi bey ve Mehtap hanım.

Mohammad Al Refai

Mehtap Bizcanlı hanım ve Nafi Batmanoğlu bey sayesinde çok memnun kaldık. hizmetlerin mimarisi ve onlara çok teşekkürler.

Mesut Uğurelli

Nafi bey'e ılgı ve alakası ıcın cok tesekkur edıyoruz.randevusuz ve zamansız bır saatte eve bakmaya gıttıgımızde bıze ekstra zaman yaratarak yakından ılgılenerek su an oturmus oldugumuz evı tutmaya vesıle oldu.kendısıne samımıyetı ve yardımları ıcın tesekkur edıyoruz.

Eda Lara Yalçıner

Her anlamda emlakçıdan çok yardımsever bir insan bir arkadaş bir tanıdık gibi ilgileniyor. Güler yüzlü ve pozitif olması da insana kendini iyi hissettiriyor. İşinde son derece başarılı

Wael Ali Saeed Al Dulamı

I would like to appreciode the servicre that ı got from Nafi Batmanoğlu and Mehtap Bizcanlı. Thanks you for on the great things that you offered me

Muammer Tuncer

Sn. Nafi Batmanoğlu ve Sn. Mehtap Bizcanlı'nın bana vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim, kendi evimde gibi hissettirdiler. Güler yüzlü ve çok saygılılar.

Wael Saeed

We thank Nafi Bey for his beautiful energy, who always helped us with its proximity and smiling face.

Mustafa Okuducu

Nafi bey hizmetlerinden dolayi şahsına teşekkür ederim iş hayatında başarılar dilerim Arsamın satışında verdiyi hizmetlerden dolayıda teşekkür ederim

İlgin Özen

Nafi Bey'in Deneyimi ve kibarlığı ile bize oldukça hızlı yardımcı oldu. 1 gün içinde evi kiralayıp taşındık. Nafi bey'e çok teşekkür ederiz.

Tuncay Çavuşoğlu

Gayet güzel bir kiralama süreci geçirdik, her konuda yardımcı oldu.Bu süreçten ve kendisinden çok memnun kaldım.Nafi Beye çok teşekkür ederim.

Mammad Bayramlı

profesyonel bir danışmanlık kesinlikle çok memnun kaldım

Günseli Emanet

Tereddütsüz bir şekilde işinin ehli olduğunu söyleyebilirim. Her konuda yardımcı, Oldu kiralamadan sonra da her sorunda ulaşılabilir olması çok güzel Nafi Beye Teşekkür Ederim.

Murat Akpınar

Nafi Beyi biliyoruz ki emekleriniz, güler yüzünüz, samimiyetiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hakkınızı ödeyemeyiz. Bizim için çok zor olan bu süreci, kolaylaştırdığınız ve farklı çözümler ürettiğiniz için sizlere minnettarız. İlk evimizi Satmanın mutluluğu ile birlikte sizin gibi kaliteli ve hoşgörülü insanlara denk geldiğimiz için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. Hayatınız sağlıkla ve başarılarla geçsin. Saygılarımızla

Kamil Eskioğlu

Nafi Bey'e ilgisiyle kısa sürede daireyi kiralamış olduk. Gösterdiği ilgi ve özene çok teşekkür ederiz. Başarılar dilerim.

Nejdet Erceylan

Nafi bey işini çok iyi yapan bir danışman, İş Bitirmede Olağanüstü Hızlı Ve Başarılı işlerini çok iyi takip ediyor. Aradığım da yardımcı oluyor.Çok yapıcı, dürüst ve müşterilerine çok saygılı.Tavsiye Ederim

Esma Arz.

Nafi Beyin tüm hizmetlerinden ve profesyonelliği, iş bitiriciliğinden son derece memnun kaldık.Karar vermemizi kolaylaştırdı. Güzel bir sonuçla ofislerinden ayrıldık Her Şey İçin Teşekkür Ederim.

Ayşe Uğur

Nafi bey ve serkan beyin bilgilendirme ilgisinden çok memnun kaldım. Her türlü yardımları için çok teşekkür ediyorum kendilerine.

Derev Koç

Nafi bey ve mehtap hanımdan memnun kaldık, bizimle ilgilendiler tüm isteklerimizi sorup ona göre bi yol izledir. isteğimize uygun bir ev bulduk, memnunuz herşey için teşekkür ederiz

Ayhan Akın

Sayın Nafi Batmanoğlu na Sektörel Bilgisi verimli, azimli, güleryüzlü Ve Bizi değerli Olduğumuzu Hissettirerek Bulunmuş Oldukları Sıcakkanlı Tavrı Ve Davranışlarından Çok Memnun Kaldığımızı Belirtmek İsteriz.

M.muhammed

Her Şey Çok Güzeldi Teşekkürler

Aydın Yamaner Y.mimar

Sayın Nafi BATMANOĞLU'nun Hizmetinden Memnunuz Takipçi Konuyla İlgiliDevamlı Bilgi Vererek İşi Takip Etmesi Çok Olumlu Başka Gayrimenkul Kiralama Ve Satışımız Olursa Düşünmeden Nafi Beyle İlişki KurabilirizKendisine Teşekkür Eder İşlerinde Başarılar Dilerim.

Gökhan Kos

Nafi Bey Çok Güler Yüzlü Ve Mütavazi Davrandı Sorunlara Dair Çözüm Odaklı Yaklaşımları Tarafımızdan Kabul Gördüğü Ve Birliklte Çalışma Kararaı Aldık. İlgi Ve Alakasından Ötürü Kendisine Teşekkür Ederiz.

Serhat

Alanında uzmanlığı anlaşılıyor. Desteği için teşekkür ederiz.

Bayram Şit

Nafi Beye Bize Vermiş Oldukları Hizmetlerden Ötürü Yürekten Teşekkür Ederim. Çalışma Hayatlarında Başarılar Dilerim.

Hasan Turali

Dairemin Kiralanması Sürecinde Güleryüzlü Ve Samimi Yaklaşımları Bizleri Ziyadesiyle Memnun Etmiştir.Her Şey İçin Çok Teşekkür Ederim.

Kübra Nur Sağlık

Ev arama sürecimizde Nafi beyin samimiyeti ve dürüslüğü sayesinde tamda istediğimiz gibi bir daire bulduk. Güven veren konuşması ve iş bitiriciliği bu sürecimizi çok hızlandırdı. Başka emlakçılar gibi sadece kiralama olana kadar değil sonrasında da çok büyük desteğini gördük. Her an ulaşılabilirliği ve her konuda yardımcı olmasından dolayı çok çok memnun kaldık. Kendisine teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Melek Kibar

Baştan sona yaklaşımı, mal sahibi ile aramızda oluşturduğu başarılı köprü, çözüm odaklı ve ihtiyacımız anında yardımsever ve samimi kişiliği ve dürüst yaklaşımıyla Remax ismini layığıyla temisl etmektedir. Nafi Bey'e teşekkür eder başarılarının devamını dileriz

Fikret

Son derece anlayışlı, güleryüzlü, iletişimi güçlü ve sabırlı bir danısman kendisi. Kafamda soru işareti bırakmadan ev kiralama sürecini başarıyla yürüttü. Nafi Bey'e çok teşekkür ediyorum

Erkan Oru.ç

Yatırımlık Dairemizi Kısa zaman da ve Güvenilir kişilere kiraladığı için Nafi Bey'e Teşekkür ediyorum İşini Gerçekten Çok sevdiği Her hareketinden belli Kesinlikle herkese tavsiye ediyoruz

Orhan İlikcik

Çok güzel olduğunu düşündüğümüz dairemiz için cok kısa sayılabilecek sürede ve talebimize en uygun profilde kiracı bulmayi başaran Naci beye çok teşekkür ediyoruz.

Ercan Güven

Ev Arama Sürecimizde Olumlu Olarak Geri Dönüşler Yapıldı. İnanılmaz Mutlu Ayrıldık Teşekkürler Nafi BATMANOĞLU

Kevser Bayram

İnanılmaz Sıcakkanlı bir iletişim sağlamış Olması Ev Arama Surecimizi Olumlu Yönde Etkilemiştir. Çevremizdeki Ev Arayan İnsanlara Gönül Rahatlığıyla Tavsiye Edecem Teşekkürler Nafi BATMANOĞLU

Behiye Aktaş

Dairemizi satış sürecindeki ilgisinden ve yardımlarından dolayı Nafi beye çok teşekkür ediyorum. Her zaman güler yüzlü ve satış süreci ile ilgili bizi bilgilendirici bir tutum sergiledi. Tekrar çok teşekkür ediyorum.

Mehmet Sultan Turgut

Nafi Bey ile tanışmamızın ardından ev kiralama sürecimiz tam istediğimiz gibi devam etti, hızlı ve çözüm odaklı çalışmasının sayesinde istediğimiz evi kiralayabildik.Kendisine çok teşekkür ederiz.

Nuri Gencer Buldu

İlk görüşmemizden tapuyu elimize alana kadar her anlamda yardımcı oldu. Nafi Bey ile ev sahibi olduk. Herşey için teşekkürler

Nuri Gencer Buldu

Nafi Bey ilk görüşmemizden tapuyu alana kadar her konuda yardımcı oldu. Nafi Bey ile ev sahibi olduk. Hızlı pratik ve donanımlı. Herşey için teşekkürler

Tuğçe Tiryakioğlu

Nafi Beyin ilgisi ve hızlı çözümleri ile hiç beklemeden içimize sinen evi bulduk. Kendisine güleryüzü ilgisi ve çözüm ortaklığı için teşekkür ederiz..

Ekrem Gürgen

Nafi bey sayesinde dairemizi hızlı bir şekilde kiraladık kendine çok teşekkür ederiz.

Osman Töredi

Hızlı güvenilir iletişim konusunda mükemmel ev alırken son noktaya kadar müşterisi ile ilgilenen işinin ehli her daim kendisi ile çalışabilirim

Esin Adnan Özcan

Kısa Süre Hızlı Sonuç Ve İstediğimiz Gibi Bir Kiracı Adayı Bulmamızda Yardımcı Oldu Başarısı ile Her Aşamada Bilgi Aktarımı Gerçekleşen Bir Çalışma Oldu Teşekkür Ederiz.

Tuğçe Salt

Doğru Bilgilendirme Ve Samimi Yaklaşımları Tercih Sebebi Olmuştur. İlgilerinden Dolayı Nafi Bey'e Teşekkür Ederiz.

Ruşen Alşi Çıtak

Nafi Bey'in Sıcakkanlı Ve Güler Yüzlü Hizmetini Çok Yerinde Buluyorum.

Serkan Yazıcı

Nafi Bey'in Verdiği Hizmetten Gayet Memnunuz Aynı Şekilde Devamını Dileriz.

Eyüp Erik

Ev Satış İşlemlerimiz Başvurudan Sonra Yaklaşık 10 Gün Sonra Gerçekleşti Bürokrasiyle Boğuşma Sürecimde Nafi Bey'in Desteği Olmazsa Bu Satışı İstediğimiz Tarihte Sonlandırmayabilirdim. Bu SüreçteOrtalama Bir Emlak Danışmanının Göstereceği Gayret Ve Desteğin Çok Üstünde Yardımlarda Bulunduğu İçin Kendisine Çok Teşekkür Ederim. Bundan Sonra Tüm Emlak İşlemlerimde Önce Nafi Bey'e Danışmayı Düşünüyorum.

Ünzile Tomris

Nafi Bey Profösyönel Bakış Açısıyla Tek SeferdeAradığım Daireyi Bulmamı Sağladı. Güler Yüzü Ve İlgisi Dolayısı İle Kendisine Sonsuz Teşekkür Etmek İstiyorum Başarılar Diliyorum.

Şamil Dağıstanlı

Hızlı İletişim Ve Başırılı İş Takibi İçin Nafi'beye Teşekkür Ederim

Süleyman Emre Alemin

ilk tanışma günümüzden, kontrat gününe kadar güleryüzü, samimiyeti ve yardımseverliliğiyle destekçi, insana güven yapısıyla da hep yanımızda oldu. Çok teşekkür ederiz

Nurettin

Tereddütsüz bir şekilde işinin ehli olduğunu söyleyebilirim. Her konuda yardımcı, kiralamadan sonra da her sorunda ulaşılabilir olması çok güzel

Yusuf Dağaç

Pratik İş Çözümü Güvenilir Hissi Yaratması Ve Sektörel Bilgisi Bizlerin Memnun Kalmasını Sağlamıştır. Remax Ailesi Ve Nafi Bey;e Teşekkür Ederiz.Kesinlikle Tavsiye Ederiz.

Taha

Göstermiş olduğu ilgi ve yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Gerçek ve güvelir bir hizmet aldım Tavsiye Ederim

Metin A.o

''Selamlar gayet ilgli ve meslegini severek yapan tecrubeli bir emlak danismani. Detayciligi ve is bitiriciligi ile bizlere cok yardimci oldu. Tesekkurler

Akın Y.

''Selamlar gayet ilgli ve meslegini severek yapan tecrubeli bir emlak danismani. Detayciligi ve is bitiriciligi ile bizlere cok yardimci oldu. Başarılar Dilerim Tesekkurler Iyi calismalar.

Ahsen Karagözlü Akgül

Kısa süre içinde evimizi kiraya verdi. Tüm ayrıntılarla ilgilendi. Bize sadece imza atmak kaldı. Hizmetinden çok memnun kaldık. Nafi bey ile çalışmaya devam etmeyi planlıyoruz

Mustafa Şipka

Nafi Bey güleryüzlü, insana güven bir emlakçı. Evimizi kısa sürede kiraladı. Teşekkürler...

Ahmet Sorkon

Nafi batmanoglu kesinlikle profesyonel ve deneyimli bir arkadaş ev kiralama da onunla karşılaştığım için şanslıyım kendisine çok teşekkür ediyorum

Şeyma Akçay

Nafi bey’in ilgisi ve sıcakkanlılığı bizi çok memnun etti.kendisi oldukça ilgili ve nazik bir danışman.bu kadar kısa sürede en güzel daireleri gösterdi ve doğru tercih yapabilmemiz için çok yardımcı oldu.verdiği kaliteli hizmet için kendisine çok teşekkür ederiz

Ahsen Karagözlü Akgül

Başından sonuna ev satın alma sürecinde yanımızda olup tüm ayrıntıları bizim yerimize düşündü. Titiz bir insan. Hizmetinden çok memnun kaldık. Beraber çalışmaya devam etmeyi planlıyoruz

Atakan

Sadece satış yapıp gerisine karışmayan değil; doğru ilişkilerle satışı(kiralamayı) gerçekleştirmeye çalışan ve bunu makul sürede sonuçlandıran bir danışman. Bundan sonra emlak danışmanlığına ihtiyaç duyduğumda arayacağım ilk insandır kendileri.

Sena

Nafi Beyin Telefon Görüşmesinden Evi Kiralama Sürecimizi Tamamlayana Kadarki Süreçte Oldukça kibar, anlaşılır ve ilgili bir danişman Aklımızda Hiç Bir Soru Kalmadan Evi Kiralama İşlemini Tamamladık Bir Sonraki Gayrimenkul İşlerimizde Nafi Bey İle Çalışmayı İsteriz Remax Firması Olarak Böyle Bir Danışmana sahip olduğunuz için çok Şanslısınız Tşk.

Aslıhan

Firmanızın Ve Nafi Bey, in İlgisi Bizi Çok Memnun Etti Her Konuda Yardımcı Olması Karşılıklı Güven Oluşmasında Etkili Oldu Yurtdışından Gelip Bu Şekilde Bir Ev Tutmuş Olduğumuz İçin Çok Mutluyuz Önümüzdeki Bir Kaç Yıl İçerisinde Satın Almayı Düşündüğümüz Ev İçin De Nafi Bey, in Bizimle İlgilenip Yardımcı Olmasını Çok İsteriz Her Şey İçin TŞK. Ederiz

Deniz

Nafi Bey sicak kanliligi ve isindeki is bitiriciligi ile taleplerimize cok hizli cozumlerle karsimiza cikti. Emlak konusundaki engin bilgi ve tecrubesi sayesinde daha bilincli yonlendirmelerle dogru bir alisveris yaptigimizi dusunuyorum. Bolgesi ve bolgesi disindaki yerlere hakim gorusleriyle her zaman guvenebileceginiz bir danisman.Cok tesekkurler

Elçin

Dairemizi kiraya vermedeki ilgili yaklaşımı ve hızlı çözüm ortağı olma özelliği ile tam bir profesyonel... Güler yüzlü ve her zaman pozitif... Hizmet kalitesi çok süper... İyi ki varsın Nafi Bey... Her şey için çok teşekkürler...

Sercan

Nafi Bey'e Kiralama Konusunda Pratik Düşüncesi Ve Samimi Yaklaşımları İçin Teşekkür Ederiz

İsmail

Nafi Bey'le Uzun Suredir Tanışır Ve Çalışırız Kendisinden Son Derece Memnunum Konuşmaları, yaklaşımı Yardımlaşması Beni Son Derece Fazlasıyla Memnun Etmiştir Ve Ediyordur. Kendisi Dışındaki Bir Emlak Danışmanıyla Çalışmayacağımıda Beyan Ederim.

Betül

Çalışmalarınızdaki Özverili Tavırlarınızın Devamını Dileyerek Beraber Nezaketli Davranışlarınızdan Ötürü Nafi Bey'e Memnuniyetimi İfade Eder Teşekkür Ederim.

Asaf

Nafi Bey'in Olgun Ve Disiplili Çalışmasıyla Dairemize İstediğimiz Gibi Müşteri Bulmada Yardımcı Oldu. Kendisinden Çok Memnun Kaldık Çok Teşekkür Ederiz. Dostlarıma Kartvizitini Vereceğim

Mustafa

Nafi Bey'in pro Çalışma Ve Bölgesel Bilgi Deneyinmerinden Faydalanarak Kısa Zamanda İstediğimiz Gibi Bir Daire Bulmamızda Yardımcı Oldu Kendisine Çok Teşekkür Etmek İstiyorum Kesinlikle Tavsiye Ederim.

Şamil

Hızlı Güleryüzlü Hizmet İçin Nafi Bey'e Tşk Ederim

Kemal

Şehir Dışından Taşınma Zorlukları Nedeni İle Kısa Sürede Ev Bulmamız Gerekiyordu. Nafi Beyin Yoğun Çaba Ve Anlayışı Bu İşi Çözmemize Yardımcı Oldu Kendisine Çok Teşekkür Ederiz.

Serdar Sarp

Kurtköydeki 2. Evimde Nafi bey aracılığıyla kiraya verdim. Hızlı ve Güvenilir hizmetinden çok memnunum. Kendisi kiralama sonrada evin her türlü sorunuyla yakından ilgileniyor.

Hasan

İlgili, işi takip eden, karşılaşılabilecek sorunları önceden anlatan, çözümler öneren ve aksiyon alan, işin çözümü için ne yapılması gerektiğini bilen ve müşteriye güven veren konuşmaları ile Nafi Bey'in satış danışmanları arasında farklı bir yeri olduğuna inanıyorum. Ev sahibi oluşumuzdaki desteğiniz için teşekkürler.

Yusuf Yılmaz

Profesyonel yaklaşımı, hem satıcının hem de alıcının menfaatini gözetmesi, iletişim konusundaki başarısı dolayısıyla Nafi Bey’i tebrik ederim.

Zeki Yazıcı,

Nafi BATMANOĞLU la çalıştım memnunum kısa zamanda ofisime kiracı buldu ikinci ofisimi kiraya vermesi için sözleşme yaptım memnunum ( Zeki Yazıcı,

Meltem Karasakal

Nafi Bey'e İlgisinden Ötürü Teşekkür Ederim. Aldığım Hizmetten Çok Memnun Kaldım

Volkan Mercankaya

Güleryüzlü Yardımsever Ve Kibar Davranışları İçin Teşekkür Ederiz

Burak Alaftar

Satış işlemlerimiz için göstermiş olduğunuz çabalarınızdan ötürü teşekkür ederim.

Güler Şanal

Nafi bey ofis kiralamamızda bizlere çok yardımcı oldunuz. İlginiz için çok teşekkür ederiz

Erhan Alaftar

Satış süreci başından itibaren güler yüzlü, samimi, sıcakkanlı kişiliği ve üstün gayretleri ile gerçekten güvenilecek bir çözüm ortağı olduğunu fazlası ile gösterdi. Nafi Bey'e Sat veya kirala denmesi yeterli. Gerisini düşünmeye gerek yok. Satış sürecinde ki eşsiz destek için çok teşekkürler.

Esra

Nafi Bey, zor bir piyasa döneminde istediğim fiyattan konutumu satmamda büyük bir titizlikle çalıştı. İşinin gerekliliklerinin takibi, zamanlama konusunda oldukça başarılı çalıştı. Böylesine samimi ve işine saygılı bir danışmanla çalıştığım için şanslıyım:) teşekkürler

Ygt Çelik Yapı Ve İnşaat

Nafi bey Ofis kiralama işimizle baştan sona titizlilikle ilgilendi. Böyle işini severek yapan insanlar olunca herşey daha kolay oluyor. Güleryüz’ünüz ve ilginiz için çok teşekkürler .

Hasan Turken

Bir zamanlar kiralık ev ararken, ev sahiplerinin evlerini neden emlakçıya verdiklerini anlayamazdım. Sahibinden'e bi ilan koyuverseler da komisyon ödemek zorunda kalmasak derdim :-D Nafi Bey sayesinde anladım, ev sahibi olarak büyük rahatlık, nerede ise sıfır çaba ile hızlı ve düzgün bir kiracı buldu evim için. Teşekkür ederim.

Ender

Kendisiyle ilk görüştüğümüz andan kontratımızı yaptığımız an'a kadarki geçen süreçte, bize ilgisi tecrübesi samimiyeti ile çözüm ortağımız olan Nafi bey'e çok teşekkürler.

Fatma Gül

Göstermiş olduğu ilgi ve yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum. Gerçek ve güvelir bir hizmet aldım

Serkan Keklik

Nafi Bey'e satın alma süreçlerimizdeki özellikle en başta gelen "güleryüz"ü, emlakçı gözüyle değil de çözüm odaklı çalışarak bizi yönlendirmesi, bu konudaki hassasiyeti, ilgi ve alakası konusunda çok teşekkür ederiz.

Birol

Nafi bey’in ilgisinden dolayı teşekkürlerimi arz ederim.

Gursel Hanta

Nafi bey kiralama süresi boyunca göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok tesekkur eder. Çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Sabri

Şuana kadar tadığım En dürüst güvenilir Güler yüzlü Hizmette sınır tanımayan Sıkıntılara anında çözüm odaklı olduğu için kendisine Çök teşekkür eder iş Hayatında başarılar dilerimmm...

Emircan

Nafi Bey’in ilgi ve alakası çok iyiydi kendisine teşekkür ediyorum

Şener Gürbüz

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ DOĞRU ZAMANDA DOĞRU DANIŞMAN

Şener Gürbüz

Merhaba aracılığınız vasıtası ile Dumankaya adres lobide daire tutmuş bulunduk çok ciddi bir emek ve özveri gösterdiniz teşekkür ederiz Nafi bey. ( Şener gürbüz,

Serdar Sarp

Nafi beyin verdiği hizmetten çok memnunum. Düzenli olarak her ay aramakta, sorunları dinlemekte ve hızlı çözüm bulmaktadır. Elit Grand Palas'taki evimi kendisi aracılığıyla kiraya vermiştim. Aynı bölgedeki diğer evimi de onun aracılığıyla kiraya vermeyi düşünüyorum. ( Serdar sarp

Nuri Öztürk

yaptınız hız etten gosterdıgınız ılgınızden cok tesekur ederım nafıbey ( NURİ ozturk,

Mustafa Okuducu

Nafi bey hizmetlerinden dolayi şahsına isarkadaslariniza teşekkür ederim iş hayatında başarılar dilerim evimin satışında verdiyin hizmetlerden dolayıda teşekkür ederim

Serdar

Nafi beyin hizmetlerinden çok memnunum. Elit Grand Palas'taki evimi kendisi aracılığıyla kiraya vermiştim. Kendisi sorun ve görüşlerimi dikkate alıp, hızlı bir şekilde çözüm bulmaktadır. Kurtköy'deki diğer evimi de kendisi aracılığıyla kiraya vermeyi düşünüyorum.

Seda Bayse

Çok hızlı bir şekilde kısa bir zamanda bizi çok güzel bir daire sahibi yaptı. Tecrübesiyle nokta atışı yaparak hiç zorlanmadan güzel bir yatırım yaptık. Tüm işlemlerle titizlikle ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını diliyorum

Seda

Çok hızlı bir şekilde kısa bir zamanda bizi daire sahibi yaptı. Tecrübesiyle nokta atışı yaparak çok güzel bir eve sahip olduk. Tüm işlemlerle titizlikle uğraşarak bize kolaylık sağladığı için kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını diliyorum

Şaban Kaya

Hersey için tesekkürler çok güzel yardımcı oldunuz inşallah bundan sonrakiyatırımlarda da beraber yaparız ( Şaban kaya

Erkan Uygur

mukemmel guvenilir danışman

Ahmet Tosun

İlgililerinden hizmerlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ederiz

Yıldız Özülkü

Gerek kibarlığı gerek hızlı iş çözünürlüğü ve gerek dürüstlüğü ile takdir edilecek Emlak Danışmanı olan Nafi beye çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Fevzi Şen

Emlak komisyoncusu kavramının . Ötesinde, İş ahlakı anlayışı ile hareket eden Nafi bey için söylenecek en önemli söz, Tuttuğunu koparan, alıcı ve saitıcı hakkını Koruyan dürüst, sabırlı, donanımlı bir arkadaş olur.

Özkan Durak

Nafi beyi yaklaşık 3 yıldır tanıyorum işini bukadar çok severek yapan biriyle karşılaşmadım çok hızlı bir şekilde kısa bir zamanda dairemizin satışını yaptı kendisine çok teşekkür ederim başarılarının devamını diliyorum

Ali Kesikoğlu

Nafi Bey satın alma süreçlerinde son derece ilgili ve bilgili olması nedeniyle kendisine teşekkür ediyoruz

Levent Sipahi

Destek için teşekkürler. İlgili birisi, samimi ve hızlı cevaplar aldık.

Denizer Açe

Nafi beye emeğinden dolayı çok teşekkürler çok memnun kaldık

Düzgün Irmak

Öncelikle sabrı Ve Azmi İçin Tebrik Etmek İsterim. Zorlu Bir Süreçti Hisseli Yerimizle İlgili En İyi Fiyatı Belirleyip Satışı Sonlandırdığı İçin Kendisine Teşekkür Ediyorum.

Kenan Mercan

Nafi beye kiraladigim daire öncesinde bana göstermiş oldugu ilgi ve alakasi soru ve taleplerimi samimiyetle cevapladigi icin tesekkur eder meslegindeki basarilarinin devamini dilerim

Nesrin

başarılı

Mohanad Elbakah

Çok hızlı profesyonel en iyi bi emlakçı

Fulya Yordamlı

Bir hayvansever olarak köpeğim ile yaşayabileceğim kiralık konut arayışımda site yönetim kurul kararlarını inceleyerek özverili ve ilgili davranışlarıyla 2 günde kontrat yapmamı sağlayan dürüst ve içten biri çok teşekkür ederim

Emre Barış

Nafi Bey Kurtköy/Yenişehir bölgesindeki kiralama sürecimizin her aşamasinda elinden gelen yardımı yaptı. Profesyonel yaklaşımı, multitasking becerileri ve sicakkanliligina hayran kaldık. Bir sonraki emlak ihtiyacimizda kendisiyle tekrar çalışmaktan memnun olacağımizi bilmesini isteriz.

Serpil Arda Akçay

Nafi Bey bugüne kadar tanıdığım en vizyoner gayrimenkul danışmanı. Kendisi ile iki kiralama çalışması yaptık. İkisinde de bizleri hiç üzmedi, eve girene kadar sürecin tümünü takip etti. Son derece güvenilir bir insan. Bundan sonra da oluşabilecek tüm işlerimizde birlikte çalışabilmeyi temenni ederim.

Ahmet Altuntaş

Şu anki oturduğum daireyi Nafi Bey ile buldum ve bu esnada kendisi çok yardımcı oldu. Bir emlakçı olarak işiyle birlikte insanlarla da iletişimi çok iyi olan bir insan.

Adnan Özcan

Nafi Bey gerçekten işini ehli ve sonuç odaklı birisi. kısa sürede konutumu kiraya verdi. başarılarının devamını dilerim.

Nursel Özbarutcu

Milenyum park tuzla bölgesindeki müstakil konutumuzun satışı sürecinde göstermiş olduğu mesleki performans nedeni ile kendisine ailece teşekkür ediyoruz.Satış dönemi öncesinde ise bazı pürüzlerin giderilmesi ve evin bakımı konusunda ekip temin etmesi tarafımızca takdire değer bir calisma olarak görülmustur.Başarılarınin devamını diliyoruz.

Hüseyin Yılmaz

Nurten Özdağ

Nafi Beye evimi gerek kiralama gerek satışı ile ilgili konularda beni hiç üzmediği, doğru bilgilendirdiği ve ailemden biri gibi işlerimi takip ettiği için teşekkür borçluyum. Kendisini kişisel gelişim çabaları için ayrıca kutluyorum. Teşekkür ederim.

Yiğit Urhan

İşinde profesyonel, Güleryüzlü ve sonuç odaklı biri. Yeni ev sahibi oluşumuzdaki tüm destekleriniz için teşekkür ederim.

Ferhat Korkmaz

Yeni evim icin yardımcı olmanizdan samimi ve güvenilir kişiliğinizden dolayi teşekkür ederim...

Emrah Can

Nafi beye doğru ve başarılı bir yatırım yapmamıza yardımcı olduğu Ve bütün prosedürleri kolaylaştırdıgı için teşekkür ederiz.

Gökhan Aydın

Nafi bey işinde uzman biri gayet ilgili ve alakalı her konuda bize inanılmaz yardımcı oldu.Bundan sonraki gayri menkul işlerimdeki tek adresim.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Murat Erhan Alaftar

Nafi Bey'in ilgi ve alakası dan çok memnunuz . Satışın başarılı olacağından eminiz.

Erkan Gi̇den

Değerli bir danışmanla çalışmanın verdi yi güven ve mutluluk içindeyim . Nafi beye verdiği destekten dolayı teşekkür ederim.

Volkan Yıldız

nafi bey'in destekleri ile ilk evimizi hızlı ve güvenli şekilde kirava vermemizde yardımcı olduğu için teşekkür ederiz.

Sibel Başaran

Evimi satarken göstermiş olduğu profösyönel çalışması çaba ve anlayışı için çok teşekkür ederim. Kendisini tebrik eder ve iş hayatında başarılar dilerim.

Onur Kiliç

Çok ilgili ve profesyonel bir arkadaş, işimiz çok hızlı ve eksiksiz çözüldü, memnun kaldım

Merve Yıldız

İlk Evimizi Alırken Nafi Bey'in Profösyönel Samimi Yaklaşımı Ve Çalışmaları Sorunsuz Bir Şekilde Ev Sahibi olmamıza Katkı Sağlamıştır Kendisine Teşekkür Eder Ve İş Hayatında Üstün Başarılar Temenni Ederim.

Gökhan Üşenmez