SEKTÖRDE 21.YIL...

1971'de İzmir'de doğdu. 1993 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nden mezun oldu. 1993- 2003 yılları arasında serbest mimar olarak çalıştı. Mart 2003'de, inşaat sektöründeki çalışmaları boyunca yakından takip ettiği gayrimenkul sektöründe profesyonel olarak yer almak istediği için RE/MAX ailesine katıldı. İzmir'de pek çok memnun müşteri, pek çok başarılı satış ve bol ödülle süslü 3 yılın ardından Haziran 2006'da gayrimenkul yıldızları arasına, RE/MAX Yıldız ekibine katıldı. O günden bu yana RE/MAX Yıldız'lı...

Lisanslı Lüks Konut Uzmanı, RE/MAX Yıldız'ın Yeni Danışmanlarının Eğitmeni 

• RE/MAX International HALL OF FAME Club Üyesi

-  RE/MAX International %100 Kulüp ve Yıldızlar Kulübü Üyesi 

Uzmanlık Bölgesi

Caddebostan Mah. / Kadıköy Erenköy Mah. / Kadıköy Fenerbahçe Mah. / Kadıköy Kozyatağı Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.

2020

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2021

RE/MAX ELEVATE EĞİTİMİ RE/MAX'lilerin işlerini daha profesyonel daha sürdürülebilir hale getirmeleri ve kendi marka değerlerini yükseltebilmeleri için gerekli olan tüm ileri düzey teknikleri içerir

2022

Seller Representative Specialist

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Pınar Alpman Sönmez portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Kaan Saadetlioğlu

Pınar Hanım ile ilk defa 2016 yılında Batı Ataşehir'deki evimin kiralanması için çalışmıştık. Profesyonelliği, sektör bilgisi ve pozitif yaklaşımı aklımda yer etmişti ki, bu sefer de aynı evin satışı söz konusu olunca doğrudan Pınar Hanım'ı aradım. Kendisi yine ilgi ve alakasını hiç eksik etmedi. Ortaya çıkan sorunları profesyonelliği ile çok hızlı şekilde çözdü ve sonuçta istediğim şartlarda evin satılmasına aracı oldu. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az kalır. Tutarlı, profesyonel, güvenilir ve samimi bir emlak danışmanı arayan herkese Pınar Hanım'ı mutlaka tavsiye ederim.

Senem Kaşıkçı Akın

Ev kiralama sürecinde Pınar Hanım ie birlikte çalışma fırsatı bulmak bizim için büyük bir şans oldu. Hızlı geri dönüşü,7/24 ulaşılabilir olması,doğru bilgi aktarımı,olumlu olumsuz tüm yönleri ile portföyü hakkında sahip olduğu bilgi ile bizleri ihyacımız doğrultusunda yönlendirmesi ve ev sahibi ile aramızda köprü görevi üstlenip süreci hızlandırması bize büyük zaman kazandırdı. Hem ev sahibi hem de kiracı olarak tanıştığıma çok memnun olduğum gerçek bir profesyonel.

A******* Y*******

Pınar Hanım ile ev arayışımız sırasında tanıştık . Tüm sürecin yönetilmesinde ,samimi ,açık ve net yaklaşımı,alıcı satıcı yönetim becerisindeki profesyonel yaklaşımı ile bizde oluşturduğu güven sonucunda evimizi kolayca , gönül rahatlığı ile almamızı sağladı.Teşekkürler Pınar Hanım !

Sena Akbas

Evimizin satisina iliskin surecte Pinar hanim ve Suavi bey ile calistik. Tum surec boyunca da onlarla calismis oldugumuz icin ne kadar sansli oldugumuzu dusunduk. Acik, transparan iletisim, profesyonel yonetim ve proaktif planlamalari sayesinde ev satis surecimiz hizli ve rahat bir sekilde tamamlandi. Pozitif yaklasimlari icin de tekrar tesekkur ederim.

Tunç İnce

Sizleri tanıdığım için ne kadar memnun olduğumu anlatamam. Profesyonellikten uzak dilimi mazur görün ancak hem Pınar abla hem de Suavi abi, bu işte aradığınız her şeyi size verebilecek insanlar. Onlarla sadece ticari işlemler yapmakla kalmadık, hayat boyu süreceğini umduğum çok güzel dostluklar da kurduk. İnsanın sektör değiştirip Sönmez Team'e katılası geliyor :) Yolunuz hep açık olsun. Tekrar görüşmek dileğiyle.

İ******* Ö*******

Pınar Hanım işini aşkla, titizlikle ve ilgiyle yapmaktadır.Onun gibi kalbi temiz, iyi niyetli ve güler yüzlü bir insanla tanıştığımız için çok mutluyuz! Bu güzel süreç boyunca gerek ilgisiyle gerek pozitif enerjisiyle gerek yardımseverliği ile bize güven duygusunu tattırdı. Kendi ekibi (Sönmez team) aynı kendisi gibi son derece ilgili ve yardımsever.Her şey için çok teşekkür ederiz ve herkese kendisini tavsiye ediyoruz!

Gülşen Karademir

Sevgili Remax ailesi sizinle çalışmaktan son derece memnun kaldığımızı dile getirmek bizim için bir keyif oldu çünkü ilk tanıştığımız andan evimizi taşıdığımız ana kadar güler yüzünüz, kaliteli hizmet anlayışınız, bize verdiğiniz pozitif enerjiniz bizi son derece memnun etti. Doğru tercih yaptığımızı hissetmek keyifli bir duygu. Remax Yıldız ailesinin güler yüzlü ekibi Pınar hanım ve Elif hanım, güler yüzünüze ve samimiyetinize çok teşekkür ediyorum. Başarınız belli ki daim olmuş ama daha da daim olsun dileklerimle. Sonsuz teşekkürler.

Özgür Özkan

Çok sıcak, çok ilgili ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan naif bir danışman. her konuda bize yarıdımcı olduğu için çok teşekkür ederiz. Sıkıntısız ve rahat bir şekilde sürecimizi tamamladık.

Gamze Şen

Pınar Hn. çok profesyonel ve işini severek yapan bir danışman. Her turlu sorumuza naif ve çozum odakli yaklaştı kendisiyle çaliştıgımiz için çok sansliyiz.. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkur etmek isteriz :)

Serkan Özay

Ofis kiralama sürecimiz boyunca bize yardımcı olan Pınar Hanım hem işine yaklaşımı hem de diyalog yeteneğiyle bizlerin sevgi ve saygısını kazanmıştır.

Yakup Baysal

Pınar Hanım ve asistanı Elif Hanıma destekleri için müteşekkirim. Süreçte oldukça yardımcı oldular. Teşekkür ederim.

Oğuzhan Kaytmaz

Kiralama sürecinde Pınar Hanım her türlü desteği sağladı. Herhangi bir sorun yaşamadan sürecimizi tamamladık.

Türkan Kavi

Pınar Hanım ve Suavi Bey satışın her aşamasında ilgili ve aydınlatıcıydılar. Her şey oldukça net bir şekilde ilerledi. Satış sorunsuz tamamlandı. İlgileri için çok teşekkür ederiz.

Nurşen Mehtap İnce

Pınar Alpman Sönmez ve Suavi Sönmezin yakın ilgisi, kiralama ile ilgili her türlü açıklamaları ve çok olumlu bir kiracıya evimizi kiralamalarından son derece memnun kaldık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz ve başka müşterilere de büyük bir memnuniyetle önereceğiz bu iki uzman profesyonel emlak danışmanlarını.

Cihat Yüksel

Pınar hanım ve asistanı Elif hanımdan çok memnun kaldık. Konuşma tarzları, yardımsever ve çözümcü yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Selçuk Eser

Pınar hanımın konu ile ilgili tutumu, iletişimi bizleri oldukça memnun etti. Teşekkür ederim.

Bülent Doğan

Pınar hanımın ilgi alakası, verdiği hizmet mükemmeldi. Kendisine teşekkür ederim.

Müge Acar

Sevgili Pınar Hanımın verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Destekleri için çok teşekkür ediyorum.

Tunç İnce

İstanbul kadıköy göztepe de yer alan gayrımenkulümün kiralanması için kendisi ile irtibata geçtim. İşlemle ilgili her konuya o kadar hakimdi ki, farklı bir şehirde ikamet etmeme rağmen hiç bir problem yaşamadım. Her aşamayla en ince ayrıntısına kadar uğraştı ve ilgilendi. Pınar hanım bu konuda içiniz çok rahat başvurabileceğiniz biri.

Şebnem Aykol

İki kiralama işlemimizde de kiralananı doğru ve gerçekçi değerlendirme, düzenli bilgilendirme ile güven verdiler. Kiralayan ve kiracıyı doğru eşleştirmeleri tecrübelerinin kanıtı. Süreci profesyonellikleriyle müthiş özenli, güvenli ve samimi yönettikleri için Pınar Sönmez ve Suavi Sönmez’e teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.

Yakut Anil

Pinar hanim alaninda cok deneyimli. Zamanli ve hizli geri donusleri ile pek de asina olmadigimiz kiralama konusunda bize cok destek oldu. Pozitif enerjisi ile bizi bu surecte hep rahat hissettirdi. Destekleriniz icin tesekkur ederiz.

Zeki Kılıçdoğan

Pınar hanımı 13.06.2014 günü ATO tesislerinde Akdeniz ve Çukurova Bölgesindeki REMAX bayileri toplantı ve panelinde sunumunu dinlenim. biz ve diğer arkadaşlarımızı motive etti, enerji ve bilgfi dolu bir remax'lı memnunuyetimizi ifade ediyoruz.

Beste Yeniçeri

Kiralama ve sonrasında gösterdğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Nüket Eren

Ev satinalmamda ve evimin kiraya verilmesinde göstermis olduklari özen ve çabadan dolayi Pinar Hn.ve Suavi Bey çok tesekkür ederim.ilerki dönemde böyle bir hizmete ihtiyacimiz olursa hiç düsünmeden, sizlerle çalismaktan mutluluk duyariz.Basarilar...

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.