Gayrimenkul satış ve kiralamasında 18 yıllık tecrübemle size faydalı olabilirim. Satış ve kiralamalar, doğru adımlar, doğru zamanlarda atılmadığı için uzun sürer ve bunun maliyeti yüksek olabilir.
Tecrübeli bir gayrimenkul danışmanı sizi bu maliyetlerden kurtaracaktır.
Gayrimenkul ofislerine ve danışmanlarına yöneticilik ve koçluk yapmış biri ile çalışmak için beni arayabilirsiniz. Ben gayrimenkul danışmanı Bülent YILMAZ,1974 istanbul doğumluyum.

Aslen Çerkes kökenli Çanakkaleliyim.

Evliyim ve biri Yeditepe Üniversite biri Sarıyer Anafartalar ilköğretim okulu öğrencisi iki oğlum var. 19 senedir Sarıyer"de yaşıyorum.Gayrimenkul sektöründen önceki çalışma hayatımda oyuncak, telekominikasyon, ofis malzemeleri alanında öncü firmaların satış kadrolarında görev yaptım.Gayrimenkul sektörüne bir müteahhit firmanın Boğaziçi Park Evleri sitesindeki dairelerini satarak girdim. Sektörde geçirdiğim 18 yılda, yaşadığım bölgede yani Sarıyer Acarlar, Sinpaş, Kiptaş sitelerinin bulunduğu bölge ve Zekeriyaköy"de pek çok satış ve kiralama yaptım. Gayrimenkul danışmanlığı kariyerimden sonra RE/MAX ofislerinde yöneticilik ve koçluk ve bir başka markada yöneticilik yaptım. Sektöre yüzden fazla gayrimenkul danışmanı kazandırdım. Uluslararası koçlar ve eğitimciler ve ustalarla çalıştım. Kariyerleri zorda olan gayrimenkul danışmanlarına ve ofislere koçluk yaparak kazançlarını arttırmalarına yardım ettim. Ticaret hayatlarının en parlak dönemlerine ulaşmalarını sağladım.Şimdi yöneticiliği geride bırakarak, sektöre adım attığım ve 19 yıldır yaşadığım, hatırı sayılır satışlar ve kiralamalar yaptığım Sarıyer"de gayrimenkul danışmanı olarak çalışmaya başlıyorum. Emlakçıların çalışma şartlarının yeniden belirlendiği ve sadece devlet tarafından onaylanan lisanslı gayrimenkul danışmanların faaliyet gösterebileceği bu yeni dönemde işinin ehli bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmak için beni arayabilirsiniz.Gayrimenkul markalarında merkez ofislerinde yöneticilik yaparken, emlak ofislerine eğitim ve koçluk verirken, gayrimenkul danışmanlarını işe alıp eğitirken, katıldığım kongreler ve organizasyonlarda geliştirdiğim çalışma ağı sayesinde neredeyse tüm ülke çapında çözüm ortaklarına sahip birisi olarak mülkünüzü emanet ettiğinizde sizin için işin gereklerini yapmayı son derece iyi bilen bir gayrimenkul danışmanı ile çalışacağınızı hatırlatmak isterim.Saygılarımla.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2012

cert

2013

cert

2017

cert cert cert
Bülent Yılmaz portföyünde 5 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zerrin Aslanoğlu

Satılık ev arayışımızda kendisi ile tanışma fırsatımız oldu. İstediğimiz özellikleri belirttiğimiz konutu bulup, göstermesi ve satın almamız iki gün içinde oldu. Gayet hızlı, kibar, ikna edici ve arabulucuydu. Kendisine gayretinden ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Yonca Demir

Evimizi, kendimiz satmak için ilan vermişken, Bülent Beyin bizi araması sonrası yaptığımız görüşmede, doğru alıcı ile bizi buluşturacağına ikna olduğumuz için kendisi ile çalışmaya karar verdik. Süreci çok sağlıklı bir şekilde yönetti aynı zamanda başından sonuna kadar nazik ve ilgiliydi.

B*******

Sürecin başından sonuna kadar her adımda bizi detaylı olarak bilgilendirdi. Ev sahibi ile aramızdaki iletişimi gayet sağlıklı bir şekilde sağladı. Daha önceki ev kiralama deneyimlerimin tümünden daha kolay bir süreç oldu. Çok teşekkürler.

B*******

Bülent Bey son derece ilgili, iletişim becerisi yüksek ve mesleğini profesyonel şekilde icra eden bir emlak danışmanı. Hizmetten gayet memnun kaldık.

Yavuz

Evimin kiraya verilmesinde Fatma hanımla birlikte yanımızda oldu. Yakından ilgilenen, oldukça samimi ve değerli birisi. Son derece güvenilirdir. Bülent bey'e dairenizi bırakın, siz normal hayatınıza devam edin.

Ezel Sevi̇nç

Zekeriyakoy Sarmasık evlerinde Bülent beyin pozitif, gayretli ve sürekli olumlu yaklasımı sayesinde ev sahibi oldum. Bu sürec icerisinde her türlü soruma eksiksiz verdigi yanıtlar ve göstermis oldugu emek ve ozveri icin kendisine cok tesekkur ediyor

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.