-ENDİŞELENMEYİN, İŞİMİ SEVİYORUM...-Gayrimenkul İşi Şakaya Gelmez...
-20+20 yıllık deneyim-1971 yılında Gelibolu"da doğdu.İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul"da tamamladı.Üniversite eğitimine 1989 yılında ODTÜ İstatistik Bölümünde başladı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünü bitirdi. 1994 yılında başladığı çalışma hayatına çeşitli sektörlerin önde gelen firmalarında devam etti.Kariyerinde Mata Yapı Kimyasalları"nda Bölge Satış Şefliği, Bayındır Hayat Sigorta"da Acenteler Yönetmenliği, İsviçre Hayat Sigorta"da Satış-Pazarlama Müdürlüğü ve Doluca Şarapçılıkta Bölge Satış Şefliği bulunuyor. 10 yıl profesyonel çalışmanın ardından RE/MAX bünyesinde kendi şirketini kurarak gayrimenkul sektöründe sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet veriyor. RE/MAX Türkiye"de Quick Start, Etik Değerler, Tapu, Pazar Kontrolü, Başarılı Stratejiler ve İstanbul Ticaret Odasında Emlak Uzmanlığı gibi birçok eğitime katıldı ve sertifikalarını aldı. Gayrimenkullerinizin çabuk ve değerinde satılması için danışmanlığınızı yapmayı teklif ediyor...

Uzmanlık Alanları

Konut Lüks Konut Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler. Bu eğitim RE/MAX'li Broker, Manager ve Ofis Müdürü'nün ofisindeki RE/MAX'lilere daha verimli koçluk yapmasını öğretir.
Suavi Sönmez portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Türkan Kavi

Pınar Hanım ve Suavi Bey satışın her aşamasında ilgili ve aydınlatıcıydılar. Her şey oldukça net bir şekilde ilerledi. Satış sorunsuz tamamlandı. İlgileri için çok teşekkür ederiz.

Şenay Batıkan

Suavi bey ile ilk görüşmemizden kiralama işlemi bitene kadar tüm görüşmelerimizde son derece kibar, anlayışlı ve samimiydi. Bize son derece güven verdi. Bundan sonra ilk arayacağımız kişi Suavi bey olacaktır. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Murat Can Alayoğlu

Kozyatağı - Kadıköy'de yer alan bir taşınmazın satışı amacıyla Suavi bey ile çalışma fırsatı buldum. Kendisi çok bilgili, titiz ve kibar bir beyefendi. İşini layıkıyla yaptığını düşünüyorum.Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonraki işlemlerde de mutlaka kendisine danışacağım.

Ülker Güven

Suavi Bey'e evimin satışındaki samimi yaklaşımı ve yardımları için çok teşekkür ederim. Sayesinde satış çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşti.

Kasım Engeloğlu

Suavi beyin yardımlarıyla işlerimiz basit ve sorunsuz bir şekilde halledildi. Yılların deneyimi ve ekibin kalitesiyle hızlıca işlemlerimiz sonuçlandı. Teşekkür ederim.

Gülay Düz

Suavi beyin aracılığıyla almış olduğum Kozyatağındaki evimden çok memnunum. Suavi beyin titiz çalışmalarından dolayı teşekkürlerimi bildiririm.

Tunç İnce

İstanbul'daki gayrimenkulüm için kendisiyle çalıştım. İçiniz rahat şekilde iş yapabileceğiniz, tecrübesinden faydalanabileceğiniz bir insan. Muhabbeti yeter :)

Şebnem Aykol

Kiralama sürecinde tecrübesi ve doğru yönlendirmeleriyle kısa sürede doğru kiracı ile buluşmamızı sağlayan Sevgili Suavi Sönmez’e çok teşekkür ediyorum. Profesyonelliği ile süreci bu kadar hızlı ve iyi yönetebildiği için kendisini ayrıca kutluyor ve herkese tavsiye ediyorum.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.