Merhaba, 1977 Amsterdam’da doğdum. Eğitim ve öğrenim yıllarında iş hayatına adım atarak aile şirketimizde belirli statülerde görev aldım ve daha sonra ilerleyen dönemlerde yöneticilik yaptığım işletmede sürekli hedeflerim doğrultusunda ilerledim. 2012 yılında sevgili eşimle bir karar alarak İzmir’de yaşamaya başladık. RE/MAX bünyesine katılarak gayrimenkul sektöründe sistemli çalışma ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye başladım. RE/MAX FLEX olarak sizleri en yakın zamanda ofisime beklerim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu eğitime katılan Broker, var olan ofisini bir üst seviyeye geçirmek ve verimliliğini artırmak için gerekli bilgileri edinmiştir. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir. RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2020

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.

2021

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Tuncay Saygılı portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Erhan Özpineci

Evimin satışında tüm süreç boyunca aldığım profesyonel hizmet ve güleryüzlü çözüm odaklı olan REMAX Flex ekinine ve Tuncay Bey’e çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm gayrimenkul alım satım işlemlerimde tek adresim REMAX Flex olacak.

Özgür Rüştü

Ev alım sürecimizde Tuncay Bey’den aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık, teşekkürler

İrem Schlinck

En başından itibaren son işlemlere kadar her zaman yanımızda hazır bulunan, bütün sorularımıza bıkmadan nezaketle cevap veren, içimize sinene kadar açıklayan, gayrimenkulumüzü bizim için en avantajlı şekilde satmaya çalışırken hem alıcı hem de satıcı tarafının haklarını sonuna kadar gözeten, işini gerçekten severek ve gururla yapan Tuncay beye teşekkürü borç biliriz. Yurt dışında yaşamamıza rağmen bizi hiç zor durumda bırakmadan gayrimenkulümüzün satışını gerçekleştirdi. Kendisiyle ileride de çalışmaktan memnun oluruz.

Ertuğ Meray

Gayet ilgili ve kibar.Sorunsuz bir alışveriş için teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.