Profesyoneller fark yaratır.- E-ticaret sektöründe yıllarca kurucu ortak olarak çalıştıktan sonra gayrimenkul sektörünün lideri RE/MAX Müjde' de çalışmalarımı yürütüyorum. Ücretsiz gayrimenkul fiyat analizi sayesinde bölgenizi tarıyor, araştırıyor, gayrimenkulünüzün sahip olduğu koşullara göre en hızlı sürede, en doğru fiyata, en gerçekçi verilerle sizleri buluşturmak istiyorum... Bu hizmeti verebilmek için sizleri Dünyada 1 numara olan RE/MAX ile çalışmaya davet ediyor ve Gayrimenkul Danışmanınız olmayı teklif ediyorum.
- SERCAN EKER 7 YILDIR RE/MAX profesyonelleri arasındadır.
- RE/MAX MÜJDE ve RE/MAX MÜJDE 2, toplam 2 ofis ve 60 kişilik ekibi ile İstanbul' un hem Avrupa hem Anadolu yakasında farklı uzmanlık bölgeleri ve farklı uzmanlık alanlarında (konut - ticari - arsa) faaliyet gösteren RE/MAX franchise ofisleridir.
NİÇİN RE/MAX ve RE/MAX Müjde?
- Uluslararası marka gücü
- Sektörde marka bilinirliği
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Sercan Eker portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Yasemin İbrahim Toykoç

Sercan bey ile uzun yıllar devam eden daire satış ve kiraya verme işlemlerinde çalışmalarımız oldu, güvenilirliği, sözünün arkasında durması ve işini en iyi şekilde yapma başarısı her türlü takdirin üzerindedir . Kendisine şükranlarımızı sunar basarilarinin devamını dileriz. Bir emlak danışmanı ile çalışmak istiyorsanız ilk tavsiye edebileceğimiz insandir.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.