-GAYRİMENKUL SİZİN, PAZARLAMAK BİZİM İŞİMİZ. -1988 İzmit doğumluyum.Lise eğitimimi Sakarya Mithatpaşa Anadolu lisesinde aldım.2009-2011 yılları arasında Sakarya Ünüversitesi Emlak ve Emlak yönetimi Bölümünü bitirdim.4 yıllık Anadolu Ünüversitesi İktisat Fakultesi İşletme bölümünü tamamladım.Şuanda Yüksek Lisans hazırlıklarındayım.Sakarya Halk eğitim merkezinde Emlak ve Emlak yönetimi sertifika dersi vermekteyim.Ticaretin içinde sürekli bulunmamızdan dolayı sektore hakimim.Remax ailesi içerisinde bulunmaktan gurur duyuyorum.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

cert

2016

cert

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ünal Aygül

Sakarya Beşköprüde bulunan dairemi stış aşamasında bilgi ve tecrübesiyle, üstün gayret ve çabaları sonucunda dairemi kısa süre satabildim kendilerine teşekkürlerimi sunar çalışma hayatında başarılar dilerim. Bir sonraki gayrimenkul alış-satış işlemlerinde benim tercihim yine Uğur Bey'den yana olacaktır.

Seda Yalcın

Ev alma yolculuğumuzda bize rehberlik yaparak, sürece sunduğu katkıyı asla unutmayacağız.Bilgisi, güvenirliliği ve empatik yaklaşımı ile çözüm odaklı yol izleyen Uğur beye meslek hayatında başarılar dileriz.Her şey için çok teşekkürler.Allah yolunuzu açık etsin...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.