Fark, fayda ve fırsat yaratırız.

Zühtü, satış, pazarlama ve iş geliştirme konularına olan tutkusuyla tanınan bir profesyoneldir. 1989 yılında Yabancı Diller İngilizce bölümünden mezun olarak Boğaziçi Üniversitesi'nden sağlam bir eğitim temeliyle ayrılmıştır. Bursa Anadolu Lisesi'nde aldığı eğitimle heyecan verici bir kariyer yolculuğuna başlamıştır.

 

Yaklaşık yedi yıl boyunca, dünyanın en büyük eğitim yayıncısı Pearson'da çeşitli pozisyonlarda çalışmıştır. Türkiye ofisinde bir eğitim danışmanı olarak başlamış ve müşterilere eğitim kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olmuştur. Daha sonra İngiltere ofisinde Güney Avrupa'ya odaklanan bir satış ve pazarlama temsilcisi olmuş, ardından Dubai ofisinden Orta Doğu ve Körfez ülkelerindeki satış ve pazarlama yönetimini üstlenmiştir.

 

2005 yılında Zuhtu, IMM Group'ta bir yönetici ortak olarak göreve başlamış ve Coca Cola, Kraft, Cadburry, Ferrero ve Barilla gibi çok uluslu şirketler için pazarlama ve satış projelerini yönetmiştir. Marka görünürlüğünü artırmak ve gelir büyümesini desteklemek için etkili stratejiler geliştirmede önemli bir rol oynamıştır.

 

Girişimci bir ruha sahip olan Zuhtu, 2015 yılında Broker olarak faaliyet göstermeye başlamış ve ortağı Altemur ile beraber RE/MAX Hills’ı kurmuştur. Pazar bilgisini ve müşteri odaklı yaklaşımını kullanarak gayrimenkul danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 

Kurumsal girişimlerinin dışında, Zühtü aynı zamanda Kiraplus adlı bir Proptech start-up şirketinin kurucu ortağıdır. Bu yenilikçi girişim, gayrimenkul endüstrisini teknoloji odaklı çözümlerle şekillendirme taahhüdünü yansıtmaktadır.

 

Amerika Emlakçılar Birliği NAR’ın sunduğu ABR ve SRS eğitim sertifikalarına sahiptir ve aynı zamanda Türkiye'deki 3 sertifikalı NAR eğitmeninden biridir.

 

 

 

 

Uzmanlık Alanları

Lüks Konut Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, İngilizce, Almanca

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2020

Bu eğitim Broker'ın ofisini geliştirmesini, öncü olmasını ve ofisinin performans yönetimini başarılı bir şekilde yapabilmesini ve artırmasını hedefler.

2023

Bu program ile yeni Gayrimenkul Danışmanlarına Tüm Süreçleri Öğretebilmek, Yol Gösterebilmek ve İş Alışkanlığı Kazanmalarını Sağlamak hedeflenir.

2024

Gayrimenkul danışmanlarının potansiyelini maksimize etmek için dünyanın en büyük gayrimenkul koçu Tom Ferry tarafından verilen eğitimdir.
Zühtü Eşiyok portföyünde 1 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 1 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Efe Bener

Zuhtu bey arsa satisimizda bize cok yardimci oldu, her sorumuzu cevapladigi gibi satis sirassinda bizim haklarimizi koruyarak super bir hizmet verdi. Kendisinden cok memnun kaldigimiz icin diger alis ve satislarimizda artik kendisinden baska kimse ile calismayi dusunmuyoruz

M******* İ*******

Zekeriyaköy bölgesinde 2 adet villamızı arka arkaya çok kısa sürede kiraladı. İletişimi, sektöre hakimiyeti ve ilgilenmesi ile şu ana kadar açık ara çalıştığım en iyi emlak danışmanı. Kendisine çok telşekkür ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.