-Değerleriniz benim için değerlidir...

Merhaba, 1976 Ankara doğumluyum. İşletme Fakultesi sonrası, yıllarca finansçı olarak kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra Emlak sektörüne girmeye karar verdim ve yollarımız Remax ile birleşti.. Doğru yerde doğru yatırım yapmak, geleceğinize yatırım yapmaktır... En doğru fiyattan, mülklerinizin kısa sürede satışı veya kiralanmasını isterseniz size yardımcı olamaya hazırım.. Değerleriniz benim için değerlidir.

Her zaman, amatör ruh, profesyonel çalışma...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2022

Successful Strategies Masterclass
Dilek Berk portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Hatice Nuran Baysal

İstanbul beylik düzünden ev satın almak üzere ıstanbula geldim.istanbuldaki birkaç emlakçıdan ev baktım.en son olarakta remax gayri menkulden dilek hanımla irtibata geçtim.gerek ilgisi alakası gerekse işindeki profosyenelligiyle aradaki farkı gösterdi.remax farkımı yoksa dilek berk hanımın işini iyi yapmasımı bilmem ama iyiki tanışmışım iyiki işini layıkıyla yapan bir danışmanla yola cıkmışım.bundan sonraki işlerimdede tercihim kesinlikle remax.sevgiler.

Behram Zülaloğlu

Çalıştığım Remax Hedef ofisini kendim seçtim ve aradım. Bu süre zarfında hemde çok kısa zamanda netice aldığım, satışını gerçekleştirdiğim evim konusunda profesyonelceçalışmasıyla bana yardımcı olan Sn. Dilek Berk'e teşekkür ediyorum, ve Remax Hedef ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimi özellikle dile getirmekten mutlu oldum.

Harun Demir

Evimi kiraya vermek için Düzgün bir emlakçı ararken, internetten yorumları okuyarak Dilek Hanımla tanıştım. Ve burdaki yorum yapanların ne kadar hakli olduklarını daha iyi anladım. Prensipli, disiplinli, özverili ve güleryüzlü çalışmasıyla gerçekten profesyonel birisi. Dilek Hanımla kesinlikle gözünüz arkada kalmıyor.Herşey için sonsuz teşekkür.

Hülya Perez

Dilek Hanim güvenilir kisiligi, hizli ve son derece profesyonel calisma tarzi ile bana cok yardimci oldu. Özellikle yurtdisinda yasiyorsaniz emlak isleriniz icin Dilek hanimi arayin hayatiniz kolaylassin. Für alle die eine zuverlässige und vertrauenswürdige Beraterin suchen, ist Dilek die richtige Adresse! Sonsuz Tesekkürler Dilek Hanim

Cemil Erarslan

Yatırım önerileri ve fırsatlarından oluşan sunumunuz ile ayrıcalılıklı bir yatırım danışmanlığı hizmeti verdiğinizi gördüm, benim mali durumumumu risk –getiri tercihimi gözeterek yapmış olduğunuz sunumdan dolayı teşekkür ediyorum. Başarılar diler

Hakan Cengi̇arslan

dilek hn. tanıştık bize yatırımlarımız için her konuda destek oldu verdiği bilgiler doğrultusunda yatımlarımızı en iyi şekilde değerlendirdik. Bu konuda kendisine teşekkür ederiz. Yatırımlarını değerlendirmek için dilek hn. dan bilgi alabilirsiniz.

Di̇lber Öz

Kendisi mükemmel biri verdiği mantıklı bilgiler yatırım danışmanlığı sunumu üst seviyede herşey için teşekkürler dilek hn.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.