GÜVENİN SİMGESİ, HİZMETİN KALİTESİ


Güvenle Alır, Güvenle Satar
Güvencem Güveninizdir


1968 Doğumlu, Evli ve iki çocuk babasıyım. Çeşitli Firmalarda, Yurt içi ve Yurt dışında Muhasebe ve Finans üzerine kariyer yaptım. Uzun zamandan beri ilgi duymakta olduğum Gayrimenkul alanına hazırlık yaparken, yolum RE/MAX ailesi ile kesişti, kariyerime artık RE/MAX ile devam etme kararı aldım. Siz değerli müşterilerime Gayrimenkul Danışmanlık hizmeti verebilmek için gerekli eğitimlere katılarak bilgi ve becerilerimi geliştirerek, aynı zamanda tecrübe kazandım. Sevgi ve saygılarımla,

 ALDIĞIM ÖDÜLLER

2023 YILDIZLAR KULUBÜ ÖDÜLÜ
2022 YILDILZR KULUBÜ ÖDÜLÜ
2021 YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ
2020 YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ
2019 YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ
2019 1. YARI YIL MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖDÜLÜ
 2018 OFİS CİRO 1.'LİK ÖDÜLÜ
2018 YILDIZLAR KULÜBÜ ÖDÜLÜ
2017 OFİS CİRO 2.'LİK ÖDÜLÜ
2017 1.ÇEYREK OFİS CİRO 1.'LİK ÖDÜLÜ
2016 1.ÇEYREK OFİS CİRO 1.'LİK ÖDÜLÜ
2016 MART OFİS 1.'LİK ÖDÜLÜ
2016 ŞUBAT OFİS CİRO 1.'LİK ÖDÜLÜ
 
SEKTÖREL EĞİTİMLERİM
ACP ACCREDITED COMERCIAL PROFESSIONAL
TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ
MYK MESLEKİ YETRLİLİK BELGESİ
2016 RE/MAX DRES Eğitimi - Angelo Fradera
2016 RE/MAX Dijital Pazarlama ve GD Tools Eğitim - Evren Topal
2016 RE/MAX Uluslararası Kongre Çeşme
2016 RE/MAX Alıcı-Satıcı Takibi - Paul Vincenti
2016 RE/MAX İstanbul Recharge
2015 RE/MAX Power Up - Gökçe Ilgaz Şark
 2015 RE/MAX Kariyeriniz - Barış Kılıçarslan
2015 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ONAYLI GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ
2015 RE/MAX Temel Tapu - Gökhan Karahan

Uzmanlık Bölgesi

Adnan Kahveci Mah. / Beylikdüzü Barbaros Hayrettin Paşa Mah. / Esenyurt Barış Mah. / Beylikdüzü Cumhuriyet Mah. / Beylikdüzü Kavaklı Mah. / Beylikdüzü

Uzmanlık Alanları

Arsa Fabrika & Üretim Tesisi Konut Mağaza/Dükkan Plaza/Ofis Residence

Bildiği Diller

Türkçe, Rusça

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2021

RE/MAX'linin Ticari Gayrimenkul konusunda uzman, profesyonel hizmet verme yetkinliğini sağlar.
Suphi Yazıcı portföyünde 23 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 23 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İ******* U*******

Suphi bey sayesinde çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde daire kiraladım. Kendisi işinde çok bilgili ve titiz, her şey için tekrardan çok teşekkür ederiz..

S******* A*******

Kendisini aramamızla 2 gün içinde evi tutmamız bir oldu. Her konuda bilgilendirdi. Soru sormamıza gerek kalmadan her bilgiyi tek tek verdi kendisi. Çok memnunuz. Evi tuttuktan sonra da kendisiyle iletişim içinde olup her konuda yardım edeceğinden şüphem yok.

Murat Okutucu

aklınıza takılan her soruyu rahatlıkla sorabilir ve yanıtlarınızı alabilirsiniz. Her konuda yardim ve destekleriniz için Suphi beye teşekkür ederiz.

A******* P*******

Suphi bey çok dikkatli ve işini titizlikle takip eden, sektör bilgisi olan bir danışman. Evimi çok kısa zamanda kiraya verdi.. Gösterdiği ilgiden ve kendisiyle çalışmaktan memnun kaldım. Kendisine ve Remax Gelişim ofisine çok teşekkür ederiz.

Hasan Aktaş

Suphi bey e ilk günden itibaren iş takibi müşteri memnuniyeti ve güvenirliği için çok teşekkür ediyorum başarılar Suphi bey

A******* G*******

suphi bey ev arayışımızda bize çok yardımcı oldu teşekkür ederiz.

Ertuğrul Aslan

suphi bey gerçekten işini çok iyi bilen ve aktaran bir danışman. tüm süreci sorunsuz bir şekilde yönetti. tekrardan çok teşekkürler.

Volkan Korkmaz

Gozum kapalı guvendiğimiz Suphi Bey ile evimizi planladığımız fiyata sattık. Her aşamasında bilgilendirdi. Güvenin her gecen gün azaldığı günümüzde Suphi bey gibi insanlarla karşılaşmanızı dilerim...

Li Kavakdan

Diyecek çok şey var, ama kisacası kendi işini çok iyi yapan, bilen, daire kiralarken sorun çıkartmadan. Gerekli cevapları ve evrakları aldıktan sonra, kiralama çok kolay ve iyi oldu. Çok tşk ederiz bu kadar iyi yaptığınız için işinizi. Sizin sayenizde güzel bi daire kiraladık.

Kaan Sümer

İşinin ehli bir emlak danışmanı

Fatih Solmaz

Karakteri mükemmel derecede sağlam beyefendi kibar ve en önemlisi yaptığı işi hakkıyla yapan ender bulunan insanlardan biri.kendisiyle iş yaptigimiz için çok memnunuz.Butun işleri rast gider inşaallah.saygilar

Gülay Gül

Suphi bey işini ciddiye alan, prensipli bir emlak danışmanı. evimi kısa zamanda güvenilir bir kiracıya sorunsuz bir şekilde kiraladı.

Gurkan Alkan

Suphi bey araciligi ile 2 dairemi sorunsuz sekilde cok kisa surede kiraya verdim.Suphi bey son derece basarili ve guvenilir, siddetle tavsiye ederim.

Fatma Sude Sert

Çözüm odaklı yaklaşımı, göstermiş olduğu ilgi ve pozitif bakış açısı için teşekkür ederim.

Füsun Ayhan

Öncekikle RE/MAX'a olan güvenimizi sağlamlaştırdığı için Suphi Yazıcı Bey'e çok teşekkür ederiz. İşine olan saygısı güler yüzü ve naif tavrı için ve yıllar sonra istanbul'da bir yuva sahibi olmamıza ön ayak olduğu için minnettarız. iİyi ki tanıdık sizi. saygılar.

İ******* Ö*******

Suphi bey engin iş tecrübesiyle güvenilir, çalışkan ve iş bitiricidir. çok şanslıyımki kendisiyle çalışma şansım oldu. güvenin esas olduğu gayrimenkul sektöründe öncü isimlerdendir.

Alya Erensoylu

Tanıdığım en güvenilir en dürüst insan, gözü kapalı onunla her işe yola çıkarım. suphi abi çok değerlisin

Sinem Mace Kuruoglu

Çok uzun zamandır suphi beyle çalışmaktayız, kiralama ya da satmak için kendisine emanet ettigimiz yerlere kendi evi gibi sahiplenip kiracı ve alıcı seçerken çok titiz kesinlikle bi ticari yaklaşımı yok kendisinin güvenirliğinden emin olabilirsiniz hatta biri evinin kiracisiyla ya da saticisiyla sorun yaşıyorsa e suphi beyle calissaydiniz bunu yasamazdiniz deriz :) memnun olduğumuzu belirtmektedir mutlu oluruz

Melike Bulut

Suphi beyi yıllardır tanıyoruz. gayrimenkulle ilgili her türlü sorunumuzu en kısa sürede çözüme ulaştıram tecrübeli bir çalışan. en başta sabrı, desteği ve güvenilirliği için kendisine teşekkür ediyoruz.

Zhuldyz Zhenyspaeva

Suphi beyin işe yaklaşma şekli çok hoş, kendisi sıcakkanlı, dürüst biri, müşteri memnuniyetine önem gösteriyor Çalıştığımıza memnun oldum

Ali Göztürk

Suphi bey, işinin uzmanı dürüst çözüm odaklı çalışıyor. Her şey için teşekkürler.

Edinç Taskoparan

Suphi beyin sonuca olaşana kadar tam yakın ilgisine ve defalarca sabırla tam desteğine ayrıcada dürüst ve adaletli yaklaşımına hayran kaldım. İşini ciddiye almak çok asil bir davranıştır.kendine ve insanlara gerçek bir saygıdır,saygınlığı haketmektedir Erdinç

Nazli Kececi

Suphi Bey , Sizinle karşılaşmış olmaktan ve görüşmelerimiz süresince sizinle yol almaktan dolayı çok memnunuz. Deneyiminiz ve verdiğiniz güvene istinaden sizle çalıştık ve hep calismaya devam edecegiz. Tum desteginiz icin cok tesekkur ederim🙏🏻

Zeynep Sandıkçı

Remax gayrimenkula hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim ekibinizle birlikte bol şanslar dilerim

Özge Kap

Suphi Bey’e güvenilirliği, samimiyeti ve profesyonelliği için çok teşekkür ediyorum. Tecrübesiyle bizi o kadar iyi yönlendirdi ki, süreç çok basit bir şekilde tamamlandı. Yardımları için çok teşekkürler.

Harun Şerefoğlu

Süphi beye , gösterdiği nezaket, dürüstlük ve şeffaflık İçin çok teşekkür ederim. Her konuda hızlı ve yerinde yardımcı oldu.

Eren Çantay

Suphi Bey, Öncelikle karşılıklı güven sağlayan, yatırımlarınız için doğru yol gösteren, işini layığıyla yapan bir insan. Gayrimenkulün doğru değerlenmesi ve satışında minimum süreler ile bize yardımcı oldu. Kendisine desteği için çok teşekkür ederiz.

D******* I*******

This company is very trusted. Mr. Suphi is very great person who knows how to deal with people from different cultures carefully. I strongly recommend this Company and Mr. Suphi, in particular. Thanks a lot.

Zaid Sloulin

Wonderful experience

Aylin Kaya

Gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz annemin önermesiyle tanıştık süreç yönetimi ve profesyonelliği harika sayesinde tam aradığımız yeri bulduk Suphi beye özverili takip ve sonuç odaklımızı için sonsuz teşekkürler Remax hizmet farkıyla mutlu bir netice aldık bundan daha muhteşem NASIL olur

A******* A*******

Suphi bey emlak satiş ve kiralamada görebileceğiniz en dürüst ve profesyonel kişidir teşekkür ederiz her şey için

Jemal Husseın Abdulkader

Dear sir I was happy with you you are good man and I see all your work is good I am happy buying house from you and your office also finished early .I saw so many offices not like your office I preashet you thank you veery much for all services to do to me.

K******* K*******

Suphi beyle çalışmaktan son derece memnunuz. Iyi bir kiracı bulmamızda, ev satmamızda en iyi sonucu almamıza yardımcı oldu. Saygılı ve iş bitirici biri olarak güven veren tavrı da kendisini tercih etmemize sebep oldu. Hersey için teşekkürler Suphi bey.

Havva Çakıcı

Herşey için çok teşekkür ederiz. Gayet ilgili ve verimli bır görüşme sağladık dükkanımızin ilk adimini kendisi ile atmış olduk. Başarılar dilerim

A******* K*******

Suphi bey ile birkaç yıldır çalışıyoruz ve de çok memnunuz, herzaman işinin arkasında, hem kiralayan hem de kiracı için güven veren ve sorun çözme yolunda bugün de güzelyurt da bir gayrimenkul kiralama yaptı, emeğinize sağlık Suphi bey.

G******* E*******

Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Ev aradığımız bölgede bize hızlı ve doğru bilgiyi bize ulaştırdığı için teşekkür ederiz. Sürecimizi sıkıntısız ve hızlı hallettiği için Suphi beye teşekkür ederiz.

B******* G*******

Suphi Bey ile tanıştığımız andan itibaren kibar ve naif tavrı ile güven vermişti. Hiç yanıltmadı. Çok kısa sürede evimizi istediğimiz şartlarda kiraya verebilmemizi sağladı. Süreç içinde iletişim ve bilgi aktarımı eksiksizdi. Teşekkür ederiz

K******* Ç*******

Remax ile ilk çalışma ve tanışma Suphi bey ile oldu yardımcığınız ve doğru yönlendirmenizde söylenen her bilgi doğru idi tanıştığımıza sevindim .selamlar kadir çer

Murat Tok

Uzun yıllardır aldığım güzel, doğru ve saygılı hizmetleriniz için çok teşekkür başarılarınızın devamını dilerim.

Muzaffer Karahan

Suphi bey merhaba. Son hizmetinizden dolayı size tekrar teşekkür ederken, gözümden kaçmayan bir hususa deyinmeden geçemeyeceğim. YENİ OFİSiniz çok hoşuma gittiği gibi, hiç şaşırmadım. Çünkü ödevini bukadar ciddi yapan ( REMAX ) personeline o güzellikte bir OFİS yakışır. Başarılarınızın devami dileklerimle, saygılarımı sunuyorum.

Aycan Uğur

Ofis alımında Suphi Bey ile çalışma fırsatımız oldu. İşimizi oldukça profesyonel bir şekilde yürüttü. Sürecimiz Suphi Bey sayesinde sorunsuz ilerledi.İlgili ve profesyonel yaklaşımıyla aklımızda hiç soru işareti bırakmadı. Buradan da kendisine teşekkürlerimi iletmek isterim.

Mihrican Duman

Anadolu yakasında oturuyorum yıllardır esenyurtta ki dairemin emlak işlerini güvenle teslim ettiğim Suphi bey işlerimizi hızlı ve güvenilir müşterilerle buluşturduğu için içim rahat teşekkür ederim Suphi bey iyi çalışmalar.

Aşkın Bal

Suphi Bey ile bir satış işimiz için birlikte çalışma fırsatı buldum. Kendisi samimi ve profesyonel bir yaklaşım ile tüm ihtiyaçlarımızı eksiksiz karşılamıştır. Destekleri için teşekkür ederim.

Nazli Kececi

Mükemmel hizmeti ile Suphi bey bizim icin hep dogru kapilari acmistir. yüksek sorumluluk bilincinde ve müşteri taleplerinin çözümüne odaklanab Suphi Bey, en onemlisi sezgi gücü yüksek ve güvenilir bir danisan olarak bizleri cok memnun etmistir. Kendisine cok tesekkur ederiz.

Bekir Yurtkulu

Suphi bey emlak satis konusunda çok başarılı ve sürekli bilgilendirme yaparak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyor Suphi bey emeğinize sağlık

Ennajar Kawtar

thank you so much to relmax we are soo happy wıth hıs servıce

Rüçhan Becan

Suphi Beye ilgisi, yardımları ve profesyonel yaklaşımı için çok teşekkür ediyoruz.

Tenzile Koç Cesur

İyi

Ayşegül Uslu Kafadar

ilgili, işinde profesyonel, güvenilir. ilgili projemizde çok memnun kaldık

Fatih Gülaçar

Suphi bey emlak satis ve kiralamada gorebileceginiz en durust ve profesyonel kisidir tesekkur ederim emeginiz icin

Serap Eliacik

Suphi Yazıcı Bey evimizin satışında, başından sonuna bize her türlü ilgiyi ve destegi gösterdi. Yol göstericiligi, bize verdiği güveni ve satış konusundaki başarısı teşekkür ve tebriği fazlasıyla hak ediyor. Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz. Aldığımız hizmet 10 numara .

Çimen Özkan

Remax’tan Suphi beyinyardımlarından dolayı teşekkür ederim. Güleryüzlü, yardım sever, güvenilir bir danışman, herkese tavsiye edeceğim. Teşekkürle

L******* D*******

Suphi Bey ile çalıştığım için mutluyum... Söz verdiği tahmini sürede dairemi sattı. İş takibi ve diyalogları çok iyi.Akşam saatleri bile zaman ayırip ev göstermesini takdir ediyor ve alkışlıyorum. Bir sonraki gayrimenkul işim olursa tercihimdir

T******* G*******

Suphi bey işini son derece titiz yapan, güvenilir, bilgili ve çalışkan biri.Bize satım sürecimizde her konuda çok yardımcı oldu.Sektörde bu tarz insanlar bulmak maalesef artık çok zor..Kendisine çok teşekkür ediyorum.Herkes güvenle iş yapabilir.Başarılarınız daim olsun.Saygılarımla

Emel Durmasın

Suphi beyle yollarımız 1 ay önce kesişti, işini bu denli titizlikle ve önemle yapan insanlar bulmak o kadar zor ki gerçekten emeklerinin karşılığını sonuna kadar alan biri sizi sıkıntıya sokmadan her işi güvenilir ve hızlı bı şekilde yapıyo . Yıllar sonra Suphi bey desteği ve sayesiyle bi kaç saat önce ev sahibi oldum bir numaralı gayrimenkul danışmanı sonuna kadar tavsiye ederim

Gökhan Kabakcı

Bir Arkadaşımızın yönlendirmesi ile tanıştığımız Suphi bey'e sıkıntı bir süreç ile sonuca erdirdiğimiz işlemlerimizde azami gayreti ile bizleri uğraştırmadan çözüme kavuşmasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Cidal Üstün

Suphi Beyi daha önce kendisiyle birçok kez çalışmış bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine tanıdık. Son derece ilgili, hızlı sonuç alan, işini çok iyi takip eden ve tarafların isteklerini kriterlerini çok iyi anlayan bir danışman. Yardımları için çok teşekkür ederiz.

Selin Keren

Suphi Beyle çalışalı yaklasik 2 ay oldu, bu süreçte evime su bastı ben sehirdisindayken, gece saati mesai dışı demeden kalkıp bakmaya gitti.ertesi gun ustayı bulup arızayı yaptirdi. Evin boya olmasi gerekti ustayi buldu, ara ara kontrol etti.kendi evi gibi ilgilendi.kazandigi her kuruşu hak ediyor. Evimiz bundan böyle suphi beye emanet.

E******* Y*******

Suphi bey’e gerçekten çok teşekkür ediyorum.İşini titizlikle yaptı.Kendisi bize ev kiralamamızda çok profesyonelce davranıp sorunsuz teslim etti.Tekrar teşekkürler.

Melike Bulut

Gayrimenkulle ilgili bir işimiz olduğunda ilk aklımıza gelen kişi Suphi Bey. Kendisi işinde profesyonel, çalışkan ve güvenilir bir insan. Evimizi kısa süre içinde kiraya vermemize yardımcı olduğu içinde kendisine çok teşekkür ederiz.

Volkan Gürdal

Öncelikle profesyonelce ve titizlikle evimizi kiralama sürecini yönettiği için Suphi Bey'e çok teşekkür ediyorum. İzmir'de ikamet etmemize rağmen evimizin güvenli ellerde olduğunu bize hissettirmiştir. En kısa zamanda evimizin kiraya verilmesini sağlamıştır. Suphi Bey'le çalışmanızı mutlaka öneririm.

G******* C*******

Kendisi çok ilgili işinin gereğini sonuna kadar yaptı her konuda yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor, kesinlikle kendisine tereddüt etmeden güvenebilirsiniz

Hande Altan

İlgisi ve sabrına çok teşekkür ediyorum her türlü ayrıntı ile fazlasıyla yardımcı olup güvenli ve huzurlu bir şekilde ev tutmama yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim

Mehtap Kayhan

İhsan Altac

İlgisinden teşekkür ederim çok hızlı çok pratik disiplin herşey için çok teşekkür ederim Suphi yazıcı

R******* K*******

Suphi Bey, isini titizlikle, zamaninda, güven vererek yaptigi icin kendisine cok tesekkur ediyorum .

Yaşar Turan

Suphi beyle tanıştığım için kendimi şanslı atfediyorum zira dürüst bir insan istediğim konutu bulmam konusunda bana samimi bir şekilde yardımcı oldu. Kendisi sadece iyi bir emlak danışmanı reğil aynı zamanda iyi bir dost kendisine güvenebilirsiniz.

Mustafa Parlaklı

Son derece güvenilir işinizi sahiplenir ve sonuç alana kadar gereken ilgiyi göstererek tum süreci yakindan takip eder.Zorluklar karşısında proaktif çözüm önerileri sunarak fayda saglar.Kafanizdaki tüm soru işaretlerini kurduğu guven iliskisi ile giderir.

F******* Ö*******

Ev kiralamak için çıktığımız yolda tesadüfen suphi bey ile tanışıp, kendisinden profesyonel olarak yardım aldık.. İstediğimiz özelliklerdeki daireyi aramak, bulmak, kontrat işlemleri ve sonrasında her aşamada bizi bilgilendirerek hep yanımızda oldu.. Son derece güvenilir, yardım sever, ilgili ve kibar tavırları için teşekkür eder, emlak konusunda desteğe ihtiyacı olanlara kurumunu ve özellikle suphi beyi tavsiye ederim..

Hayri Uğur Azaz

Suphi Bey, işini severek yapan, güvenilir bir emlakçıdır. Bu vesile ile tanışmamıza vesile olan Re/Max tan Çağrı Akbaş Beye de teşekkürler. Suphi Bey i hiç tanımamama rağmen vekaleti verdim ve tüm devir işlerini sonuçlandırdı. Bu devirde bu kadar güvenilir insan bulmak zor. Kesinlikle öneririm. Çok teşekkürler Suphi Bey

Filiz Uçar

Biz ev almak için suphi beyden yardım istedik öncelikle çok kibar ve saygılıydı Randevu saatinde geldi gayet kurumsal yaklaştı ev sahibi olmamızda vesile olduğu için çok tşk ediyoeum. Tapu aşamasına kadar yAnımızda yer aldı kendisini ve kurumunu şiddetle tavsiye ediyorum.

Salih Çeçen Çeçen İnşaat

suphi bey kendisine teşekürler ediyorum bizimle çok ilğilendi bir arsa satın aldık teşekürler suphi bey

Ömer Azak

Suphi Yazıcı bey İstanbul'da 2 parsel problemli arsamı en kısa sürede ve istediğim fiyata çok hızlı bir şekilde sattı.Arsamdaki tüm problemleri de hızlıca çözdü.Kendisine tam satış vekaletini büyük bir güvenle verebildim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.Tüm dostlarıma yeni emlak alım satımlarında mutlaka Suphi beyi önereceğim.Özellikle dürüstlük ve güvenirliği çok yüksek bir arkadaş. Saygılarımla Ömer Azak

Nejla Turan

Suphi Yazıcı Bey Kiralık daire için bizimle ilgilendi. İl dışında olmamdan dolayı saat sıkıntılarım vardı. Kendileri sağolsunlar evin tutum aşamasından sözleşme aşamasına kadar akşam geç saatlerde bile bizimle ilgilendi. Hatta abone numaralarına kadar buldu gönderdi. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum.

Murat Avkan

İşini severek yaptığı için, kısa sürede sonuca ulaştık. Emeği için çok teşekkür ediyorum.

Muhammed Bilal Öztürk

Suphi bey, bizimle çok ilgilendi en önemlisi de doğru ve güvenilir bilgiler verdi.kendisine teşekkür ediyoruz

Zakari A. M. Alqishawi

Thank you sobhi

Gökhan Özsu

Suphi beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Güven konusunda da endişeniz hiç olmasın.

Buse Kuyrukluyıldız

Suphi bey, aile emlak danışmanımız oldu artık. Gayrimenkulle alakalı donanımlı ve ne sorsak doğru bilgi alacağımıza her daim emin olduğumuz güvendiğimiz ilk kişi. Evimizi çok kısa bir süre içerisinde sattı. Remax bünyesindeki en iyi gayrimenkul danışmanı diyebilirim. Kendisine öncelikle gösterdiği ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum ve geri kalan her şey için.

C******* G*******

Suphi bey için söyliyeceklerimiz ve buraya yazacaklarımız kedisine az gelir, öncelikle işine vermiş olduğu değer ve saygı ile en iyisini yapma gayreti, iş ahlâkı, disiplini, titizliği ve insanlığı ile bize güven vermiştir, kendisinin emekleri sayesinde evimizi kısa sürede kiraya vermemizi sağladı.Kendilerine her şey için çok teşekkür ediyoruz.Teşekkürler REMAX

Mehtap Ülker

Kendisinin deneyimi, bilgisi ve düzenli çalışması sayesinde iki gün içerisinde ev sahibi oldum. Teşekkür ederim.

Renetarengin Kilic

Suphi bey Ile hickimsenin tavsiyesi olmadan Remax gayrimenkul un web sitesini internet üzerinden bularak tanistim . Bu sadece bir tesadüftü fakat memnuniyetimi belirtmek istedim . (Kendisi isini professional olarak yapan), evimi kisa sürede kiraya veren, hizli, isinde titizlikle calisan, musteri memnuniyetine fazlasiyla önem ve güven veren birisi. Remax ailesi böylesine professional bir calisani oldugu icin gercekten cok sansli. Tesekkurler Suphi bey iyiki varsiniz Hersey icin cok tesekkurler basarilariniz daim olsun .

Hülya Altun

Suphi beye yardımlarından ve hissettirdigi güven duygusundan dolayı çok teşekkür ederim.

Dilek Özkanlı

suphi beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Metin Basut

mükemmel

Mualla Küçük

Dairemin kiralanması konusunda Remax danışmanlarıyla çalışmam konusunda bir arkadaşım tavsiyede bulundu. Suphi beye ulaştım. Kiralamasürecinde gerçekten tavisyenin çok haklı olduğunu tecrübe ederek öğrenmiş oldum. Suphi beyden danışmanlık hizmeti almaktan ve birlikte çalışmaktan çok memnun olduk. Düzenli bilgilendirme, hız, profesyonellik, sektör bilgisi ve güvenirliği açısından kalbimizi kazandı.Kesinlikle gözünüz arkada kalmadan önerebileceğim süper bir danısman. Çok teşekkür ederiz önce Suphi Bey' e sonra böyle çalışanlar seçtiği Re/Max'a.

Tayyar Çokuçar

Süphi Bey'in yardımları için minnettarım. Dürüst ve hızlı bilgilendirme için ayrıca teşekkürler.

Oğuzhan Can

Suphi Bey güvenilirliği, samimiyeti ile yıllardır beraber çalıştığımız değerli bir abimiz.Çok uzaklarda olmamıza rağmen Evimizin zamanında ve düzgün bir aileye kiralanmasında hiç kaygı duymadığım.İş ahlakı ve tecrübesiyle işinin hakkını veren ender insanlardan birisidir.Kendisine teşekkür ederim.

Hatice Horoz

İŞ BİLGİSİ SEKTÖRÜNE HAKİMİYETİYLE DAİRE ALIRKEN ÇOK DOĞRU BİR TERCİH YAPMIŞIZ.KENDİSİNE YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Muharrem Mert Doğaner

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim..

İhsan Özçalıcı

Suphi Bey daire almamıza son derece yardımcı oldu, işine olan bağlılığı, dürüstlüğüyle gönlümüzü kazandı. Remax ailesine ve Suphi beye teşekkür ederiz.

Nihat Sever

Gerçekten alıcı ya da satıcı olun hiç farketmez, sizi gerçekten aileden biri gibi karşılıyorlar. İhtiyaçlarımızın doğrultusunda çok kısa sürede hayalimizdeki eve kavuştuk.

Fatma Güler

Suphi bey'in dürüst, deneyimli ve detaylı olması ve de samimiyeti güvenimizi kazandı.Kiralama sürecimizde en başından itibaren yarımları için kendisine teşekkür ediyoruz. Kariyerinde başarılar dilerim.

Salahattin Avcı

Diremi satma dolayısıyla kişiliğ ve yaklaşımından dolayı Suphi beyin dürüst kişiliğinden çok memnun kaldım.bu tarz kişiliğinden dolayı çok teşekür ediyorum çalışma yaşamının böyle dürüst geçirmesini taktir ediyorum.Sevgilerimle hoşçakal güzel adam.

Erdim Bakırcı

Suphi Beye ilgisinden ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımı ve deneyimi ile ev sahibi olmamızda vesile oldu. Dürüst yaklaşımı ile kendisinden çok memnun kaldık.

Ayşe Nur Yeğin

Suphi bey ile çalışma imkanım oldu. Ilgisi ve profesyonelliği ile çok yardımcı oldu. Kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederim.

Şenol

Her şey için teşekkür ediyorum.

Mehmet Dağ

suphi bey kiralama süreçinde gerek kişiliği gerekse iş bilgisiyle çok yardımcı oldu teşekkür ediyoruz

Doğan Avcı

Kurumsal Remaxa ve Profesyonel Suphi YAZICI beye teşekkür ediyorum.

Mehmet

Suphi bey tam bir profesyonel. Evimi almama vesile oldu. Işini cok iyi yapıyor. Allah muvaffak eylesin.

Gökhan Dinç (ıss Proser)

Suphi Beyin gerek bilgilendirme konusunda detaycılığı ve her sözü kağıda dökmesi ile güvenimi kazandı.Kendisi bu iş için biçilmiş kaftan, bundan sonraki kariyerinde kendisine Başarılar diliyorum.

Cihan Demir

Kiralama süresince güler yüzü hassasiyetiyle ve elinden geldiğince yardımcı olan suphi beye teşekkür ederim.

Orhan Yavaş

İlk evimi kiralamam bana, işinde profesyonel, güler yüzlü, yardımsever biri ile tanışmama vesile oldu.Kiralama süreci, kontrat ve kiralama süreci sonrasında da her türlü yardımı aldım.Kendisine çok teşekkür ediyorum her şey için :)

Harun Uğurlu

teşekkür ediyorum ikinci yerimizi tutmamıza vesile oldunuz ilği alaka ve hoşğörünüz için saygılar sunarım.

Murat Sevnç

Çok kısa bir sürede hayal edemeyeceğimiz güzellikte bir eve bizleri kavuşturdu. Çocuğumuzu büyütmek için mükkemmel bir yaşam alanı sağladığı için kendisine teşekkür ediyorum.

Ramazan Güleç

Suphi bey kiralama surecinde yardimlarinizdan cok memnun kaldim tesekkur ederim

Nisan Nicole

son derece ilgili kibar ve nazik bir insanla karşılaştım. bize çok yardımcı oldu kendisine çok teşekkür ederim.

Hasan Çetinbaş

Sayın suphi bey sıradan emlak çılıkdan çok kiracı hakkı mülk sahibi haklarını koruyan ve sizin kriterleriniz ve talep lerinize uygun daire tavsiye eden gerçek bir emlak hizmeti vermektedir çetinbaş aile si olarak çok teşekür ederiz

Kenan Budak

Suphi Bey, yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim. 1 günde kiralama ve anlaşmayı bitirdiğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

Sabahattin Ürün

Suphi bey gayri menkukumu kiralama surecinde yardimlarinizdan cok memnun kaldim tesekkur ederim

Cansu Çatıkkaş

Suphi beye yeni evimizi kiralama aşamasında göstermiş olduğu ilgiden ve yardımlarından ötürü teşekkür ederiz.

Özgür

Gerçekten çok nazık ve iyi iletişime geçen biri çok yardimci oldu çok teşekkür ederim kendisine güzel bir ev sahibi olduk..

Sedat

Suphi bey bizimle cok ilgilendi desteklerinden ötürü kendisine tesekkürü borc biliriz.Keşke herkes sizin gibi ilgili olsa... sevgiler

Güray Bulut

Suphi Bey'le önce evimizi kiralatma döneminde tanıştık. Son olarak aynı evi satmamızda bize yardımcı oldu. Mesleğine hakim, dürüst, çalışkan ve güvenilir bir emlak danışmanıdır. Emlakçılık mesleğinde Suphi Bey gibi danışmanların çoğalmasını dilerim.

Khaled Abed

I amvery happy with Remax and very easily process with them, many thanks to Suphi Yazıcı

Adnan

Dairamin satışı için tanıştığım ve kısa süre içinde satışını gerçekleştirdik. Bilgili ve ilgili. Teşekkür ederim.

Tahir

Suphi bey'e kaliteli ve güvenilir hizmetinden dolayı teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Mahberi Cakir

Ilk tıpalamadan itibaren güven hissettiren, kısa sürede ev kiralamalamiza yardim eden ve süreci tamamlayan bir danışman olan Suphi Bey' e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Orhan Akarkut

İlgili ve yardımcı.

Gökhan Vural

suphi beyKısa bi sürede evimi kiraya verdi ilgisi alakası için teşekkür ederim

Aziz Koca

Merhabalar, suphi bey vesilesi ve remax güvencesi ile mülkümü kiraya verdim Teşekkürler Suphi bey ve Remax

Gökhan

Suphi beye öncelikle teşekkür ederim ilgi ve alakası için fazlasıyla yardımcı olması bir yana işini seven severek yapan bir beyefendi

Büşra Albayrak

Suphi beye iligisi alakasi icin cok tesekkur ederiz. Ailecek cok sevdik İşini severek yaptigi ve bize samimiyetini yansittigi icin cok tesekkur ederiz. Başarilarinizin devamini isteriz.

Büşra Albayrak

Suphi beye ilgisi ve alakası icin cok tesekkur ederiz ailecek cok sevdik İsini severek yaptigi ve samimiyetini bize yansittigi icin tesekkur ederiz Başarilarinin devamini dileriz

İsmail Çakan

Suphi Beyin ellerine sağlık, ev kiralamada çok yardımcı oldu, teşekkür ederiz.

Buse Kuyrukluyıldız

Suphi Bey evimizi kısa sürede kiraya vermemizi sağladı. Deneyimi ve güvenilirliği ile her zaman birlikte çalışacağımız Suphi Bey'e çok teşekkür ederiz.

Askın Cesur

Suphi beyin son derece saygili ve durust bir bicimde gostermis oldugu yaklasimdan dolayi cok tessekur ediyorum. Katar da yasamama ragmen, Evimizin kolaylikla kiralanması konusunda bize cok buyuk destek oldu. Basarilarinizin devamini diliyorum.

Muhammad Hassan

Dear Suphi, Thanks for the help you did for us for chocieing best place for our Offcie, and we pleasure to have more deails with you. Regards Muhammad

Bedriye

suphi bey vermiş olduğunuz saygın hizmet ve güveninizden ötürü minnettarım çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum

Mert Aslan

Daire satin almamda gösterdiği çaba ve emek için çok teşekkür ederim.

Emel Özdemir

Vista konaklarında bulunan evimizi bir hafta kadar kısa bir sürede kiraya vermemize aracılık yapan, özenle her adımını takip edip son ana kadar güvenilir hizmet veren sayın Suphi Bey e çok teşekkür ederiz..kolaylıklar dileriz

Nursena Haşlaman

Sayın suphi yazıcı evimin satışında son derece profosyonel yürüttü ve yardımları için çok teşekkür ederim çok memnun kaldım.

Muzaffer Karahan

uphi bey Berlin den selamlar. Yurt dışında olduğum zamanlarda VETROCITY Residans taki gayrimenkul’lerimle ilgilenmeniz ve benim yokluğumu aratmadığınız için, ciddi çalışmanızdan dolayı REMAX ailesine artan güvenimle beraber, sizede başarılarınızın devamını diliyorum.

Atakan Özkostak

Bey Life Sitesindeki mülkümüzün kısa sürede satışını gerçekleştirdiği için gerek ilgisiyle gerek güleryüzlülüğüyle gerek yardımseverliğiyle çok teşekkür ederim.

Volkan Korkmaz

Vermiş olduğu hizmet ve güven, yaklaşımındaki nezaket ve güleryüz ile çok kısa sürede işimizi çözdü. Teşekkürler...

Mihrican Duman

Suphi bey gönül rahatlığıyla emlak işlerimi teslim edeceğim tecrübeli, hızlı bir emlakçı aldığım hizmetlerden çok memnun kaldım teşekkür ediyorum kendisine.

Ahmet Afşin Erbeyoğlu

İlgisi ve yardımları için teşekkürler.

İrem Maçe

Suphi bey, evimizi kiralama aşamasında bizi özveri ve kibarlılığı ve çalışma azmi ile çok yardımcı olsun.başarılarının devamı dilerim.

Neslihan Karaman

Birçok ev arayışından sonra Suphi bey ile tanıştık ve bize istediğimiz gibi bir daire buldu. Güler yüzlü, işini gerçekten hakkıyla yapan biri. Yardımlarınız için teşekkür ederiz.

Mustafa Utku Yüksel

suphi bey ile evimizi hem kiraladık hem de satışını yaptık. son derece memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.

Amad Mahmoud

suphı bey tarafından bir daire aldık gerçekten iyi adamdır guvenılır bır danışmandır . saygılarımla

Hicran Ekşi

Sayın Suphi Yazıcı son derece ilgili, güleryüzlü, işinde tam bir profesyonel. Bize sağladığı danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık.

Hüseyin Ekşi

Sayın Suphi YAZICI. Evimizin kiralanması konusunda bize verdiğiniz Danışmanlık hizmetinden çok memnun kaldık.

Liubovi Cazanji

Suphi bey tam profesyonel bir danışman, güler yüzlü, işini seven ve her şeyden önemlisi güvenilir, herkese tavsiye ediyorum. Remax ailesine ve Suphi Yazıcı’ya teşekkürler

Cemal Turan

Evimizin kiralanma sürecinde gösterilen ilgiye teşekkürler.

Çetin Demirel

gönül rahatlıgıyla soylemeliyimki hizmetten memnun kaldım güler yüzlü ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim

Sibel Karamuk

Ciddi, ilgili, güven ve rahatlık veren bir emlakçıdır.Gönül rahatlığıyla tam istediğim gibi bir yuva bulmama sebep olduğu için teşekkürler ederim...

Bilgen Aksoy Karaman

hızlı sonuç için çok teşekkür ederiz.

Volkan Karakoç

verdiğiniz için devamlı güleryüzlü davrandığınız için bana emlak danışmanlığı dışında bir abi gibi davrandığınız için size ve remax grubuna çok teşekkür ediyorum ve iş hayatınızda başarılar diliyorum. Volkan Karakoç

Volkan Karakoç

Suphi bey merhaba bundan yaklaşık bir ay önce dairemi hem satmanız hemde kiraya vermeniz yönünde görüşmüş ve sözleşme imzalamıştık bugün itibariyle dairemi kiraya verdiniz hem başlangıçtan beri hemde bütün süreç boyunca dairemle ilgilendiniz be hiç sorun yaşamadan evimi kiraya verdiğiniz için sabırlı bir şekilde her soruma cevap

Zülfikar Aydın

Bize ev kiralama döneminde suphi yazıcı beyin çalışmasından çok memnun kaldık, yardımlarınız ve güler yüzlü hizmetinizden dolayı çok teşekkür ediyoruz.remax Koza ailesi suphi bey gibi bir danışmanı olduğu için gurur duymalıdır .saygılarımla...!

Uğur Kılıç

Sayın suphi bey kiraladığımız yerdeki gösterdiğiniz hizmet, ilgi ve alakanizdan dolayı sizlere gerçek teşekkürü borç biliriz ıyi çalışmalar Uğur kılıç Fatih dasdemir

Ali Balkan Avcı

Emlak danışmanlığı konusunun ciddiyetini Suphi beyi tanıdıktan sonra anladım. Beylikdüzü'nde 2 gün ofis arayıp tam semt değişikliği düşünürken Suphi bey sorunu yarim saat içinde çözüp muhteşem ofisimize tasinmamizi sağladı çok teşekkürler

Aziz Koca

Suphi bey ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz sayenizde mülkümüzü kiraya verdik.Kolay gelsin.

Alp Ahmet Eroral

inancımız bugüne kadar devam etti ve aracılığınız sayesinde bugün konutun satışını gerçekleştirdik. Satış aşamasında da göstermiş olduğunuz üstün gayretiniz için çok telekkür ederiz. Bize amacımızı gerçekleştirmedeki gayret ve çabalarınız için size tekrar çok teşekkür ediyoruz.Sevgi ve selamlarımızla. Av. Alp Ahmet ERORAL

Alp Ahmet Eroral

Sahibi olduğumuz konutun satışı için size yapmış olduğumuz müracaat anından itibaren gerek inandırıcılığınız ve gayretiniz, gerekse kurumsal kimliğinize uygun davranışınız ve gereksede dışarıdan iyi elektrik alınmasını sağlayan kişiliğiniz bize fazlasıyla güven verdi. Netice olarak amacımız olan konutun satılması isteğimizin gerçekleşeceğine olan

Gülsüm Sasa

Beylikdüzünden annem İçin ev bakarken Suphi beyle tanıştık kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum .Bütün işlemlerimizi yaparken çok hızlı bir şekilde bizi hiç yormadan halledi.Tekrar tekrar teşekkürler Güvenirliğinden ve güler yüzünden ötürü

İlkben Kurt

2015 yılından beri çalışmaya başladığım Suphi Yazıcı, işine olan bağlılığı, verdiği güven ve dürüstlüğü ile, mülkümüzü kendi mülkü gibi sahiplenmesinden dolayı kendisine teşekkür ederim. Her ailenin böyle bir Gayrimenkul danışmanı olmalı. Çevreme her zaman tavsiye ediyorum.

Muzaffer Karahan

Öncelikle söze Remax ailesinin ciddiyetinden bahsederek, busayede tanıştığım Suphi Yazıcı ya ben yurt dışı veya İstanbul dışında olduğum zamanlarda Vetrocty de sahibi olduğum 4 dairemle ilgilendiği için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hatta ben olmadığım zamanlar bile kontratı beni temsilen imzalaması için hiç tereddütsüz vekalet verecek kadar dürüstlüğünden şüphem yok. Takriben 4 yıldır beraber çalışıyoruz. Gelecek te X 4 yıllara dileklerimle.

Hamidreza Seyedi Ekrami

Suphi Bey size çok teşekkür ederim. Benim için iyi bir iş başardınız.

Özden Ayvat

Beylikdüzü Beykent teki dubleks dairemizi Suphi bey aracılığı ile kısa bir sürede sattık kendisine ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Gülhan Yılmaz

Internette gördüğün ilan üzerine daire kiralamak için başvuru yaptım sanimiyetiniz ve durustlugubuz için çok teşekkür ederim gerçekten en hızlı şekilde hallettim sayenizde tabii tekrar teşekkür ederim

Murat Turan

Kiralama işimde yardımcı olan Suphi Bey' e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.

Sakin Zeytin

Dairem Suphi Bey tarafından kiraya verildi. Tüm süreç boyunca istişareyi ve bilgilendirmeyi eksik etmedi. Kendi evi imiş gibi davrandı. Güven verdi. Bir ticari ilişkinin ötesinde bir dost kazandığımı da düşünüyorum. Teşekkürler Suphi Bey!

Ersin Batırca

Suphi bey, isinizi son derece disiplin durustluk ciddiyetle yapan bir insansiniz. Sayenizde evimi cok kisa bir surede kiraya verdim. Ofisinizdeki ilgi ve alaka da bir o kadar iyi idi. Tesekkurler

Mehmet Şefik Temel

Hayırlı günler, biz Remax firmasında bir yer kiralamak için bir araya geldik işin başından sonuna kadar bizimle sonderece iyi alakadar olan güler yüzle karşılayıp gereken ne varsa yerine getirdiği için Suphi beye çok teşekkür ederim. Bundan sonraki projelerde buluşmak dileğiyle Suphi bey yolun açık olsun

Reyhan Deniz

ilk defa evimi kiraya veriyorum ve bu kadar hızlı olacağını hiç düşünmemiştim suphi beyin evi goren kisiler ile beni sürekli bilgilendirmesi ve devamli irtibat halinde kalmamiz çok memnun kaldım ilk defa yaşadığım bir deneyim korkacak bir durum yokmuş suphi beyin kendisine ilgisine ve hızlı olmasına cok çok teşekkür ederim

Gma Yapı Grup A.ş.

Suphi bey herşey için çok teşekkür ederiz

Murat Tok

Merhaba 23.02.2108 de başlayan Ev arayişimiz 09.03.2018 de 3 emlak danışmanı ile Görüşmemiz sonucunda Suphi bey ile beraber çalışma kararı aldıktan sonra Kendisinin doğru ve samimi yaklaşımları sonucunda bizi hiç yormadan kıstaslarımız doğrultusunda gösterdiği dairelerden seçtiğimiz bir tanesi ile Çok hızlı ve yapıcı çözümler bularak,

Murat Tok

Tapu islemlerini eksiksiz ve zahmetsizce tamamlayarak Hizmetlerini Eksiksizce sunmuştur Kendisine şahsım ve ailem olarak teşekkür eder saygılar dilerim Murat Tok

Tamer

Gerçekten çok özenli çalışması sonucu evimizi satmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle.

Hamiyet Yılmaz

Daire satın alma işlemi süresince gösterdiğiniz ilgi ve alaka, iş disiplininiz yardımseverliğiniz ve dürüstlüğünüz sebebiyle teşekkür ederiz.

Hamiyet Yilmaz

Daire satın alma işlemi süresince gösterdiğiniz ilgi ve alaka, iş disiplininiz yardımseverliğiniz ve dürüstlüğünüz sebebiyle teşekkür ederiz.

Yaşar Yılmaz

Daire satın alma işlemi süresince gösterdiğiniz ilgi ve alaka, iş disiplininiz yardımseverliğiniz ve dürüstlüğünüz sebebiyle teşekkür ederiz.

Mihrican Duman

Bir yıldır boş duran dairemi güvenilir bir kiracıya kısa süre de ulaştırdığı için minnettarım, oldukça profesyonel tutumu ve nezaketiyle örnek bir danışman.Teşekkür ederiz Suphi bey

Serpil Dağdemir

Suphi bey iş disipliniz ve yardımınızla kısa sürede ve hiçbir sıkıntı yaşamadan kiraladığımız daire için yardımlarınızdan dolayı çok tsk ederim. Ayrıca misafir perverliginiz içinde teşekkürler.

Alper Değirmenci

Suphi bey ilginize ve her işin düzgün halledilebilmesi adına gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ben zor bir satıcıyım ancak beni bile kırıp dökmeden süreci takip ettirdiniz. Emeklerinize sağlık..

Onur Batıbey

. Suphi bey halden anlayan ve alıcı ile satıcı arasındaki koordinasyonu sağlamak konusundaki basarisiyla bugün evimizi aldik. Tekrar teşekkür ederim.

Fatma Feray Oğuz

İstediğimiz ev modelini bir türlü anlatamadığımız bir sürecin ardından REMAX Gayrimenkul Danışmanı Suphi Yazıcı ile yolumuza devam etme kararı aldık ve çok kısa sürede hem kesemize hem istediğimiz ev modeline ulaştık. Suphi beye bize bu hizmetleri profesyonel bir biçimde sağlayan REMAX’e çok teşekkür ediyorum.

Müzeyyen Tanrıverdi

Suphi bey Sayenizde evimi sorunsuz ve güvenli bir şekilde sattım. İşinize gösterdiniz özenden dolayı teşekkür ederim...

Özlem Çatıkkaş

merhabalar Kiralık ev arıyorduk ve Suphi Bey ile görüştük. Herşey o kadar çabuk oldu ki. Çözüm odaklı bir kişi kendisi ve insana güvenilir geliyor. Teşekkürler Suphi Bey.

Oğuzhan Can

Binlerce km ötede güvenilir, profesyonel, samimi ve içtenliğiyle kendisini ailemden birisi gibi hissettiģim bir emlak danışmanızın olması gerçekten ayrıcalıklı çok güzel bir duygu.Evimizin kiraya verilmesinde başından sonuna kadar verdiği destekten dolayı kendisine çok teşekkür ederim.Bir emlak danışmanız olacaksa bu Suphi Bey olmalı tavsiye ederim

Semih Demirkoparan

Suphi Bey sürecin başından sonuna kadar çok profesyonelce bize yardımcı oldu ve özverili, sabırlı yaklaşımı ile sonuca beklentilerimiz doğrultusunda ulaştık. Gayrimenkul sektöründe her konuda işini sahiplenerek güven veren ve çözüm odaklı çalışmalarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Muzaffer Karahan

Suphi beye, ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Güvenilir, işine bağlı, her zaman ulaşıbilir bir danışman. Her zaman tercih edebileceğim ve çevreme tavsiye edeceğim bir arkadaşımız. Teşekkürler.

Mustafa Utku

Innovia 3'deki dairemizin kiraya verilmesinde Suphi Bey'in desteğini aldık. Profosyonel, güvenilir ve kaliteli bir emlakçı kendisi. Tavsiye ederiz.

Handan Guven

Dairemizin satilma surecinde Suphi Bey'den cok profesyonel destek aldik, kendisi gercekten guvenilir ve samimi bir emlak danismani. Herkese rahatlikla tavsiye edebilirim.

Güray Bulut

Daha öncede evimizi kiraya verdiğimizde de çalıştığımız, yeni kiracı bulmamızda da bize yardımcı olan Suphi beye mesleğindeki başarısı güvenilirliği ve samimiyeti teşekkür ediyorum.

Şenay Koçyiğit

Suphi Bey son derece titiz, çalışkan, ilgili, güvenilir bir emlak danışmanı. kendisini herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirm.kendisine çok teşekkür ediyorum

Masih Moheb

Guzel

Koray Serenli

çok memnunuz ilgi için çok teşekkür ederim

Hıdır Güngören

Suphi bey, çok başarılı bir danışman. Kendisine teşekkür ederim.

Cemil Şahin Yolcu

gayet başarılı güler yüzlü ilgi alaka gerçekten başarılı herşey için teşekkürler.

Tayfun Türkmen

Çok başarılı

Sinem Çınaroğlu

Acil ev ihtiyacımızı bu kadar hızlı uygun ve sorunsuz bir şekilde giderebilecek en iyi danışmandı kendisi. Suphi bey gerek bilgisi gerek hitabetiyle kesinlikle insanlara en iyi hizmeti sunuyor. Ev kiralamanız tamamlansa bile artık aileden biri gibi her türlü konuda yardımcı olmaya devam ediyor. Bu kaliteli hizmetten herkes yaralanmalı.

Doğan Gözükara

Suphi bey güvenilir ve disiplinli bir danışman. Yardımları için teşekkür ederiz.

Güray Bulut

ÖNCELİKLE İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SUPHİ BEY. EVİMİZİN HEM KİRALAMA AŞAMASINDA HEMDE DAHA SONRA Kİ SÜREÇTE YARDIMLARINIZ MESLEKİ BECERİNİZ VE İLGİNİZ İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

İbrahim Halil Erdem

Çok başarılı hırslı ve harika bir danışman.tesekkur ederim.

Ufuk Kanar

ilk randevudan itibaren yardımcı olmak isteyen güven konusunda herhangi bir tereddüt yaşatmayan Suphi beye teşekkür ederim

Emin Karaman

Suphi bey kiralama sürecinde cok yardımcı oldu dürüst ve kaliteli çalışan bir danışman.tesekkurler

Mine

Suphi Bey çok hızlı bir şekilde ve istediğimiz kriterlerde bir kiracı buldu. Kısa sürede güvenimizi sağladı. Remax'a ve Suphi Bey'e çok teşekkür ederim.

Yağmur Mert

güleryüzlü bir beyfendi. göstermiş olduğu ilgi ve alaka mükemmel . Konuşmasıyla güvenilir. umarım böyle devam eder. teşekkürler

Sema Tarakci

Suphi Yazıcı beyin ilgili vé alakali davranışları dürüstlüğü ve aileden birisi gibi davranması gercekten günümüzde örnek alınması gereken bir iş anlayışına sahip olmasi beni çok mutlu etti.Tam beklentilerime uygun bir kiracım oldu sayesinde Dost gibi bir insan çok teşekkür ediyorum kendisine çabaları için

Erdal Yayla

İlgi alaka özellikle vermiş olduğu güvenden ötürü teşekkür eder göstermiş olduğu samımiyet ve hizmet kalitesinden son derece memnunun inş böyle devam eder.

İsmail Akyüz

Yardım ve içtenliginize çok çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım.

Cansel

Uzun zamandır kiralayamadığım daireyi Suphi Bey sayesinde kısa zamanda kiraya verebildim. Remax Ailesine teşekkürler..

Kevser Keleş

Evimi kiraya verme aşamasında Remax'a güvenimi Suphi Beyle perçinlemiş oldum. Kendisinin ilgisi ve gayretiyle kısa zamanda evime kiracı yerleştirdim. Çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

Alaaddin Gül

Evin kiralanması aşamasında emlak danışmanı Suphi beyin göstermiş olduğu ilgi ve alaka ve gerekli bilgilendirmeleri yapmış olmasından dolayı tşk. ederim.

Gulhan Salıhı

titiz ve duyarlı bir beyefendi. cok nazik ve kibar kendisine tesekkur ederiz

Mehmet Himmetoğlu

Evimi kiralama konusunda gösterdiği özen ilgi alaka bilgilendirme ve yardımlardan dolayı danışmanımız Suphi Yazıcı beye ve remax dinamik ailesine sonsuz teşekkürler ederim.

Güray Bulut

Suphi bey işinin ehli tecrübeli bir emlak danışmanı. Yakın ilgileri nedeniyle teşekkür ederim.

Sinem Kuruoglu

Suphi Bey'in mesleki tecrübesi ve Remax profesyonelligiyle evimizi satma sürecini çok iyi ilerleDi ve bizi her durumda bizim faydamiza bilgi paylaisminde bulundu. Kendisine ve Remax ailesine teşekkür ederiz

Fatma Öztürk

Danışmanlığınız için teşekkür ederim Suphi bey.Gayrimenkul alınırken güven çok önemlidir benim için.Bunu da siz sağladınız.Tekrar çok teşekkür ediyorum...

Aziz Koca

Suphi beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim. Güvenilir, işine bağlı, her zaman ulaşıbilir bir danışman. Her zaman tercih edebileceğim ve çevreme tavsiye edeceğim bir arkadaşımız. Teşekkürler. Aziz Koca

Menderes Şeker

Suphi beye çok teşekkür ederim. Kent Palas 2 deki daire kiralamasında ki yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

Ahmet Karabas

Suphi bey bizim gayrimenkul ile cok iyi ilgilendi. Her gun ulasilabilir ve guvenli dansimandir. Cok tesekkur ederim

Birol Sönmez

Suphi bey bizlere olan samimi içden davranışlarınızdan dolayı teşekkür eder iş ve özel hayatınızda başarılar dilerim.SAYGILARIMLA

Seyfi̇ Öztaş

Suphi Bey işini severek yapan hem alıcı hem satıcı haklarını korumakta olan işinin ehli bir danışman. Yardımlarından dolayı AKA İSTANBUL A.Ş olarak teşekkür ederiz.Soner KALKANCI Seyfi ÖZTAŞ

Olgun Küntay

Suphi bey çok dikkatli ve işini titizlikle takip eden, sektör bilgisi olan bir danışman. Evimi çok kısa zamanda kiraya verdi.. Gösterdiği ilgiden ve kendisiyle çalışmaktan memnun kaldım.

Selami Saglam

suphi beyin calismalarini cok taktire sayan olarak yorumlayabilirim her zaman ulasilabilir hizli güvenli ve güleryülü tutumuyla kendisine tüm hayatinda basarilarinin devamini dilerim

Ahmet Kanbur

suphi bey in ilgilerinden dolayi tesekkur ederiz.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.