Gayrimenkulde ZAFER Kazandırır...-Amacım dürüst, güvenilir bir danışman olarak sektörde kalıcı olmak.
-Gayrimenkuldezafer, ailenizin gayrimenkul danışmanı
-Gayrimenkul Almak Satmak veya kiralamak istiyorsanız beni arayınız- 1983 Yılında Çorum Alaca'da doğdum.
- İlkokul, Ortaokul ve Liseyi Alaca'da tamamladım.
- 2001 Yılında Ümitköy'de yerel bir firma çalışanı olarak gayrimenkul sektörüne girdim.
- 2009 - 2015 Efe Group Gayrimenkul çatısı altında kurucu ortak - Gayrimenkul Danışmanı olarak çalıştım,
- 2015 Yılında Kurumsallığa inancımız nedeniyle RE/MAX'e dahil olduk,
- RE/MAX Borsa ofisinde
* 2015 yılında Ciro 1.'si
* 2016 yılında Ciro 2.'si,
- 2001 yılından bu yana Çayyolu, Ümitköy, Alacaatlı, Yaşamkent, Beytepe bölgelerinde yüzlerce konutun satış ve kiralamaları konusunda yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet verdim.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2020

Duygusal Zeka, yetkinliğin fark edilerek geliştirilmesi ile kişisel performansa katkıda bulunmasını ve artırmasını hedefler.

2021

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Zafer Öksüz portföyünde 12 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zafer Özer

Zafer Bey'in sektör bilgisine, süreci doğru yönetmesine ve bizi doğru alıcıya ulaştırmasına hayran kaldık. Çok teşekkür ederiz.

Tamer Erkan

Zafer bey kesinlikle işinin ehli, başarılı gayrimenkul danışmanı iş bitiriciliği ile müşterilerini her zaman mutlu bir şekilde ayrıldığını düşünüyorum. Başarılar diliyorum

Tuncer Büyüktaşkın

Satınaldığım gayrımenkulde hertürlü hizmeti en üst düzeyde aldım... Teşekkürlerimle..

Kamil Özdem

Gayrimenkul sektöründe ;çalışkan, özverili, , işini seven ve vefalı kardeşimi ..tebrik ederim ...bölgeden gayrimenkul konusunda uzman, bilği veren ve paylaşan değerli insana ... teşekkür eder ve çalışmalarında başarılar dilerim

Yüksel Büyükkeskinli

Zafer Bey işini seven başarılı güvenilir bir insan Başarılarının devamını dilerim.

Hikmet Yılmaz

Zafer Bey Başarılı bir arkadaş Çalışmalarınızın devamını dilerim.

Haluk Şabi

İşinde uzman, takipçiliği üst düzeyde, kendisine teşekkür ederiz...

Ayşe Koçoğlu

Başarılı ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanı olan Zafer Öksüz beye herşey için teşekkür ederiz

Serkan Atalay

Zafer Bey'in yardımlarıyla gerçekleştirdiğimiz satış işleminin her aşamasında tarafımıza düzenli bilgi akışı sağlandı. Kendisi her yönüyle yardımlarını esirgemedi. Başarılarının devamını dilerim

İbrahim Karaçam

Kiraladığım evde Remax Borsa firması ve özellikle Zafer Öksüz Bey'in ilgisi çok özeldi. Her şey için çok teşekkür ederim. Umarım hayatta hep başarılı ve mutlu olursunuz. Teşekkürler Re/max Borsa Teşekkürler Zafer Bey her şey gönlünüzce olsun.

Metin Karakaş

Remax Emlak firmasında Zafer Bey'den aldığımız hizmet her yönden mükemmeldi. Her sorunu çözdü ve güven veren bir kişiliği var. Her şey için teşekkürler

Asim Ahmet Demir

Zafer Bey sayesinde uzun süren kiralık ev arayışımızı çok rahat bir şekilde noktaladık. Yeni evli bir çift olarak kiralama sürecindeki isteklerimizi ev sahibine uygun bir şekilde ileterek çok iyi bir aracı oldu. Kendisine bu süreçteki emekleri ve dürüst yaklaşımı için çok teşekkür ediyoruz.

Ömer Gürleyen

Zafer beyle daire alımında tanıştık. Profesyonel bir emlak danışmanında olması gereken özellikleri kendisinde gördüm. Ayrıca güler yüzü için teşekkür ederim.

Sevgi Gürleyen

Zafer beyle annemlere ev alımı sırasında tanıştık.Güleryüzlü yaklaşımı ilgisi dürüstlüğüyle çok memnun kaldık.Annem babam ve kendi adıma çok teşekkür ederim

Onur

Zafer Bey işi konusunda oldukça deneyim sahibi, bilgili ve müşteri odaklı bir yatırım danismani. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa

Güvenilirliği vede dürüst davranışları sözünde duruşuyla ankarada dürüst emlakçıların olduğunu bana gösterdi zafer beye vede baglı oldugu kuruma teşekkür ediyorum

Eda

Zafer Bey' e ev alma surecimizde bize desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, çözüm odakli, hızlı ve güvenilir olmasiyla bize çok yardımcı oldu.

Şule Bozkurt

Zafer bey, evimizi kiraya verme sürecinde göstermiş olduğunuz dürüst, güvenilir ve profesyonelce yaklaşımınızdan dolayı çok teşekkür ederiz.

Mustafa Döner

Güleryüzlü, çözüm odaklı ve profosyonel çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Berat Sütçü

Zafer bey, Ev kiralama sürecimde profesyonelce, çözüm odaklı, positif enerjiniz ve güler yüzlü yaklaşımınizdan dolayı çok teşekkür ederim.

Ayhan Döner

Zafer bey uzun süredir satmaya çalıştığımız ama satamadığımız dairemizi kısa bir sürede, uygun fiyata sattığınız ve güler yüzlü iş bitiriciliğiniz için teşekkür ederim

Yüksel Saygın

Zafer Bey'e ev alma sürecinde göstermiş olduğu profesyonel desteği, güleryüzü ve yardımları için ailece teşekkür ederiz. Özellikle tapu sürecinde son dakikada çıkan krizi çok ustaca yönetti.

Pınar Yalabık

Zafer Bey ile kiralık ev arama sürecimizde tanıştık. Kendisi güler yüzlü, ilgili, dürüst ve güvenilir bir insan. Bütün aşamalarda bize çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

Melahat Toraman

Konutumuzun bulunduğu sitede aynı özellikte birden fazla ev satışta olmasına rağmen Zafer Bey evimizi istediğimize çok yakın bir fiyata satışını gerçekleştirdi. Zafer Beye teşekkür ediyor ve başarıların devamını diliyorum. Remax Borsa'ya profesyonel yaklaşımı ve ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Ayşe Eyüboğlu

Zafer Bey gerçekten işinde çok başarılı, güler yüzlü, samimi ve güvenilir bir insan. Kendisi evimizi satın alırken bütün aşamalarda bizlere çok yardımcı oldu ve bunu yaparken duruşunu hiç bozmadı. Kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Onder Bekar

Zafer Bey'e Horizon Life'tan aldığım evin tanıtımından tapu işlemlerinin sonuçlanıncaya kadar geçen süre içerinde gösterdiği güvenilir ve samimi davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Rasim Başar Kaya

Zafer Bey'i ilk olarak saat 21, 30 civarinda aramış olmama rağmen büyük bir nezaketle ilgilendi. Ertesi gün tüm sürecin tamamlanması aşamalarındaki özverili ve dürüst yaklaşımı nedeniyle kendisine çok teşekkür ederiz.

Serap Yılmaz

Dairemi hızlı bi şekilde hiç sorun yaşamadan kiraladı. Kendisine çok teşekkür ederim..

Sefer İlker Alp

Zafer Beyi bir meslektaşım vasıtası ile tanıdım, Horizon Life'ta bulunan dairemin kiraya verilmesinde gösterdiği samimi, güvenilir tavırları ile gönlümde müstesna bir yer edindi. Kısa sürede evimi kiraya verdi.İşini yapmakta tam bir profesyonel.Kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Mehmet Aktaş

altı yıl kadar önce beğendiğim bir daireyi satın alması için o zaman Efe Emlakta görev yapan Zafer Öksüz'e başvurdum. Bir saat içinde istediğim daireyi bağladı. Bir ay önce arsamı satmak için yine Zafer'e başvurdum.İnanması zor ama bir hafta içinde istediğim fiyata sattı. Güleryüzü ile başaramayacağı bir iş yok. Tam bir profesyonel.

Sezer Teleke

İlk evimizi kiralamak istiyorduk. İlk aradığımız kişi Zafer beydi ve son aradığımız kişi de o oldu. Çok profesyonel bir şekilde 2 gün içerisinde evimizi tuttuk. Başarılarının devamını diliyor, teşekkür ediyorum.

İstemi Han Çelik

4 yıldır satın almak için ev arıyorduk. Zafer Bey'le tanıştıktan sonra 15 günde isteklerimizi tam olarak karşılayan bir ev sahibi olduk. Profesyonelliği, bilgisi, güven vermesi, samimiyeti, ilgisi, sakin ve güler yüzlü tavrı nedeniyle kendisine çok teşekkür ederiz. Başarılarının devamını dileriz.

Ömer Öztürk

Konuşmasındaki samimiyeti, dürüstlüğü ve açıklığı nedeniyle bende güven duygusu oluşturdu.Bununla birlikte hızlı hareket etmesi müşteri portföyünün genişligi ve pratik çözümler üretmesiyle de dairemin kiralamasını çok kısa bir sürede gerçekleştirdi.

Şeyda Başturk

Zafer Bey sizi tanıdığım için kendimi çok şanslı buluyorum. Evimin satışına ve tekrar yeni ev almamda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya çok teşekkür ederim. Tüm dost ve arkadaşlarıma da sizi tavsiye ediyorum. Başarılarını diliyorum.

Abdullah Ramanlı

İşlerinde çok disiplinli ve başarılı . Kısa sürede Ev kiraladım. Her şey için Çok teşekkürler

Namık Kemal Varol

Zafer ÖKSÜZ Bey; mükemmel bir arkadaş işini profesyonel yapıyor. 15 günde dairemi kiraya verdi. Kendisine ve ekibine teşekkür ederim. Başarılarını dilerim.

Onur Özer

Zafer beyin aracılığı ile bir ev satın aldım ve yine kendisi aracılığı ile kiraladım. Gerek alım, gerekse de kiralama süreçlerinde bizi hiç üzmedi. İşini laiki ile yapan, konusunda bilgili ve ikili ilişkileri oldukça iyidir. Teşekkür ederim.

Zeynep Gülten Kaya

Zafer bey şimdiye kadar gördüğüm en profesyonel , işini ciddiye alan ve en önemlisi güven veren gayrimenkul danışmanıdır. verdiğiniz kusursuz hizmetten dolayı teşekkürlerimi sunarım... Artık ailemizin gayrimenkul danışmanı sizsiniz

Yüksel Ünal

Zafer bey aracılığıyla evimi kiraya verdim. Çok memnun kaldım. Hala kendisiyle görüşüyorum. Ben İstanbulda yaşıyorum. Evle ilgili bir sorun olduğunda hâlâ ilgileniyor. Sağolsun. Evimi yeniden kiraya verecek olsam başkasını düşünmem.

Nazlı Orallar Kurban

Zafer Bey ile 5 yıl öncek ilk evimizi alırken tanıştık, Kendisine isteklerimizi ilettiğimizde öyle güzel karşılık bulduk ki ilk gösterdiği evi aldık. Güleryüzlü, istekli, güvenilir tavrinden dolayı teşekkür ederiz.

Koray Özdöl

5 yıl önce tanıştık alım satımlarımla ilgili her konuda çok güvendiğim emlak danışmanıdır. hem hızlı hem şeffaf geri dönüş ve ilgilenmesi mükemmel. iki ev alıp sattım kendisi aracılığı ile mükemmel hizmet verdi teşekkür ederim

Ali Sarıca

Bu kadar işinin ehli kibar rahat anlaşılabilen bir emlak danışmanına ilk defa rastladım size ve ekibinize çok teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim

Abdullah Şahi̇n

Zafer Bey tanıdığım en güvenilir emlak danışmanı. Bunun yanısıra hiç bir konuşmamızda bana bir gerginlik yansıtmadı, hep saygılı ve güleryüzlüydü. İş hayatında bu kadar sorunla boğuşurken bunu yapabilmesi çok önemli.

Ahmet Ziya Müftüoğlu

Güven, sadakat, güler yüz, dürüstlük bir emlakcida aradığınız özellik ise Zafer Bey gibi şık bir beyefendi tam aradığınız kişidir.Akrabam, hısımım, komşum hele de hemşehrim hiç degildir.Bu bir reklam değildir, çalışmalarına bir teşekkürdür.

Ali Ağaçdan

Çok kısa sürede evimi sattı ve yerine yenisinide aldık.. Zafer gerçekten kazandırıyor...

Banu Çelen

SAYENİZDE AYNI GÜN İÇİNDE OTURDUĞUMUZ EVİ SATIP İSTEDİĞİMİZ SİTEDEN EV BULUP SATIN ALDIK. HER BÖLGE VE HER SİTE İÇİN DOĞRU VE SAMİMİ BİLGİLERİ BİZE AKTARDIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Fatih Denizkuşları

En kısa zamanda en mükemmel hizmeti veren Zafer Bey'e teşekkür eder, başarılar dilerim.

Vahi̇t Aydin

Zafer Öksüz bey gerçekten işini bilen bir arkadaş. İlgisi, deneyimi, Alıcı ve satıcı arasındaki koordinasyon sağlaması tamamen profesyonelce. Güvenilir olması ayrı bir meziyet. Başarıları daim olsun Allah yolunu açık etsin

Artun Orakci

Zafer Bey sayesinde toplam 3-4 gün içerisinde istediğimiz özellikteki evi hızlı ve güvenilir bir şekilde bulduk.Rahatsız etmeyen tavrı ve güvenilirliliği için teşekkür ediyorum.

Emrah Ayik

Bir emlakçıda aradığım en önemli özellikler güvenilir olması ve düzenli bilgilendirme yapmasıdır. Zafer bey bu iki özelliğide taşıyor bir gayrimenkul danışmanıdır. Teşekkür ederim.

Tarık Coşkun Tabuk

işini yaparken insani değerlere öncelik vermesi bilgi sahibi olduğu alanında biz müşterileri bilgilendirmesi mükemmel.yaptığı katkıdan dolayı kendisine çok teşekkür edrim. ileride de çok başarılı olacak genç arkadaşımı tebrik ederim

Kemal Kabadayi

Göstermiş olduğu ilgi ve alaka sonucu başarılı bir işlem gerçekleştirdik. Kendisine tesekkur eder, asarilarinin devamını dilerim.

Muhammed Said Güner

15 günde evimi kiraya veren Başta Zafer Bey olmak üzere Remax Borsa çalışanlarına ilgi, alaka ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı müteşekkirim. Bundan sonra devamlı iletişimde olup ailem ve çevremi Zafer Öksüz'e yönlendireceğim. İyi günler

H.zeki Tonbul

Mükemmel hizmet, doğru bilgilendirme.

Kayhan Özkan

Emlak işimizi sorunsuz olarak hallettik. davranışlar profosyonelce olup memnun kaldık. Kendisine ve ofis ekibine çok teşekkür ederiz. Sektördeki başarılarını dileriz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.