-İLKEMİZ DÜRÜSTLÜK HEDEFİMİZ GAYRİMENKUL ALANINDAKİ YATIRIMLARINIZI DOĞRU YÖNLENDİRMEK..- 1981 ANKARA DOĞUMLUYUM.EVLİYİM, 1 ERKEK ÇOCUĞUM VAR.
- MERSİN ÜNİVERSİTESİNDE MUHASEBE VE ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİNDE
İŞLETME BÖLÜMLERİNİ BİTİRDİM.
- 2003 YILINDA ÜMİTKÖY BÖLGESİNDE ZE-KAN İNŞAATIN SATIŞ DEPARTMANINDA
5 YIL GÖREV YAPTIKTAN SONRA, AYNI BÖLGEDE, ŞU AN REMAX BORSADA BİRLİKTE
OLDUĞUMUZ EKİBİMİZLE BERABER EFE GROUP GAYRİMENKULÜ KURDUK.
- 2015 YILINA KADAR EFE GROUP GAYRİMENKUL ÇATISI ALTINDA, GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE ARALIKSIZ FAALİYET GÖSTERDİM.
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.
Serkan Yıldırım portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

B*******

Serkan Yıldırım güven veren,saygın, işinde uzman, insani değerlere sahip, sorumluluğunu iyi bilen, işleri kolaylaştırıcı ve donanımlı bir profesyonel. Remax Borsayı, Serkan Yıldırım ile çalışmasından dolayı ayrıca tebrik ediyorum.

Ekrem Şahin

Serkan bey bize Bulvar Loft sitesinde ev almamıza danışmanlık yaptı.Oldukça samimi, gerçekçi ve doğru yönlendirmeleri için kendisine çok teşekkür ederiz. Tapu aşaması dahil her aşamada bilgilendirdi ve her zaman zamanında geri dönüşler yaptı.

Pınar Esen Demir

İşini severek yapan, karşı tarafın ne istediğini hemen anlayan, açık sözlü, evi seçme ve almamızı hızlandırdı güven vererek.

Hasan Kart

Serkan Yıldırım bey daire alma sürecimde ciddi anlamda destekte bulunmuştur. Ana firma ile koordinasyonun sağlanması ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederim.

İsmail Yurttakalan

Bulvar Loft projesinden bir daire alma sürecimiz tamamlanma aşamasında. Bu süreçte ve öncesinde tarafımıza gösterdiğiniz yakın ilgi ve profesyonel anlamda konunuza hakimiyetiniz ve de dürüst yaklaşımınız karar alma sürecimizi olumlu yönde etkilemiştir.Size teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Ayrıca çevremizde projeye ilgi duyan tanıdıklarımıza da sizin şahsınızda referans olmaya çalıştığımızı da bilmenizi isterim.

Mehmet İlteriş Tekin

Bulvar loft tan 4+1 dairemize 26 agustos itibari ile tasindik. Konutun ilk tanitimi ve sonrasindaki islemler sirasinda gosterdiginiz ilgi ve alaka icin ailecek gonulden tesekkur ederiz

Arda Soner Tatlı

Serkan bey sayenizde doğru, mantıklı ve kendi içerisinde ekonomik bir yatırım yaptım. Bu süreçte sizin katkınız benim için çok önemliydi. Teşekkür ederim.Gelecekte tekrar yatırım olayım olursa fikrini alacağım ilk kişiler arasındasınız

Serkan Tokgöz

Serkan bey hizmetinizden son derece memnun kaldım, ilginiz alakanız için de size gerçekten çok teşekkür ederim. Her aradığımda size ulaşabildim, cevap alabildim.Bu bile çok önemli bir detay bence.

Yasin Kanyılmaz

Serkan bey çok ilgili bir arkadaşım. Ev almaktan vazgeçtiğim bir dönemde sunmuş olduğu daireyi çok beğendim ve aldım. Satış sonrası iletişimi gayet iyi, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kendisine emekleri için teşekkür ederim.

Lütfü Güner

Satın almış olduğum evin kiralama sürecinde de göstermiş olduğunuz ilgi, alaka ve tutumunuzdan çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz

Ali Akyön

Serkan bey işini seven ve zevkle yapan bir danışmandır.kendisinden çok memnun kaldık. Aramızdaki satış işleminide alış işleminde olduğu gibi hızlı bir şekilde halletmesini bekliyoruz.

Muhammed Erdoğan Coşkun

Serkan beyden danışman olarak çok memnun kaldık. Teşekkürler

Adem Koçak

Serkan Bey gerçekten işinde çok başarılı, ayrıca konuya hakim, en önemlisi dürüstlüğü ve saygısı.Kendisine gerçekten göstermiş olduğu hassasiyet için, doğru yönlendirme yaptığı için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz.Başarılar diliyoruz.

Saadet Menteş

Gerek profosyonel deneyimli yaklaşımı gerekse hızlı ve güvenilir tavrı ile aradığımız evi bulmamızı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. işine saygılı ve ilgili olması dolayısı ile yakın çevremize güvenle tavsiye ediyoruz.Teşekkürler...

Hatice Güzey Uzel

Serkan Bey, son derece kibar, saygılı ve başarılı. Her konuda süratle yardımcı oldu. İşini severek yaptığı da her halinden belli. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Hakan Alp

Remax Borsa'dan danışmanımız Serkan Yıldırm'a aradığımız ev ile ilgili kriterleri belirttikten çok kısa bir süre sonra geri dönüş aldık. Her konuda bize yardımcı oldu ve çok ilgiliydi. Yardımlarından ötürü kendisine çok teşekkür ederiz.

Deniz Kara

Serkan Bey le ilgili olarak tum puanlarımı 5/5 olarak yaptım. Sebebi gercekten işindeki başarısı ilgisi alakası dogru yonlendirmeleri hersey den onemlisi kibarlığı ve cok saygılı olması. Hersey icin tesekkurler.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.