Kara Harp Okulu"ndan mezun olmayı müteakip çeşitli birliklerde görev yaptım. Kıdemli Yüzbaşı rütbesinden emekli olarak askerlik mesleğinden ayrıldım.
Dünya"da gayrimenkul sektöründe bir numara olan üstün hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ilke edinen RE/MAX ile tanıştım ve bu sektorde devam etmeye karar verdim.
RE/MAX"i tercih etmemin en büyük nedeni sektörde çok büyük bir açık olan doğru dürüst ve disiplinli çalışma sisteminin RE/MAX"in etik kuralları içerisinde olmasıdır.
Bundan dolayı RE/MAXte ETİK ve ETKİN çalışmalarım ile GAYRİMENKUL DANIŞMANI olarak çalışmaya devam etmekteyim.
ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMLER :
Kariyeriniz ve Power Up Eğitimi (Barış KILIÇASLAN)
Tapu Eğitimi
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Ahmet Serhat Öztürk portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Çağatay Çarhoğlu

Serhat beyin ilgisinden ,işi yönetme sürecinden gayet memnun kaldım. Bundan sonra ki tüm işlemlerinde kendisini tercih edeceğim , teşekkürler.

Aslı Yüzel Koç

Serhat beyin göstermiş olduğu süreçten çok memnun kaldım. Profesyonel, güvenilir ve samimiydi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cem Sunuç

Serhat bey işinde çok profesyonel ,samimi ve güvenilirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Mustafa Can Yılmaz

Serhat beyle yıllardır çalışmaktayım.Göstermiş olduğu hizmetten çok memnunum.Kendisine çok teşekkür ederim.

B*******

Serhat Bey ile çalışmaktan çok memnun kaldık. İşlemlerin başından sonuna kadar bizi bilgilendirdi ve doğru yönlendirdi. Çok teşekkürler.

Çelebi Çalımlı

Ankarada ilk evimi Serhat bey ile aldım. Mesleğinde titiz ve profesyonel bir arkadaş. Karşılaştığımız tüm sorunları büyük bir başarı ile aşmamızı ve sonucunda evimizi almamızı sağlamıştır. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

İzzet Ecemiş

Gayrimenkulümüzü Serhat Bey aracılığı ile aldık. Profesyonel tutumu sayesinde alım işlemimiz sorunsuz gerçekleşti. Kendisine teşekkür ederiz. Her an ulaşılabilir olması, güven vermesi ve nezaketi alım işlemimizi kolaylaştırmıştır.

Mehmet Erol Alsan

Serhat Bey işinde inanılmaz titiz ve profesyonel. Evimizin satış işlemi esnasında her alanda bizi bilgilendirerek inanılmaz sorunsuz bir satış olmasını sağladı. kendisine çok teşekkür ederiz.

T.afsar

Evimizi kiraya vermesi icin Serhat Bey ile anlastik. 2 gun sonra bizi arayarak istedigimiz profile uygun kiraci adayi buldugunu belirtti ve akabinde kontrati yaptik.Profesyonel yaklasimi ve cabuk sonuclandirmasindan oldukca memnun kaldik.

Nesrin Aloç

Aralık ayının son günlerinde tanıştığımız A.Serhat Bey ile ev sahibinden kaynaklı meşakatlı bir yoldan geçtik. Fakat bu sürede güler yüzü profosyenel duruşu ve özverisi ile bizlere çok yardımcı oldu. Böyle başarılı biri ile çalıştıkları için Remax'a teşekkür ederim

Nesrin Aloç

Aralık 2016'nın son günlerinde tanıştığımız Serhat bey ile tapu işlemlerinin uzun (ev sahibinin özel durumundan dolayı) süren süreçte her ulaşmak istediğimizde ilgi ve güler yüzü ile bütün kolaylıkları ve güven sağlayan özverili çalışmaları ve profesyonel duruşu ile bu meşakatli süreçte her türlü kolaylığı sağlayan Ahmet Serhat Öztürk 'e TEŞEKKÜRL

Ayten Yel

Serhat bey bir evimin satis ve bir evimin kiaralama surecinde profesyonel olarak ilgilenip cikan sorunlarda hizli cozumleriyle tum surecin basariyla tamamlanmasini sagladi.tum satis sureci boyunca yardim ve desteklerinden dolayi tekrar tesekkur ederim

Mert Özcan

Dün evimizi aldık. Serhat Bey'in ilgi ve alakası ie her şey çok daha kolay ve daha güler yüzlü geçti. Hem yapılacak işlemler konusundaki bilgilendirmeleri hem profesyonel duruşu ile tapu işlerimizi kolay bir şekilde hallettik. Günümüzde iyi insanlar ile iş yapmak zorlaşmışken bu kalifiyede çalışan Serhat Bey e ve Remax'a da teşekkür ederiz.

Bülent Ezer

SN.SERHAT ÖZTÜRK VASITASI İLE SATIŞA ÇIKARILAN ARSAMIN SATIŞINDA ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜR EDER, ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM

Alev Şuşut

Birlikte çalıştığımız süre içinde Serhat Bey'e her istediğim zaman ulaşabildim ve her sorumun cevabını çok açık bir şekilde aldım.Haftalık raporlarımı düzenli aldım.evimin kiralanmasını sağladı. son derece keyifli bir süreç geçirdim. çok teşekkürler

Dilek Fidan

sayın Ahmet Serhat Öztürk ile ilk tanışmamız hususu olsun ve ev almam sürecinde ki işleri kolaylaştırma vede konut sahibi olabilmem için tarafıma sunulan hizmetten dolayı çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim.....

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.