HİZMETTE BAHANESİZ SORUMLULUK, HIZ VE VERİMLİLİK İSTİYORSANIZ TANIŞALIM 1992 Yılı Samsun Doğumluyum. Sinop Anadolu Öğretmen Lisesisini bitirdiktan sonra, 2 yıl Samsun 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ Matematik öğretmenliği bölümüne devam ettim. ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ bölümü mezunuyum. 2010 yılında başlayan ticaret hayatıma, Çok katlı pazarlama(MLM ) sektörü ile başladım.Birçok satış, duygusal zeka, iletişim, liderlik eğitimleri alıp aynı zamanda bu eğitimleri vererek, ekibimle uluslar arası satışlar yaptım.2015 Yılında İstanbul'da başlayan Gayrimenkul sektöründeki kariyerime, Ankara/Çayyolu bölgesinde RE/MAX ailesine katılarak devam etmeye karar verdim .Daima sonuç odaklı, olumlu ve yapıcı düşüncenin gücüne inanıyorum.Danışmanlığım sırasında Gayrimenkul sektörünün uzmanlığı yanında, işimde sahip olduğum enerji, tutku, heyecan ve azmi de hissedeceğinize eminim .Siz müşterilerimle tanışmak, bir ömür ailenizin ve çevrenizdekilerin PROFESYONEL GAYRİMENKUL DANIŞMANI olmak için sabırsızlanıyorum . Görüşmek üzere .. Saygılarımla..

BAŞARILARIM VE DERECELERİM2016 KASIM AYI OFİS CİRO 1.Sİ

2017 OFİS CİRO 3.SÜ

2019 EYLÜL OFİS CİRO 2.SİEĞİTİMLERİM-Ankara Gazi Üniversitesi-EndüstriMühendisliği- RE/MAX Kariyerim Eğitimi, Barış Kılıçarslan

- Sales Power Up Eğitimi

- Gayrimenkul Mevzuatı Eğitimi, Nuri İğmen

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

cert

2018

cert

2019

cert
İlknur Akdağ portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ulaş Albayrak

İstanbuldan taşınırken acaba yaşamaktan keyif alabileceğim bir ev bulabilecek miyim sorusuna hızlı bir şekilde uygun cevap veren İlknur hanıma teşekkür ederim.

Göktuğ Gider

Sonuç odaklı yaklaşımından dolayı tşk edrrim sunulan hizmet ve çalışmalarından dolayı memnun kaldık.Başka gayrimenkul alışverişimizde kendisi ile çalışmayı çok isterim

Murat Gül

Pozitif enerji ve hassasiyetli davranışları hususundan teşekkür ederim

Dilek Gül

Remax Tecrübe 2 şubesi ilknur Akdağ ın yönlendirme ve bilgilendirmelerinden gayet memnun kaldık. Teşekkürler

Tülin Ecevit

Şu ana kadar çalıştığımız hiçbir danışmandan görmediğimiz yakınlık için ve yardımları için çok memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum

Cem Ecevit

ilknur akdağ hanım bizim işimizi kısa sürede ve çok saygılı olarak çözümledi

Ali Özkır

İnternette ilgimizi çeken bir gayrimenkul, karşımıza Sayın İlknur Akdağ'ı çıkardı. Profesyonel yaklaşımı, iş disiplini ve pozitif enerjisiyle işlemimizi çabucak sonuçlandırdı. Başarıların artarak devam etsin. Yolun ve bahtın açık olsun. Çok çok teşekkürler Sevgili İlknur. Özkır Ailesi

Nafiz Yücel Sarsmaz

İlknur Akdağ'a özverili ve samimi davranışından dolayı teşekkür eder ; başarılarının devamını dilerim.Evimi 1, 5 ay gibi kısa bir sürede sattı.Bahtı, yolu açık olsun.Remax Can ailesine de ayrıca teşekkür ediyorum.

Uğur Sarsmaz

İlknur Hanımla evimi kiraya verirken tanışmıştık.Sonrasında başka evimi satmaya karar verdiğimde tekrar İlknur Hanıma geldim.Her zaman ki gibi en kısa sürede sattı.Başarılarının devamını diliyorum.

Mehmet Şahin

Verdiğiniz hizmetten ve ilgiden son derece memnunum. İşlemim dilediğim şekilde sonuçlandırıldı. Çok teşekkürler.

Erhan Ergül

Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok memnun oldum.Özellikle kibar, ilgili ve verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesi beni çok hoşnut etti. Nasip olursa diğer dükkan faaliyetlerimizde sizinle çalışmayı çok isterim.

Fatih Kösoğlu

Fazla vakit kaybetmeden ikinci evimize de kiracı bulduğu için İlknur hanıma çok teşekkür ederim.

Serhat Uyar

Efsane emlak danışmanımız İlknur AKDAĞ'a sonsuz teşekkürler.İlk defa bu kadar güzel bir hizmet aldım.

Necdet Poyraz

İlknur Hanımın insan ilişkilerindeki mükemmel uyumunu taktirle karşılıyorum.Başarılarının devamını dilerim

Veli Kaan Ünal

İlknur Hanım işinde çok başarılı.Müşteriyi koruyan hizmet kalitesinden çok memnun kalmış bulunmaktayız

Çetin Işık

Verilen hizmetten ve ilgili danışmandan çok memnun kaldım.Teşekkürler RE/MAX CAN, teşekkürler İlknur Hanım

Nazım Tırank

İlknur Hanım oldukça ilgili her problemimize yardımcı olmaya çalışan iyi niyetli bir çalışan.İlgisine, her zaman ulaşılabilir olmasına ve yardımlarına teşekkür ederiz.

Fatih Köseoğlu

İlknur Hanım'a bana en kısa sürede bir kiracı bulduğu için çok teşekkür ediyorum.Kendisinin gayretine ve çalışmasına güvendiğim için başka bir evimi de kiralaması için kendisine verdim.

Nuri Arpacı

İlknur Hanım değerli ilgisi ve tecrübeli profesyonel yaklaşımından dolayı sonsuz teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

Zeynep Şahin

İlknur Hanım'ın ilgisine, desteğine kısa zamanda problem çözüp ihtiyacımızı gidermesinden dolayı teşekkür ederim.

Bülent Yıldırım

ilknur hanımın müşterimin arayışında gösterdiği çözüm ortaklığından ve paylaşımından dolayı ilgisine ve hizmetlerine teşşekkür ediyorum .Her ofiste bi çözüm ortağınızın olması bu işi zevkli kılıyor.Teşşekkürler İLKNUR HANIM

Ahmet Reha Şeker

İlknur Hanım isteklerimizi araştırmak ve gerekli bilgileri ulaştırmak konusunda çok yardımcı oldu.Teşekkürler.

Hatice Nükhet Uzun

Remax Can, gayrimenkul işlemlerindeki profesyonelliğini yaptığımız işbirliğinde en iyi şekilde ve olumlu yönleriyle sunmuştur. Remax Can temsilcisi İlknur Akdağ güler yüzü ve işinin titizliği ile bize en iyi hizmeti vermiştir.Bundan sonra Remax Can ile çalışmak bizim için bir ayrıcalık olacaktır.

Uğur Aytac

İlknur Hanım, oğlum Ali Erman Aytac'a ait villamızı, sözleşme alıp, büyük istekle çalışıp, cok kısa sürede bize en uygun kiraciyi getirerek kiraya verdi.Ben ve oğlum bizlere destek olan, genç, çalışkan İlknur Hanıma en içten teşekürlerimiz ve takdirkerimizi sunuyoruz.Bundan böyle gayrimenkul danışmanlık işlerimiz olduğunda kendisiyle calışacağız.

Nadiye Kanyar

İlknur hanım ile evimizin satışı sırasında tanıştık.Kendisi çok pozitif ve çok samimi, sektöre olan düşüncenizi değiştirecek kadar olumlu bir insan.Pozitif enerjisi yanında asla vazgeçmiyor., sonuna kadar devam diyor.Kesinlikle doğru adres. Emekleriniz ve özveriniz için çok teşekkürler İlknur hanım.Çok başarılı olacağınızdan eminim.Teşekkürler.

Nadiye Kanyar

İlknur Hanım ile evimin satışı esnasında tanıştık.Öncelikle son derece samimi ve pozitif bir enerjisi bulunmakta.Bunun yanı sıra asla vazgeçmiyor.Takdire şayan bir şekilde sonuna kadar gidiyor .Satışın her aşamasında devamlı yanınızda ve kontak halindesiniz.Kendisine özverili çalışması ve emekleri için çok teşekkür ederim.Doğru adrestesiniz.

Ayşen Bayrı

İlknur Hanım, ev alma sürecinde her an büyük bir ilgi ve pozitif enerjisiyle yanımızda oldu. Sayesinde çok kısa sürede istediğimiz evi aldık. İşini tam hakkıyla yapan, her zaman müşterinin yanında olan İlknur Hanım’ın yolunun açık olmasını diliyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Kübra Kent

İlknur Hanım dairemin kiralanması sürecinde son derece yardımcı oldu. Bilgilendirme, konuya ve bilgiye hakimiyet müşteri memnuniyeti hususlarında çok başarılı . Kendisine çok teşekkür ediyorum .

Hilal Apaydın

Süreç boyunca İlknur Hanım oldukça yardımcı, güleryüzlü ve nezaketli davrandı . Taleplerimiz kendisince dinlendi ve müşteri memnuniyeti yüksek tutuldu.

Nazlı Hilal Tunçtan

Samimiyet hoşgörü güleryüz ilgi beceri güven!Bu aralar en çok ihtiyacımız olan şeyler. Kendisinde tüm bu güzel değerleri barındıran İlknur Akdağ!Bizleri kendinize hayran bıraktınız. Eğer bir gayrimenkul işiniz varsa doğru adrestesiniz.Samimiyetiniz ve emeğiniz için ayrıca teşekkürler .

Nazlı Hilal Tunçtan

Samimiyet, iş ahlakı, güven, Güler yüz, beceri! Bu aralar en çok ihtiyacımız olan şeyler. Sahip olduğu tüm bu güzel değerleri ile bizleri kendisine hayran bıraktı İlknur Akdağ:) Eğer gayrimenkul işiniz varsa doğru adrestesiniz. İlginiz için ayrıca teşekkürler...

Orçun Üstün

İlknur Hanım, işine olan hassasiyeti ve müşterileri ile olan samimi diyalogları sayesinde satış ve kiralama konusunda kendisini çok iyi geliştirdiğine inanıyorum. Evimin kısa sürede satılmasına yardımcı olduğu için ayrı teşekkür etmek istiyorum.Bütün arkadaşlarıma ve hali hazırda evlerini satmak ya da kiralamak isteyen tanıdıklarıma öneriyorum.

Alper Alpsoy

İlknur Akdağ hanımın evimin satış esnasında göstermiş olduğu ilgi alaka ve geri dönüş bilgilendirmesi için kendisine teşekkür ederim. Bundan sonra ev alırken veya satarken bir danışmanım olduğunu hep hatırlayacağım.Böyle bir gayrimenkul danışmana sahip olduğu içinde Remax'ı kutluyorum.İlknur hanım her daim güleryüzünüz eksik olmasın.

Seda Demirel

İlknur Hanım Güleryüzlü, samimi ve iletişim yeteneği kuvvetli . Kendisine ve Remax'a teşekkür ederiz.

Aytekin Ulukurt

Her yönüyle kendini kanıtlamış, tam işinin erbabı olan birine ihtiyaç duyarsanız eğer mutlaka ve mutlaka tavsiye edeceğim iyi bir gayrimenkul danışmanı.Remax'a ve kendisine teşekkürler..

Onur Oktay Akdağ

Düşünün ki başarı, güzellik, samimiyet, akıl, etik ticaret ahlakı bir araya toplanmış size gülümsüyor. Durmayın! Sizde bir tebessüm kondurun o güzel çehrenize...

Arzu Kadigil

Sevgili İlknur AKDAĞ ile 25.06 tarihinde Ümitköy'de ilan numarasını aradığımda tanıştık. Güçlü iletişim yeteneği, güleryüzü, taleplerimize hemen reaksiyon vermesi, en uygun alternatifleri sunması sebebiyle kendisine ve Remax'a çok teşekkür ederiz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.