RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2019

Bu eğitimin katılımcısına her yeni yılda tüketici davranışlarını ve öngörülerini doğru yorumlamayı, daha doğru hizmet vermeyi hedefler.
Furkan Çolak portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

H******* K*******

Profesyonelliği, hızlı çözümleri ve iletişim becerileri sayesinde tüm süreç sorunsuz ilerledi.Teşekkür ederim kendisine.

Halim Kılıç

Kendisiyle çalışmaktan büyük memnuniyet duydum ve gelecekteki emlak ihtiyaçlarım için ilk tercihim olacak. Teşekkür ederim ve onu başkalarına gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

K******* K*******

Tüm süreç boyunca iletişiminiz harikaydı. Her zaman ulaşılabilir ve yardımseverdiniz. Herhangi bir sorunla karşılaştığımda, hemen çözüm sunmanız gerçekten takdire şayandı.

Yıldız Özal

Kendileri her adımda bize rehberlik etti, tüm sorularımıza hızlı yanıtlar verdi ve kiracıyı bulmamıza yardımcı oldu.Çok memnun kaldım teşekkürler.

C******* Ç*******

Kiralama sürecini titizlikle ve profesyonelce yönetmenizden ötürü çok memnun kaldım. bundan sonraki işlemlerde tekrar sizlerle çalışacağım teşekkürler.

Y******* İ*******

Yatırımlık mülk satın almamız konusundaki rehberliğiniz için teşekkür ederim. sizinle çalışmak, bu önemli adımı atmamızı çok daha kolay hale getirdi.

O******* Ç*******

Kiralık daire arayışımızda bize sağladığınız yardım ve desteğe gerçekten minnettarız. sizinle çalışmak, bu süreci çok daha kolay ve keyifli hale getirdi.

E******* İ*******

Samimiyetiniz ve profesyonelliğiniz sayesinde rahat bir şekilde yeni bir ev buldum. size olan güvenimle, gelecekteki emlak işlemlerimde de sizinle çalışmayı tercih ederim.

N******* K*******

Daire alım sürecimizde bize mükemmel rehberlik sağlayan danışmanınıza teşekkürlerimi iletiyorum. profesyonelliğiniz ve yardımseverliğiniz sayesinde harika bir deneyim yaşadık.

Y******* Ö*******

Kesinlikle bu danışman arkadaşları herkese tavsiye ederim. kendilerine teşekkür ederim ve gelecekteki tüm emlak işlemlerimde yine onlarla çalışmayı tercih edeceğim.

C******* Ş*******

Kendime uygun bir kiracı bulmak için dairemi kiraya verme sürecinde bana destek olan danışmanınıza minnettarım. profesyonel ve güler yüzlü yaklaşımınızla işlemi kolaylaştırdınız ve bana büyük bir güven verdiğiniz için teşekkür ederim.

Ü******* K*******

Furkan beyin, tüm kiralama sürecinde bizlere her anlamda yardımcı olmasından çok memnun kaldık.Hem i̇leti̇şi̇mi̇ hem güler yüzü bi̇zleri̇ çok memnun etti̇.Herkese tavsi̇ye ederi̇m.

F******* B*******

Sürecin başından sonuna kadar yardımlarınız ve emekleriniz için çok teşekkür ederim.

E******* Ç*******

Sizinle beraber 3. kez kiralama sürecine girdik.Ve yine çok memnun kaldık emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

T******* K*******

Furkan bey'e güvenilir ve profesyonel destekleri için teşekkür ediyorum.

G******* B*******

Dairemi kiralama sürecinde titiz, hızlı ilerleyişiniz ve kiracı bulurken yaptığınız çalışmalar gayet memnun kalmamızı sağladı.Teşekkür ederi̇z.

N******* K*******

Ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

S******* A*******

Özverili, güvenli, dakik dönüşleriniz, ilgi ve alakanız için teşekkürler.

S******* Ö*******

Furkan Bey ve Yakup Bey'e samimi ve kibar tavrından ötürü çok teşekkür ederim. Benim için en önemli husus güvendir. Bu konuda hiç tereddüt etmeden kendisine güvenip alım satım kiralama işlemini yapabilirsiniz. Kendilerine teşekkür ediyorum.

S******* M*******

Süreci hızlıca ilerletip sonuca bağlandırdığınız için ve güler yüzlü samimi yaklaşımınız için teşekkür ederim.

A******* G*******

Seçim sürecinde olmamıza rağmen süreci güzel yönetip işlemi bitirdiler ellerinize sağlık teşekkür ederim

Ahmet Lemi Karabey

İlgi ve desteğinizi sonuna kadar hissettim. Devamlılık arz edeceğine inancım tam. Allah yolunuzu açık etsin

Didem Varol

2 gün içinde dairemin satışıyla ilgili anlaşma sağladılar. Kısa sürede de tapumuzu yapıp işlemi bitirdiler, ellerinize sağlık teşekkür ederim.

Ömer Şentepe

İzmir de ikamet etmekteyim. Oyak Dragosdaki dairem için ilanlara bakarken Furkan Beyin ilanına denk geldim gayet açıklayıcı ve kaliteli buldum. Tanıştıktan sonrada kendisiyle çalışmaya karar verdim çok doğru bir karar vermişim. Gayet memnun kaldım. Her şey için çok teşekkür ederim.

S******* S*******

Güvenilir ve yönlendirici yaklaşım üst seviyedeydi. Saygılı ve güler yüzlü hizmet sunuyorlar.

Çağrı Karataş

Satış sürecinde kiracıma karşı olan hassas davranışlarınız ve alıcı tarafıyla işlemi şeffaf ve hızlı ilerletmeniz beni fazlasıyla memnun etti. Emin ellerde olduğumu hissettirdiniz, çok teşekkür ederim.

S******* A*******

Bütün emekleriniz için çok teşekkür ederim. Gayet titiz ve hızlı şekilde kiralama işlemimi bitirdiniz .

Hacı Karakus

Müşteri profili araştırmanızdaki detaylar, dairenin pazarlaması ve iş ahlakınız hepsinden fazlasıyla memnun kaldım. Başarılar dilerim size teşekkürler.

Serdar Yücel

Danışmanımız Furkan Çolak ile uzun zamandır çalışmaktayız. Kendisinin ilgili özenli yaklaşımından ve detaylı çalışmalarından memnunuz. Çevremdeki emlak danışmanlığı ihtiyacı olan insanlara kendisi için sürekli olumlu referans bildirmekteyim,

Faruk Çolak

Verdiği yatırım tavsiyeleri sonucunda aldırdığı arsanın satışını gerçekleştirdi. Gayet memnun kaldık kendisine çok teşekkür ederim.

N******* E*******

Sayenizde çok değerli bir kira getirili mülküm oldu. Bütün emekleriniz için teşekkür ederim. Kiralama konusunda da anlattığınız şeyler sizinle uzun süre çalışmamıza vesile olacak.

E******* S*******

Gayet titiz, şeffaf ve profesyonel şekilde işlemi sonuçlandırdılar. Her şey için teşekkür ederiz.

İ******* O*******

Hızlı, güvenilir, ve profesyonel işlem için her ikinizi de teşekkür ederim.

B******* Ç*******

Dairemizi çok hızlı bir şekilde 10 günde satışa ulaştırdılar. Kendilerine teşekkür ederim çok rahat ve endişesiz bir süreç geçirdik.

Ahmet Çapoğlu

Beklentilerimi tam olarak karşılayacak şekilde hizmet alıyorum.

B******* İ*******

Yatırım konusunda tavsiyeler aldım ve işlemleri gerçekleştirdik tahmin edilenden güzel gelişti her şey, kendilerine çok teşekkür ederim.

Erdoğan Özzaim

Furkan bey dairemi 2. defa kiraya verdi aynı hassasiyet ve aynı profesyonellikle kısa sürede kiracı adayını buldu ve işlemi bitirdi. Bana sadece gelip kontrata imza atmak kaldı teşekkür ederim.

Ufuk Birdal

Şeffaf ve hızlı bir şekilde bizi sonuca ulaştırdılar. Kiracı adayı olmamıza rağmen bizden istedikleri evraklar ve şartları hoşumuza gitti. Bende dairemi kiraya verirsem sizlerle çalışmak isterim her şey için teşekkürler.

Yılmaz Doğan

Furkan beye hem hızından hem de müşteri seçimindeki hassasiyetinden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki işlemlerde de kendisiyle çalışmaya devam edeceğim.

E******* C*******

Furkan Bey güvenilir ve profesyonel bir danışman kendisi dairemi 3 günde kiraya verdi. İlk defa bir danışmanla çalıştım çok memnun kaldım her şey için teşekkür ederim.

U******* T*******

Gayet profesyonel ve titizlikle dairemin satış işlemini 1 ayda gerçekleştirdiniz içerde kiracı olmasına rağmen çok titiz ilerleyerek kiracılara da minimum rahatsızlık vererek satışı kolaylaştırdığınız için çok teşekkür ederim.

Erdoğan Özzaim

Birçok meslektaşı aramasına rağmen Furkan beyle kurduğumuz diyalog pazarlama ve doğru profili bulma konusunda bahsettikleri beni onunla çalışmaya ikna etti ve 3. gün kontrat imzalamak için beni aradı her şey için teşekkür ederim.

E******* Ç*******

Furkan beyle daha öncede beraber çalışmıştık 2. günde dairemin kontratı için beni aradı ve yine hızlıca işlemi bitirdi kendisine emekleri için teşekkür ederiz

Levent Kanlıcıoğlu

Her şey için çok teşekkür ederiz samimiyeti ve verdiği güven Furkan bey'i tekrar tercih etmemizdeki en büyük sebeptir...

Ö******* H*******

Furkan beyle birlikte çalışmak çok keyifli ve güzeldi. Herşey için teşekkür ederiz.

F******* D*******

Furkan beyle daha öncede çalışmıştık yine aynı hizmet ve profesyonellikle dairemizi hızlıca kiraladı. Teşekkür ederim.

Özgür Aksu

Kısa sürede bütün soru ve sorunlarımı çözüme ulaştırdı. Çok profosyonel ve samimi bir tutum sergiledi. Teşekkür eder başarılar dilerim Furkan beye

E******* Ç*******

Hızlı bir şekilde kiralama işlemimizi tamamlamakla beraber müşteri konusunda çok seçici ve en iyi profili bulma konusunda çok iyi davrandı. Her şey için teşekkürler

A******* T*******

Pandemi sürecinde hızlı güvenilir ve şeffaf bir şekilde kiralama işlemimizi tamamladı. Herşey için çok teşekkür ederiz. Verdiğiniz güven sizinle tekrar çalışmam için en büyük sebebim olucak başarılar.

A******* K*******

Furkan bey randevu süremiz boyunca ilgilendi ve ekstra taleplerimize yanıt verebilmek adına elinden geleni yaptı... Teşekkürlerimizi sunuyorum

Ahmet Çapoğlu

Güleryüzlü, güvenilir ve hızlı bir şekilde hizmet aldım kiralama süreçlerinde teknik ve hukuki olarak ve usulen yeterli bilgilendirme yapıldı beklentilerimize uygun şekilde hizmet aldım teşekkür ederiz

Eyüp Özcan

İlgili ve alakalı bir arkadaş herşey için teşekkür ederiz.

Hakan Enis

Kısa sürede, güvenilir bir hizmet aldım. İmkan olduğunda yine çalışmak isterim.

Canan Sözer

Herşey için çok teşekkür ederiz.

Abdullah Şimşek

Yaklaşımınızdan gayet memnunum. Gayet efendi ve düzgün tavırlarla karşılık verdiniz teşekkür ederiz.

S******* A*******

Çok ilgili bir ekip, yeterli biligiye alabilirsiniz .

S******* Ç*******

Öncelikle fidan bağışınız için teşekkür ederim. Bu şekilde bir hediye almayı hiç beklemiyordum. İşlem sürecimiz kısa ve akıcı geçti başarılarınızın devamını diliyorum.

T******* D*******

Zümrütevler Adalife projesinde olan kiralık dairem için kısa ve özverili bir süreç yaşadık. İş takibi ve bilgilendirme konusunda gayet memnun kaldım. Her işleminizden sonra yaptığınız fidan bağışı için size kendi adıma teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mustafa Melih Kopuz

Furkan beye ofis arayışımızı ve isteklerimizi belirttikten 2 gün sonrasında aradığımız ofisi bize buldu ve 2. gün işlemi bitirdi. Hızından ve profesyonelliğinden çok memnun kaldık. Herşey için teşekkür ederiz.

Alaattin Merttürk

Bu genç arkadaşımıza çalışma hayatında başarılar dilerim. Hep böyle güler yüzlü, kalması dileğince yolu açık olsun.

Meral Yüksel

Furkan Bey'in işi doğru yapması, davranışları, insan diyalogları çok başarılı.Daha önceki deneyimli emlakçılarda görmediğim iş bitirimini ilk olarak yaşıyorum.Çok memnun bir halde ayrılıyorum.İşinde başarılar dilerim.

Özgenur Eski

Furkan Bey ev arayışımı hızlı şekilde sonuçlandırdı.Kiralama işlem sürecinde hiç bir sorun yaşamadık.Aklımızda yer alan tüm soruları cevapladı.Güleryüzlü ve ilgili bir danışman.Herşey için teşekkür ederiz.

Levent Sert

Pozitif yaklaşımı ve sonuç odaklı hızlı çalışması için Furkan Bey'e çok teşekkür ederiz.

Elif Çapoğlu

Furkan Bey yetkisini verdiğim dairemi tam 2 günde kiraya verdi.Yönlendirme, güvenilirlik, hızlı çalışma ve iş takibini çok iyi yapan bir danışman.Herkese tavsiye ederim.Teşekkürler..

Sema Karaman

Kendisi güvenilir ve güleryüzlü bir danışman.Evi gördükten hemen sonra tutmaya karar verdik.Furkan Bey'de yardımcı olarak kiralama sürecini hızlı şekilde tamamladı.Hizmetinden son derece memnun kaldık her şey için teşekkür ederiz..

Yasemin Kutlu

Furkan Bey dairemin kiralanmasında etkin rol oynayan samimi, saygılı, güler yüzlü bir danışman.Dairemi kısa sürede kiraya verdi..Herkese tavsiye ederim.

Hüsniye Özkan

Furkan Bey dairemi hızla kiraya verdi.Bizi ofisinde mükemmel şekilde karşıladı.Bilgi paylaşımından çok memnun kaldım.İstediğim profilde kiracı bularak bana destek verdiği için çok teşekkür ederim..Her zaman çalışmak isteyeceğim bir danışman.

Selman Şamdan

Evimin kiralanma sürecinde ki destekleriniz, sıcak ve samimi davranışlarınız için size çok teşekkür ederim.Geri bildirimleriniz, doğru yönlendirmeleriniz ve düzenli iş takibini yapmanız beni çok memnun etti.

Uğur Tekiner

Bize nazik yaklaşımı ile çok yardımcı oldu.İşlemi hızlı şekilde sonuçlandırdı.İlgisi için kendisine çok teşekkür ederiz..

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.