- Gülümseten sonuçlar için HÜSEYİN ÇELİKi arayın! Doğu Akdeniz Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan Hüseyin Çelik, uzun yıllar Yalçın Ağaoğlu Holding"in Antalya Bölge Sorumlusu olarak çalıştıktan sonra 2015 yılında Dünya devi Remax ile Gayrimenkul sektörüne adım attı. Uzmanlık Bölgesi olan Lara Sahil Bandında yaptığı interaktif çalışmalar ve yürüttüğü sıra dışı pazarlama faaliyetleriyle Her hafta 100'lerce potansiyel alıcıyla tanışmakta ve bu çalışmalar doğrultusunda 10'larca kişinin hayallerindeki eve kavuşmasında aktif bir rol üstlenmiştir... 2017 yılında En Yaratıcı Pazarlama Ödülünü alan Hüseyin Çelik sıra dışı pazarlama faaliyetlerine her geçen gün bir yenisini eklemektedir.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

Uluslararası geçerliliği olan, Lüks Konut Uzmanı unvanı ve sertifikasının yanı sıra, emsali olmayan lüks konutlar dahil olmak üzere lüks konutun tüm süreçleri bu eğitimde öğretilir.
Hüseyin Çelik portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

M*******

sektöre olan bağımlılığını asla bozmayan çok beyefendi bir danışman çok teşekkür ederiz samimiyetinden dolayı

O*******

çok kibar bir beyefendi düzenli bir şekilde bizi bilgilendirdi hüseyin beyin nazik tavrından dolayı çok teşekkür ederim başarılar dilerim

P*******

bizi her şekilde halletti satış işleminde profosyenelce yönettibizi mutlu ettiniz

M*******

her işimizde yanımızda olan hüseyin bey ve ofisi için çok teşekkür ederim

K*******

sunumunu başarılı bir şekilde yaptı ve evimin her detaylarıyla ilgilendii için teşekkür ederim kendisine

P*******

hem ofisinize hem size ayrı ayrı teşekkür ederim eşimle istediğimiz gibi bir yer bulduk

M*******

teşekkür ederiz hüseyin bey herşey için başarılar dilerim

V*******

Hüseyin Beye ve Ekibine Sundukları güler yüzle ve profesyonel hizmetleri için teşekkür ederiz.

M*******

Böyle herkesin umutsuz baktığı olaylarda bile umudunu kaybetmeyip çözüm üretebilmek gerçekten paha biçilemez. canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim

K*******

Hüseyin bey ve Ekibiyle Kiralık ev ararken tanıştık. Bizi çok iyi dinleyip kriterlerimizi anladıktan sonra Aradığımız evi çok kısa sürede buldular ve isteklerimiz doğrultusunda kiralamamıza yardımcı oldular. çok teşekkür ederiz

S*******

Hüseyin beyin kiralama sürecindeki profosyonel hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim ilgili ve anlayışlı bir şekilde mülk sahibi ile aramızda hızlı çözümler üretti ve yeni evimize çabuk bir şekilde geçiş yapmamızı sağladı başarılar diliyorum

G*******

Herşey çok güzeldi tamamen lüks yaşamın içinde yaşıyoruz sayenizde hayatınızda başarılar dilerim

İ*******

İlgili işinde profosyenel bilgili biri yönlendirmesi için çok teşekkür Ederrim başarılar.

M*******

Daha önce hiç tanık olmadığım ve doğruyu söylemek gerekirse bir emlakçıdan beklemediğim pazarlama faaliyetleriyle 2 ay gibi kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi. teşekkürlerimi sunarım

A*******

sahilde kurduğu standı ziyaret ettiğimde, evimizin bilgilerinin yer aldığı broşürlerle sahilde yürüyüş yapan insanlara evimizi tanıtması beni çok etkiledi. Benzerini daha önce hiç görmedim. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Teşekkürler HÜSEYİN ÇELİK

G*******

İlgi ve Alakasından dolayı Hüseyin Çelik'e teşekkürler.

N*******

Beklentilerimi karşılayan herşey gerçekleştiği için elinize emeğinize sağlık, sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

E*******

Gerek iş bilgisi, gerek müşterisi ile iletişim hızı ve üslübu ile Hüseyin Bey gayrimenkul danışmanı olarak hele ki etrafta danışanım diyerek hiç bir bilgi sunamayan danışmanların dolaştığı bu zamanda herzaman ilk tercihim olacaktır. Şidettle tavsiye olunur efendim.

D*******

Hüseyin beyin çalışmalarını çok begeniyoruz. Evimizin satışında göstermiş olduğu performanstan dolayı kendsini kutluyoruz.

R*******

Çok beğendiğimiz evin Satın alım sürecindeki tutumu ve özellikle pazarlık sürecindeki çözüm odaklı yaklaşımı Neticesinde sonuç alamayacağımız konusunda umudumuzun tükendiği anlarda ürettiği alternatif çözümlerle çok beğendiğimiz evi satın alabildik. çok teşekkür ederiz

E*******

Hüseyin bey herşey için çok teşekkürler muhteşemdiniz evler mülkler hepsi çok güzeldi teşekkürler

V*******

Nasıl anlatsam nereden tutsam bilemedim ama mükemmel tek kelimeyle Hüseyin bey

S*******

Çok tatlı güler yüzlü başarılı çok güzel ilgili ve alakalı bir beyefendi teşekkür ederim

R*******

Bilgisi, Görgüsü, konuya ve bölgeye hakimiyetiyle en çok ta gülümsemesiyle ve bitmeyen enerjisiyle güvende hissettiriyor. işini severek yapmanın ötesinde, işine aşık bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak paha biçilemez... Teşekkürler Hüseyin Çelik.

M*******

Tüm süreci profesyonel bir şekilde yöneten, güler yüzünü ve samimiyetini esirgemeyen, imza aşamasına kadar bizi hiç yormayan Hüseyin Beye çok teşekkür ederiz. İşini gerçekten bu kadar ciddiye alan ve seven birisiyle çalışmak bir zevkti.

E*******

Hüseyin bey güvenilir başarılı ilgili bir danışman kendisine bilgilendirmesi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

M*******

Bilgisi, Görgüsü ve güler yüzlü hizmeti için Hüseyin beye Teşekkürler.

İ*******

Hüseyin Çelik'le tanışmadan önce emlakçılar hakkında çok büyük bir ön yargım vardı. Hüseyin beyi dairemizin satışı için yetklendirdikten sonra dairemizin pazarlanması sürecinde emsalsiz bir çaba ve emekle dairemizin satışını gerçekleştirdi.

S*******

enerjinizle bizi büyülediniz çok teşekkür ederim muhteşemsiniz

A*******

Çok güzel evler buldunuz bize çok yardımınız dokandı Hüseyin bey tekrardan büyük işlerle görüşmek üzere

Ö*******

Güler yüzlü samimi ve işinde iyi. Yardımları için çok teşekkür ederim.

Z*******

Hüseyin Bey evimizi Çok kısa sürede kiraya verdi. Hüseyin beye ve enerjisi oldukça Yüksek ekibine teşekkür borç biliriz.

M*******

Uzun süredir devam eden daire arayışıma kısa bir zaman içerisinde çözüm bulduğu için sunmuş olduğu hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.

H*******

Evimizi satması için kendisine yetki belgesi verdiğimiz günden itibaren başarılı çalışmalarından, tapu sürecini kolay ve şeffaf geçirmemizi sağlamasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiriz.

R*******

Hüseyin beyle Lara sahilde işletmekte olduğum Cafemizde tanıştık. Bana cafemde bazı reklam çalışmaları yapmasının mümkün olup olmadığını sordu. Hüseyin beye 3 aydır Hamile eşimle beraber aradığımız ve bir türlü bulamadığımız kiralık evi bulursa izin verebileceğimi söyledim. Ertesi gün beni ofise davet edip bulduğu 4 seçeneği sundu ve ilk gösterdiği evi çok beğenip kirladık. Girişimci kişiliği sayesinde tanışabildik ve iyi ki de tanışmışız yoksa hala Antalya da ev bakıyor olabilirdik. Sonsuz teşekkürler.

G*******

Kiralama öncesi ve sonrasında sunmuş oldukları profesyonel destekleri ve güler yüzlü hizmetleri için teşekkür ederiz.

H*******

Hüseyin Beye şöyle bir şey demiştim. ' Emlakçıların aldığı paranın haram para olduğunu söylerdim ama senin benden diyebildim. işini severek yapmak çok önemli. Hüseyin bey gerçekten işini Aşkla yapıyor.

S*******

Ellerine sağlık Hüseyin bey herşey çok güzeldi

E*******

Hızlı güvenli etkin kolaylaştırıcı yaklaşımı için çok teşekkür ederim herkese öneririm

D*******

Uzun zamandır satamadığımız evimizi Hüseyin Çelik'e emanet ettik çok teşekkür ederim

Ö*******

Evimin satış sürecinde yapmış olduğu titiz çalışmalar ve düzenli bilgilendirmeler için Hüseyin Çelik ve enerjisi yüksek ekibine teşekkür ederim.

E*******

Kiralık ev arayışımızda Hüseyin bey bizimle çok ilgilendi. Kriterlerimize uygun evi bulmamızda ve evi kiraladıktan sonra evle ilgili problemlerde kendi eviymiş gibi her sorunumuza çözüm üretmesi bizi çok mutlu etti. Teşekkürler Hüseyin Çelik

M*******

Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güven sayesinde sizi tercih etmem önceliklerim arasında olmuştu. Evimin satışı ile ilgilide göstermiş olduğunuz alakadan dolayı yanılmamış oldum. Çok teşekkür ederim

E*******

Çok güzel hizmet aldık, güzel karşılandık, çok iyiler, çok mütevaziler.

N*******

Gösterdiği çaba ve işleri takip etme sürecindeki yardımları için Hüseyin Bey'e çok teşekkür ederiz.

O*******

Sorunsuz ev almamıza yardımcı oldunuz: Teşekkürler.

B*******

Hoşgörülü ve yardımcı olmaya çalışan meslek ahlakı olan Hüseyin Bey'e teşekkür ederim.

A*******

BU SÜREÇTE ÇOK YARDIMCI OLDU. KENDİSİ İLE TEKRAR ÇALIŞMAKTAN ÇOK MEMNUN OLURUM. TEKRARDAN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

H*******

Hüseyin bey işinde oldukça hızlı . Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

A*******

Hüseyin Bey İş ahlakı ve disipliniyle de sonuna kadar güvenebileceğiniz bir kişi. İleride de kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz.

B*******

Hüseyin Bey ev satın alma sürecinde başlangıçtan bitişe kadar her aşamada tarafıma çok yardımcı oldu. Kendisine bu süreçte bana çok yardımcı olduğu ve özverili bir şekilde çalıştığı İçin çok teşekkür ederim.

A*******

Hüseyin müsteri memnuniyetini ve guvenini tam anlamiyla saglamaya calisan bir hizmeti bizlere sundu.

Ş*******

Son derece ilgili, saygılı, güven verici çalışması keyifli bir insandır. Birlikte çalıştığım için kendimi şanslı hissediyorum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

B*******

İlk telefon görüşmemizden itibaren nazik sevecen işine çok hakim her konuda gerekli bilgiyi veren çok iyi bir danışman. İlgisine çok teşekkür ederim. Herhangi bir satış veya kiralama işim olursa kendisini ve firmanızı arayacağımı bildirmek isterim.

V*******

Her seferinde çok hızlı ve sorunsuz işlerimizi hallediyor. Teşekkürler Hüseyin Bey

M*******

Hüseyin Bey'in güler yüzlü hizmeti bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Kendisine teşekkür ederiz.

L*******

Satın alma, kiralama gibi emlak sektöründeki her konuda yardıma ihtiyacı olan herkes kendisine gönül rahatlığıyla başvurabilir.

K*******

Hüseyi bey, Dostça yaklaşımınız, ilginiz için teşekkürler. Kendinizi bir emlak ofisiyle değil bir arkadaşımla görüşüyor gibi hissettirdiniz. İyi çalışmalar

R*******

Özverili ve güler yüzlü danışmanlığından dolayı Hüseyin bey'e teşekkür ederim.

K*******

Çok memnun kaldık. Sürekli çalışmayı düşünüyoruz. Çok aktif, sıcak kanlı ve çok çalışkan bir gayrimenkul danışmanı. Teşekkür ediyoruz

G*******

Gayrimenkul danışmanım araştırıp evin rakam değerini tarafıma bildirdi.Pazarlik indirim ve satış konusunda kararı bana bıraktı çalışmalarından memnun kaldım tekrar kendisi ile çalışmalarım olacak

E*******

Çok anlayışlı çok yardımcı oldu. Kendisini bundan sonraki ihtiyaç duyduğumda kendisinden her zaman yardım alacağım. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum.

V*******

Gayet profesyonel ve samimi. İyi Çalışmalar

B*******

Hüseyin bey işinde çok profesyonel ve donanımlı bir emlak danışmanı. Bunların yanında verdiği güven ve samimiyetine çok teşekkür ediyorum.

Y*******

Bizimle ilgilenen Hüseyin Bey'in ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

İ*******

Hüseyin Bey ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi çok iyi analiz edip, titiz bir çalışma sonucu size en uygun alternatifi sunan, son derece profesyonel bir emlak danışmanı.

I*******

ilgi ve alakasından dolayı hüseyin beye teşekkürler.

K*******

Hüseyin Bey işini severek ve profesyonelce yapan, memnun olduğumuz satış danışmanıdır. İlgi ve alakası için teşekkür ederiz.

İ*******

çözüm odaklı biridir. Şahsıma çok yardımcı olmuştur. Destekleri ve iletişimi çok güçlüdür. Kendisine teşekkür ederiz.

N*******

Direk sonuca odaklanan, net ve öz tavrınızdan dolayı son derece memnunuz hüseyin bey den.

İ*******

Her şeyden çok memnun kaldım. Yardım severliğiniz ve dikkatiniz beni çok mutlu etti.

B*******

Hüseyin Bey bilgi ve birikimi ile her zaman yanımızda oldu ve mülkümüzü satmamızda bize çok yardımcı oldu. Yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

F*******

Çok teşekkür ediyorum efendim böyle güzel insanlarla çalışmaktan mutluyum

N*******

İşinde başarılı her işe hakim bir danışman elinden geleni yaptı çok teşekkür ederim

A*******

öncelikle bize yardımcı olan danışmanınız hüseyin bey ve ofis ekibine teşekkürler

T*******

Çok beyefendi ve işinin ehli bir insan kendisi, sağ olsun.

M*******

hüseyin bey çok güzel bir iletişim ve hızlı reaksiyon yeteneği ile taleplerimi en kısa ve en iyi şekilde karşıladı.

K*******

mesleğini severek yapan hüseyin beye teşekkür ederim.

E*******

hizmet kalitesini çok iyi buldum

B*******

bize her konuda yardımcı olan hüseyin beye teşekkür ederim

A*******

evimizi satış sürecinde bize her türlü yardımını esirgemeyen her koşulda bizimle olan hüseyin beye teşekkürlerimi sunarım

E*******

Hizmet kalitenizi mükemmel buldum.

N*******

Profesyonelliği ve müşteri odaklı yaklaşımı bize çok güven verdi.Teşekkürler

U*******

gerçekten de işinde profesyonel bir danışman hüseyin bey

S*******

çok memnun kaldık hüseyin beyden çok teşekkür ediyoruz ilgi ve alakası için.

M*******

profesyonellik ve hız konusunda çok iyi danışman hüseyin beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

E*******

İşyeri alım sürecinde hüseyin beye ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

Y*******

Başından sonuna kadar aldığımız hizmet, doğruluk ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz .Tavsiye ile çalışmıştık. Herkese tavsiyemiz olacaktır. Hüseyin Bey'e yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

A*******

İlgi, alaka ve hızından gayet memnun kaldım.Hızlı bir şekilde işlemlerimizi gerçekleştirdi.Bir sonraki adresim yine kendisi olacaktır.

M*******

bize göstermiş olduğu hizmetten dolayı teşekkür ederiz hüseyin bey başarılar dilerm.

N*******

Güler yüz, özverili çalışma, titiz ve tam sabırla kiralama işlerimizi halleden hüseyin beye çok teşekkür ederiz.

N*******

çok minettarız teşekkür ederim sizlere

Y*******

işlettiğimiz bir dükkanın devri için çalıştık. Korona ve ekonomik krizin piyasayı olumsuz etkiledği nu günlerde ihtiyacımıza kolaylıkla çare buldu. Üç aylık anlaşma süremizin daha ilk ayında birkaç adet müşteri getirerek içlerinden en uygununu seçtik. Kendisine bizi yormadan bu sıkıntıdan kurtardığı için tekrar teşekkür ederiz. Hüseyin bey

E*******

nasıl bir ev istediğimi söyledim ve içime sinen huzurla yaşayacağım bir ev önerdi evime taşındım. İşini iyi yapmak, çalıştığı bölgeye hakim olmak buda fark yaratıyor .teşekkürler

H*******

Evimizi kiralama aşamasında tanıştığımız hüseyin bey son derece güvenilir nezaketli ve kolay bir şekilde ev tutmamızı sağladı. teşekkür ederiz

E*******

Vermiş olduğu mükemmel hizmet için teşekkür ederim

K*******

İşini düzgün yapan disiplinli bir danışman kendisine teşekkür ederim

F*******

Bilgileriniz sunumunuz pazarlık aşaması Tapu süreci hepsinde yanımızda olup yardimlarinizdan dolayı size çok teşekkür ederim.Basarilar diliyorum ekibinize ve size

Y*******

hem güvenilir hem sonuç odaklı hemde hızla işlemlerinizi yürütüyor. Konusunda deneyimli ve size güven veriyor. Teşekkür ederim

T*******

Ev arayışımda Hüseyin bey ile tanıştım ilgisi ve sektör bilgisini takdir ettim . Evimi tutmamda çok yardımcı oldu teşekkür ederim

A*******

Dairemin mevcut kiracısı çıktıktan çok kısa bir süre içinde kiraya verilmesinde yardımları için çok teşekkür ederim.

E*******

İlgi, alaka, güleryüz ve işinde uzman daha ne isteriz ki evimi çok kısa sürede kiralanması sağladı. Son derece memnun kaldım. Teşekkürler

C*******

Merhaba, Çok kısa süre içerisinde iş yerimi kiraya verdi. Daha sonra satış işlemini de çok kısa süre içerisinde sonuçlandırarak bana yardımcı oldu. İşinizi titizlik dürüstlük samimiyet ve sonuç odaklı şekilde yaptığınız için teşekkür eder, Başarılarının devamını dilerim

Z*******

hüseyin bey ile çalışma yapmamız çok iyiyd satış süreci hızlı oldu güvenilir bir danışman başarılar dilerim

D*******

Yatırım amaçlı aldığım konutlarımın kiralama konusunda Hüseyin beyden danışmalık aldım İstediğim şartlarda evimi kiraladı diğer evlerim içinde danışmalığını istedim kendisiyle çalışmak güzel

S*******

hüseyin bey işini düzgün yapan güvenilir bir danışman herşey adına çok teşekkür ederim

R*******

Güleryüzlü özverili yardımseverliğinden dolayı teşekkür ederiz.evimizin satışıyla ilgilenmiştir.teşekkürler

M*******

hızlı bir sonuçla evimizi sattık lüks konut uzmanı sayın HÜSEYİN ÇELİK bizi mutlu etti başarılar dilerim

E*******

hüseyin bey ile üçüncü çalışmam.. Her seferinde, saygılı, anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşması gerçekten etkileyici..

T*******

titiz çalışması ve profesyonelliği için teşekkür ediyoruz. Hüseyin bey

G*******

Hüseyin bey'e ilgisine teşekkür ederim. İş yerimizin satış sürecinde yardımcı oldu hızlı bir şekilde satışı tamamladık.

İ*******

bulunan eşyalı dairemizin kiralanmasını kısa sürede yapan ve bize istediğimiz gibi bir kiracı bulup sorunumuzu çözen Hüseyin beye başarılar diliyoruz.

D*******

içten ve samimi yaklaşımı ile, her adımda bizi bilgilendirmesi ve işlemler sırasında yanımızda olmasından dolayı teşekkür ederiz. İşinize gösterdiğiniz özenin bizlere yansıdığına emin olabilirsiniz. Tekrar Teşekkürler.

N*******

Güven her şeydir ve biz bu güveni Hüseyin beyden aldık portföyünde olan evin bilgisini verirken artısını ve eksisini anlattı ve evi kiraladık çok teşekkür ederiz

Ç*******

çözüm odaklı yaklaşımı ile yaşamak istediğim bir eve kavuştum teşekkür ederim .

R*******

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekür ederiz.

B*******

Güler yüzlü, enerjik, pozitif ve sorun çözücü, bir hizmet. Dostane ilişki kurulabilecek kadar güvenilir. Çok teşekkür ediyorum

D*******

Satın alma sürecinin en başından sonuna kadar huzurlu bir şekilde, güven ortamında profesyonelliği ile anahtar teslimine kadar bize destek olduğu için teşekkür ederim. Etik, dürüst, ilgili ve güler yüzlü yaklaşımı da ayrıca takdir ettik teşekkürler

C*******

hem güvenilir hem akılı hem güler yüzlü hem başarılı bir danışaman teşekkür ederim

A*******

yatırım amaçlı aldığım konutlarımın kiralama konusunda Hüseyin beyden danışmalık aldım İstediğim şartlarda evimi kiraladı diğer evlerim içinde danışmalığını istedim kendisiyle çalışmak güzel.

D*******

Konusunda uzman işini ciddi yapan ve bize son derece yardımcı olan hüseyin beye teşekkür ederim

A*******

kiralama sürecinde ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

S*******

hüseyin bey ile yapmış olduğumuz anlaşmalar ile memnun kaldım bu saatten sonra hep sizile çalışacağım başarılar.

İ*******

Profesyonel yaklaşımı ile hızlıca evimizi sattı teşekkür ederim

R*******

tüm yardımları ve emekleri için teşekkür ederiz. Bizim aylardır uğraşıp satamadığımız evi 3 hafta gibi kısa bir sürede satış işlemini halletti. Gayet saygılı, yardımsever, güvenilir ve çalışkan birisi. Biz kendisini çok sevdik. Herkese tavsiye ederiz. Başarılar

C*******

İşini ciddi yapan profesyonel bir danışman .İstediğimiz evi bulmamıza yardımcı oldu. Emekleri için Hüseyin bey çok teşekkür ederiz

Ö*******

İş yeri alım sürecinde ilgilerinden dolayı hüseyin beye teşekkür ederiz

M*******

İş yerimizi satış sürecinde ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.

S*******

hüseyin bey ile kiralık ev arayışımda tanıştım, işini düzgün yapan, samimi, güvenilir ve doğru bilgilendirme ile evimi kiraladım, çok teşekkür ederim

A*******

dairemin hizlica kiralanmasinda yardimlari icin cok tesekkur ediyorum. 3 . Kez calisiyorum kendisiyle ve her seferinde dogru guvenilir kiracilar bulma konusunda cok basarili. Kesinlikle tavsiye ediyorum

T*******

Hüseyin bey ile yaptığımız işlemlerden çok memnun kaldım, kendisi dürüst ve bilgili bir gayrimenkul danışmanı teşekkür ederim

N*******

Kiralama Konusundaki profesyonel yaklaşım ve iyi niyeti için Hüseyin Bey'e çok teşekkür ederim.

K*******

Evimizi kısa sürede istediğimiz şekilde kiralayan hüseyin beye nezaketi ve çalışmasından dolayı teşellür ederim

B*******

Kendisine sonuç odaklı, kibar, güvenilir davranışları yüzünden teşekkür ederim.

G*******

Aldığım Konutun Satış İşlelerinde Yardımcı Olan Hüseyin Beyin Çalışmasından Memnun Kaldım. Kendisi Her Türlü İşlemde ve Yöneltiğim Her Sorulara Fazlası İle Yardımcı oldu.Beni Süreç Boyunca Sürekli Bilgilendirdi

S*******

profosyonel bir danışman ile çalışmak ok rahat ve konforluydu teşekkür ederim hüseyin bey

S*******

tecrübesi ve ilgisi için teşekkür ederim. Herkese tavsiye edeceğim profesyonel gayrimenkul danışmanı. Başarılar dilerim Hüseyin bey

Ö*******

Hüseyin beyin tutumu, iş disiplini ve sakinliği işin daha kolay bitmesini sağladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum

N*******

Hüseyin bey ilgili başarılı işini sonuna kadar takip eden bir danışmanla çalışmaktan çok memnum oldum çok teşekkürler. Başarılar diliyorum

E*******

Kendisinin bize olan inceliği ve işine olan saygısından çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim Başarılar

D*******

Hüseyin beyin özverisi ve iş tecrübesi sayesinde işlemimizi gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ederim.

M*******

Evi kiralarken başka bir şehirdeydim. Hüseyin Bey ben yokken tüm süreçle yakından ilgilenerek beni her konu hakkında bilgilendirdi. Geldiğimde hiç bir sürprizle karşılaşmadım. hüseyin bey işinde bilgili bir uzman. Ayrıca kibarlığı ve misafirperverliği için de çok teşekkürler.

D*******

bizim için ailemizin bir bireyi gibi, yıllardır tanıdığım bir dostum. Bizim için olabilecek tüm şartları zorlayarak en uygun daire'yi almamızı sağladı. Sürecin her aşamasın da yanımızda oldu, her konuyu takip etti. O bir emlak damışmanı olmasının dışın da vazgeçilmez bir dost. İyi ki varsın, çok teşekkür ederim

C*******

Öncelikle emlak sektöründeki önyargılarımı kırdığı için kendisine teşekkür ediyorum.kibarlığı ve sempatikliğiyle bizi kendisine hayran bıraktı.kısa bir sürede işlemimizi halletmiş olup bundan sonraki hayatında başarılarının devamını diliyorum

S*******

dairemizi kiralaması için teslim ettik. Ertesi gün ilana koydu, iki gün sonra da devlet memuru yeni.kiracımızdan kaparoyu aldı. Gayrimenkul işlemleriniz için internet sitelerinden filtreleme ile uğraşmaya gerek yok. Samet Bey mutlaka bir yolunu bulacaktır. Teşekkürler süreçteki tüm desteğiniz için hüseyin beye

H*******

Konu emlak alımı, satımı veya kiralaması olunca akla gelen ilk isim Hüseyin Çelik. Satın aldığımız daire konusun da gerek insani olarak gerekse mesleki olarak eksiksiz bir dost. Bu konular da bir yol gösterici arıyorsanız koşulsuz önerim hüseyindir. Siz sadece ona güvenip sırtınıza yaslanın.TEŞEKKÜRLER

S*******

hüseyin bey bizi yalnız bırakmadı hiç bir zaman teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim

A*******

hüseyin bey her aşamada yanımızda oldu ve bizim için güzel evler gösterdi ve hemen halleti işimizi çok teşekkür ediyorum

N*******

hüseyin bey dairemize çok kısa süre de alıcı bularak hedeflediğimiz yatırımı yapmamızı sağladı. Daha önce de kendisi ile çalışmış ve çok memnun kalmıştık. Bu satış da tüm süreçleri eksiksiz yönetti iyi profesyonel bir emlak danışmanı. kendisine çok teşekkür ederim

S*******

tanımakdan gurur duyduğum son derece güvenilir, konusuna son derece hakim, tecrübesi ile her daim danışılan bir kişidir. Iyiki tanışmışız diyorum. Kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

K*******

Selam vermeniz yeterli anlamadığımız bir hızla ofis veya ev sahibi oluyorsunuz. muhteşem başarılar dilerim

R*******

Güler yüzlü samimi ve işinde iyi. Yardımları için çok teşekkür ederim.

A*******

Çalışma etiği ve işine odaklı anlayışı ile gayrimenkul danışmanlığı alanında örnek alınması gereken bir profesyonel olmasının yanı sıra kişisel olarak güven veren bilgi donanımı, portföy değerlendirmeleri ve samimi iletişimiyle birlikte iş yapmayı her zaman tercih ettiğim ve çevreme de rahatlıkla tavsiye ettiğim gayrimenkul danışmanımdır. Emekleriniz için teşekkürler

N*******

Kendisiyle iletişime geçtiğimiz andan itibaren deneyimiyle kendisine bizi hayran bırakan bu sektörde faaliyet gösteren arkadaşlara güvemizimizz tazeledi Hüseyin beye teşekkür ederim

A*******

Çok teşekkür ederim... Evimizi çok hızlı ve güvenilir bir insana kiralama konusunda yardımcı oldu... Başka işlerde buluşmak dileğiyle...

A*******

Bizimle çok ilgilendi ve yardımcı oldu kendisine teşekkür ederim

İ*******

Aynı ofiste çalıştığımız arkadaşımız tarafından sizi tanıdım yapıcı çözüm odaklı çalışmanız gerçekten taktire şayan her şey için teşekkür ederim.

E*******

Herşeyi açık birr şeekildde dile getirdi gerekli tüm bilgileri edindim çok memnun kaldım teşekkür ler

M*******

Ev hakkında tüm detaylara hakimdi. Alım sürecinde tüm aşamalarda yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler

G*******

İlgi ve alakası işe bakış tarzı gerçekten harika.İşini layıkıyla yapan dört dörtlük bir arkadaş.Emekleri için teşekkür ediyorum

M*******

Hüseyin beyin kiralama sürecindeki profosyonel hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim ilgili ve anlayışlı bir şekilde mülk sahibi ile aramızda hızlı çözümler üretti ve yeni evimize çabuk bir şekilde geçiş yapmamızı sağladı başarılar diliyorum

S*******

Herşey çok güzeldi tamamen lüks yaşamın içinde yaşıyoruz sayenizde hayatınızda başarılar dilerim

A*******

Profosyenel ve her aşamada tetaylo bilgilendirmesi ile suundupu kaliteli hizmetten çok memnun kaldım

T*******

Hüseyin bey bizimle çok ilgilendi herşey muhteşemdi teşekkür ediyorum kendilerine

A*******

Tüm süreci profesyonel bir şekilde yöneten, güler yüzünü ve samimiyetini esirgemeyen, imza aşamasına kadar bizi hiç yormayan Hüseyin Beye çok teşekkür ederiz. İşini gerçekten bu kadar ciddiye alan ve seven birisiyle çalışmak bir zevkti.

B*******

Tanıdığım en müthiş emlakçı iyi ki varsınız!!! Çok sağolun başarılar dilerim.

M*******

İlgili işinde profosyenel bilgili biri yönlendirmesi için çok teşekkür Ederrim başarılar.

Y*******

Seninle çalışmak gerçekten çok büyük bir keyif ellerine emeklerine sağlık

N*******

Hüseyin bey işinde özverili çalışkan bir beyefendi her işimle bizzat ilgilendi teşekkür ederim

S*******

İşini bilen nazik her konu açıdan yardımcı olan çalışmayı seven sürekli teklif sunan bir danışman enerjiniz ile teşekkür ederim

M*******

Çok güzel hizmet aldık, güzel karşılandık, çok iyiler, çok mütevaziler.

M*******

Gerek iş bilgisi, gerek müşterisi ile iletişim hızı ve üslübu ile Hüseyin Bey gayrimenkul danışmanı olarak hele ki etrafta danışanım diyerek hiç bir bilgi sunamayan danışmanların dolaştığı bu zamanda herzaman ilk tercihim olacaktır. Şidettle tavsiye olunur efendim.

H*******

Uzun süredir devam eden daire arayışıma kısa bir zaman içerisinde çözüm bulduğu için sunmuş olduğu hizmetten memnun kaldım. Teşekkürler.

H*******

Evimizi satması için kendisine yetki belgesi verdiğimiz günden itibaren başarılı çalışmalarından, tapu sürecini kolay ve şeffaf geçirmemizi sağlamasından dolayı kendisine teşekkürlerimizi iletiriz.

S*******

Güleryüzlü ve anlayışlı tutum ve davranışınzıdan dolayı teşekkür ederim.çok memnun olduk. Gayet hızlı ve eksiksiz iş takibi ile çok ilgili bulduk.Nice verimli işler.

U*******

Hüseyin beye öncelikle teşekkür ederim sonrada ofise teşekkür ederim herkes çok ilgililer teşeekkür ederim

K*******

Hızlı güvenli etkin kolaylaştırıcı yaklaşımı için çok teşekkür ederim herkese öneririm

A*******

Çok tatlı güler yüzlü başarılı çok güzel ilgili ve alakalı bir beyefendi teşekkür ederim

Ö*******

Daireyi gördüğüm an itibariyle istediğim şartlara getirmeniz ve daireye yerleşene kadar ki tüm yardımlarınız ve desteğiniz için gerçekten teşekkür ederim.

İ*******

Kibar, güleryüzlü, profesyonel, çözüm odaklı yaklaşımınızdan ve sizinle çalışmaktan son derece memnun kaldım. İlginize çok teşekkür ederim.

G*******

Herşey çok iyiydi gönül rahatlığı ile herkese Hüseyin bey ile çalışmayı tavsiye derim :-)

A*******

Çok teşeekkür ederim sunumunuz ve ilgiliniz enerjiniz harikaydı başarılar

Z*******

Hüseyin bey güvenilir başarılı ilgili bir danışman kendisine bilgilendirmesi ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

T*******

Danışmanımızın bilgili konusuna halim olması sürekli işine önem veren işinde başarılı biri teşekkür ederim

D*******

Herşey için teşekkür ederim rahat bir yaşam sürüyorum sayenizde

A*******

Titiz çalışmanızdan ve verdiğiniz güven sayesinde sizi tercih etmem önceliklerim arasında olmuştu. Evimin satışı ile ilgilide göstermiş olduğunuz alakadan dolayı yanılmamış oldum. Çok teşekkür ederim

Z*******

Beklentilerimi karşılayan herşey gerçekleştiği için elinize emeğinize sağlık, sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

H*******

Her zaman ki gibi kiracımın çıkışını haber vermemden itibaren teslim alma kiracı bulma hızınıza gerçekten denilecek kelime yok yine tüm yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.

G*******

İşine Hakim kendinden emin güven veren biriyle tanıştık ve herşey de bana yardımcı olduğu için ayrıca teşekkür ederim

Y*******

Kısa zamanda evimizin satımında yardımcı olan ve her konuda bizi destekleyen Hüseyin beye teşekkür ederim

M*******

Bna her konuda yardımcı oldu ve yalnız bırakmadı teşekkür ederim

A*******

Çok güzel evler buldunuz bize çok yardımınız dokandı Hüseyin bey tekrardan büyük işlerle görüşmek üzere

H*******

Enerjinizle bizide sihirlediniz Hüseyin bey muhteşemsiniz

H*******

Ellerine sağlık Hüseyin bey herşey çok güzeldi

İ*******

Nasıl anlatsam nereden tutsam bilemedim ama mükemmel tek kelimeyle Hüseyin bey

G*******

Hüseyin bey herşey için çok teşekkürler muhteşemdiniz evler mülkler hepsi çok güzeldi teşekkürler

Bünyamin Dua

Uzun zamandır satamadığımız evimizi Hüseyin Çelik'e emanet ettik. Daha önce hiç tanık olmadığım ve doğruyu söylemek gerekirse bir emlakçıdan beklemediğim pazarlama faaliyetleriyle 2 ay gibi kısa bir sürede evimizin satışını gerçekleştirdi. özellikle sahilde kurduğu standı ziyaret ettiğimde, evimizin bilgilerinin yer aldığı broşürlerle sahilde yürüyüş yapan insanlara evimizi tanıtması beni çok etkiledi. Benzerini daha önce hiç görmedim. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Teşekkürler HÜSEYİN ÇELİK

Sercen Erdoğan

İlgi ve Alakasından dolayı Hüseyin Çelik'e teşekkürler.

Ayşe Öğduk

Bilgisi, Görgüsü, konuya ve bölgeye hakimiyetiyle en çok ta gülümsemesiyle ve bitmeyen enerjisiyle güvende hissettiriyor. işini severek yapmanın ötesinde, işine aşık bir gayrimenkul danışmanıyla çalışmak paha biçilemez... Teşekkürler Hüseyin Çelik.

Fahrettin Karaköse

Hüseyin Çelik'le tanışmadan önce emlakçılar hakkında çok büyük bir ön yargım vardı. Hüseyin beyi dairemizin satışı için yetklendirdikten sonra dairemizin pazarlanması sürecinde emsalsiz bir çaba ve emekle dairemizin satışını gerçekleştirdi. Hüseyin Beye şöyle bir şey demiştim. ' Emlakçıların aldığı paranın haram para olduğunu söylerdim ama senin benden kazandığın para ananın ak sütü gibi helal olsun' diyebildim. işini severek yapmak çok önemli. Hüseyin bey gerçekten işini Aşkla yapıyor.

Mehmet Topaloğlu

Hüseyin beyle Lara sahilde işletmekte olduğum Cafemizde tanıştık. Bana cafemde bazı reklam çalışmaları yapmasının mümkün olup olmadığını sordu. Hüseyin beye 3 aydır Hamile eşimle beraber aradığımız ve bir türlü bulamadığımız kiralık evi bulursa izin verebileceğimi söyledim. Ertesi gün beni ofise davet edip bulduğu 4 seçeneği sundu ve ilk gösterdiği evi çok beğenip kirladık. Girişimci kişiliği sayesinde tanışabildik ve iyi ki de tanışmışız yoksa hala Antalyanın bu kavurucu sıcaklarında ev bakıyor olabilirdik. Sonsuz teşekkürler.

Ibrahim Erdoğmuş

Evimin satış sürecinde yapmış olduğu titiz çalışmalar ve düzenli bilgilendirmeler için Hüseyin Çelik ve enerjisi yüksek ekibine teşekkür ederim.

Ethem Okudur

Çok beğendiğimiz evin Satın alım sürecindeki tutumu ve özellikle pazarlık sürecindeki çözüm odaklı yaklaşımı Neticesinde sonuç alamayacağımız konusunda umudumuzun tükendiği anlarda ürettiği alternatif çözümlerle çok beğendiğimiz evi satın alabildik. Böyle herkesin umutsuz baktığı olaylarda bile umudunu kaybetmeyip çözüm üretebilmek gerçekten paha biçilemez. canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim..

Erdal Eren

Hüseyin Bey evimizi Çok kısa sürede kiraya verdi. Hüseyin beye ve enerjisi oldukça Yüksek ekibine teşekkür borç biliriz.

Hadi Mohamed

Mr. Huseyin help us to find our dream home. He did a very great job. thanks a lot to Mr. huseyin and his Team.

James Hayhow

I would like to thank to Hüseyin Çelik and his succesfull Team for their amazing Service and possitive energy.

Gamze Özdemir

Hüseyin bey ve Ekibiyle Kiralık ev ararken tanıştık. Bizi çok iyi dinleyip kriterlerimizi anladıktan sonra Aradığımız evi çok kısa sürede buldular ve isteklerimiz doğrultusunda kiralamamıza yardımcı oldular. Kiralama öncesi ve sonrasında sunmuş oldukları profesyonel destekleri ve güler yüzlü hizmetleri için teşekkür ederiz.

Ayşe Dua

Hüseyin beyin çalışmalarını çok begeniyoruz. Evimizin satışında göstermiş olduğu performanstan dolayı kendsini kutluyoruz.

Muhammet Doğan

Kiralık ev arayışımızda Hüseyin bey bizimle çok ilgilendi. Kriterlerimize uygun evi bulmamızda ve evi kiraladıktan sonra evle ilgili problemlerde kendi eviymiş gibi her sorunumuza çözüm üretmesi bizi çok mutlu etti. Teşekkürler Hüseyin Çelik

Nima Ahmadi

We would like to thank you to Hüseyin Çelik and Remax Neo for their professional service.

Cihan Özdemir

Hüseyin Beye ve Ekibine Sundukları güler yüzle ve profesyonel hizmetleri için teşekkür ederiz.

Shahrooz Shahverdi

Mr Hüseyin is a very professional and honest person. We loved him very much.we want to work with him again. Thank you so much. Very good.

Serdal Yılmaz

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Aslı Akın

İlgisi ve alakasından dolayı Hüseyin beye teşekkür ederiz.

Hasan Kaya

Bilgisi, Görgüsü ve güler yüzlü hizmeti için Hüseyin beye Teşekkürler.

Bora Yılmaz

Hüseyin bey bölge hakkında bana çok ayrıntılı bir şekilde bilgi verdi. Kendisine bölge tanıtımı için çok teşekkür ederim.

Çiğdem Yılmaz

Hüseyin bey ile projesi için yaptığı çok farklı bir facebook videosu aracılığı ile tanıştım. Sponsorlu reklam vermişti. Daha önce bu şekilde çalışan bir danışman görmedim. Çok farklı ve profesyonel bir tarzı var. Projesinin sunumu ve bana vakit ayırdığı için teşekkürler.

Mevlüt Ektirir

Hüseyin bey Dükkanımın kiralanması konusunda çok yardımcı odu. Çok dürüst ve enerji dolu bir insan. Çalışmalarından çok memnun kaldım. Hiç daha önce böyle çalışmalar görmemiştim. çok teşekkür ediyorum

Erdal Eren

Hüseyin bey ile uzun zamandır çalışıyorum. Kendisine ben Almanya'da yaşadığım halde evimin anahtarını teslim edip çalışmasına izin verecek kadar çok güvendim. asla güvenimi boşa çıkmadığı gibi evimi kiraladı ve sürecin tüm detayları ile sonuna kadar ilgilendi. Hüseyin bey herşeyi ile güvenebileceğiniz bir insan.

Cengiz Gökçen

Hüseyin bey barınaklar bulvarında yer alan kiralık daire için bize sunum yaptı. Sunumuna ve tecrübesine hayran kaldım. çok teşekkür ederim mutlaka bir daha ki sefere kendisi ile çalışmak isterim.

Oğuzhan Yaman

Hüseyin bey uzun zamandır açmak istediğim markete yer bulamadığım zamanlarda en kısa zamanda bana uygun ve tam istediğim gibi bir plazada yer buldu. kendisi ile tanıştıktan sonra hayalimdeki marketi buldum... çok ama çok teşekkür ediyorum. çok ilgili dürüst ve çalışkan bir danışman. Hüseyin bey ile birdaha çalışmayı çok isterim.

Engin Arlı

Hüseyin bey ile kurmuş olduğu stant aracılığı ile tanıştık.işine emek veren bir insan. Bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederim.

İbrahim Atsak

Hüseyin bey projesinin sunumları ile ilgili tüm detayları bana anlattı ve destek oldu çok teşekkür ediyorum

Cengiz Gökçen

Hüseyin bey barınaklar bulvarında yer alan kiralık daire için bize sunum yaptı. Kendisinin sunumuna ve tecrübesine hayran kaldım. çok teşekkür ederim.

Ali Doğan

Hüseyin bey ile uzun zamandır çalışıyoruz. Kendisi plazamın kiralanması konusunda inanılmaz çalışmalar yaptı ve kiralamasını gerçekleştirdi. profesyonelliği ve iş bitiriciliği ile gerçekten saygın bir insan. çok teşekkür ediyorum kendisi ile birdaha çalışmak isterim.

Emre Tekin

Merhaba Hüseyin bey projesi ve bölgesin hakkında beni datalar ile çok ayrıntılı bilgilendirdi. ilgisi için çok teşekkür ediyorum

Betül Özcan

Hüseyin bey gayrimenkul alanında çok başarılı ve tecrübeli bir danışman. Kendisi bana projesinin sunumu yaptı. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Dilek Çetin

Hüseyin bey dairelerin sunumunu yaptı bize. Çok memnun kaldım. Çok dürüst ve kalite bir danışman. çok teşekkür ederim.

Mutlu Yılmaz

Belispark evlerinde yer alan dairenin kiralaması konusunda bize yardımcı olan Hüseyin beye çok teşekkür ederim. Disiplinli ve düzenli çalışmasına hayran kaldım. Birdaha ki işlemlerimde kesinlikle kendisi ile çalışacağım.

Tolga Fincancıoğlu

Hüseyin beye çok teşekkür ederim ilgili ve alakasını eksik etmeyen biri. sunum ve ilgisi için teşekkürler.

İbrahim Erdoğmuş

Hüseyin beye projemin satış yetkisini verirken hiç tereddüt etmedim. Kendisi mülkümü satmak için o kadar harika çalışmalar yaptı ki kendisini müteahhit sanan müşterilerimiz bile oldu. Çabası ve çalışma azmine hayranım. Projemden toplam 4 daireyi inşaat halindeyken sattı.Kendisi benim tek danışmanım çok teşekkürler....

Cemal Durmaz

Hüseyin bey muhteşem bir insan. Enerjisine ve çalışma azmine hayran kaldık. Antmare daireleri için yaptığı sunum ve bilgiler için çok teşekkür ederiz.

Baki Karahan

Hüseyin beye profesyonelliği ve yaptığı sunum için çok teşekkür ederim. Güzel çalışmaları var özellikle sahile koymuş olduğu köpek kulübeleri çalışmasına bayıldım. tebrikler...

Gülçin Kaya

Hüseyin bey güvenilir, dürüst, çalışkan bie gayrimenkul danışmanı. Kiralamam için en kısa sürede bana istediğim evi bulduğu için teşekkür ederim.

Cemile Çöl

Hüseyin beyi projesi için çektiği ilginç ve harika reklam filminin sponsor reklamı aracılığı ile tanıdık. Sunumundan çok memnun kaldım çok teşekkürler.

Mohammed Ahmadi

Huseyin beye ideal evimi bulmamdan yardımcı olduğu için ve yakından ilgilendiği için teşekkür ederim. kendisi ile bir daha çalışmayı çok isterim. sevgiler

Cevdet Yavuz

Hüseyin beyi projesi için yapmış olduğu tabela çalışmalarından ulaştık. proje için yaptığı sunumu çok profesyonel buldum çok teşekkürler...

Abdurrahim Gürbüzler

Hüseyin beyin sunduğu plazaya bayıldım çok profesyonel ve başarılı bir danışman. bana her konu hakkında bilgi verdi ve ilgilendi. çok teşekkürler.

Serdar Arıcan

Hüseyin beyi sahilde kurmuş olduğu stant çalışması ile tanıdık. çok çalışkan ve dürüst bir danışman. emlakçılara olan tüm önyargılarımı yıktı. antmare daireleri için sunumları için teşekkürler.

Lina Gülcan

Hüseyin beyin görmek istediğimiz mülkler ve bölge hakkındaki sunumları için teşekkür ederim.

Ayşe Öğdük

Hüseyin bey çok profesyonel bir danışman. Lüks konutlar hakkında oldukça bilgi sahibi. Lara da yer alan antmaredeki dairelerinin sunumundan çok memnun kaldık.

Ahmet Candan

profesyonel ve başarılı bir sunumdu kendisi ile çalışmayı çok isteriz. Teşekkürler başarılarının devamını dileriz.

Alev Hottin

Hüseyin bey tam da aklımızda olan evi bulmamızda ve almamızda bize yardımcı oldu. Kendisine profesyonel çalışmaları ve yardımları için teşekkür ederiz.

Yeliz Kızıltaş

Hüseyin bey çok nazik ve ilgili bir danışman. Projesi için yapmış olduğu çalışmalara ve köpek kulübelerine bayıldık. İşine aşık ve değer veren biri. Projesinin sunumu için teşekkürler.

Seda Aktas

HUSEYİN BEYİN ÇALIŞMALARINI ÇOK YARATICI BULUYORUM. ÖZELLİKLE SAHİDEKİ STAND ÇALIŞMASI ÇOK ETKİLEYİCİ. BAŞARILAR DİLİYORUM.

İmren Yılmaz

hüseyin bey ev kiralamamız konusunda çok yardımcı oldu. çok bilgi ve görgülü bir beyfendi. bize sundugu hizmetlerden dolayı kendısıne teşekkür ederiz. başarılar.

Mevlüt Ektirir

hüseyin beye evimizin satılması için yetki verdik. ve kısa süre içerisinde sattı. çok farklı bir pazarlama tekniği var. hayranlık uyandırıcı düzeyde. iş hayatında başarılar diliyorum.

Serpil Aktaş

huseyin bey evimizin kiraya verilmesinde çok titiz bir çalışma yürüttü. kiracı seçiminde çok başarılı. teşekkür ederiz.

Kubilay Karakose

Hüseyin bey evimizin satışında çok başarılı bir performans sergiledi. evin satış sürecinde özverili bir çalışma yaptı. kendisine teşekkür ederiz.

Eray Karakose

hüseyin bey uzun zamandır satamadığımız dairemizi yetki vermemiz halinde satabileceğini idda etti. yetki verdik, ve sözünü tuttu. uzun zamandır satılamayan dairemizi sattı. aldığımız hizmetten oldukça memnun kaldık. teşekkürler.

Elena Altunay

Mr. huseyin served us for buying our apartment which we are living now. he has amazing pozitif energy, he always smile. gave us trust. we would like to thank him for his servis.

Kourosh Arshadi

We meet with mr huseyin while we were looking for apartment for rent in antalya. we dont know anyone in antalya... luckyly we have meet Mr huseyin. and we trust him. he found us exactly what we are looking for. with good price. we want to thank huseyin for his help as a friend. good luck!

Ali Turunc

Hüseyin bey evimizin satışını gerçekleştirdi. satış sürecinde pazarlama faaliyetlerini çok beğendik. bize düzeli raporlamalar yapması extra bir güven sağladı. piyasa koşullarının satış sürecimizdeki etkisini bize çok iyi açıkladı. ve evimizi seve seve sattık. memnunuz. teşekkür ederiz.

Paata Tagverlia

We meet with huseyin while we want to buy an apartment. he managed our negotiation very good. and finnally we could but that apartment we liked. thanks to huseyın.

Laya Arshadi

huseyin helped us to find an apartment for rent. he is very good in his job. thanks a lot.

Vicdan Turunc

Hüseyin bey evimizin satış sürecini çok iyi yönetti. pazarlama faaliyetleri çok başarılı. insan ilişkileri iletişim becerileri çok gelişmiş bir danışman. oldukça memnun kaldık. çok teşekkür eder başarılanın devamını dileirz.

Mehmet Altunay

HÜSEYİN BEY ARACILIĞIYLA İKİ DAİRE SATIN ALDIK. İLK SATIN ALDIĞIMIZ EVDE KEYİFLE OTURUYORUZ.. 2İNCİSİ İSE ÇOK GÜZEL BİR YATIRIM OLDU BİZİM ADIMIZA. AİLEMİZİN YATIRIM DANIŞMANI OLDU HÜSEYİN BEY. BÜTÜN YATIRIMLARIMIZDA HÜSEYİN BEYE DANIŞIYORUZ. SUNDUĞU HİZMETLER İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Anna Tagverilia

huseyin is very goood in his job. thanks hi for his help that we bought an apartment we like. good luck.

Fahrettin Karaköse

Her şey için çok teşekkür ederim. Aldığım hizmetten fazlasıyla memnun kaldım. başarılar diliyorum.

Ali Doğan

plazamızın kiralamasında hüseyin bey oldukça titiz bir çalışma yürüttü. kiracılarımızdan da hüseyin beyden de oldukça memnunuz. teşekkür ederiz.

Yeliz Karataş

HÜSEYİN BEYLE LARADA DAİRE ARAYIŞIMIZ ESNASINDA TANIŞTIK. ARAYIŞIMIZ OLAN BÖLGEYE HAKİMİYETİ TAKDİRE ŞAYAN. GERÇEK BİR PROFESYONEL.

Cengiz Aktaş

HÜSEYİN BEYLE LARA FALEZLERE KURDUĞU STANDINDA TANIŞTIK. 4 YILDIR ALMAYI PLANLADIĞIMIZ EVİ BİZE 6 GÜNDE BULDU VE GÜVENLE SATIN ALDIK. SATIN ALMA SÜRECİNDE VE SONRASI BİZE HER AŞAMADA VE HER KONUDA YARDIMCI OLDU YOL GÖSTERDİ. BİZE SUNDUĞU HİZMETLERDEN ÖTÜRÜ KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM.

Muhittin Fatih Sert

Bizim güzel bir yaşam alanına sahip olmamıza vesile olan Hüseyin Bey, Bilgisi, görgüsü ve saygısı ile güven veren bir yapıya sahip. Alternatif çözümleri hızlıca üreterek müşteriyi olayın içinde tuttuğunu söyleyebilirim. Hüseyin beye sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. M. Fatıh Sert ve Ailesi

Hümeyra Atagün

Mükemmel muhteşem çok hızlı ve güvenilir

Hümeyra Sert

Danışman arkadaşlarımı çok sıcak buldum.Birlikte olmaktan memnun kaldım.teşekkür ediyorum

İsmail Gökay Sert

Herşey çok güzel ekip çok anlayışlı teşekkür ederiz.

Fevzi Karaman

Hüseyin Çelik bey aracılığıyla oğluma bir ev aldık. Hüseyin beye tarif ettiğimiz, hayalimizdeki evi bulmakla kalmayıp, evi satın alma sürecinde, tapu ve kredi işlemlerimde, hatta dairemizin tesliminden sonra eksiklerinin giderilmesinde de hizmetlerini sunmaya devam etti. Hüseyin beye bu kaliteli hizmetinden dolayı sonsuz Teşekkürlerimizi sunarız.

Ferda Özmen

1 ay önce Remax Neo'dan iş yeri kiralama hizmeti aldım. Hüseyin Çelik Bey ilk telefon konuşmamızdan itibaren hayalimdeki yere kavuşmamın kahramanıdır. Bu sebeple ileri de oluşacak gayrimenkul taleplerimiz ile ilgili iyi bir çözüm ortağı olarak şüphesiz Hüseyin Bey ve dolayısıyla Remax Neo' yu görmekteyim. Teşekkürler HÜSEYİN ÇELİK & REMAX NEO

İbrahim Erdoğmuş

Hüseyin beyin dairemin satışında göstermiş olduğu titiz çalışmasından çok memnun kaldık. Güler yüzlü hizmeti, pozitif enerjisiyle, çalışkanlığıyla kısa sürede dairemin satışını gerçekleştirdiği için teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Ender Mertoğlu

İLGİ VE ALAKALARINDAN VE GÜLER YÜZLÜ HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEŞKKÜR EDERİZ...

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.