Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi"nde tamamladım. Garanti Leasing, Finansbank ve Türk Ekonomi Bankası"nda İK, idari işler birimi, finans, pazarlama ve bireysel bankacılık bölümlerinde 16 yıl yönetici olarak görev yaptım.
Daha sonra Gayrimenkul alanına yönelerek bu alanda danışmanlık hizmetlerinde tecrübe edindim. Bankacılık ve Gayrimenkul sektörlerindeki tecrübelerime, görevlerim esnasında almış olduğum Eğitimcinin Eğitimi, Koçluk Lisansı ve bunun gibi birçok eğitimi ekleyerek kariyerime Eğitmen, Danışman Koçu olarak devam etmeye karar verdim.
Eğitim konularım; satış, pazarlama, ikna, iletişim, saha çalışması ve motivasyon konularını içermekte olup Koçluk programım kişiye özgü potansiyeli açığa çıkarıp en etkin şekilde kullanmalarını sağlayarak diledikleri hedefe ulaşmalarına destek olmayı amaçlamaktadır.
Remax Cadde Akademi"de yürütmekte olduğum Eğitim ve Koçluk programımın yanında birçok kurum ve ofislere de bu yönde katkı sağlamaya devam etmekteyim.
Hazırlamış olduğum eğitimlerden bazıları;
Successful Coaching Programme
Daha fazlası...

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2016

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir.

2017

Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır. Bu eğitim katılan Broker'ın, ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için hazırlanmış ofis içi eğitim programıdır.

2018

Bu eğitim programıyla güncel gayrimenkul mevzuatına hakim olup, satış ve kiralama süreçlerinde hız kazandıracak pratik mevzuat bilgilerinin öğretilmesi hedeflenir.
Semra Demircioğlu portföyünde 0 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 0 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Osman Duran

Güvenilir, iletişim kabiliyeti yüksek, saygın ve saygılı bir profesyonel. Kabiliyet ve çabaları takdire değer Semra hn göstermiş olduğu iş ortaklığı ile Kesim yapı yönetimi olarak portföy ve projelerimizi paylaşıyor olmaktan oldukça memnunuz.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.