Güven Çok Değerli Bir Hazinedir...1979 yılında İstanbulda doğdum. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun oldum. Sektörün öncü organizasyon firmalarında uzun yıllar proje müdürü olarak görev aldım. Çeşitli kurumsal firmaların toplantı ve organizasyonlarını profesyonel anlayışla gerçekleştirdim. Gayrimenkul sektörüne olan ilgim ve kendi işimi kurma isteğim beni sektörün Dünya Lideri RE/MAX ile buluşturdu. Profesyonel, dinamik ve çok başarılı bir ekip olan RE/MAX Yıldız ekibine katıldım. Amacım gayrimenkul sektörü ile ilgili zihninizde oluşmuş olan tüm soru işaretlerini netleştirerek, mülk sahibi olma veya satma sürecindeki zorlukları, ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek minimuma indirmek ve çözüm ortağınız olarak size maksimum fayda sağlamaktır.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2017

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2018

Bu eğitim, RE/MAX ofisindeki gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı, daha kalıcı ve daha istikrarlı olması için programlanmıştır.
Esra Ünal portföyünde 6 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 6 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İrem Gülaçtı

ALDIĞIM HİZMETTEN MEMNUN KALDIM

Kerem Ünal

ESRA HANIM TÜM SÜREÇTE İNANILMAZ PROFESYONEL VE YARDIMCI İDİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.