Başkent Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunuyum. Uzun yıllar Turizm Sektörün de çalıştım. Daha sonra eğitim ve gezi amaçlı Londra da ikamet ettim. Türkiye" ye döndükten sonra Çayyolu"nda hobi atölyesi kurdum. Bölgedeki farklı meslek ve yaş gruplarından müşteri ve dostluklar edindim. Kaliteli ve kurumsal bir şirkette gayrimenkul danışmanı olarak Remax ailesi ile birlikte ilerlemeye karar verdim.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Yeliz Çürük portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zafer Bayar

Yeliz hanımla daha önceden de çalışmıştım. Kendisine güvendiğimden bütün mülklerimi gözüm kapalı emanet edebilirim. Teşekkür ederim.

Taha Pekgöz

Yeliz hanım kısa sürede işlemi gerçekleştirdi. Kendisine teşekkür ederim.

Belgin Bükücü

Yeliz hanım tek kelimeyle 10 numara 5 yıldız. Bundan sonra ki tüm çalışmalarımda kendisini tercih edeceğim. Çok teşekkür ederim.

Furkan Kuru

Yeliz hanımın yaklaşımından ve gösterilen hizmetten memnun kaldım.Kendisine çok teşekkür ederim.

N*******

Yeliz hanımın profesyonelliği ve samimiyeti çok güzel harmanlamayı başardığını en başta söylemek isteriz. Keyifli ve stresten uzak bir ortamda süreci tamamladık. Remax ailesi böyle bir üyeye sahip olduğu için şanslı. Kendisiyle çalışmanızı kesinlikle öneririz.

Gökhan Songur

Süreci başından sonuna yatırım danışmanlığından tutun satış kısmı ve satış sonrası destek kısımı olarak mükemmel bir şekilde yönetti kendisine çok teşekkür ederim

Asu İnan Tekin

Çok sevgili Yeliz hanım İlginiz, alakanız ve her şey için teşekkür ederim.

Murat Kadan

Yeliz hanım oldukça ilgili bir yetkili. Evimize sahip olmamız aşamasında bize her konuda yardımcı oldu. Başta ikna etme aşamasında olmak üzere :) Kendisine teşekkür ediyoruz.

Fırat Başbilen

Yeliz hanım sağ olsun bizimle çok ilgilendi. Geniş Aileme uygun iyi bir konumda ve iyi durumda bir Villa sahibi olduk sayesinde. Başarılı, sonrasında bile ilgi alakasını kesmedi teşekkür ederiz.

Elif Türkoğlu

Sevgili Yeliz hanım tanışmamızın ilk haftasında çok sevdiğimiz evimizi istediğimiz gibi ailelerle tanıştırıp çabucak kiraladınız. Beceriniz, yeteneğiniz, saygın ve sevgi dolu duruşunuz için çok teşekkür ederiz sizi iyi ki tanıdık.

Elif Toksöz Topçu

Yeliz Hanımdan daha öncede danışmanlık hizmeti almıştık. Kendisinin gerek mesleki deneyimine gerekse de kişilik özelliklerine çok güvenirim. Bundan sonra da kendisi ile gerekli olduğu her zaman çalışmak isterim. Güler yüzünüz sabrınız ve çalışkanlığınız için teşekkür ederim.

E*******

Yeliz hanım, bu pandemi döneminde özel bir satış gerçekleştirdi. Özel diyorum aslında zor demek daha doğru olur. Kendisi ile paylaşmış olduğum hassasiyetleri empati yaparak öyle güzel bir aracı oldu ki gerek emeği gerek verdiği güven ve sabır için kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum. Bu sektör de kendisi bir emlak danışmanı değil emlak profesörüdür bana göre kendisiyle ayrıca bu 2.ci kez çalısmamizdir . Ve her zaman hiç düşünmeden arayacağım tek kisi yine kendisi olacaktır . Yeliz hanım işini gerçekten hakkıyla yapan biri güvenebilirsiniz.

E*******

Ev alma sürecimizde göstermiş olduğu ilgili tutumu, nezaketi ve profesyonelce yaklaşımından dolayı teşekkürler.

Belgin Varol

Ev alma sürecinde göstermiş olduğu tüm ilgisi için teşekkür ediyoruz. Yeliz hanımla ev almak çok kolaydı :)

Ezgi Müftüoğlu

Yeliz Hanım Yaşemkentteki evimin 1 hafta içerisinde hızlıca satılmasına özverili ve benimseyici iş anlayışıyla en iyi şekilde katkıda bulundu. Yeni ev arayaşımızda da kendisinin tecrübe ve güvenilirliğinden faydalanmayı planlıyorum. Herşey için teşekkürler

Pınar Sarıkaya

Ankara'ya yeni taşındım ve hızlı bir şekilde istediğim evi satın aldım. Yeliz Hanım sayesinde bütün işlerim hızlı bir şekilde sonuçlandı. Yardımları için çok teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

Seda Toprak

Evimizin satışı esnasında Yeliz Hanım in doğru yönlendirmeleri satış sürecini çok hızlandırdı, nokta atışı yaparak doğru müşteri ile doğru evi buluşturdu, tüm aşamalara hakim, her türlü konuda gerekli iletişim ve bilgilendirmeyi sağladı, kesinlikle profesyonel bir gayrimenkul danışmanı, teşekkür ederim ilgisi ve emekleri için.

S*******

Yeliz Hanım'ın profesyonel tutumu ve eşsiz ilgisi sayesinde Alacaatlı Mahallesi'nde bulunan evimizi sorunsuz, hızlı ve hatta keyifli diyebileceğim bir süreçle aldık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

D*******

Park Mozaik Sitesindeki daireyi kiralama sürecimde desteği, ilgi ve alakası için Yeliz hanıma teşekkürlerimi iletiyorum.İşini profesyonelce yapıyor.

M*******

Yeliz hanım vasıtasıyla Çayyolu Next Level projesinden satın almış olduğumuz dairemizin satınalma sürecindeki alıcı ve satıcı tarafından yönetilmesi gereken bütün işlemlerde göstermiş olduğu ilgi, alaka, titiz ve güvenilir çalışmasından dolayı çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Mine Karabulut

Yeliz hanıma ev satın almamız konusundaki danışmanlığı, güler yüzü ve samimiyeti için teşekkür ederiz. Özellikle pandemi döneminde tapu ve banka işlemlerinde süreci hızlandırarak bize çok yardımcı oldu. Ayrıca bu süreçte kurduğu iletişimle bize güven veren bir danışman oldu çok teşekkür ederiz

Adnan Atar

Evimin satışını Yeliz hanım gerçekleştirdi. Yeliz Hanımın her iki tarafa da güler yüzlü davranması ve iş bitiriciliği, bilgisi tecrübesiyle işlerimiz çabucak bitti ve satış gerçekleşti. Yeliz hanıma çok teşekkür eder başarılarının devamını diliyorum.

Güler Korkmaz

Yeliz Hanım ın ilgi ve alakası sayesinde göstetmiş olduğu evi aldık. İşinde iyi ve başarılı biri kendisi. Aynı zamanda sektördeki güvenilir insanlardan biri. Sıcakkanlılığı ve arkadaşlığı için teşekkür ederim.

K*******

Yeliz hanım Çayyolundaki villamızın satışında hem alıcı için hem biz satıcı taraf için inanılmaz bir başarı gösterdi. İki tarafında mutlu olduğu bir emlak satışı genelde çok zordur. Yeliz hanım, açık, dürüst ve her zaman uzlaştırıcı yapısıyla çok başarılı bir işlem gerçekleştirdi. Bundan sonra Ankara’da çalışacağımız tek emlakçıdır. Kendisine başarılar diliyorum.

Gamze İsker

Sevgili Yeliz hanım evimizin satış sürecinde gösterdiğiniz özen ve yapıcı tutumunuzdan dolayı size çok teşekkür ederim. İşinizi severek yaptığınız ve profesyonel bir ruha sahip olduğunuz için sizi tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

S*******

Yeliz Hanım, yabancı çalışanımıza kiraladığımız ev ile ilgili süreçte bize çok yardımcı olmuştur. Kendisine teşekkür ederiz.

M*******

Yeliz Hanım ev kiralama sürecinin başından itibaren profesyonel yaklaşımı ile çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ederiz.

Filiz Güldoğan

17 Ekim günü ilandan beğendiğimiz Ankara-Yaşamkent’teki evi Yeliz Hanım’ın koordinesi ile görmeye gittik, hemen ardından Yeliz Hanım’ın yakın ilgisi ve desteği ile beğendiğimiz evin fiyat görüşmesi ve diğer şartları anlaşma ile sonuçlandırdık ve keza süratle işlemlerin yapılmasıyla dün tapumuzu aldık. Yeliz Hanım’ın profesyonel desteği, tüm süreç sırasındaki kesintisiz ilgi ve desteği bizi çok memnun etti. Kendisine ve Remax’a teşekkür ediyoruz.

Macit Menteşoğlu

Biz İzmir'den Ankara'ya geçen hafta taşındık. Pandemi süreci olduğu için evden çalışmak zorundaydım. İlanı gördüğümde telefonla aradım ve Yeliz hanımın verdiği güven sayesinde evi görmeden kiraladım. Ertesi gün kaporayı gönderdim, yanılmadığımı evi gördüğümde anladım. Düzenli bilgi alabildik. Her aradığımızda en ince detaylarına kadar bizi bilgilendirdi. Yeliz hanım evi tuttuktan sonra da ilgi ve alakasını kesmedi. Her şey için çok teşekkürler.

Mehmet Hakan Ozden

Yeliz hanima dairemin hizlica kiralanmasinda yardimlari icin cok tesekkur ediyorum. 3 . Kez calisiyorum kendisiyle ve her seferinde dogru guvenilir kiracilar bulma konusunda cok basarili. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nigar Işık

İlgi, alaka, güleryüz ve işinde uzman daha ne isteriz ki evimi çok kısa sürede kiralanması sağladı. Son derece memnun kaldım. Teşekkürler Yeliz Hanım

Müge Mursaloğlu

Yeliz hanıma titiz çalışması ve profesyonelliği için teşekkür ediyoruz.

A*******

Yeliz hanıma Villa alım sürecimizde ki yardımları icin çok teşekkür ederiz. Gayet ilgili bir danışman, kendisiyle tanıştığımız için çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederiz.

Meltem Kazancı

Yeliz hanıma hem ev alım hemde satış aşamasında yılmadan güler yüzüyle bizimle ilgilendiği için çok teşekkür ederiz. Özellikle pandemi dönemindeki hassasiyeti için. Çok memnun ayrıldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

Gamze Başpehlivan

Park mozaikteki evlerimizin kiralanması sürecinde kendisiyle tanıştık. Kendisi her konuda bize yardımcı oldu. Çok kısa sürede istediğimiz sonuca ulaştık. Oldukça profesyonel, başarılı ve kibar bir hanımefendi... Teşekkür ediyoruz

Musa Cihan

Yeliz hanıma evimizin satışı sürecindeki profesyonelliği nedeniyle teşekkür ediyorum. Özellikle bu pandemi döneminde gerekli hassasiyeti göstererek süreci sıkıntısız geçirmemizi sağladı. Hem bize verdiği güven hem de profesyonelliği dolayısıyle kesnlikle tavsiye ediyorum.

Mete Hocaoğlu

Ankara Yaşamkent Mahallesi'nde satın aldığımız gayrimenkuk için kendisinden yardım aldık. İlgisi ve yönlendirmeleri sayesinde stresli bir süreci rahat bir şekilde atlattık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

Mustafa Erdal

Yeliz hanım vasıtasıyla evimi sattım. Alıcı ve satıcısına yaklaşımı ikna edici konuşmaları çıkan problemlere anında çözüm üreterek çözmesi kendisinin gerçek bir satış danışmanı olduğunu gördüm. Çok teşekkür ederim.

Taylan Özgür Aydın

Ev alma sürecimizde göstermiş olduğu ilgi ve bilgili yaklaşımı ile süreci problemsiz şekilde atlattık. Tüm yardımları için teşekkür ederiz.

Berna Aydın

Yeliz hanımın evimin satışına katkılarından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

Burcu Horata

Yeliz Hanım ev alma sürecimizde hep yardımcı oldu. Ev sahibi ve bizim aramızdaki dengeyi korudu, süreci hızlandırmak için çaba gösterdi. Verdiği destek için çok teşekkür ederiz.

Dilek Çeltik

Yeliz, olmayacak bir durumu tatlı dili, hiç bitmeyen sabrı, olumlu, insancıl ve akılcı yaklaşımıyla bir günde olur hale getirdi.

Zafer Bayar

Yeliz hanım, ilkinde işyeri almam, ikincisin de ise kiraya vermem sürecinde bana yardımcı olmuştur. Kendisi güven veren, işi sonuna kadar takip eden ve her zaman ulaşabileceğiniz birisidir. Eğer bir emlak danışmanı arıyorsanız, kendisi gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz en doğru kişi olacaktır.

S*******

Çok acil taşınmamız gereken bir durumda gerçekten hızlı bir çözümle bize yardımcı oldu. Teşekkürler

F*******

Yeliz Hanım sayesinde villamızın satışını gerçekleştirdik. Profesyonelliği, güler yüzü ve her daim pozitif yaklaşımı için kendisine teşekkür ediyoruz. İhtiyaç olması durumunda, kendisi ile bir kez daha çalışmak isteriz.

Mehmet İnanç Doğan

Bu evin alınmasında danışmanlık yapan Yeliz hn. kiralama sürecinde de 1 günde kiralama yaparak çalışma hızı ve doğru bilgilendirme ile bizlere kolaylık sağlamıştır.

N*******

Bugun Yeliz Hanim araciligiyla ev sahibi oldum. Bu sure icerisinde her zaman ulasilabilirdi ve tum sorularimizi bikmadan cevapladi. Yonlendirmeleri sayesinde de hep duruma hakimdik. Cevremden duydugum alim sirasinda yasanan problemlerin hicbirini yasamadan sadece imzaya giderek cok rahat bir surec yasadim. Cok tesekkurler.

Türkay Toper

Park mozaikdeki dairemi emlakçılar ile anlaşarak bir yıldır satmaya çalışıyordum ancak neden ise!!! bir türlü satılamiyordu ve artık biktigim için satmaktan vazgeçmiştim ta ki Yeliz hanım hiçbir anlaşma yapmamıza rağmen hiç bir indirime gitmeden istediğim fiyata müşteri bulup beni haberdar edene kadar. Ayrıca tapu ve banka işlerinde de sonuna kadar yanımızda oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

Hasmet Talsik

Park Mozaik Konutlarindaki evimin satis surecindeki calismalarindan dolayi Yeliz Hanim’a tesekkur ederim. Kendisi guvenilir, durust, caliskan ve tecrubelidir. Bundan boyle tum cevreme de tavsiye edecegim.

S*******

Yeliz hanım işini titizlikle yapan ilgili, anlayışlı, güleryüzlü bir insan. Ev almamız konusunda göstermiş olduğu yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

Melek Bilici

Yeliz hanım ile tanıştığımız ilk günden bu yana güler yüzlü ve samimi sıcak davranışlarından çok memnun oldum. teşekkürler Remax Lot

Rıdvan Özer

Yeliz hanım bu konuda gayet yetenekli, ilgili ve güler yüzlü . sorduğumuz her soruya mantıklı ve anlayışlı cevaplar vermiştir.Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Çok memnun kaldık

Mehmet Özden

Yeliz hanım iki kez evimin kiralanmasında yardımcı oldu.Her seferinde doğru yönlendirme yaparak çok düzgün kiracılar bulmamızı sağladı.Teşekkür ederim.

Zafer

Yeliz hanım, işini severek ve hakkıyla yapan birisi. Çalıştığı kişilerin memnuniyetine önem veren, işinin sonuna kadar takipçisi, güler yüzlü ve güven veren birisi. Bir emlak danışmanına ihtiyacım olursa, kesinlikle yine Yeliz hanım olacaktır. Teşekkür ederim.

Namık Kemal Arıcan

Dürüstlüğü ve düzgünlüğü ile çok başarılı, güven sağlayarak ilerleyen bir gayrimenkul danışmanı. Profesyonel ve seri bir süreç yönetme prensibine sahip. Teşekkür ederiz.

Filiz Güldoğan

Ankara Çayyolu-1'de satın aldığımız villayı ilk olarak Yeliz Hanım vasıtasıyla gördük ve beğendik. Bu aşamadan satın alma sürecinin sorunsuz tamamlanmasına kadar Yeliz Hanım'ın profosyonel ilgi ve desteğini gördük. Kendisine sonsuz teşekkürler.

Orhan Bağran

Yeliz Hanım ile çalışmaktan dolayı çok mutluyuz. Zor bir dönemde ofisi satmamıza sağladığı katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz.

Nesrin Gökkaya

Hızlıca sonuca varmamızı sağladılar. Ekip çalışması olarak çok beğendik. İlgilendikleri için teşekkür ederim.

Ayhan Çelik

Yeliz hanımın zamanlama konusundaki özeni, güler yüzlü yaklaşımı ve ilgisi bizi çok mutlu etti. Teşekkür ederiz.

Mehmet Candan Akalın

Yeliz hanımın sürecimiz içerisindeki ilgisinden çok memnun kaldım. Çalışma prensibi beni tatmin etti. Teşekkür ederim.

İlgiz Öztürk

Yeliz hanım ile yaptığımız çalışmadan çok memnun kaldık.Bizim beklentilerimize uygun bir kiracı ile bizi çok kısa sürede buluşturdu.Titiz ve takipçi çalışması için teşekkür ediyoruz.

Ali Osman Öztürk

Yeliz Hanım ile işlem sürecimiz çok kısa sürdü ve çok memnun ayrıldık. İçimizin ve kafamızın her zaman rahat olmasını sağladılar. Remax Lot ailesinden de Yeliz hanımdan da çok memnun kaldım. Diğer mülklerim için de kendisiyle çalışmak istiyorum. Teşekkür ederim

Çağlar Sagun

Kiralama işlem sürecimiz boyunca Yeliz hanım her sorunumuzu büyük bir titizlikle çözdü. Her zaman sıcak kanlı yaklaştı. Aldığım hizmetten çok memnunum teşekkür ederim.

Can Atik

Yeliz hanımdan aldığımız hizmetten baştan sona çok memnun kaldık. Kendi evi gibi yardımcı oldu ve ilgilendi. Sorun yaşayabileceğimiz hiçbir konuya yer verilmedi. Teşekkür ederiz

Yıldız Hanım

Yeliz hanım sektöründe başarılı bir isim. Verilen hizmetten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

Bülent Ünal

Yeliz hanıma çok teşekkür ederiz. Bize olan ilgisi alakası çok güzeldi. Başarılarının devamını dileriz.

Raziye Oğuz

Yeliz hanım emeğiniz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Mert Arabacı

Yeliz hanım çok yardımcı ve ilgiliydi teşekkürlerimi iletmek isterim.

Cem Kuyumcu

Yeliz hanıma yardımları için teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Mine Karaağaç

Hiçbir sorun yaşamadan süreçleri çok güzel yöneterek evimizi kiralamamıza yardımcı oldu. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Özge Bayraktar

Yasanabilecek her türlü soruna profesyonelce yaklastilar. Sorunsuz ve mutlu bir sekilde islemimizi kapatmamizi sagladiklari icin tesekkur ederizb

Çayan

Yeliz hanıma destekleri, güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Berk Ünaldı

Yeliz hanımın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. İstediğimiz evi bulmamız konusunda kısa sürede yardımcı oldular bize. Çok teşekkür ederiz.

Okan Şafak

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Çalışanlarınız ilgili, güler yüzlü ve yardım severlerdi.

Sema Orçun

Temsilcimiz Yeliz hanımın mevzuata hakimiyeti, iş ehliyeti, nezaketi ve adil tutumlarını takdirle karşıladık. Memnuniyetimizi belirtmek isteriz.

Hacer Dönmez

Evimizin kısa sürede kiraya verilmesinde bize yardımcı olan Yeliz hanım ve Burçak hanımın, tecrübe, ilgi, Güleryüz ve güven verici yaklaşımları sayesinde evimizi emin ellere teslim ettiğimizi düşünüyoruz. Teşekkür ederiz.

Nihal

Yeliz hanım ev satışımda çok emek verdin. Ve başarıyla sonuçlandırdın.Herşey için çok teşekkürler.

Turcihan Develi

Yeliz hanımdan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ederim.

Halil İbrahim Baykal

Hızlı bir şekilde işlemlerimizin bitirilmesi için çaba harcadı ilgisi ve yönlendirmeleri için teşekkür ederiz

Nihan Girgin

Yeliz hanım gerçekten çok yardımcı oldu bize. Çok teşekkür ederiz.

Mehmet

Aradığımız evi sonunda Yeliz hanım sayesinde bulduk.Başarılarının devamını dilerim.

Hayriye Sönmez

Yeliz Hanıma ilgisinden ve çabasından dolayı teşekkür ederiz.

Nilgün Çanga

Herhangi hiçbir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladık. Teşekkür ederiz.

Münir İsker

Yeliz hanım işinde ilgili birisi. Çalışmalarından ve yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Eren Soytopçu

Verilen hizmetten memnun kaldık. Yeliz hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Can Uygun

Verilen hizmetten memnun bir şekilde ayrıldık. Yeliz hanıma çok teşekkür ederiz

Emel Işık

Yeliz hanım işinde çok profesyonel. Kendisine teşekkür ederim.

Pınar Arslan

Remax Lot un sağladığı hizmetlerden de Yeliz hanımdan da çok memnun kaldık. İşinize olan ilginizden dolayı teşekkür ederim.

Erensoy Topcu

Problemsiz bir satış süreci yaşadığımızı düşünüyorum. Gerekli Belgeleri zamanında hazırlamak için çok gayret gösterdi.

İsmail Sucu

Sıkıntısız bir süreçle satışımızı gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ediyorum.

Yahya Kemal Börekcioğlu

Yeliz hanım, evimin satış sürecinde profesyonel olarak ilgilenip çıkan sorunlarda hızlı çözümleriyle tüm sürecin başarıyla tamamlanmasını sağladı. Tüm satış süreci boyunca yardım ve desteklerinden dolayı tekrar teşekkür ederim.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.