1965 Ankara doğumluyum.Bahçelievler Deneme Lisesini bitirdim.Lisans eğitimimi Ankara Üniversitesi Kimya Mühendisliğinde yaptıktan sonra, Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde Yüksek Lisansımı tamamladım.Master sonrası tezimle "Tübitak Uluslararası Bilimsel Yayınları Teşvik Ödülü ile onurlandırıldım. Uzun yıllar satış yöneticisi olarak SESA Eletronik San. ve Tic. A.Ş. de çalıştıktan sonra 2011 yılında emekli oldum. Geçmiş iş deneyimlerimin getirdiği titiz ve araştırmacı kişiliğimle yaşadığım bölgedeki emlak yatırımlarıyla ilgilenmeye başladım.Bu sayede yeni hayatlarınıza açılacak aydınlık pencereleri aralarken, aynı süreçleri yaşamış biri olarak yanınızda olup, sizlere yardımcı olabilmek adına REMAX ARGE  ailesine katıldım. ALDIĞIM EĞİTİMLER DEULCOM HALKLA İLİŞKİLER 1996, BAYBARS ALTUNTAŞ KİŞİLİK GELİŞİMİ " ŞERRİN ENTEGRASYONU" 2004, YEŞİM ÖZEN,   REMAX KARİYERİM EĞİTİMİ 2015, BARIŞ KILIÇARSLAN , REMAX SALES POWER EĞİTİMİ 2016, KEMAL BAKIR REMAX SUCCEED EĞİTİMİ 2016, 

Bildiği Diller

İngilizce

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır. RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir. Bu eğitim, RE/MAX'in katılan yeni gayrimenkul danışmanlarının daha başarılı performans sergilemesi için ofisinde aldığı mentorluk programıdır.

2016

Bu eğitim gayrimenkul değerleme süreçlerinin tamamını tüm detaylarıyla inceleyip, uygulama yaparak öğretmeyi hedefler.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Lerzan Karagenç portföyünde 2 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 2 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

D******* P*******

Senelerdir Lerzan Hanım ile iş yaparım. Yurt dışında olmama rağmen gözüm kapalı teslim ediyorum mülklerimi kendisine.

Ö******* K*******

Lerzan Hanım çok bilgili, klas ve başarılı bir danışman. Kendisiyle çalışmak bence büyük bir ayrıcalık.

T******* B*******

Lerzan Hanım’ın pozitif enerjisi, samimiyeti ve profesyonel yaklaşımı sayesinde son derece güvenle alışverişimizi tamamladık. Süreç öncesinde ve sonrasındaki yakın takibi, yardımları, her an ulaşılabilir olması ve gerektiğinde inisiyatif alması ile bizi etkiledi. Kendisi yeni yatırımlarımızda da aklımıza gelen ilk isim...

Alper Yıldırım

Lerzan Hanım işinin ehli, detaylara hakim, gerek ev sahibi gerek kiraci açısından bakmasını çok iyi bilen, her iki tarafı da koruyan yaklaşımı, nezaketi ve reaktif yaklasimlariyla bizim gönlümüzü kazandı. Kendisi ile yollarımız kesişti ve sayesinde güzel ve istediğimiz bir daireyi kiralayabildik. Ailemiz adina kendisine çok teşekkür ediyorum, gönül rahatlığıyla güvenip kendisiyle çalışabilirsiniz.

Gizem Keskin

Lerzan hanımla iyi ki yollarımız kesişmiş diyorum. Hem güleryüzü hem özverili desteği ile istediğim evi çok kısa ve keyifli bir süreç ile kiraladım. Her aşamada destek oluşu, güvenilirliği ve ulaşılabilirliği için kendisine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.

Ömür Özcan

Profesyonel yaklaşımı, takipçiliği, özverisi ve sonsuz desteği sayesinde, evimizin satış sürecini sorunsuz ve hızlı bir şekilde tamamladık. Sevgili Lerzan Hanım gelecekte de birlikte çalışmak isteyeceğim bir hanımefendi. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Mehmet Ali Deneme

Lerzan hanım benim için neredeyse olmazı olurdu, ilk andan son ana kadar ihtiyaçlarımı dinleyerek son derece anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımı nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Başka şehirden geldiğim için tüm süreci benimle birlikte takip ederek birebir yardımcı olarak, hem bana hem aileme sıcakkanlı misafirperverlik göstererek İstanbul’da öğrenci oğluma konut almama vesile oldu.

Veysel Büyükbay

Çok ilgili ve çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim

Nejat Işık

Evimizin kiralanmasında tadilat dahil tüm aşamalardaki destek ve katkıları için, güleryüzlü güvenli ve özverili çabaları için çok teşekkür ediyorum çok kısa bir sürede güvenli bir aileyle bizi tanıştırıp evimizi kiraya vermemizi sağladı.

Elif Güzeltırpan

Dükkanımızın kiralanması sürecinde çalışma fırsatı bulduğumuz Lerzan Hanım’ın güleryüzü çözüm odaklı yaklaşımı ve dürüstülüğünü çok sevdik. Kendisi ile tanışmış ve çalışmış olmaktan çok memnunuz, uzun süreler birlikte çalışacağımıza inanıyoruz.

Zeynep Sağlam

Dürüst, samimi, dakik. Lerzan hanım ile çalışmak hayatımı çok kolaylaştırdı.

Eda Özkınacı

Hiç bu kadar pürüzsüz, sorunsuz bir süreç yaşamadık. Tüm işlemlerimiz kendisi gibi pozitif enerjiyle ilerledi. Deneyimli , enerjisiyle yüksek sinerji yaratan ve tümüyle güven veren harika bir emlak danışmanı. Tavsiye ederim. Çok teşekkür ediyoruz ailecek kendisine.

Pınar Kılıç

Tüm satış ve alış sürecimizi emlak konusundaki uzmanlığı ve pozitif yaklaşımı ile sorunsuz ve kısa sürede tamamladık. Güvenilir ve uzman danışmanımıza teşekkürler 🤗🌸🤗

Kapıcıoğlu İnşaat A.kom.şti.nazım Kapıcıoğlu Ve Ortakları

60 yılı aşkındır inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz firmamızın sahiplerinden biriyim. Gayrimenkul alma sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz. Gayrimenkul işlerinde memnuniyetle tavsiye ederiz. NAZIM KAPICIOĞLU

Esra Yalcin

Lerzan Hanıma öncelikle burdan çok teşekkür etmek istiyorum. Bu zor dönemde hiçbir konuda yardımını esirgemedi. Çok sıcak kanlı ve yardım sever davrandı. Sayesinde hiç tereddüt etmeden rahat yaşayabileceğim evime kavuştum. ♥️

Ceren Gören

Lerzan Hanıma ilgisinden ötürü çok teşekkür ederim. Hayalimdeki eve ulaşmamdaki emeği çok büyük. Ayrıca sektördeki bilgisi ve deneyimi sayesinde süreci çok hızlı bir biçimde hallettik bu sebepten de ayrıca teşekkür ederim.

Alper Daldal

Evimizi kiraya vermek için Lerzan Hanım'dan destek aldık. Güleryüzlü, pozitif ve dürüst yaklaşımı sayesinde çok rahat bir işbirliği yaptık. Evimizi çok iyi bir aileye, çok kısa zamanda kiraya verdik. Desteği için bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum.

Burcu Seçmeer

Lerzan Hanım'ın emlak piyasasındaki başarılarını sayfasından takip ediyor, methini de sıkça duyuyordum. İstanbul Beşiktaş'taki evimi kiraya vermeye karar verince kendisini aradım. Hem samimi, neşeli, enerjik hem de profesyonel ve ince eleyip sık dokuyan tavrıyla doğru adreste olduğumu anladım. Getirdiği kiracı adayları da gayet güvenilir, düzgün insanlardı. İki hafta gibi kısa bir sürede evimi iki üniversite öğrencisine kiraya verdik. Hem eve iyi bakacaklarından emin olduğum iki pırlanta gibi genç hem de iyi bir gelir elde etmiş oldum. Bundan böyle emlak işlerimde hiç tereddütsüz destek alacağım kişi Lerzan Hanım.

Elif Aydın

İki öğrenci olarak ev arayışındayken Lerzan Hanımla karşılaştık. İçimize sinen bir evi bulduk. Hiçbir konuda yardımını esirgemedi. Bu süreçte bize sağladığı güven ve sıcaklık için çok teşekkür ederiz.

Zafer Doğan

Değerli Lerzan Hanım, ofise girdiğimiz andan itibaren bizimle kurmuş olduğunuz samimiyetten kaynaklı size çok teşekkür ederiz. İlk andan itibaren göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sıcaklığınızdan kaynaklı her şey için tekrardan teşekkür ederiz.

Olcay Barış

Lerzan Hanım'ın içten, dürüst, güvenilir yaklaşımı ve detaylı yönlendirmeleri sayesinde ev kiralama yolculuğumuzu tamamladık. Bu süreçte hem ev sahibinin hem kiracının haklarını gözeterek, işini severek ve profesyonellikle yaptığına şahit olduk. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Devrim Aksoy

Tanıdığım işini wn iyi yapan danışman. Güleryüzlü. Çok ilgili. Hem kiracıyı hem evsahibini ikna eden , haklarını detaylı anlatan bilgili bir danışman.

Esra Kahraman

Acil ev bulma krizinde Lerzan Hanımla çalışmak benim şansım oldu. Her iki tarafın da istek ve ihtiyaçlarını hızla anlayıp, tam da olması gerektiği şekilde çözüme kavuşturma becerisi ilaç gibi geldi. Süreci bu kadar kolaylaştırdığı, etik ve yetkin biriyle çalışmanın yaşattığı güven duygusu, tüm işlemler bittikten sonra bile devam eden desteği, enerjisi ve nezaketi için çok teşekkür ederim.

Shukria Sidiq

I am so grateful to know Ms. Lerzan. She has been incredibly helpful with finding me an apartment in one of the best locations in Istanbul. If you are looking for a professional and more knowledgeable realtor, I would highly recommend her.

M******* Ö*******

Birçok kez ev kiraladım, son dönemde de ev ararken birçok emlakçıyla görüştüm. Ancak Lerzan Hanım gibi biriyle daha önce hiç tanışmamıştım. Kendisi mesleğini tamamen severek ve samimiyetiyle yapan, aileden biri olarak davranan ve en önemlisi kiralama sonrası iletişimi asla kesmeyen, ihtiyaç anında bir telefon uzağımda olduğunu bildiğim insandır. Böyle bir emlakçıdan hizmet aldığım ve tanıştığım için çok memnunum. Bizim gibi yeni evlilere olan yardımseverliği için de bir teşekkürü borç bilirim.

Ozan Atahan

Lerzan Hanim hem ev sahibi hem de kiracinin haklarini ayni titizlikle gozeterek, isini layigi ile yapan az sayida insandan biri. Kendisine tum cabalari ve iyi niyetinden oturu sukranlarimi sunuyor ve kariyerinin devaminda basarilar diliyorum.

Ahmet Olcay

Lerzan Hanim sayesinde aradigimiz eve kavustuk. Pozitif enerjisi, yapici yaklasimi, yardim ve yonlendirmeleri icin kendisine cok cok tesekkur ederiz.

Sinan Tunçay

Lerzan hanımın yönlendirmeleri ile yanlış fiyat politikamızdan dönerek hızlı bir satış gerçekleştirdik. Yardımlarından ve uzunca bir süredir satışta olan arsamızı kendisi işe el attıktan sonra kısa bir sürede satılmasından dolayı kendisine sonsuz teşekkürler. Başarılarının devamını dilerim.

Gülçin Akçin Balcı

Lerzan Hanım size bu sektör ile bildiğiniz tüm olumsuz düşünceleri değiştirebilecek mükemmel bir danışmandır. Son derece güler yüzlü, titiz, sürecin her anında sizinle olan profesyonel bir hanım efendidir. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Öznur Ataş

Lerzan Hanım, güleryüzü ve pozitif enerjisi ile çok kısa sürede aradığımız standartları sağlamada bizlere yardımcı oldu. İşini seven ve samimiyetle yapan birisi olması ve tüm destekleri sebebiyle kendisine çok çok teşekkür ediyoruz.

Nihal Bulut

Nezaket ve yakın ilgi ile karşılandım. Lerzan Hanım her konuda çok yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Kamuran Ecer

Güler yüzlü ve pozitif yaklaşımınız bizler için çok değerli olup, bu süreçte göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Erkan Uğurluer

Sevgili Lerzan Hanım, Paylaşımlarınız sayesinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem ile profesyonel çalışmanıza bir kere daha şahit oldum. Emeklerinize sağlık

Yüksel Kaya

Merhaba, Lerzan Hanımdan daha önce bir çok farklı kişi ve kurumdan hizmet aldık ama hiçbirinde Lerzan hanım kadar işini takip eden, talebimize nokta atışı cevap veren hiç olmadı, sizinle tanıştığımıza çok memnunum, bundan sonraki olacak taleplerimiz için başka bir kurum veya kişiye girmeye gerek görmüyorum. Sizin işi ortağı olmaktan çok memnunuz iyiki varsınız, sizin gibi insanlar bu mesleğinde kalitesini yükseltiyor. Kolaylıklar diliyorum

Deniz Hazar Türk

Kentplus sitesindeki evimizin kiralanması konusunda Lerzan Hanım'dan destek aldım. Eve uygun kiracıyı 1 gün gibi kısa bir süre bularak, hızlıca kira işlemlerini organize etti, evin bakım onarım tamiratları ile birebir ilgilendi. Ustaları organize etti, yapılan tamiratın kontrolüne kadar ilgilendi. Lerzan Hanım'a dedike ve özenli çalışması için çok teşekkür ederiz. Tam bir takım arkadaşı!

Keramettin Karagoz

Annemin konut satış sürecinde profesyonel yaklaşımı, samimi özverili şekilde kisa bir sürede konutun satılmasını sağlayan Lerzan hanıma en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz.Bundan sonraki emlak danışmanlık işlemlerinde buluşmak umuduyla saglikli güzel günler diliyoruz.

Ela Kavlak

Son derece dürüst, güvenilir ve işinin ehli, aynı zamanda samimi ve sizin iyiliğiniz için çalıştığını çok iyi hissettiren Lerzan Hanımın sayesinde aynı gün içinde evimizi satıp yeni evimizi alabildik. Son derece seri ve hızlı, ama profesyonelce işimizi halletti. Çok teşekkür ediyoruz.

Emre Kavlak

Güvenin ve saygının esas olduğu sistem içinde eşine az rastlanır mütevazilikte çalışan enerjisi hiç azalmayan Lerzan hanıma bizlere ayırdığı zamanı için çok teşekkür ederiz.

Pınar Turan

Lerzan Hanım ile tanışmamız 6 yıl öncesine dayanır. Mesleki donanımını sahip olduğu değerlerle birleştirerek son derece güvenilir, adil ve kaliteli bir hizmet sunar. Gözüm kapalı herkese öneririm, asla pişman olmazsınız.

B******* B*******

7 yıllık kiracım çıkınca, ne yaparım, nasıl yaparım diye düşünürken Lerzan Hanım, sağolsun, hızır gibi yetişti. Enerjisi ve güleryüzüyle daireme hızlı bir şekilde kiracı bulmakta kalmadı, kendi eviymiş gibi ustasıyla uğraştı, tadilatıyla ilgilendi, emek ve güven verdi. Çıtayı öyle bir yükseltti ki, bundan sonra kendisinden başka bir emlak danışmanıyla çalışmak çok zor.

Gülşah Çakmak

Lerzan hanımla şimdi oturduğum evim için görüşmüştük .çok prensipli işini çok çok iyi yapan iki tarafın da haklarını mantık çerçevesinde koruyan, çok ama çok titiz, onu tanıdığım için çok mutluyum ayrıca komşusu da oldum .emeğinize sağlık lerzan hanım ..sevgiler ..

Tolga Kirankaya

Lerzan Hanim her zaman guvenilir, guler yuzlu bir komsumuzdu, yurtdisina tasinirken evimizi de gozumuz arkada kalmadan kendisine emanet ettik, cok kisa surede kiraya verdi, duzgun ve durust kisiliginin yaninda cok caliskan ve isini en iyi sekilde yapan bir profesyoneldir, kendisine cok tesekkur ederiz.

Gülşah Toyran

Lerzan hanımla daha önce aynı sitede oturuyorduk, samimi, hep pozitif, güler yüzlü ve çevresine karşı verici bir insan olarak tanıdım ve sevdim. Daha sonra şehir dışına taşınınca oradaki evi kiraya vermeyi düşündüğümde kendisini aradım. Ve sonrasında emlak danışmanlığı konusunda da son derece başarılı ve güvenilir biri olduğunu gördüm. İhtiyacım olduğunda gönül rahatlığı ile arıyorum ve ne problem varsa, benim yerime çözüyor. Çok teşekkür ediyorum, kendisini tanıdığım için çok mutluyum hem iyi bir arkadaş edindim hem de çok güvendiğim bir emlak

Nilhan Antitoros

Lerzan hanım ile Şubat ayında gerçekten son derece karmaşık, çok murisli ve çok taraflı bir intkal ve satış işleminde birlikte çalıştık. Son derece profesyonel ve sonuca odaklı yaklaşımı ile tüm işlemleri gerçekleştirip alıcı ve satıcı cephesinde %100 memnuniyet yaratmıştır. Empatik ve özverili çalışmasına hayran kaldım. Her zaman birlikte çalışmak isteyeceğim ve tek tercih olarak bakacağım bir danışman. Misafeperverliğin ve profesyonelliği için kendisine sonsuz teşekkür ederim.

Sema Koç

O kadar gönülden o kadar samimi ve içten ki evlilik aşamasında ki hazırlık aşamasında bize o kadar yardımcı oldu ki tutabileceğim en güzel evi sayesinde tutmuş oldum hiç bir zaman iletişimi koparmayıp bize her türlü desteği verdi ev sahibimiz ile aramızda ki bağı kurmamızda ve çok güzel bir ev sahibine denk gelemizi sağladığı için çok çok teşekkür ederiz. Eşim ve Lerzan hanıma başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla. Sema & Samed

Hakan Büyükcivelek

Batı Ataşehir My Prestige de bulunan işyerimi paylaşımcı yapısı, geniş çevresi ve fedakar çalışması ile çok kısa sürede ve çok değerli bir kiracı ile bir araya getiren Lerzan hanıma çok teşekkür ederim.

Berk Sayan

Lerzan Hanım, kibar, ilgili, güvenilir, işini layıkıyla yapan dört dörtlük bir emlakçı. Kendisiyle bir daire kiralamak üzere yollarımız kesişti ve çok detaycı, kılı kırk yaran, hatta yer yer yıldırırcasına sorular soran tarafımıza anlayışla yaklaştı ve elinden gelen tüm yardımı yaptı. Hizmet sektöründe işini bu denli özenle yapan insanların sayısı bir hayli az. Kendisine çok teşekkür ediyoruz her şey için, eğer Lerzan Hanımdan yardım alıyorsanız bilin ki sizin için en iyisini yapmak için elinden geleni yapacaktır.

Sinem Çiftçi

Evimi kiraya vermek için olduğu kadar arkadaş olmak içinde en doğru isimmişsiniz. En çok da bir kiracı adayını belirlediğimde tüm diğerleri içinde endişelenmeniz, insancıl yaklaşımınız, işinize gösterdiğiniz özen ay durun yahu saymakla bitmiyor beni etkileyen özellikleriniz . Çok teşekkür ederim her şey için

Bora Kılıç

Lerzan Hanım yoğun temposunda bile yardımseverliği ve güleryüzünden taviz vermeyen bir insan. Samimiyeti ve sıcaklığı eşime ve bana çok iyi geldi, bu süreçlerde yaşadığımız diğer olumsuz deneyimlerden sonra özellikle. İlgilendiğimiz ev tutulmuş olsa da Lerzan Hanım ile tekrar çalışma şansı bulacağımızı umuyoruz. Kendisi örnek bir emlak danışmanı.

Sanem Arslan

Merhabalar. Öncelikle gerçekten Lerzan hanım gibi değerli, güler yüzlü, güvenilir, işini severek yapan bir insanı kazanmaktan dolayı inanılmaz mutluyuz. Bize her anlamda çok yardımcı oldu ve aciliyetimizi göz önünde bulundurarak bize inanılmaz kolaylık sağladı. Çok tatlı, naif bir ev sahibi de kazanmamıza vesile oldu. Kendisine gönülden teşekkür ediyorum. Emlak sektöründeki engin deneyimleri ve hakkaniyetli yaklaşımıyla daha bir çok başarıya imza atacağından kuşkusuzki hiç şüphem yoktur. Kendisini çok sevdik. Sevgi ve saygılarımızla..

H******* S*******

Olağan üstü bir iş çıkardınız. Evimi en kısa sürede en uygun insanı bularak kiraya verdimiz. Müşteri memnuniyeti muhteşem. Herşey için teşekkür ederim.

Serhat Tuğrul

Lerzan hanım Tanıfığım rn dürüst ve işini iyi yapan ve satış öncesi ve satış sonrası takip kunysunda tam bir profesyönel beyannamemi bile benim yerime vermiş bu beniçok memnun etti teşekkür ederim başarılar

Kübra Albayrak

Sevgili ve değerli Lerzan Hanım... işinizi zevkle emek vererek yaptığınız için çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanışımız... iyiki yollarımız kesişmiş.. herşey için sonsuz teşekkürler, Siz, çevremize önerebilecemiz dürüst dobra ve saygıdeğer bir emlak danışmanısınız. Sizi çok sevdik❤️Sevgilerle...

Saliha Sucu

Lerzan hanımla tanıştığımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz .kendisi güler yüzlü samimi içten davranışıyla kendinizi bir emlakçının yanında değil size nasıl yardım edebilirim diye koşuşturan yakın bir dostunuzmuş gibi hissediyorsunuz.ve ben bunu istediğim evi tutamamış biri olarak yazıyorsam bu söylenenleri her kelimesiyle hakediyorsunuz demektir.Bir ev sahibi ve kiracı olarak tekrar görüşeceğimize eminim

Gözde Karataşlı

Lerzan Hanım işini seven, gayet profesyonel çalışan biri. Sektör deneyimi sayesinde işimiz çabuk ve problemsiz tamamlandı . Kendisiyle kesinlikle tekrar çalışmak isteriz

Çağla Acar

Lerzan hanım sizi tanımaktan güleryüzlü ve samimi tavrınızdan dolayı çok memnunum. Güvenilir ve yardımsever tavırlarınızdan ötürü sonsuz teşekkürlerimi sunar sizi emlak danışmanı ve yaptığı işe saygısı olan biri olarak tebrik ediyorum. Saygılar sevgiler

Adnan Saraylı

Ev kiralarken mülk sahibi ile kiracıya pazarlık yapma imkanı verilmeli, genelde emlakçılar mülk sahibi tarafındanmış gibi davranıyorlar. Remax'ta böyle bir intibağ görmedim.Bunun için çok teşekkür ederim. Lerzan hanım tam bir profesyonel onu takdir ediyorum.

Sinan Ö

Güleryüzlü, iyiniyetli, dürüst ve samimi çalışması için teşekkür ederim!

Burhan

Guler yuzlu, samimi ve her konuda yardima acik olusunuz ile kiralama surecini kolaylikla bitirmemizi sagladiginiz icin cok tesekkurler.

Fikriye Özkan

Hizmet işi zor ve meşakkatli bir iştir.Kurumsal firmalarla çalışmak müşteriler için her zaman avantajdır.Kurumsal firmalarında LERZAN KARAGENÇ gibi danışmanlarla çalışması avantajdır.Lerzan hanım doğru bilgi, güvenilir, çözüm odaklı çalışması ile yüksek performansıyla müşteri tarafımızdan takdir ve övgülerimizi hak etmiştir.Yıllardır emlak danışmanlığımızı yapmaktadır.Bizlerle arasında dostluk bağı kurmuştur.Bizde samimiyetine, iyi niyetine, başarısına güvendik ve sonuç aldık.Çok kısa zamanda evimizi kiraya verdik.Başarılarının devamını dilerim.

Burak Ocak

İletişime geçtiğim andan itibaren ilgisi ve samimiyetiyle, ev sahibi ve kiracı arasındaki ortamı çok güzel hazırlayan, bu süreçte sürekli desteğini sürdüren nadide insanlardan. Bana yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edilmeye değer, başarılar diliyorum.

Güray

Kiraladığım ev ile ilgili her aşamada yanımızda olduğunuz için teşekkürler. Deneyimli tavrınız güven vericiydi. Rahatça çalışma fırsatı buldum. Emlak danışmanı olarak gerçekten her konuda danışabileceğimi biliyorum. Selamlar

H. Calik

She is a very helpful and kind woman. I like her personality so much. Her support is not only when I lent the apartment. She is always trying to help us as much as she can. She said that I can call her anytime when I need help. I have a baby, so she really thinks about our comfortable. I really appreciate it. I recommend Ms.Lerzan if you are thinking to lent the apartment.

Ümit Erol

Lerzancım zaten kişiliğini biliyordum şimdi de profesyonel yönünü tanımaktan çok mutlu oldum. Çok kısa sürede ve mükemmel servis verdiğin, güler yüzün, pozitif tutumun için seni tebrik eder ve başarılarının artarak devam etmesini dilerim. Her emlak işimde arayacağım tek kişi sensin bundan sonra. Sevgiler

Şule Turkay

Lerzan hanım ile 3 yıldır çalışma fırsatı buldum.Bu sektörde rastlanmasi zor dürüst, profesyonel ve güvenilir biri .portfoylerimi ya da müşterilerimi bir telefon ile yonlendirme ve kendisi ile calisabilme fırsatına sahip olduğum için çok mutluyum. Daha uzun yıllar başarılarının katlanarak artmasını temenni ederim.

Oğuz

Lerzan hanım ev bulmam, eve yerleşmemdeki süreçte ve ev sahibi ile iletişimimde çok büyük destekler verdi. Kendisine öncelikle çok teşekkür eder, yeni portföyüne de kesinlikle tavsiye ederim.

Ergani Zengin

Sn. Lerzan Karagenç'i evimin alınması döneminde tanıdım.Kendisi bu süreçte açık sözlülüğü ve bize sunacağı bir ev değil de yaşayacağımız bir yuva yaklaşımıyla inanılmaz yardımcı oldu.Uzun bir zaman diliminde hem alıcı olarak bizi ; hem de satıcının haklarını eşit derecede koruyarak bizleri çok mutlu etti.Ayrıca kişiliği, samimiyeti, insani özellikleri ise iş değil de duygu yüklemesi ve kendini adaması bizi kendisine hayran bıraktı.( insan analizi müthişti) Dostluğumuzun baki olması dileğiyle, kendisine başarılar diliyoruz..

Funda Çalık

Lerzan Hn sayesinde dairemizi istediğimiz şartlarda zahmetsizce ve çok hızlı bir şekilde. kiraladık . Kendisine çok teşekkür editörüz .

Hakkı Kızılırmak

Lerzan Hanım danışmanlığı ile son derece hızlı şekilde evimiz tuttuk. Kiralayan ve kiracı arasındanki bağlantıyı çok doğru yönettiğini söyleyebilirim. Ayrıca son derece mesleğinde yetkin olduğu için aklımızda hiç bir soru işareti kalmadan ve sürprizle karşılaşmadan, güven duygusunu hiç kaybetmeden işlemlerimizi hallettik. Çok teşekkürler...

Yasemin Çuhadar

Lerzan Hanımla çok önceden komşuluk ilişkimiz ile başladı tanışıklığımız. Sonrasında da kiralama işlemlerimizde yardımcı oldu sistemli işini başarıyla yapan arkadaşımız. Başarılarının devamını diliyorum.

Selim Bellene

Lerzan Hn ile tanışmamız Varyap Meridyen'deki dairemi kiralama sırasında oldu.Kurumsal firmada çalışan italyan kiracımızla kontramız sırasında çok titiz davrandığının gözlemledim.Daha sonra bir dairemizi de kısa süre içirisinde sattı.Güleryüzlü tavrı samimiyeti ve sıcaklıığı yanında ev şeklindeki kekleride bizi kendisine hayran bıraktı.Teşekkürler

Taci Akoğlu

Lerzan Hanım, ilk telefon görüşmemizden itibaren karşımıza çıkan en ilgili ve samimi danışmandı.Sabırlı ve anlayışlı bir tutum sergileyerek profesyonel ve dost canlısı olduğunu bize gösterdi.Umarım nice evlerde yine bizim danışmanımız olur.Desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürler.

Şğkrü Şurer

Lerzan Hanım, ev tutma sürecinde bize pozitif yaklaşımı sergileyen danışman olarak, sadece ev tutma sürecimizde değil daha sonraki aşamalar içinde bize güven verdi.Sosyal hayattada tanıdığımıza ve sohbet ettiğimize sevindiğimiz bir insan olmasına sevindirdi.Bütün emekleri ve güleryzlü tatlı yaklaşımı için teşekkürler işlerinde başarılar dilerim.

İlyas Demirtaş

Son 1 ay içerisinde Remax ofisi ile ilgili kiralama işlemlerimde Lerzan Hanım'ın ilgi, alaka ve tecrübesi sayesinde en kısa, en başarılı kontratım diyebilirim.İlgi ve alakanıza, kiracı ve kiralayan arasındaki hassasiyet ve yardım çabalarınıza teşekkür eder, saygılarımı sunarım.Başarılar.

Füsun Bayer

Evet bir kiralamada daha Lerzan Hn ile beraberiz.Yine Hızlı bir şekilde bize çözüm sunmasından, güvenirliği ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.Füsun Bayer

Erhan Karatay

Yaklaşık 1 yıl içerisinde birlikte birçok işlem yaptığımız ve her işlemden sonra hayranlığımın daha da artmasına, yaptığımız işin gerçekten ne olduğunu anlamamda ve bana örnek olarak hedef koymamda yardıma olduğun işin güleryüzün, çözüm odaklılığın ve sevgi dolu kalbin için. Çok teşekkürler Lerzan Karagenç

Can Yiğit

Lerzan Hanım ile çalışmaktan gerçekten çok memnun kaldık. İki evimizide inanılmaz kısa zamanda da kiralayıp bize muazzamda bir daire buldu. Herşeyi 1 hafta içinde halletti. Allah kendisinden razı olsun.

Ömer Toker

Danışmanlarınızdan lerzan Hanım ile beraber bir işlem yapmanın keyfini yaşadık.Kendisi benim bir portföyümü başarıyla müşterisine pazarlayarak işlemi sonuçlandırdı.Güleryüzlü yaklaşımı ve profesyonelliği, işbirliğimizin pürüzsüz yürümesinde çok etkili oldu.Kendisine teşekkürümü borç bilirim.Saygılarımla. Ömer Toker

Yasemin Unlu

İstanbul'daki evimin kiraya verilme surecinde kendisinin cok yardimlarini gordum. Ozellikle kiralik arama aylarinin en kotu donemine rast gelmis olsa bile en kisa surede evimin kiralanmasini saglamistir. Acik, pozitif enerjili ve net konusan bir insan olarak kendisi bende yuksek guven duygusu yaratmistir. Cok tesekkur ediyorum.Sevgiler

Fusun Bayer

Lerzan Hanım artık ailemizin emlak danışmanı oldu. Güvenirliği, samimiyeti, doğru yaklaşımları ile kendisini tüm dostlarımıza rahatlıkla tavsiye etmekteyiz. Herşey için çok teşekkür ederiz.

Özge Viadzernikau

Lerzan Hanım’ın pozitif enerjisi, samimiyeti ve profesyonel yaklaşımı sayesinde ev bulma sürecimiz son derece keyifle geçti. Ayrıca süreç sonrasındaki yardımları ve kişiliği de sadece bir danışman değil bizlere bir komşu dost kazandırmış oldu. Her şey için teşekkürler.

Ufuk Hürler

ihtiyacım olan daireyi bulma konusunda başından sonuna kadar çok yardımcı oldu.Müşteri ilişkileri çokyüksek çok sıcakkanlı ve çalışkan bir insan.Yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

Emine Arzu

Çok memnun kaldık. Dürüst bir insan olarak kendilerine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerimizde hep görüşmek umuduyla Lerzan Hanıma, insanlığına, bilgisine, çok çok teşekkür ederiz.Tekrar ayrı projelerde çalışmak dileğiyle.

Emine Arzu

Çok memnun kaldık.Sözünün eri dürüst bir insan olarak kendilerine çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki işlerimizde hep görüşmek umuduyla.Lerzan Hanıma insanlığına, bilgisine, çok çok teşekkür ederiz. Tekrar ayrı projelerde çalışmak dileğiyle

Güven Karataşlı

Lerzan Hanıma tavsiye üzerine ulaştım. Kendisi çok profesyonelce kiralama sürecini yönetip iyi bir profilde bir kiracı yerleştirdi. Hizmetinden çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.Portföyü aldıktan sonraki raporlaması ise takdiri şayandı.

Seçil Hanım

Hızlı başarılı ve güleryüzlü çözümünüz için teşekkür ederiz.

Emre Diri

Lerzan Hanımdan çok memnun oldum. İşyerime gelip kontratı imzalattı. Evin eksikleriyle çok ilgilendi. Çok memnun oldum.

Dündar Parlar

Sizin işinizi belki de sizden bile daha fazla benimseyecek, odaklanacak, size en uygun zamanda ve koşullarla sonuçlandıracak gerçek bir emlak danışmanı ile çalışmak istiyorsanız Lerzan Karagenç çok doğru bir isim. Çok teşekkürler...

Nuran Özüt

Sevgili Lerzan Karagenç, sizin görüşünüz bakış açınız, ve insan tanıma kabiliyetinize hayran olduk. Harika insanlarla tanışmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Efecan Hekim

Güzel enerjisiyle, tecrübesi ve bilgisiyle sektöründe çok ender ve iyi ki rastladığımız şahane insan. Tatilinde, akşamında, gecesinde bizimle ilgilendiği için minnettarız. İşini böyle severek yapan insanların hep var olması dileğiyle...

Yaprak Y.y.

Lerzan Hanım sadece profesyonelliği ve iyi mesleki bilgisi ile değil, içten ve candan kişiliği ile insana güven veriyor. Tüm işlerini titizlikle takip eden, her detayla ilgilenen, müşterisini rahatlatan mükemmel bir iş yapış tarzı var.

Özden Pehlivanoğlu

Lerzan hanım ile tanışmamıza vesile bir arkadaşımın memnuniyeti idi. İyi ki kendisini aramışım. Lerzan hanımın güvenilir, güleryüzlü, pozitif, titiz çalışan bir kişi olma özellikleri bu sektörde çok samimi çalışan insanların da olabileceğini görmemizi sağladı. Bu iş kolunda devam ettiği sürece bu konuda destek almayı isteyeceğim ilk kişi olacak.Teşek

Nazlı Öztürk

Tüm işlerimde ve insanlarla olan temasımda, en önem verdiğim konu güven duymaktır. Lerzan hanım, ev bulma sürecinde ki titiz çalışması ve tabikii güler yüzü, samimiyeti ile adım, adım her detayı paylaşarak, güven vererek işlemimizi sonuçlandırdı. Kendisine iş hayatında başarılar diliyor, gayrimenkul işlerimiz de tekrar çalışmayı istiyoruz.

Füsun Bayar

Lerzan hanımla ilk evimizi alırken tanıştık. Sektör bilgisi, güvenlirliliği iletişimi ile bizi kendisine bağladı. Artık ailemizin emlak danışmanı oldu. Tüm kiralama işlemlerimizi artık beraber yürütüyoruz. Böyle karışık bir sektörde Lerzan hn ile tanıştığımuz için çok mutluyuz. Sadece ben değil artık tüm tanıdıklarımıza kendisini tavsiye ediyorum.

Bunyamin Demir

Lerzan Hanım'ın inanılmaz pozitif bir enerjisi var. Kendisi hem kiralama hem de taşınma aşamasında bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkürler

Elif Ertem

Pozitif ve dinamik enerjisi ile her zaman her konuyla yakından ilgilenen ve yardımını esirgemeyen şahane bir insansınız. Sizinle tanışmak, çalışmak ve Ataşehir'i sevmek bizim için bir şanstı. Teşekkürler.

Sevinç Aban Uluer

Enerji ile samimiyeti ile olağan üstü güzel ve hızlı işlemlerimizi tamamladık. Çok teşekkürler.

Canan Hancı Kopuz

RE/MAX ile ilk defa bir araya geldik. Lerzan hanımla birlikte çalıştık. Kendisi ilgili ve çok saygılı, aramızda emlakçı ilişkisi olduğunu unutturacak kadar sıcak ve bizden biri. Anahtarımı aldığı günden beri kendisine bir şey sormaya gerek kalmadan evim ile yaptığı bütün çalışmalar an ve an benimle paylaştı. Yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum.

Tuncay Çam

Lerzan Hanım, güler yüzlü ve çok sıcak bir insan. Onu bu vesile ile tanımak bizim için büyük bir şans olarak düşünüyoruz. Sayesinde ailemiz güzel ve huzurlu bir ortamda yaşamaya devam edecek diye düşüyoruz. Artık ailemizin bir ablası oldu. İyi ki varsınız.

Ayça Özer Demirli

Sevgili Lerzan Karagenç, güvenli ve anlayışlı tavrınız, her soruya verdiğiniz cevap, insanları uzaktan tahlil yeteneğiniz bulunmaz özellikler. Size nasıl teşekkür etsek az. Kısa zamanda bizleri anlaşabileceğimiz insanlarla buluşturmuş olmanızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Yolunuz hep açık olsun ve bizlerle olsun.

Yeliz Bilgin

Çok uzun zamandır ev almak istiyorduk, Bir arkadaşım vasıtası ile Lerzan Hanımla tanıştık. Emlak danışmanlarına karşı bir önyargım vardı. Lerzan Hn.ın, güleryüzü, ilgi alakası, ne istedğimizi çok iyi analizi ve tavsiyeleri sayesinde uzun zamandır istediğimiz eve sahip olduk. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

Gamze Erdoğan

Sayın Karagenç, bu camiada işveren ve müşteri olarak bulunan tüm insanlara gözü kapalı tavsiye edilecek, iş ahlakı, prensip ve müşteri haklarının gözetilmesi adına tüm özellikleri dolduran bir hanımefendi. Kendisiyle çalışmaktan onur duydum. Bu gözlemlerim sayesinde bulduğum kiracım tarafından da aynı bir formda tasdik edilmiştir.

Vagıf Hüseyinov

Lerzan Hanım, işlerini profesyonel şekilde yerine getirmektedir. Hem biz kiracı olarak hem de kiraya veren kişi yönünden çok memnun kaldık. Lerzan Hanıma bize gösterdiği destek, güleryüzlülüğü ve enerjisinden dolayı teşekkür ederiz.

M.sıraç Aslan

Kişiliği, enerjisi, titizliği, takipçiliği, kiracı ve kiralayanın menfaatlerini gözeten mükemmel insan Lerzan Hanım. Böyle bir elemanınızın olasından dolayı çok şanslısınız ve kutluyorum sizleri.

Bahadır Aydın

eviminden kiracı cıkma ve kiracı bulunma surecinde cok ilgili ve cozum odaklıydı. ayrıca gercekten cok özverili. mesai saati kavramı olmadan ilgileniyor. kendisine tesekkur ediyor basarılarının devamını diliyorum

Banu Eren

Ciddi güven sorunu olan bir sektörde, bu kadar dürüst ve açık sözlü bir emlak danışmanı bulmak bizim için şans oldu.Çalışkanlığı, güleryüzü, hızı, iyi niyeti ve sektör bilgisi onu diğer emlak danışmanlarının önüne geçiriyor .Kendisine yönlerdirdiğim bütün dostlarım da aldıkları hizmetten çok memnun kaldılar teşekkür ediyoruz .

Kerim Pelister

Lerzan Hn Tanidigim en iyi gayrimenkul uzmani. Istenileni hemen anlayip hemen cozum uretiyor. Mukemmel bir danisman.

Meltem Tavşanlı

Lerzan hanıma çöl teşekkür ederim, güler yüzü ve pozitif yaklaşımı ile kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu.

Büşra Aydın

Evimin kiralanması sürecinde Lerzan Hanım çok ilgiliydi. Hem kiracının hem de benim haklarımı savundu. En ince detayına kadar her şeyi düşünen bir emlakçı. İş hayatında başarılarının devamını diliyorum.

Arslan Kocatepe

Güleryüzlü, işini aşkla yapan, müşteriye değer veren, iki tarafında haklarını koruyan nadide bir emlak danışmanıyla karşılaştık.Kendisini bu süreçte tanıdığım için çok mutlu oldum.Sevgilerle

Tolga Ergin

Sevgili Lerzan Hanım'a çok teşekkür ederim. İlgisi, sıcaklığı ve gerçek profesyonel yaklaşımı için çok çok teşekkürler. Çok kısa sürede dairemin kiralanması için yaptığı tüm hizmetler için tekrar teşekkürler.

Semiha Kurt

Benim ve kızımın evini kiraya verirken göstermiş olduğu ilgi güleryüz ve kiracı adayları ile ilgili titizliği bizleri çok memnun etti kendisine çok teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz

Emre Şanlı

Güler yüzlü ve bilgisi doğrultusunda gayrimenkul danısmanları arasındaki farklılığını güven ile karşısındakine gerçekten hissettribilen bir kişiliğe sahip olması ve aynı zamanda kendisini iyiki tanımışım diyeceğim bir kişi olarak gerçekten memnuniyetimi belirtmek isterim.

Aslıhan Demiral

Lerzan'ı tanımış olmak büyük keyif. Üstüne aldığı her işi mükemmeliyetçiliğiyle sonuna dek götürür, hızlıdır, sorun çözücü ve takipçidir. Ben doğrusu emlak konusunda ona sadece 1 kez söylerim ve Lerzan en kısa sürede üstelik titizlikle yoluna koyar işleri. Her şey için teşekkürler Lerzancım.

Ebru Esen

Güler yüz iyi niyet ve samimiyet. İşte Lerzan için söylenebilecek kelimelerin yalnızca bir kaçı.. Çevresine yaydığı motivasyon enerjisi ve yaptığı işlerde sonuna kadar başarı.. Tereddütsüz dostluk örneği, her daim ev işlerimiz sana emanet güzel kalp güzel insan...

Perihan Bülbül

Müşteri temsilci Lerzan Karagenç, hep çok çalışkan, enerjik, pozitif tam bir müşteri memnuniyetini hakkıyla hak eden müthiş bir insan. Tüm emlak işlerinde her zaman tercihim olacaktır. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık.

Murat Atar

Pozitif enerjisi, güvenirliği, içtenliği ile bizi kendine hayran bırakan bir danışman. Yaptığı işi sonuna kadar sahiplenmesi, işine ve müşterilerine saygı göstermesi, para kazanmanın ötesinde işine duyduğu sevgi bizi çok etkiledi. Kendisine hersey icin çok teşekkür ederiz.

Ünzile

Lerzan hanımın güler yüzlülüğü, arkadaşlığı, candanlığı ve müşteri ilişkileri çok kuvvetli. Evimi çok iyi bir profile kiraladığı için çok teşekkür ediyorum. Başarıların daim olsun lerzancığım. Bundan sonra mülklerim gözüm kapalı lerzana emanet

Simay Kucuk Tuna

Lerzancigim benim cocukluk arkadasim, tatli iyi kalpli yaptigi her isin ustesinden profesyonelce gelen, harika dost. Emlak islerimiz ona teslim artik.. Yüzümüz güldü... İcimiz rahat... Basarilar.. Sevgiler canim benim..

Meltem Sözmen

Lerzancım hızlı bir şekilde, güvenilir bir kiracı bulmamızı sağladı. Sosyal kişiliğinin, sempatikliğinin ve işini severek yapmasının bunda katkısı büyük. Bize kısa sürede yardımcı olduğu için çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle emlak işlerimiz Lerzan'a emanet. Sevgilerimle...

İlhan Cumbul

Gerek Stargate alımında gerekse My Town'daki dairemizin kiralamasında frklı lokasyonlar olmasına rağmen geniş portföyü ve yetişilmesi mümkün olmayan enerjisiyle çok kısa sürede sonuç almamızdaki katkılarından dolayı Lerzan Hanım'a çok teşekkür ediyoruz. Ailecek Lerzan Hanım'ı çok seviyoruz.

Alev Sıcakyüz

Tüm istediğimiz özelliklerde kiracıyı en etkin ve verimli bir şekilde çalışarak gerçekleştirmişlerdir. Çok memnun kaldığımız bir çalışma sağlanmıştır. Teşekkür ederiz.

Şebnem Yorgun

Lerzan hanım ilgi, alaka ve yüksek enerjisiyle işimizin çok çabuk çözümlenmesini sağladı. Kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Tayfun Bayar

LERZAN HANIM I ÖNCELİKLE TATLI DİLİNDEN VE POZİTİF ENERJİSİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM. KENDİSİYLE YILLARDIR ÇALIŞIYORUZ EVİMİZİ ALDIRDI ANNEMİZİN EVİNİ ALDIRDI KİRAYA VERDİĞİMİZ MÜLKLERİMİZİ DEĞERLENDİRDİ... TEREYAĞINDAN KIL ÇEKER GİBİ SİSTEMLİ BİR BİÇİMDE BİTİRİR İŞLERİ... TEŞEKKÜRLER... BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM...

Lütfi Kutluay

İstanbul da ki evimizi satmak veya kiralamak konusunda Lerzan hanımla yola çıktık. Lerzan hanım kısa zamanda satılık ve kiralık alternatifleri hazırladı ve mülkün kiralanmasını sağladı. cana yakın tavrı bizi çok mutlu etti. teşekkürler

Sercan Uzun

Güler yüzü ve içtenliğinle ev arama, bulup yerleşme sonrasında da ilgili ve cok alakalı oldugu icin kendisine cok tesekkur ediyorum.Emlak ile ilgili bir istek veya ihtiyaçta tekrardan kendisine başvuracağım.

Alper Vargel

Ev alımı gibi stresli bir süreci Lerzan Hanım sayesinde sorunsuzca ve rahatça atlattık. Kendisi hem satıcı hem alıcı için bütün işleri hızlandırdı ve kolaylıştırdı. Lerzan Hanım aracılığıyla ev aldığığım ve onu tanıdığım için çok mutluyum.

Derya Öztok

Lerzan Hanım'ın daire kiralama sürecinde ve sonrasında göstermiş olduğu ilgi, özen ve hassas yaklaşımı için kendisine çok teşekkür ederim. Daha sonraki ihtiyaçlarımızda da Lerzan hanımla çalışmaktan zevk duyacağız.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.