10.05.1969 Zonguldak doğumluyum. Evli ve 2 çocuk annesiyim. 1989-1993 Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Fakültesi Hindoloji mezunuyum. 4 yıl Tekstil sektöründe mağaza işletmecisi olarak çalıştım. Kısa bir süre B.E.S. uzmanı olarak çalıştıktan sonra tekrar tekstil işine devam ettim. Yakın çevremin de desteğiyle bu sektörde RE/MAX Lot ile çalışmaya karar verdim. Şu anda RE/MAX bünyesinde gayrimenkul sektöründe müşteri memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermeye başladım.

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2015

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır.
Burçak Tanrıkulu portföyünde 7 Gayrimenkul mevcut.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahmet Hızır Dinçer

Son derece güvenilir işinizi sahiplenir ve sonuç alana kadar gereken ilgiyi göstererek tüm süreci yakından takip eder. Zorluklar karşısında proaktif çözüm önerileri sunarak fayda sağlar. Kafanızdaki tüm soru işaretlerini kurduğu güven ilişkisi ile giderir. Her şey için teşekkür ederiz Burçak Hanım.

Kasım Cangül

İlgisi ve sabrına çok teşekkür ediyorum her türlü ayrıntı ile fazlasıyla yardımcı olup güvenli ve huzurlu bir şekilde ev almamıza yardımcı olduğu için çok çok teşekkür ederim

Ertan Öztürk

RE/MAX Lot'tan Gayri Menkul Danışmanı Burçak Tanrıkulu Hanımefendi sayesinde 2021 yılı Ağustos'ta ev sahibi olduk. Burçak Hanım evin alım-satımı başta olmak üzere bize bir çok konuda da yardımcı oldu. Özellikle bizi şu an ki evimizi satın almamız konusunda yüreklendirdi ve iyi ki de öyle yapmış diyoruz. Kendisine çok dua ediyoruz. Bir parantezde RE/MAX Lot için açmak lazım. Çoğumuz arada emlakçı komisyonu ödemek istemiyoruz ama RE/MAX Lot gibi bir firma ile çalışınca emin olun verdiğiniz komisyona değiyor. Çünkü alıcı ve satıcı arasında güven veren bir firmanın bulunması tapuyu veya paranızı elinize alana kadar ki süreçte güven vererek kafa rahatlığı sağlıyor. Bizim için RE/MAX Lot ile çalışmak milyon TL'lik alışverişin nispeten daha stressiz olmasını sağladı. Biz kez daha hem RE/MAX Lot'a ve Burçak hanıma alım-satım sürecinde bize sağladığı güven ve imkanlar için çok teşekkür ediyoruz.

Ahu Egemen Uludağ

Burçak Hanım'a çok Teşekkür ederiz. Ev alma sürecinde bize her konuda açık net bilgi verdi ve sorunsuz bir şekilde evimizi aldık. Teşekkürler Burçak Hanım

Muhammed Attila Sevim

Burçak Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve alakası için Teşekkür Ederiz

Hamit Seveti

Burçak Hanımın çözümcü, başarılı ve güler yüzlü yaklaşımından memnun kaldık çok Teşekkür Ederiz.

Taner Durmuş

Burçak Hanımdan çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Muzaffer Özcan

Çok memnun kaldık ilgisi ve emekleri için Teşekkür Ederiz.

Zeynel Abidin Türkmen

Burçak hanımdan çok memnun kaldık kendisine teşekkür ederiz.

Onur Erkmen

Burçak Hanım'dan aldığımız hizmetten son derece memnun kaldım, Çok teşekkürler.

Cem Somer Atabekoglu

Burçak Hanım, gerek Profesyonelliği, gerek bilgi birikimi ile son derece yardımcı oldu. Her şey için Teşekkür ederiz.

Melih Topçuoğlu

Burçak Hanımın İlgisi ve alakası için Çok Teşekkür Ederim çok memnun kaldım

Eser Erezel

Burçak Hanım'a yardımları için çok teşekkürler. Süreç boyunca her konuda sorunlarımızı giderdi.

Burak Ergin

çok teşekkür ederiz.

Gürbüz Deniz

Burçak hanımdan çok memnun kaldık. Duruşu, doğru yönlendirmeleri, uzlaştırıcı tavrı ve işine olan hakimiyeti için çok teşekkür ediyoruz

Derya Balıkçıoğlu

Her şey çok iyiydi işini iyi bilen bir insan güvenilir ve dürüst kurumunuz için bir değer Teşekkür Ederiz.

Ertuğrul Aksekili

BURÇAK Hanım'a her şey için çok Teşekkür ederim. Her konuda bize yardımcı oldu. Çok profesyonel bir danışman Teşekkür Ederiz.

Gürbüz Deniz

Burçak Hanım sürecin en başından beri çok iyi hizmet ve destek sağladı. Son derece güler yüzlü bir şekilde yardımcı oldu. Teşekkür ederiz Burçak Hanım.

İbrahim Samur

Çok memnun kaldım, Gayet düzgün bir şekilde gerçekleşti işlem. Teşekkürler Burçak Hanım.

Alper Yücel

Verdiği hizmetten memnun kaldık. İlgisi adına Teşekkür Ederiz Burçak Hanım.

Fatih Alan

Çok hızlı bir şekilde ilerledi bütün işlerimiz. İşine hakimiyetiyle hiçbir noktada sıkıntı yaşamadık. Her şey çok iyiydi. Çok memnun kaldık Teşekkürler Burçak Hanım.

Elif Şanlı

Burçak Hanım ile bu süreçte kurduğumuz iletişim oldukça iyiydi. İşini son derece düzgün ve eksiksiz yapmıştır. Kendisine Teşekkür ediyorum.

Oya Pınar Oğlu

Burçak hanım son derece sıcak ve samimi, bir o kadarda Profesyonel bir kişi. Çözüm odaklı çalışmalarının bundan sonra da devam etmesi dileğiyle Çok Teşekkür ediyorum

Aysun Oral

Her şey çok güzel ilerledi. Aldığımız hizmetten ve İlgiden memnun kaldık. Teşekkür ederiz Burçak Hanım.

İlhan Altan

Her türlü süreci Profesyonelce yönetti, çok memnun kaldık. Teşekkürler Burçak hanım

Ertan Öztürk

Hızlı bir şekilde işlemimizi gerçekleştirdi, Burçak Hanım çok Profesyonel, her şey çok iyiydi hiçbir sıkıntı yaşamadık kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Bülent Alan

Burçak Hanım'ın gerek süreci yönetmesi, gerek de güvenilir ve iş bitiriciliği ile çok başarılı bir performans gösterdi. Çok memnun kaldım

Bülent Akdoğan

Burçak Hanım'dan çok memnun kaldım. Fazlasıyla ilgilendi . Süreci çok güzel yönetti Teşekkür ederim

Mehmet Suphi Ünal

Burçak Hanım tüm süreçte aktif bir şekilde yanımızda oldu. İşini çok iyi yapan bir Gayrimenkul Danışmanı kendisi. Her şey için çok Teşekkür Ederim.

Sıddık Özgür Uğurdan

Burçak Hanım işinde gayet başarılı bir danışman. Gerek ilgisi, gerekse bilgi birikimi. Kendisi ile çalışmaktan çok mutluyuz güven veren duruşu sayesinde .Yeni işlemelerde görüşmek üzere .

Canan Melda Meriç

Çok profesyonel semimi ve güler yüzlü bir hizmet gördüm. özellikle Burçak Tanrıkulu bana her konuda candan yardımcı oldu. Bundan sonra da Burçak Hanımla çalışmaktan mutluluk duyacağım. Her şey için teşekkür ediyorum.

Hakkı Kayan

Çok memnun kaldım, Her defasında kendisine ulaştım, Bütün sorularımıza çok hızlı dönüş yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Ilgaz Demirci

Burçak Hanım işlemler sırasında süreci güzel yönetti. Bilgi donanımı zaten çok fazla olduğundan dolayı bizler çok memnun kaldık. Tekrar görüşmek üzere Burçak Hanım

Aliye Çolpan

Burçak Hanım, gerek profesyonelliği, gerek bilgi birikimi ile son derece yardımcı oldu. Her şey için Teşekkür ederiz.

Pınar Erinyürek

Verilen hizmetlerden fazlası ile memnun olduk. Burçak hanım'a Çok teşekkür ederiz.

Oya Pınaroğlu

İlgili, alakalı ve detaylı çalışmaları için Burçak hanıma Çok teşekkür ederiz.

Enis Günday

Burçak hanım sormuş olduğumuz tüm soruları tam donanımlı bir şekilde cevapladı, bilgisi, güler yüzü, pozitif enerjisi ile harika bir süreç geçirmemize vesile oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Osman Zeki Özkan

İlgi ve alakadan, özellikle güler yüzden ötürü çok memnun kaldık. Güven için teşekkür ederiz. Burçak Hanımı tanımaktan ötürü çok mutluyuz.

Enıs Gunday

Tüm süreç boyunca hızlı iletişimi, profesyonel yaklaşımı ve ileri düzeydeki sektörel bilgisiyle kısa zamanda aradığım konutu bulmama yardımcı oldu.Güler yüzlü ve içten tavırlarından dolayı Burcak Hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Özlem Ecemiş Sili

Burçak hanım işlerinde gayet ilgili ve etkin olduğunu bu sürecinde bizlere verdiği hizmetle göstermiş oldu. Her şey için teşekkür ederim.

Mehmet Ali Gözüküçük

Aldığım hizmetten oldukça memnun kaldım. Tüm işlemler çok kısa ve pratik tamamlandı. Tüm süreç, açık, net ve anlaşılır şekilde gerçekleşti. Teşekkür ederiz Burçak hanım.

Cem Kuyumcu

Burçak hanımdan çok memnun kaldık. Her aşamada bize çok yardımcı oldu. Çok teşekkür ederiz. Başka işlemlerde görüşmek dileğiyle

Kısmet Akpınar

Burçak hanımdan çok memnun kaldık. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık. İletişim kolaylığı için de ayrıca teşekkür ediyoruz kendisine

Burak Ilgaz Demirci

Burçak hanım çok başarılı bir danışman, işini büyük bir titizlikle yapıyor. Güler yüzü, mütevazi tavrı ve duruşu ile aldığımız Hizmetten çok memnun kaldık. Emeklerinden ötürü çok teşekkür ederiz Burçak hanım.

S*******

Verilen hizmetlerden fazlası ile memnun olduk. Burçak Hanım'a çok teşekkür ederiz.

Eda Dinç

Burçak hanım bir emlakçıdan çok daha fazlası Güzel enerjisi zaten ilk tanıştığımız anda bizi etkisi altına aldı. İsteklerinizin hepsini karşılama hızı, ilgisi, deneyimi, tartışılmaz mükemmel güvenirliliği Ankaradaki en büyük şansımız oldu. Kısa sürede sanki ailemizin bir parçası gibi hissettirdiği için ve herşey ama herşey için çok teşekkürler iyi ki siz

Tamer Durmuş

Burçak Hanımın bütün süreç boyunca pozitif yaklaşımı ve işine olan özeni hep en üst seviyede oldu. Bizi bilgilendirirken tutarlı ve profesyonel davranışıyla güvenimizi kazandı. Sayesinde beğendiğimiz evi hiçbir sorun yaşamadan zahmetsizce satın aldık. Kendisine yardımları için çok teşekkür ederiz.

Merve Savcı

Burçak hanımdan çok memnun kaldık, İçtenliği ve güven dolu çabaları için Teşekkür ediyoruz.

Derya Balıkçıoğlu

Burçak hanımın enerjisi olsun bilgisi olsun her konuda istediklerimizi fazlasıyla karşıladı. Çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık. Başarılarının devamını dileriz.

Merve Savcı

Tanıştığımız an itibariyle bizimle her aşamada harika şekilde ilgilenen ve tüm aşamalardaki profesyonel yaklaşımı ile kolaylıkla hiçbir aksaklık yaşamadan ilerlememizi sağlayan Burçak hanıma çok teşekkür ederiz.Güler yüzü ve pozitif enerjisi için ayrıca teşekkürler.

Burak Ergin

Burçak hanımdan çok memnun kaldık, Her şey çok hızlı ilerledi, Bir sorunum olduğunda halen kendileri ile görüşüyorum ve her konuda yardımcı oluyorlar. Kendilerine çok teşekkür ederim.

Derya Balıkçıoğlu

Her zaman enerjik, sözünde duran, güvenilir bir kişi olan Burçak Hanım ile yaptığımız çalışmalar sorunsuz sonuçlandı. Onunla çalışmaktan her zaman memnun kalmışımdır. Çok teşekkürler. Emeğine sağlık

Semiha Karakaş

Çok memnun kaldım. İçtenliğiyle gerçekten muhteşem bir Gayrimenkul danışmanı. Tüm isteklerimizi anlayıp bizimle paylaştı. Bundan sonra tüm emlak işlerimle Burçak hanımla çalışacağım.

Elif Altınok

İlanda gördüğüm yetkili Gayrimenkul danışmanım olan Burçak hanımla iletişime geçtim. Kendisine hoş görüşü ilgisi ve sabırlı tavrı için çok teşekkür ediyorum. Mesleğine ve danışanlarına olan ilgisinden çok memnun kaldım.

Hüseyin Şimşek

Burçak hanım güler yüzü ve sıcakkanlı oluşu bizim burayı kiralamamızın en büyük sebeplerinden oldu. Her aşamada olan ilgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum

Dilek Sayar

Burçak hanım her aşamada bilgilendirdi, Ve çok ilgilendi en kısa zamanda neticelendirdi. Çok teşekkür ediyorum.

Bora Sarıoğlu

Burçak tanrıkulu hanım ile çalıştık. İlgisi, Özverisi, Destekleri için çok teşekkür ederiz. Beni iyi anlayıp işimi çözümlendirdi. hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

Neslihan İrfan

İlanı gördüğüm ve iletişime geçtiğim andan itibaren kendi evimde ailemle birlikte gibiyim. Kiraladığım ev lot ofisine çok yakın. Akşam kahvelerini içmek için mutlaka ziyaret edeceğim. Her şey için teşekkürler Burçak hanım.

M.ışıl Demir

İnsan hayatında aldığı kararlar yaşamında farklı güzelliklere neden oluyor. Burçak hanım aldığımız kararlarda bizi her zaman doğru yönlendirdi. Onun aracılığı ile Lot ailesine Demir ailesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Engin Ordu

İlanı gördüğüm ve iletişime geçtiğim andan itibaren gerekli tüm işlemleri titizlikte ve açık bir şekilde paylaşan ve yardımcı olan Sayın Burçak Tanrıkulu Hanımefendiye çok teşekkür ederim.

Hayati Körpe

Burçak hanımın müşteri analizleri çok iyi, ne istediğinizi çok hızlı bir şekilde anlayıp, nokta atışı yapıyor. Enerjisi çok yüksek haliyle buda bizlere güzel yansıyor. Kaliteli hizmet veren Burçak hanım ile çalışmalarımız devam edecek, güzel insanlar kazandık. Ne mutlu bize.

Emre Akbaş

Burçak Hanım ev kiralama sürecimizin başından sonuna kadar en iyi şekilde ve güler yüzle ilgilendi. Taşındıktan sonra bile evde fark ettiğimiz sorunlara hızlı ve çözüm odaklı yaklaşarak tüm eksikliklerin giderilmesi konusunda yardımcı oldu. Yoğun bir iş temposuna sahip olmasına rağmen her ihtiyacımız olduğunda kolaylıkla ulaşabildik ve bu süreçte güleryüzlülüğünden ve kibarlığından asla taviz vermedi. Bu mükemmel kişiliği ve iş disiplini nedeniyle kendisini takdir ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Seda Akkum

Burçak hanım pozitif, enerji dolu, işine bağlı, sektör bilgisi anlamında son zamanlarda görüştüğüm en verimli ve sonuç odaklı danışmanlardan bir tanesi . Her şeye hakim, özverili ve disiplinli çalışma şekli bizlerden geçer not aldı, emeğinize sağlık burçak hanım.

Tarık Demiraslan

Ev alma sürecimizde tanıştığımız Burçak Hanım süreci gerçekten çok başarılı yönetti, alanında uzman ve iş disiplini yüksek, süreç boyunca bizi sürekli bilgilendirdi ve bıkmadan sıkılmadan tüm sorularımıza cevapladı. Kendisine güleryüzü için ayrıca teşekkür ederim.

Irem Baran

Punlamada 6 yok muydu acaba? 1 haftada bir ev karar fiyatınızdan 1 kuruş aşağıya inmeden ve hiiiic yorulmadan satılır mı? Burcak Hanım ile satılırmış. Kendisine nasıl teşekkür edeceğimizi bilmiyorum. Burcak Hanım gercek bir profesyonel. Hem yuksek ilgisi hem de bilgisi ile. Sureclerde oyle yardımcı oldu ki bize dediğim gibi 1 haftada alıcıyı bulduk, satışı yaptık. Hem de pandemi sebebi ile tum islemler bir kaosken yardımları sayesinde gayet kolay oldu. Kendisine tekrar cok teşekkür ediyoruz.

D*******

Burçak hanıma ev alma sürecimizin tüm aşamalarındaki desteği, güleryüzlü ve çözüm odaklı yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyoruz.

Cika İnşaat

Burçak hanım güleryüzü, samimiyet ve dürüstlüğü ile sonsuz güvenimizi kazanmanın yanında, kendisini satış için yetkilendirdiğmiz gayrimenkulümüze aynı gün teklif alarak satışımızı gerçekleştirmiştir.Yetki verdiğimiz ve bundan sonrada vereceğimiz tüm gayrimenkullerimizde aynı performansı göstereceğinden emin olarak çalışma hayatındaki üstün başarılarının devamını diler tüm emekleri için sonsuz teşekkürler ederiz.Kalbimiz her zaman sizinle.İyiki varsınız.

Utku Ekinci

Burçak Hanım samimi, içten ve kibar davranışlarıyla bizim için sadece bir emlakçı değil çok sevdiğimiz biri olmuştur..işini her zaman büyük bir titizlikle yaptığını hissettik..iykii yollarımız Sizinle kesişti..evimizi değerinde satmanın verdiği mutluluk dışında Burçak Hanımı tanıma fırsatımız olduğu için çok mutluyuz...Artık hem güvendiğimiz hem de çok sevdiğimiz bir emlak satış danışmanımız var..Burçak Hanım herşey için çok teşşekkür ederiz..

Can Cevher

Burçak hanım ile ev alma sürecinde tanıştık. Kendisine istediğiniz zaman ulaşabilir öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri anında öğrenebilirsiniz. Satıcıyla iletişimde ve sorunların çözümünde oldukça hızlı ve etkili çözümler üretti. Özellikle satış aşamasını çok hizlandırdı. 1 2 saat içinde tüm işlemlerimiz bitmişti. İletişimi güçlü iş bitiren işini severek yapan bir insan. Enerjisine hayran kaldık. Bu süreci oldukça güzel yönettiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Başarılarının daim olmasını canı gönülden diliyoruz.

Emre Yanardağ

Burçak hanım tüm süreç boyunca çok yardımcı oldu. Tüm sorularımıza çabuk ve doyurucu yanıtlar verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Osman Uludağ

Burçak Hanım'a evimizin satış sürecindeki isabetli yönlendirmeleri, sürecin gidişatı ile ilgili bilgilendirmeleri ve satış işlemlerinin hızlı ve pürüzsüz tamamlanmasındaki büyük katkılarından dolayı çok teşekkür eediyorum.

Derya Balıkçıoğlu

Burçak Hanım, iş çalışma ahlakı, disiplini, ilgili olması ve güler yüzü ile bize yardımcı oldu. Hiç üzülmedik. İleriki çalışmalarımızda da onunla beraber yol almak da hiç tereddüt etmem. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Tarkan Karakan

Burçak hanımdan çok memnun kaldık her konuda kibarlığından hiç Ödün vermeden bize çok yardım etti

Hasmet Talsik

Park Mozaik Konutlarindaki evimin satis surecindeki calismalarindan dolayi Burcak Hanim’a tesekkur ederim. Kendisi guvenilir, durust, caliskan ve tecrubelidir. Bundan boyle tum cevreme de tavsiye edecegim.

Zeynep Gökçe Kaya

Burçak Hanım'la olan tüm süreç çok iyiydi. Bizimle çok ilgiliydi. Çok hızlı çözüm üretti. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

Mehmet Özden

İki kez evimin kiralanmasında yardımcı olan Burçak hanım çok kısa sürede sürecin bitmesini sağladı ve her seferinde düzgün kaliteli kiracılar bulmamızı sağladı.Kendisine çok teşekkür ederim.

Orcan İşel

Sayın Danışmanımız sevgili kardeşimiz Burçak Hanıma bize göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederiz.İşini profesyonelce yapan hedefini şaşırmadan adım atan güleryüzlü anlayışlı tavırlarından tebrik ediyorum. Sektöre çok yakışan işini seven tuttuğunu koparan çalışkan birisi.İnşallah danışman olarak daha güzel yerlere gelir.Saygılar Orcan İŞEL

Anıl Hakverdi

Burçak Hanım ile tanıştığımız andan itibaren kendisinin her konuda çözüm üretici ve iş bitirici olduğunu belli etti. Paylaştığı deneyim ve bilgiler sayesinde yeni şeyler öğrendim kendisinden. Ev alım işleminin sonuna kadar yanımızda olması ve elinden gelen her türlü desteğini göstermesi hem işlerimizi hızlandırdı hem de çok memnun etti. Kendisine buradan tekrardan teşekkür ederiz.

Nur Topaloğlu

Burçak hanım'dan çok memnun kaldım .Her konuda kendisinden yardım aldım .Böyle bir emlak danışmanı görmedim o kadar hazırlıklı ve konusuna hakimdi ki ayrıca halen görüşüyoruz. Her hangi bir işlemimiz olursa kendisi ile devam edeceğiz.

Aslı Çeçen

Kendisinden tam anlamıyla danışmanlık hizmeti aldık. Süreçte ve imza atıldıktan sonra da çok ilgili ve alakalı idi. İşini severek yaptığı çok belli. Yol gösterici ve iş birlikçi olduğu için çok teşekkürler.

Can Akın Aydemir

Sunulan hizmetten memnun kaldım, teşekkürler.

Ekin Gürel

Evin elektrik, doğalgaz tüm detaylarına kadar ilgilendi.İmza atıldıktan sonra da gayet ilgiliydi, teşekkürler.

Özgür Uğurda

Sergilediği profesyonel ve Samimi tutum neticesinde yarattığı güvenilirlik hissi kararımızı hızlandırdı. İşlemlere dair süreçte sunduğu hizmetin kalitesi de tarafımızda büyük memnuniyet yarattı. Çok Teşekkürler.

Ayhan Çelik

Kendisinden son derece memnun kaldım. Güler yüzü ve başarısı ile her şeyin altından kalkabilir. Kendisi ile tekrar tekrar çalışmaya devam edeceğimi söylemek istiyorum. Başarılarının devamını diler teşekkür ederim.

Vesile Nur Güven

Burçak hanım işine karşı büyük bir heyecan ile yaklaşan ve severek çalışan bir danışman. Bizim adımıza çok koşturdu ve yardımlarını esirgemedi. Aldığımız hizmet adına teşekkür ederiz.

Mahmut Yiğit

Sunulan hizmetten gayet memnun kaldım.Teşekkükler

Mahmut Yiğit

Çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

Hatice Ahsen Demirci

Burçak hanım ile sıkıntısız bir süreç geçirdik. İşlemimizi gerçekleştirdikten sonra da iletişimimiz kopmadı görüşmelerimize devam ettik. Teşekkür ederim.

Ahsen Demirci

Müşteri memnuniyeti odaklı, iş takibi ve prensipli bir gayrimenkul danışmanı olan Burçak hanıma yeni ofisimizin kiralanması sürecinde ki desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz

Elif Ertenli

Çok memnun kaldım. İstediğimiz gibi güvenilirlerdi. Şartlarımıza uygun bir ekip çalışması gerçekleştirdiler. Sürekliliği geliyor, işlem sonrasında da yardımları devam etti. Çok teşekkür ederiz.

Ayhan Çelik

Burçak hanımın zamanlama konusundaki özeni, güler yüzlü yaklaşımı ve ilgisi bizi çok mutlu etti. Teşekkür ederiz.

Mehmet Candan Akalın

Burçak hanımın süreç içerisindeki ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. Çalışma prensibi ve profesyonel bakış açısı bizim için çok önemliydi. Kendisine teşekkür ederim.

Dide Yanıkoğlu Altanay

Burçak hanım ile çalışmış olmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti bildirmek isterim. Kendisi güler yüzü ile bize çok fazla yardımda bulunmuştur. Teşekkürler.

İbrahim Samur

Burçak hanım sürecimizi güzel yönetti, aldığımız hizmetten çok memnunuz. Teşekkür ederiz.

Perihan Öncü

Burçak hanımın göstermiş olduğu ilgi ve çalışmalar beni memnun etti. Teşekkür ederim.

İlker

Burçak hanımla tanışmaktanda çalışmaktanda çok memnun kaldık, ilgisi ve tecrübesi sayesinde villamızı hızlıca sattık kendisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

İlgiz Öztürk

Öncelikli olarak bizim beklentilerimizi anlayarak, çok titiz bir çalışma ile kısa bir sürede beklediğimiz kiracıyla bizi buluşturdular.Burçak hanıma ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederiz.

Çağlar Sagun

Kiralama işlem sürecimiz boyunca Burçak hanım her sorunumuzu büyük bir titizlikle çözdü. Her zaman sıcak kanlı yaklaştı. Aldığım hizmetten çok memnunum teşekkür ederim.

Ali Osman Öztürk

Burçak Hanımla işlem sürecimiz çok kısa sürdü ve çok memnun ayrıldık. İçimizin ve kafamızın her zaman rahat olmasını sağladılar. Remax Lot ailesinden de Burçak hanımdan da çok memnun kaldım. Diğer mülklerim için de kendisiyle çalışmak istiyorum. Teşekkür ederim.

Onuralp

Remax lot sayesinde evimizi bulduk. Burçak ve Betül Hanıma buradan teşekkür etmek istedik. Çünkü biz onlara uğraşlarımıza rağmen ev bulamadığımızı söylediğimizde karşımıza çıkan engellerde biz bile umutsuzluğa kapılmışken onlar bizi cesaretlendirdi.Biz sadece hayalimizi anlattık onlarda en iyisini yaparak bizlere yardımcı oldular.

Serpil Gürbüz

Burçak Hanım işini severek yapan ve müşterilerin memnuniyeti doğrultusunda yardımcı olan çok saygın ve çok iyi bir insandır. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Can Atik

Burçak hanımdan aldığımız hizmetten baştan sona çok memnun kaldık. Kendi evi gibi yardımcı oldu ve ilgilendi. Sorun yaşayabileceğimiz hiçbir konuya yer verilmedi. Teşekkür ederiz.

Yıldız Hanım

Burçak hanım bu sektörde başarılı birisi. Profesyonel hizmet için teşekkür ederiz kendisine.

Batuhan

İşlem sürecimizin her anında çok ilgilendi ve özen gösterdi. Aldığımız profesyonel hizmet için Burçak hanıma teşekkür ederiz.

Mert Arabacı

Aldığımız hizmet ve profesyonellik için tesekkur ederim .

Okan Şafak

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Çalışanlarınız ilgili, güler yüzlü ve yardım severlerdi.

Mehmet

Aradığımız evi Burçak hanım sayesinde bulduk. Başarısının devamını dilerim.

Sibel Gürlek

Burçak hanıma destekleri ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

Nilgün Çanga

Herhangi bir sıkıntı yaşamadan süreci tamamladık. Teşekkür ederiz.

Halil Baykal

Hizli bir sekilde islemlerimizin bitirilmesi icin çaba harcadi. Ilgisi ve yonlendirmeleri icin tesekkur ederiz.

Hayriye Sönmez

Burçak hanım işinde ilgili ve sadık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Çayan

Burçak hanıma sunduğu hizmet ve profesyonel deneyim için teşekkür ederim.

Ertuğrul

Burçak hanım kiralama işlemimizde çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler

Atlıhan Atalay

Yürüttüğümüz işlem süresince Burçak hanımdan yana hiçbir sıkıntı veya eksiklik hissetmedik. Her sorunumuza profesyonelce yaklaştı. Her şey teşekkür ederiz.

Nihan Girgin

Burçak hanım her konuda gerçekten çok yardımcı oldu bize. Çok teşekkür ederiz.

Hacer Dönmez

Evimizin kısa sürede kiraya verilmesinde bize yardımcı olan Yeliz hanım ve Burçak hanımın, tecrübe, ilgi, Güleryüz ve güven verici yaklaşımları sayesinde evimizi emin ellere teslim ettiğimizi düşünüyoruz. Teşekkür ederiz

Özgür Bayraktar

Burçak hanımla çok keyifli bir işlem süresi geçirdik. Çok başarılı birisi gerçekten. Doğru ve iyi bir hizmet almak çok güzeldir. Burçak hanıma çok teşekkürler.

Sema Orçun

Temsilcimiz Burçak hanımın gerek mevzuata hakimiyeti gerekse iş ehliyeti, nezaketi ve adil tutumlarını takdirle karşıladık. Memnuniyetimizi bildirmek isteriz.

Mine Karaağaç

Hiçbir sorun yaşamadan süreçleri çok güzel yöneterek evimizi kiralamamıza yardımcı oldu. Çok memnun kaldık teşekkür ederiz.

Cem Kuyumcu

Burçak hanıma yardımları için teşekkür ederim. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım.

Ertuğrul Aksekili

Sağolsun Burçak hanım çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler

Özge Bayraktar

Gerçekten çok mutlu ayrıldığım bir işlem oldu. Çok yardımları oldu. Yaşanan sıkıntıları güzel bir şekilde sonuca ulaştırdık. Mutluyuz ve teşekkür ediyoruz.

Candan Akalın

Burçak Hanımın presyonlu çalışması sayesinde kısa sürede sürede işimizi bitirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

Berk Ünaldı

Burçak hanımın sunduğu hizmetten çok memnun kaldık. İstediğimiz evi bulmamız konusunda kısa sürede yardımcı oldular bize. Çok teşekkür ederiz.

Yıldırım Doğan

Burçak hanım sayesinde herşey eksiksiz sonuçlandı. Emekleri ve bize olan ilgisi için teşekkür ederim.

Berrin Akarsu

Burçak hanımla çalıştığımız için çok mutluyuz .Çok ilgilendi evimizle ve bizimle. Sayesinde kısa bir süre içerisinde sonuç aldık. Teşekkür ederiz.

Cengiz Kara

Burçak hanım çok ilgiliydi. Sıkıntısız bir şekilde evi kiraladık.İlgisinden dolayı kendisine teşekkür ederiz.

Mustafa Bayındır

Her konuda açıklayıcı ve samimi davrandı Burçak hanım. Hızlı bir şekilde evimizi kiraya verebildik. Kendisiyle çalışmaktan çok memnun kaldık.

Uğur Demirel

Burçak hanım süreci bizim açımızdan en kısa sürede tamamladı. Cevap verdiğimiz konular dahilinde elinden geleni yaptı. Gösterdiği özenden dolayı kendisinde her konuda 5 puan verebilirim.

Canberk Gürer

Telefonla yapılan ilk görüşmeden satış sonrası sürece kadar her adımda yardımcı olan Burçak hanıma teşekkür ediyorum. Tereddütsüz bir biçimde kendisi aracılığı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Celal Nuri Demi̇rtürk

Sayın Burçak Hn, Sahibi olduğum villanın satışında göstermiş olduğunuz profesyönel çalışma prensibi ile samimi ve içten çabalarıızdan dolayı size teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Canan Yesilkilic

Cana yakin tutumuyla kalbimizi, güvenimizi kazandı. İşinde son derece profesyonel şeklide yapan çok sevgili Burçak Hanıma sonsuz teşekkürler.Bu mantalite ile çalıştığınız sürece büyük başarılar sizinle olacaktır.SEVGİLER

Kağan Baltacıoğlu

Son derece sıcak, cana yakın yaklaşımı ile kalbimizi kazandı. Emlak satışımız sırasında gösterdiği ilgi ile bizde adeta kendi eviyle ilgileniyormuş izlenimi uyandırdı. Herkese onunla çalışmasını tavsiye ederim.

Güvenç Görgülü

SN.BURÇAK TANRIKULU'NUN HER İKİ TARAFA DA(ALICI VE SATICI) EŞİT ŞEKİLDE DAVRANARAK GÖSTERMİŞ OLDUĞU DÜRÜST ÖZVERİLİ NAZİK VE ÜSTÜN İKNA YETENEĞİ İLE ANNEME BİR EV SATIN ALDIK. KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYOR VE ÇALIŞMA HAYATINDA BAŞARILAR DİLİYORUM.

Lütfen Ad ve Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.