Bursa doğumluyum.Üniversiteye kadar olan eğitimlerimi Bursada tamamladım ve Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden mezun oldum. 2003 Yılında Remax Yasmin ailesi ile tanıştım ve gayrimenkul sektörüne ilk adımımı atmış oldum. Hedefim Remax Yasmin ofisinin tecrübesini kendi bilgilerimle birleştirerek siz değerli müşterilerimize danışmanlık yapmaktır. EĞİTİMLER • QUICK START • ANGELO FREDERA İLE BAŞARILI STRATEJİLER 1-2

Uzmanlık Bölgesi

Suadiye Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy Suadiye Mah. / Kadıköy

Uzmanlık Alanları

Konut Mağaza/Dükkan Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2014

Bu eğitim, RE/MAX'linin var olan performansının daha da artırılması için hazırlanmış bir programdır.
Ekrem Baştürk portföyünde 3 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 3 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

İrem Akduman Akın

Ekrem bey ile yolumuz kesişeli yaklaşık 10 sene oluyor. Kibar ve saygılı tavrı, işini sahiplenmesi, özenli ve etik çalışması sonucunda güvendiğimiz danışmanımız oldu. Bunca yıldır içimiz rahat, evimizi / seçimlerimizi ona emanet edebilmenin rahatlığını yaşıyoruz. Kendisine buradan da çok teşekkür ederim.

Leyla Alparslan

Ekrem bey ile uzun yıllardır çalışmaktayız. Kendisine güvenimiz tam. Yakın zamanda kiracılı bir dairenin satışında gösterdiği sabır, nazik ve profesyonel tavrı için çok teşekkür ederiz.

Ayşe Tülay Özmen

Ekrem beyle uzun senelerdir çalışıyorum. her zaman iyi müşteri bulmuştur. sakin ve güleryüzlü tavrı ile endişelerimi gidermiştir. emlak konusunda heran danışabileceğim kişidir. onunla çalışmaktan çok memnunum.

Tolga Pakar

Ekrem Bey ile kiralık daire arama sebebi ile tanışmamızdan dolayı mutluyuz. İşlemi sonuçlandırana kadar, doğru alıcı ve satıcıyı bir araya getirme ustalığı. objektif bakışı, doğru bilgilendirme ve hızlı bir şekilde süreci yönetimini beğendim. RE/MAX kurumsallığını bize çok iyi yansıttı. Aklımızda hiçbir soru işareti kalmadan beğendiğimiz daireyi tuttuk. Kendisine ve tüm aileye teşekkür ederim.

Coşkun Yılmaz

Ekrem beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. hem satışta hem de alışta işini başından sonuna kadar takip eden ve olayın her anında sizinle iletişimde kalan bir danışmandır.

Zeyyin Altınel

Remax’a ve Ekrem Baştürk’e candan teşekkürlerimi sunarım

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.