-DİSİPLİN GÜVEN ÇÖZÜM SONUÇ

BAKIRKÖY İLÇESİ ATAKÖY YEŞİLKÖY YEŞİLYURT BÖLGESİNDE YAKLAŞIK 7 YILDIR HİZMET VERMEKTEYİM 

KENDİM 15 YILDIR ATAKÖYDE OTURMAKTAYIM

BÖLGEMDE HIZLI SONUÇ BENİM

- 22.11.1972 Berlin(Almanya )doğumluyum. 1989 Fenerbahçe Lisesi /1994 ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İşletme Fakültesinden mezun oldum. İş hayatım 20 yıl bir Fiil T.VAKIFLAR BANKASI T.A.O "da Bankanın çeşitli Şube ve Bölümünde (Bireysel krediler, Ticari krediler, Kobi Kredileri, Proje kredileri, Muhasebe, Genel Müdürlük İdari İşler, Genel Müdürlük Satın alma vb.. )geçmiş olup kariyerimin son 8 yılını Çatalca Şube Müdürü, Şehremini (Çapa) Şube Müdürü, Ortaköy Şube Müdürü olarak tamamladım. 2016 da RE/MAX ile tanıştım daha önceki İş yaşamımdaki gibi Kurumsal kimliğe ve Markaya sahip olmasından dolayı RE/MAX Ailesine katıldım. REMAX KARİYERİNİZ EĞİTİMİ /REMAX POWER UP EĞİTİMİ/REMAX BAŞARILI STRATEJİLER (Angelo FRADERA) / TOM FERRY gibi daha başarılı nasıl olabilirim eğitimleri aldım ve almaya devam edeceğim Bundan böylede Kariyer hayatımda edindiğim GÜVEN/ ÇOZÜM /SONUÇ ODAKLI Bilgi birikimi ve Deneyimlerimi RE/MAX çatısında birleştirerek hep birlikte el ele Başarıya gideceğimize inanıyorum. Saygılarımla.

Uzmanlık Alanları

Konut Residence

RE/MAX Eğitim & Sertifikaları

2016

RE/MAX'in katılımı zorunlu gayrimenkul sektörüne dair tüm bilgilerin öğretildiği temel başlangıç eğitimidir.

2018

RE/MAX'linin dijital pazarlama tekniklerini kullanarak en etkin ve hızlı şekilde, doğru yöntemlerle satış ya da kiralamasını sonuçlandırması hedeflenir. Bu eğitim, katılan RE/MAX'linin eğitim sonunda değişen zorlu piyasaları yönetebilmesini ve başarı elde edebilmesini hedefler.

2019

Bu eğitim, katılımcısına yabancıya gayrimenkul satışı süreçlerinin hukuki açıdan bilgilerin aktarıldığı eğitim programıdır. RE/MAX sistemine dahil edilen gayrimenkullerin en doğru fiyat ile alınmasının yetkinliğini sağlar.
Funda Erkan portföyünde 4 Gayrimenkul mevcut.
Toplam 4 adet gayrimenkul listelenmiştir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Can Arıkan

Ataköydeki evimizin satışa giden yolculuğumuzda yoğun emeğiniz profesyonel tavrınız satışı yönetmekteki sabrınızdan dolayı çok teşekkür ederim.

İsmet Çeken

Satış sürecinde oluşan bürokratik olumsuzluklara rağmen üstün gayret göstererek adete aileden biri gibi çalışıp işlemi başarı ile sonuçlandırdı.

Yasemin Pasın

Satış sürecinde sizin gibi bir danışman ile çalışmaktan bir avukat olarak mutluluk duydum iş hakimiyetiniz süreçteki zorlukları aşmanız beni çok etkilediğini belirtmek isterim.

Ümit Onur Tümbek

Funda Hanım, evimin satılmasında çok yardımcı oldu. Kendisi güvenilir işinin ehli olmasının yanında düşünmeden evinizi emanet edebileceğiniz kişidir. Kendisini şiddetle tavsiye eder başarılarının devamını dilerim

Mustafa Çetin Özbey

Funda Hanımdan evimizin satışı ile ilgili olarak üst seviyede hizmet aldık.Gayrimenkul satışı konusunda İçerisinde bulunan durgun döneme rağmen düzenli olarak tarafımıza bilgi aktarmasından ötürü büyük memnuniyet duyduk.. Kendisine teşekkür ediyoruz.

Sulhi Baybar

Anadolu kavagı ist daki arsamınsatışı ilgili çok büyük destek aldım funda hanıma çok teşekkürler ediyorum

Naci Hizli

SLONGANLAR DA BELIRTILENDEN COK DAHA ETKILEYICI, TESEKKURLER.

Emrah Kirimli

Evimin satışı konusunda hızlı ve güvenli bir şekilde yardım aldım. Evin satışını kısa süre içerisinde tamamladı. Elinize sağlık ve teşekkürler.

Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.
Lütfen Adınızı giriniz.
Lütfen Soyadınızı giriniz.
Lütfen E-posta adresinizi giriniz.
Lütfen Parolanızı giriniz
Lütfen Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediniz.
Lütfen KVK Sözleşmesini kabul edin.